Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 25 2013, 07:47

Lehet örülnöm kéne, hogy ilyen kedves, és gondoskodó szobatársam van? Nem tudom, annyira megszoktam, hogy a világon csak egy ember van, akire számíthatok - ÉN - hogy nem igazán tudok mit kezdeni az ilyen megnyilvánulásokkal. Az viszont biztos, hogy mivel nincs szorulásom, nem veszek be valamit, amitől majd a wc-re rohangálok.
Vissza is adom Kiliannek a gyógyszerét, de ő meg tovább magyaráz. Eszméletlen, hogy a szobámban a székletem a fő téma.
- Igazán nagyon... - nagy levegő, nem akadok ki - ...figyelmes vagy, de szakadjunk le a témáról!
Nézek rá nyomatékosan, majd a könyvemhez fordulok, hátha tudok még olvasni egy kicsit. A színemre tett megjegyzéseivel nem foglalkozom. Azt sem értem, honnan jött ez neki, de elég furán hangzik, hogy szereti. Sőt, ha belegondolok ijesztő, de nem gondolok bele. Nem akarok belegondolni.
Usui persze lelép fürdeni, és igaza van, mert így legalább ne kell Kiliant hallgatnia. Én mégis reménykedem, hogy nem húzza sokáig az időt. Én csak azért nem szoktam, mert nincs annyi meleg víz, amennyire szükségem lenne, hogy kellőképp kikapcsolódjak.
Fél oldalt sikerül elolvasnom, míg meg nem szólal.
- Usui-nak hívják, és nem kis állat, hogy megtartsuk, de majd reggel megbeszéljük...
Válaszolom épp csak felpillantva a könyvemből, és részemről ezzel a téma lezárva. Bár ha rendőr... Akkor lehet tényleg nem kéne vele szívózni. Meg az előbb már hajlottam rá, hogy maradjon, előnye is lenne a dolognak, viszont van bennem tartás, ki tudja, milyen rossz szokásai vannak... De ha nem horkol, és nem hagy kupit maga után, akkor azt hiszem, elviselem majd.

//Én mostantól kicsit lassabb leszek, mert itthon vagyok Mo-n és kicsit zsúfolt a program, de igyekszem majd nem váratni titeket!//
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyVas. Ápr. 28 2013, 11:08

Meglepő, hogy azt mondja nem vagyok buta. Kicsit félrenézek, valamennyire elpirulok, aztán rámosolygom a falra.
- Itt tisztaság van, azt mi is szeretjük!
Biztosítom, kicsit mosolygok rá, lehet, hogy a szorulással eltúloztam...
-Csak aggódom Zinért, ő is olyan sokat tett értem, viszonozni szeretném.
Ujlik elmegy fürödni, ami mindenképpen jó, ha tetves, ha nem, Zin pedig visszatér. Felragyog az arcom, amikor azt mondja figyelmes vagyok, nem is nagyon lep meg, hogy visszaadja, elveszem, nagy fiú ő már.
- Igazad van, bocsánat, hogy a kakilási szokásaidról faggattalak.
Kicsit elsápadok, de visszaülök az ágyamra és próbálok leszakadni a témáról. Izgalmas, hogy van itt még valaki! Csak hát ők ketten egy fajhoz tartoznak, mindkettő sárga, én egy teljesen másik fajt képviselek, talán jobban kijönnének egymással. Aggódom...mi van ha Uszli ráveszi Zint, hogy ne kedveljenek? Közösen kiközösítnek, kiröhögnek, vagy nélkülem néznek focimeccset? Akkor sírnék. Elköltöznék. Viszont Uli rendőr, egy zsarut meg kellene tartani, sokkal biztonságosabb lenne, nyugodtan alhatnánk, bármikor hívhatnánk, nagy szerencse, hogy éppen őt küldték ide.
- Usumi? Bocsánat, megismételnéd? Olyan furcsa neve van
Súgom Zinnek, amíg ki nem jön, úgy hallom már elzárta a vizet.
- Nem kisállat, tudom, szerinted azt hiszi, hogy én azt gondolom róla? Még egyszer hogy hívják?
Súgom Zinnek, közben kijön Uszujjji is. Egy percig magam elé meredek aztán...
- Nem nézünk meccset a tévében?
Anyukámmal hozattam tvt a múlt héten. Eddig nem nagyon mertem bekapcsolni, mert Zin folyton tanul, de most, hogy így összejöttünk...én utálok meccseket nézni, de a fiúk szeretni szokták az ilyesmit.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyKedd Ápr. 30 2013, 23:38

