Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
"Figyi már..." Kenny/Leo EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 "Figyi már..." Kenny/Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyHétf. Dec. 12 2016, 22:26

Sokat agyalt a témán, és valóban igazat kell adnia abban Quennek, hogy Kenny nem épp a legdíjnyertesebb tesónak jelölt tag az évben, de mégis látni szeretné. Szeretne többet tudni a családjáról, mert szeretné, ha nem csak két név lenne és egy fotó. Azaz... még a nevük sem tudja, csak egy vezetéknevet és egy fotót látott, Kenny a legkomplexebb családtagja eddig a fejében. No meg el akarja kérni a DNS mintát is, készített elő minden félét ehhez, remélve jó lesz Stannek.
Mivel van egy telefonszáma, legalább egy órát ült rajta, hogy felhívja. Erről aztán letett és maradt az sms-nél, bár azon is annyit agyalt, hoyg a végén már leszarta és küldte amit: "Holnap este 6 nálam. Ajánlom hogy szeresd a kínait, azt rendelek. Leo." Aztán elküldte és csak remélni tudja, hogy levágja a bátyja, nem csak beugrani hívta, hanem vacsorára. Persze másnapra próbálja rendbe tenni a kecót, igaz, nincs sok dolga vele. Valóban vesz kínait, mert nincs messze egy, de mindenfélét, (narancsos kacsát, zöldséges tésztát, csípős húsfalatokat, sült banánt, rizst, valami levest is hozott el...), hogy lehessen válogatni, mert főzni még mindig nem tud.
Meg is terít, és közben rá kell eszmélnie, hogy izgul. Ami abszurd, persze, de mégis. Nem akar megint bunkó lenni, nem akar megint lehetetlen lenni, főleg mert lehet Quennek lesz igaza és Kenny leszarja majd ezt a mesélős dolgot és nem is érdekli majd, de lehet Leopoldnak lesz igaza és nem szívesen fogja tenni, akkor viszont ez szívesség valahol. Minden esetre pia is van otthon, most igyekszik nem a földre pazarolni megint. Ha Kenny csenget (vagy épp besétál mert ki tudja) akkor némileg tanácstalan lesz.

-Csá... hát... gyere beljebb...
Mutogat a konyha fele, vakarja a nyakát, látszik most kissé megszeppent állapotú, egyáltalán nem haragos, mint legutóbb.


A hozzászólást Leopold K. Lindhardt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 15 2016, 22:18-kor.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Dec. 13 2016, 12:27

Amikor már azt hittem nem lehet rosszabb, Leo meglátott és ja... rájöttem, hogy a lefelé vezető út végtelen. Azt sem tudom hogy kerültem aznap haza, vagy éltem túl az éjszakát. Még jó, hogy ott az a maffiás ügy, elfoglalhattam magam a munkával, de...voltak pillanatok, amikor arra gondoltam, mennyire kiakadhatott, hogy én mennyire voltam gáz és kényszeresen kötnöm kellett valamit. Sapka lett belőle végülis. Néha ránéztem a telefonomra, de mindig rossz volt, olyankor edzenem kellett, futnom, kimenni lőni, agyalni a Kazuki bűntényen, meg hogy az istenbe adjam el magam oda, aztán nyírjak ki mindenkit. Úgyis az lesz, ha nem én akarok elpatkolni. Szóval épp csak rápillantok a telefonomra 'oszt olvasom ezt az egyszerű parancsot. Rendel nekem? Mármint...meg akar vendégelni? Ez sehogy sem fér a fejembe. Méghogy nem jókisfiú bazdmeg! Biztos valami illemszabály, hogy ha már gondolom kell a fikám vagy valami a DNS teszthez, ad enni kínait. Vissza kellene írnom rá, gondolom.
Ok.
Ez vagyok én, ennyi vagyok. Megrugdosom a bokszzsákom az edzőteremben, oké...üvöltök is párat, de ez a bivalyerős harci szellemem... nem a kiakadásom. Aztán veszek egy hideg zuhanyt, olyan hideget, hogy estére felmegy a lázam. De kajak jó így, mert ki tudom ütni magam fájdalomcsillapítóval. Kazukinak megüzenem, hogy beteg vagyok, két napig ne számítson rám. Aztán másnap...hatra valahogy összeszedem magam, az ilyesmi mindig gyorsan átmegy rajtam. Nem fogja észrevenni, csak néha köhögök, de ennyi. A sapkát becsomagolom egy egyszerű, barna papírba és bedobom az anyósülésre. A következő jelent már az, hogy az ajtaja előtt csengetek. Most nem ugat a kiskutya, franc, ez nem jó jel. Tudom, hogy kiakadt ő is, de mi van, ha azóta is...ki volt? Ez nem pont az, ahogy képzeltem.
- Szevasz. Kösz... tessék
Nyomom a kezébe a sapkát, miközben levedlem a cipőm és megyek utána. Ez fura...hogy nem ordibálunk egymással, hanem ez a zavart izé állapot van. Köhögök egy sort, aztán megyek a konyhába.


// sapi:// http://oriondivat.hu/image/cache/catalog/product/firetrap/FR-6281127-1-750x750.jpg
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Dec. 13 2016, 20:29

Megérkezik, hát nem is tudja mire számított, egyelőre nem tud mit kezdeni a helyzettel, ahogy azzal sem, hogy hozzávágnak valami csomagot. Először azt hiszi pia vagy kaja, bár túl könnyű.
-Kösz. Mi ez?
De még nem bontja ki, csak fogja.
-Izé... Ken... a múltkor eléggé... szóval dühös voltam. De... hirtelen jött. Szóval hogy is kezdjem, khm, sokat gondolkodtam és.... nos szóval engem érdekelne a családom és... úgy vettem ki a szavaidból hogy Te nem akarnál erről mesélni, de nem tudom van bárki más élő rokonunk? Vagy esetleg Te... hát vágod... mit gondolsz?
Észre sem veszi, hogy a végére már nem is teljesen összefüggő, el is halkult, hiába nem volt eddig sem hangos, közben gyűrögeti finoman a zacskót bontatlan. Közben már a konyhában vannak, ott a sok kaja, látszik egyedül nem is lehetne megenni. Kenny pillantását viszont kerüli, hol a zacskót, hol a kaját nézegeti, esetleg ki az ablakon, mert gőze sincs mit reagál majd erre a másik, de szeretné tudni mire számítson, már az elején, nem kaja közben vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyCsüt. Dec. 15 2016, 16:03

