Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyPént. Május 12 2017, 22:25

Leküzdötte metrófóbiáját és bejött az iskolába, igaz Tina támogatása ebben nagyon sokat segített. A lány szinte pontról pontra elmagyarázta hogyan lehet bejutni az Egyetemre és még telefonon is tartották a kapcsolatot, mert Sammy kifejezte abbéli viszolygását, hogy útbaigazítást kérjen idegenektől. Bár a vége felé a húga már mérges volt, kuncsaftjai is érkeztek, éppen ezért álldogál most Sammy elveszett kisegérként az egyik folyosó sarkában, ahonnan a tanári is nyílik. Tesz még néhány tétova lépést, aztán futásnak ered és annyira megörül a tanári szoba kiírásnak, hogy egyenesen nekiütközik.
Hatásos kopogtatás, legalábbis az egész feje berezonál az ütközésbe. Persze csillagokat lát utána és attól kezd el rémüldözni, hogy rosszul lesz és elájul. 
Óra lehet ráadásul, mert nincsenek diákok a folyosón, vagyis egészen rossz időpontban keresi Quentint és Mr McBridget, ha pedig senki nem hallja meg a koppanást és rosszul lesz tényleg szétloccsanhat a feje. Így is szédül már, talán éppen valaki karjaiba táncol majd bele.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyPént. Május 12 2017, 22:44

Hosszú ez a nap, elég kemény gyakorlaton vagyok túl, a diákok roppant elemükben voltak, de sajnos nem éppen a tananyagot illetően. Azaz érintőlegesen, de... Mindegy. Lassan vizsgaidőszak ilyenkor amúgy is mindenki megkergül, lelkes óralátogató lesz, mondani sem kell.
Megyek is a tanári felé, mert mára ennyi volt nekem, le akarok pakolni, de látom hogy egy srác nem bír lassítani az ajtó előtt és puff! Vagy inkább kopp? Ajh, szerencsétlen, gyorsítok a lépéseimen, éppen időben, hogy elkapjam mikor fordul.
-Ejj ejj barátocskám, nem korcsolya pálya a folyosó, nem tanították meg a gimiben? Jól vagy? - Fogom kezeim közé a fejét, talán közel is hajolok, de meg kell néznem magamnak mennyire tiszta a tekintete, lehet szívott valamit? Ahm, de emlékeztet az arca valakire... kire is kire... ahm...
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyPént. Május 12 2017, 23:08

Amikor fordul valaki hirtelen elkapja és kicsit megkönnyebbül, hiába kap frászt az idegenektől. Nem fog szétloccsanni a feje, bár egyelőre azt érzi, tervezi.
Kicsit könnybe is lábadnak szemei a fájdalomtól és szédül mint a veszett fene.
- Saj...sajnálom. Bocsánat. Hogy a gimiben? Nem tudom...
Hol van az már? Kicsit el is pityeredik, mert most égett, fáj a feje és még le is szidták, de csak egy múló zavart pillanat, mert aztán felhúzza a száraz tényeket, onnan szédülése legmélyéről. Egy Egyetemen van, valami helyes pasi nem hagyta meghalni, nem bőghet! Leszakadna az ég, ha ennyire mélyre süllyedne! Nagy levegőt vesz, hogy válaszoljon az utolsó kérdésre, de elvörösödik olyan közel hajol a férfi. El is kezd remegni, ami megint nem túl egyetemistás viselkedés...
Nem mintha ő nem járta volna már ki az egyetemet is...
- Hát...nem igazán, szédülök egy kicsit. Esetleg segítene leülni a földre? Ott megvárom a bátyám, vagy a húgom, vagy Mr McBridge professzort.
Nyögi. Legalább ülő helyzetben lenne.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyPént. Május 12 2017, 23:48

De el van varázsolva valaki, nagyon beverhette a kobakját... nem is engedem el, jobban járunk.
-Látom eléggé beverted, kerítsek rá neked egy kis jeget? Szerintem púp fog nőni a fejeden, nem lenne jó. - Simítom automatikusan meg az arcát, mindjárt sír, eléggé lüktethet a feje, teljesen megsajnálom szegényt. Nézem is jól van-e, hirtelen nem esik le, attól vörös, hogy közel hajoltam. Elfelejtem, hogy a hátam mögött lebuziznak, pedig a lányok is kedvelnek továbbra is, flörtölni könnyű, ezt a fiút sem akarom zaklatni, csak aggódom, hogy nincs magánál.
-Engem? Ne haragudj, nem tudtam hogy hozzám jössz... gyere be, a föld hideg és piszkos, nem kéne leülnöd rá. Benn van szék, megnézem a fejed. Amúgy csak Sebastian, nem kell a professzor megnevezés... - Nevetek szégyellősen egy sort, mert egyrészt imponál Joshom neve, másrészt a professzor szó is igencsak menő. De ha hagyja betessékelem és leültetem finoman, óvatosan.
-Benned kit tisztelhetek és miért jöttél ily' hevesen és váratlan, mint a nyári záporok? - Mosolygok rá, de nem tágítok messzire, nehogy leszédüljön, tartom a vállánál és nézem meglesz-e ha elengedem.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Május 13 2017, 00:11

Összeszorítja ajkát és kipirultan bólogat, hogy nagyon beverte. Fáj is neki.
- Hát...ha nem teher... De nem tudom, lehet hogy inkább csak leülnék.
Motyogja bizonytalanul, elnyílnak ajkai, ahogy megsimítja az arcát, mert az egész valahogy...olyan képtelen. Nagyobbra tátja a száját aztán, amikor kiderül, hogy ő a professzor, akit keres. Az egyik.
- Hát azt hiszem igen, ha Mr McBridge tetszik lenni... Bocsánat, akkor kicsit leülhetek ott Sebastian professzor?
Betessékelődik és leül óvatosan. Hihetetlen, hogy pont a tanár előtt égett be! Jobban már nem is éghetne a képe. A tanár mosolya nagyon megnyerő és megnyugtató is, annyira jó hatással van rá, hogy halványan ő is viszonozza.
- Samuel Collins vagyok és tulajdonképpen a bátyámhoz Quentin Collinshoz jöttem, s egyúttal Önhöz, mert hallottam, hogy fanciát tanít. A húgom mondta, Christina Collins, aki nagyon jó franciából, de sosem ér rá...és ha igen akkor sem tud nos...tanítani. Meg szerettem volna kérdezni a professzor urat, Sebastian...ő urat, hogy vállal-e még magándiákokat. Én tanultam franciául a gimiben, az egyetemen is használtam, de igencsak megkopott a tudásom és szeretnék elhelyezkedni egy irodalmi lapnál, oda pedig kellene, kellhet, legalábbis előnyt jelentene, ha tudnék cikkeket írni a kortárs francia irodalomról
hadarja kicsit kapkodva a levegőt szuszra. Ha Sebastian elengedi meginog.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Május 13 2017, 00:41

-Dehogy teher, mi ebben a teher, nem nekem fáj! Gyere! - Miket nem beszél, miért lenne teher? Megsimogatom, de én ahhoz kötöm a meglepettségét, hogy engem keres.
-Tetszem lenni, igen, személyesen! - Vigyorgok rá, olyan mintha gimis lenne, de látom ám, hogy nagyobb, jól beverte a fejét.
-Mondtam hogy elég a Sebastian, vagy a Seb. Persze, gyere, ne viccelj! - Mosolygok rá és leültetem benn egy székre.
Kérdezem ugyan ki ő és miért keres de ez a név... ó basszus, Quentin öccse?! Uhm, nem jó jel, nem kedvelem túlzottan a tagot, félek Samuel is homofób, akkor aztán jól fogok kinézni. Eléggé meglep a dolog, ahogy az is, hogy franciát akar tanulni tőlem. A bátyja belement? Kétlem hogy Ő ajánlott, aki mindig furán néz rám. Vagy mégis? Megbékélt volna? De nem, a húga volt... De elmosolyodom, nagyon édes.
-Őszinte leszek, nem vállalok már egy ideje, de... Te Quentin öccse vagy, így hogyan is mondhatnék nemet? Főleg ha nem bánja, mert ez... jól esik nekem, szeretnék segíteni. Oppá, nem kéne elengedni téged... - Mondom, mert el akartam, de nem volt jó ötlet. -Szóval franciát tanulnál? És irodalmi lap? Nagyon jól hangzik, imádom a kortárs francia költészetet, ismered? Dőlj hátra kérlek, maradj így... - Engedem el óvatosan, ha kitámasztottam a széken szegényt és kinyitom a kishűtőt a sarokban, kiveszek egy behűtött vizet, mert jég nincs, minden nem lehet. Gyorsan visszamegyek és nagyon óvatosan a fejére teszem, hogy hűtse.
-Jobb egy kicsit Samuel? Eléggé sápadt vagy. Ihatsz is belőle, az enyém, bontatlan. - Utalom a vízre, kettő az egyben, szuper nem? De tartom a vállánál, fogom az üdítőt, vagy a fejét, ahogy guggolok előtte.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Május 13 2017, 01:01

Akkor hát bólint és megy. Sebastian persze szórakozik rajta, nem lepődik meg különösebben. Valamit megint hülyén fogalmazhatott meg. Talán a tetszikelés túlzás...hisz olyan fiatal a tanár. Talán még Q-nál is fiatalabb.
Rá is szól még egyszer, hogy Sebastian vagy Seb. Professzor nélkül? Teljesen professzor nélkül?
- Köszönöm Sebastian...tanár úr?
Próbálkozik, elvégre a diákja szeretne lenni. Leül bent és egy szuszra nehézkesen elhadarja mit akar tőle. Az őszinte leszek kezdetű mondattól már hervad a mosolya.
- Ó...de nem kell csak azért, mert Quen öccse vagyok. Sajnálom...én nem tudtam
Játszik az ölébe ejtett kezével bután.
- Miért bánná? Hát, nem akarok a terhére lenni, azt hittem még vállal diákokat. Jaj...nyugodtan, én kapaszkodok.
Gyorsan megfogja a széket és próbál egyben maradni. Nem fog sírni csak mert nem vállalja, hát akkor ráveszi Tinát, vagy befizet egy online tanfolyamra. Persze ha megint megfogja szilárdabban van.
- Igen, tanulgattam, de nem tökéletes a tudásom és sokat felejtettem, mert én nem használtam annyit, mint Tina. Igen, valamelyest...pl Philippe Dijant szeretem, de a klasszikusat jobban, Verlenet és Rimbaudot
De ma már róluk nem írnak irodalmi lapokba. Hátradől, amikor Sebastian professzor úr //XD// mondja, aztán felkiált, amikor a fejére rakja a hideg vizet
- Ahúúú. Bocsánat
Vöröslik, te jó ég, kiáltozik itt! Gyorsan bocsánatot is kér.
- Kérem hívjon Samnek, vagy...Sammynek. Igen, köszönöm jobban. Hát...nem lenne nagy baj? Azt hiszem leeshetett a vérnyomásom. Kifizetem és ne tessék haragudni...
Ha engedélyt kap rá bontogatja is és beleiszik.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Május 13 2017, 01:29

