Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Xavier & Rachel :: running is so good EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Xavier & Rachel :: running is so good EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Xavier & Rachel :: running is so good EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Xavier & Rachel :: running is so good EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Xavier & Rachel :: running is so good EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Xavier & Rachel :: running is so good EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Xavier & Rachel :: running is so good EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Xavier & Rachel :: running is so good EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Xavier & Rachel :: running is so good EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Xavier & Rachel :: running is so good EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Xavier & Rachel :: running is so good

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rachel J. Bryson
Rachel J. Bryson
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 13

Xavier & Rachel :: running is so good Empty
TémanyitásTárgy: Xavier & Rachel :: running is so good   Xavier & Rachel :: running is so good EmptyKedd Nov. 20 2012, 22:38



the sky's gonna break
everything will escape and I'll know. One of these days the mountains are gonna fall into the sea and they'll know, That you and I were made for this, I was made to taste your kiss, We were made to never fall away, Never fall away. One of these days letters are gonna fall from the sky telling us all to go free, But until that day I'll find a way to let everybody know that you're coming back. even though you left me here I have nothing left to fear. These are only walls that hold me here


Összefogom a hajam és kifestem a szempilláimat. Belenézek a tükörbe és mint mindig meg vagyok elégedve a külsőmmel. Mindig meg is voltam. Nem véletlenül nyertem
több szépségversenyt. Éveztem minden egyes percét, amikor kikiáltották a nevem. A győztes nevét. Mindig tudtam, hogy győztesnek születtem. Egy mesevilág is lehetett volna az életem, ha a szüleim nem tették volna, azt amit. Nem lehetett olyan probléma, amit ne lehetett volna megbocsátani. Ha apám megcsalta volna anyámat, még azt is el lehetett volna nézni. Anya akkoriban konzervatív nézeteket vallott, és egy jó asszony megbocsátja a férje bűneit.
Én ezért sem akarok elköteleződni senki iránt. Damien is valami furcsa dolog az életemben. Soha nem tudnám elképzelni magunkat mint férj és feleség két gyerekkel a nyakán. Egyikünk sem szülő tpus, az lenne a lehető legrosszabb dolog ami történhet velem, ha teherbe esnék. Reflex mozdulattal a hasamhoz nyúlok, de szerencsére ugyanolyan lapos mint volt.
Még egyszer megnézem magam a tükrömben. Kifejezetten jól áll nekem a top és a rövidnadrág. A karomra csatolom a telefonomat a tartójával, és elindulok futni a partra. Természetesen nem csak azért, mert szükségem van valami testmozgásra, arra vannak jobb ötleteim is, de kifejezetten jó módszer a flörtölésre. Megszomjazol a kimerítő sport után, és valaki meghív egy italra. Ez is jó kezdet szokott lenni, de vannak a merészebbek, akik melléd sprintelnek és az izmaikkal akarnak lenyűgözni és utalnak arra, hogy te csak egy éjszakás kaland lehetsz. Nekem személy szerint az utóbbi jön be jobban, mert én sem vágyom többre, amíg Damiennel játszuk ezt a macska-egér játékot.
Még nincsenek túl sokan, az idő is kellemes. Hallom a hullámzást, ami ellazít. Inkább csak kocogok és mosolyogva konstatálom, ahogy több srác a parton elkezd fütyülni és más primitívebb módon tudatják a tetszésüket. Rájuk kacsintok, majd futok tovább, amikor valaki fellökött. - Mi a franc? Nem tudnál figyelni?! -Kiabálok rá, miközben felállok. -Köcsög... -Mondom halkabban, inkább csak magamnak. Még mindig nem nézek rá, őszintén nem is érdekel ki ennyire béna, csak leporoltam magamról a homokot.



thanks to NODDING.ACQUAINTANCE OF CAUTION 2.0 & 10589">ATF

One of these days



A hozzászólást Rachel J. Bryson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 27 2012, 21:12-kor.
Vissza az elejére Go down
Cain Larouxe
Cain LarouxeOktató
Életkor : 44
Foglalkozás : színész, rendező, színházi kritikus
Hozzászólások száma : 34

Xavier & Rachel :: running is so good Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavier & Rachel :: running is so good   Xavier & Rachel :: running is so good EmptySzomb. Nov. 24 2012, 14:56