Szar ötlet volt!
- Sapka. Tél van
Nyögöm átkozva magam, hogy elhoztam. De mikor máskor adtam volna oda most, hogy már elvileg nem figyelem a házát? Valahogy pocsék lenne megint sunnyogni. Ken? Mint a barbie? Vágok egy fejet, de valamiért olyan...ártatlan és gyerek, ahogy mondja, hogy nem harapom le az övét, csak kijavítom futólag
- Kenny. Érthető
Mi akar ez lenni, bocsánatkérés? Na ne már... én kinyírtam volna magam, egy ujjal sem ért hozzám. Én voltam a gáz. Francba mennyire cinkes voltam! A jó kurva életbe! Úgy vette ki a szavaimból! Nem is voltak szavaim, hát beszarok! Sejthettem volna, hogy ez is lesz, mégis valahogy felkészületlenül ér ez. Kurvára rühellek beszélni, ilyenekről, neki, így... Soha egy büdös szót nem szóltam senkinek anyámékról, elő se vettem, meg akartam semmisíteni minden emléket. Hát nem tudtam, Leot se tudtam, az utolsó, élő valami és tessék, most azt kéri, meséljek. Morcos képet vágok, behunyom a szemem és sóhajtok.
- Jó. De nem vidám történet. Bár felőlem aztán vághatsz hozzám sörös üvegeket, ha az igazságot akarod hallani, nem lesz szép. Apánk részéről halott nagyszülők, anyánkat szinte kitoloncolták a kínai felmenők, részben az volt. Én sosem voltam kíváncsi rájuk, örültek, hogy megszabadultak tőle, te felkeresheted őket, ha akarod, ha még élnek, de ne várj szívélyes fogadtatást, ha csak nem akarsz a nyakadra szabadítani egy rakás kínait. Nem ajánlom, élősködő népség voltak. Anyánkat lepasszolták az első, arra járó amcsinak.
Én is csak a nevüket tudom, nem akarok többet, eleget hallottam róluk ahhoz, hogy soha nem létezőnek tekintsem őket. Ironikus, hogy ez itt kínai kaja, megrándul a szám sarka.
- Ráéreztél
Mert van bennünk kínai vér, különben szeretem.


Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyCsüt. Dec. 15 2016, 18:32

Csak pislog, hogy mit tartalmaz a zacskó.
-Ja... hát kössz.
Nyögi, mert ruhát... ja, csak családtagok adnak egymásnak, de ez így lég furcsa neki egyelőre. Főleg mert nem hord sapkát.
-A Ken rövidebb...
Ő a lehető legrövidebbet használja, ha teheti: Rev, Q(uen)... bár tesz kivételt, mert Chloé és Sammy. Na mindegy, ezt majd lebokszolják. Inkább rátér a tárgyra, mert fogalma sincs mire számítson. Arra biztos nem, hogy Kenny mesél, egész közlékenyen, hiába érezni nem tetszik neki.
-Ahm... úgy fest.
Sokat hülyült Quennek a kínai maffiával, aztán tessék, ki tudja. Csak nézi a kaját, mintha lenne ott szerencsesüti is ami megmondja a tutit, de csak összeszedi magát.
-Akkor Te maradtál... nem baj, ha nem szép, igaz legyen. Meg biztos volt benne szép is, nem?
Tippel bizonytalan, mert nem tudja, de csak akadt.
-Hát akkor... ülj le, még meleg. Nem írtad, hogy nem szereted, szóval magadra vess, ha mégsem.
Magyarázza, majd kibontja a zacskót, amiben benne a sapka.
-Mmm. Te is ráéreztél.. ilyen mintájú sálam van, csak az zöld.
El is indul, hogy odategye a kabátba mellé, mert nem tudja nem véletlen az egyezés, az a sál legalább 15 éves, csak egy helyen lyukadt ki kissé, amúgy teljesen ép.
-Akkor... hajlandó vagy mesélni?
Jön vissza, végre ránéz a bátyjára, eddig valahogy kerülte a tekintetét.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyCsüt. Dec. 15 2016, 21:48

Biccentek, ez nálam a szívesen. Najó, ezt a Kent felejtsük el. Elég csúnyán nézek rá, megdörzsölöm a homlokom, feszülten.
- Kenny. Nem vagyok műanyag baba.
Kibaszottul nem illik hozzám a Ken, tegye hozzá az y betűt, csak egy nyomorék betű. A nevemre háklis vagyok...
Követem tekintetét az ételek felé, gondolom nem örül. Ki a ftököm akarna kínai lenni? Elég szar, én mint egyedüli infóforrás. Vágok egy fintort, ez van, az élet kegyetlen. Ez naivitást reggelizett! Kicsit keményen nézek rá, visszagondolva az életemre...őőő, nem.
- Semmi.
Semmi szépet nem tudok neki mondani, ami igaz. Óvnom kéne a kis lelkét, de nincs fantáziám hozzá és magamat se trágyázhatnám azzal, hogy jobb múltat találok ki.Elveszek egy sült banánt, azt szeretem a legjobban.
- Mert teljesen ok a kínai.
Gyerekként csak ezt ettem, de nem csinálok belőle negatív élményt, hozzászoktam, kész. Megtartotta? Mármint a sálat...
- Megvan még?
Kérdem döbbenten, franc se gondolta volna. Zavarodottan nézek. Azt kellett volna mondanom, véletlen!
Ő rám néz, én kizökkentem kicsit, bólintok, de kell valami pia, ha van elérhető távolságban, kortyolok egyet. Viszont az asztalt nézem, ez a sál kurvára kizökkentett. Nem hittem volna, hogy megtartja...
- Mire vagy kíváncsi?
Elég tág fogalom ez a mesélj.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyCsüt. Dec. 15 2016, 22:17

Először nem érti a műanyag babát, ő nem asszociált semmire, de gonosz fény csillan a szemében, mikor leesik neki.
-Ó, pedig a Ken klassz.
Somolyodik el, de hamar elmúlik, Kenny, majd megszokja... vagy max marad K. Q és K... tiszta Man in Black lesz.
-Azt kétlem, különben nem úgy beszéltél volna anyádról...
A többesszámot még szokja, de a sóhaj csak azt árulja el, makacs.
-Zsír...
Az is, de most arra érti, jól van, akkor nincs gond a kajával.
-Micsoda? A pisztolyod? A fiókban van.
Nem a sálra asszociál, mert ugyan mi köze lenne ahhoz Kennynek. De az sem passzol ide, gondol egyet, idehozza a sálat is inkább a sapka mellé, megnézi a reakciót. De lehetetlen hogy az is Kennytől legyen, pedig a kötés ugyan az, talán még az anyag is... Szóval szépen leteszi maga elé mindkettőt és villára szúr egy csirkefalatot.
-Hát... jó kérdés... Ez kábé olyan, mintha egy fizikusnak azt mondja egy ufó, mit akarsz tudni a világegyetemről... az lesz a válasz, hogy mindent! De nehéz behatárolni, hogy mi érdekel a legjobban... kezdjük az apánkkal, úgy érzem nem szeretted... miért? Mi történt vele? Akart gyereket egyáltalán? Hogy ismerte meg anyánkat?
Persze lehet nem kezd el mesélni Kenny, ha a sál kizökkenti, de a kérdések megmaradnak, maximum megismétli őket később.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Dec. 20 2016, 11:30