-Elég a Sebastian, tényleg, nem vagyok sokkal idősebb. - Oké, harminc lettem, de attól még nem lettem vén...
Végighallgatom benn, de látom elkeserítem.
-Nem csak azért. Végtére is Quentin is sokat segít az én Joshomnak, a minimum hogy segítek az öccsének. Főleg ha már van alapod, hamar leporoljuk a tudásod, meglásd, nem kellek én annyi ideig, az a pár óra meg belefér, Josh is megérti majd. Főleg hogy jön a vizsgaidőszak, több a szabadidőm! - Biztatom, hogy nem baj, ennyit tényleg illik megtennem, de nem teher, szeretek tanítani, a mosolyom is teljesen őszinte és lelkes. A diákjaimról csak Josh miatt mondtam le, mert sokat dolgoztam ugye.
-Hát... azt hittem nem kedvel engem... Nem vagy a terhemre, ha magunk között maradhat, én nekem nagyon hiányoznak a magándiákjaim! Rád meg nem mondhatok nemet, nem? Örülnék neki, nagyon. - Bizonygatom neki, hogy tényleg tetszik az ötlet, egyre inkább beleélem magam.
Mondjuk csak akkor valósul meg, ha addig megmarad nekem, mert most eléggé imbolyog.
-Nincs olyan, hogy tökéletes tudás, ráadásul a nyelv egy élő, folyamatosan változó dolog. Én is felejtek, pedig nekem anyanyelvem, ne szabadkozz. - Mosolygok rá kedvesen.
-Áh az örök klasszikusok... Tout suffocant/Et bleme, quand/Sonne l'heure,/Je me souviens/Des jours anciens/Et je pleure... -Idézem Verlaine Őszi sanzonja közepét, az a kedvenc részem. -Én annyit szeretek, hogy választani is nehéz! - Vigyorgok, de fél percre itt hagyom, hogy hozzam az üveg hűvös vizet.
-Semmi baj... gondolom hogy fáj, igazán ne haragudj, de muszáj, mert egyrészt puklis leszel, másrészt, jobb ha pihensz. - Szabadkozom, mert sajnálom szegény párát, simogatom is a fejét vagy a vállát, automatikus, hogy megnyugtassam, pedig sokszor megfogadtam nem csinálom, még a végén félreérti és rohan a bátyjához...
-Sammy! Milyen kedves becézés! Rendben, de csak akkor ha én Seby leszek. Megszoktam hogy mindenki így hív... - Vigyorgok, alku?
-Tegezzél. Meghívlak rá, ne butáskodj, ez csak egy kis víz. Lehet kéne neked egy kis csoki is... az mindig segít, de komolyan, a csoki mindenre jó! Na várj! - Hagyom ott megint kicsit, de ügyelve ne essen le, és kotrok a fiókból egy tábla tejcsokit, már nem is tudom kitől kaptam... de megbontom, török egy kockát és kínálom is meg.
-Vegyél, kérlek! Finom, és hacsak nem akarnak megmérgezni a kollégák vagy a diákok, akkor nem lesz bajod tőle... ahahh.. ahh... - Igazítok a hajamon zavaromban, még szokom hogy összesúgnak a hátam mögött. De ha vesz, veszek én is, ha nem venne, akkor tüntetőleg veszek, hogy vegyen ő is!
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Május 13 2017, 16:30

- Igen, bocsánat...hihetetlen, hogy egy ilyen fiatal férfi már egyetemi professzor.
Mint Quentin, de Sebyt fiatalabbnak nézi, max. 25-nek. Ráncolja a szemöldökét, Joshom? McBridge és akkor leesik, hirtelen és lelkesen kérdezi meg.
- Joshua McBridge a rokona? Ő a bátyám új színésze! Hát...tényleg csak akkor, ha nem okoz nagy gondot, mert azt nem szeretnék és igazából kivételezett sem szeretnék lenni
Teszi hozzá halkan, szomorúan. Megint csak a bátyja miatt előrejutni? Akkor inkább tanul egyedül, vagy valami.
- Quentin? Dehát...miért nem? Igazából egész nyugodtan mondhat, de ha hiányoznak...
Kicsit feljebb emeli nagy szempilláit, valami reménykedésféle csillan meg szomorú szemeiben. Bizonytalankodva bólint, bár meglepett pislogás váltja fel hosszabb, szomorúbb pillanatait.
- Francia tetszik lenni?
Visszamosolyog halványan, most ha megnézi igen, könnyen el tudja képzelni. Az idézeten ábrándosan felsóhajt, valahová a távolba merengve.
- Óh igen és az a magával ragadó komorság... Egyébként kérem ne vegye tetszelgésnek, de nagyszerű kiejtése van.
El is pirul, ahogy ezt mondja. Nem érdekből dicséri, halkan is mondja, szégyenkezve. A vízen valóban megugrik kissé, de kap simogatást és az most nagyon jól esik neki, rá is pislog Sebastianra.
- Köszönöm, nagyon kedves tetszik lenni. Seby? Seby tanár úr, vagy az nem kell, igaz? Nagyon kedves szintúgy és hasonló az enyémhez, én is azért szeretem mert kellemes. Mármint...nem akarom magamat fényezni, ne tessék félreérteni, de az embernek jól esik, ha kedves jelzővel illetik
Kezdi el zavartan tépegetni a haját. Megint túl sokat beszél, érzi.
- Jó...hát köszönöm.
Bágyadtan néz utána, aztán orra alá dugják a csokit. Félénken letör egy kockát.
- Köszönöm, ugyan biztosan nagyon kedvelik, kedvel...nek, ha ennyire, ha nos hát kedves tetszik... vagyis kedves vagy. Meg kell szoknom,sosem tegeztem még tanárt a bátyámon kívül.
Mosolyodik el.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Május 13 2017, 16:54

-Idősebb vagyok a bátyádnál... - Suttogom, mint egy titkot. -De kedves, hogy ezt mondod, mindig is tanár akartam lenni! - Árulok el egy másikat is, de ezt már vidoran, kissé szórakozottan.
-Igen, Ő bizony, remélem nem első közös munkájuk, Joshom nagyon szeret a bátyáddal dolgozni. De... Kicsit több, mint rokonom... - Emelem meg a kezem, amin ott csillog a karikagyűrű. Mosolyom szégyellőssé válik, de boldog vagyok. Sosem fogom szégyellni hogy egy férfi a párom, de még új a dolog, szokom felvállalni.
-Nincs baj azzal ha kivételezett vagy és tényleg nem gond, de csak akkor ha ezen új dolgok fényeben sem gond 'neked sem. - Mert nem biztos hogy meleg oktatót akar magának.
-Hát... nem kedveli a melegeket... bár én nem vagyok teljesen az, szeretem a nőket is, de egy férfi a párom, szóval... mármint gondolom ezért, mert amúgy az esküvőn is próbáltam jobban megismerni de nem volt túl lelkes irányomban... lehet idegesítem. Néha annak mondanak, ha lelkes vagyok. Mint most, szívesen vállalnék új diákot. Egyet, téged. Bár lehet akkor már kikunyizok még... kettőt mondjuk, három nem sok igaz? Szerinted sem ugye? Órák utánra mondjuk... - Ütögetem a szám, hogy hangosan gondolkodom, olyan jó lenne!
-Én? Nem tetszem francia lenni, de Franciahonban nevelkedtem, Párizs mellett. A dadám francia volt. - Azt nem teszem hozzá előbb tanultam meg franciául mint angolul.
Mikor említi a kedvenc költőit megosztom az egyik kedvencem, de tetszik, ahogy reagál.
-Igen, elég művészi, néhol buja, máskor szívszaggatóan bánatos... imádom én is! Ahaha, igazán? Akkor megtanítom. - Már a kiejtést, nem a verset, utóbbit tudja szerintem.
-A tanár úr nem kell, elég a Seby. A tisztelet nem a megszólításból fakad, hagyd csak el. Egyetértek, szeretem ha becéznek, olyan érzést kelt, mikor elfogadják az embert olyannak amilyen. Legalább is próbálkoznak és már az is nagyon jól tud esni. De... őő... fecsegek! - Nevetek fel zavaromban, mert mostanában eléggé sokat jár ezen az eszem.
De legalább csokit vesz, az majd segít!
-Hát kezelj bátyádként, hamar megszokod! Kedves vagy te is ám. Jobban vagy? Hogy érzed? Nem vagy éhes? - Akkor meghívhatom enni is, én az vagyok, de kibírom még, ha nem enne.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Május 13 2017, 21:30

