Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzer. Júl. 31 2013, 01:43

Aug. 5-18-ig -ha csak a jó Isten meg nem segít valahogy- elvonókúrára megyek. Tőletek elvonva. Nem saját kezdeményezésre. Igyekszem vissza. Addig is fejben gyártom a meséimet. (Esetleg papírra vetve)

Bárhol is vagyok, gondolok rátok!
Smile

Ajándék gyanánt, addig is:
https://www.youtube.com/watch?v=xCVea05GFHU&feature=fvwp

Vissza az elejére Go down
Vendég

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzer. Júl. 31 2013, 09:24


Kedves fórumozók, ismét be kell jelentenem egy rövid nemlétet: holnaptól a hét hátralévő részében nem leszek elérhető.


A hozzászólást Edward Ayres összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 05 2014, 22:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyVas. Aug. 04 2013, 08:10

Na szóval, augusztus 14-ig táboroztatok, addig, ha fent láttok, az csak illúzióóóó. Very Happy Legyetek jók, írjatok sokat, és hiányoljatok nagyon. ^^ <3
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyVas. Aug. 11 2013, 17:00

A mai naptól szerdáig (11-14) és a hétvégén (16-18) egyáltalán nem vagy csak alig leszek internetközelben, a köztes időben pedig majd igyekszem írni.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyVas. Aug. 18 2013, 10:24

Ez úton jelzem, hogy kb SZEPTEMBERIG csak félig vagyok. Püben el lehet érni, reagot akkor kaptok, amikor lesz rá lehetőségem, ha valakinek problémája van ezzel szintén dobhat püt. Uez vonatkozik Gregre és Valeriere is, de ha lehet inkább Zinhez írjátok a leveleket, Több esély van rá, hogy kaptok választ.

Pás
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzomb. Aug. 31 2013, 21:59

Ahoj!

Holnap költözök fel Pestre, szóval nem tudom hogyan s mint leszek elérhető az elkövetkező héten, de igyekszem lenni.
Azért gondoltam szólok. Razz Smile

B.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyKedd Okt. 08 2013, 08:23


Gépproblémák és időhiány miatt egyre kevesebb időt tudok a fórumon tölteni, és a reagok is nagy késésben vannak. Elnézést kérek mindenkitől, és türelmet, mert nem tűntem el, csak dacolnom kell a tényezőkkel : D

Köszi a megértést:
Edward


A hozzászólást Edward Ayres összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 05 2014, 22:49-kor.
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyVas. Okt. 13 2013, 09:16

Üdv!

Iszonyatosan lebetegedtem az elmúlt hetekben és most sikerült visszaesnem úgy fest, szóval elnézést azoktól, akiknek huzamosabb ideje lógok (főleg Jamievel és Dariusszal vannak ilyenek), igyekszem meggyógyulni, hogy mihamarabb kapjatok reagokat! Smile

Bree.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyPént. Okt. 25 2013, 12:18

Az elmúlt időben költözködés és egyéb akut vérszívó problémák miatt nem sikerült túl sűrűn írnom, holnaptól megfejelik ezt nekem azzal, hogy mivel elköltözünk a hétvégén, az új helyen netem se lesz, amíg fel nem kötnek rá (vagy én magam a zsinórral.) Remélem ez a jövő héten megvalósul, akkor írni is igyekszem, minden játékostárstól elnézést és egy kis türelmet kérek.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyHétf. Okt. 28 2013, 00:09

Megint eljött az idő, hogy ide írjak, lévén holnap költözöm, és fogalmam sincs még, mi fog rám várni, mikorra leszek megint érdemben netközelben, de rajta leszek a témán, annyi szent. Akinek tartozok, attól türelmet kérek, és legyetek jók, vigyázzatok Zin idegeire szépen! ^^ Talán csak pár nap (remélem) talán több ideig nem leszek. Smile
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 17:11

Üdv!

Az elkövetkezendő pár napban nem valószínű, hogy érkeznek tőlem reagok, előre is bocsi mindenkitől, akinek lógok, de kedden elvileg én leszek az egyik, aki előadást tart órán és még sehogy sem állok vele, egy rakatnyi cikk, könyv stb. vár arra, hogy átnyálazzam őket és valami értékelhetőt kihozzak belőle. Így keddig nagyon kicsi a valószínűsége, hogy bármiféle iromány érkezni fog tőlem. :/
A türelmet köszi, remélem szerdától reagesővel tudlak titeket elárasztani. (:

Köszipuszi.
Noel&Max
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzomb. Dec. 28 2013, 20:44

Drágaságok! (ha már hobbit láz XD)

Gondolom feltűnt, hogy nem vagyok mostanában... Nos ennek számos oka van, most éppen lakást felújítunk, és előreláthatólag január 6-ig (amíg újra vissza nem áll a rendes munkarend) így is lesz, szóval nem igazán vagyok. Sajnos időm sincs, de 6-a után már tényleg igyekszem majd mindent megcsinálni, ami most az elmúlt két hónapban elmaradt. (Természetesen kezdve a reagokkal)

Addig is: Használjátok ki jól az év utolsó napjait, és persze Boldog Új Évet!

