Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Nyomozások - Usui és Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyomozások - Usui és Kenny   Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 10 2017, 20:17

-Taoista szerzetesek nemigen vannak errefele és amúgy sem tudnék elszakadni a mindennapokból. Vannak akik elhiszik, mert ugyan ki segítene ha éppen valami gond van? A járókelők biztosan nem. Az önvédelem pedig nem olyan egyszerű mint beállítják... - Elvégre amikor a szülei meghaltak ha tudott is volna az apja verekedni sem ment volna semmire. Golyó ellen mit sem ér.
A Nemora bólint, legyen, ha már a Kensingtonnal bajai vannak.
-Mondd, ismersz engem Nemo? Tudsz rólam bármit is? Nem, úgyhogy ismerj meg, azután vonj le következtetéseket. - Ha ő azt mondja védeni fogja Leopoldot, úgy is lesz, ez ennyire nagyon egyszerű.
-Csak tényket közöltem. - Válaszolja a fenyegetésre, mert ez valóban tény. Ha elárulja, lesznek gondjai. Ugyan nem Leopolddal, benne van gerinc, de a főnökével rosszabbul jár amúgy is. -A bizalom nem szavakon múlik, hanem időn és tetteken. Nem várom el hogy bízz bennem. Még nem. Ha megismersz, majd eldöntöd, hogy kiben bízol. - Mert lehet sosem fogja megkedvelni Usuit, akkor pedig mindegy is.
-Dehogynem. - Elismeri nagyon nehéz, de nem lehetetlen. A mestere például remek harcos, ha ő maga nincs is azon a szinten. Hogy valaki mennyire tudja kizárni a gondolatait, egyéni dolog.
-Hogy ne volna? Úgy meghalni, hogy sosem tudom meg az igazat még saját magamnak is szánalomra méltó. A szüleim nem akarnák a bosszút, de én akarom. Nekem az kell a nyugalomhoz és az elengedéshez. Nincs olyan ember, aki semmit sem veszíthet. - Szerinte nincs legalább is, ha mást nem az életét veszti az ember.
-Ritkán. Szeretem a keleti konyhát, azon nőttem fel. - Mit tagadja, nem egy hamburgeres... -Akkor később! - Áll fel és indul is a régi házhoz, hogy lefénymásolja a papírokat. Az apja volt dolgozószobájában még van egy régi gép, nem adott el semmit. Minden itt áll porosan, megfagyva, mintha szellemeknek lenne fenntartva. De egyszerűen nem tudja elengedni, de élni sem benne. Tudja hogy ez szörnyű, de nincs mit tenni. Nagyjából a megbeszélt időben be is ül a kifőzdébe, Kensington feltehetőleg már ott lesz, akkor le is ül mellé. Ha nincs, megvárja és odainti mikor belép.
-Kiszellőztetted a fejed? - Talán már nem lesz egy merő ideg és lehet még vele beszélni pár szót.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyomozások - Usui és Kenny   Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 22 2017, 20:10

Felhorkanok
- Túl vannak értékelve...a zsaruk se segítenek manapság.
Rondán nézek rá, mikor kikéri magának, mert nem ismerem. Választásom nincs, azt a munkát kaptam, hogy ismerjem meg. Gonoszan elvigyorodom.
- Rendben fakabát, úgy lesz.
Meglátjuk, egyelőre gyanús, nagyon gyanús. Bizalom, ugyan már. Most, hogy előhúzta Leot a kalapjából igencsak leszerepelt nálam.
- Rossz kezdés tökfej, amint láttad az öcsémre harapok. Minden más tekintetben igazad van
Azt elismerem, nem vagyok meggyőzhetetlen kripli.
- Ja, ennyi, a bosszú éltet? Olyan vagy, mint egy klisés japán rajzfilm. De meg tudom érteni, addig én sem akarnék meghalni, amíg ki nem nyírom a rohadékokat, akik ezt tették a családommal. Úgyhogy ott a pont megint kurafi. Viszont ezzel vitatkoznék. Honnan tudod, hogy nincs olyan ember? Aki öngyilkos akar lenni, pl ezt hiszi.
Csak, hogy egy példát hozzak. Mindig van olyan ember.
- Aha, amúgy én is, de én a kínait, ugyanezért
Morranom oda, akkor nem fogunk együtt hamburgert zabálni. Megvárom, amíg intézi a dolgát, közben én sétálok egyet és szellőztetek. Elszívok egy rakás cigit, nem számolom mennyit, de veszek új dobozzal. Asszem emellé az Usui ürge mellé nem árt.
Mogorván megtelepedek a taggal szembe.
- Ki. Úgyhogy lökjed, add fel a házi feladatot.
Sóhajtok, gondolom megérzi a cigibűzt. Hát lökje, éhes most nem vagyok.