Elekerekednek a szemit, apró kis "o"-t formál ajkaival, aztán mosolyogva bólint, olyan jó hallani, ha valaki ennyire elhivatott. Aztán a kis nyitott o egy nagy, hangos Wúúúú-vá kerekedik. Kicsit fel is emelkedik a székből és még csak nem is szédül.
- Komolyan? Nahát! És ezt szabad? Ez...fantasztikus, gratulálok!
Motyogja nagy csillogó szemmel, egészen meghatottan. Becsukja a száját és nagy levegőt vesz, aztán megbámulja a cipőjét, miközben ott folytatja a vörösödést, ahol az ajtófejelésénél abbahagyta.
- Meleg vagyok. Furcsa lenne...ha nem fogadnám el.
Quenen hidegrázósan bólogat.
- Tudom, tapasztaltam, nagyon...összevesztünk, amikor elmondtam. Ó, de jó neked, én nagyon próbálkoztam, de nekem sajnos nem ment. Sajnálom, tényleg homofób egy kicsit és gondolom az sem segít neki, hogy én... Ha ennyire tetszett miért hagytad abba a magántanároskodást?
Mosolyog szórakozottan, ahogy Seby játszadozik a szájával és mókásan gondolkodik. Nagyon élénk, pezsdítő figura, el sem tudja képzelni Quen mit nem szeret benne, neki máris nagyon szimpatikus és házas, meleg, úgy néz rá mint valami vidám szerencseistenre.
- Mert teljesen illenél franciának, én így képzelem őket el, de elnézést. Óh, biztos nagyon szép és jó lehetett európában nevelkedni.
Mondja álmodozva. Tudja Tina sem véletlenül utazott ki.
- Magával ragad a tájba és minden monoton, vagy perzselő... Meg lehet tanulni? Ha gyerekkorodban a francia dadával beszélgettél elemi erővel ivódott beléd.
Seby szerencsés és nagyon aranyos. Mint egy életre kelt gyermekkori, kedves játék.
- Igazad lehet Seby. Jaj de aranyos a Seby!
Bukik ki belőle, aztán elvörösödik.
- Erre még nem is gondoltam...szerinted ha nem fogadják el formálisabb néven szólítanak? Például neked azt mondják Mr Mcbridge vagy Sebastian, nekem hogy Samuel?
Felixre gondol és kirázza a hideg. Bátyként kezelni kicsit korainak érzi, pislog rá megilletődötten, de a világért sem akarná megsérteni.
- Ó, jó, nagyon szépen köszönöm. Hát ő...nem köszönöm, de ha éhes tetszik lenni, vagyis éhes vagy, akkor menj nyugodtan. Egyébként itt menza van? 
Nem bírja Q-t elképzelni menza kaján.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzomb. Május 13 2017, 22:08

Nos, a reakciója igazán meglep... olyan... antiCollinsos!
-Huhh, hát... igen, nem minden államban, de itt igen. Kössz... - Nevetek szerelmesen, mengedem magamnak, mert úgy fest nem fog fintorogni.
-Ó! Tényleg...? Én... én nem úgy értettem, Quentin tök elfogadó, háh, hülyeségeket mondtam, tudod, általánosítottam, mert sokan ilyenek, de Quentin lehet csak féltékeny, mert jó tanár vagyok, legalább annyira népszerű mint ő, ha nem népszerűbb és ez a baja! Áháhhhh - Basszus, el is pirulok, ezt.. nem tudtam.
-Sajnálom kincsem... De még beszél veled, nem? Amíg szóba áll veled nincs semmi elveszve. Pont hogy ez fog segíteni neki! Rájön nem minden meleg affektál, vagy... beteg vagy hivalkodó vagy... nem tudom. Adj kis időt neki. Az én öcsémnek is kellett, de elfogadta! Ohh, hát mert túl sokat dolgozom és nem nem vagyok eleget otthon Joshommal... Sok mindent abbahagytam, hogy vele lehessek. Mert vele akarok lenni. - Mosolygok rá kedvesen, megsimogatva megint az arcát, szegénykém, nehéz lehetett.
-Ugyan, nem zavar, szívesen lennék inkább francia mint brit, a briteket mindenki modorosnak és unalmasnak tartja! - Nevetek, de ez tényleg így van.
-Hát... nem volt rossz, de kicsit sok is. Világlátott ember lévén jól esett megállapodni. - Mosolygok rá, bár néha van honvágyam, elmúlik.
-Nos... igen. És persze hogy meg lehet tanulni! Én megtanultam, hogyan legyen brites kiejtésem vagy épp amerikaibb... mert az eredeti akcentusom nos... nem valami vonzó! - Nevetek, ha otthonosan érzem magam, akkor britet kapunk francia akcentussal, ami... sokak szerint nem szép, de meg lehet szokni.
-Hehehe, köszi, remélem én is olyan aranyos vagyok mint a nevem! - Nevetek, nem zavar, ha ilyeneket mond, mert érzem kedveskedik.
-Nem tudom... én nem szeretem a Sebastiant, mert hosszú, a Mr. Draytont utáltam, mert az apámra emlékeztet és túl hivatalos, a Seb már jobb, a Bastian furcsa, a Seby meg kedves. A Mr. McBridge tetszik... azt én választottam. De persze ha valaki szeretettel mondja, elfogadom mind. Samuel. - Mondom kedvesen és törődően, hogy érezze, nem feltétlen van igazam. -De a Sammy jobban tetszik nekem is! - Vigyorgok rá.
-Nos, igen, menza van, de nagyon finom! Oké, ha nem vagy akkor jó, akkor jól érzed magad, nem? Szóval... te is a... fiúkat szereted? Hogy... viseled a több embert? Ne haragudj... személyeskedem csak... én még szokom. Nem igazán tudok olyan embert kérdezni aki hasonlóan lenne, azaz Joshom, de ő annyira jól kezeli... félek megbántom, hogy én aggódósabb vagyok. - Sóhajtok és leülök én is a közeli székre, veszek még egy csokit, kell nekem is.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyHétf. Május 15 2017, 22:12

Egészen lenyűgözve mered rá,hát ő ezt nem tudta! Aztán hökkentebben néz, amikor a tanár nagyon zavarba jön.
- Nem kell szabadkoznod, tudom hogy áll Q ehhez a témához és csak erőlteti. Néha csúnya dolgokat mond
Kicsit elhalkul, aztán somolyog.
- Ó. Pedig azt hittem ő a legnépszerűbb, mert tudod mindenben a legjobb akar lenni, viszont akkor érthető, ha nem kedvel.
Még Leoval is hányszor összeveszett csak a győzelem kedvéért, ráadásul ez munka és azt Q halálosan komolyan veszi. A kincsem jelző meglepi, zavarában nem is tudja hogy reagáljon, csak pislog és vöröslik.
- Igen, mert aztán...volt egy balesete és az ilyesmi összehozza az embereket. Mármint...én én nem azt akartam mondani, hogy az jó
Fakad ki szenvedélyesebb elkeseredettséggel, aztán megköszörüli a torkát is halkabban folytatja.
- Gondolom időbe telt neki is... Nahát, rendes tőled. Én...nem akarom elvenni az időt a párodtól
Susogja, kicsit összerezzen, mert Sebastian megérinti, hiszen a tanár annyira új jelenség még az életében, de aztán látszik rajta, hogy tetszik neki a gesztus, mert lelkesen néz, sőt meg is köszöni a simogatást, úgy fogja fel, mint vigasztalást.
- Neked is nehéz lehetett elmondani a családodnak és lemondani valamiről, amit szeretsz.
Csodálkozik, hogy brit, ki is szalad belőle
- Nahát, dehát azok nem olyan szépek, mint a tanár úr! Mármint...
Félrenéz, szinte fel sem fogja megint mennyire zavarbaejtőt mondott. Eltakarja a száját, egész az orráig, tenyerébe motyogja bocsánatát.
- Biztos sokat kell gyakorolni
Dünnyögi. Az aranyosra bólint, de már nem mer "bókolni" Számba veszik Seby neveit, de neki a Seby tetszik a legjobban, bár a Bastian is megnyerően franciás. Aztán viszont összerezzen a Samuelre, hiába mondja Seby szeretettel.
- Hát...nem tudom
Inkább a Sammy, ő is igyekszik viszonozni a mosolyt.
- Hát köszönöm jobban. Ümmm...igen. Igazából én nem tudom olyan régóta, ez egészen új nekem, de nehezen, például már kötöttek belém és ha Noel, az egyik legjobb barátom nincs...és ilyenkor mindig félrelöknek és kis buzinak hívnak, ahogy egyébként az iskolában is csúfoltak. Téged nem? Azok szörnyű, traumatikus pillanatok és olyankor legszívesebben hónapokra bezárkóznék. Dehát hogyhogy? Te sem tudod olyan régen? Bocsánat, sokat beszéltem
Kap észbe hirtelen, ráadásul miket mondott! Most megint majdnem leesik a székről kínjában.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyHétf. Május 15 2017, 23:57

-Ahm... nem akartam kibeszélni vagy megbántani, se téged se őt... bár... nem mindig kedves a bátyád, elég hideg tud lenni... - A tanári karban még Suzy is hamarabb elviseli ha a közelében vagyok, Quentin nemes egyszerűséggel kerül, úgy érzem. Vagy paranoiás vagyok?
-Nehéz lenne összehasonlítani, kevés diákom van, akik forgatókönyv írás mellett franciát is tanulnak, ergo mindketten a tanárai lehetünk. - Ez tény, szűk a keresztmetszet.
Becézem, de nincs mit tenni, belopta magát seperc alatt a szívembe, hogy ilyen elesett, meg... én őszintén szólva észre sem vettem, annyira vigasztalni akarom.
-Tudom szívem, egyáltalán nem jó, de legalább ennyi előnye volt, hogy összehozott titeket és ráébresztett arra, hogy csak az számít, hogy egy család vagytok. Legalább is jó esetben egy baleset legalább erre jó... - Sütöm le a szemem, mert mikor én véreztem el majdnem Spanyolországban, csak Henry rémült halálra, a szüleim amint megtudták megmaradok lecsesztek, hogy nem vagyok felelősségteljes, hogy milyen példát mutatok az öcsémnek, aki megijedt, majd közölték a kórházban kell maradnom, pedig tudták hogy fóbiám van. Nos... az valóban büntetés volt, nem is tett jót, Henry meg mehetett velük, az neki sem. Szegény öcsém, mai napig bűntudatom van amiatt, hogy anyáékkal hagytam egyedül. Persze ha épp benn volt velem, akkor meg ott sírtam neki mennyire hiányzik, az sem segített, de szenvedtem odabenn. Ki is ráz a hideg az emlékekre, fókuszálok inkább a jelenre, muszáj.
-Drágám, a heti egy vagy két óra nem sok, ráadásul Quentin most elég sokat forgat vele, hm? - Mosolygok rá, hogy nincs semmi baj, ez igazán semmiség.
Simogatom is vigaszként de szerencsére nem érti félre, hanem megérti és talán kicsit jobban is lesz tőle. Hogy mennyire aranyos fiú, annyira más, mint a bátyja!
-A családom... új családot nyertem Joshom által, ez a fő. És Joshomnál jobban nem szeretek semmit! - Nevetek, hogy megérte.
Aztán elnevetem magam, bár belepirulok, de látszik kedvesnek gondolom a bókot, hogy szép vagyok.
-Köszönöm, de vannak szép brit nők és férfiak, gondolj a... nos... színészekre? Colin Firth? Christian Bale! Ők charme-osak, nem? - Nőket most nem mondok, pedig vannak dögös nők, bizony ám! Bár tény, európaszerte sokkal szebb a nőnem.
-Nos, mint mindent, ha jól akarod csinálni nem? - Vonok vállat, hogy ez már csak így megy, de a kiejtés is tanulható.
Látom a Samuel idegen neki, hagyom, a Sammy amúgy is barátságosabb.
Aztán picit faggatom, mert nem igen tudok kit és ez most felbátorított, hogy kérdezzek, kitört belőlem.
-Hát... velem más a probléma... én biszex vagyok, eddig csak nőztem, eléggé... szerettem a lányokat, meg ők is engem, erre... férjem lett, gondolhatod, hogy mit gondolnak rólam... Van aki nyíltan megjegyzést tesz, de akkor könnyedén mondhatom, hogy több nőm volt így is mint neki, csak hát... nem szeretem, hogy kinéznek az utcán, ha fogom Joshom kezét. Van aki távolságot tart azóta, mintha nem is tudom, lekapnám, csak úgy, mert meleg vagyok? Oh, nem, másfél éve? Volt egy afférom kissé ittasan egy... biszex barátommal, mert tudtam az, de én heteronak vallottam magam és... 28 évesen meginogni a szexuális ízlésben elég hervasztó. De mára kibékültem vele, elfogadtam, szerelmes vagyok. Szóval csúfolnak érte? Szegénykém... - Simogatom az arcát, látni átérzem és tényleg nagyon sajnálom érte, kiül az arcomra mennyire együtt érzek. -Nem tudom mit kellene tenni... De ha itt bármelyik diák bánt gyere nyugodtan, ha nincs a bátyád, vagy neki nem akarod ezt elpanaszolni, jó? Ha épp ott vagyok megvédelek, bár nem tudom az segít-e, de hátha. Azt kéne mondanom ne foglalkozz velük, de... lehetetlent kérnék, engem is foglalkoztat sajnos mit mondanak nekem, hiába idegenek. De azt tudod ugye, hogy nem vagy kis buzi, hanem nagyon aranyos srác vagy? Helyes is és lelkes... lehet féltékenyek, mert még így is elhappolod a lányokat előlük! - Mosolygok rá, nem csodálkoznék rajta, édes fiú. Megint simogatom az arcát, a haját, nem akartam felzaklatni ám! Tényleg nem...
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyKedd Május 16 2017, 21:20