-Az jó, az jó... - Mondja, de belül ez tényleg megnyugtatja. Igazából kellemes itt a rend, így a szoba pont nem zavarja. De nincs egyedül, ez zavarja. Ez furcsa. Nagyon.
Egy fél pillanatra ránéz a srácra, hát érdekes módon viszonozza, de inkább nem szól bele, ki tudja, lehet náluk ez alap.
-Értem. - Mond inkább csak ennyit.
Elmegy fürdeni, aztán visszajön, leül tanulni, de hamar felpillant belőle.
-Meccset? - Kérdezi, elvégre... ő tud úgy tanulni hogy zsivaj van körülötte, de... valamiért úgy érzi a kérdés neki is szólt ami nagyon furcsa elgondolás.
-Van akinek szurkolsz is? - Kérdezi, valahogy annyira nem tudja a sráccal a focit összekapcsolni... bár azok az ocsmány izék a képeken... na azt sem tudta volna, szóval... lehet hülye elgondolás, amúgy sem jó az emberismerete, maradjunk annyiban.


//Bocs, már vagyok, ha rövidkével is Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyPént. Május 03 2013, 16:25

Lehet velem van a baj, hogy nem beszélek az ürítési szokásaimról. Ha lenne gondom, azt sem a szobatársammal osztanám meg, de így hogy tökéletesen egészséges vagyok, és csak nyugalmat akartam... nos, eléggé kiakaszt a téma. És hiába minden nyomatékosításom, mert Kilian még lezárni sem tud semmit anélkül, hogy nevén nevezze a dolgokat. Nagy levegőt veszek, és elszámolok 10-ig, akkor talán nem csapom le. Pedig én tényleg nem vagyok agresszív, csak ő van rám rossz hatással. Legutóbb, mikor részeg volt, egész elviselhető volt. Már, amikor nem a nőkről, a mindenről, vagy a maszturbálásról beszélt. De legalább nem emlékszik rá. Remélem, hogy nem emlékszik rá. Azóta nem beszéltünk erről, így úgy vettem, hogy nem. Ha emlékezne, nem tudná magában tartani.
Olvasni sem hagy, és igazán szánalmas, hogy egy nevet nem tud megjegyezni. Ilyenkor örülök (még ha el is írták), hogy könnyű nevem van. Három betű... Ennyit még ő is megbír jegyezni. De úgy látszik csak ennyit.
- U- su- i - szótagolom el neki újra, szegény japán srác nevét, nem értem, mi olyan nehéz rajta. Bár sejtem, az zavarja, hogy csak egy mássalhangzó van benne. - A japánok nem tudnak sok mássalhangzót mondani... Ő gondolom kivétel, mert itt nőtt fel, de amúgy minden szavuk magánhangzóra végződik...
Nem vagyok benne biztos, hogy figyel rám, azt sem tudom, minek mondom ezt el neki, de már elmondtam, szóval mindegy.
- Nem, nem hiszi azt, de ha ilyeneket kérdezel, mások azt fogják hinni... Usui még mindig.
Nem mintha engem érdekelne, de Killian annyira hülye néha, nem vagyok biztos benne, hogy amúgy értené, amit mondok. A srác neve után csak a fejem csóválom, remélem most már megjegyzi. Lehet fel kéne neki írni egy papírra. De nehogy már ilyeneket csináljak. Majd Usui szenved vele, ez nem az én problémám.
Közben kijön az emlegetett is, és én már örülnék, hogy olvashatok, mire a Takony, megint megszólal.
Felhúzott szemöldökkel nézek rá, eddig azt sem tudtam, hogy tudja, mi az a foci.
- Ha van hoki nézhetünk...
Válaszolom végül, de szerintem a hokit még annyira sem ismeri, így visszafordulok a könyvemhez. Látszólag. Mert Usui kérdez tőle, és engem valamiért érdekel a válasz.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptySzomb. Május 04 2013, 21:29

