Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 19 2014, 14:23

-Azért mert nem járt Helsinkiben, ott nem lógnál ki, hidd el. És albínó akkor lennél ha vörös lenne a szemed. - Vigyorgok, szerintem semmi albínó nincs a srácban, bár azt megjegyzem, hogy Daryl csak a volt haverja.
Huh, egy lány is megirigyelné ezt a szégyellős pózt, én csak mosolygok rajta.
-Egyszer. - Mondom keserűbben, mert akkor rettentő dühös voltam apára. Természetesen Henry miatt. Nem volt kérdés kinek a pártjára állok... - Gandalf fiának valóban menő lenne lenni, akkor varázsolni is tudnánk! - Kuncogok aztán, miket nem hord össze, szimpatikus. Mondjuk én szeretem a lökött embereket.
-Ó, tényleg őt is kedvelem, bár ő nekem túl kaotikus, azt hiszem... - Vigyorgok.
Hú, ilyen perspektívát sem hallottam még, és még én vagyok a szent... vagy mi a szösz.
-Hát... tény, ők is gondolkodó lények, mégis állatokként kezelik őket a filmben. Van benne egy rejtett rasszizmus, tény. - Hú, erre még nem is gondoltam, szélesen mosolygok.
Aztán csak felkacagok.
-Ez mindent megmagyaráz miért olvastad el! - Hát a lányok a hunyók, az más.
-Persze, nem mondtam hogy az vagy. - Csak gondoltam néha, de az az én titkom marad.
-Hát jól van... - Kuncogok, hogy mit össze nem pakolja magát, tényleg bolond. De ahogy elnézem így simán besurran, jó lesz ez.
Italt nem kér így kidobom, ha kéri veszek neki inni, mivel vigyáznia kell a kajájára.
Csak szélesen mosolygok, hogy a filmek a legjobbak.
-Szerintem a szex. - Röhögök fel, de nem cukkolom, azaz kicsit, de nem bírtam kihagyni. - Amúgy én is bírom a filmeket, de annyi a rossz, hogy már nagyon válogatni kell, ami némileg visszavesz nálam a rajongásból.
-Jah, kipróbáltam már őket, jó pár éve mikor bevezették az igazi 3D-t Németországban, pont ott nyaraltunk így kipróbáltuk. Igaz ,nem sokat értettem a szövegből, de a látvány az nagyon adta. Hullámvasutas volt, olyan volt mintha vidámparkra fizettem volna be, akkor megszerettem. Amikor meg mozog a szék, az vicces, szóval szeretem jah. - Bólintok. Kicsit közelebb hajoltam hogy suttogva mondjam el, mert lehet mást érdekelnek az előzetesek, engem annyira nem.
Aztán mikor elkezdődik a film, akkor visszahajolok és elkényelmesedem. Rögtön rádöbbenek, hogy irritál a főhősnő. Simon elmegy, de Jace... az a másik. Hogy néz ki? Meg amúgy is... inkább az a srác köt le aki Kilian kedvence, hasonlít az öcsémre. De a film maga... te jó ég, annyi hiba és baki van benne, meg logikátlan és áh... dörzsölöm a halántékom, hogy mire is ültem be. Egészen addig fapofával ülök és nézem, míg Alec hátsóját nem mutatják egy rövid jelenetig. Eltátom a szám, hát én ismerem ezt a derekat, feneket, kezet... ezer közül felismerem, hát egy ideig napi szinten bámulhattam.
-Baszki... azt hitte nem ismerem meg a fenekét vagy mi a jó isten... nem is szólt... - Motyogom magam elé, de max a mellettem ülők hallhatják, és láthatják a teljes megdöbbenést az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptySzomb. Jún. 21 2014, 22:13

- Igen? Ott albínók élnek? Tudom, olyanok mint a nyulak
Vigyorgok végül és abbahagyom a hajtépkedést például, bár kicsit izgulok, hogy mennyire fog butának tartani Helsinki miatt. Annyira tulajdonképp nem számít. Nem nagyon fogom fel, hogy ő akkor most nagyon szomorú lesz, mert nem annyira ismerem, de kicsit megérzem. Azért tapintatlan vagyok, mert megkérdem.
- És akkor milyen apát szerettél volna?
Tudom, hogy ez nagyon lelkizős téma és nem tudom mennyire illik most ide, de el fogom felejteni a kérdést, ha most nem teszem fel. Gandalfra bólogatok, imádom, varázsolni is klassz lenne, sok mindent megoldana. Joker tényleg kaotikus, dehát nagyon nagy forma.
- Akkor te a törvényes gonoszokat kedveled? Szoktál szerepjátékozni? Én most akarok belépni egy klubba.
Az egyik srác az elvonón nagyon nagy fan és Gyűrűk Urát is mesél. Jó lenne ha Sebastian eljönne, ha érdekli a fantasy talán ez is. Legalább rögtön kettő ismerősöm is lenne.
- Mert gyere már el velem, ha még nem próbáltad, főleg, nagyon érdekes.
Bizonygatom, bár még én sem próbáltam csak a wowot a neten, de ez állítólag tök más mert dobálgatni kell. Fűzögetem a gyereket... Hátha lenne ork asszony vagy valami meleg karakter. Tragikusan sóhajtok, nem, nem valószínű, megint elragadtatom magam. Ork és rejtett rasszizmus? Pislogok, de igaza van! Hátha tényleg tetszene neki egy ork karakter...
- Teljesen rasszista és a szőke elfek a menők! Tiszta náci az egész Gyűrűk Ura
Mondjuk ezen felröhögök, csak viccelek, ennyire nem vagyok bolond, mert ott vannak pl a hobbitok, végülis nem szőkék és felsőbb rendűek mégis igazán ki vannak emelve. Twiligtra bólintok, aztán mérgesen nézek rá, ne gondolja, hogy lányos vagyok mert fenéket! El is mormogom, hogy akkor jól van. Bemegyünk és sikerül csempésznem kaját a terembe, roppant elégedett vagyok. Az előzetes nem érdekel és át is dumáljuk, Sebastian még meg is lep.
- Ennyire szereted a szexet?
Nézek rá elkerekedő szemekkel, ezt valahogy...annyira nem néztem volna ki belőle. De a három és négy dés tapasztalataira bólogatok, a hullámvasutat még irigylem is kicsit, imádom a vidámparkokat. El is megyek hamarosan egybe. Elkezdődik a film, mindenhol Alecet lesem, meg Magnust szinte szemkáprázva. Az idomaik, a stílusuk, észre sem veszem, hogy maga a csaj hányingerkeltő, csak hogy Jace ronda. Alec és Magnus viszont....ó istenem. Éppen a legjobb jelenet megy, Alec feneke, nekem rögtön feszül a nadrágom, ó anyám...ha most Sebre tehetném valamimet talán el is mennék, az a segg...
- Mi?
Halálra vált arccal nézek rá, ő felismerte Aleeec seggét?
- Te buzi vagy? Úgy tudtam!
Kiáltom harsányan és se szó se beszéd a combjára vágom a kezem, közvetlen közelről nézek rá, nem is tudom Alec fenekét nézzem-e, vagy azonnal lesmároljam!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptySzomb. Jún. 21 2014, 22:32

