Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry Empty
TémanyitásTárgy: Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry   Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptyHétf. Nov. 04 2013, 11:38

LiVi, Ed & Ry


Nem tudom, hogy mi ütött belém, vagy hogy mégis miért nem tudom túltenni magam azon, hogy LiVi csak úgy faképnél hagyott, mert minden egyes pillanatban azon gondolkodom, hogy mivel tegyem jóvá azt, amit tettem. Nem mintha tettem volna olyan súlyos dolgot, amiért megérdemeltem volna a legutóbbi pofont, elvégre csak javítani akartam a kettőnk kapcsolatán. Ezért is mondtam azt, hogy legyen mellettem olyan, amilyen valójában lenni szokott mások előtt. Nem kell nekem tenni a jópofit, meg a butácskát, vagy a nagyon kemény házisárkányt, az legyen, aki valójában ő, ne pedig egy idegen alakját vegye fel magára álcának.
Az bizonyos, hogy mióta elváltak útjaink, és visszatértem Spanyolhonból, teljesen megváltoztam, s hozzáteszem, hogy jóirányba. Már nem a régi Ryder Salisbury vagyok, aki minden hétköznap este és egész hétvégén bulizott motoros szerkóban és koktélpartikat rendezett, meg medencésbulikat a saját házában és olykor a Project-X közelében járt, sőt már majdnem felülmúlta.
Köszönhetem ezt annak, hogy drága húgom segített, érte még azt is megtenném, hogy fasirtot gyúrok a csillagokból és nekimennék Trabanttal a legkeményebb betonoszlopnak, vagy szimplán kihúznám a fogam, mint a Másnaposokban... elég a meséből.
Nem tudom, mennyire mondható zaklatásnak, de időközben verseket írtam LiVinek, amiket mindig más virággal hagytam az iskolaszekrényében, vagy éppen lefizettem valakit, akit nem ismertem, hogy adja át; ha pedig ismertem, akkor megtették szívességnek.
Még azt is megtettem, hogy egy hét alatt összedobtam valami szöveget, átírtam gitárra, és kaptam magam... igen, és most itt állok az ablaka alatt.
Belekezdek halkan a gitárjátékba, miközben kiáltom a nevét. Az sem érdekel, ha valakije rámtámad a sötétben és behurcol a bozótosba.


Would you hold me if I'm empty
Would you care if I was lost?
Would you love me if I'm guilty,
No matter what it cost?

Would you use your knife against me,
Would you cut me just too see
If I would go to Heaven
Or Hell is home for me?

So welcome to my freakshow
This is who I am
A part of me is empty
But I am still a man.

Would you kiss me when I bleed
Would you see or close my eyes?
Cuz' I won't live forever
Creatures made by lies.

So welcome to my freakshow
You are in my head
It's empty when I sleep
And I'm dying in my bed.


(Nomy)


És csak énekeltem a lassú, nosztalgikus dallamot azt remélve, hogy visszanyerem a szívét... ha most nem is, de majd egyszer, valaha, mint a mesékben, mert bizonyisten, én akarok lenni az a szőke herceg fehér lovon, még ha most nincs is lovam, de van egy BMW-m.
Vissza az elejére Go down
Lisette V. Beaumont
Lisette V. BeaumontVároslakó
Hozzászólások száma : 41

Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry   Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptyKedd Dec. 03 2013, 18:08

Szeretem, amikor Ed nálam lóg, de ez egyre ritkábban történik meg, tekintve, hogy mindketten milyen elfoglaltak vagyunk. Most mégis szakított rám időt, nem tudom, pontosan miért, talán a gólyatáboros dolgok miatt? Vagy még mindig aggódik értem Ry miatt? Nem is érdekel, a lényeg, hogy itt van.
Állok a konyhában, lehajolok a sütőhöz, kinyitom az ajtót, és kiveszem belőle a frissen elkészült muffint, amivel az előbb kentük magunkat össze-vissza készítés közben... na persze. Korunkból adódóan talán így kéne viselkednünk, csak hogy a hideg futkos a hátamon, ha arra gondolok, be kéne kapcsolnom azt a tűzhányó masinát azon kívül is, hogy megmelegítsem a bűnözés pizzámat havonta egyszer. Nem vagyok az a háziasszony típus, na... ha feleség leszek, tuti, hogy a tipikus kellékfeleség. Divatos kiegészítő, semmi több, és jól is van ez így, mert a szerelem amúgy sem nekem való. Egyetlen emberrel tudnék elképzelni másfajta jövőképet, ami a közös életet illetné, és az Ed. Vele tényleg boldog tudnék lenni, és önmagam, és azt hiszem, számomra ennél több nincs is megírva. De közöttünk ez soha nem is jött, és soha nem is fog szóba kerülni, és ez így is van jól.
Mégis ott van Ryder. Vele ilyesmit nem tudok elképzelni, túl vad, túl szeszélyes, túl kiszámíthatatlan, megrémít folyton, és erre csak dühvel tudok válaszolni. Félek, hogy megolvaszt, hiszen a tűz elemészti a jeget, és akkor mi marad belőlem? Állóvíz, ami szépen elpárolog az enyészetben.
Szóval a konyhaszekrénybe nyúlok, és a nappaliba sétálva megzörgetem a sütisdobozt.
-Ezeket rosszabb napokra tartogattam, de egy ilyen különleges vendég igazán megérdemli, hogy bűnözzek vele.-
Helyet foglalok mellette korábban szépen kiszámított, mára már rutinossá vált légies mozdulatokkal, majd anélkül, hogy megfordítanám a dobozt, ránézek nagy komolyan Edre.
-Készen állsz 3000 kalória tömény élvezetre?-
Kérdezem, mintha valami életveszélyes kalandra csábítanám, pedig ez rosszabb, amikor valami furcsa dallamot hallok halkan, és épp, amikor már azt hinném, csak az érzékeim játszanak velem, meghallom a nevemet is. Összeráncolt homlokkal (vétek!) nézek Edre, megrántom a vállam, jelezve, hogy fogalmam sincs, ki lehet, majd felpattanok, és az ablakhoz sétálok, elhúzom a függönyt, hogy meglássam... őt.
-Ryder az.-
Mondom automatikusan, ahogy hallgatom a dalt, de nem vagyok biztos benne, hogy képes vagyok fel is fogni, amiről énekel.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
MesélőMesélő
Hozzászólások száma : 122

Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry   Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry EmptyVas. Május 25 2014, 22:40

A játék inaktivitás miatt
FAGYASZTVA!

( Ha folytatni szeretnétek, PM-ben jelezhetitek!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry   Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry Empty

Vissza az elejére Go down
 

Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» You know that I love you so I love you enough to let you go - Greg & Izzie
» Falling away from me - LiVi & Ry
» One day baby we'll be old - Ryder & LiVi
» She's made of candy - LiVi & Ed
» I just wanna feel this moment - Ry & LiVi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-