Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Natasha Crew
Natasha CrewJegelt karakter
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendszergazda (FrancesUni) / Cyber Special Agent (FBI)
Hozzászólások száma : 139

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyCsüt. Nov. 01 2012, 23:17

Szoros a napirend, szerencsére órám, előadásom már nem sok van - helyette akad papírmeló a HÖKnek, apámnak, telefonálgatások... ja igen, és a gólyabál helyszínének lefixálása.
Remek időpontot sikerült egyeztetnem Sparksszal, még az edzésemre is oda érek bőven, ha végzek vele. Izé... nála.
Kényelmes közepes sarkú csizmámhoz csőfarmer és csinos hosszú ujjú, V-nyakú felső a mai összeállítás. Egyszerű, hétköznapian "dögös" a szettem, a kényelem jegyében. Karomon márkás sporttáska, benne a cuccom.

Belépve a Heavenly Hell-be a szokásos tér fogad, csak épp vonagló testek, alkoholisták és fülsüketítő zene nélkül. Szinte már bizarr a csend idebenn. A pultnál pakolnak már, így tőlük kérdek eligazítást.. nyitva találom a - nos, nevezzük irodának, ha már a csaposok is így emlegették. Szóval ennek az ajtaját nyitva találom. Szórakozottan kopogok a félfán, hogy feltűnjön érkeztem a nekem háttal állónak.
- Kopkop! - toldom meg elmésen a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyCsüt. Nov. 01 2012, 23:54

Sóhajokkal fűszerezett nap ez, nehezen tudok összpontosítani. A gondolataim a tánc körül forognak, el kell mennem edzeni, különben el fogom veszíteni a fonalat, azt meg nem lehet, túl fontos dolgok múlnának most rajta. És még csak ki se üthetem magam! Ez a nap sz@r, ahogy mostanában a java az, és mindez miért? Mert. Inkább nem is gondolom végig.
Gondterhelt újabb sóhajjal fordulok meg a kopogásra. Világos vajszínű öltönyben vagyok, ez is zavar kicsit, bár nem mondom, hogy nem a lehető legkényelmesebb fazont választottam még az eleganciánál maradva, mégis. Nem vagyok én ennek olyan nagy híve, de ma muszáj, mert fontos tárgyalásaim lesznek egészen késő estig.
-Gyere be!- Mondom a lánynak, miközben megkerülöm az íróasztalt, és a másik oldalán helyet foglalok, majd őt is azzal kínálom ott, ahol az előbb álltam. Leteszem a katalógust a kezemből, hogy rá figyeljek. A helyiség egyébként nem olyan nagy durranás: egy íróasztal van benne számítógéppel, a falak mellett szekrények mappákkal - benne iratokkal. A színvilág az bársonyos bordó, átalakítás alatt.
Ránézek, és várom, hogy belekezdjen mondanivalójába.
Vissza az elejére Go down
Natasha Crew
Natasha CrewJegelt karakter
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendszergazda (FrancesUni) / Cyber Special Agent (FBI)
Hozzászólások száma : 139

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyPént. Nov. 02 2012, 23:15

- Üdv! - szalad valami visszafogott mosoly féle a képemre, mikor kiszúr és beljebb lépve nem tartom pofátlannak körbekémlelni kicsit, mielőtt helyet foglalok az általa felkínált széken.
Tényleg helyes a pasas, ahogy hírlik, de ez az öltöny szerintem nem az ő színe. Nem vagyok egy Cornelia Pearson, de szerintem valami sötétszürke jobban kiemelné a szemét. Ebben a krémszínben kissé lagzis. Hmm, ki tudja, lehet épp oda készül egyébként.
- Ahogy a telefonban már említettem, a Frances gólyabáljával kapcsolatban jöttem megérdeklődni, hogy kiadnád e nekünk a helyet egy estére. Izzie jött volna szívesen intézni, de más dolga akadt. Azt mondta, hivatkozzak rá nyugodtan nálad. - Erre azért elmosolyodom újra aprón, kiismerhetetlen mosollyal. Szinte már ártatlannak és tudatlannak tetszek, na de olvasni ezt azt manapság az úrról és a klubról is egy bizonyos Miss Scandalous blogján. Miért én lennék kivétel?
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptySzomb. Nov. 03 2012, 17:43

Végigmérem a nőt, ahogy beszélni kezd, mert tudom, hogy akkor ez annyira nem fog neki feltűnni. Bár lehet, hogy pontosan igen, az ilyen cápa típusok semmit nem hagynak figyelmen kívül. Nem, mintha érdekelne.
-Ja, a gólyabál...- mondom, ahogy eszembe jut, miért is jött. Aztán Izziere hivatkozik, amit nagyon jól tesz, rá lehet.
-Igen, Izzie jó barátom.- erősítem meg szavait, aztán hogy ő mit tud, és tud-e többet, az abszolút nem érdekel. Arcomon nem vigyor ül, ahogy szokott, sokkal inkább valamiféle kíváncsi vizsgálódás. Érdekes ez a nő, túlontúl, több van benne, mint amit mutat, sokkal okosabbnak néz ki, mint amit látni enged magáról.
-Táncolnod kell velem.- szögezem le a követelést, amiért cserébe megkaphatják a helyet. Persze megkaphatnák enélkül is, de miért fosztanánk meg egymást a kellemes élményektől?
Vissza az elejére Go down
Natasha Crew
Natasha CrewJegelt karakter
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendszergazda (FrancesUni) / Cyber Special Agent (FBI)
Hozzászólások száma : 139

