Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Heavenly Hell - Hell és Nate EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Heavenly Hell - Hell és Nate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyVas. Nov. 20 2011, 09:30

Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01

Nem leszek rothadó, kifacsart citrom! I'm sorry!

Egy új bandát várok. Nem sűrűn csinálok ilyet, és ha nem egytemi buliról lenne szó, tuti nm vállalnám be, hogy egy számomra noname banda lépjen fel, de most igen. Mert csupa szív, önzetlen vagyok, és még az se érdekel, ha nem lesz olyan nagy forgalom ma.
Oké, ez még számomra is hülyén hangzik. Valójában az van, hogy az énekesük nagyon ígéretes. Csak a nevére már neki se nagyon emlékszem, de majd amikor ideérnek, akkor megkérdezem. Nem tudom, ők ismernek-e jobban. Sokszor előfordul velem, hogy a hírem megelőz, amin azért nem lepődök meg.
A hely jól megy, nem panaszkodhatok, ezért is engedhetem meg magamnak, hogy egy nap esetleg kevesebb legyen a forgalom. Erre számítok, de persze érhetnek még meglepetések, mivel az egyetemi bandákat az egyetemisták szokták szeretni, így hátha elhurcolják a sleppet, mint rajongókat.
Kitöltöm nekik a welcome drinkeket, igen, ez egy ilyen jóféle ház, jól bánik a vendégeivel. Aztán még letörlöm a pultot is, meg bepakolom az elmosott poharakat a helyükre. Jöhetnének már!
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyPént. Dec. 02 2011, 18:56

Heavenly Hell - Hell és Nate Tswizzle-taylor-swift-26159851-100-100Heavenly Hell - Hell és Nate Tswizzle-taylor-swift-26159849-100-100Heavenly Hell - Hell és Nate Tswizzle-taylor-swift-26159851-100-100

A szokásosnál jobban kicsíptem magam és erősebben sminkeltem. A ruhám sem a megszokott farmer-poló összeállítás volt, hanem egy szolid ruha volt rajtam. Nem volt kihívó, éppen annyit mutatott amennyi illendő volt. A smaragd zöld szín kihangsúlyozta szőke hajamat és kékes-zöld szemem most világoszölden csillogott. A banda többi tagja is legalább ennyire kicsípve sétált mellettem hangosan hülyéskedve. Csak én merültem bele a gondalataimba és reménykedtem jól fog elsülni a fellépés. Nem léptünk fel még ilyen népszerű helyen. Persze, rendszeresen járunk fellépni, de a Heavenly Hell más volt.
-Hell... Hova is megyünk pontosan ennyire kinyalva, teljes menet felszerelésben? -kérdezte Grace, felébresztve a gondolataimból.
-A Heavenly Hell-be Grace, nem emlékszel hogy mondtam? -kérdeztem elvigyorodva.
-Mikor?
-Egy hete... Chaten... Tudod! Miután haza értél a randiról...
-Jajj, Hell! Tudod hogy akkor nem fog az agyam!
-Igaz! -adtam neki igazat, majd miután Grace, vissza lassúlt a többiekhez, újra a gondolataimba merültem.
Lassan elértük a klubbot. Hatalmas gombóccal a torkomban löktem be a klub ajtaján. Nagyon reméltem, hogy nem késtünk el.
Miután beléptem, egyől felmértem a terepet és elismerően pislogtam a többiekre.
-Na gyerekek... Azt hiszem, megfogtuk az isten lábát, ha ez most jól sikerül -néztem hátra a bandára - Adjunk bele apait-anyait!
Aztán megindultam a pult felé.

Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyPént. Dec. 02 2011, 20:14

Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01

Nem leszek rothadó, kifacsart citrom! I'm sorry!

