Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Kikapcs - Noel és Kilian EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Kikapcs - Noel és Kilian EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Kikapcs - Noel és Kilian EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Kikapcs - Noel és Kilian EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Kikapcs - Noel és Kilian EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Kikapcs - Noel és Kilian EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Kikapcs - Noel és Kilian EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Kikapcs - Noel és Kilian EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Kikapcs - Noel és Kilian EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Kikapcs - Noel és Kilian EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Kikapcs - Noel és Kilian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Kikapcs - Noel és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Kikapcs - Noel és Kilian   Kikapcs - Noel és Kilian EmptySzer. Jún. 11 2014, 20:24

Szereztem jegyeket a Good Charlottera, menő dolog rockernek lenni. Az első aki eszembe jutott Noel volt, őt is elhanyagoltam a kis érzelmi nyomorom miatt. Tök olcsón kaptam az egyik elvonós csoporttársamtól, az is olyan ász mint Noel, csak neki felnyírt punk-kefe haja van, de az orrkarikái ellenére aranyos srác, már azt is elmeséltem neki mi a helyzet a szexualitásommal, biztos azértz kedvelem mert úgy néz ki mint egy állat. Hoppá, Noel még nem is tudja. De a száma megvan, csak egy telefonba kerül, beharapott ajkakkal tárcsázom, butaságok járnak a fejemben: hátha már nem emlékszik. Aztán eszembe jut, hogy a régebbi énem sem lehetett egykönnyen elfelejteni...
Új mobilom is van, egy sárga hátuljú okosteló, arra már az első gombnyomásnál rájöttem, hogy az enyémnél jobban vág az esze. Egy csomó alkalmazást máig sem értek rajta.
A koleszban vagyok, Zint kérdeztem, de nem jön, még mindig a nem sikerült diplomája miatt nyomott, én meg a legboldogabb ember a világon, még egy év vele! Nem lenne gusztusom hirtelen egy új szobatársra.
Most megint eljátszani ugyan azt...aztán bevallani neki azt a kis titkot, meg hogy Lionel megvert, ne adj isten éppen vele tesznek össze. Egy csomó olyan dolgom van, ami miatt nem érné meg szobatársat váltani, azért a rendetlenséget még mindig nem nagyon szeretem és tudom, hogy Zin bármikor szívesen meghánytat, még ha nem is mondja. Vannak ezek a sztereotípiák, hogy egy meleg exdrogos, aki túl van egy öngyilkossági kísérleten, hát nem hiszem, hogy bárkinek is bejönne.
Mindent összevetve nekem kedvez Zin maradása és már csak Noellel kell felelevenítenem a kapcsolatot, hogy érezzem még vannak barátaim.
Ha felveszi gyorsan beleszólok.
- Halló, Noel Kenttel beszélek? Nemtom emlékszel-e, de Kili vagyok. Van kedved koncertre jönni velem? Good Charlotte
Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

Kikapcs - Noel és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikapcs - Noel és Kilian   Kikapcs - Noel és Kilian EmptyCsüt. Jún. 12 2014, 00:59

A háttérben NBA összefoglaló duruzsol, bár igazából csak fél szemmel nézem a tévét, miközben a laptopot nyúzom unottan, hátha ráakadok valamire, ami egy kicsit is elfoglal, vagy épp szórakoztat. A melóval a hétre végeztem, így azzal nem kell pár napig foglalkoznom. Jóleső érzés végre egy kicsit nem az elkövetkezendő, tervezett előadások díszleteinek vázlataival szórakozni, délelőtt átküldtem a terveket a főnöknek, azóta pedig eszembe sem jutott, hogy esetleg belenézzek, hátha támad egy sokkal jobb ötletem. Most a lazsálásé a főszerep. Csak egy problémám van, hogy már ez is kezd baromi unalmassá válni. Kár, hogy a haverok, akikkel a világ legunalmasabb napját is képesek voltunk feldobni, New Yorkban én meg az angyalok városában, így még az sem jöhet szóba, hogy velük lógjak, pedig már kezdenek hiányozni a hülyegyerekek. Lehet, hogy lassan haza kellene ugranom egy kicsit. Hiába ismertem meg egy csomó arcot itt, vagy nincs hozzájuk kedvem, vagy egy jó ideje nem beszéltünk már. Így maradnak a kosármeccsek, és a forever alone parti. Bár abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán van-e kedvem kimozdulni a lakásból. Egyedül meg annyira nem jó buli belevetni magam az éjszakába.
Kikászálódok a konyhába valami ehető után kutatva, szerencsére a tegnapi pizzából még maradt pár szelet, kezdetnek megteszi. A visszafele úton neki is állok elpusztítani, mikor váratlan módon a telefonom rázendít valahol a szobában. Csodás! Valakinek hiányzom! Csak ne a színháztól legyenek. Rá sem nézek a kijelzőre, csak elhúzom a zöld csíkot és beleszólok. – Igen? – Váratlan meglepetésként ér az ismerős hang, már egy ideje nem hallottam felőle. – Szia, Kili! Persze, hogy emlékszem. – Nehéz elfelejteni egy olyan srácot, mint ő. Aki szerint az abszint jó és tisztítószer íze van… - Simán. Ma este? – Good Charlotte. Hmm… Vágom a srácokat, a korai lemezeik eléggé átjöttek, az új dolgaikkal annyira nem vagyok képben, de legyen. – Megmentettél a dögunalomtól. – Jegyzem meg. Ezért igazán hálás vagyok neki, majd kap érte egy jutalomsört. Vagy egy abszintot…
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Kikapcs - Noel és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikapcs - Noel és Kilian   Kikapcs - Noel és Kilian EmptyCsüt. Jún. 12 2014, 12:57