Nem tetszik nekem ez a kifejezés, szigorúan nézek rá, a nevemre allergiás vagyok.
- Még egy nyomorék y betűt tegyél hozzá és rendben leszünk
Jelentem ki, nehogymár Kenezzen itt baszki, tökük sincs! Beszarok, pont a legnagyobb baromságot hozta ki a nevemből, ehhez kajak tehetség kell.
Anyámra villan a tekintetem, vádló és gonosz, elkussoltató, aztán leszegem és nem szólok semmit. Nem ilyen egyszerű, minden anyámmal kapcsolatos emlék jó...és elveszett és fájdalmas, mert csak az volt tökéletes és ez olyan, mintha kibaszott angyal lennél, de levágnák a szárnyaidat és a pokolba taszítanának. A kaja ok, vállatvonok, nincs bajom vele, kérdés mennyire lesz kedvem enni, ha vallatni akar, mert nem a Csipkerózsikát fogom elmesélni.
A sál kizökkent, meghat és egy pillanat alatt felborít, átkozom magam. Meg is dörzsölöm a fejem
- Ja...a pisztoly. Akkor jó
Behozza a sálat, elsápadok, döbbenten nézek rá, viseletesnek tűnik. Ezek szerint hordta....Aztán ő lazán eszeget, meg kérdezget én meg úgy nézem a sálat, mintha szellemet látnék. Meghallom aztán ezeket a rémes kérdéseket, tenyerembe temetem homlokom, mert rögtön megfájdul a fejem.
- Mert egy alkoholista barom volt, hogy akart-e?
Nézek rá most "viccelsz" fejjel
- Egy kínai áruházban volt eladó, megtanulta a nyelvet ez minden érdeme. Kiment Kínába, ahol anyánkat szinte eladták neki, irány Amerika, egy amerikai feleségeként biztos jó lesz! Alig volt józan pillanata, a piától agresszív lett, rajtunk vezette le. Folyton...bántotta
Mondom nehézkesebben, magamról nem szólok, feszülten felsóhajtok és az egész apám rész legkellemesebb részére ugrok.
- Részegen elbaszta egy kamion nem sokkal anyám halála után. Szerencsés véletlen vagy isteni igazságszolgáltatás?
Teszem fel a költői kérdést, aztán vállat vonok.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Dec. 20 2016, 22:22

Kisebb sikerrel, de elnyomja a vigyorát.
-Ok Ken. Y.
Eddig bírta, elvigyorodik, de felemeli a kezét, hogy oké.
-A Kensingtont szereted?
Az kegyetlen hosszú, de Quennek főleg így emlegeti, attól kap némi komoly tónust a testvére.
Az hogy csúnyán néznek rá az anyja miatt, nem hatja meg, dacos lesz, hogy igenis érzi, hogy szerette az anyját, ne tagadja már le! De még nem firtatja. Még. A sál meg... nem érti, Kenny is olyan zavartan fogja a pisztolyra, ergo nem arról beszélt Ő sem, ide is hozza a sapkával egyetemben. Látja ám, hogy lefagy tőle, Leopold sem hülye.

-Oh...
Első körben ennyit tud odanyögni, mert agresszív részeg volt az apja, ez nem kellemes hír, de Kenny amúgy is utalt már erre. Persze az hogy azt mondta rajtuk vezette le, egyértelművé tette Leopoldnak, verte Kennyt is.
-De akkor egyedül maradtál... nem küldtek árvaházba, gyámság alá?
Ha jól értette kiskorú volt a másik, akkor kötelező.
-Szóval... apád miatt nem lehettem veletek. És anyád? Ő... kedves volt, nem? Tudott foglalkozni Veled? Mit csináltatok együtt? Van olyan dolog, amiről mindig eszedbe jut?
Ha intim kérdések, ha nem, érdekli. Közben látja ám, hogy a sál nagy port kavart, megsimogatja. Furcsa belegondolni, hogy Kennytől van.
-Ez a kedvenc sálam... azt se tudom miért kaptam, vagy mikor, olyan régi. Miért vettél nekem sálat?
Kérdez már rá a végén, keresve bátyjával a szemkontaktust. Ujja közben a szerencsétlen lyukba téved, mert bizony kilukadt ennyi év alatt, de ezt leszámítva vigyázva van rá.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Dec. 20 2016, 23:01

Vigyorog, én meg emelgetem a szemöldököm, nem tetszik ez nekem, idő volt, mire összehoztam ezt az épkézlán rövidítést a Kensington Lizanderből...
- Na azért
Hunyorgok rá félelmetesen, vagyis igazából nem, tudnék úgy nézni, hogy érezze, kurva nagy gebasz van, de Leot sosem bántanám, ergo nem fogja megismerni ezt a nézést, közvetlen tőlem nem.
- Gyűlölöm, egyedül a Kennyt viselem el, úgyhogy alkalmazkodj, én se hívlak Lolonak.
Hát ez a sál...kizökkent, megfagyva nézem és akkor sem tér belém vissza sokkal több élet, amikor az apámról beszéltet. Röviden és tömören, nem belemenve a részletekbe, ennyi. Részeg volt és mindenkit ájulásig püfölt, na ja, az még a kisebb baj, hogy engem is, megedzett, de anyát sosem bocsátom meg neki. Az árvaházon vállat rántok.
- Elvileg, de gyakorlatilag soha, mert megszöktem és rossz arcok bújtattak.
Ez is de szarul hangzik édes istenem!
- Ahhh....idősebb srácok a párfogásukba vettek.
Ez még gázabb baszki, mintha sricik vásároltak volna fel!
- Megszöktem, volt hol megbújnom, ez a lényeg, elvoltam az utcán. Viszont...néha bevittek a Javítóba.
Ha ilyen szoros értelemben vesszük az Intézetet, akkor voltam, lehúztam ott valamennyit.
- Ja, apám tönkrebaszta az életünk
Felpattanok, mert ez mindig dühít és hiába püfölöm a bokszzsákot, sosem múlik ez a feszültség. Ez a kérdés ráadásul intim és... nyelek, elfordulok tőle.
- Anya... szeretett...ő volt az egyetlen...Igen, de ez eléggé...
Fáj, iszonyatosan fáj. De tudnia kell mi volt anya hobbija nem?
- Szeretett kézműveskedni és mindig együtt csináltunk dolgokat
Gyűlölöm, de elcsuklik a hangom, mert...ez ezt hiába próbálom pótolni, nem tudom! Egyedül akkor éreztem valamit, amikor neki kötöttem a sálat, neki csináltam dolgokat.
- Igen?
Háttal vagyok neki és gyűlölöm azt a két kibaszott könnycseppet, ami legördül az arcomon ahogy ezt mondja. Szereti ezt a sálat a létezésem értelme. Az egyetlen, ami anyából megmaradt, az egyetlen jó bennem, ami talán még ehhez a világhoz köt, egy emlékhez, hozzá, a sál...nem csak a sál, hogy Leonak dolgokat csinálok...
- Azért csináltam, mert te lemaradtál erről, nem tudtál anyával együtt készíteni dolgokat...
Ez volt az értelme, hogy életben maradtam, az egyetlen, amibe kapaszkodtam. Ő és hogy adhatok neki valamit, hogy van értelme tovább csinálnom ezeket. Kurva életbe, miért pont ezekbe tenyerel? Ilyen sok év után és anya...és Leo mégis.
- Rögtön jövök, kimegyek a mosdóba.
Ilyet szokás mondani az illedelmes helyeken, majd megtalálom. A lényeg, hogy megnyugodjak, hogy ne sírjak, ott maradok egy kicsit, amíg ez rendeződik, ha egyáltalán kienged.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptySzer. Dec. 21 2016, 23:34