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyVas. Nov. 04 2012, 20:20

*Ha tudnám, hogy cápának lettem titulálva, jót somolyognék nem létező bajszom alatt és talán még egy cápavigyort is villantanék mellé. Így azonban csak magamban konstatálom a méricskélő pillantást, mely nem lep meg. Jobban ismerem én Nate Sparks-ot, mint azt ő el meri képzelni...
Kérdőn pillantok rá szavaim végeztével, hogy első körben van e valami kérdése, esetleg hozzáfűzni valója. Egy biztos, mindenre fel vagyok készülve. Legalábbis ezt hiszem, egészen addig, míg ki nem ejti a szavakat a száján.
Őszinte meglepettséggel kapom tekintetem az irányába.*
- Tessék?! *Nincs baj a fülemmel és nem is értem rosszul - na jó, talán kicsit, de lássuk be, Sparksnál semmi sem készpénz ilyen téren - de azért visszakérdezek, hogy végül szusszanva dőljek hátra a székben, kissé megemelve a sporttáskát.*
- Remélem a puszta ígéret is megteszi, nem kérsz előleget. *Edzésre mennék, kérem. Ráadásul semmi zene, semmi hangulat... a gólyabálon pedig elengedhetetlen, hogy összefussunk.*
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyHétf. Nov. 05 2012, 18:44

Szórakoztat a tudat, hogy megleptem. Márpedig a kérdése erről árulkodik, így el is vigyorodom, ahogy meghallom. Örülök, hogy tudok még meglepetést okozni a nőknek.
Ahogy az ígéretről, és az előlegről beszél, oldalra fordítom a fejem, és sokkal lassabban, mint az előbb, végigmérem tetőtől talpig: az lábánál kezdem, a hosszú combjain siklik pillantásom, a formás derekán, kerek mellein, kerek állán, hogy végül szemeihez térjek vissza, hamis mosollyal.
-Ha előleget kérnék, az egy egészen más mozgásformában nyilvánulna meg.- Kacsintok rá, majd felállok ültemből, hogy visszategyek a polcra egy mappát az asztal oldalánál. Hagyom, hadd eméssze a hallottakat, biztos vagyok benne, hogy tudja, mire értem.
-Persze ha szeretnél előleget adni, nos, nem vagyok semmi rossz elrontója.- Ismét a hamis vigyor, ha kell, bezárom az ajtót, és rádöntöm az asztalra, nem gond, bár lehet, hogy edzegetni nem jutna el, bár megizzasztanám én rendesen, abban biztos lehet.
Vissza az elejére Go down
Natasha Crew
Natasha CrewJegelt karakter
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendszergazda (FrancesUni) / Cyber Special Agent (FBI)
Hozzászólások száma : 139

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyHétf. Nov. 05 2012, 22:44

- Na ne mondd! *kacagok fel halkan, némi bujkáló éllel, amolyan "nem lep meg, hogy ezt mondod."-módon. Tekintetem persze ettől még ösztönösen követi. Ami kellemes látvány a szemnek, azt miért tagadnám meg tőle, nem igaz? Elvégre, nekem a legjobb jár mindenből. - apa legalábbis folyton ezt hangoztatja, nyilván mert se neje, se másik kölyke, akinek mondhatná.*
- Bocs, de jelenleg más mozgásformára vagyok ráállva és abból kétlem, hogy szeretnél akár csak ízelítőt is. *Szélesedik ki képemen a mosoly, miközben hátát figyelem. Amikor megfordul, aprót szusszanva húzom ki magam ültemben és a táskát keresztbe fektetem az ölemben, mintegy jelezve, nem tartanám fel sokáig és az én időm is véges. Randim van az edzőmmel.*
- Minden esetre a november közepére-végére szeretnék egy időpontot kérni, amit mondhatok a többieknek is biztosra és akkor a többit majd előtte lefixáljátok még Izzie-vel.
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyCsüt. Nov. 08 2012, 18:10

Nem baj, ha nem lepem meg, szeretem azt adni a csajoknak, amit várnak tőlem. És valahogy az az érzésem, Nati többet akar, mint amit elárul (ami nem meglepő, mármint, hogy ez az érzésem, mivel általában elmondható, hogy a csajok kapcsán ez az érzésem).
-Kár. Pedig az, amit én kitaláltam, tuti jobban megmozgat, és formálja a feneked.- Rákacsintok, miközben megfordulok, azzal a sármos félmosollyal az arcomon, ami nagyjából annak is megfelelhet: úgyis az enyém leszel még.
-Rendben. Küldjétek el, melyik időpontot akarjátok, arra nem szervezek akkor mást.- Térek vissza az üzletre egy bólintással, de arcomon a vigyor továbbra is ott van - a védjegyem.
-Ha Izzie nem ér rá, szívesen tárgyalok veled. Csak kevesebb ruha legyen rajtad, azt a tárgyalási formát jobban preferálom.- Közelebb hajolok hozzá, ahogy mellé sétáltam, és az asztalnak dőltem. Aztán meg mintha mi sem történt volna hajolok el, de biztos vagyok benne, hogy tudja, miről beszélek, elvégre elég okos lány.
Vissza az elejére Go down
Natasha Crew
Natasha CrewJegelt karakter
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendszergazda (FrancesUni) / Cyber Special Agent (FBI)
Hozzászólások száma : 139