Már a hangom felismeri, sirály. Ma is el kell azért mondanom a mantrákat. Rögtön vigyorra görbül a szám széle a vonal túlsó végén.
- De Kili ám!
Játszok kicsit a hangommal, hülyéskedve. Azt mondják az új és józan énem olyan, mintha állandóan be lenne tépve. De ezt csak azok a jóakarók mondják, akik nem ismerték a régit. Perszehogy persze, mormogok egy kedves kis ühümöt erre válaszképp és a koncertben is benne van.
- Aha, ma este nyolctól lesz a Hollywood Boulevardon, találkozzunk ott hétkor, mit szólsz?
Kérdem, most van délután három, addigra csak elkészül.
- Szuper! Akkor várlak hétkor, ha az jó.
Valami elkezd kattogni a háttérben, belerúgok, elhallgat. Anyám mostanában előkereste a gyerekkori játékaimat ez azzal idegesít, ez most egy búgócsiga volt. Megvárom míg Noel áldást mond a kis összejövetelre, csak aztán kezdek el pakolászni, meg készülődni, előtte talán csobbanok is, ezek csak tervek, először megvárom, hogy lerakja, aztán kezdek ennek mind neki. Próbálok majd azért helyes, meg pontos lenni, a ruhával nem lesz gond, Pierre mostanában rengeteg rocker cuccot válogatott. Lehet valami együtteses pólóban megyek, meg felzselézem a hajam. Á, nem, csak a végeit egy kicsit, meg úgy csinálom, hogy látszódjon majd a tetkó a nyakamon. Meg akarom mutatni Noelnek, alig várom, lehet büszke lesz!
Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

Kikapcs - Noel és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikapcs - Noel és Kilian   Kikapcs - Noel és Kilian EmptySzer. Jún. 25 2014, 22:13

Királyság. Megmentve a dögunalomtól! Örömömben körbeugrálnám a szobát, de egyrészt lusta dög vagyok, másrészt az ennyire gyermeki lelkesedés már kikopott belőlem. – Tökéletes. Hétkor, Hollywood Boulevard, ott leszek. – Ránézek az órámra, van nagyjából négy órám elkészülni és odaérni. Sima ügy. Ha más közlendője nincs, elköszönök tőle és betámadom a laptopom. Nagyon rég, talán gimi elején hallgattam aktívabban a Madden tesókat, de pár éve nem igazán tudtak lekötni, addigra eléggé bedurvult a zenei ízlésem, igaz a régi klasszikusok néhanapján előkerülnek. Egyszóval rám fér a memóriafrissítés. Végül az I just wanna live-t dúdolgatva vonulok el készülődni…
Egy koncert sem telhet el egy kis alapozás nélkül. Igaz, már rég kinőttem azt a korszakom, mikor atomrészegen, totál beállva nyomtuk le az estéket, hogy aztán másnap az előző este mindenféle kellemetlen utóhatásával szenvedve, próbáljuk kitalálni, honnan az a rakat kék-zöld folt, elszakadt póló, véres cuccok, vagy, hogy egyáltalán mi is történt a koncerten. Manapság már bőven elég két-három sör is, a feelingje miatt. Valószínűleg ma este sem lesz mindez másként. A kocsi marad, éljen a tömegközlekedés.