-Nem azt mondtam, csak hogy ők is szőkék, világos bőrrel és szemmel. - Mosolygok szélesen. - Albínó bárki lehet.
Nem zavar a kérdése, elgondolkodtatna, ha nem tudnám mi a válaszom.
-Olyat aki szereti a fiát. - Mondom komolyan, bár nem magamra értem, Henryre. Bár lehet akkor engem sem szeretett apa, ki tudja. De csak megrázom a fejem mosolyogva, hogy hagyjuk, nem számít.
-Nem, én nem vagyok szerepjátékos, de volt egy csajom, aki az volt. El is mentem játszani, csak mivel ez olyan fix csapatos dolog, én meg folyton úton voltam, nem volt megoldható. Max neten, de az nem olyan. De amúgy jah, a törvényes szemétládákat csípem. - Vigyorgok. Mire nem jó ha az embernek mindenféle csaja volt már?
-És mit játszanátok a klubba? Olyan kártyás fajtát, vagy amihez a kockák kellenek. - Na igen, súrolom a tudásom határait.
Aztán nevetek, közvetlenebb mint én, de ez nem zavar.
-Elmehetek, elvégre nem terveztem költözni. - Mosolygok, most nincs kifogásom miért ne adjak ennek egy délutánt.
Aztán csak nevetek, ezt se hallottam még, de tetszik.
-Az emberek meg az angolok vagy mi? - Kuncogok. - Amúgy én az elfeket nem is szeretem nagyon bennük. Elrond is csak félelf volt, talán azért is kedvelem. - Mosolygok.
Benn már csak vigyorgok, majd könnyeden vállat vonok.
-Persze. Miért, te nem? - Nekem ez olyan alap dolog. De az ember azt hinné, minden férfinál.
Aztán kezd a film is lassan, de ahh... fáraszt. Egyedül akkor ocsúdok fel, mikor meglátom Henry fenekét, mert teljesen biztos vagyok benne az övé, ahogy a keze a tenyere, a dereka... kész.
Teljesen elképedek, de azon is hogy lebuziztak, elnyílt ajkakkal a meglepetéstől fordulok felé, hogy megérzem a combomon a kezét, aztán csak pislogok meglepetten egyet, hogy de közel van. Szívózik velem, de valahol megértem.
-Nem. Csak tudom kit látok a vásznon és meglepett... - Mondom száj elhúzva, nem vagyok meleg... bár a többszörös sokk ami ért még látszik rajtam, előbb Henry, most hogy fogdosnak meg a képembe hajolnak... nem is tudok hirtelen mit mondani erre, de mivel azt hiszem csak szívat, nem zavartatom magam miatta, majd visszaül ő is, nézem tovább a filmet meglepődve ha hagyja.
Nem akarok belemenni miért ismerem fel az öcsémet bárhogy, bármikor. Az ápolás nem olyan szórakoztató dolog, most kikapcsolódni jöttem amúgy is.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyVas. Jún. 22 2014, 15:55

- Ja, nahát... Lehet el kéne mennem meglátogatni a rokonaimat. Habár már mindegy
Fújok ki egy fekete tincset a hajamból. Ha soká nem festem kopni fog.
A kis hajfilómból kizökkent Sebastiannak ez a mély vallomása, komolyan nézek a szemébe, aztán felsóhajtok.
- Hát...olyat én is.
Nézek rá együttérzően, remélem érti, hogy sajnálom. Biztosan nem, valamit csinálnom kéne. Óvatosan megtapogatom a lapockáját, ha csak nem húzódik el és intenzívem vágok sajnálkozó fejet. Meglep a csajjal meg a szerepjátékkal.
- Na és soká jártál vele? Mit játszottatok?
Visszagondolok az elvonós jelenetre
- Nekem Gyűrűk Urát ígért a srác, de én szívesen játszanék darkosat is, vampiret, vagy valami zombisat
Vonogatok vállat az egy fix csapat, be is vagyok rosálva mert azt olvastam a neten sokat kell ezeken agyalni és az nem az erősségem, nem voltam soha egy logika-világbajnok.
- Fú az nagyon jó lenne, köszi!!! Akkor majd hagy vegyelek fel facebookraaa!
De kéne a vezetékneve, hogy megtaláljam. Lehet, hogy mondta, de örülök, hogy a Sebastiant megjegyeztem. Ennek nagyon örülök lenne kivel mennem, nem én lennék az egyetlen új és a srác is tök szimpi annak ellenére, hogy úgy néz ki Zin kategória, vagyis hellyel közzel heteroszexuális. Még a végén kiderül róluk, hogy normálisabbak és kedvesebbek mint a melegek.
Elgondolkodom, hogy a Gyűrűk urában mik lehetnek az emberek majd bólintok. Az elfekre is, én ugye az orkokat szeretem... Aztán bent a szexen elgondolkodom.
- Hát, mostanában csak magamnak csinálom. Csúnya véget ért egy kapcsolatom.
Biggyesztem le az ajkam, de nagyon nem akarok most ezzel törődni, hanem minden figyelmem Alecra akarom összpontosítani.
Lelkesen nézek rá, centikre a szájától, amikor mondja, hogy nem, megszagolom.
- Biztos? Jó...ne haragudj... Csak tudod én az vagyok és te olyan helyes vagy. De akkor honnan ismered Kevin Zeggers fenekét, ez gyanús...
Elhajolok és a kezem is megpróbálom elvenni, nem akarok nyomulós lenni. Egy lemondó sóhajjal meg is teszem. De akkor sem értem az egészet...
- Ja, ugye nem vagy homofób és utálsz meg?
Gyors biztonsági kérdés.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyVas. Jún. 22 2014, 16:19