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyVas. Nov. 11 2012, 17:49

- Mondták már páran, de rajtad kívül eddig senki sem ajánlgatta ennyire a Sparks-féle edzési stratégiát. - húzódik szinte már negédes-édes mosolyra ajkam. Nem árulok zsákba macskát kivételesen, hisz tényleg akadnak szép számmal a "megvoltak" listáján, akár beszélhettem is néhányukkal. Merthogy teljesen nyilvánvaló, miről is beszélünk egészen pontosan.
- És nyilván kissé letör majd, de nem most fogom én se elkezdeni. Egyelőre az edzőm jobban vonzz! - nevetem el magam csengőn. Hangom betölti a helyiséget, ő meg gondoljon hozzá, amit akar, Ralph és köztem nincs semmi olyan, ami nagykorúaknak szóló karikát érdemelne.
- Huszonhatodika környékén valamikor, amikor neked is jó. - készültem ám időpontötlettel is, miután Bree a lelkemre kötötte, hogy el ne merjek jönni nélküle. Na tessék! Őszőkesége például remekül kampányolhatna Sparks ellen!
Ahogy közelebb hajol, felé pillantok felvont szemöldökkel. Seriously? De csak elmosolyodom aprón és felegyenesedek ültemből, vállamra kanyarítva a táskámat.
- Ha csak ez a szíved vágya, legközelebb úgy tervezem, hogy az edzés helyszínén találkozunk. - Persze, direkt nem úgy értem, ahogy az nyilvánvaló és ez érezhető is hangomból. A játékos kerülgetés, kóstolgatás.
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyVas. Nov. 11 2012, 22:46

-Rossz embereket kérdeztél.- Válaszolok arra, hogy sokan ajánlottak már neki, de mégsem olyan lelkesen, mint én magam. Hát persze, mivel mások is sokat várnak tőlem, akár azon a téren is, nyilván nem fognak kockáztatni, és egykönnyen ajánlgatni meg átengedni.
-Oké.- Felelem az időpontra, amit ajánl, és visszasétálok az asztalom mögé, előveszem a fiókból a határidőnaplómat, felcsapom, és beírom oda a dátumhoz a programot, de azért majd még rácsörgök a kisasszonyra, hogy biztosan lefixáljuk.
-Már alig várom! Meg fogsz lepődni.- Ránézek, és rákacsintok megint. Nagyon szeretek sportolni, bármily meglepő lehet ez néhány embernek, és most nem a lepedőakrobatikára gondolok kivételesen. Becsukom a naplót, ezzel megvolnánk, utána meg az órámra nézek.
-Ha megbocsátasz, vár rám egy olyan tárgyalópartner, aki nálad készségesebb az én módszeremre.- Hamis vigyor az arcomra, mert biztos, hogy érti, amit mondok. Megvárom, hogy felálljon, és elbúcsúzom tőle, azután én is elindulok a dolgomra.
Vissza az elejére Go down
Natasha Crew
Natasha CrewJegelt karakter
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendszergazda (FrancesUni) / Cyber Special Agent (FBI)
Hozzászólások száma : 139

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / EmptyHétf. Nov. 12 2012, 09:34

- Bár kérdezni kellett volna őket... - Mosolyodom el, hangom nevetős. Tényleg jöttek az ilyen infók maguktól, erről egyetlen mondattal biztosítom, hogy még véletlenül se higgye: én érdeklődtem volna utána. Na az lenne csak igazán jó vicc.
Az időpont beírását elégedett mosollyal nyugtázom, csak annyi kérdést teszek mellé, hogy "Elmentetted a számom?" - ha nem, megadom - stílusosan a tenyerére írva fel.
- Helyes! Szeretem a meglepetéseket. - szélesedik ki mosolyom lelkesen, noha kevés dolgot rühellek jobban, mint a váratlan dolgokat. Az ilyesmit jobb szeretem adni, mintsem kapni.
- Eszem ágában sincs megfosztani ettől! - tárom szét karjaim védekezőn. Meglepő mód könnyed, nevetős a hangom - akárcsak ez a beszélgetés. Minden esetre kocsiba szállok, kilépve a klubból és edzésre hajtok innét.
Helyszín pipa!*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /   Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH / Empty

Vissza az elejére Go down
 

Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kilian & Zin - What we gonna do?
» What we gonna do? - IzZin a folyosón?
» So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH
» I'm so bored ~ Natasha & Heily - nyitott játék
» The system just doesn't work - Natasha & Thalia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Munkahelyek :: Archívum-