Hollywood Blvd. 7 előtt kicsivel…
Néhány perccel a megbeszélt időpont előtt sikerül ideérnem. De inkább érkezem korábban, mint hogy késsek. Utálok késni, na. Az egyik fülemből kiszedem a fülest, hogy halljak is valamit, bár nem lesz olyan nehéz felismerni, hogy kiabálni kelljen a nevem. Maximum a szakáll lehet nehezítő tényező, de a tetoválások még így is lazán elárulnak. Tekintetemmel a tömeget pásztázom, keresem a szőke fejeket, hátha már itt van. Ki is szúrok egyet, aki mintha hasonlítana rá, de amint közelebb lépek felé, rögtön rájövök, hogy tévedtem, nem Kilit látom. Inkább felhagyok a nézelődéssel, és rágyújtok. Addig is legalább telik az idő…
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Kikapcs - Noel és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikapcs - Noel és Kilian   Kikapcs - Noel és Kilian EmptyVas. Jún. 29 2014, 20:27

Lelkesen lerakom a kagylót. Mostanában tudok brutálisabban nem olyan kis bénán nyúlni a tárgyakhoz, ez előny, bár van hátránya is, múltkor eltörtem anyám vázáját, nem annyira örült.
A maradék időt ázással töltöm, mostanában totál rákaptam és ha már Noel megnézem a szlengszótárat is. Jó lenne meglepően menőnek maradni. Megjegyzek néhány kifejezést, főleg olyanokat, amiket már hallottam filmekben és nem annyira idegenek. A készülődés most gyorsan megy és az időm is több mert anyám szeretőjével vitetem ki magam. Telefont és pénzt rakok a zsebembe, még kulcsot sem viszek, majd felhívom a bácsit és értem jön, meg lehet Noelt is hazaszállítom.

Éppen időben jövök, de rengeteg az ember, sok a rocker is, így nem tűnik fel rögtön egy tetovált fazon. Én is eléggé beleolvadok a háttérbe, már nincs szőke hajam. Fekete, kusza, kócosra zseléztem, aztán fixáltam, mindenesetre jól néz ki. Feketében vagyok, egyszerű fekete nadrágban, ami a térdénél szaggatott és együtteses pólóban mégpedig Nirvanásban - az lett az egyik kedvencem. Kár, hogy Curt meghalt. Átvágok a tömegen, közben Noelt keresem, áááh meg is van! Besietek elé, jobban is megfigyelem, ő lesz az, bár a szakállra nem emlékeztem.
- Szevasz!
Ezt is szlengszótárban olvastam! Nagy vigyorral a képemen megyek oda hozzá és nyújtom a kezem rázásra. lehet, hogy kicsit majd meglepődik? Elvégre a kisugárzásom is más lett nem csak a hajam vagy a külsőm, egészen embernek érzem magam. Csak néha, de mégis. Sőt tetoválásom is van a nyakamon mint az Árnyvadászoknak. Ő nem hiszem, hogy ismeri a filmet...és Seb öccsének a seggét, de sebaj.
- Tök jó téged újra látni Noel, hiányoztál, de tényleg!
Nem hazudok, gyakran eszembe jutott. Látom cigizik, én is előveszem a magamét, jó ötlet, már megvesztem nélküle.
- Remélem jó buli lesz, minden okés veled? Nekünk nem kell sorba állni
Kacsintok rá és nyújtom neki az egyik jegyet, ezzel hamarabb bejuthatunk, sokan csak most veszik meg.
Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

Kikapcs - Noel és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikapcs - Noel és Kilian   Kikapcs - Noel és Kilian EmptyCsüt. Júl. 24 2014, 16:45

