Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian   hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyVas. Jún. 08 2014, 15:35

-Én csak felhívtam a figyelmed a különbségre, ha már van. - Inkább kitérő választ adok, az könnyebb.
-Nem, az az emberek gondolkodását és logikáját manipulálja. - Szerintem téved. Csak egy kicsit.
-Vannak amiket nem lehet megjavítani. Az ember lelke nem egy mikro, hogy alkatrészt cserélsz és kész. Esetleg kidobod az egészet és veszel másikat. - Nem, semmi sem javult volna meg. Csak darabjaira hullik és... végképp tönkrement volna minden.
(Igen, imádtam érte Very Happy)
-Szerintem is. - Ebben egyet értünk, bár én gondolatban máshol vagyok, nem is magamon jár az eszem hanem a családomon. De nem feltűnően merengek el.
-Nehéz mindig helyesen kiválasztani mikor az értelem, mikor az érzelem diktáljon. Nincs olyan ember aki mindig jól dönt. Ettől vagyunk emberek. - Mondom már nyugodtan, kezdek tompulni. Ami jelen esetben jó, mert nem játszom agresszív hörcsögöt.
-Mert ki az aki így közli terveim vannak veled, de még nem mondom el, majd megtudod? - Meredek rá, csak csendben nyelem le a durva vádakat, amik karistolják tovább a lelkem, mintha törött üvegeket söpörne rajta.
-Nem érdekel, már ittál, nem csak egy sört, hanem töményet. Jó töményet. - Mindenféle szempontból jót, ettől kiakad a szonda, higgye el. Amúgy tényleg nem érzek ki belőle utalást, azt hiszem azért vigyorog, hogy bosszantson. - Jah, igen, mert a villanyoszlop helyett ott voltam én. Lesheted hogy elengedlek, még ha még józannak is tűnsz. - Csóválom a fejem, nem akarom kiengedni hogy aztán mehessek érte óvadékot letenni.
-Majd erőszakot teszel magadon és alszol. - Mosolygok rá. - Amúgy csak el akarok feküdni, ahhoz még innom kéne hogy el is aludjak. - A látszat csal, nem fogok elaludni. Mert annyi gondolat cikázik a fejemben, hogy nem hagyna. Csak akkor tudnék rögvest elaludni, vagy legalábbis hamar, ha még meginnék vagy két teli pohárral, akkor már eléggé betompulnék.
Erre még gyerekesen meg is szívat... még hogy öreg, olyan mint egy kamasz.
-Azt hiszed nem mentem végig félvakon a lakásomon már? - Csóválom a fejem, és lépek felé, nem zavar hogy hozzám ér, elég közvetlen természet vagyok, csak titkolom.
-Kérlek ne menj. Komolyan, nézz rám... tudod mit? Ezt a szívességet kérem. És mondjad hogy hülye vagyok amiért nem örülök hogy ittasan vezetsz, mert az nem azt jelenti részegen, hanem hogy van benned alkohol. Kérlek. - Mozdulok Az arca felé, hogy visszakapjam a látásom, nem tudom milyen arcot vág, de én eléggé kérlelő fejet vágok. Így is eléggé szétzilált érzelmileg, nem akarok még ezen is agyalni egyben van-e.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian   hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyVas. Jún. 08 2014, 16:05