Nem bír megijedni Ken(y) nézésétől, mert egy becenév miatt nem rág be senki örökre.
-Lolo! A Ken fajinabb, főleg mert az egyik kínai iskolatársam hívták Lolonak, aki lány volt...
Szívja a fogát, de lopva reménykedik megbékél a másik a Kennel, mert neki tetszik.
-Oh..
Kerekedik ki a szeme aztán a rossz arcokra, nem érti félre annyira, bár egyre kínosabb lesz, ahogy javítja magát a másik.
-Ehm... nos... jól van. Javítóba? Gondolom utáltad, állítólag azoknak semmi értelme.
Nem úgy tűnik, hogy ezért megvetné a bátyját, logikus, hogy csórit javítóba szuszakolták volna, de ilyen háttérrel szinte alap, hogy ott kössön ki. Mivel az apjuk nem jó témának tűnik, áttér az anyjukra, de az még kiborítóbb Kennynek, főleg milyen akadozva tud csak válaszolni. Leopold is elhalkul, mert nem akart érzéketlennek tűnni, egyszerűen kíváncsi és mivel a másik magától nem beszél, ő kérdez, de ő eléggé lényegre törő, hogy így fogalmazzunk.
-Aha... jó sál.
Nem akarja ragozni, hogy tartós és még mindig meleg, szép a lukat leszámítva.
-Oh... ezt Te kötötted?
Ha nem is látja a másik mert háttal van, de a hangjából kiérezheti a meglepettséget, azt hitte gyári, tucat, maga sem értette miért szereti, de ki tudja, talán mégis megérezte, ez más.
-Valóban nem tudtam vele meg veled csinálni semmi közöset...
Simítja végig a kezét a sálon, amit akár az anyjától is kaphatott volna ezek szerint.
-Akkor a sapkát is kötötted? De durva...
Az bonyolultabbnak tűnik és azt mutatja, Kenny még mindig emlékszik mit és hogy kell csinálni, nem csak az anyja miatt ment neki, hogy segítségére volt a nő.
-Oksa...
Mormogja, de érzi nem vizelni megy a másik, hanem magányra vágyik. Azon agyal míg Kenny elvan, hogy talán túl sokat kér, végtére is tényleg sebeket szaggat fel, emlékezésre kényszeríti a másikat, arra, hogy élje át megint az apja zsarnokságát és az anyja haláltusáját. Kegyetlennek és lelketlennek, de főleg önzőnek érzi magát, ami miatt rezignáltabb lesz újra, hasonlóan az elmúlt napokhoz. Mikor a férfi visszajön nehezebben szedi össze magát.
-Teh, Ken, én gondolkodtam...
Igen, megint lehagyta az y-t, de ennek ellenére mégis kedvesen mondja a nevet, számára így inkább báty beütése lesz a másiknak.
-Nem volt ez jó ötlet részemről... nem gondoltam bele, hogy ez... megterhelő. Én csak... szerettem volna, ha arra a képre nézek amit mutattál, ne legyen olyan idegen a rajta lévő személy de... végtére is sosem ismerhetem már meg nem? Feleslegesen gyötörlek... bocs.
Próbál kinyögni egy amolyan bocsánatkérést, de érezni nem egyszerű számára, tekintete a tányérjára szegeződik és villájával szórakozottan piszkálja a kaját, mintha turkálná szolidan. Egyszerűen csak idő lesz elfogadnia, hogy vannak dolgok amiket sosem fog megkapni már az életben, hiába akarja. Mindenbe bele lehet törődni, ha nem is száz százalékosan, de elviselhető mértékig, valamennyi rutinja már akad végtére is. De bátyjára nem mer nézni, fogalma sincs miért, talán mert nem ismeri és nem tudja mire számítson. Ki tudja, talán soha nem is fogja tudni, de ez az érzés is csak feszíti a mellkasát.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyHétf. Dec. 26 2016, 20:45

Mi a fosnak kell Kenneznie? Kenny bazdmeg! Megforgatom a szemem.
- Részben te is az vagy, legalább szokod a származásod. De...alkut ajánlok. Te hozzáteszed az y-t, én Leozlak és mindenki boldog lesz
Szuggerálom, a nevemre háklis vagyok. A dolog rázósabb "része" mikor magamról "kell" mesélnem.
Szembe kell néznem vele, hogy ez húzósabb, mintha a szüleimről mesélnék, nem szoktam...eleve minden kétes velem kapcsolatban és még sosem firtattam senkinek milyen vagyok, ez fura...hülyén is fejezem ki magam.
- Ja
Teszem hozzá kurva bőbeszédűen, semmire sem volt jó, de nem beszélek erről többet, ha nem muszáj, vagy emlékszem vissza, kemény idők voltak.
Baszki, elég a sál, hogy kikészüljek, ott a lyuk...a téma, a hobbink anyával és, hogy megtartotta.
- Aha
Nyögöm, nem túl férfias, senki se tudja, sőt ilyesmiért már elvágnám mások torkát, de az öcsém...és a sál és ahh....fáj erre gondolni, ez a dolog mély krátert ütött rajtam, nem mintha valaha is ép lettem volna, de azóta vagyok lyukas. Szaggatottan veszem a levegőt, próbálok koncentrálni, mint a harcművészeti edzéseken. Ki tudja ő szerette-e volna azokat a közös programokat. Jézusom, csak sírni ne sírjak, már így is porig aláztam magam a múltkor. Nagy levegő, bólintok, aztán esetlen vállat vonok. Nem nagy dolog, ha.... belejön az ember, különben se szeretek erről beszélni, hiába nem túl férfias, nekem ez visszahozza anyát és ezt senki sem érti. Kimegyek a mosdóba és a csap fölé görnyedek. Kell pár perc. Behunyt szem, mély lélegzetek, mire leküzdöm ezt. De ha megvan, visszasétálok, erős vagyok, összeszedem magam.
- Kenny
Javítom ki futólag, aztán megtorpanok, kicsit sápadtabb is leszek, félrefordulok köhögni egy sort.
- Nem, nem az. Jogod van tudni.
Elég fura most, olyan...elesett, olyan...öcsis. Sóhajtok, leülök mellé, bár semmi kedvem enni.
- Ez barom depressziós duma, igazad van, ha már mutattam a képet tudnod kell milyen volt, szeretnéd is, szóval... Apánk egy kínai boltban dolgozott és mindig apróságokkal csencselt, de sosem volt érzéke a kereskedéshez. Esténként agresszívra itta magát, a szerencsés esetekben nem jött haza, ha mégis, nekünk esett. De ha ez megnyugtat, néhányszor sikerült eltalálnom. Nem elégszer és nem eléggé, anyának meg nem tett jót. Mindig gyenge volt a tüdeje. Nagyon fiatal volt, amikor eladták, mert tulajdonképpen eladták, még csak 16 éves volt. De nem beszélt a nagyszülőkről, nem volt velük jó kapcsolata, semmilyen, semleges, sokadik gyerek volt egy szegény családban, ráadásul lány. Szóval nem volt 26 amikor meghalt, mint a képen, amit mutattam. Volt...humora, de nem villogtatta, csak nekem mutatta meg, apámmal sosem volt vicces. Valahogy a kettőnk titka volt, mint a kézműveskedés. Aztán a dolgokat, amiket csináltunk, lehetett árulni. Volt néhány mesekönyv, amiből felolvasott, csak beteg volt, gyenge volt a tüdeje, mindent elkapott és nem tett neki jót, hogy megverték.
Mély, fájdalmas levegőt veszek, de folytatom.
- Próbáltuk egymást megvédeni, de volt, hogy hamarabb kiütött. Senki nem vett komolyan, de a gyermekvédelemhez nem akartam fordulni, mert akkor elválasztottak volna tőle és attól féltem, megöli. Mindig attól féltem.
Elhallgatok egy pillanatra, rásandítok, aztán behunyom a szemem, hogy valami nem létező dologból magamban erőt merítsek.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyHétf. Dec. 26 2016, 21:05

-Igyekezni fogok.
Nem, ebben nem valami jó, de majd Kenny is rájön. Ha neki a Ken tetszik, sanszos, hogy Ken marad. Még akkor is ha ő maga meg Lolo lesz.
Kenny azonban elég szűkszavú, ami Leonak furcsa, tekintve ő is beszédes nem valami kussolós gyerek. Semmi sem segít, csak ront, nem is csoda, ha Leopold hamar egyedül találja magát gubbasztva a kaja fölött azon gondolkodva: elcseszte. Mikor Kenny visszajön a javítást meg sem hallja, csak kinyögi, hagyják.

