Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Heavenly Hell - Rose és Nate EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Heavenly Hell - Rose és Nate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Heavenly Hell - Rose és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Heavenly Hell - Rose és Nate   Heavenly Hell - Rose és Nate EmptySzomb. Nov. 19 2011, 19:16

Heavenly Hell - Rose és Nate Wentworth_miller_avatar_39 Heavenly Hell - Rose és Nate Wentworth_miller_avatar_39 Heavenly Hell - Rose és Nate Wentworth_miller_avatar_39

Hát kezdjük el!

Szokásos munkanap, amit kezdek egyre inkább élvezni. Elmondhatom, így pár hónap után, hogy kezd beindulni az üzlet. Persze nem vagyok hülye, pontosan tudom, mi az, ami a legtöbb pénzt hozza a konyhára: de hülye lennék elárulni.
A pultos csajszi, Kendra, épp a piákat pakolja Barttal, én meg itt gürcölök a papírhalmok között, a fülemen a telefonnal, mert muszáj egyeztetni. Vendég még nincs, és várom az új táncos lányt, hogy jöjjön végre, aztán mutasson valamit. Hamarosan jön a többi beosztottam is, hiszen ma egyetemi bulinap van, ami azt jelenti, hogy teljes fordulatszámon fogunk pörögni. A DJ a zenével foglalatoskodik, én meg azzal, hogy minél több dolgot intéztessek Kendrával a közelemben, mert ebbe a papírmunkába bele is őrülnék a formás idomainak lesése nélkül. Szerencsés volt a munkaruha választásom, meg kell hagyni.
Végre megérkezik a táncos lány, úgyhogy gyorsan leteszem a telefont, és odasétálok hozzá.
-Helló! Látom, nem túloztál, amikor azt mondtad, dögös vadmacska vagyok. Nate Sparks, hátul átöltözhetsz, addig mondd a számot, megkerestetem a DJ-vel!-
Eszembe se jut, hogy ő esetleg valaki egészen más lehet, úgyhogy el is indulok a pult felé, felugrok a színpadra, és közben intek Josh-nak, hogy nézze meg a csajt, mert érdemes!
Vissza az elejére Go down
Rosalie Weston
Rosalie WestonEgyszer volt, hol nem volt...
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 6

Heavenly Hell - Rose és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Rose és Nate   Heavenly Hell - Rose és Nate EmptySzomb. Nov. 19 2011, 19:58

Heavenly Hell - Rose és Nate 50 Heavenly Hell - Rose és Nate 50 Heavenly Hell - Rose és Nate 50
~ Nate

Szokásos buli, szokásos emberekkel. Szeretem az ilyeneket, bár a nagy tömeg azért elég rossz. Mivel viszonylag elég sok mindenkit ismerek a városban, ezért úgy döntöttem, hogy bemegyek egy picikét előbb, hogy csekkoljam, hogy kik csinálják ma az egész bulit. Nem egy nagy dolog ez az egész, viszont sokat számít, mert ha mondjuk ismerem, akkor abból sok előnyöm származhat. Miniszoknyát vettem fel, szokásos converses, kényelmes tornacsukával és egy csillogós felsőt, de azt még takarja a dzsekim. Majd, ha meleg lesz a hangulat, akkor leveszem. Egyébként is úgy vagyok vele, hogy egy nőnek anélkül kell tetszenie egy férfinak, hogy villantana, ami azt jelenti, hogy vagy úgy, ruhástul, tetszel a pasinak, vagy sehogy. Tehát, csak azért, hogy valakinek tetszek, nem fogok olyan sokat megmutatni. Sminket sem igazán használtam, a sötétben úgysem látja sok mindenki, hogy ki van-e húzva a szemem. Mielőtt elindultam írtam egy picikét, de nem sokat, mert nem volt ihletem. Olvastam is egy picikét, de valahogy bulik előtt nem megy úgy a koncentrálás. Szerettem volna Hitler bácsival foglalkozni, de nem jött össze, így feladtam. Szóval, így a buli előtt is csak úgy tengődtem. Mikor odaértem úgy éreztem, hogy nem leszek sokáig itt, de valójában ki tudja? Egy ilyen este során olyan sok minden megtörténhet. Lassan sétálgattam, miközben nézelődtem erre-arra, hátha látok ismerős arcot. Egyszer csak hirtelen jött egy pasi, aki elkezdett mindenféle ostoba dolgokról beszélni. Be is mutatkozott, de nekem a neve nem mondott sokat. Megálltam és nem csináltam azt, amit mondott, mert konkrétan fel sem tudtam fogni, azt a hosszú szöveget, amit itt nekem félperc alatt lenyomott. Csak bámultam utána és vártam, hogy esetleg jobban eligazít. Mivel azonban elment, nem tudtam mást csinálni, mint utána menni és nézni értetlenül. Nate a neve, tehát, Nate, azt akarja, hogy öltözzek át? Miért akarna ilyet? Azt is mondta, hogy én egy dögös... Jaj ne, azt hiszi, hogy itt dolgozom! Basszus, ennyire ribancosnak tűnők? De hát, nem is öltöztem olyan nagyon ki. Egek. Tudtam, hogy nem kellett volna eljönnöm. Nate után sétálok és közben magamban mérgelődöm tovább. Lassan lépkedem és csak is arra koncentrálok, hogy abba az irányba menjek, amerre ő van. Amikor közelítek felé, kicsit megemelem a hangomat és megszólalok, miközben a karjaimmal mutogatok és legyezgetek a levegőben, össze-vissza:
- Nézd Nate, én nem dolgozom neked, vagyis fogalmam sincs, hogy mi folyik itt, de nem fogok átöltözni!
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Heavenly Hell - Rose és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Rose és Nate   Heavenly Hell - Rose és Nate EmptyVas. Nov. 20 2011, 09:13