- cccc - cicceg, jelezve, hogy a védekezés a váddal szemben nem állja meg egészen a helyét, de nem annyira érdekes.
- Nem csak azt, de az érzelmi manipulációt nem mindenki veszi észre. Te sem - derül.
- Nem egy mikro, és nem azért, mert nem lehet hozzá alkatrészt venni, hanem mert egy eleven közeg, ami hajlamos erősen az öngyógyításra, ha kap rá lehetőséget. De általában nem kap - ő már csak tudja. Nincs senki, aki nálánál jobban megtagadna minden lehetőséget a gyógyulásra.
- Nem, attól vagyunk emberek, hogy az evolúció ide hozott minket a majmokkal közös ősünktől, és megadta a lehetőséget, hogy egoizmust, különlegességtudatot fejlesszünk magunknak csúcsragadozóként. De nem is kell tökéletesen dönteni, elég, hogyha egy kicsit jobban döntesz annál, ahogy csinálod - nyugodtan felel, hiszen ő egy szóval se mondta, hogy minden tökéletesen csináljon, csak arra mutatott rá, hogy közveszélyes, ha a jó szándéktól vezérelten, de vakon cselekszik. Mint egy pilóta nélküli rakéta.
- Hát én - vérbeli piperkőcé a vigyora, aki roppant büszke arra, hogy rá céloztak, és felfedezte ezt, még a vállát is megfeszíti kissé, hogy jól lássák, teljes mellszélességgel ő az, aki ilyet csinál. - Valami nem lesz attól fura, hogy még nem találkoztál vele. Ilyen alapon a fél világot, a többségét a jelenségeknek furává nyilváníthatod.
Sóhajt. Tényleg nem esett le neki. Tényleg.
- De ettem vacsorát, úgyhogy felszívódott már rég - mosolyog, tetszik neki ez a próbálkozás, hogy lebeszéljék. Tiszta kisiskolásoknak való példabeszéd, leszámítva, hogy nekik nem azzal kezdik a mondatot, hogy már ittak.
- Akkor kimászom az ablakon, leesek és összetöröm magam. Nem hiszem, hogy vissza tudsz tartani - nevet fel, azért elnézné, ahogy megpróbálja.
- Soha nem teszek magamon erőszakot, ezért nem vagyok olyan kis görcsös, mint egyesek. Az egy dolog, hogy végigmentél, de most itt vagyok, hogy a székeket akadályként eléd dobáljam, és valószínűleg rövid távon az ajtóig lesprintelnélek, én ugyanis a helyükön tartom a bordáim. Még egy autóbaleset után is - pedig amúgy megnyomta az öv, ahogy hirtelen fékezett, de ez csak másnap fájt kissé.
- Nem engedem, hogy elpocsékold a szívességet, mert ez nem szívesség. Az ittas vezetés Los Angelesben nem bűn, hanem alapfeltétel, üdv a városban - visszaadja a szemüveget, mert azért neki is van szíve, sőt, a helyére is pakolja óvatosan a törött orr nyerge fölötti részre állítva a papucsokat. - Akármeddig nézlek, az elhatározásom nem változik. Most nem tudsz szórakoztatni, és az esztétikai értéked is bucira pofoztattad. Majd félóránként megcsörgetlek, jó anyu? - nyafircol egyet, bár elég hiteltelen, az anyjának ilyet soha nem mondott.


Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian   hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyVas. Jún. 08 2014, 16:57

Összeszűkül a szemem, hogy cicceg nekem, de nem veszem magamra.
-Meglehet. Vagy túlzottan is észreveszem. - De ezt csak halkan mondom, a szüleimtől például nagyon éreztem a dolgot.
-Lehet. - Nem tudom megítélni. Mert nem igaz hogy nem kaptam, Henry mindig ott volt, de mégis... valahogy sosem éreztem hogy teljesen rendben lennék.
-Jól van, jól van, értem. - Sóhajtom, megadom magam neki, végleg. Próbálok majd okosabb lenni. Higgadtabb. Végül is... általában ezt csinálom, nem lesz olyan nehéz talán.
-Látom. Na ettől vagy fura. - Mosolyodom el, kész vagyok ettől a pasitól. Még büszke is erre. - Mintha enélkül a baromság nélkül nem lennél érdekes, komolyan. - Mosolygok, szerintem ezért csinálja, pedig nem unalmas figura, szerintem nagyon nem az.
-A fura az hogy az átlagostól eltér, örülhetsz, mert utálod az átlagost. - Kuncogok.
-Én is, ez nem indok. - Nem, nem etet be.
-Nem vagy olyan hülye. És lehet nem lakok magasan, mert ez csak az első, de akkor se csinálnád meg. És valóban, akkor tuti együtt megyünk a kórházba, roppant romantikus lenne. - Húzom a szám, úgy se mászna ki. Annál ő jóval kényelmesebb, nem egy lázadó kamasz.
Az ajkamba harapok, erősebben, még hogy én görcsös...
-Nem vagy te ilyen. - Hagyom rá, de erről meg vagyok győződve. Mondjuk csak sóhajtok.
-Látod, mondom hogy rendes vagy. - Aztán lehunyom az egyik szemem, hogy visszapakolja rám a szemüveget, szerencsére óvatos, így nem fáj.
-Akkor már inkább apu... - Sóhajtok, legalább a nemem tartsuk meg. - Jó. Amúgy kössz hogy közlöd nem lehet rám nézni. Szeretem, hogy őszinte vagy. - Vigyorgok, látom esélyem sincs. De felnőtt férfi, tudja mit csinál - általában - sóval reménykedem most az általánosság az úr. - Gyere, kiengedlek pizzafutár. - Megyek az ajtó fele, majd ki is engedem.
-Óvatosan vezess és lassan... biztos valami drága kocsid van, legalább amiatt tedd meg. - Maga miatt úgy sem tenné, ahogy elnézem. - És kössz. Tényleg. - Mondom nagyon komolyan, a szemébe nézve. - Basszus, mást se fogsz tőlem hallani. Azaz de, előtte mindig jól lecseszlek mindenért, aztán mondom. Hú... rapszodikus kis kapcsolat lesz. - Rázom a fejem mosolyogva, majd nézem ahogy távozik. Fura férfit fogtam ki, de valahogy nem bánom.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian   hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyVas. Jún. 08 2014, 22:21