A rendőr Uli kiirtja minden tetvét, úgy örülök ennek, de a nevét lehet rosszul tudom, inkább rákérdezek. Nagyon koncentrálok, amikor Zinre nézek, úgy látszik neki nem annyira fura.
-U-su-i!
Ismétlem kicsit bambán, ha nagyon koncentrálok picit elnyílik az ajkam, olyan mint amikor álmodozom.
- Milyen érdekes! Csupa magánhangzóval beszélnek?! Nahát!
Biztos azért tudja ilyen jól Zin mert végülis rokon fajnak számítanak, kelet az keleten van. Nem szeretnék néger lenni, de talán a japánt vagy a koreait és a kínait bevállalnám. Mindegy, hogy melyiket, szerintem egyforma. Azon is gondolkodtam már, hogy a bulin magamra kenek valami természetes barnítót, hogy ne érezzék magukat rosszul, amiért nem olyan fehérek mint én, vagy én ne érezzem, hogy nem vagyok olyan sárga, mint ők. Még meglátom, olyan allergiás a bőröm, érzékeny nagyon. Közben Zin elmagyarázza, hogy Usui nem kisállat, nem is hittem, hogy az. Főleg most, hogy rendőr...
- Rendben, nem említem neki! Kösz, hogy szóltál és U-su-i! Megjegyeztem!
Kijön az említett, csodálkozik a kérdésemen egy kicsit úgy látom. Hát ez nagyon jó ötlet volt! Nem ismerem az ilyesmit, de mások szeretni szokták...
- Aha, mérkőzés.
Mondom neki másképp, hátha úgy világos, de a következő kérdéséből kiderül, hogy értette.
- Azt hiszem a Mecsetér united nem rossz! Te melyiket szereted?
Nem tudom mi a rendes nevük, de abban van az a híres és szép focista David Backhem. Aztán Zin azt mondja Hoki, hát ezt nem néztem volna ki belőle! Vigyorogva felpattanok és bekapcsolom a tvt, van sportcsatorna, most éppen hírek mennek, kapcsolok egy teletexet.
- Szerencsénk van, egy óra múlva lesz egy hoki meccs! Megnézzük!
Kiáltom lelkesen, aztán hirtelen ötlettől vezérelve kikapcsolom a tvt.
- Egy óra! Addig tanuljatok, addigra én is visszajövök.
Mondom és kiviharzok a szobából. Olyan sok tervem van! Először is egyedül vásárolok chipset és sört! Ha ez megvan, akkor kimegyek a közös konyhába, kimosom az összes tálat, egy csomó chipset teszek bele, vettem minden fajtát, aztán a saját sörömet megmelegítem a tűzhelyen. Én nem szeretnék torokgyulladást kapni. Szép lassan behordok mindent a szobába, Zin ágyára pakolom, gondolom oda ülünk majd mert az van legközelebb a tvhez.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyKedd Júl. 09 2013, 22:29

-Értettem elsőre is... - Mondja csendesen mikor kijön a zuhany alól, mert hát nem azon volt az értetlenség tárgya.
-Nem nézek sportot. Helyesbítek. Nem nézek televíziót. - Adja a választ, bár azért ráncolja a szemöldökét. - Mecsetér? Nem Menchester? - Kérdez vissza, nem bírja megállni.
-Felőlem. - Jelenti ki ő is, ha hoki akkor hoki. Egyszer kibírja, ki tudja lehet érdekes is lesz.
-Hm. - Bólint, bár meglepi a lelkesedés, na meg a felszólalás, hogy addig tanuljanak... mintha beosztaná a srác az idejüket. De valószínű csak azt hiszi nem tudnak zsivajban tanulni. Pedig lehet, na de édes mindegy. Mikor beteszi az ajtót maga mögött a zizzent srác csak pislog az ajtóra párat, megcsóválja a fejét és olvas tovább.
Mondjuk kis idő után halkan kérdez egyet a másik sráctól, de érezni ha nem válaszol az sem gond.
-Mindig ilyen? - Nem is kell többet kérdeznie, úgy érzi.
Aztán csak néz, hogy mit pakolászik mikor visszajön. Érzi az illatokat, bár hogy az ágyra pakol...
-Van asztal is a világon... - Szólal meg ha esetleg Zin nem tenné, bár ezt erősen kétli így lehet meg sem kell szólalnia. De az ágyra ételt pakolni... tiszta morzsa lesz... Bah.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 11 2013, 10:04