-Aha.
Most ő veszi át a szerepet, hogy inkább ne mondjon semmit. Joga van tudni, persze, de ilyen áron... megfontolandó kell-e neki. Mindeközben letelepszenek mellé. Kenny közben valamivel jobban kifejti amit eddig mesélt, de Leo csak összepréseli a száját.
-Szóval... ezért nem... ezért nem kerestél? De azt mondtad, hamar meghalt az öreg és... sosem akartál beszélni velem?
Süti le a szemeit, mert ahogy elnézi, nagyon jól megvoltak az anyjával és ő... csak elvonta volna a figyelmet, azt a keveset is. De utána? Annyira más élete volt, tudja, hogy sehogy se passzol Kennyébe, de mégis rossz érzés neki, hogy nem kell. Hogy jó volt így.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyHétf. Dec. 26 2016, 21:21

Ez a fura hivataloskodó kijelentés valahogy nem illik hozzá. Nem ismerem, de akkor se... Basszuskulcs már, nem mehetek bele a Kenbe. Kennyzzen már, mint minden normális ember!
Ja, visszamegyek, megerőszakolom magam és annyit fűz hozzá "Aha" Az, aha, kurva jó. Sóhajtva könyökölök az asztalra és támasztom meg a homlokom.
- Miért?
Most még furábban viselkedik, kiakasztotta, amit mondtam? Tutira. Az apja egy rohadt szarfaszú barom volt, az anyja... De nem vágom mire gondol, szerinte miért nem kerestem. Rémlik, hogy múltkor is ez volt a gondja.
- Nem sokkal utána ja, kitántorgott egy kamion elé, de akkor már nem voltam vele, nem laktam ott, csavarogtam. De, Leo, mindig, de ne feledd, hogy anyám a halálos ágyán mondta el. Többször is majdnem megszólítottalak, de ez összetett
Tolom ki a széket, hogy felálljak. Nem egyszerű téma...
- Mi a francot mondtam volna? Rohadtul ki voltam akadva és valahol...irigyeltelek, hogy nem kellett átélned ezt. Hidd el, kurva szar volt és lettem volna a helyedben, hogy nem tudom mekkora egy nyomorult szarból származom. És ezzel jöttem volna? Cső, apám alkoholista volt, szerencsére elbaszta egy kamion, meg verte a haldokló anyánkat? Gondoltam jobb neked, ha nem tudod. Neked mindig ott voltak azok a szőkék, míg nekem ki a faszom volt? Nekem nem volt senki!
Jóég, miért kell üvöltöznöm? Mert azon kapom magam, elcseszem, mert másra nem vagyok képes, mert selejt vagyok, nem jött még rá?
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyHétf. Dec. 26 2016, 21:37

Összezavarodik, pedig figyel, próbál.
-Mit miért?
Aztán abszurd, hogy ennyire örül valaki a saját apja halálának, de valahol meg is érti.
-Miért összetett?
Szerinte nem az, egyszerűen csak kötelességből van itt, hol az anyja miatt, hol mert ő vágta a fejéhez, joga van tudni. Kivételesen viszont nem viseli jól hogy kiabálnak. Mert belül pontosan tudja, hogy jó volt neki, jobb volt, mert rendesen felnőtt, nem verték, van egy igazi barátja és... egy húga is. Inkább csak motyogva felel, mert úgy érzi, még ezért is ő a hibás, hogy ki lett dobva valami árvaházba.
-De Téged legalább tényleg szeretett az anyád.
Érzi bekönnyesedett a szeme, így összeszedi magát és próbálja elfelejti. Fel is áll, nem tetszik neki hogy fölébe tornyosulnak, ha nem is szó szerint. De legalább kimért marad a hangja, azért sem kiabál.
-Képzeld nekem se volt senkim, ezért barátkoztam. Quen volt az egyetlen barátom, mert ugyan nem vertek, nem éheztem, sőt, mindig volt hol aludnom, de szinte nem is léteztem. Én soha senkinek nem voltam a kicsi fia... Úgyhogy... én is irigyellek. És ne üvöltözz a házamban, az a házigazda kiváltsága, de mivel nincs a kezemben sör, nem tudom giccsesen a földhöz vágni mint a múltkor. Ülj már le vagy lebaszlak a székre és beléd tömöm a kacsát. Nem én főztem, de vagy három kemény perc volt megvenni. Szóval... szokd meg. Ha átjössz szar kaját fogsz enni, f.szságokat kell mesélned és... szkippelned kell a nincs senkim macsó dumát. Vagy kimondhatod újra, de akkor úgy veszem ez minden vágyad és kalap kabát. Értve vagyok?
Azzal mutatja üljön le a másik, ő is levágja magát, kerülve a végén a másik tekintetét.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyHétf. Dec. 26 2016, 22:38

Nézek rá értetlen, kicsit ki van ütve a csávó.
- Mire gondolsz, szerinted miért nem kerestelek?
Mert rohadtul nem vágom, nem is ismer, magyarázza már el. Hát ez kész, honnan veszi, hogy nem az? Nem bírok magammal, ülve és egy helyben maradni, járkálnom kell. Bár jah, az nem nyerő ötlet, hogy üvöltözök, alapvetően nehéz kihozni a sodromból, abba is hagyom. A higgadtság fontos előírás a cégnél. Ezzel leforráz... Engem legalább szeretett. Nyelek, érzem, hogy megmerevedek. Látom, hogy majdnem sír, ettől sem lesz jobb nekem. Mereven a szemébe nézek, ja...annál szarabb volt elveszíteni, ő volt az egyetlen, de nem teszem hozzá. Nagy levegőt veszek, mondanom kéne valamit...
- Én meg nem tudok, képzeld. Ne mond ilyen gúnyosan ezt, úgy van, nem értheted és sajnálom, szar. De akkor sincs jogod ezt lenézni
Most elkenném a pofáját, rondán nézek rá, ne szórakozzon fejjel, mert bár...nem ütném meg, azért van valami a gyilkosok és bűnözők tekintetében, ami riasztólag hathat. Ő is irigyel, megemelkedik a mellkasom, anyát...az egyetlen jó dolgot az életemben, de nem tudja, nem érti milyen volt ezt az egyetlen egyet elveszíteni...
- Az tényleg elég hisztis volt... Aztakurva micsoda fenyegetés, belém tömöd a kacsát?
Ezt komolyan mondja bazdmeg? Most fogok megijedni. Egyáltalán miből gondolja, hogy átjövök?
- Miért akarnád, hogy átjöjjek? Najó, az faszság volt, mert semmi közöd hozzá! És nem macsó duma! Azzal fenyegetsz, hogy kidobsz? Te akartad tudni honnan származol, akarsz tőlem hajszálat, ezért hívtál, de senki nem mondta, hogy jóban kell lenned velem, sőt baszki Leo, az egyik fő kibaszott oka - hajolok hozzá közelebb vészjósló-suttogóra fogva a hangom
- Hogy nem kerestelek, éppen az, hogy nem akartalak belekeverni a szar életembe. És jah, kurvára nincs jó szókincsem, hogy szebb szót találjak arra a szarra, felőlem vedd macsó dumának, de megvan rá az okom, hogy féltselek....vagy valami...ilyesmi...magamtól, a...mindegy! Nem, nem gondoltam arra, hogy meg akarnál ismerni, pocsék ötlet lenne.
Ülök le vele szemben. Nincs rajtam semmi megismerni való, csak a hajam kell neki, aztán kalap kabát, ahogy mondta.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyHétf. Dec. 26 2016, 22:58