Heavenly Hell - Rose és Nate Wentworth_miller_avatar_39 Heavenly Hell - Rose és Nate Wentworth_miller_avatar_39 Heavenly Hell - Rose és Nate Wentworth_miller_avatar_39

#Rosalie#

Magyarázok Josh-nak, valami egészen másról, mivel kérdése volt, nem is figyelem, hogy a csaj még ott áll mögöttem, hanem aztán hangot ad, úgyhogy kénytelen vagyok kizökkenni a munkából, és rá figyelni.
Előbb csak nézek rá kicsit bambán. Túl szép lett volna, hogy igaz legyen, utána elnevetem magam, és egyik kezemmel megvakarom a tarkómat.
-Nem te vagy Candy? Ne haragudj akkor!-
Kezdek szabadkozni, bár nem szokásom. Nem, annak a Natenek ez nem szokása, akit olyan jól ismernek a városban. Annak azonban, aki a lánnyal szemben áll, szokása. Odafordulok Josh-hoz, és mondom neki, hogy majd még visszatérünk a témára, utána a lányhoz lépek, és leugrom a színpadról.
-Jóvátehetem esetleg egy itallal a ház vendégeként?-
Kérdezem, megvillantva felé azt az ellenállhatatlan mosolyomat, amiért a csajok a bugyijukat szokták ledobni, és magabiztosan (hogyan máshogy is tehetném?!) elsétálok a pult mögé, hogy készítsem, amit kér, szóval várakozva nézek rá, mi is lesz az.
-Nem láttalak még itt, pedig egy ilyen... teremtést felismernék.-
Nem mondhatom, hogy ilyen alakot. Az túl árulkodó lenne, de azért alaposan végigmérem.
-Biztos nem akarsz táncolni?-
Kérdezem vicceskedve, de belül sírok valójában, amiért nem lehet egy ilyen jó nő a hely táncosa. Tuti, hogy emelné a forgalmat.

Vissza az elejére Go down
Rosalie Weston
Rosalie WestonEgyszer volt, hol nem volt...
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 6

Heavenly Hell - Rose és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Rose és Nate   Heavenly Hell - Rose és Nate EmptyVas. Nov. 20 2011, 16:57

Heavenly Hell - Rose és Nate 50 Heavenly Hell - Rose és Nate 50 Heavenly Hell - Rose és Nate 50
~ Nate

Gondolom összekevert valakivel és én a hülye, bunkó stílusom miatt, nem egészen emberi módon reagáltam. Csak néztem, hogy majd most mi fog történni és nem is tudom, vártam a csodát. Komolyan úgy nézek ki, mint egy kis senkiházi liba, akinek nincs jobb dolga, mint táncolni a hülye egyetemi bulin? Mert ha igen, akkor szóljatok, eszem ágában sincs annak tűnni. Nem veszem sértésnek, hogy annak nézett, de azért nah, mégis csak kicsit rosszul esik. Vagy inkább hízelgő? Nem tudom, valamelyik a kettő közül, de az biztos, hogy nem normális érzés. Nate bocsánatot kér és ekkor én elmosolyodom, majd elkezd százezerrel pörögni és felajánlj nekem egy jó kis ingyen italt. Igen, ez már nagyon is tetszik. Tehát azért, mert egy táncosnőnek nézett, kapok egy italt? Hiszen ez tök jó! Mint valami idióta tinilány sétálok utána, egyenesen a pulthoz és közben azon gondolkozom, hogy mit is kérjek. Mivel még korán van, ezért nem kezdek ütőssel, inkább valami női koktéllal. Még mindig mosolyogva állok meg és halkan szólalok meg:
- Cosmopolitan-t szeretnék.
Nem várom, hogy bármit is mondjon, mert nem várom, miért tenné? Inkább csak szó nélkül készítse el az italomat, aztán meg hagyjon magamra, hogy tényleg elkezdjek pörögni. A cosmo azért jó, mert van benne vodka és az életre kelt. Kicsit lehangoló volt, hogy táncosnak gondolt, ezért újból erőt kell gyűjtenem az estéhez. A bókot elengedem a fülem mellett és nem is reagálok, mivel ez nem kérdés volt. Egyszerűen csak kijelentette, hogy nem ismer. Kedves akar lenni, mert megbántott azzal, hogy összekevert valakivel és ez rendes tőle, de inkább csinálja az italomat, aztán menjen el. Egyébként ő valamiféle partiszervező lehet? Ő a főnök? Csak mert úgy pörög, hogy azt sugallja, ő felelős itt mindenért és mindenkiért. Nézem, ahogy csinálja azt italt és egy lépéssel közelebb lépek, csak hogy majd ha készen lesz, akkor át tudjam venni. A kérdésén megdöbbenek, fogalmam sincs, hogy miért akarja, hogy táncoljak. Annyira azért nem vagyok profi és vetkőzni sem vagyok hajlandó. A mosoly szinte az arcomra fagy, kicsit barátságtalanul válaszolok, mint aki éppen most tudta meg, hogy megdöglött az aranyhala és elszállt a kívánás lehetősége:
- Nem, biztos.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Heavenly Hell - Rose és Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell - Rose és Nate   Heavenly Hell - Rose és Nate Empty

Vissza az elejére Go down
 

Heavenly Hell - Rose és Nate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heavenly Hell - Hell és Nate
» Heavenly Hell - N&G
» Heavenly Hell - Izzie&Zin
» Heavenly Hell -- Elle&Vincent
» Heavenly Hell (Aubrey-Sebastian)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-