-Miért lenne már mindegy? A finnek amúgy jó fejek, szerettem ott lenni. - Vonok vállat. - A fekete hajat amúgy is csípik, elvégre ott majdnem mindenki szőke. - Kacsintok rá.
Sóhajtok aztán és a megveregetem a vállát, nem túl j témába tenyereltünk, annyi baj legyen. Nem húzódom el, kicsit mosolygok milyen sután csinálja, de talán pont ezért hiszem el hogy komolyan gondolja az együtt érzést.
-Nem, úgy két hetet. - Legyintek, soká? Én? Pf. - Öhm... DnD-t. Az ilyen kockadobálós. Vittem egy mágus karaktert, mert az nem volt és gyorsan tanulok. - Vigyorgok, a szabályokat nem teljesen értettem, de amit lehetett felgyújtottam. Vicces volt.
-Hááát, ennyire nem ismerem. De nem hangzik rosszul. A gyűrűk ura viszont nem lehet rossz! - Az talán tetszene is, elvégre ismerem a világot, csak a szabályokat kéne átfutni.
-Öhm, nem vagyok fenn. De megadom a számom meg az ímélem, jó? - Veszek elő a pénztárcámból egy névjegykártyát, rajta a nevem, a címem, a telefonom, az ímélem és hogy francia tolmács és fordító vagyok. Meg persze a céges honlapcím.
-Ohh... sajnálom. Mondanám szedj fel valakit, de állítólag az nem segít. - Vonok vállat, szakításban nem vagyok otthon. Engem sosem viselt meg, sőt. Szóval nemigen tudom mi ilyenkor a legjobb gyógyír.
Aztán szembesülök az öcsém fenekével premierplánban, széles vásznon, de hát nem túl közel hajol Kilian? Kicsit hátrébb is húzom a fejem, reflex. Aztán csak jobban leesik az állam. Szóval akkor mégis meleg és bejövök neki? Ez durva. Úristen...
-Öhm... Bocs, azt hittem hetero vagy. Akkor nem vicceltél mikor azt mondtad nem randi.. - Áll össze, de látszik ez kicsit meglepett. Nem nagyon, de azért most így szembesülni vele másabb volt. Összeszedem magam, közelebb hajolok, hogy hallják tőlünk a filmet. - Nem vagyok meleg. De az öcsémet megismerem. Színésznek ment, csak nem tudtam dublőrködik is. - Súgom neki, nem kell mindenkinek tudni hogy az öcsém fenekét látták.
-Hmmm? Nem, miért tennék ilyet? - Aztán eszembe jut Lionel. - Nem, engem egyáltalán nem zavar. Ha téged sem zavar, hogy nem akarok tőled semmit. - Azért lehet neki érvágás lesz ha melegnek nézett és csak fel akart szedni. Ez kölcsönös.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyVas. Jún. 22 2014, 16:54

- Hát lehet egyszer elnézek arra, amúgysem nagyon utaztam még.
Gondolkodom el, talán jót tenne Edtől annyira messze.
- Csak egyedül nem szívesen mennék, anyu dolgozik és Zint nem hiszem, hogy érdeklik, ő sárga
Súgom neki halkabban. Kicsit csodálkozom, lehet hogy csajozós? Hát nem annak néztem...
- Ez a DnD jól hangzik, már hallottam róla, alig várom, hogy mi is kipróbáljuk
Nem ugrálok, pedig régen csináltam és fogdoshatnékom is van, de most annak sem engedek, a pszichiáterem szerint az önuralom is nagyon fontos és nem nézhetek ki túl gázul. Bólogatok, én is a Gyűrűk urát szeretném legjobban mert azt a világot ismerem.
- És milyen karakter lennél?
Kérdezem, hátha már van ötlete.
//annyira tudtam, hogy nem lesz fent!!! Very Happy //
Elképedve nézek rá, hogyhogy nincs fent facebookon. Kínosan fel is hehegek ezen.
- Akkor nem létezel!
Manapság mindenki fent van, de furcsa! Elveszem a névjegyét, kissé tátott szájjal tanulmányozom. Francia tolmács, ki is csúszik a számon, amire éppen gondolok.
- Annyira menő így leírva
Mert szóban tudom, hogy az...de így leírva is irtó szexisen hangzik.
A moziban Eden vállat vonok, kissé tragikusan megcsóválom a fejem.
- Próbáltam, sajna nem.
Még mindig szeretem, de igyekszem nem gondolni rá és beszélni róla, akkor talán elmúlik.
Próbálok tőle hátrébb húzódni, zavartan mosolyom, elpirulok.
- Neeem, komolyan mondtam
De aztán meg ő jön közelebb, érzem a puha leheletét az arcomon.
- Úristen...az öcséd? Bemutatsz neki?
Kérdezem elhűlve, a vérkeringés is megáll bennem jóég, akinek ilyen fara van! Megpróbálok napirendre térni a dolog felett
- Hívd el őt is játszani
Talán megengedné, hogy lefényképezzem neki...
Tartok tőle, hogy akkor most elítél, de csak szomorúan mosolygom.
- Sejtettem, hogy hetero vagy, csak egy kicsit reménykedtem, ne haragudj. Azért, ha majd meggondolod magad... Úgysem létezel...
Vonok vállat lesütött szemmel. Azt hiszem ez a film nem jó.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyVas. Jún. 22 2014, 17:25