Vállat von, de azért felel.
-Mert nem érdekeltelek.
Neki így jött le, hogy kerülték, hogy nem akarta ezt igazából, csak amolyan kötelesség. Aztán üvöltözik a másik, de ebből köszöni nem kér.
-Gúny? Gúnyosnak érzed?! Baszod, felnőtt férfi vagy, nem tehetek róla, hogy kerülted az embereket! Ne rajtam verd le a haragod, hogy én találtam, világos?!
Nem igazán értik egymást az indulataik miatt, de ettől még benyögi, hogy irigyelte. Ő is.
-A seggedbe is tömhetem.
Na ezt már valóban gúnyosan adja elő, amolyan pofa be fejjel, de utal rá, már van valakije a másiknak, ha akarja, ha nem, mert... testvérek. Már kezdené azt érezni, közlik vele, hogy senkit sem érdekel a nyomora, mikor... fura dolgokat mondanak neki és össze is zavarodik.
-Eleinte én se...
Mondd inkább csak ennyit, majd csak ránéz a másikra, elrágcsál valami bambuszt.
-Csak... hát... a testvérem vagy. Nekem sosem volt... igazi családom. Van családom, de... az olyan mint a hollywoodi filmekben, olyan... kirakat család. Quentinék családtagként kezeltek sokszor de... én akkor is csak Quentin barátja voltam, logikusan. És... hát... Te elvileg tényleg a családom vagy akkor is ha... ha nem akarod bĐszod. Nem vagyok már kisfiú, ne kezelj úgy. És igenis ezzel fenyegetlek mert... neked is már csak én vagyok, ha jól értem. Senki sem mondta, hogy jóban kell lennünk, sőt, valószínű nem jó ötlet, mert leszúrtak miattad baszki, de... nem hagytál ott. És most is eljöttél. És meséltél is. Én... hát... én szeretném, hogy legyen családom. Hogy hálaadáskor ne azt érezzem, egyedül kellene lennem, mert nem tartozom senkihez. Nem sok tudom ez a testvér dolog, de... nekem számít. Vágod? Van egy... van egy bátyám bĐszod! Bár semmi sem bizonyítja, hogy nem az öcsém vagy öcskös!
Mosolyodik el kicsit futólag, majd beletúr a hajába.
-Szóval ezt is szokd meg. Pocsék ötletem is vannak. Mert amúgy király ötleteim vannak, menő fasza gyerek vagyok ám, általában. Khm. Szóval... szóval szóval mit szólsz? Te is akarsz egy testvért?
Ezt nem lehet erőltetni, de érezni őt nem érdekli miért féltik, ő egy testvért szeretne. Akkor is ha nem ideális a jelölt, de valószínű Kenny sem tartja Leot ideálisnak.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyCsüt. Dec. 29 2016, 22:43

Úgy nézek rá, mintha nem is tudom milyen hasonlat kéne, mintha tüllszoknyás banánná változott volna. Biztatni nem tudom, nagy levegőt veszek és nagyon lassan pislogok.
- De, érdekeltél, úgyhogy ez baromság.
Remegek az indulattól, mit tud ő? Semmit! Biccentek, hogy gúnyosnak éreztem, aztán ez pofán basz eléggé.
- Hogy a francba lettem volna felnőtt 9 évesen? A többihez meg semmi közöd nincs
Sziszegem fogcsikorgatva, tök jogtalan és kibaszottul belém rúg ezzel a kis tetű! Le is kéne lépnem, kitúrni egy fikát az orromból, az asztalára kenni, nesze DNS.
- Az én seggem az kurva nagy tabu neked
Főleg, hogy a testvérem, meg egyébként is, milyen beteg már! Faszt nézzen ez libának, tömje ki magát! Haragosan nézek és készülök lelépni, mert mi a faszomnak tátsam itt a szám, mikor mond valamit. Lelkizik bazdmeg, elég rossz embernek, kicsit hátra is dőlök. Meghallgatom. Rájövök, hogy én is lelkiztem, szégyellem is, de visszatérve Leora.
- Az szar lehet. Nem arról van szó, hogy nem akarom, inkább csak elkéstem. Nem az lettem, akinek anyám szánt, akire rábízott volna téged. De az vagy számomra, fele annyit sem éltél és tapasztaltál mint én és ezt ne vedd rossz néven. Lehet, hogy ikrek vagyunk, de akkor is rengeteg olyan dolgot gyűrtem le, amiről elképzelésed sincs, fiatalabb vagy és esendőbb.
Szar duma, de szar dumát nyomok édes istenem. Mint az oroszlánkirály baszod, én vagyok Mufasza. Homlokon is csapom magam, mert igénylem.
- Hálaadás, komolyan? Ott vannak a szőkék. Én nem értek az ilyesmihez, de nagy dolog. Szerinted nem az? Vérség bazdmeg, milyen nagyobb dolgot akarsz?
Öcskös... Csúnyán nézek rá, mert nagyon nem érzem magam annak. Én sosem voltam gyerek.
- Engem megismerni a lehető legpocsékabb ötlet! Nem mondod? Általában én se zuhanok össze, nem is szoktam magamról beszélni. Hát...ja, akarok
Lehajtom a fejem, mert ez mégsem ennyire egyszerű, de rendes tőle, hogy így mondja.
- De leszúrtak miattam és rosszabb is történhet veled. Nem akarom, egy rokont elveszíteni szar. Úgyhogy nem tudom hogy oldjuk meg és hogy hogy működik az ilyesmi.
Mármint ténylegesen finom nincs. Neki ott volt a kirakatcsalád, nekem nem volt minta. Nem tudom hogy kellene viselkednem, mit kellene mondanom. Még barátkozni se tudok és hirtelen viselkedjek úgy, mint egy testvér. Elintézem azt, aki bántja, odáig rendben van, de ezen kívül? Megkérdezzem milyen fajta sört szeret? Horgászni tutira nem viszem el!
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyCsüt. Dec. 29 2016, 23:42