Gondolataim végszavára érkeznek meg, és ahogy sorban besétálnak, azért van közöttük, akin megakadjon a tekintetem, és ha már úgyis megakad, hát végig is mérem a csajokat. Már nem az emlékképekben fürdőznek a gondolataim a szösziről, hiszen itt van előttem élesben, felesleges lenne arra koncentrálni, hogy nézett ki, amikor utoljára láttam.
Kisétálok a pult mögül feléjük, hogy fogadjam őket jó házigazdához méltóan.
-Szevasztok! Nate Sparks.-
Fogok kezet a srácokkal, aztán meg a lányokra nézek azzal a szívdöglesztő vigyorommal, amit rólam másoltak le a nagy sztárok is. A védjegyem.
-Hódolatom a hölgyeknek! Nathanial Sparks.-
Nem érdekel, tudják-e, ki vagyok. Ha nem, hát majd megtudják, annyi szent. A szöszi zöld rucija ugyanis igencsak beindítja a fantáziámat, bele se merek gondolni mi lesz, ha felkerül a színpadra. Na persze ők ezekből a gondolatokból vajmi keveset vesznek észre, a magabiztos vigyoron és nyílt tekinteten kívül semmi árulkodó sincs az arcomon.
-Gyertek, nézzetek körül, pakoljatok be nyugodtan, meg rendezzétek át, ahogy szeretnétek! Mit kértek?-
Kérdezem, már ismét a pult mögött állva, és bármit válasszanak, a ház vendégei, természetesen.


A hozzászólást Nathanial Sparks összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 05 2011, 21:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyPént. Dec. 02 2011, 20:41

Heavenly Hell - Hell és Nate Tswizzle-taylor-swift-26159851-100-100Heavenly Hell - Hell és Nate Tswizzle-taylor-swift-26159849-100-100Heavenly Hell - Hell és Nate Tswizzle-taylor-swift-26159851-100-100

Hát nem mondom, a szórakozó hely tulajdonosa nem volt semmi. Az a mosoly... Az az arc.... Az a minden. Hát mondhatni, Gwennel egyetemben a zokninkba olvadtunk. Gwen látványosan flörtölt, míg én csak egy kicsit elpirultam és viszonoztam a széles mosolyt. Természetesen a fiúknak, egyből megjött a terület védelmi ösztönük és próbáltak nagyon félelmetesnek tűnni. Hát nem nagyon ment nekik, de azért értékelem mennyire féltenek minket.
-Helló, Hayley Clamance vagyok, de szólíts csak Hellnek... Velem beszéltél! -mondom neki mosolyogva, miután a többieket köszöntötte.
Újra elismerően körbe nézek a bárban, majd tekintetem a színpadra téved.
-Skacok, menjetek pakoljatok ki! -mondom a bandának- Én addig rendelek mindenkinek!
-Vedd elintézetnek, angyalka -vigyorgott Jake, majd a szinte már nyáladzó Gwent magával vonszolva elindultak a színpad felé.
-Minden elismerésem Nate! -mondtam mosolyogva, miközben követtem a tulajdonost a bárpulthoz - Ez a hely pazar! Jó hangulata van! Remélem emelni fogjuk a hely színvonalát!
Hát igen, ha igazi és határozott üzletasszony lennék, biztosan ez nem csúszott volna ki a számon, de nem vagyok az. Ez az első és legnagyobb mentségem. Én ilyen vagyok, nem fogok tudni megváltozni... Mindig is egy naiv kislány leszek, aki hisz a mesékben és várja a herceget!
Miután a pulthoz értünk, megvártam hogy bemenjen mögé, aztán sorolni kezdtem a rendelést.
-Akkor lesz négy sör a bandának és egy mentes ásványvíz nekem!
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyPént. Dec. 02 2011, 21:58

Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01

Nem leszek rothadó, kifacsart citrom! I'm sorry!

Pont úgy reagálnak, amire számítok, bár próbálják leplezni, jók a radarjaim. Mondjuk, ahogy elnézem őket, Gwen annyira nem is próbálja leplezni. A két srác meg rögtön védekezésbe fog, mily meglepő...
-Ó, Hell, igen, már emlékszem!-
Hogy is tudtam volna elfelejteni? Ráemelem a tekintetem a másik lányról, akit úgy kell elhurcolni. Túl könnyű lenne, úgyhogy inkább a másik lány kelti fel a figyelmem, akivel el is megyek a bárpult felé.
-Örülök, hogy tetszik. Majd várd meg, amikor megtelik emberekkel... sokkal többen beférnek kényelmesen, mint ahogy elsőre kinéznéd a teremből!-
Kacsintok rá, és igen, elkönyvelhetjük, hogy hivatalosan is elkezdtem fűzni a csajt. De nem akarom túl egyértelműen, nálam ez az átlagos.
-Mentes víz? Vezetsz?-
Kérdezek vissza, miközben ki is veszem az italokat, és ahogy leteszem hozzá, úgy intézem, hogy hozzáérjek "véletlenül", persze széles vigyorral az arcomon. Utána előveszek egy poharat, hogy keverjek neki egy koktélt. Nem mondok le róla, hogy alkoholt is kapjon, elvégre lámpaláz ellen tökéletes (na meg erkölcsök ellen is) de egy gyümölcskoktélt kezdek neki keverni. Kezdetnek, aztán még mehet bele szesz is!
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate EmptySzomb. Dec. 03 2011, 10:12