-Jól van, kérdezz bátran merre jó, én sok fele jártam már. - Ajánlom magam mosolyogva.
Aztán csak összeszalad a szemöldököm, mi az hogy sárga? Jó mondjuk a Zin nem egy amerikai név..
-Úgy érted kínai? - Nem értek a keleti nevekhez. - És miért ne érdekelhetné, ez nem bőr függő... - Nem értem őt. - Amúgy ki ez a Zin?
-Nem volt rossz, elszórakoztunk vele. - Mondom a dnd-re aztán.
-Öhm... nem tudom. A kósza az menő, de rohír lovas is lennék. - Emberpárti vagyok. - Na és te? - Lehet ork lenne? ahah, nem hiszem, akkor lehet tünde.
//Az én karakterem, tudod XD De Olivia fenn van, csak őt nem merik zaklatni XD De most Seb... ehehe XD//
-Jah, vettem észre. Amúgy is csak hallucinálsz most engem, ideje volt már hogy rájöjj. - Vigyorgok rá, mert veszem a poént.
Aztán csak nevetek tovább.
-Örülök ha tetszik. Franciát is tanítok, ha érdekel. Csak az nem fért rá. - Vigyorgok, az egyetemen ki van téve rólam a papír, hogy oktatok is, de csak kevés diákom van.
-Hát akkor várni kell míg alábbhagy a dolog. Addig is csináld azt amit a kapcsolat mellett nem tudtál. - Az sok időt elvesz, ha valakinek van valakije, szóval most ki lehet élni magát az embernek.
-Oh. Hát... kösz. - Erre nem tudom mit kéne mondani. Érezni is rajtam, hogy kicsit túl sok infó ért hirtelen minden felől. De hát nem viszolygok tőle, nem leprás vagy ilyesmi és nem akarom hogy csúnyábban nézzenek rám a tinicsajok oldalt, hogy beszélgetünk.
-Kilian. Ő sem meleg. És... rég nem láttam. - Érezni ebbe most nem akarok belemenni, hiányzik hogy nincs velem és basszus ennyi idő után is csak a seggét látom... borzasztó.
-Ő Londonban lakik. - Legalábbis ekkor még így tudom.
-Ha meggondolom magam és pasizni akarok téged hívlak fel először, ígérem. - Mosolygok, valahol azért vicces, hogy majdnem felszedett egy srác... túl szép volt hogy igaz legyen hogy ma nem lesz semmi furcsaság. - De attól még kedvellek, jó fejnek tűnsz, engem tényleg nem zavar... - Ahogy elnézem elszomorodott, lehet megbántottam. Nőt is utálok visszautasítani, nem hittem hogy pasiknál ugyan ilyen hülye érzés, hogy bocs nem. mindig tapasztal valami újat az ember.
Szerencsére már nincs olyan sok ebből a borzalomból, a vége is csak idegesítő. Amikor megy a stáblista szólalok meg megint.
-Úh... ennek van folytatása? - Erősen folytatás gyanús. - Akkor egy darabig nem tudom meg mi lesz a vége, haa? - Sóhajtom, így még idegesítőbb. De azért elnyomom magamban, Kilian valószínű nagyon szereti, de lehet könyvben jobb, szóval nem írom le teljesen a dolgot. A harcjelenetek végül is egész jók voltak. Főleg Henry, neki nagyon ment.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptySzer. Jún. 25 2014, 13:43

Hirtelen nem jut eszembe semmiféle értelmes kérdés, de a saját fajomhoz szívesen mennék, csak egyedül lehangoló lenne. Zin meg ugye sárga, bár Koreába is szívesen elmennék. Felkuncogok, fél évig, vagy tovább hittem kínainak én is.
- Koreai, de tök úgy néz ki mint egy kínai, ő a legjobb barátom.
Azért gondoltam az utazáskor is rá
- Csak az a baj elnök és sok a dolga, nem hiszem, hogy ráérne velem szőke földekre utazni és nem hiszem, hogy érdekli, ha egyszer sárga.
Logikus, nem? A kószára én is biccentek, az rohadt menő és oltári jól ki tud nézni és a rohír is, az meg szőke, lehet lányt kéne csinálnom és valahogy rácuppanni Sebastian karijára. De aztán mégiscsak azt mondom, ami szívem leghőbb vágya.
- Ork természetesen. Esetleg törpe.
Meglep, hogy még vannak emberek facebook nélkül, Seb túl szép, hogy bu*i legyen, úgy értem, hogy igaz legyen! Nevetve bólogatok.
- Ha én hallucinálnálak, akkor biztos, hogy minimum biszexuális lennél.
Vallom be, már úgyis mindegy és hát vállalnom kell a dolgokat. Az elvonón már hülyéskedni is tudok ezzel, elfogadom magam és kész. Felkapom a fejem
- Tényleg? Akkor lehetek a tanítványod? Borzasztó szép nyelv, kicsit olyan kérődzős
Mutatom a harákolós torokhangot
- De szexi. A nyelv
Mondom gyorsan, szerintem egy rakás irtó jó pasit föl lehetne ezzel szedni. Na meg beindít, amikor ő szólal meg rajta. Bólogatok, igyekszem nem olyan tragikusnak látni a dolgokat és valóban sok mindenbe belekezdtem.
- Nagyon sok mindent kipróbáltam azóta és rengeteg embert megismertem, csakhát necces volt, meg egészségtelen, aztán gondoltam leállok, most meg szerep-játékozom majd és megírom végre a forgatókönyveim, szeretnék Zinnel is több időt tölteni és akkor beiratkozom hozzád franciára. Ja, meg koncertekre járok! Tudod tök sokáig nem voltak barátaim egyáltalán, most majd szerzek jó sokat
Kicsit elragadtatom magam, ahogy fennhangon sorolom a terveim, talán Sebastiant nem is fogja érdekelni. Sebastian öccsét nagyon megismerném, megszerzem majd ezt dvdn és biztos százszor visszatekerem a fenekes részt. Fájdalmas szájtátással hallgatom, hogy nem is itt lakik és nem is... Pedig Alec...hát én azt hittem! Miért játszana el ilyen lelkesen egy feneket valaki, akit nem is érdekelnek a fenekek? Kicsit felvidít, hogy ha meggondolná magát...
Mosolygom már.
- Köszi, aztán ha meggondolod magad majd adhatsz másmilyen nyelvleckét is.