-Kajak? Az... az jó...
Esik le neki, hogy Kennyt végeredményben érdekli Leopold.
-9 évesen haverkodik leginkább a gyerek, hát akkor még könnyű is... hagyjuk...
Rázza a fejét, hogy mi lelte a másikat, ő is akkor barátkozott össze Quentinnel.
-Csak nekem? Másnak tartogatod mi?
Muszáj kóstolgatnia, mert ha Kenny így, akkor Leo úgyabbul! De végeredményben sikerül kinyögnie, hogy szívesen ismerkedne, mégiscsak testvérek.
-A fiatalabban kiegyezem, ha az esendőt elhagyod. Az olyan pisisül hangzik. És valamiért szeretett Sammyéhez társítja ezt a szót. -De... mivel nem tudom kinek kéne lenned és már nem kell leverned a bunkó felsőbb évfolyamosokat a suliban, így végül is nincs miről elkésned. Azzal elkéstél persze, de másban még lehetsz időben. Ahogy én is.
Mert valahol ő is elkésett pár dologgal nem? Nem volt ott a gyász idején Kenny mellett és hasonló, fontos pillanatoknál.
-Mondtam valamit baszod, kötsz bele a tetves fába is már! És jah, a szőkék, akik tanuld meg Collinsék, együtt vannak a jeles napon. Nekem Lindhardtéknál a helyem, de... igazából nincs ott keresnivalóm... Chloé a gyerekük és a szemük fénye, nem én. Ott is vendégnek érzem magam.
Mert nem lesz Harry Potter belőle Durslyéknél, de kábé mintha Ronéknál lenne... nem a saját családja, na.
-Hát... mondjam Téged? Az olyan buzis... de fogd már fel kérlek mire tépem a pofám, ne kelljen már szüttyögnöm a szavakkal...
Vörösödik bele valamelyest, mert kínosnak érzi fejtegetni: a bátyám akarom bđzdmeg.
-Aztán miért nem? Nincs mit, vagy csak szeretsz rejtélyes lenni? Ha utóbbi közlöm az inkább gáz mint menő.
Kanyarint az arcára egy féloldalas mosolykezdeményt, ami kiteljesedik, hogy Kenny is akar testvért, ez feldobja.
-Hát nem megyek a környékedre, ha zűrös helyen laksz és velem a város napos oldalán közlekedsz majd, akkor nem lesz baj. Átjössz ide többet, ez jó környék, ha neked túl nyugger is.
Mert gondolja, túl kertes házas, vagy franc se tudja.
-Hogy működne? Először próbáljuk megismerni egymást. Ha szerencsénk van, nem fojtjuk meg egymást rövidtávon, ha mázlisták is vagyunk, akkor még meg is kedveljük egymást hosszútávon. Csak... légy önmagad. Unom a kirakat szerepet. Kezdjük azzal... milyen egy átlagos napod? Mik a hobbijaid? Van csajod? Háziállat? Ilyesmi... Vagy hogy mit tudsz rólam, vagy mi érdekelne?
Alapvető dolgok, amiket az ember tud a közeli ismerőseiről. Közben újra nekifog, hogy egyen, hátha tovább jut mint az előbb.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyCsüt. Jan. 05 2017, 19:48

Bólintok, honnan ez a baromság is? Tele van az agya sületlenségekkel aztán naná, hogy nem tud köpni -nyelni, igaz, ha róla van szó, sokszor én se. Elég...durva ez, még nekem is hardcore.
- Ja, főleg ha minden szabadidejében a haldokló anyját ápolja. Na császtok srácok, vár rám egy fürdetés? Aztán kedvem se volt hozzá, hogy az egész...nem ért semmit, úgyhogy szerintem is hagyjuk.
Fogalma sincs, mennyire nem voltam abban az állapotban, vagy hogy azóta sem bírtam megnyílni senkinek. Selejt vagyok, de mi a ftököm csináljak? Elvagyok egyedül, jó így, bele sem gondoltam, hogy lehetne másképp. Barátok...cch, baromság!
- Hogyne bazdmeg, remélem hamarosan én fizetek azért, hogy nyalják
Vágom oda gúnyosan, bár esélyes egy ráborítom az asztalt, ha még egyszer buzinak néz.
Mert pisis vagy - teszem hozzá gondolatban, végül csak vállat vonok. Nem tudom hogyan működik, nem vagyok otthon az emberi kapcsolatokban, de ciki lenne bevallani. Mi az istent mondanék? Antiszociális vagyok?
- Abba kötök, amibe jól esik, aha, ideális család
Fröcsögöm megvetően, mert az ilyesmit, jogosan, gyűlölöm. Viszont ez a Chloéka nem tudom kicsoda, nekem az összes kis szőke volt, akikkel láttam.
- Nem...szerettek téged? Chloe a vér szerinti gyerekük?
Kérdezem óvatosabban, ettől empatikusabbnak tűnök.
- Ne, ilyet ne mondj, tényleg buzis. Ezzel az a gond...
Harapom be az ajkaim, gyenge pontom lenne, családom lenne, amit egyrészt a cég nem tűr, pont mert ki lehet nyírni őket, fenyegetni velük.
- Ne mondogasd, ne verd nagy dobra, szarban lennénk.
Ez nem magyarázat, de bővebben nem fejtem ki. Maximum Usuira fogok mindent, végülis nem hazudnék, az egy necces ügy. Lesújtóan nézek rá. Rejtélyesség kell a ftökömnek!
- Nem azért.
Ezt se fejtem ki, nehezebb magamról beszélni, mint anyánkról, baszki!
- Kezeljük diszkréten, hagyd, hogy én jöjjek és jó lenne, ha ez a kórházas dolog is köztünk maradna a teljes nevemmel.
Nézek rá komolyan, hogy nem a nyuggerséggel van bajom, akármit is jelent. Különben kibaszott szép lakásom van és nem lepra helyen, de mindegy. Talán egyszer becsempészem, ha tudom, hogy biztonságos.
Aha, kicsit bután nézek rá, nem vágom hogy megy ez, önmagam... akkor sírni fog. Aztán a kérdései meglepnek, mert mi az isten? Hát hogy válaszoljak én ilyenekre és tegyek fel hasonló baromságokat? Mit eszel reggelire?
- Várj, gyorsan csinálod... Először is, nem szeretem az állatokat. Még a halak okés, de nekem nincs. Nincsenek állandó kapcsolataim se.
Nem is lehetne, tegyük hozzá.
- Az átlagos nap átlagos, felkelek,dolgozok, alszok és hobbi? A...harcművészet és a fegyverek.
Nem, nem air soft és hasonló műhülyeségek, de komolyan semmi jobb nem jutott eszembe, bár talán azt hozzáteszem, kínlódva és ez látszik:
- Szoktam olvasni. És rólad keveset...csak hogy szociális típusnak tűnsz és hangos vagy és kritikus, amit nem értek. Hogy jött? Miért? Foglalkozás az egyáltalán? Miért vagy halbuzi? Tele van velük a házad... Neked milyen hobbijaid vannak? Jól...jól csinálom?
Egy percre elbizonytalanodom és tehetetlenül meredek magam elé. Én még nem csináltam ilyet.
- Mi lesz, ha nem kedveljük meg egymást? Akkor is erőltetni fogjuk ezt a testvér dolgot? De akkor...minek?
Jah bazdmeg, tele vagyok kétségekkel, egy percig magamhoz képest egész ijedten nézek.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyCsüt. Jan. 05 2017, 20:35

