Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin   Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptySzer. Jún. 27 2012, 23:00

Régen aludtam ilyen pocsékul, és régen ébredtem ennél morcosabban. Ha belegondolok, ritkán vagyok morcos, de most egész reggel csak sóhajtozni tudok, a kávé se ízlik, a nap se süt eléggé, az esőfelhők se elég szürkék, semmi sem olyan, amilyennek lennie kéne.
Mintha bombát sejtenék benne, úgy kerülgetem a telefonomat egész reggel, pedig muszáj lesz magam rávennem, hogy felhívjam. Találkozni nem találkozhatok vele, mert egyszerűn képtelen vagyok. Gyarló emberi lény vagyok, és tudom, hogy rosszat teszek, de nem tudok jobbat sajnos... ez van.
Végre egy igazán hosszú kör után, amiben teregetés is volt, hirtelen felkapom a telefont, és azonnal hívom is Zint. Ismét sóhajtok, miközben várom, hogy felvegye.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin   Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptySzer. Jún. 27 2012, 23:30

A tegnapi nap volt a lehető legrosszabb. Egyetlen jó poént sem hallottam, na de az még hagyján. Izzie... Még csak rá sem merek gondolni. Nem aludtam. Na de ez nem meglepő, és amúgy is, kit érdekelnek ilyen apróságok? Csomó dolgom van. Legalább haladtam a munkával. Fő az optimizmus.
A negyedik kávémnál tartok, a konyhában ülök, és még mindig doglozom, amikor megcsörren a telefon. Ilyenkor általában nem veszem fel, de a kijelzőn látom, hogy Izzie az, és bár nem vallanám be soha senkinek, vele mindig kivételt teszek.
- Mondd!
Veszem fel a telefont, és nagyon ajánlom, hogy bocsánat kéréssel kezdje, különben mérges leszek.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin   Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptySzer. Jún. 27 2012, 23:42

Hallom a hangján, hogy feszült, és hogy nem aludt egész éjszaka. Igen, már ilyeneket is észreveszek a hangjából... félelmetes.
-Hogy vagy?-
Kérdezem lágyan, kíváncsian, ahogy fogom még heteken keresztül. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy tényleg, nagyon nem vett komolyan.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin   Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyCsüt. Jún. 28 2012, 00:00

Legalább az ő hangja megnyugtatóan cseng. Bár nem értem, miért kell ezt megkérdeznie, hiszen pontosan tudja, hogy hogy vagyok. Mintha nem ő rontotta volna el a kedvem tegnap. Na mindegy. Amiért próbálkozik, hajlandó leszek megbocsájtani neki. Kivételesen.
- Jól.
Válaszolok valamivel normálisabban, és tulajdonképpen nem is hazudok, most, hogy hívott, határozottan jobban érzem magam. Hátra is dőlök a széken és iszom egy kis kávét.
- És te?
Csakhogy ne mondhassa, hogy bunkó vagyok, meg nem érdeklődöm. Biztos jól van. Jobban mint én. Nem? Elvégre ő jól érezte magát tegnap. De ma már nincsenek hülye tréfák...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin   Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyPént. Júl. 06 2012, 22:18

-Nem jól.-
Sóhajtom, bár tudom, hogy ez őt nem érdekli. Vagyis nem fogja, miután teljesen nyilvánvaló lesz, hogy mi a helyzet. Hogy szakítottunk.
-Egy hétig nem leszek a HÖK-ben, szerintem jobb, ha most nem találkozunk.-
Mondom, mint aki nem vette észre, hogy ő el akar tekinteni attól a ténytől, hogy már nem vagyunk együtt.
-De telefonon bármikor elérsz. Ha nem hívsz, én foglak. Ha nem válaszolsz, akkor megkereslek.-
Mondom a szabályokat, és jelenleg ebben nem tűrök ellentmondást. Kicsit békén hagyom, de azt nem, hogy összeroppanjon, és ebben kivételesen én leszek az erősebb nála.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin   Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptySzomb. Júl. 07 2012, 10:46

Nincs jól? Mi az, hogy nincs jól? Talán beteg? Én nem értem. Ahogy azt sem, hogy miről beszél. Nem lesz a HÖK-ben? Nem találkozni? Miért? Miről maradtam le?
- Iz, pénteken közgyülés van, ha csak nem vagy a halálodon, ott kell lenned...
Nem ezt kellett volna mondanom, ugye? Meg kéne kérdezni, hogy mi baja van, de olyan fura, ahogy beszél. Most komolyan azzal fenyegt, hogy hívni fog? Én eddig is hívtam őt. Szerintem gyakran. Totál megkattant... Nem ő mondta, hogy ne hívjam? Mert ilyen olyan dolga van. Komolyan nem vágom mit akar. Sosem értettem a nőket, őt meg aztán pláne nem. De ettől még szeretem. Azért is teszek meg minden tőlem telhetőt.
- És mégis milyen időközönként szeretnéd, hogy hívjalak? Öt percenként, vagy elég ha csak minden másnap hívlak?
Megint nem ezt kellett volna kérdezni, de ha egyszer kiidegel a hülyeségeivel? Na mindegy. Válaszoljon gyorsan, aztán hadd csináljam tovább a dolgaimat. Nem érek én erre rá...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin   Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyPént. Aug. 17 2012, 22:47

Nagy levegőt veszek, próbálok lenyugodni. Olyan okos, nem hiszem, hogy nem érti, miről beszélek, szerintem játssza az eszét.
-Szakítottunk, ezért úgy gondolom, jobb, ha nem találkozunk pár napig. A közgyűlésre megyek.-
Mielőtt még megszólalhatna, folytatom.
-Most mennem kell. Vigyázz magadra, és hívj, vagy én hívlak, vagy megkereslek!-
Búcsúzom kicsit keményen, de látnia kell, hogy nem vicceltem, és nem vagyok megingatható, elvégre döntöttem.
-Szia!-
Leteszem, majd kedvem lenne elásni magam jó mélyre. Vagy csak kilépni az életemből egy másikba egy időre...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin   Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin EmptyPént. Aug. 17 2012, 23:32

Szakítottunk? Az órámra pillantok. Nem már másodika van... Nem hülyéskedik. Bár akkor is téved. Nem szakítottunk. Max ő szakított, és én ebbe NEM mentem bele. Már-már kifejteném neki, hogy a többes szám első személyű megfogalmazása egyáltalán nem helyálló, de tovább dumál. Nem értem mit akar. Tényleg nem. Ennek az egészenk semmi értelme. És a legrosszabb az egészeben, hogy fogalmam sincs mit mondjak. Csak tátogok, mint valami idióta - milyen jó, hogy nem lát senki! - és hallgatom, ahogy elköszön.
- Iz! Ne! Várj!
De már lerakta... a telefon kijelzőjére meredek, ami világosan mutatja, hogy már tényleg nem vagyok vonalban. Fogalmam sincs mennyi ideig meredek így magam elé, csak akkor állok fel, és ejtem a telefont az asztalra, amikor a szúró érzés a mellkasomban már túlságosan zavaró...
El kell szívnom egy szál cigit...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin   Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ma lesz a tegnap holnapja... - IzZin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elee & Seby - nagy lesz a számla
» HÖK - IzZin - Said you never come back, but here you are again
» Troublemaker - IzZin
» Even more trouble - IzZin
» I like the way you moove - IzZin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Sok bámész csillag :: Telefonbeszélgetések :: Archívum-