Veszek egy reszketős levegőt, azért én izgultam, mindig benne van, hogy megvernek érte.
- Kösz, sokat kaptam már ezért, egyszer nagyon meg is vert a volt haverom legjobb haverja. Azt nehéz volt túlélni mert még Zint is megverte miattam. Ő próbált megvédeni. Ráadásul egy suliba járok a fickóval és most, hogy nyíltan vállalom már elég necces, ha érted, Lionel nagyon durva gyerek.
Húzom el a szám és süllyedek mélyebbre az ülésben. Már nem rettegek tőle, de azért sz*r visszagondolni rá. És Ed sem állt bosszút, pedig azt hittem...
- Aztán Lionel után még egyszer megvertek érte, akkor többen, az is sz*r volt
Sóhajtom és még mélyebbre süppedek. Úgyhogy izgultam, most már értheti, hogy jogosan. A film végét fel sem fogom igazából.
- Könyvben jobb! Kölcsön adjam? Ha franciára megyek, vagy a szerepjátékra elviszem
//vicces, hogy te jobban ismered a műveket XD//
Már megy a végzene, azt hiszem Alecen kívül az egész nem sokat ért.
- Fényképed sincs az öcséd seggéről? Ha én szereznék aláírná nekem? Ha elküldenéd levélben? Fizetem a postaköltséget
Támad egy fantasztikus ötletem
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptySzer. Jún. 25 2014, 15:36

-Hát külsőre nekünk nehéz megmondani, a neve az árulkodó, elvileg. - Kuncogok, nem vagyok benne jó. - Értem, tök jó. - Mosolygok, a legjobb barát fontos dolog. Nekem Henry az.
-Mint mondtam a bőrszín nem befolyásolja hova menne szívesen. És szerintem ne sárgázd, sértő lehet. - Mondom elfojtott mosollyal. - Ő a sulielnök, vagy mi? - Mert gondolom nem az amerikai, pedig milyen vicces lenne, koreai amerikai elnök... Tényleg bármi lehetséges lenne onnantól fogva itt.
-Hmm. De akkor ellenségek lennék. Az nem jó! - Kacagok egy csapatban akarnék lenni vele, nem ellene. - Törpe? Az is jó. A Hobbitban nagyon megkedveltem a törpéket. - Olvasva, természetesen, a filmben nem olyanok. azaz nem teljesen.
-Óh.. - Felröhögök, poénnak veszem. Akkor még, naivan. (xD)
Nevetek hogy krákog, vicces ahogy imitálja.
-Persze hogy lehetsz. De ha gondolod pár mondatot simán megtanítok csak úgy, mint mondj ami jól hangzik és fel tudsz szedni vele valakit. - Kacsintok rá.
-Lehet már találtál is egyet. - Mosolygok rá, lehetséges hogy jóban leszünk. Szerepjátszunk, franciázunk (már nem úgy) meg ilyenek. - Amúgy jól teszed, a koncertek klasszak. Milyenekre jársz el? - Kérdezem meg, lehet én nekem is el kéne menni.
-Adok, jó kis franciázás lesz. - Mosolygok, úristen. De igazából nem zavar, a mai világban nem lenne benne semmi tulajdonképpen.
Húzom a szám, szerencsétlen. Nem lehet könnyű neki. Sok szempontból, mert hát család, eleve a szülei meg így hogy lesz neki kölyök, ilyenek. Zinnél csóválom a fejem.
-Jó hogy Zin ott van neked. - Kell is egy ilyen személy mindenkinek. - Kerüld el, ha meg beléd köt mond hogy ez nem választás kérdése, hiába hirdetik a mormonok... - Sóhajtom. Ha meleg vagy meleg vagy és kész. - Ezek a Lionelek durvák, engem is egy Lionel vert most meg, többek között azért mert melegnek néztem... de hát ha közli nem olyan fajta akinek barátnője van... - Vigyorgok, utólag csak röhögök az egészen.
-De megint beléd köt és veled leszek én megverem neked. Van már rutinom, nézz rám! - Nevetek, tényleg segítenék neki, nem hazudok. Ha egy idegennek segítettem, Kiliannak miért ne tenném?
-Meg kéne tanulnod verekedni, vagy járj el futni. Én is szoktam, hasznos, ha nem akarsz leállni verekedni. - Komolyan mondom, hát én is elfutok ha olyan van, nincs abban semmi.
-De hidd el, én sosem foglak ezért bántani, szóban sem. - Látom hogy eléggé magába roskad a dologtól, jobb híján megpaskolom a kezét párszor és visszaveszem, na ez az egy, nem tudom hogy kezeljem testileg őt. Úgy kéne mint egy lányt, de az is milyen már... na mindegy.
-Kölcsön adhatod. - Most már elfogadom, valószínű találkozunk még. - Francia órát úgy is otthon adok, a címem a névjegyemen van, be tudod hajtani rajtam. - Mosolygok. Nem félek a lakásomra hívni, ezek után hogy tudom mennyire balszerencsés, pláne nem.
// Amúgy jah XD De nem baj XD//
-Kilian... - Nézek rá kicsit ne már fejjel, de nevetek. - Nincs, de kérek neked, röhögni fog. És szerintem alá is írja. - Kinézem Henryből.
-Akkor te amúgy ide jársz a Francesra? - Kérdezek rá, mert asszem valahol itt van a koli is.
-Nem ülünk le kinn dumálni még? Van egy ilyen kertesebb rész ahol lehet cigizni. - Kérdezek rá, beszélgetni van még kedvem a film amúgy sem kötött le igazán.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyVas. Jún. 29 2014, 20:12

