Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzer. Júl. 30 2014, 00:07

Július 30-31 én és Augusztus 1-2-án nem leszek gép/net közelben.
31-én este talán megjelenek, de inkább nem ígérek semmit, nehogy aztán rossz néven vegyétek, ha mégsem jön össze...



A fenti információ Eleere és Gerardra is vonatkozik.
Csók <3


A hozzászólást Elenore O'Hara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 13 2014, 14:01-kor.
Vissza az elejére Go down
Juliet Gilmore
Juliet GilmoreEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 20

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzomb. Aug. 02 2014, 10:31

Sziasztok!

Eddig sem voltam valami aktív, de az elkövetkezendő hetekben még netem sem lesz, ezért elnézést mindenkitől, jövök, amint tudok.

Edward / Alan / Juliet
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzomb. Aug. 02 2014, 15:14

Helló-Belló!

Nos a jó hír, hogy egy ideig nem nagyon leszek, a rossz, hogy max két hétről van szó, aztán visszatérek, szóval reszkessen mindenki! Twisted Evil

na de! Komolyra fordítva a szót. Én nyaralni fogok, és tudtommal hétfőtől Izzie se nagyon van, így a problémákkal, óhajokkal, sóhajokkal, ne minket zaklassatok. Vagy ha mégis, tessék tudomásul venni, hogy minimum 2 hetet várni kell a megoldásokra.
Addig is mindenki türelmét kérjük, vagy keressétek Bree-t, aki biztos boldog lesz, hogy mindenki hozzá rohan Very Happy
muhaha


Szép nyarat nekem! Khm... Nektek!

Üdv,
Z

// Bree szereti, ha "hozzá rohannak", by the way. Razz ~ B. //


A hozzászólást Hyun Zin Woo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 04 2014, 02:29-kor.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Gordon Kings
Gordon KingsFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Színész
Hozzászólások száma : 13

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Eltáv - nem leszek elérhető   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzomb. Aug. 02 2014, 18:22

Sziasztok!

Aug. 3-tól Szept. 14-ig. azaz Holnaptól 6 hétig nem leszek elérhető. Mert külföldön leszek szakmai gyakorlaton.


A hozzászólást Gordon Kings összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 16 2014, 22:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 119

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyVas. Aug. 03 2014, 10:52

Mraú fiúk-lányok.
Igazából amint tapasztalni, eléggé labilis, hogy mikor vagyok és mikor nem, ezért előreláthatóan jelzem, hogy ez a hónap még nagyon ilyen lesz a részemről. :/ Összejött minden, aminek lehetett, de igyekszem lenni, meg jönni és írni, csak egy kis türelmet kérnék. Smile Igyekszem a magam módján azért jelen lenni, mert hiányoztok, meg minden nyálasság. <3 Very Happy
Csak ennyit akartam jelezni. ^^'

Korrigálok picit: Aug 10 és 21 között nem leszek egyáltalán. Megyek külföldre, és nem lesz netem. :/


A hozzászólást Aubrey McNally összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 05 2014, 15:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyVas. Aug. 03 2014, 19:47

Sziasztok!

Mostantól nem leszek, nem tudom meddig. Majd valamikor jövök.

Nick/Richard


A hozzászólást Nicholas Hill összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 17 2014, 23:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyHétf. Aug. 04 2014, 00:17

Na drágáim, én is beállok a sorba, és jelzem, hogy nem leszek kb augusztus 16-ig. Akinek tartozom, az addig izgatottan várhat. Very Happy Legyetek jók, ne adjátok el a házat, hallgassatok a többi adminra szépen! ^^
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 07 2014, 21:55

Sziasztok!

Hétvégén nem leszek vagy alig, holnap még valószínű délután fogok írni, bár keveset. Ha valami fontos lenne Elizának vagy Usuinak írjatok, arról kapok értesítőt ^-^

<3

Sebastian/Eliza/Usui/Olivia
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyPént. Aug. 08 2014, 23:52

Jövő héten nyaralni megyek (aug. 11-17-ig), valószínűleg keveset leszek gépközelben, mert JÓ LESZ AZ IDŐ. Smile
De mint bevallott függő, alkalmat találok rá, hogy írjak. Remélem, lehetőség is lesz ... Smile

Puszi mindenkinek:
Daryl, Lia, Louis, Joshua
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyVas. Aug. 17 2014, 23:20

Közhírré tétetik, hogy Aug.19.-től Aug 25.-ig nem leszek, de még csak net közelében sem, szóval addig 100%-ban megszabadultok tőlem. *megvárja a pezsgő bontást*
Ha hazaértem mindenkinek pótolok:)

Nick/Richard


A hozzászólást Nicholas Hill összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 01 2014, 18:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyHétf. Aug. 18 2014, 12:58

Figyelem! Attention! Achtung!

Ki örüljön, ki búsuljon, de én bizony elutazom augusztus 20-án és csak szeptember 7-én térek haza.

Ne keseregjetek, majd azért igyekszem a messzi távolból is kommunikálni veletek, mert nem hiszem, hogy ha akarnék is szünetet, tudnék ilyen hosszan ellenállni az elvonási tüneteknek.