Csak az őrültek kelnek ilyen kora reggel, ahogy hugom fogalmazott még valamikor régen. Nos, akkor én igazán kattant lehetek, ugyanis minden reggel kijárok futni a tengerpartra. Egyrészt, mert kora reggel még kevesen vannak, másrészt pedig, mert ez az az időszak, amikor életem hercegnője még békésen alszik. Ha csak tíz perccel is később jutok haza így is, már sírva követeli a reggeli jussát, amint meglát. Nincs a világon idegesítőbb, mint egy nő hisztije, higgyétek el nekem - akárhány évesek is legyenek!
Szóval ujjatlan póló és rövidnadrág fel, sportcipő a lábra, füles pedig a fejemre, aztán irány a part. Közel lakunk, de mégsem közvetlenül ezen a strandok számára nem megnyitott szakasz mellett.
A partra érve zenét kapcsolok - hogy pontos legyek, rádiót, hisz a modern ember egyszerre csinál mindent. Én miért lennék kivétel? Szeretem meghallgatni a híreket és jó számokat is nyomnak, amik hol lassúak - és ilyenkor csak kocogok - hol pedig felspanolóak, ritmusosak - ilyenkor pedig ráhajrázok a tempóra is.
Most épp a híreket mondja be Suzie Whitmore, a drogbotrányai miatt rádiós műsorvezetővé avanzsált egykori tévés ikon, akinek beszélgetős showjai-t senki sem nézte, de mégis mindenki tudta, miről volt szó benne érdekes módon.
Szóval hírek... olyannyira belemerülök, hogy észre sem veszem, ahogy egy másik futó előzne és épp arrafelé sikerül lépnem, amerre ő elém keveredne. Meg is lesz az eredménye, szépen fenékre ül a homokban, én pedig lefékezek és fülemből a hallókákat kikapva nyújtom kezem felé. Nő. Csaj... fene tudja, a smink alapján bármilyen idős lehet ma már egy nőszemély. Egyáltalán minek a reggeli futáshoz smink?!
- Ne haragudj!- maradok a tegeződésnél inkább. Legfeljebb lecsesz, miközben talpra állítom. Ekkor látom csak, hogy az egyik diákunk az. Hozzám mondjuk nem jár órára, hisz másik szakos, na de a tanárok nem süketek az iskolában zajló dolgokra, pletykákra. A tanári kész gimnáziumi osztály tud lenni nagyszünetben, mikor a női kollégák előadják az eseményeket!
- Rachel? - remélem jól rémlik a neve - Nem is tudtam, hogy te is futsz. Most kezdted? Nem igazán láttalak még errefelé.
Vissza az elejére Go down
Rachel J. Bryson
Rachel J. Bryson
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 13

Xavier & Rachel :: running is so good Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavier & Rachel :: running is so good   Xavier & Rachel :: running is so good EmptyHétf. Nov. 26 2012, 21:49



the sky's gonna break
everything will escape and I'll know. One of these days the mountains are gonna fall into the sea and they'll know, That you and I were made for this, I was made to taste your kiss, We were made to never fall away, Never fall away. One of these days letters are gonna fall from the sky telling us all to go free, But until that day I'll find a way to let everybody know that you're coming back. even though you left me here I have nothing left to fear. These are only walls that hold me here


Ahogy meglátom, hogy ki az, akivel koccantam, csak mosolyogva felvonom a szemöldököm. Tudom, hogy az egyik tanár, sokszor látom a folyosókon, az iskola programokon, és persze sokat hallom róla az olvadozásokat. Tény és való, hogy ahhoz képest, hogy tanár kifejezetten helyes, sőt a diákok közé is beillene. Egy pillanatra elbizonytalanodom, hogy tegeződjünk. Végül is miért ne? Nem is tanít, és nem a suliban vagyunk. Talán egyszer bejött helyettesíteni, de akkor is szabad foglalkozás volt.
- Igen. -Nézek fel rá. Kíváncsi lennék miket mondhatnak rólam a tanárok. Biztos csupa jót. Bár órákon nincs rám panasz, semmi rosszat nem lehetne rólam mondani. - Elkerülhettük egymást. Elég gyakran jövök ki. - Villantok felé egy mosolyt. Ahogy lépnék egyet a bokám megbicsaklik. Gyorsan Xavier válla után kapok, hogy valamiben megtámaszkodhassak. A fenébe is! Sokszor játszom meg a béna libát, csak hogy a pasiból előtörjön a "menőbb" énje és tudjon valamivel villogni, de most ez tényleg fájt. Elmormolok egy halk köszönömöt, nem mintha akkora szerepe lett volna benne, hogy ne essek megint orra, de így illik. És természetes, hogy a tanárokkal, -még ha nem is tanítanak- kedvesebb vagyok mint az átlag emberben. Még mindig nem engedem el, de lassan már ideje lenne. Ismét halvány mosoly húzódik az arcomra, de ez inkább hívogató. - Nem ülünk inkább le. Lehet szükségem lesz még egy támaszra. -Mondom inkább suttogva, miközben kacéran mosolygok rá.



thanks to NODDING.ACQUAINTANCE OF CAUTION 2.0 & 10589">ATF

One of these days

Vissza az elejére Go down
Cain Larouxe
Cain LarouxeOktató
Életkor : 44
Foglalkozás : színész, rendező, színházi kritikus
Hozzászólások száma : 34