Bólogatok, végre valaki ebben is egyetért velem, kicsit elhúzom a szám és megint megkócolom a hajam végét.
- Ezt mindig elszúrom, pedig nem bántásból mondom.
Vallogatom, de közben mosolygom rajta, tudom, hogy régen fajgyűlőnek tűntem, ami röhejes, oda vagyok a különlegességekért.
- Esetleg megkérdezem
De tényleg nem hiszem, Zin nem szeret kimozdulni és nem olyan multikulti típus. Bólogatok, hogy iskolaelnök, nem miniszter vagy ilyesmi. Vigyorgok is, én ott is rászavaznék, akkor is, ha sárga.
- Á, dehogy én jó ork lennék, de majd még meglátom.
Jujj, nem szabad látványosan örülni! Kicsit azért mosolygom, jó jel, hogy nem akar az ellenségem lenni.
- Aha, az egyiket úgy hívják mint engem, jó mi? Ráadásul ő a leghelyesebb szerintem.
Húzom ki magam, anyám nem olvasta a Hobbitot, de emiatt rohadt büszke vagyok rá, legalább a nevem nem cseszte el. A szemeim aztán elkerekednek, lehet a srác mégis kedvel a buzzancsáságom ellenére. Na azt nevezném, akkor majdnem annyira jó fej lehet mint Zin.
- Húúú az nagyon állat lenne! Annyira menő ez a nyelv, de komolyan! És de jó lenne felszedni valakit
Aki olyan mint te - nem teszem hozzá, bármennyire is kikívánkozik belőlem ez a félmondat. A barátja lehetnék? Kicsit leesik az állam. Persze aztán rögtön eszembe jut, hogy nem is vagyok béna. Még új, hozzá kell szoknom. A zavarbaesésem csak egy apró pírban nyilvánul meg és hogy a földnek mondom:
- Az jó lenne...
A koncertek is jó téma.
- Rock zene, de a filmzenéket is szeretem. Ha akarod egyszer eljöhetsz velem egyre. Vagy nem szereted a rockot? Milyet hallgatsz?
Szerintem rockot mert hosszú a haja, aztán elvigyorodom, franciázáááás ne máár, beindítja a fantáziám, rá is kacsintok kihívóan, nagyon szexi, az ajkam is megnyalom hozzá, persze érteni fogja, hogy csak heccelem. Remélem... Aztán nagyon elképedek.
- Komolyan? Nem lehet, hogy ugyan az a Lionel?
Leesik a gambám, azt a fiút nagyon el kéne kapni. Most, hogy van egy-két punk ismerősöm nem is lenne hülye ötlet.
- Nagyon megvert?
Kérdem teljesen együtt érzőn, sajnálom a srácot, de ha a melegség miatt és még a név is stimmel én el tudom képzelni, hogy ugyanarról a fickóról beszélünk.
- Kedves, de szerintem megint megverne.
Nézek rajta végig elnézően, nagyon aranyos, de az látszik, hogy nem erős.
- Hahh, most már nem félek! De el kéne, igazad van. Az tök jó, legalább elfuthatsz.
Talán nekem is ez kéne a verekedés mégiscsak brutális, ennyire nem változtam meg. Bár ha járna a verekedés mellé ork jelmez...
Felröhögök, amikor megpaskolja a kezem, már nem bőgöm el magam annyira könnyen mint régen, nincs mitől tartania.
- Ez félreérthető, ne csináld
Vigyorgok, na meg ne csigázzon. De jól esik a mosolyomból látszik.
- Az nagyon jó lenne.
Sóhajtom és iszonyat hálásan nézek rá. Aztán röhögök egy sort, a tesója fenekét fogom kirakni a falra, Zinnek szoknia kell a váltást.
- Azzal is leköteleznél! Kiraknám a falra, Zin biztos örülne
Kuncogok rosszindulatúan.
- Aha, fimművészetre. Jó ötlet! Tudod azt hittem nem annyira kedvelsz, de asszem visszaszívom, gyerünk, erre a dobozra a vendégem vagy, szívjál amennyit szeretnél.
Kacsintok rá, majd megyek vele gondolom leülni. Sörre is meg fogom hívni, vagy amit szeret arra.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyVas. Jún. 29 2014, 22:51