Szóval csak fel a fejjel, és türelem!!!!! Smile

Elee & Gerard


A hozzászólást Elenore O'Hara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2014, 22:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyVas. Aug. 31 2014, 09:39

Drága mindenki!

Tudom, hogy (látszólag) nem voltam aktív a nyár végén, ami a játékaimat illeti és ezért elnézést kérek - aki inkább fagyasztana, mint rám várjon, keressen meg pm-ben nyugodtan még a mai nap folyamán - viszont holnap utazok ki nagy Németországba, ahol nem tudom, hogyan lesz eleinte netem. Reményeim szerint minél előbb.

Vigyázzatok magatokra és mindenkinek jó tanévkezdést/szeptembert/miegyebet!

Bree (és a minionok)
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 04 2014, 16:26

Bizonytalan ideig - míg meg nem gyógyulok - eltávra írom magam. Remélem senki nem kap agyérgörcsöt, ha egy ideig nem írok, de előbb kipusztítom a náthát, aztán gőzerővel visszatérek. Rettegjetek!!!


A hozzászólást Mark Demyan Ivanov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 11 2014, 12:28-kor.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzomb. Szept. 06 2014, 22:28

Sziasztok. Hosszú idő után visszatérek. Heti kétszer (pénteken és szombaton) mindig fent leszek. Nem emlékszem, hogy kivel és hogy hol volt játékom szóval ha lennétek olyan kedvesek és elküldenétek priviben azt megköszönném.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 11 2014, 12:28

Adam:
Keresés fül felül a negyedik. Beírsz annyit, hogy Adam, alatta kiválasztod, hogy témák és tádámm, látod a játékaid...

https://frances.hungarianforum.com/search?mode=searchbox&search_keywords=Adam&show_results=topics


Adam Brown írta:
Sziasztok. Hosszú idő után visszatérek. Heti kétszer (pénteken és szombaton) mindig fent leszek. Nem emlékszem, hogy kivel és hogy hol volt játékom szóval ha lennétek olyan kedvesek és elküldenétek priviben azt megköszönném.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 11 2014, 18:26

Adam, Mark:

Az még egyszerű megoldás szerintem ha a profilodon belül a "topics being watched"-ra kattintasz és akkor kiadja hova írtál eddig, mely témákat figyeli neked a profilod.


Amúgy szerintem hétvégén nem leszek emberek, gondoltam beírom már ezt is xD
Vissza az elejére Go down
Elyse Green
Elyse GreenEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 111

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 11 2014, 22:57

Üdv, hazafik!

Sajnálattam közlöm, hogy az elkövetkezendő hétvégén - nagy valószínűség szerint pénteket is beleszámítva - elutazom. Szóóóval, ne tessék nagyon hargudni rám Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyPént. Szept. 26 2014, 20:25

Nem leszek. 1, 2 hét
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyPént. Szept. 26 2014, 22:54

ne tedd ezt q.q
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzomb. Okt. 04 2014, 20:42

Holnaptól (10-05) Péntekig (10-10) nem igazán leszek, tessék másokat zaklatni Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptySzer. Nov. 05 2014, 13:11

Halihó!

Üzenném mindenkinek akivel játékom folyik (akár Ninás akár Kimberlys), hogy holnap reggel elutazom egy konferenciára, és majd csak vasárnap jövök haza valamikor este, szóval addig nem leszek elérhető. Hétfőn zh-t írok egy nem túl könnyű tárgyból, így keddnél előbb nem fogok tudni válaszolni ha írtok, de ez alatt a pár nap alatt nyugodtan bombázzatok hszekkel, jövő héten (szerintem az elején) mindenki kapni fog választ ^^
Vissza az elejére Go down
Demetria C. Smith
Demetria C. SmithEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : Egyetemista
Hozzászólások száma : 230

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 06 2014, 12:45

Sziasztok!

Sajnálom, aki már rég rám vár, nem így terveztem, de nem leszek egy-két napot. Amint úgy érzem,megfelelően telesírtam a kispárnám, visszajövök! Addig is legyetek rosszak és írjatok Sebynek :3

Pás!
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 06 2014, 20:28

Drágaszágok!

Pénteken-szombaton nem leszek (nov. 7-8), ma mindenki megkapja, ami jár, aztán csak olvasgatni lesz időm/eszközöm.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 06 2014, 22:02

Hello, ha már mindenki kiírja magát, utánozós majmócaként én is.

Minden bizonnyal hétvégén (nov 8-9) nem leszek max vasárnap este ha hazajöttem, olyan 9 fele. (Holnap még leszegetek azért Smile )

(De azért hallgassatok Demire, írjatok nekem *.*)
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 EmptyHétf. Nov. 10 2014, 19:15

Ismét én, ez most ilyen...
Ezen a héten nem leszek, max hétvégén, bár lehet akkor sem, attól függ hogy alakulnak a dolgaim.

Akinek a kampányba tartozom előre is elnézést, legkésőbb hétfőn már írok.

Sebbel lehet írok egyet-kettőt, mert az nem sok idő jelenleg (meg nem akarom hogy hatvan tartozásom legyen vele) de ezt sem ígérem.

Szóval jövőhétre talán feltámadok, szép hetet!

ui: Bocs Zin, tőled külön, mert a végén írtál a kedvemért csak én nem tudok most :'(
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Apa leszek! Lulu és Lizzy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-