Heavenly Hell - Hell és Nate Tswizzle-taylor-swift-26159851-100-100Heavenly Hell - Hell és Nate Tswizzle-taylor-swift-26159849-100-100Heavenly Hell - Hell és Nate Tswizzle-taylor-swift-26159851-100-100

Vannak olyan emberek, akiknek könyörögni lehetne, hogy mondják ki mégegyszer a nevedet. Nos... Nate pont egy ilyen ember volt. Igyekeztem figyelmen kívül hagyni ezt a tényt és inkább a ténykre figyelek amit közöl. Most ennek az új információnak a fényében néztem meg újra a helyiséget és elismerően pillantottam újra Nate-re.
-Lenyűgöző -mondtam, majd egy ragyogó mosolyt villantottam rá.
A pultnál, amikor megkérdezte, hogy vezetek e, nem bírtam ki hogy ne nevessek fel. Miért egyenesen arányos, hogyha valaki vizet kér az vezet? Nincs is jogsim még...
-Nem... -mondtam - Az éneklés miatt, ha bármi más cukrosat iszom, azt a torkom és a hangszálaim bánják, mert nem úgy jönnek ki a hangok... Az alkoholtól meg még inkább... Éneklés előtt és közben víz, különben minden katasztrófába csap át..
Amikor hozzámért, kis elektromosság csap belém és nem tudom megakadályozni, hogy ne piruljak el. Mondjuk ez még nem volt vészes... Az izgalomnak is belehetett tudni, szóval nem is csináltam belőle nagy dolgot.
Csak a szokásos, mások által bájosnak titulált mosolyommal néztem rá. Még nem mentem oda a többiekhez, mert a mikrofonomat volt a legegyszerűbb beállítani. A többieknek több idő kellett és jobb volt ha én távol maradtam ezektől a beállásoktól. Félő volt hogy orra bukom valamelyik kábelben, vagy valamit netalántán elnyomogatok és felrobbantom az egész helyet, vagy tönkrevágom az egész előadást.
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyHétf. Dec. 05 2011, 21:46

Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01

Nem leszek rothadó, kifacsart citrom! I'm sorry!

Miközben csinálom a koktélt, azért rá-rá nézek a leányzóra. Lenyűgöző, hogy mennyire kis ártatlannak tűnik, még a nevetése is! Tipikusan olyan, akiről még azt se tudnád elképzelni, hogy hazudhat, mert az olyan, mintha összetörnék a legjobb Volvot. Szentségtörés!
Még a lelkesedése a hely iránt is magával ragadó. Őszinte, minden mű női praktikától mentes... azt hihetné az ember, hogy nekem, aki már annyi mindent látott és megélt a nők terén nem jön be ez a típus, inkább a tapasztalt dögök. Nos, hát van benne valami, de azért nem minden esetben, Hell esetében például egyáltalán nem ez a helyzet. Nagyon vonz az az ártatlanság, ami sugárzik belőle, de vajon tényleg az? A Pokolba is, hogy lehet valaki ennyire tiszta?
-Nagyon szakszerű vagy, ez tetszik!-
Rákacsintok, miközben félreteszem a koktélt a barátnőjének, hisz ebben az esetben nem kaphatja meg, elvégre nem akarom, hogy katasztrófába csapjon át az este.
Az emberek szállingózni kezdenek, én pedig odaadom neki a vizet, amit kért. Megint gondosan ügyelek, hogy biztos hozzáérjek, ez fontos!
-Akkor majd utána kapsz valami erősebbet.-
Ígérem, és megint rákacsintok, utána odaviszem a banda többi tagjának az italokat. A barátnő, akinek máris elfelejtettem a nevét, nagyon hálás a koktélért. És az én ízlésemnek jelenleg túl lelkes.
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyVas. Dec. 18 2011, 13:34

