Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell Empty
TémanyitásTárgy: vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell   vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptyPént. Jan. 13 2012, 11:58

((Gyors játék, aki először lecsap rá (: ))

Nagyot sóhajtva csaptam be a művészettörténet könyvemet. Jóból is megárt a sok, szokták mondani és ez alól a művtöri sem volt kivétel. Imádtam ez a tantárgyat, de a holnapi vizsga miatt sikerült egy időre megutálnom. De megéri, holnap remélhetőleg írok egy négyest, ha nem jobbat, és újra visszazökkenhetek a kényelmes tempómba.
Kicsit lelassulva bekapcsoltam a gépemet és elővettem a fényképezőgépemet. Megint egy rakat kép gyűlt össze amiket rá kéne töltenem a számítógépre és kiszortíroznom, mert ismét össze kell állítanom egy portfóliót. Két perc múlva végre bejött a rendszer, rákapcsoltam a fényképezőgépet a laptopra és elindítottam a másolást, aztán bekapcsoltam a chatprogramot...
-Lássuk kik vannak fent... -motyogtam magam elé...


A hozzászólást Hayley A. Clamance összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 04 2012, 15:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell   vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptySzer. Ápr. 04 2012, 14:18

//unatkozom, és látom, hogy még nem csaptak le rád, szval... hátha gyors játékban gyorsabb vagy reagokat illetően xD - nem céloztam semmire sem... Rolling Eyes //

Késő van, unatkozom, és nem tudok aludni. Hogy miért nem azt hagyjuk... Magánügy. A Macintoshom előtt ülök, forgolódok a székkel, és nem is tudom eldönteni, hogy mihez kezdjek magammal. Tök véletlenül vagyok bejelentkezve.
Nincs fent senki sem. Tipukus. Ilyenkor még buliznak, hogy holnap fáradtan és másnaposan essenek be vizsgára/órára, akármire.
Vagy a másik fele, alszik.
Forgok, majd visszafordulok és ekkor meglátok a képernyőn egy nevet, ami eddig nem volt ott.
- Neked már rég aludnod kéne...
Írok rá rögtön Hayleyre, aztán várok, és forgok, mert úgysincs jobb dolgom.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell   vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptySzer. Ápr. 04 2012, 16:07

Mielőtt betöltött volna a program, kimentem és hoztam magamnak egy nagy bögre forrócsokit. Körülbelül kint lehettem két percet, de már villogott a kijelzőm, hogy üzenetem érkezett.
Halványan mosolyogva telepedtem le a gép elé és megnyitottam az ablakot. Felnevettem amikor megláttam Zin kérdését, majd fejcsóválva pötyögtem neki vissza.

-Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű!Very Happy

Nagyot nevettem ezen, majd mielőtt bármit is írhatott volna vagy megsértődhetett volna gyorsan lepötyögtem az igazságot.

-Vizsgára tanultam, aztán most a képeimet töltöm át gépre, hogy össze tudjak állítani egy új portfóliót... Ha nem vagyok indiszkrét, te még mit keresel fent? Nem aludnod kéne? Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell   vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptySzer. Ápr. 04 2012, 16:16

De elemében van valaki, még kötözködni is van kedve! És milyen soká válaszolt! Tizenhétszer fordultam körbe a székkel, és még kávét is ittam közben. Bár jó, hogy végre visszaírt, mert kezdtem szédülni.
- Ilyenkor? Nem én, ilyenkor még nem alszom...
Főleg mert nem is tudok. Idegesítő, de ez van.
- Milyen képek?
Kérdezek rá, csakhogy beszéljünk is valamiről, olyanról, ami esetleg még érdekes is lehet.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell   vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptyCsüt. Ápr. 05 2012, 16:15


Valami baj van, Honey? :/

Nem tudom honnan jött, de hatalmába kerített az az érzés hogy Zinnek valami gondja van és szüksége lehet rám. Egyik legjobb barátomnak tartottam Zint és nem rejtettem véka alá hogy bármikor kész voltam azonnal ugrani, hogy segítsek rajta.

Tudod hogy nekem elmondhatod!

Kérdésére, már-már alig figyeltem, de nem akartam bunkó lenni.

Mindenféle, lesifotók meg műtermi rendes képek...
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell   vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell EmptySzer. Jún. 27 2012, 15:23

//Bocsi, én is el voltam havazódva, de nagyon Sad //

- Semmi...

Leszámítva, hogy kiderült Izzie nem viccelt. Elég szar. Nagyon szar. Nem akarok rá gondolni. Nem akarok róla beszélni.

- Izzie szerint nem illünk össze.


Ezt most tényleg elküldtem? Vissza lehet ezt még csinálni? Nem hiszem. Na jó akkor várunk. Úgysem fogja hagyni, hogy a fotókról beszéljünk.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell   vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell Empty

Vissza az elejére Go down
 

vasárnap, 23:00 ~ ......&Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Pokoli keringő - Hell lakása, Frankie&Hell
» Wellcome home Hell! - Izzie&Zin&Hell
» Heavenly Hell - Hell és Nate
» Péntektól vasárnap reggelig tart a szombat esti láz - Lana & David
» Életművész (Usui és Demetria)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Sok bámész csillag :: Chatelés :: Archívum-