-Mondd hogy keleti vagy hogy ázsiai... sokat nem téveszthetsz. - Vonok vállat.
-Kérdezd, feltétlen. Max nemet mond. - Mosolygok, hát nincs abban sem semmi.
-Van olyan? - Kuncogok. - Max a Dangeon and Dragons-ban, hmm?
-Most hogy mondod... - Nevetek fel, van benne egy Kili. - Azt a karaktert bírtam is. - Vigyorgok rá. - Leghelyesebb? Háát... lehet. - Kuncogok, nem értem félre mivel magához hasonlítja a karaktert.
Nevetek, de örül egy kis nyelvtanulásnak, imádok tanítani, rajtam nem fog múlni.
-Meg is beszéltük, segítek én neked! - Nevetek és megveregetem a vállát.
Elmosolyodom, de kis szerény. De én csípem a szerény embereket is, nekik vannak a legkirályabb életcéljaik és őket lehet támogatni. Ha meg összejön én mindig annyira örülök legalább mint ők.
-Bármit meghallgatok a rockot például nagyon szeretem. Szóval simán. - Biccentek egy határozottat, akkor menjünk el. Rám is rám férne. - De a filmzenék, te, vannak olyan jó válogatás koncertek, nem jönnél el majd velem egyre? Senkivel nem tudok elmenni... - És ez tényleg igaz, hát ha valóban többet találkozunk én nagyon örülnék neki. Szívességet tenne vele. De talán látszik is a fejemen, hogy nagy örömet okozna vele.
A franciázásnál csak nevetek, csóválom a fejem, lökött. Persze Lionel kicsit megfagyasztja a levegőt.
-Áh nem hiszem. Ez ilyen magas srác, sportos, fut mint én, nyúlánkabb az arca, barna szem, haj... öhm... Anderson a vezetékneve. - Sorolom, kétlem hogy ő lenne az.
-Nem, annyira nem. Eléggé leordítottam a végén, hogy ne játssza a menő csávót, mikor miattam nem késelték meg. - Forgatok szemet. - Meg nem tőle van a sérülésem, nem tudta hogy szarabbul vagyok, mint ami látszott. - Vonok vállat, érezni hogy én már nem haragszom.
-Na és. Ő nincs betonból, szerintem vissza bírnék ütni. Vagy rúgni, a lábam erősebb. - Törlöm meg az orrom, simán. Egész kemény legénynek érzem magam a harci sérüléseimmel. - Azt ha nagyon nem megy elfutok. - Vigyorgok, azt már tudom hogy ha átugrok egy kerítést nem jön utánam. Haha.
-Igen, pont azért. De ha gondolod elmegyek veled venni pár órát, rám is rám férne. - Kuncogok. - Mi megvertek tartsunk össze! - Kacagok, de hülyén hangzik.
-Bocs... akkor nem fűzöm össze az ujjaink... - Préselem össze a szám, viccelek. De tényleg nem tom hogy érjek hozzá. Mert én szoktam másokhoz főleg ha megkedvelem. De meleg haverom még nem volt. Nehéz menet. Sebaj.
-Nem vagyok olyan. Nekem semmi bajom a melegekkel. Mással sem. Maximum nem öltözködöm előtted meg ilyenek, vagy nem tudom, hogy... izé... szóval mindig mondjad ha valami zavar vagy neked félreérthető mert... elég közvetlen tudok lenni oké? - Kuncogok, meg kell tanítania hogy kezeljem nem bántóan a dolgot.
-Hátöhm... Zin is meleg? - Mert ha nem nem hiszem, ez látszik a vigyoromból.
-Kössz! Miből vetted hogy nem kedvellek? - Lepődöm azért meg, nem éreztem hogy elutasító lennék. Közben kimegyünk, van kint sima pad is meg valami bár szerűség, ott lehet sörözni meg koktélozni, üditőzni, kávézni. - Igyunk valamit? Kérsz kávét? - Cigi mellé szokták szeretni, én magam annyira nem vagyok oda érte, de én cigizni sem szoktam sűrűn.
Ha megkínál egy szállal azt elfogadom még, több nem esne jól.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyKedd Júl. 01 2014, 16:32

Már megjegyeztem Zin miféle, úgyhogy csak vállat vonok és bólogatok, aztán én is elmosolyodom, aranyos, hogy így biztat és megintcsak bólintok, meg fogom kérdezni.
- Ha nincs olyan majd én teremtek, szerintem az orkok nem lettek volna feltétlen rosszak, nagyon tájékozott vagy!
Még a D'nD-t is ismeri (nemtom jól rövidítettem-e XD)
Kili helyes törpe volt szerintem, vagy csak azért mert ő volt a legfiatalabb, továbbra is vigyorgok és bólintok hozzá egy nagyot. Olyan helye kis törpe én is lennék, vagy ha megengednék a Gyűrűk urás játékban szívesen kijátszanám Kilit.
- Kösz, tényleg tök hálás vagyok, látszik remélem
Pislogok rá sűrűbben, amióta menőbb vagy miféle vagyok nem mindig esik le az embereknek. De persze majd istenesen kifizetem Sebastiant, pénzem az legalább van. Sejtettem, hogy szereti a rockot, bár azt nem néztem ki belőle, hogy mást is, kellemesen meglep, sőt programot is ajánl, egyre szimpatikusabb ez a srác.
- De, hogyne, olyanon még nem is voltam!
És mivel nagy film fan vagyok biztos sokat felismernék. Hát ettől megint ultra lelkes leszek, épp csak nem kezdek el majommód ugrabugrálni.
- Ennek utánanézek a neten, menjünk minél hamarabb