Kibeszélni, milyen érdekes.
- Nem gondoltam rá, hogy ez lenne a szándékod. Tudom, ő elég komoly és rengeteg dolga van. Ne légy rá mérges...
Néz némileg kérlelőn, elvégre nem szeretné ha ellenségeskednének a férfival, vagy valami. Bólint, hogy eszerint döntetlen ki a népszerűbb.
- Igen, én is erre gondoltam
Teszi hozzá sietve és vigasztaló hangsúllyal, megijed, mert olyan mintha Seby elszomorodna. Tétován megsimogatja a karját.
- Most nagyon belehúztak, mert téli premiert akartak, de sajnos elhúzódott.
Bólint, aztán mosolyog kicsit. Szereti az érintéseket, főleg a fiúkét. Tina babusgatását is szerette nagyon, de ő valahogy erőszakosan szorongatta, volt az egészben valami beteg. Quentinét inkább szerette volna, de ő nem az a fogdosós típus. Boldogan hallgatja Seby lelkendezését.
- Dejó! Hogy ismerted meg? Nahát, ez milyen szép! És annyira átérzem, nekem is van valakim
Teszi hozzá lesütött szemmel, pirulva és halkabban.
Colin Firth szépségére megrázza a fejét.
- Talán Christian Bale //meg hát ott van Tom is//
A kiejtésre sietve bólint. Hallgatja aztán Seby gondját.
- Hát gondolom azt, hogy biszex vagy. Pedig férjed is van, elég nonszensz, de ilyenek... Másfél éve? Akkor még nem is ismerted a férjed? Ó, egyáltalán nem hervasztó, legalábbis...én is csak most jöttem rá. Talán csak ennyire nyitott vagy. Milyen csodálatosan hihetetlen. Ah, inkább csak a gimiben és előtte
Jön zavarba ismét. Najó most is, amikor Noel kiállt érte.
- Félek, hogy megvernek egyszer...Te ettől nem tartasz? Ne adj isten amikor együtt vagytok és látnak titeket kézenfogva?
Kicsit bizarr, hogy rögtön az arcát simogatja, de valahol mégis vonzódik minden törődő gesztushoz, tartja a pofiját.
- Én nem ide járok... Az baj a magántanulásom szempontjából? Én...már kijártam az iskolát, tudom fiatalabbnak látszom, de már 23 vagyok. Mindenesetre nagyon köszönöm! Nagyon stresszes tud lenni... De, végülis kis buzi vagyok
Piszmogja vékonyabb hangon.
- Nem hiszem, hogy bárki erre gondol, bár a lányok ironikus módon tényleg nagyon szerettek, úgyhogy talán mégis. Viszont furcsa volt, hogy nem éreztem semmit a közelükben. Azt hittem baj van velem, valami nem működik, mint az elrontott óraszerkezeteknél. Nem ketyeg.
Sóhajt, de aztán felnéz napsugarasan. Jól esik neki a simogatás nagyon.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyKedd Május 16 2017, 21:56

-Nem leszek, ha te meg elhiszed, hogy nem veszel el Joshtól pont emiatt, mert úgy is ráérek. - Érezni nincs akkora bajom Quentinnel, lehet nem a szívem csücske, de nem orrolok rá.
-Tudom, de annál jobb lesz ha kijön a film. - Mosolygok rá, hogy simogat, el is felejtem a sötétebb emlékeim seperc.
-Ehm... beletenyereltem a kínai kajáldában a tányérba, hogy ne essen le a földre mikor fizettem, elég rossz napom volt, kisegített. A lehető legcikibb kezdet, de nem érdekel, a legszebb napjaim egyikévé vált. Igazán? Örülök! Szerencsés fiú akkor a másik! - Vigyorgok, valahogy Reeven korabelit képzelek mellé.
//Őt direkt nem akartam xDDD Meg Seby ízlése más xD//
-Na látod! - Nevetek a színészekre. Aztán komolyabb leszek, beszélgetni kezdünk a melegség nehézségeiről.
-De ismertem Joshom, de nem tudatosult, hogy kívánnám, sőt, ha csókkal poénkodott zavarba jöttem, nőkön volt az eszem. Ah, igen... azt hiszem mindig is az voltam, de magam sem vettem észre, mert az öcsém bárhol bárki előtt halálra szeretgettem, nem érdekelt az sem ha melegnek néznek miatta. Természetes volt. Micsoda hihetetlen? - Mosolygok rá, majd simogatom, hogy ne szontyolodjon el.
-Fuss el. Jó kondiban vagy, az a legegyszerűbb. Hááát... verekedtem már, annyira nem ijeszt a dolog, de én inkább elfutok, nem vagyok valami jó bunyós. Nem, olyankor nem félek ilyentől, Joshom mellett teljesen biztonságban érzem magam. Meg akkor már ketten lennénk, vigyáznánk egymásra. - Simogatom tovább, főleg hogy hagyja, nekem ez amolyan pótcselekvés.
-Nem? Azt hittem. Nem, dehogy baj, nem függ össze, csak gondoltam lehet van közös lyukas óránk. Ó, milyen érett férfi akkor valaki! Jól van, ha nem itt akkor nálam. Tudod a sok könyv és anyag miatt nem vagyok valami mobilis. Jaj te! Akkor nagyon édes kis buzi, maradjunk ennyiben, ki akarna bántani? - Olvadozom tőle, mert meg kell zabálni ahogy mondja.
-Megérzik ki nem törné össze a lelkük. Nem, nincs baj veled, csak furcsállom hogy egy fiút sem találtál, aki megmozgasson benned valamit, a gimi tele lehetett fess fiúkkal... - Pislogok rá, igazgatom a kószább tincseit.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyKedd Május 23 2017, 21:25

Gyorsan megrázza a fejét, elvörösödik. Nem gondolt ő konkrétan arra, hogy elvenné Seby idejét a párjától. De ez így nagyon zavarbaejtő gondolat.
- Átgondolhatod még...megbeszélhetitek és nem lesz baj, ha később visszamondod. A nagy döntésekre mindig jó aludni egyet
Jegyzi meg halkan, bár nem tudja mennyire gondolja magát nagy döntésnek. A filmre biccent, a történeten elmosolyodik.
- Húúúú...úúú örülök, hogy ezt mondod. Mármint én is ciki helyzetben találkoztam a párommal. Főleg az első randi az nagyon ciki volt. Hihetetlen, hogy még valaki hasonló cipőben jár!
Mondja vidulva, pirulva.
- Inkább férfi, idősebb.
Eric szexi harmincas, neki az jön be, már tudja. Az öcsin meglepődik, még ha a többi dolgot tisztán látja is
- És ez azt jelentette, hogy mindketten biszexuálisok vagytok? Milyen jó lehet... Mármint arra értem, hogy én mindig nagyon szerettem volna, ha Quentin megölel. Persze, mint testvért
Teszi gyorsan hozzá zavartan és hadarva. Nem nagyon érti Sebynek hogyan jött a testvér, de azzal társítja, mivel biszexuálisak merték egymást nyíltan ölelgetni, míg ő hiába vágyott egy kis bátyói szeretetre fizikailag is.
- Az, hogy tényleg sikerült a házasság ilyen rövid idő alatt. Jó ilyesmit hallani
Mered maga elé álmodozva.
- Ó, igen ahhoz értek! Honnan gondolod?
Tényleg olyan izmos lenne? Még a végén elhiszi...
- Verekedtél? No way //bocs, muszáj volt// mi lett, bántottak? Hm, nem félsz hogy őt is bántanák? Az én Ericem is elég törékeny jelleg.
Simul bele a simogatásba automatikusan.
- De tudok alkalmazkodni. Hát...nem, sajnos nem vagyok érett. Édes kis buzi?
Ezen nagyon elkezd nevetni, valahogy illik rá és Seb szájába a mondat bármennyire megalázóan is hangzik.
- Ó, tényleg? A húgom nagyon rossz ebben...na mindegy. Hát...elnyomtam, mivel mindenki folyamatosan mondogatta, hogy ne higgyek a csúfolódóknak és rá sem mertem nézni a fiúkra, azt hittem nekem ugranának vagy ilyesmi...
Süti le szemeit félénken, aztán felpislant.
- Azt hiszem...féltem tőlük. Hiszen nagyon erőszakosak tudnak lenni. Én azt nem szeretem


Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyKedd Május 23 2017, 21:57

-Hidd el, Joshom megérti, tudja mennyire fontos nekem a tanítás. No meg mondom, nem évekre leszel a tanítványom, csak felfrissítem az emlékeid! - Legyintek, hogy én már döntöttem. -Ahm, ez nem olyan nagy döntés. A gyerek, az nagy döntés. Meg hogy melyikünk marad maj otthon, bár szerintem én, de ki tudja, a fizetésre is gondolni kell, na ezek nagy döntések, az hogy jössz hozzám tanulni már eldöntetett és vagyok annyira nagy fiú, hogy be tudjam osztani az időmet. - Nevetek, de mosolygok kedvesen, hogy nyugodjon meg. -De ha bármi közbe jönne, szólok. - Ettől talán jobban megnyugszik.
-Miért, a tied mitől volt ciki? Úgy fer ha elmeséled! - Kacsintok rá, de tényleg érdekel.
-Ó, no lám! Mennyivel, hány éves? - Igaz, Sammyt sem tudom rendesen belőni mennyi lehet, 21?
-Ehm... nem, Henry hetero, barátnője van és egy édes fogadott fia. Csak lökött, sokáig én is azt hittem nincs olyan őrültség amit ne tehetnék meg, hogy szórakoztassam magam és a környezetem. - Mondom elhúzva a szám, hogy ez kínos, de nincs mit tenni. Henryt én zavartam össze.
-Nem kell ahhoz Quentinnek biszexnek lennie, hogy megöleljen. Egyszerűen oda kell menni hozzá és meg kell ölelni, kimutatni hiányzik ez a dolog és akkor majd többet megölel. Hidd el, Henry sokszor volt durcás, ha puszilgattam meg ölelgettem, de belül jól esett neki és mikor magától csinálta akkor tudtam miattam teszi főleg, hogy tudjam mennyire szeret, ahogy én szeretem őt. - Magyarázom ellágyulva, imádom az öcsém, ha közel van ha messze.
-Jaaaa, hát eleinte fura volt, mert én nem hittem a házasságban, tudod a szüleim nem jó minta és a sok válás... de Joshom romantikusan kért meg és igazából tudom hogy nekem Ő a nagy Ő, az igazi, szóval tavasszal megkért, ősszel esküdtünk. Igaz, nem mindenki szemében legális, de nem érdekel, ez egy szimbólum, szeretek a férje lenni. Mr... McBridge... - Mondom a végén a nevem játékosan, de elnevetem, mint valami zizi tini. Látszik nagyon boldog vagyok.
-Hát, látszik hogy karban tartod magad, a tartásod, a karod, a... hát... hátulról is látni. - Jó a segge, de ezt nem mondom így neki, félreérthető. -Szóval innen, persze ha csak kondizol nem leszel fürge, ez tény, de futni a harmadik legjobb dolog a világon, érdemes lenne eljárnod. - Bólogatok nagyokat.
//Nem gond xDDDD//
-Persze, simán behúzok annak, aki szemét vagy aki bántja azt akit szeretek, akkor nem gondolkodom, csak... - Mutatom hogy jn a balhorog. -Hát... volt hogy döntetlen lett, volt hogy eléggé megvertek DE elfutottam, meg... hát nyerni asszem nem nyertem még, mert ha győznék leállok, ha vesztenék elfutok... nem nézem meg fog e még fordulni a kocka. - Vonok vállat.
-Joshom nem kell félteni, bár eléggé békés ez tény. Eric? Kedves név, európai! - Vigyorgok, honvágy, de már el is múlt. -Nem baj ha az, kevesen kötekednek durván, azért elég sok meleg és leszbikus van. - Nyugtatgatom, hogy nem hiszem hogy baj lenne. Főleg ha idősebb a másik.
-Jól van, akkor meglátjuk. Ráérsz még nem? Mi sem vagyunk Josh-sal, folyton ökörködünk. Az! Nagyon édes! - Mondom kedveskedve, megcsípem finoman az arcát. Édes kis buzi, nincs mit tenni. De nevet velem, ami jó, lássa be, nem lehet mindenki macsó.
-Szegény pára, a volt barátnőm is ilyen, azt hiszem. - Gondolok Liára, én is összetörtem, bár nem direkt. Nálunk mégsem működött. -Áh.. megértelek. Főleg a gimiben szemetek a többiek, tudom. Mármint velem nem voltak azok, de tudom, hogy tudnak azok lenni. - Sóhajtom, hogy így már világos.
-Ki szereti? Amúgy is a legtöbb férfi durvasággal és nyersességgel leplezi, hogy törődésre és gyengédségre vágyik. Félnek megkapni valahogy és aki megkapja, mert meri vállalni a gyöngédséget, arra meg mérhetetlenül irigyek! Szerintem legalább is ebből fakad, én mindig mertem gyöngéd és gyerekes lenni, engem szeretettek a lányok, a fiúk is kedveltek, de... nagyon nehezen mertem kötődni például. Tudom, nehéz elhinni, aki ismer azt mondja levakarhatatlan vagyok, meg idegesítő, meg ilyenek, de... mindenkinek vannak gyengepontjai, gyenge pillanatai. Emiatt ne félj tőlük, se az emberektől, se magadtól. Egyszerűen csak gondolj arra, hogy ő is fél valamitől, azért ilyen merev és agresszív, védekezik. - Simogatom a fejét mosolyogva, olyan mint valami kis csiga, bevackolja magát a házába és csak óvatosan kukucskál ki a szemeivel.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzer. Május 24 2017, 20:31

Kicsit fészkelődik, ő sem évekre gondolt épp de lehet hogy Seby csak néhány alkalomra gondol. Annyira nem érzi jónak a franciáját.
- Gyereketek lesz? Dehát...hogyan? Hát jó...
Ő még meghökkenten pislog, nehezen tér vissza a franciára a gyerek témáról. Ölébe ejti aztán a kezét, ujjaival játszadozik izgulósan.
- Eléggé zavarban voltam, össze-vissza beszéltem és mindent levertem, kiöntöttem a teát és amikor...rájöttem, hogy tetszik annyira megijedtem, hogy elfutottam. Azt hittem arra célozgat, hogy észrevette, tetszik nekem miközben saját magára gondolt. De mivel nem mondta, hogy meleg én nem tudtam... Magamról sem tudtam, az egész annyira összezavart. Több volt mint barát, az első pillanattól kezdve több volt.
Mondja halkan, kissé szorongva.
- 29
Válaszolja, szerinte nem olyan sok ez, noha ő már 23 és nem tűnik annyinak talán észrevehető. A homályos utalások Henryről neki nem esnek le, inkább úgy képzeli, mint egy viccelődő, ölelkező testvérpárt és mosolyog, hogy jó lehetett ennyire szoros kapcsolatban élni. Ő is annak érzi Q-ét és a sajátját, de fizikailag sosem álltak közel. Igaz néha kapott fejsimit, lehet hogy az is elég.
- Ó, azt sosem mertem... Mármint hogy én kezdeményezzek. Nehézkes vagyok ebből a szempontból. De aranyosak lehetettek! Messze lakik? Ő mit szólt, hogy egy férfit választottál?
Mert heterooo. Bár lehet olyan elfogadó a srác, mint Leo.
- Ó, sajnálom elváltak? De jó, gratulálok! Nagyon boldog lehetsz
Együtt örül, mosolyog vele.
- Miért mi az első kettő? Inkább úszom, de futni is szoktam, egy időben sokat futottam. Az jól megy
Eric mindig meg is jegyzi.
- Húha akkor nagyon bátor vagy. De reméljük nem kell így majd megvédened senkit. Én is így gondolom, de csak elmélet, fizikailag még nem került rá sor, hogy megvédjek valakit. Te csináltad már? Jaajj ne, ez a megverés olyan borzasztó. Már te vagy a harmadik ember, aki ezt mondja
Egy percre megfogja Sebastian karját aggódón. Aztán rájön, hogy a tanárához nyúlkál és ijedten visszahúzza.
- Bocsánat...csak ki akartam fejezni szörnyülködésem meg...tudom, hogy nem szorulsz rá, de kimutatni az együttérzésem is.
Noelt pl nagyon megviselte ez a dolog. Josh békésségére és Eric európai nevére biccent, nem is tudja hogyan kapta.
- Ó, nem Tina feltalálja magát. Nehéz eset...de nagyon vagány, a tökéletes ellentétem képzeld el. Mármint lelkileg, amúgy hasonltunk. Quentinre is hasonlítok, igaz?
Kérdezi lelkesen, azt mindig nagyon akarta. Persze Q jobb képű azt tudja, de örül, hogy egyazon géneken osztoznak.
- Szerencsés vagy. De te is elég vagány lehettél és ha még nem tudtad...akkor nem voltál fiúkkal úgy. Igazad lehet vágyálom lehet lázadozó, duhaj lelküknek. Valóban nehéz elhinni, olyan nyitott vagy. De gondolom mélyebben tudtál nehezen. Ezzel én is így...voltam. Ezek a korszakok elmúltak és nálam is változóban vannak. Szörnyű, hogy ezt mondom, de egyes kemény élethelyzetek megerősítik az embert... Nem vagy idegesítő, szerintem nagyszerű, hogy ilyen lelkes és nyitott vagy. Hát...rendben de attól még bánthatnak
Húzódik vissza a csigaházába.