Xavier & Rachel :: running is so good Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavier & Rachel :: running is so good   Xavier & Rachel :: running is so good EmptySzomb. Dec. 22 2012, 10:54

Elmosolyodom, mikor eltalálom a nevet. Egy piros pontot ide nekem, de azonnal! A válaszára, mi szerint gyakran jár ki, így valószínűleg elkerülhettük eddig egymást, az első gondolatom az, hogy: "Kár!"
De ezt mégsem mondhatom ki, hisz ő diák, én meg tanár és különben is! Nem vagyok én vak, se meleg - bár egy időben terjengtek ilyen pletykák, mert nem vagyok olyan, aki kihasználja a tinilány áradatot, mint Burke - egyszerűen csak elérhetetlen. Megközelíthetetlen. És ennek meg is van a maga oka, melyet sem most, sem máskor nem szeretnék firtatni.
Ahogy látom, hogy felém nyúl, ösztönösen kapok dereka után és tartom meg, magamhoz húzva ez által kissé.
- Vigyázz! - Túl őszinte volt az a fintor az arcán, hogy megjátszott legyen a dolog. - Ennyire azért nem vagyok vak, ismerem én a női praktikákat, talán túlságosan is, hála néhai nejemnek. Az a nő egy boszorka volt... a szó jó és rossz értelmében.
- De. Addig a bárig kibírod? - bökök fejemmel az egyik tengerparti kis banánlevél-tetős, kiülős koktélbárig, ahol most alig lézeng pár ember. Az igazi élet este kezdődik itt, nem kora reggelente!
Egyébként pedig nem sokat kell a lánynak kiállnia, ugyanis szinte viszem, úgy támogatom oldalról.
Az egyik árnyékos asztalnál segítek neki helyet foglalni, hogy ezzel együtt leguggoljak és hacsak nem rúg orrba tiltakozásul, finoman szemügyre vegyem azt a kecses kis bokáját.
Elhúzom a számat.
- Szerencsére csak ficam, de ne nem ártana jegelni, ha nem szeretnéd, hogy bedagadjon. Biztos rosszul léptél, mikor beléd mentem, én... tényleg baromira sajnálom! - Őszinték a szavak, ahogy felegyenesedem.*
- Hozok rá jeget, meg kárpótlásul egy koktélt, ha elfogadod. - Ez már csak rajta áll, kék tekintetem kérdőn fürkészi az övéit.

// Bocsánat, hogy csak most... :$ //
Vissza az elejére Go down
Rachel J. Bryson
Rachel J. Bryson
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 13

Xavier & Rachel :: running is so good Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavier & Rachel :: running is so good   Xavier & Rachel :: running is so good EmptySzomb. Ápr. 06 2013, 22:44

Rachel J. Bryson írta:


the sky's gonna break
everything will escape and I'll know. One of these days the mountains are gonna fall into the sea and they'll know, That you and I were made for this, I was made to taste your kiss, We were made to never fall away, Never fall away. One of these days letters are gonna fall from the sky telling us all to go free, But until that day I'll find a way to let everybody know that you're coming back. even though you left me here I have nothing left to fear. These are only walls that hold me here


- Persze... Azt hiszem... -Nyögök fel. Tényleg iszonyatosan fáj, remélem nem tört el, csak kibicsaklott. Még csak az kéne, hogy egy gipszben és két mankóval közlekedjek a suliban. Lelassítana mindenhol, idegesítene, nem hordhatnám a magassarkúimat és nem tudnék semmilyen sporthoz hozzáfogni, csak a kanapén ülnék egy doboz jégkrémmel és az HBO-t nézném. Meg attól olyan sebezhetőnek tűnnék, ráadásul biztos elég kényelmetlen és zavaró is szex közben. És valljuk be, annak elég meghatározó szerepe van az életemben. Legtöbbször azért "szakítunk" Damiennel mert nem bírok uralkodni magamon és csak engedek más csábításának is. De Jaceszel ugyanez volt, Ő nem csinált ebből nagy ügyet ezért is szoktam meg, hogy egy kis túlzással bárhol bárkivel csinálhatom.
Közelebb húzom magamhoz Xaviert, jobban rátámaszkodom, úgy bicegek tovább. Látszik hogy nem gyenge, de most a gyakorlatban is tudta bizonyítani. Imádom, ha egy férfinek ilyen erős karjai vannak, olyan védelmező. Rögtön biztonságban érzed mellette magad, és a tanár úr pont ilyen igazi férfi. megtestesült tökéletesség. Kifogástalan megjelenés, nem is a világ bunkója, és ismerőseim és pletykák elmondása alapján jó tanár is. Melyik nő, lány vágyálma ne lenne? De ahogy eddig tudni lehetett sosem kezdet még ki a gimiből senkivel. Ó, talán itt az ideje ezt a szokását megtörni.
Engedelmesen leülök a székre, és figyelem mit csinál a bokámmal. Egy érintésre halkan felszisszenek, de már nem fáj annyira mint amikor felálltam. Lehet annak sármos arcnak köze van a gyorsabb gyógyuláshoz.
- Még szerencse. Otthon majd teszek rá borogatást, köszönöm. Semmi baj, tényleg, biztos senki nem akar direkt nekimenni a másiknak.- Mosolyok rá, miközben egyik kezemmel végigsimítok felkarján. Mélyen belenézek szemébe majd tovább mosolygok. - Köszönöm. Egy szex on the beach jólesne. -Villantok felé egy ezer wattos mosolyt. - Tudod jó hatással vagy a sérülésemre, remélem nem rohansz nagyon. -Érek hozzá ismét finoman a kezéhez. Elképesztően szexi, tényleg nem tudom felfogni hogy nincs barátnője vagy felesége. Ki ne akarna vele együtt élni?!