- Rendben, nem volt korrekt megállapítás. Helyzetfüggő az észlelése a dologban - biccent engedékenyen átgondolva kissé a dolgot és pillanatok alatt újraszabja.
Elmosolyodik. A megadást értékeli, bár általában kétszínűségnek tűnik, de a fiúnál nem tekinti annak.
- Ez nem furaság. Hanem sajátosság. Ne nevezz furának, az olyan... fura - szkeptikus fejet varázsol magára, ilyenkor azért kicsit nehéz komolyan venni.
- Az átlagostól eltérni nem elég jó cél, én sokkal több vagyok az átlagosnál. Attól lefelé is el lehet térni, és a furába az is beletartzoik. Fontos a korrektség. Nagyon fontos - és még meg is magyarázza. Csak hogy Sebastian feje tényleg zúgjon tőle ezernyi szólamban.
- A kényszerhelyzetek kényszermegoldásokat szülnek. Egyébként ne hasonlítsuk össze a te és az én alkoholbírásomat, egyáltalán nem vagyunk egy kalapban, és ez mondjuk a javadra szól - hogy tisztább a mája.
Belevigyorog az újra látó szemekbe, mert most már legalább látják, hogy mit csinál a mimikájával, ritka tapintatlanul szórakozik a helyzeten.
- Nem akarok gézben romantikázni, úgyhogy kénytelen leszel rámbízni a döntést. Nem tehetek róla, hogy hogy nézel ki, én az arcod megkíméltem - szenteskedő ábrázat.
Kilépked délcegen, legalább olyan parádésan megy, mintha csatát nyert volna, a cipőjét gyorsan felhúzza, a zakót a vállára dobja, és már kinn is van a folyosón.
- Legközelebb hozok pizzát. Igen-igen, tudom, sapka-sál - bólint nagyot. - Egyébiránt szívesen, de ne idd meg egyszerre mindet, bár akkor biztos nem fájna semmid - komolyan néz vissza a szemébe, a whiskeyt kell csak megköszönni, minden más az csak úgy volt.
- Szerintem rossz a sorrend, mire köszönsz már nem tudom értékelni. Különben se csesszen le engem az, aki nem megy el orvoshoz, emiatt úgy néz ki, mint egy vagdalt hús. Amúgy tényleg drága kocsi, de még garanciális - derül, aztán kicsit hirtelen közel hajol, megtámaszkodik az ajtófélfán.
- Dobjak neked egy aranyos, romantikus üzenetet, amikor megérkeztem, nehogy miattam forgolódj az ágyban a törött bordáidon? - súgja gonoszul kérdőn.


Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian   hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyVas. Jún. 08 2014, 23:02

-Hmmm, micsoda ténymegállapítás... - Vigyorgok rá, csak nem fura? - Értem, nos... nekem pozitívan vagy fura, így jobb? - Vigyorgok rá, bosszantom kicsit, mert nem engedek a furából. Mégsem mondhatom, ó Phoenix, különleges vagy, mert lebuziz. És joggal.
-Elszoktam tőle. De nem alszom be két pohár sörtől, de még ettől a jófajta Wiskeytől sem. - Mosolygok, tény, valahogy nehéz elképzelni pia nélkül ezt a hapsit, valószínű sokat iszik, hobbiból is.
Szemet forgatok hogy a képembe vigyorog, komolyan ezt akartam annyira látni? Na mindegy.
-Igen, kössz. Elfelejtem hogy hálálkodnom kéne miatta... mit is mondtam az előbb, mit kéne csinálnom? - Húzom a szám és megemelem a szemöldököm, de vigyorgok. Lesheti.
Csóválom a fejem, hogy nem szédülök el hogy folyton ezt csinálom, de tudok mást, ha ennnnnnyire látszik, hogy milyen jól szórakozik rajtam?
-Nem kell, mondtam hogy nem szeretem, ha hozol, magadnak hozzál. - Teszem hozzá. - Igen, igen, jól mondod. - Vicces lenne nyáron ebben jönne át.
-Dehogy iszom, félrerakom, ha jössz, értelmes itallal kínálhassalak. - Nem hazudok, hát gondolom akármit nem iszik meg és megkaptam hogy bárom sincs, rohadjon meg, szóval félreteszem.
-Hah, semmi soha nem jó neked! És te meg hallani sem akartál az orvosról, én legalább elgondolkoztam rajta! Nah! - Biccentek egyet kihívóan felé, de vigyorgok. Mondjuk meglep, hogy hirtelen közel hajol, én is az ajtófélfának támaszkodom épp oldalammal. Aztán a fülembe sutyorog, huh, kirázna a hideg, ha nem égnék az alkohol nyújtotta hőben. Aztán csak elvigyorodom és visszasúgom a fülébe.
-Igen. - Kuncogok, legalább megtudnám a számát. Nem is hülye ötlet. De csak hátrébb húzódom, hülyéskedésből is mértéket kell tartani.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian   hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyVas. Jún. 08 2014, 23:21