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptySzer. Május 24 2017, 21:05

-Szeretnénk, többet is. Na ez jó kérdés, örökbe fogadunk vagy keresünk egy leszbikus párt és ha mesterségesen termékenyül meg az anya, gyakran van több gyerek belőle. Ha szerződést kötünk, hogy az egyik gyerek a mienk, akkor... jogilag egyikünk a biológiai apa és a másikunk lehet a nevelő apja. Mert amúgy csak egyikünk lehetne, ugye... - Húzom a szám, nem a legjobb a rendszer, mert nemhez kötött, nem főhöz, hogy két szülő, hanem apa és anya.
Aztán kérdezem miért volt ciki az ő első randija, de vigyorgok csak. Aztán eltátom a szám, úgy nevetek.
-Elfutottál mert tetszett? Jaj de édes! - Vigyorgok, hogy a srác magára gondolt, hogy tetszett neki Sam. Aztán csak édesen magyarázkodik. -Aww, de ez jó, nincs ezzel semmi baj, kell az erős vonzalom! - Nagyon édes ahogy elmondja, izgul, pedig nincs miért. Bár a fiúja kora meglep.
-Wow... akkor majdnem annyi mint én. De az nem sok, Joshom 26, ő is fiatalabb. A kor nem lényeg, csak az hogy mennyire tudtok összecsiszolódni. - Én legalább is ezt vallom.
Henryt mindig igyekszem tisztes heteronak beállítani, ha már én nem vagyok az és elrontottam szegényt, de szerencsére Sammy gyanakszik.
-De hisz a testvéred! Mi sem természetesebb? Hogy mondjuk engem nem ölelsz meg csak úgy megértem, noha megtehetnéd, mert nem harapnék érte, de a bátyádnak aztán még ennyi oka sem lenne! - Nekem ez olyan fura, főleg mert Josh is öleli Mattiet, az sem furcsa, ha Mattie néha zavarba is jön.
-Henry? Igen, Kanadában él jelenleg. Hát... eleinte nagyon nehezen viselte. Kellett jó pár hét, mire lenyelte és közölte én élek majd Josh-sal. Mire megesküdtünk egészen belenyugodott. - Azt hiszem... Reevent is el kellett fogadtatnom, de talán megkönnyebbült, hogy nem fogok minden nap a nyakán lógni a cseten...
-Nem, rosszabb, érdekházasság. - Nevetek, mert legyintek, nem számít. -Igen, nagyon az vagyok, mintha új és egész ember lennék, nem csak negyed, meg fél... - Vigyorgok, sosem éreztem magam teljesnek Joshom előtt.
-A csók és a szex... - Kacsintok, majd nevetek megint, csak ezek után jön a futás, mert az is orgazmus közeli állapotba juttat ám. -Nah, akkor nincs miért aggódni, a legtöbb ember nem valami kitartó futó.

-Inkább hülyének hívnak emiatt, de üdítő újdonság bátornak lenni! - Nevetek megint. Arra bőszen bólogatok, hogy nem akarok én verekedni. -Próbáltam, párszor. - Aztán meglep, hogy így reagál, de az érintése nem zavar. -Valószínű okkal, de mondom, nem kell emiatt tartanod! - Nyúlok a keze után amit elkapott és megsimogatom ott is.-Nem zavar ha hozzám érsz, állítólag és ha nem figyelek szinte molesztálom az embereket, óvatosan maradj közel hozzám! - Mosolygok rá, hogy nincs baj. -Az együtt érzés pedig mindig jól esik és mindig rászorul mindenki, az is aki tagadja! - Nekem jól esett, kedvesen mosolygok is.
-Küllemre mindenképpen, már az elején is nagyon ismerős voltál, de nem tudtalak hirtelen hova tenni. A vagány csajok meg menők, mindig is bírtam őket. De tudod, te sokkal szimpatikusabb vagy mint a bátyád... - Mondom halkan, bocsánatkérően, mert én örülök, hogy annyira nem hasonlítanak.
-Nem, két éve voltam először férfival és az inkább csók volt... főleg. - Mert nem megyek bele hogy nem volt szex, csak... khm. Mindegy is. Aztán mosolygok hogy nyitottnak mond, jól esik. -Igyekszem az lenni! Igen, igen, arra értettem. Hah, igen, sajnos. Vagy nem sajnos! - Mosolygok, ki tudja, lehet kellett ez a pár csapás. -Ez kedves tőled, igazán! Jaj dehogy, annyira kedves és jószívű vagy, olyan... szeretni való, túl szolid, hogy bárki élvezetet lásson a bántásodban, szerintem azon nyomban belátja, hogy kár volt, nem bántanál te senkit. Na és mesélj, a fiúd sem zavarja, hogy egy meleg jóképű fess fiatalember lesz a tanárod? - Mutatok magamra, de elnevetem, igazából csak az érdekel, nem lesz e gond, hogy kettesben leszünk, ha már meleg. Lányoktól is mindig megkérdeztem, most már fiúktól is meg kell, jó mi?
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyHétf. Május 29 2017, 22:31

Enyhén csodálkozva néz Sebyre. Örökbefogadás, leszbikus pár, nem is gondolt volna ezekre.
- Nahát, tényleg komolyan gondoljátok. De ha szeretnétek persze miért ne? És azt megbeszéltétek már ki lesz a biológiai apa?
Mert látatlanban azt mondaná mindketten saját gyereket akarnak, abból indul ki, hogy az emberek önzők. Látszik viszont rajta, hogy pozitív pezsgéssel áll a dologhoz.
Elszégyelli magát, hogy elfutott és pironkodva bólint. Sebastiannak mintha ez tetszene, vagy legalábbis nem szólja le érte, hogy lehetne férfiasabb.
- Ó, bárcsak a bátyám is olyan lenne, mint te
Csúszik ki a száján mielőtt átgondolná. Elsápad aztán, hadonászva kezd el mentegetőzni
- Mármint...szerinte fontos a kor...ő...az a baj, hogy én infantilis vagyok, így végülis érthető, hogy félt... Köztetek nincs sok, de én tényleg...nem nem érzem még magam 23 évesnek. Szinte...észre sem vettem és elszálltak az éveim, miközben én lemaradtam út közben két rím között.
Sóhajt egy aprót, majd megint elpirul, hogy sokat beszélt.
- Hm...Q talán férfias, vagy olyasmi, nem ölelkezik. A heterok ritkán szoktak, nem? Legalábbis ha az öcséd az, akkor én azt hittem...
Korrigál nem akarja megbántani Henryt.
- Hú, messze van. Akkor...jó
Az érdekházasságon meglepődik kissé, nem tudja mit mondjon. Végül együttérzően biccent. A boldogságon mosolyog, de a csókon és a szexen zavarba jön. Végülis egy tanár mondja... Piszkálni kezdi az asztalt.
- Ja...értem. Hát....én is ebben reménykedem
Néz oldalra, mert a szex és csóktól kiakadt egy kissé, most egy ideig nem mer ránézni a férfira.

- Biztosan bátornak mondanám.
Hogy lenne már Sebastian hülye? Semmilyen szempontból nem az! Nagyon elfogadó és nyitott. Aztán amikor hozzáér azt sem veszi rossz néven, így némileg felenged, vagy legalábbis már nem remeg.
- Jajjj dehogy, szerintem...nekem jól esett. Bár én nem tudom, nem vagyok normális ember
Közli pislogva. Végülis az ő véleménye nem számottevő ebben a kérdésben.
- Szerintem is jó, ha egy lány vagány, bár van egy szerény barátom is, ha ő annak tart még...Chloe és ő nagyon aranyos
Mert Tinát ezzel a jelzővel nem illetné. Aztán meglepődve kapja fel a fejét és eltátja a száját.
- Én? Mint Quentint?
Soha senki aki kettejüket ismerte nem nyilatkozott még így
- Az...lehetetlen
Nyögi, aztán eszébe jut, hogy Q homofób kissé. Lehet, hogy azért, undok volt Seby tanár úrral is. De eszébe jut, hogy Seby biszex, az lehet, hogy más, de azért halkan, óvatosan megkérdezi
- Gondoltál akkor többre is? Ne...ne haragudj...én csak kíváncsi vagyok
Bajban van, tudja, hogy nem illik ilyet kérdezni, főleg egy tanártól nem!
- Hát...ez igaz. Mármint köszönöm és tényleg nem bántanék. Még akkor sem, ha engem bántanak, bár ezt én nem aranyosságnak, hanem gyávaságnak hívom.
Sóhajt, aztán paprikavörösen felkapja a fejét. Tényleg...Sebastian nagyon jóképű...
- Ööö... egy szava sem lehet. Ugyanis az ő legjobb barátja a legtökéletesebb férfi, akit ismerek, vagyis nem egészen ismerek, hanem akivel találkoztam és nagyon, túlságosan közel állnak egymáshoz. Szóval nem zavarná, hogy...hogy szép vagy. Eric szereti a szép férfiakat és azt hiszem a másik barátja az a Reeven szintén valami álompasi lehet
Vörösödve rákönyököl az asztalra, miközben bánatosan sóhajt. Furcsa állapotban van, zavarban is és zaklatottan Felix kísértő emlékétől.




Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyKedd Május 30 2017, 17:56

-Persze, hogy komolyan! Mindig is apa akartam lenni! Nagyjából. Én nagyon szeretném ha Joshom lenne, szuper géneket örökölne a kislányunk vagy kisfiúnk! Főleg ha szeme színét örökölné, ó, gyönyörű mélykék, nem ilyen pocsolyabarna mint az enyém... - Nevetek fel. -De amúgy én jobban örülnék tényleg, ismerve az apukáját és a nagyszüleiről hallva jobb lenne szerintem. De Joshom örülne, ha nekem is lenne, majd meglátjuk. - Mosolygok, vonok a vállamon egyet, hogy nincs ellenemre, bár ha nem lesz sem lesz gond.
-Hidd el nem örülnél! Kérdezd Henry öcsém! De talán a fogadott öcsém is ezt válaszolná, néha már az agyára megyek. - Vágok egy oopsz fejet. De máris mentegetőzik, mosolyra fakaszt. -Dehogy vagy infantilis, miket beszélsz. És pár év és annyira nem fog számítani. Szerintem most sem számít, akkor sem ha nem érzed magad annyinak. Vagy a párod ilyen nagyon komoly felnőtt férfi? Karót nyelt? Mert akkor gond lehet, amúgy lélekben én is leragadtam 24-nél... néha 18, de sss! - Nevetgélek, simogatom a vállát inkább, hiába veregetésnek szánom. -Szóval ne izgulj ezen, ha kijöttök, akkor nem számít. Nekem van olyan ismerősöm, akik között 21 év van, de jobban össze sem illhetnének. A kor csak egy szám, ami arra jó, milyen gyertyát vegyél a tortára. Hm? - Mosolygok rá szélesen, biztatom, hogy ne izguljon ezen.
-Ezzel... most azt mondod lányos vagyok? Vagy Joshom? Henry egy fikarcnyit sem az, ő férfias, de azért megölel... ugyan már, lehet csak nem jut eszébe, de biztos vagyok benne nem zavarná. - Pislogok rá. Elég rideg néha Quentin, de ennyire nem merev szerintem.
Aztán látom az első két legjobb dologra adott válaszom zavarba hozza, de csak vigyorgok.
-Mitől jöttél zavarba? Miért, szerinted mi? - Relatív kinek mi, de lehet tud olyat mondani ami megvétózza az enyém, bár nem hiszem, elfogult vagyok.