Csók,
Z
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyPént. Jan. 10 2014, 17:39

Bocs mindenkitől, nem akartam eltűnni ennyire, csak egy lusta dög vagyok. (: Még egy kis türelmet szeretnék kérni, jövőhéten lesz a leghúzósabb hetem a vizsgaidőszakban, de utána jövök vissza, hozom mindenkinek a reagokat és igyekszem leküzdeni a lustaságom. (:

Noel&Max
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 23 2014, 14:22

Miután egy hónapig inatkív voltam ide írom, hogy inaktív leszek még egy hétig. Várható megérkezésem Február eleje
bár tudom, hogy mindenki Liot várja Very Happy meg az egyebeket...
Okok: Kell az nektek? XD Vizsgák és stb pozitív, negatív dolgok, amik elvonták a figyelmem mindenféle netes tevékenységtől, még a Naruto Shiipuudennel is le vagyok maradva,hát ez borzalmas!!!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyVas. Feb. 09 2014, 12:20

Határozatlan ideig (valószínűleg örökre) szeretném ha So Ra átkerülne a meseszereplők közé. Köszönök mindent, és bocsánat azoktól, akiket cserben hagyok, személyes ügyek miatt alakult így.
Sziasztok.
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 24 2014, 08:58

Kedves mindenki (de főleg akikkel játékom van)!

El vagyok tűnve, mint szürke szamár a ködben, tudom nagyon jól. Ennek főleg az egyetemi elvárások az okai, az utolsó hetek beadandók és ZH-k között telnek, de ha minden jól alakul, akkor májustól már leszek megint.
/Talán még Dariust is visszahozom nyáron, meglátom. :'DD /
Türelmeteket és megértéseteket kérem ebben a pár hétben még, nem felejtettelek el benneteket, csak az élet ül a nyakamon ezerrel!


Bree/Cornelia/Jamie/Natasha/Mona/etc.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzer. Jún. 25 2014, 16:27

Tegnap óra nincs értékelhető netem (csoda lesz, ha ez az üzi elmegy), majd ha a szolgáltató rájön, hogy szolgáltatnia kell, ha már én fizetek jövök reagokkal.
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyKedd Júl. 01 2014, 21:36

Üdv!

Mától felkaptam én is a melós cipőket, így eléggé le vagyok fáradva, mire haza esem. Amint sikerül felvennem a ritmust, írni fogok, addig is türelmeteket kérem! Smile

Bree - és hordányi alteregója -
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyKedd Júl. 15 2014, 22:38

Nem leszek (MAJD leszek)
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 17 2014, 16:34

Rajtam kívül álló okok miatt ezen a héten nem tudok írni.
(Ha mégis, úgyis észreveszitek)
Aggódni nem kell, jól vagyok!
Smile

Igyekszem vissza.
Remélem, hiányzom... Wink
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyKedd Júl. 22 2014, 14:40

Üdvözletem!

Ma estétől péntekig elég zűrösen leszek, nem is biztos, hogy jutok gép elé, de majd küzdve küzdök, ti pedig bízva bízzatok! Wink

Nick/Richard


A hozzászólást Nicholas Hill összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 11 2014, 20:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyKedd Júl. 22 2014, 15:18

Túl sokakat talán nem fog meghatni, de ha már találtam ilyen topickot, jelzem, hogy vasárnaptól jövő hét szombatig tuti nem leszek. Smile


A hozzászólást Mark Demyan Ivanov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 03 2014, 11:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 119

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 24 2014, 18:22

Nem tudom, hogy kit mennyire érint meg, de valószínűleg szombat estig nem leszek. Ma még fellelhető vagyok, még az is lehet, hogy egész sokáig, de a lényeg a lényeg, hogy izé. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzomb. Júl. 26 2014, 02:38

Még egy kicsit eltűnök, net közelbe se leszek, legyetek jók, de annyira azért ne! Vasárnap este jövök és pótolok mindenkinek!

Nick&Richard


A hozzászólást Nicholas Hill összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 11 2014, 20:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 EmptySzomb. Júl. 26 2014, 22:45

Sziasztok, határozatlan ideig nem leszek elérhető, mert a gépemen nem indulnak el a böngészők. Már rajta vagyok az ügyön és csak néha öcsém gépéről tudok feljönni, de ő nem annyira szereti, hogyha használom szóval tudta nélkül fel tudok jönni néha. Akikkel éppen játszok nyugodjanak meg nem lesz vége a játékunknak, mert szerintem hétvégére tuti jó lesz a gépem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Apa leszek! Lulu és Lizzy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-