- Nem Kilian... van mássalhangzójuk, csak mássalhangzó torlódás nincs - válaszolom, lassan elveszítve a türelmemet. Hogy lehet valaki ennyire idióta? Még egy egyszerű mondatot is félreértelmez. Oké. Bővített mondat volt, de akkor is! És persze, ha ez nem lenne elég, még ráadásul úgy is kezelné szerencsétlent, mint valami háziállatot. Azért jó, hogy velem kapcsolatban nem voltak ilyen őrült elgondolásai, mert már aggódnék, nagyon. Vagy lehet voltak? Bár mindegy, egyelőre nem érzem, hogy úgy kezelne, így viszonylag nyugodt vagyok. A témához pedig nem kívánok többet hozzászólni, csak egy bólintással jelzem, hogy hallottam, amit mondott.
Megjön Usui, és Kilian tovább magyaráz, most éppen arról, hogy meccset kéne nézni, bár nem tudom minek. Sem Usui, sem ő nem látszanak olyannak, mint akik végignéznének egy meccset. Engem meg pláne nem érdekel, és ha kicsit is figyelne rám, akkor feltűnt volna neki, hogy olvasni próbálok. De nem. Ez, minden valószínűséggel, túl nagy kérés lenne.
Arra, hogy még egy foci csapat nevét sem tudja megjegyezni egyszerűen megforgatom a szemem. Usui meg javítaná, de ő sem vágja, és bár engem sem vonz a foci, azért Anglia legismertebb csapatát nem tudni...
- Manchester United, vagy Vörös Ördögök... - jegyzem meg csak úgy mellékesen, aztán felvetem, hogy ha már nagyon muszáj, akkor hokit nézzünk, bár nem tudom, jó ötlet-e amikor még az európai focit sem érti, azért remélem az amerikai fociról van némi fogalmuk. Az biztos, hogy nem fogok nekik a hokiról magyarázni.
Az mondjuk meglep, hogy Kilian milyen aktív még mindig a témában, és milyen gyorsan utánajár a dolgoknak. Kivételesen pedig, nem örülök, hogy talál meccset, de ráhagyom. Nézze csak, aztán ha érdekes, majd oda-odapillantok én is. Hogy hova siet el, azt nem tudom, de nem bánom, hogy megy, és eszemben sincs visszatartani. Az meg, hogy addig tanuljak? Majd eldöntöm magam. De igen, valószínűleg az lesz.
Usui sem bír azonban tök csöndben maradni, bár az ő kérdése legalább jogos, így megérdemel egy választ.
- Rosszabb - igen, ennyi szerintem bőven elég, és kifejező. - Bár most miattad ilyen, tuti le akar nyűgözni...
No, ezt is letudtam, és ha jobban belegondolok, meg fogom tartani Usuit, mert én is jobban járok, ha Kilian figyelme kettőnk közt oszlik meg. Szerencsére egy darabig csend van, addig nyugodtan olvashatom a könyvem. Persze nem tart örökké a jó világ, befut Kilian, és amíg pakolászik az nem zavar, de amikor sör szag kezd szállingózni a levegőben, ráadásul meleg... Kinyitom az ablakot. Mert ez büdös. A biztosítékot azonban nem ez veri ki, hanem amikor a szobába lépve, chipsszel megrakott tálakat kezd lepakolni az ágyamra.
- Te meg, mégis, mi a francot csinálsz? - pillantok rá mérgesen, és megakadályozom, hogy bármit is az ágyamra rakjon - Még mindig az a te ágyad, és nem akarlak az enyém közelében látni. Főleg nem ezzel! - Magyarázom lassan és halkan, de kicsit talán ingerülten. Usui rendes, próbálkozik ő is... Nem is értem Kiliannek ez hogy jutott eszébe. Mindenesetre, mivel tök hülye felvilágosítom, melyik az ő ágya, és hogy nem, nem koszolja össze az enyémet.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyVas. Júl. 14 2013, 13:32