- Hát nem sokkal jobb, mert így is van benne némi fura kis mellékíz - húzza fel az orrát, mert ő egy ilyen finnyás típus.
- A nagy múltú és nemes sörgyártók mind hálásak neked azért, hogy nem altatóként használod a nemes párlatukat - dorombolja szinte, mintha legalábbis szóvivő volna valamelyik emlegetett cégnél.
- Hízelegned. Nekem. Igazából még mindig nem csináltad eleget - szigorodik egy kicsit, de ez már csak amolyan félszigor. Ebbe a mai estébe már nem fér bele több hízelgés, és amúgy sem tud semmit tenni érte, mert göndörhaj, rövidész és ez az ámokfutó saját magát hátráltatja a gyógyulásban. Így marad a kiröhögés, hátha az motiválja abban, hogy összeszedje magát ebből a szánalomra méltó állapotból gyorsan.
- Fogalmam sincs ettem-e már valaha pizzát. Tudod, az olyan csóró kaja - ártatlan szemrebbentés. - Biztos van olyan, amilyet te is szeretsz. Mindig van.
Nagyra nyitja kéklő szemeit.
- Miért, jövök még? - kérdezi kíváncsi parázslással vissza.
- Mivel nekem kutya bajom se lett, ellenben veled. Nem jó a példa - mutat rá kérlelhetetlen szigorúsággal, aztán már az ajtóban van, és már pajkoskodik, könnyedén, gyorsan és energikusan mozog.
- Mondd meg nyugodtan, ha büdös vagyok - rosszallja az elhúzódást, kiegyenesedik, hátralép. - Akkor majd jelzek. Vagy nem. Ki tudja? - lép, lép, fordul, sikkesen pát int a válla mellett, mielőtt eltűnne a lépcsőn. Egy emeletet nem fog liftezni, nincs porcelánból, eleven hús, forró, mozgékony hús.


Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian   hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 EmptyVas. Jún. 08 2014, 23:40

-Neked is van egy fura mellékízed, szerintem pont passzol. - Vigyorgok rá, de csak húzom az agyát, én kedvelem, ha néha nem is látszik.
-Ó köszönöm, oklevél nincs? - Kérdezek vissza britesebb akcentussal, majd féloldalasan vigyorgok.
-Azt lesheted, nem vagyok hízelgő típus, kedves d'Abo. - Megjegyeztem, ezt is veheti egyfajta hízelgésnek, ha már ennyire vágyódik utána, nem csak a keresztneve maradt meg.
-Ne már bammeg... - Kacagok fel, nem tehetek róla, a szesz, meg hogy olyan abszurd ilyet hallani. - Jól van, ha gondolod elviszlek mindenféle lebuj kaját enni, csak hogy tudd mit eszik a nagy átlag! - Törlöm a szemem, kész vagyok. - Jah, amin sok hús van. Azt talán. Talán... - Attól a tészta állaga még kétes, hogy tetszene. De mivel lehet ő sem lenne oda érte, vele bevállalnám, szívjunk együtt.
-Gondolom. - Mosolygok vissza, szerintem igen. Olybá tűnt. - De ha a kérdés arra irányult, beengedlek-e majd, a válasz igen. - Nyugtatom meg, bár bizonyára nem szorul rá.
-Az azét erős túlzás, majdnem előttem estél össze és hánytad le az elegáns cipődet... - Sóhajtok, na ne szépítsen.
-Nem, ne félj, a fürdőt sem azért ajánlottam. - lepődöm meg, neki nem volt fura, hogy nagyon közel volt? Fura.. mondom én hogy fura. Vagy csak annyira fura mint én, de ez más kérdés. Ezt többször megkaptam nem jó, szóval én kerülöm, lehet neki még nem lett szólva.
-Én... - Mosolygok, szerintem fog jelentkezni. Azzal becsukom az ajtót és bedőlök az ágyba, ahh... remélem reggel előtt elalszom.

//Köszi a játékot Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian   hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Bocs, hogy élek haver... ~ Louis és Sebastian
» Rendelésre! Egy régi történet Emily-Seth
» Hogy is van ez? - Rev-Rav
» Joshua&Sebastian
» Kedves Staff, megtennétek, hogy...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-