//nemtom ebben képzelted-e az Egyetemes játékot, vagy újban, már nem emlékszem//
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyomozások - Usui és Kenny   Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 EmptyVas. Ápr. 30 2017, 22:42

-Ez tény. A többségüket megveszik. - Sóhajtja, mert neki sem segítettek.
-Helyes. - Ismerje csak meg, vonjon le úgy következtetést. Már ha képes erre az egyszerű dologra, mint ismerkedni.
-Ha később jelentem ki tudok róla, az rosszabb lett volna. Én már az elején jobbnak láttam tisztázni, nem hetek vagy hónapok múlva. - Közli könnyed hangon, mert számára ez a nyílt lapos játék kellemesebb.
-Kétlem, hogy bármilyen rajzfilmbe beleillenék. Nos, az öngyilkosok valóban neked adnának igazat, de szerintem a többségük csak nem veszik észre, mijük van. De ha az ember már meglátni sem képes maga körül amiért érdemes élni... akkor igazad lehet, akkor elvesztette az értelmét is, nem? - Vajon őt magát is csak a bosszú hajtja? A barátai elmentek, a családja halott, a tanulás és a munka is csak a bosszúját segíti... Vajon ha megkapja, mije marad? Nem akar erre gondolni. Szerencsére Kensington eltereli a figyelmét.
-Érdekes, hogy szereted a keleti konyhát. Legalább az ételeken nem veszünk össze. - Biccent, érdekelné miért pont a kínai ételeken nőtt fel, no meg a valódi kínain vagy az utánzaton, de eléggé pipa még a másik, majd később kérdez rá, elfelejteni nem fogja.
Elmegy, intézi amit kért a másik, majd a megbeszélt időre elmegy a kínai kifőzdébe. Szerencsére nincsenek ilyenkor sokan.
-Rendben. Tessék, amim van lefénymásoltam neked, de gondosan őrizd. Ha megtudják, nyomozol a dologban, pláne azt, velem vagy, lesz nagyobb gondod is, mint a munkáltatód, ebben biztos lehetsz. De ha szerencsénk van, az évfolyamtársamnak néznek, nem fognak veled foglalkozni. Pont emiatt ha átrágtad magad minden aktán, találkozhatnánk az egyetemen. Zsúfolt, könnyen elvegyülhetsz te is. Itt a számom, ebben a lakásban a kollégiumban megtalálsz ha nincs órám vagy nem dolgozom. Seth-tel ne foglalkozz, elég sokat tud beszélni, ha ajtót nyit és olyanja van. - Náluk mindenképp többet beszél legalább is. Tömören és halkan elmondja ami az iratokban benne van, bár nem hagyja hogy itt nyissa ki. Benne vannak a halott kép fotói is, a húga nem szép látvány, ha a szüleivel tisztán is végeztek. Benne van Usui kórlapja is, ki látta el, a házvezetőnő, aki azóta elköltözött egy másik államba. Közben Usui eszik, ha mégis kér a másik meghívja rá, majd ha végeztek várni fogja, hogy Kensington hívja vagy keresse.

//Másikban, teljen el némi idő Smile Szóval ezt zártam is, hogy kezdhessük az újat//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyomozások - Usui és Kenny   Nyomozások - Usui és Kenny - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nyomozások - Usui és Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
» Asszertivitás tréning - Kenny&Usui
» Az érem egyik és másik oldala ~ Kenny&Usui
» "Figyi már..." Kenny/Leo
» Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Munkahelyek :: Archívum-