Egy kicsit meglepődök, mikor elém toppan, fekete haj, full fekete öltözet. Mi franc? Kereshettem volna egy jó ideig a rikító szőke fejét… - Csövi. – Jöhet a kézfogás, pacsi miegymás. – Bazd. Mikor utoljára láttalak még szőke voltál. Oké, hogy rég találkoztunk, de ennyire? Egészen életképesen nézel ki. – Nem is emlékszem hirtelen, hogy mikor futottam vele össze utoljára, jó pár hónapja is lehetett már talán… Mondjuk annyi idő bőven elég arra, hogy még ha csak a külsőségekben is, de teljesen megváltozzon. – Én is örülök, hogy végre összefutottunk. – Bírtam a hülye kis fejét. Felüdülés volt a társasága, pláne ha egész nap idegesítő színészpalántákkal, ideges rendezőkkel, és halál unalmas munkatársakkal voltam körülvéve. Most meg megmentett a dögunalomtól. Pluszpontot neki. Rögtön kettőt is! – Még a cigire is rászoktál? Te? Az igen… - Ezen már annyira meg sem lepődök a kinézete után, kicsit rá is játszok a meglepettségre. Ha már kéznél van, felé nyújtom a gyújtóm, ha akarja, elfogadja, ha nem, nem. – A spontán bulik mindig jók, részemről meg eléggé spontán a dolog, így szép kilátásaim vannak az este kimenetelével kapcsolatban. – Közben elfogadom tőle a jegyet, s gyors pillantással végigfutok rajta, hátha van rajta valami érdekfeszítő. – Zsír. – Reagálok röviden arra az infóra, hogy nem kell sorban állnunk. Ahhoz a többséghez tartozom én is, aki utál várakozni, pláne sorba állni és elnézve a tömeget álldogálhatnánk ott egy jó darabig. – Amúgy, jah minden okés. Meló meg néha egy kis szórakozás, de semmi érdekes. – És azt hiszem itt abba is hagyom a magamról való beszélgetést. Amúgy se nagyon történik itt velem semmi izgalmas, pedig baszki az angyalok városában vagyunk. Közben elindulok lassan a bejárat felé, becsléseim szerint még egy szál belefér, míg odaérünk, így rágyújtok. – Na és veled? Eléggé megváltoztál, ahogy látom, mióta utoljára találkoztunk. A régi Kilit elvitték az orkok? – Na jó az utolsó mondatom lehet, hogy kimondva nem hangzik annyira poénosnak. De most már mindegy…
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Kikapcs - Noel és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikapcs - Noel és Kilian   Kikapcs - Noel és Kilian EmptyVas. Júl. 27 2014, 19:48

Kezet rázok vele lelkesen vigyorogva, megveregetem még a vállát is.
- Hát egen bedarkultam.
Vonok vállat mondhatni szégyellősen, de ez közelében sincs annak, amit régen műveltem. Felröhögök ezen a bókon, gondoltam, hogy neki pl be fog jönni.
- Nekem régnek tűnik. Ugye? Ez egy új verzió, de sokkal jobb, most ha mondani fogsz egy poént érteni fogom!
Talán még nevetni is, mint most. Utánozom mert enélkül a szar nélkül újabban élni nem tudok, mondjuk ez nem tudom mennyire jó, elvileg fenyeget a halál a cigivel.
- Ne is mond, nem bírok leállni. Neked sikerült valaha?
Csak a tapaszt ne mondja! Nekem nem segít. Viszont ez csak sima cigi és ez már nálam előrelépés. De talán nem kéne azonnal sokkolni az elmúlt idők rossz dolgaival. Szórakozni jöttünk és az elvonó is már csak egy jó sztory. Elveszem a gyújtót és meggyújtom a cigit, nekem is van, de ez így tőle jobban esik. Egy "köszi" kíséretében szolgáltatom vissza. A spontán bulikra bólogatok, azok a legjobbak. Vigyorogva közlöm vele.
- Most már tudom mit jelent a buli szó, elég jó, nem?
Szóval most igazán bulizni fogok Noellal. Bár a múltkori sem volt rossz. Asszem utána Zin hánytatott. Belegondolok Zin elég sokszor hánytatott.
Elindulok befelé, út közben úgyis dumálunk.
- Legalább tudod mi az a meló, nekem egyelőre még mindig fogalmam sincs. Meg neked kreatív munkád van.
Mostanában ébredek rá, hogy az élet nem akkora leányálom mint képzeltem. Az orkokon röhögök egy sort, nekem nagyon vicces.
- Igen, muszáj volt, akadt egy rossz kapcsolatom és hát...megcsalt. Aztán rájöttem, hogy azért mert nem voltam normális, szóval nem voltam elég jó neki. Aztán hülyeséget csináltam, aztán még több hülyeséget. És ez lett belőle...
Vigyor, Noel még nem is tudja, hogy fiú az illető. De az orkokra emlékezett, imádom érte. Lassan be is jutunk, mire elszívjuk a cigit biztosan.
- Keressünk helyet elöl, ott szól a legnagyobbat
Javasolom, bár nemtom koncerteken mennyire vadulós fajta én a legrosszabbat nézem ki belőle.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Kikapcs - Noel és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikapcs - Noel és Kilian   Kikapcs - Noel és Kilian Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kikapcs - Noel és Kilian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Noel and Kilian pub adventure
» Kilian & Zin - What we gonna do?
» There and back again - Kilian & Edward
» Some secrets need to be kept - Kilian & Edward
» Mézesmadzag - Kilian&Olivia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-