-Rendes tőled! - Ismétlem magam, hogy nem hülyéz le, inkább bátornak titulál.
-Miért ne lennél az? Honnan veszed ezeket? - Pislogok rá megint, miért ne lenne normális? Nem is értem mire mondja...
-Igen, nekem is Amelia barátnőm, bár ő most kicsit maga alatt van, de szerintem még mindig nagyon kedves és aranyos, csak jobban hinnie kell magában. De mindenki másért különleges nem igaz? - Kit miért szeretünk ugye, Eleet nem tudnám elképzelni szendének, de lehet annyira kitért a hitéből miattunk hogy az lett... jó régen nem láttam, lehet már nem is fogom... de nem akarom magam erőltetni sem, azt mondta idő kell neki. Adok.
-Ühüm. Barátságosabb vagy. - Most mit tagadjam? Quentin már Joshom előtt is távolságtartó volt, nem kedvelt előtte sem, azóta kimondottan kerül, én legalább is így érzem, mert nem tudtunk még normálisan beszélgetni két szónál többet.
-Nem, nem lehetetlen, már a házasság előtt sem kedvelt, lehet azt hiszi döntésképtelen vagyok, hogy nőknek csapom a szelet, aztán hozzámegyek egy férfihoz. Vagy csak utálja a francia nyelvet, vagy a briteket... ápolatlannak gondolja a hosszú hajat? Ki tudja, nem volt hajlandó beszélgetni velem sosem rendesen. - Vonok vállat, nem ismerem az okát, de egy ideje ráhagytam.
-Hmm? Akkor? Uhm, nehéz kérdés, akkor is ott remegtem mint a kocsonya, mert már a csók is kiborított, főleg mert ha csókoltál már tökéletes szájat... kiborított hogy férfié és hogy megcsókolt. Aztán ellazultam, de... kábé minden megijesztett. Gondoltam rá, hogy legyen több, de merszem nem lett volna. Főleg mert az a férfi... magabiztos és határozott volt, azaz még mindig az, annyira tudta mit csinál, én meg nagyon nem! - Kuncogok, de vállat vonok megint.-Nehezen emésztettem meg ami történt, akkor is ha jó volt, idő volt. De a legviccesebb, hogy Joshnak alig mertem anno elmondani, amikor barátok voltunk még csak mert ő elég erős vallási nevelést kapott, neki csak a lányok, meg olyan... komolyan áll mindenhez, de erre olyan lazán elfogadta, hogy én akadtam ki, nem ő! - Nevetek fel ahogy mesélem vidoran, látszik fecsegős kedvemben vagyok, kérdezhet. Főleg mert nekem ő Quentin öccse, az új meleg tanítványom, nem pedig mint diákom, akivel szigorúan munkakapcsolatom lehet. A magándiákjaimmal amúgy is lazán bántam mindig is.
-Az, hogy szerinted nem az erőszak a megoldás, nem gyávaság. Sőt, valahol bátrabb nem ütni, mint ütni, ezt ne feledd! - Én legalább is így gondolom, néha nekem is elszáll az agyam.
Aztán csak viccelődöm, de komolyan válaszol, sőt... furákat mond, vagy csak nekem fura?
-A legtökéletesebb? Ugyan, olyan nincs! És attól, hogy közel áll hozzá nem jelenti azt, hogy nem te vagy a mindene. Ha téged szeret, akkor bármilyen szép is lehet az a férfi, te vagy a legfényesebb csillag az égen számára. Mint nekem Joshom! Reeven? A fogadott öcsém is Reeven és képzeld mi nagyon szoros kapcsolatot ápolunk, másoknak kicsit fura is. Sőt, Joshom azt pedzegette, hogy Reeven párja, Felix még féltékeny is volt! Pedig nem volt oka, Reeven amúgy is nagyon szerelmes. Ahogy én! De higgy nekem, ha téged választott oka van, bármilyen gyönyörű férfi háreme is legyen. Különben is, nagyon helyes vagy, egyáltalán nem hiszem, hogy kilógnál a fiúd álompasijai közül, hmm? - Mosolygok rá kedvesen, dugok az orra alá még egy kis csokit, vegyen, én is ezt teszem.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyVas. Jún. 11 2017, 22:39

- Húúúha. Biztosan, de veled se járna rosszul
Amint kibukik belőle el is vörösödik.
- Nem hiszem, hogy pocsolya, csak barna. De megérten a kék szem iránti lelkesedésed
Ő is nagyon szereti Ericét. Kicsit pislog, mégiscsak egy tanár és ő ilyesmiről beszélget vele, jó ég... viszont Sebastian annyira fesztelen. Végül elmosolyodik, hogy ő is vállalna gyereket. Nem kérdez ő senkit, ez nyilvánvaló, de a fogadott öcsire felkapja a fejét.
- Nahát, már örökbe is fogadtál egy öcsit? Mármint...szereted a gyerekeket gondolom...
Nem akar tapintatlan lenni, dehát a fogadott öcsi nem mindennapos dolog.
- Szerintem az vagyok...sok dologban tényleg. Á, nem, de azért ő felnőttesebb. Nagyon felelősségteljes férfi. Nahát, akkor ezért nem érezlek annyira öregnek! Mármint bocsánat, bocsánat juj
Temeti tenyerébe lángvörös arcát egy pillanatra-
- Nem úgy értettem...hanem tőlem sokkal idősebbnek, mert Quentint például igen, de ő karót nyelt egy kicsit, te annyira fesztelen vagy. Igen...igazad van, teljesen lényegtelen
Mosolyog rá. Bár így gondolkodna a bátyja is! Megijed, hogy Sebastian azt hiszi ítélkezik felette
- Neeem, dehogyis, csakhát egy picit tudod a melegebb kategóriába soroltalak. De nem, nem vagy egyáltalán lányos, tudod...a párom...hát ő sem, nem is igazán ismerek lányos melegeket, vagy biszexeket...
Jön zavarba, majdnem leesik a székről megint. Q-ra biccent, bár nem ad igazat. Most, hogy megtudta meleg biztosan elhúzódna... A haját homlokába túrja.
- Hát én...nem is tudom, vagyis... -
fészkelődik-
- Azt hiszem a szerelem...az írás és az álmos bódulat a vízparton egy napfényes napon
Mondja végül merengő hangon.

A rendesre csak mosolyog, aztán pislant.
- Bocsánat...kicsit különc vagyok.
Ezt mondták neki mindig és 23 év beidegződését nehéz megváltoztatni. Az Amelira barátnőre finoman biccent.
- Quentin csak szigorú egy...kicsit. Nem, biztosan semmi ilyesmi, inkább elfoglalt, tudod sosem tudom hogy csinálja, mert miközben egyetemi tanár, filmet forgat, vagy forgatókönyvet ír és bedolgozik egy másik filmbe. Rengeteget főz, minden makulátlan körülötte, sokat foglalkozik a barátjával, a haverjaival is eljár és törődik a testvéreivel, szerintem...csak nincs energiája ismerkedni. Mármint ennyi dologtól, még a felétől is én...felrobbannék... Senki se érti hogy csinálja és tényleg és most még barátnője is lett
Sebastian első találkozását egy férfival kissé elnyílt ajkakkal hallgatja.
- Ó, akkor az olyan lehetett, mint nekem. Igen, igen, én is ezt éreztem. Tényleg...kell rá idő. Bár szerintem a melegeknek más, nekem például sosem tetszettek a lányok, de a biszexuálisoknak biztos összezavaróbb lehet. Ó, tehát a férjed is az? Elmondtad, hogy szerelmes vagy és kiderült, hogy ő is? Nahát, mint egy csoda!
Mert szerinte nem lenne esélye pl a hetero Noelnál vagy Leonál, ha nem lenne Eric.
- Ó így gondolod? Hm...mostanában más is nevezett már bátornak, akitől pedig sosem vártam volna... Egy szörnyű és lehengerlő valaki. Volt már úgy, hogy meg voltál győződve róla valamilyen vagy, de az ellenkezőjét mondták neked? Valami olyasmire, amit szilárdan gondoltál magadról?
Neki ez ilyen...
- Hát de...ő szerelmes volt ebbe a férfiba. És ő tényleg borzalmas...és csodálatos
Szaggatott levegőt vesz, mintha fogyna előle.
- Reeven?
Megáll benne az ütő. Kihagy a szíve és egészen ledermed. Reeven, akinek a párja Felix. Reeven, aki Leo barátja és Erické, ki lehet ez a férfi? De a legdurvább, hogy akkor Sebastian tudja kiről beszélt? Ezen annyira ledöbben, hogy tényleg leesik a székről.
- Eric legjobb bartája is Felix...és ez a Reeven fotós, ugye? Voltunk...voltam a stúdiójában, akkor ő ugyan az!
Meg sem lepődik, vagy ijed, hogy lepotyogott, csak néz, elkerekedett szemekkel mered Sebyre.
- Felix...ő...ő az akiről beszéltem.
Hebegi, még arra is elfelejt reagálni, hogy ő jól nézne ki.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyVas. Jún. 11 2017, 23:24

-Ühm, gondolod? - Döntöm félre a fejem, aztán utána gondolok, nem ismer még, szóval küllemre érti? Valószínű, el is nevetem magam, ez kedves tőle.
-Ugye? - Vigyorgok, szeretem a kék szemet, Sammynek is szép de Joshomé... hah.
-Nem úgy fogadtam örökbe, csak egymás szemében testvérien érzünk. Reeven nem gyerek már, annyi mint te. - Kuncogok, nem, nem úgy fogadtam örökbe, bár Reeven lehet jobban járna velem, még velem is...-De amúgy nagyon szeretem a gyerekeket. - Ebben nincs hiba, imádom őket!
-Nem ismerlek, de ha többet találkozunk majd visszatérünk rá. - Aztán csak nevetek, viccesen reagál. -Igen, szerintem ezért. - Nevetek, elbújik a kezébe, de megnyugtatóan próbálok válaszolni. -Nem zavar, ha öregebbnek hívsz, nem morgok érte. Quentin is lehet tud fesztelen lenni, csak... nem láttad mostanában úgy. - Lehet, ki tudja, nem ismerem Collinsot annyira.
De legalább a korban igazat ad, hogy az csak egy szám.
-Melegebb kategória? Azon mit értesz? Amúgy szerintem az ölelésnek és a közvetlenségnek nincs köze a lányosságnak. Ismertem olyan lányt, aki rettttttentesen távolságtartó volt. De tényleg! - Legra, uh, na igen.
Aztán kérdezem szerinte mi a 3 legjobb dolog, nagyon aranyosan válaszol.
-Milyen romantikus vagy! Látszik, hogy én ennél bohémabb vagyok! - Vigyorgok, de érezni tetszik amit mond.