Mondom gyorsabban a normálisnál és nagyon csillogó szemekkel, de különben nem ugrabugrálok, vagy vetem a nyakába magam.
A jókedvem már csak Lionel lombozza le, szinte arcomra fagy minden érzelem és komolyabban nézek rá. Elforgatom a szemem
- Hát...illik rá a leírás
Aztán a nevének kiejtésekor nyelek is, kicsit el is sápadok.
- Tényleg ő az! Anderson, oda jár a sulinkba és ki nem állhatja Zint! Megverte és engem is csak mert... és téged!
Mutatok rá, ettől a sokktól hirtelen lihegni kezdek.
- Ez így nagyon nem jó, bosszút kell állnunk! Az, hogy engem elvert még hagyján, de téged meg Zint is! Én ezt nem fogom annyiban hagyni.
Érezhetően remegek, részben az indulattól részben a dolgok emlékétől.
- Leoltottad az szuper, megkéselni? Hm...akkor lehet elintézik helyettünk a dolgot. Mondjuk azt én sem akarom, hogy meghaljon, mert Daryl nagyon szomorú lenne ő pedig rendes pasas
Magyarázom még kicsit meg-megreszketve.
- Oké, csak tudod kedves srác vagy és Lioneltől féltem az embereket, vagyis Andersontól
Helyesbítek gyorsan, Zin is így hívja. A verekedés órák is jól jönnének.
- Az jó lenne egyedül nem nagyon mernék elmenni, úgy értem
Köhintek gyorsan
- Nem nagyon esne jól
Nézek rá bizonytalanabbul, remélem nem gondol puhánynak. A mi megverteken pedig nevetek, valahol röhejes.
Szisszenve nézek rá, az ujjösszefűzés tényleg olyan lenne
- Ajjj, azt ne, de különben lehet bárhogy, csak vicceltem az előbb.
Majd erőt veszek magamon és nem kombinálok, nevetve bólintok.
- Nekem is ezt szokták mondani, úgyhogy ne aggódj én is foglak fogdosni. Már ha érted, hogy nem arra az intimebbre gondolok
Nevetek, szegény srác.
- De majd szólok ha nagyon felcsigázol
Hülyülök, aztán a Zines kérdésen hangosan nevetek fel.
- Nem, ha az lenne már rég ráhajtottam volna.
Egyébként lehet tényleg, Ed után rögtön. Betérünk a kis kiülős részre én kicsit bizonytalanabbul nézek magam elé.
- Lehet, hogy csak még mindig nincs elég önbizalmam, vagy nemtom
Tépegetem megint a hajtincseim végét.
- A kávét nem szeretem, inkább kólát. Te?
Közben persze megkínálom és én is rágyújtok, tényleg le kéne szokni. Gondolom elbeszélgetünk még egy ideig, de lassan sötétedik, még össze kell pakolnom, hogy holnap visszaköltözhessek, bár az az érzésem Sebastiant látom még, van kb ezer előre lefixált programunk.

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 EmptyKedd Júl. 01 2014, 17:26

-Jól van, megbeszéljük a kalandmesterrel, szerintem vicces lenne! - Kuncogok. - Oh kössz. Többet nem ismerek... - Buktatom le magam.
(Simán DnD xD)
-Persze, de nincs mit. - Mosolygok rá hogy komolyan is a tudtomra adja nyomatékosan hogy hálás.
-Nem? Ó akkor mindenképp elviszlek, annyira jó élőben, betölt mindent az élő zene és... ahh, szóval menjünk el! - Teljesen belelkesültem hoyg lenne kivel és Kilian még szimpatikus is. De ahogy elnézem őt is feldobja, ennek külön örülök!
-Jó! - Én benne vagyok, de szerintem látszik.
Aztán jön szóba Lionel és pislogok sűrűn hogy illik rá a jellemzés sőt..
-Nyugalom... -Teszem a vállára finom a kezét, úgy fest ez nagyon felzaklatja, nem csoda. - Engem nem vert meg. És ha úgy vesszük jön egyel, szóval. - Vonok vállat, nincs különösebb bajom a fószerrel, bár az hogy meverte Kiliant csak erősíti bennem a képet hogy csak a szája nagy...
-Kilian. Hagyjad, van elég baja, a sors veri helyetted is. - Mosolygok. - Majdnem megölték. És legalább a nőket megvédi, ennyi piros pontot adj neki. - Mondom szelíden, tudom hoyg utálja, de ne keresse a bajt. Lionel nem kezdő, nem lenne jó meghúzni a bajszát. Közben kicsit simogatom a vállát, nincs hátsó szándékom, csak hogy lenyugodjon.
-Beszóltunk egymásnak igen. - Mosolygok, mondjuk az elég vicces volt utlag belegondolva. - Igen igen, csak ne foglalkozz vele. Daryl a barátja? Azta, van neki? - Látszik meglepődöm de nem várok megerősítést, elhiszem. Sztereotíp voltam akkor. Mondjuk ő is.
-Engem nem kell, hidd el. Ha látnám sem lenne gond, talán még beszélgetni is tudnék vele. - Vigyorgok, elvégre majdnem a lehetetlent állítom (xD)
Elvigyorodom hogy nem merne.
-Jól van, egyedül én sem akarnék. - Füllentem, mert hát é mostanság szinte mindent egyedül csinálok.
-Okés... csak még nem volt nem hetero haverom, nem akarok neked kellemetlenséget okozni, ilyesmi. - Mondom neki, szóval tényleg szóljon.
-Igen értem, nyugodtan. Nem fogom félre érteni. - Mosolygok, nem nem tudom másképp kezelni, egy sima srác és ennyi. De mivel semmi olyat nem csinált ami miatt kellett volna, így nyugodt szívvel mondtam amit.
-Jól van... - Nevetek, felcsigázom, hmm. Szerencsétlen, remélem nem fogom, kellemetlen lenne.
Kuncogok, hogy rég Zinre hajtott volna, megeshet.
-Ne is gondolj ilyenekre, én jól érzem magad veled. Vicces vagy, jó fej. - Vonok vállat mosolyogva. - Nyugodtan legyen, hát van mire! - Vigyorgok, én öntök belé, ezen nem múlik.
-Nem? Jó tudni. Jó lesz a kóla, meghívlak! - Mosolygok, a cigit elfogadom és hozok két kólát.
Beszélgetek vele, aztán lassan hazamegyünk, nekem is jó lenne ellátnom magam, hogy ne sajogjak. Kiliant meg majd megkeresem vagy felhív, adtam neki névjegyet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili   Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Össze futás William ~ Lana
» Be my twin at the roller coaster - Kili & Trin
» Ninjutsu Nick&Kili
» Kili´s new face ~Caleb, Zin, Kilian ~
» Joshua&Sebastian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-