thanks to NODDING.ACQUAINTANCE OF CAUTION 2.0 & 10589">ATF

One of these days

Vissza az elejére Go down
Cain Larouxe
Cain LarouxeOktató
Életkor : 44
Foglalkozás : színész, rendező, színházi kritikus
Hozzászólások száma : 34

Xavier & Rachel :: running is so good Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavier & Rachel :: running is so good   Xavier & Rachel :: running is so good EmptyCsüt. Május 02 2013, 08:00

Aprót szusszanok a lány szavai hallatán, de nem mondom el újra, már csak kéken játszó tekintetem üzeni felé, hogy "Bocsi.", ahogy felegyenesedve rá tekintek aprót biccentve, mintegy jelzésül. Nagyon jól teszi, hogyha nem felejti el jegelni majd.
A mirelit kaja is jó rá, vagy a behűtött pia! Én már csak tudom, a színpadon nem egyszer húztam meg a karom, vádlimat és ilyen formán jegeltem odahaza.
Ahogy a karomhoz ér, betudom annak, hogy a kapaszkodót, a biztonságot keresi még mindig, csak miután elenged és meggyőződtem róla, hogy nem fog lefordulni a székről, lépek oda a pulthoz, hogy a koktélját, némi jeget és ásványvizet kikérjem. Előbbi kettőt az ő felére pakolom le a kis asztalkára, utóbbi az enyém.
- Parancsolj! - Szusszanok és a kupakot lecsavarva az ásványvizes palackról, vele szemközt lehuppanva egy jóleső szusszanás keretében mosolyodom el a lány szavaira. Mit is reagálhat ilyenkor a tanárember, hogy ne rohanjanak zokogva a pszichológusukhoz a nőnemű tanítványok? Manapság nagy divat lett az agyfürkészesdi, ahogy hallom...
- Nem gondoltad, hogy hagylak így bicegni végig a parton... A közelebbi végén parkolok, hazaviszlek! Hacsak nem jön más érted. - Fűzöm hozzá gyorsan, nevetős mosollyal, majd megemelem kissé az üveget a kezemben, mi szerint "Egészségére!" és én bizony jólesően belekortyolok a saját üdítőmbe.
Még csak reggel van, de máris vagy húsz fok... mi lesz így napközben?! Egyébként meg nem, szavaimból érezni, hogy nem rohanok nagyon ugyan, de elidőzni sem szívesen időznék feleslegesen. Gondolataim ugyanis Adele körül járnak, meg hogy mit és hova kell pakolni, na meg hova, még a tíz órási órám előtt, hogy a dadusa ne akadjon már megint ki és hívogasson fel percente, hogy mit és hol is talál a lakásban. Mellette meg persze ontva rám az ívet, hogy nem bejárónő... Pedig igazán lehetne az is, megfizetném, komolyan!

// Bocsánat, hogy már megint miattam álltunk. :/ //
Vissza az elejére Go down
Mesélő
MesélőMesélő
Hozzászólások száma : 122

Xavier & Rachel :: running is so good Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavier & Rachel :: running is so good   Xavier & Rachel :: running is so good EmptyPént. Jún. 21 2013, 10:41

A játék inaktivitás miatt
FAGYASZTVA!
( Ha folytatni szeretnétek, PM-ben jelezhetitek!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Xavier & Rachel :: running is so good Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavier & Rachel :: running is so good   Xavier & Rachel :: running is so good Empty

Vissza az elejére Go down
 

Xavier & Rachel :: running is so good

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rachel Holloway
» rachel j. bryson
» Valerie & Rachel :: udvar
» Xavier H. Larouxe
» Xavier Woods

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-