-Ki nem az? - De tényleg, mindenki fura egy kicsit, én is.
-Időbeosztás kérdése. Nekem is volt idő, mikor a barátnőmmel voltam, hogy tanítottam az egyetemen, külön, rádióztam és fordítottam, találkoztam a barátommal, igyekeztem a fogadott tesómmal, meg a kollégákkal, és akkor még főztem otthon mostam, eljártam futni... soknak tűnik, de ha élvezi az ember amit csinál nem fárasztó. Azóta mondjuk én lazítottam, nem dolgozom annyit. - Belátom sok volt, de én megértem Quentint, ő csak szervezett.
Aztán kicsit bátorítani próbálom azzal, hogy mesélek, nekem milyen volt elsőre férfival, végül is, Quentin öccse, miért ne bíznék meg benne? Nem mintha akkor titok lenne...
-Kell bizony... meg sok bizalom, hogy elengedd magad. - Mondom a melegségre minden tekintetben. -Nem mondanám összezavaróbbnak, csak... eleinte nem értettem, hogy akkor meleg vagyok? Nem éreztem magam annak, szeretem a nőket! Főleg ha formásak. De igen, Joshua is biszex, bár... őt nem érdeklik a férfiak, csak én. Ez kicsit furcsa volt, meg aggasztott, hogy lehet nem is az, és én valami... lányos kivétel vagyok neki, de nem, nem, azt hiszem ő is az, csak ő sokkal... romantikusabb, olyasmi mint te! - Ezt most bóknak szánom, hogy várt az igazira, nem pasizgatott.-Igen, én sem hittem el mikor közölte ő is szeret. Idő volt feldolgozni, hogy nem bűn ha szeretem, nem vesztem el, sőt... - Igen, az tényleg csoda volt.
-Szörnyen lehengerlő... - Mondom baljóslatúan, majd kuncogok, nagyon édes. -Hmmmm... nem is tudom. Igen, de az nem volt jó. - Jut eszembe Henry, majd Callie...
-Ha borzalmas is akkor nincs mitől tartanod, ki bírja a borzalmasat hosszútávon? És... a szerelem elmúlik vagy átalakul. Én is jóban maradtam az exbarátnőmmel, pedig férjem van, Joshua elenged vele, nem aggódik, mert tudja már választottam, őt, így nincs miért aggódnia. Szerintem a te barátod is választott már, bármennyire is csodálatos a másik, te csodálatosabb vagy neki. Borzalom nélkül! - Vigyorgok, mert nem bírom ki, ez nagyon édes, aztán mesélek, Reevenre bólintok. De mire a végére érek lefordulna, el is kapom, de szinte átölelem, mert a kezemben ott a csoki is, nem akarom elejteni.
-Ühm... azt hiszem Ericnek hívják Felix barátját... Ó igen! Magas és hosszabb sötét haja van és vékonyabb, nem beszéltem vele csak egyszer mikor... Reeven nem volt jól. Igen, Reevennek van, teljesen azzá alakult mióta elköltözött és csak azok a cuccai maradtak benne. Ó, ez nagyszerű, ismered az öcsit és a barátját is! - Jaj, hát ez tök jó, akkor tudja kikről beszélek, én is könnyebben megértem őt, ó, kicsi a világ, ez nagyon jó!
-Fefe? - Kérdem vigyorogva, majd nevetek. -Mármint a szörnyen lehengerlő? Jaj nem harap, nagyon édes férfi, úgy vigyáz Reevenre, látszik mennyire imádja, de persze nem akar nem macsós lenni, nehezen enged fel, elég kimért és tartózkodó, de ne félj tőle, nagyon rendes és kedves. Joshom sokszor áll neki modellt a festményeihez, Joshom például kedveli, nem borzalmas kicsit sem. De hidd el, nem láttam még Eric-kel, de Reevennek igen, nem kell tartanod tőle. Nagyon aranyos férfi, művészlélek, a festményekről egyszer nagyon jól elbeszélgettem vele, meg a klasszikus zenéről, kicsit modoros, de rendes fickó. Nagyon törődő, annyira a tenyerén hordozza Reevenemet, hálás vagyok neki ezért. Mi a bajod vele? Túl... kimért? - Néha velem is az, de ez csak idő kérdése, fel fog olvadni szerintem Sammynek is. Közben próbálom visszaigazítani ülésbe rendesen, közelebb húzom a székem, hogy ahogy ülök vele szemben lábaimmal közrefogjam a térdeit, kezemmel fogom a kezét, másikkal meg leteszem a csokit az ölembe és eszem még egy kockát mosolyogva. Fefe nem borzalmas, de szerintem nem is olyan csodálatos... hm.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby EmptyKedd Jún. 13 2017, 22:04

Bizonytalanul bólint, mert nem kellene ezt mondania egy tanárnak.
A szem témánál Eric kék szemeire gondol.
- Jaa...nemes gondolat!
Bólogat, a névre kicsit összeráncolja a szemét, megütközik, aztán átsiklik felette, biztos rosszul hallotta. Mosolyog inkább, hogy Seby nagyon szereti a gyerekeket, ez látszik rajta.
Sóhajt, majd bólint egy nagyot, halkan hozzátéve:
- Előre is bocsánatot szeretnék kérni érte. Nem gondollak öregnek...
Siet leszögezni, de próbálja nem firtatni, mert Seby nagyon fesztelenül reagál.
- Leoval szokott az lenni és néha...elég ritkán
Teszi hozzá halkan, azért elég gyakran találkozik vele. Összerezzen, elvörösödik és hadonászik egy sort.
- Se...semmi rosszat! Csak mondani tetszett, hogy biszexuális tetszik lenni és az kicsit melegebb, mint a heteroszexuális, de...én igazán keveset tudok ez előbbi kategóriáról...
Behúzza a nyakát. Ez most kizökkentette annyira, hogy automatikusan - ama nagy izgulásában visszatérjen a magázódáshoz.
- Ahh...értem...végülis én is
Chloe...hiába volt egy pihe angyalka, sőt még most is az, de egyszer nem ért volna hozzá.
- Áh, ugyan...talán csak én vagyok túl fellegjáró
Motyogja zavartan.

Megrázza a fejét, hogy nem tudja, neki Sebastian sem tűnik annak.
- Hűűű....hihetetlenek ezek a professzorok! Nem tudom hogy csináltátok. Igazából...nekem már egy tevékenység is sok! Amikor Egyetemre jártam az felemésztette minden energiámat.
Csodálkozik el egy pillanatra. Aggódóan néz aztán.
- Igen...nekem ez probléma, elengedni magad. Pedig te annyira fesztelen vagy. Hát ez valóban különös. Engem biztosan összezavarna. Ó...
Húzogatja a haját, hogy Sebastian férje olyan romantikus lenne, mint ő. Lehet ő is megmagyarázhatta volna így Q-nak, hogy nem meleg, nem biszex, csak Ericet szereti. Ámde hamar elveti a gondolatot, nála egyértelmű volt, kibújt az a bizonyos szög a zsákból.
- Van a melegekben ilyesmi, ugye? Hogy azt gondolják bűn...
Kíváncsian néz Sebastianra, de azt nem meri megkérdezni mi volt az a rossz dolog, amit róla gondoltak.
- Az, aki szereti az ellentéteket, mert ugyanakkor lenyűgöző. Olyan, mint valami istenség, valami nem evilági dolog...Igazad lehet. Szegény...annyit kellett bizonygatnia, mert ő tudod tényleg...nem érzem magam akkora dolognak, ő tényleg elképesztő, de sok, túl sok
Bólogat, ez lenne a dolog borzalmas része. Aztán viszont leesne, ha Seby nem tartaná meg, sőt úgy kapaszkodik belé, mint valami fuldokló.
- Eric...ő az én...ő az! Igen, ő! Nem, Reevent még nem. Mond csak...ő nem borzalmas? De Felixet volt szerencsétlenségem.
Kapkodja a levegőt, tényleg Sebynek kell megtartania.
- Dehát cseppet sem édes! Komolyan semmi édes sincs abban a férfiban! Biztos, hogy ugyan az a Fefe...Felix?
Reszket ha csak rá gondol.
- Az..látszik, hogy szereti és folyton emlegeti, dee...elviselhetetlenül macsós és egy csepp merevség sincs benne, folyton rám akart mászni és még...az anyukámról is csúnyát mondott!
Néz rá falfehéren.
- Tud kedves is lenni...de hidd el nem ismered a démoni oldalát, téged...téged nem akart...megszexelni?
Ó jóég most dob egy hátast, ilyet kérdezni egy tanártól? Becsukja a szemét és elszámol magában háromig.
- Azt mondta, hogy csak kihasználom Ericket a pénzéért és majd dobni fogom egy fiatalabbért és hogy nem szeretem...és nem vagyok elég jó neki és rám mászott...és addig kínzott, amíg össze nem omlottam. Igaz, hogy aztán nagyon kedves volt, még énekelt is nekem...de akkor már nagyon rosszul voltam, negyven fokos lázam volt és megijedt. De Felix...egyáltalán nem kimért.
Ő lenne az? Ugyanarról a férfiról beszélnek? Már szinte sír, ahogy ezeket a borzalmakat megint visszaidézi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby   Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby Empty

Vissza az elejére Go down
 

Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Tömegben Noel és Sammy
» "Quen tudja?" Sammy/Leo
» Utál minket! Sammy és Stan
» A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)
» Zin tudakozó ~ Zin és Seby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-