Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Elaine&David - első randi - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Elaine&David - első randi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elaine S. Patrick
Elaine S. PatrickOktató
Életkor : 39
Hozzászólások száma : 147

Elaine&David - első randi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elaine&David - első randi   Elaine&David - első randi - Page 2 EmptyCsüt. Május 16 2013, 09:47

Tetszik, hogy nem dől ki, vannak akik ilyenkor fél perc után bevágják a szunyát, ő viszont reagál a puszijaimra, még utánam is kap, a számat is harapdálja. Ez igazán jó benyomást tesz rám, ráadásul van benne valami játékosság, ami miatt többet akarok tőle. Több ilyet. Mert, ha nem is vagyok most teljesen elégedett, azért be kell látnom, van benne rengeteg fantázia, és ezt nem szabad kihagyni.
Megtiltom neki, hogy fésülködjön, de nem vagyok elég jó hatással rá. Nem érzem, hogy komolyan venne, pedig én őszinte vagyok. Sokkal szexisebb most, ha először így jön be az órámra, talán már a teremben leteperem. Na jó, nem. Vannak nekem is erkölcseim, még ha nem is látszik akkor is.
- Helyes - mondom azért vidáman, mert a pár estét, az egész jól hangzik, és talán ebből tényleg érzi, mennyire ellenzem vele a fésűt. Persze az is érdekel, David mit szeretne, így őt is faggatom, és persze szélesen elmosolyodom, a szavaira.
- A lakás többi részén? - kérdezek vissza, hiszen valami ilyesmit is mintha említett volna - Tudod mit? Felejtsd el az italt! A zuhany alatt kezdhetjük azt az ismétlést!
Vidáman nevetek, és csillogó szemekkel nézek rá én is. Bár kétlem, hogy máris készen állna egy újabb menetre, de nekem nincs ellenemre az sem, hogy a kezével kényeztessen. Ha pedig rajtam múlik, elérem, hogy hamar újra bevethesse magát. Adok neki egy puszit, aztán felállok róla, és a kezem nyújtom neki, hogy kézen fogva sétáljunk át az éjszaka következő helyszínére: a fürdőbe.
Közben meg az jut eszembe, hogy ha így haladunk, nem is fog kelleni az alkohol, hiszen egy-egy csóktól, érintéstől is meg lehet részegülni.


//na ez, nagyon gyenge lett, de köszönöm a játékot! bocsi, hogy ilyen sokáig elhúzódott! Embarassed //
Vissza az elejére Go down
 

Elaine&David - első randi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» David & Elaine - beszélgessünk!
» After School - Elaine&David
» David & Elaine - óra után az irodában
» Here we meet again - Elaine és David
» Elaine és David - féltékennyé teszlek :P :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-