Ha Usui maradna, szeretném ha lenne egy fiús programunk, úgy tűnik ennek mindenki nagyon örül! A többiek lelkesedése feldob engem is és azt sem bánom, hogy le kell lépnem egy teljes órára! Most már Usui sem tetves, abban sem vagyok biztos, hogy valaha az volt. Kicsit rámosolygom Zin fajtársára.
- A nem baj, én sem nézek soha, de azért szereztem egyet a szobába, hátha egyszer meggondolnám magam.
Anyukám hozta a tv-t, nem is tudom volt-e régi, a lényeg, hogy van már új. Azt hiszem rosszul ejtettem ki a Mencsészter nevét, kicsit elszégyellem magam, el is pirulok, ez a focicsapat biztosan nagyon fontos lehet.
- Elnézést, akkor Mencsészter
Próbálok figyelni Zinre és a mássalhangzó torlódására, de még mindig nem egészen értem. Megpróbálok bólogatni, de nem hangosan kimondani, amit gondolok: Mi is az a mássalhangzó torlódás? Hogyan torlódnak azok? Halványan dereng valami, még az érettségiről, de az már nagyon régen volt, elfelejtettem a grammatikát. Zin nagyon okos, még azt is tudja, hogy a Mencsészter a vörös ördögök! Kicsit büszkén pillantok rá.
- Nahááát! Nagyon menő nevük van! Akkor én most... jó tanulást!
Szegények, látszik rajtuk, hogy nem lelkesek, hogy el kell mennem és nekik addig lesz idejük tanulni, de muszáj mert kitaláltam, hogy meglepem őket, hogy sört hozok meg egy csomó más egészségtelen és férfias dolgot. Imádom, hogy ilyen jó férfiak vagyunk! Már pakolom is a sósrudakat Zin ágyára, amikor nagyon megijeszt, annyira, hogy a földere huppanok. Elhűlve meredek rá.
- De...dehát...a te ágyad van legközelebb a tvhez és az...íróasztalról mindent le kellene pakolni, ha arra tennénk és ha...ha... mindenki a saját ágyában enne, akkor, akkor...nem látnánk a meccset...
Tudom, hogy ez mennyire kínos lehet, én sem szeretném, de hogy még mindig undorodik tőlem? De hát én...tiszta vagyok a chipsek után meg kimosnám az ágyneműt!
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptySzer. Júl. 17 2013, 18:26

-Hm. - Érdekes elgondolás. Szerinte baromság, ez olyan "egyszer jó lesz még valamire" elv, de hát ez a legkevésbé fura a srácon, hagyja is inkább.
-Oh... Az. - Most hogy Zin mondja, tényleg ez a nevük. Na igen, ő meg a foci... minden bizonnyal fényt derült a "titkára" hogy teljesen nulla a tudása ezzel kapcsolatban. A hokiról nagyjából ennyit tud szintén, de sebaj. Nem akar közösség bomlasztó lenni. Legalább ezzel nem.
Aztán Kilian kiviharzik, kettesben marad a csendesebb sráccal. Csupán egy kérdése van, ami azért fontos neki, de kap választ, bólogat is, hogy bah.
-Engem? - Kérdezi semlegesen, értetlen, de csak megcsóválja a fejét és olvas tovább, talán jobb ha nem érti. De nincs is több kérdése, ő is olvas, el van vele tökéletesen.
De persze a csend robbanásszerűen megtörik, mikor Kilian visszaér.
Csendben hallgatja a kisebb perpatvart, azon az egy mondaton kívül nem nagyon szól bele, elvégre ők a szobatársak, ő nem számít annak. Azaz akkor még nem tudja hogy meg lesz "tartva" (Tényleg mint egy házikedvenc xD)
Mondjuk mikor hallja a puffanást akkor odasandít, öregek, ez a kölyök... A saját árnyékától is megijed vajon?
-Tálca. - Mond csak ennyit, ha van tálca, valami nagy, akkor talán kevésbé kínos a beszélgetés. Talán.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 09:49

