Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Just a Nichiato - Giselle & Nick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just a Nichiato - Giselle & Nick   Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptyHétf. Május 12 2014, 22:03

-Belehalnál egy: köszi Nick, jófej voltál, hogy hagytál aludniba, ugye? - sóhajtok fel fejcsóválva, közben lemondó mosollyal. Attól tartok ezt még annyit se fogom hallani, mint azt, hogy igazam van. Nem ráztam le a vállamról, nem keltettem fel, pedig simán megtehettem volna, abba meg inkább ne menjünk bele miért nem tettem.
- Életemben egyszer lovagias voltam?! Héé nehogy azt mondd, hogy nem voltam veled minden pillanatban az...jó kivétel az első este a HH-ban. Akkor gyökér voltam, de azt csak azért mert... - a mondat végét inkább elnyelem, nem fontos miért voltam akkor tajparaszt, de akkor nem csak vele viselkedtem kibírhatatlanul. - - Szóval ne mondd, hogy akkor lennék csak lovag. - zárom le a lázadást. Nem vagyok sértett, meg semmi hasonló, de azért na.
- Ha már így rákérdeztél... - sejtelmes mosollyal hagyom a levegőben lógni a kívánságkosarat. Tudnék bele pakolni ötletek, jópárra kéne 18as karika is.
- Maradjunk annyiban, hogy akkor nagyon erősen elgondolkoznék rajta...- és valószínűleg, a mai napi álláspontom szerint győzne. Aztán a jóég tudja mit vagy kit hoz a holnap? Az órámra pillantok. Elfogok késni.
- Nem készülsz az egyetem felé? Mert nekem bekéne mennem, ne röhögj, előadást tartani a gólyáknak, továbbra se röhögj, a szorgalmas és lelkiismeretes munkáról és, hogy én milyen sikereket értem el vele. Ha gondolod eldoblak téged is. - pont olyan ellentmondásos lesz ez az előadás, mint hangzik. Én, ahogy azoknak prédikálok szent életről, akikkel együtt söröztem. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
Vissza az elejére Go down
Giselle Veriott
Giselle VeriottEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : The Photographer
Hozzászólások száma : 360

Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just a Nichiato - Giselle & Nick   Just a Nichiato - Giselle & Nick - Page 2 EmptySzer. Május 14 2014, 20:35

-Azt hiszem igen. És nem kívánhatod a halálom... még túl fiatal vagyok. -nézek rá boci szemekkel, hátha mégsem kívánja halálom ezzel a kérésével. Habár, ha jobban belegondolok, én is mindig ki akarom nyírni, de ettől függetlenül nem kell kölcsönösnek lennie.
-Fogalmazzunk úgy, hogy megesett, hogy az voltál... -kötök kompromisszumot, bár helyből egy esetet sem tudnék felsorolni. Najó, talán amikor múltkor hazavitt, bár akkor is igazából csak nem hagyott ott a semmi közepén. Na mindegy, biztos volt velem lovagias, ha ennyire állítja és különben sem állna le addig, amíg igazat nem adok neki, szóval így egyszerűbb.
-Na halljam! -mosolyodom el. Kíváncsi vagyok, milyen ötletei lehetnek, bár lehet inkább nem akarom tudni. A fene ebbe az óriási kíváncsiságomba, mindig megszívom miatta. Pedig mennyire elegáns lett volna elsiklani felette. Na mindegy, hátha nem hallotta.
-Najó, ezt még lemeccseljük a repülőúton. -zárom le a masszázs és háton cipelés témát. Bár azért nem fogom annyiban hagyni, mégiscsak kényelmesebb lenne így várost nézni, jobb, mint keleten a riksák. Lassan már serpát csinálok belőle gondolatban. Najó, ennyire nem vagyok kegyetlen, sőt feltűnően rendes vagyok Nickkel az utóbbi időben, büszke is lehetek magamra, teljesítettem a bakancslistám egyik elemét, "légy jóban valakivel, akit utálsz". Buksisimi nekem. Mikor felvázolja, miért is készül az egyetemre, nem bírom ki, egyre szélesebbre húzódik a mosoly a számon, majd nem bírom tovább nevetés nélkül.
-Előadást tartasz az egyetemen? A szorgalmas és lelkiismeretes munkáról? Nincs egy üres hely az előadóban? Ezt látnom kell. Légysziii, hadd röhögjek egy jót! -igazából mostanában eléggé pangás van az egyetemen, nem tudom hogy csináltam, de elég kevés tárgyam van ebben a félévben, mondjuk ez azért, mert előzőben elvégeztem egy csomót előre. Ilyen az előrelátó, szorgalmas, lelkiismeretes diák. De azért kíváncsi vagyok Nick verziójára is. Lehúzom az utolsó korty Nichiatómat is, majd felpattanok.
-Mehetünk. -nyúlok a táskámért, majd kifelé menet egy pillantást vetek magamra a tükörben és megigazítom a hajamat.
Vissza az elejére Go down
 

Just a Nichiato - Giselle & Nick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Never be hangover- Giselle&Nick
» Surprise!- Giselle&Nick
» Welcome to my place - David & Giselle
» I won't see you as you are now ever again - Giselle & Ed
» Hök - Giselle&Zin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-