Amikor megdícséri a szakszerűdégemet zavarba jövök és elpirulva inkább félre nézek. Istenem, én vagyok a front ember, nekem kéne a legjobban tartanom magam az ilyen megnyilvánulásoktól és tessék. Lehet inkább Jake-nek kéne intézni ezeket a dolgokat... Mindegy.
-Köszönöm... -motyogom, miközben önkéntelenül beletúrtam a hajamba és kikotortam pár tincset az arcomból.
A tulaj úgy vonzott mint a mágnes. Annyira helyes volt és... volt valami benne amitől a cipőmbe akartam olvadni, amit részben már meg is tettem. De mégis... Nem lenne túl jó ötlet belezúgni, mert az ilyenek csak összetörik a szívet. Egy éjszaka aztán "Viszont lágy tojás! Vidd a fogkefét is, és csendben zárd magad mögött az ajtót."
De a pokolba is, egyszer lehetne olyan mint a mesékbe, vagy csak mint itt a gondolataimban... Egyszerű...
Ekkor adta ide a vizet és megint hozzáért a kezemhez. Még jobban elpirultam és szégyenlősen lesütöttem a szemem és picit arrébb húztam a kezemet. Istenem, ezt most direkt csinálja?!
Amikor azt mondta, hogy majd előadás után kapok valami erősebbet felnevettem.
-Ne vegyél rá mérget hogy megiszom -vigyorogtam rá, majd ittam egy kortyot és követtem őt a bandához.
Gwen nyiltan a zoknijába olvadt és teljesen le volt nyűgözve. Attól tarottam, hogy ha így folytatja el fog csöppenni a nyála szerencsétlen lánynak.
-Hogy állunk srácok? -kérdeztem mosolyogva, miközben odamentem a mikrofonomhoz - Kezdhetem?
-Csak rád vártunk angyalom! -vigyorgott Jake, miközben odajött hozzám. Én válaszként csak a karjába boxoltam.
-Mehet, Hell -mosolygott Jeremy miközben a keverőpultnál állt.
Megfogtam a mikrofont és mondtam pár számot, aztán egy kis skálázás után elkezdtem énekelni valamit. Körülbelül 5 perc után, Jeremy vigyorogva közölte, hogy készen állunk, én meg Nate-hez fordultam.
-Készen vagyunk!
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate EmptyVas. Dec. 18 2011, 19:50

Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01 Heavenly Hell - Hell és Nate Wentworth_miller_avatar_01

Nem leszek rothadó, kifacsart citrom! I'm sorry!

Időnként kérdezik tőlem, honnan ez a magabiztosság, csak egyet mondhatok: a visszajelzésektől. Látom, milyen hatással vagyok erre a kis angyalra, hogy mennyire elkábítja a magabiztosságom, és ettől csak még nagyobb az önbizalmam, még merészebbé válok.
-Nagyon szívesen.-
Mondom, ami igaz is, és úgy hangsúlyozom, hogy ezt érezze benne. Ezután odamegyünk a bandához, ahol kicsit elflörtölgetek Gwennel is, de nem viszem túlzásba, csak hát hízeleg az egomnak, ez egyértelmű.
Visszamegyek a pultba, ameddig behangol a banda. Megérkezik a kidobó is, akivel lekezelek, aztán megkérdezem tőle, hogy mennyien vannak kint, és örömmel konstatálom a válaszát, hogy messze kígyózik a sor.
-Oké, akkor vágjatok bele!-
Mondom Hellnek és a bandának, miközben a kidobónak meg szólok, hogy menjen, nyissa az ajtókat, és engedje az embereket, akik így már az élő zeneszóra tódulhatnak be.
Meg is teszik, pár perc alatt a hely rendesen kezd megtelni, a csapos lány meg szerencsére beér a pultba segíteni, és akkor jön meg a másik lánykám is, szabadkozva a késésért. Csak legyintek egyet, jó kedvembe talált, na meg jó eséllyel ki is tud engesztelni majd.
Szóval így, hogy kevesebb lesz a dolgom, figyelni kezdem a bandát. A frontembert. A szőke angyalt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Heavenly Hell - Hell és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Hell és Nate   Heavenly Hell - Hell és Nate Empty

Vissza az elejére Go down
 

Heavenly Hell - Hell és Nate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heavenly Hell - Rose és Nate
» Heavenly Hell - N&G
» Heavenly Hell - Izzie&Zin
» Heavenly Hell -- Elle&Vincent
» Heavenly Hell (Aubrey-Sebastian)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-