Azt hiszem, Kiliannek fogalma sincs arról, hogy mit próbáltam mondani, de nem fogom neki megmagyarázni, ez egy alapfogalmom, körülbelül általános iskolában tanulják. Biztos csak azért jutott be az egyetemre mert sokat fizet az anyja... És ha ez nem lenne elég, még egy foci csapat nevét sem tudja rendesen megjegyezni. Már csak a szemem forgatom, ahogy kb negyedszer mondja rosszul, hogy Manchester, és úgy döntök nem akadok ki miatta. Elvégre, hol izgat engem az európai foci? Na jó... Igazából nem rossz sport, de nem az a kedvencem. Elvégre én hokizom. Ezért is mondom, hogy azt néznék, és nincs szerencsém, mert mint kiderül van ma meccs, bár biztosan csak valami gyengébb csapat, barátságos mérkőzése, de tisztában vagyok vele, hogy nem tudnám lebeszélni róla.
Enyhe megkönnyebbülés, amikor elmegy, és végre, nyugalom. Usui határozottan normálisabb, még akkor is, amikor megszólal. Pont ezért, megérdemel egy őszinte választ, még ha egy kegyes hazugság jobb lenne neki, akkor is.
- Alapvetően mindig mindenkit, de te vagy most az "újdonság" - válaszolom, fel sem nézve a könyvemből, aztán gondolom ennyiben maradunk, és egy jó darabig még élvezhetjük a csend és béke szigetét, egészen addig, amíg Kilian vissza nem ér. Ez sem lenne olyan szörnyű, ha nem az én ágyam felé közelítene egy adag chipsszel, vagy valami ahhoz hasonlóval. Le is tesz, mindent az ágyamra, én meg hitetlenkedve meredek rá, és közlöm vele a tényeket.
- Ha közelről nézed a tv-t Kilian azzal rongálod a szemed - válaszolom egy nagy sóhaj után, mert nem igaz, hogy ennyitől, szívbajt kapott. Felállok, az ágyamra pakolt tálakat, az íróasztalra teszem - ahol tökéletesen elférnek -, Usui kap egy gyilkos pillantást, amiért ötletel. Aztán Kilianhez lépek, hogy felsegítsem. Mégis csak miattam esett a földre...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyKedd Júl. 23 2013, 17:22

Azt hiszem mindent megtettem azért, hogy normális és fiús esténk legyen, de Zin megint megijeszt. Tudom, hogy nem direkt csinálja és nem is haragszom érte, hisz én vagyok a hibás csak... a barátok összemelegednek a Tv előtt, legalábbis a filmekben mindig egymás mellett ülnek és a filmek sosem hazudnak. Én ülnék középen, hogy meglegyen a faji szimmetria. Ijedten meredek magam elé, de ekkor Usui mond valami nagyszerűt! Rámosolygom, nem nagyon, mert most nem vagyok annyira vidám, de kicsit.
- Ez nagyon jó ötlet, nekem van is valahol! És pót pokrócom is és azt is leteríthetnénk, akkor már biztos jó, nem?
Ezt inkább Zintől kérdezem, neki kell megengednie.
Azt mondja rongálom a szemem.
- Nem baj...a szemüveg biztosan jól állna, neked is nagyon illik! De nem hiszem, hogy elromlik, tudod egész életemben filmeket néztem és laptopról, 10 percre voltam a géptől mindig.
Kicsit sokat beszélek most, de el kell magyarázni Zinnek, hogy értse milyen fontos ez. Leteszi a dolgokat az asztalomra. A segítségét elfogadom, de tétován lépek az asztalhoz.
- De ez így nem jó...itt nem fér el mindenki, mármint...akkor a Tvt is át kéne rakni. Az én ágyamon lehet enni, mindent kimosok! Csak akkot a Tvt segítsetek áttolni legalább.
Nézek a két fiúra.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
MesélőMesélő
Hozzászólások száma : 122

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 EmptyPént. Okt. 04 2013, 11:24

A játék inaktivitás miatt
FAGYASZTVA!

( Ha folytatni szeretnétek, PM-ben jelezhetitek!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui   Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Rendmániások klubja - Kilian, Zin, Usui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Harcosok klubja || Olivia & Allegra
» Kilian & Zin - What we gonna do?
» Caleb & Zin & So Ra & Kilian
» Some secrets need to be kept - Kilian & Edward
» Mézesmadzag - Kilian&Olivia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium :: Archívum-