-Szerintem lett volna olyan aki megérti. Nem minden kölök húgyagyú...
De legyint, hogy már édesmindegy.
-Akkor csinálod jól, ha ingyen és bérmentve csinálják gyíkarc!
Köt bele, de csak a savazás öröméért, mert sületlenség a téma épp. Az hogy ez mennyire kiakasztó a másiknak pont nem érdekli, van ennyire rohadék.
-Lenne, ha én nem lennék.
Teszi hozzá, mert a fogadott gyerek, aki nem olyan mint ők kilóg ugye. Leopold legalább is így érezte mindig is.
-Az túlzás, hogy nem szeretnek, mert felneveltek és valamelyest ismernek is, de... értem csak akkor lelkesedtek, mikor elhoztak az árvaházból hat évesen. Pár hónapra rá terhes lett a nevelőanyám és onnantól kezdve én mellékes lettem. Igen, Chloé teljesen véletlenül fogant, koraszülött, félő volt túl sem éli. De túlélte, jó csajszi lett belőle, szeretem a húgom...
A végére zavarba jön és lesüti a szemét, mert pont a bátyjának mondja? Fél emiatt Kenny megharagszik esetleg. A buzisra csak szemet forgat és merően néz, hogy akkor ne kényszerítsék már arra, hogy körbenyálazza a mondatokat, hogy Kenny is felfogja.
-Micsoda?
Mi a gond ezzel, hogy a testvére legyen?
-Nem akarlak eltitkolni... Quen így is tudja. Chloé előtt sem titkolhatom... Vagy épp a többi Collins elől... Stan csinálná a vérvizsgálatot baszod... a facebúkra nem írom ki, ne aggódj, de aki közelebbről ismer, tudni fogja, mert ez nyílvánvaló lesz.
Találkozni akar vele, azt hinnék bebuzult, ha rejtegeti és titkon látogatja...
-Mire érted? Titok hogy Lockwood vagy? Vagy a Lizanderrel a bajod? Baszki, az durvább, mint a Leopold!
Vigyorodik el végre, nevet is kicsit, mert tetszik neki.
-De okés, vágom, nekem jó.
Amúgy sem akar semmit mondani Tináéknak Kennyről, Quent is megkéri majd tegyen így. Nem akarja, hogy bármilyen benyomásuk legyen Kennyről. Jobb így.
-Kajak? Senki?
Ez látszik meglepi, hülyét kapna, ha senki állandó nem lenne körülötte.
-Oh... öh... milyen harcművészet és milyen fegyverek? Ember, konkretizálj, mindent úgy kell belőled harapófogóval kiszedni?
Aztán csak megerőlteti magát a másik, eleinte csak néz, majd nevet a halaknál és realizálja, bátyja szociális kérdésekben gyámoltalanabb mint Sammy. Meglepő, jelenleg olyan benyomása van, mintha Stant és Sammyt gyúrta volna valaki egybe és ez... fogalma sincs jó-e. Minden esetre bólint, hogy jó, jól csinálja.
-Nem, akkor nem erőltetjük. De... én nem adom fel könnyen. Meg akarlak ismerni ahogy a szüleim is megakartam volna. Nem életünk szerelmét keressük bazdmeg, elég ha nem tépjük egymást a halálba. Nyugi. Nos...
Sóhajt és kezd bele a válaszokba.
-Olvasni imádok, amiket itt látsz a polcon mind kiolvastam. Csak olyan könyv van fenn, amit kiolvastam, nagy szó! Ezt más nem is tudja... meg... szeretem hangoztatni a véleményem, szerintem van érzékem a kritizáláshoz, így jött. És baszdmeg igen, foglalkozás! Pénzt is kapok érte baszod! Azért is hogy olvasok, ragadd meg a tököd le ne essen! Nah... meg... hát a halak nem is tudom, imádom őket. Szeretem a tavakat is, a tengert. És csak három akváriumom van, az nem is sok! Hát... íjászkodom még, kocsmázom, meg mikor mit... játszom a gépen vagy rejtvényt fejtek vagy paitballozok a haverokkal vagy faszságokat csinálunk valami buli keretében... ilyesmit.
Csak három fő hobbija van: az olvasás a halak és az íja.
-Na és te mit dolgozol igazából? Meg... akkor kötsz? Haverjaid sincsenek? Nem jársz el bulizni?
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Jan. 10 2017, 17:32

- De, a srácok az én környékemről azok voltak.
Nem empatikus arcokkal voltam körülvéve. Összehúzom szemeim
- De lényegtelen, nekem jó volt így, most is megfelel.
Felvonom a szemöldököm, ahogy próbál beugatni, rossz emberrel baszakodik.
- Én csak tartom a seggem, azt hogy lehet jól, vagy rosszul csinálni? Arra gondoltam baszod, hogy seggnyalókat alkalmazok, ma már nincs robot, még egy seggnyaló is megkéri az árát.
Legyen szó a képletes beszédről vagy a valóságról. Lehet azért jutott eszembe, mert bizonyos szinten még én is csak ennyi vagyok, rövid ideig még. Nem a legalja, de nem is a csúcson, áldatlan állapot.
- Akkor meg ne nyafogj. Az élet fos, az egyik oldalon ad, a másikon elvesz. A húgod miatt mellőztek, de lett egy rakás szőkéd és a kiscsajt is szereted. Nem lehet minden rózsaszín.
Ott a kiscsaj, tök jó. Örülök, hogy van valakije, aki családabb, igazibb nálam. A Collinsok lesznek a szőkék, vágok egy aggodalmas fintort.
- De ők ne nagyon terjesszék. Azért oké, mert ismerős.
Az jó, ha megbízik benne, a lelkére lehet kötni, hogy ne nagyon szivárogtassa ki, de nehéz beszélni róla miért. A céget nem említhetem, leszarom, hogy tilos, az ő biztonsága fontosabb.
- Az. Soha ne hívj Lizandernek, ezt senki nem tudja
Sziszegem jelentőségteljesen, mert röhögcsél, mindjárt kap egy tockost, csak öcsisen. Bár hazudok, Usui tudja, de ő Nemozik, ami bejövős.
- Remek, kösz.
Így talán nem lesz gond és rohadtul odafigyelek majd! Elhúzom a szám, kicsit megemelem az állam, gyűlölettel mondom, mert gyűlölöm ezért magam, az életem és a világot.
- Nincs szükségem ilyesmire.
Sóhajtok, nekem ez nagyon nehéz, szinte fájdalmas, mintha a bőröm húznák le.
- Bocs, nem szoktam magamról beszélni. Szeretem a...késeket. Gyűjtöm... Wing-tsun kung-fut és krav-magát tanulok, a fegyverek közül a gépfegyvereket szeretem, tudod öcsi, sorozatlövések
Pjupjupjuzok az ajkammal. De izgulok nem jó, valamit elbaszok, ha már...akarja és valahol, be kell vallanom, tetszik, hogy akarja. Nehéz és meredek, talán félek is, nem tudom milyen, teljesen sötét és antiszociális vagyok, mintha egy vakondot próbálna kiásni a föld alól...túl fényes a normális emberek között, nincsenek átlagos hétköznapjaim, vagy normális hobbijaim...
- Jogos, rendben, róluk is kérdezhetsz, bár apánknak a piáláson kívül nem volt más hobbija és hivatása, anya pedig mint már említettem kötött, horgolt, hímezett, ajándéktárgyakat készített.
Felnézek a polcra, vágok egy "ejha" fejet, majd visszanézek rá, de ez az egyetlen közös pont, ami a hobbit illeti.
- Igazából...nem hangzik rosszul... és tényleg kritizálós vagy, illik hozzád, de fura foglalkozás. Van kedvenc halad? Különben királyul néz ki. A ponty finom elkészítve. A kocsmázást szarul csinálod. Nem kell seggrészegre innod magad megbízhatatlan haverokkal, a paintbal faszság mert egy rakás inkompetens idióta is ott van rajtad kívül, de a többi...érdekes. Az íjászat is, van felszerelésed? Próbálkoznék ezzel a játék dologgal, de... megvettem azt a szart és kurva sok gomb van rajta.
A konzolra gondolok, de nem jut eszembe a neve.
- Bonyolult, de most egy rendőrnek segítek. Gyilkossági ügy, nem veszélytelen, ezért is mondtam, külön figyelmeztetést kaptam, ne legyenek...hozzám túl közel álló emberek. Szóval nem, nem lehetnek. Nem, idegesítenek az emberek. Ja, kötök, meg horgolni is tudok...néha készítek figurákat, modelleztem... Hajókat csinálok, kisebb városokat, repülőt.
Mondom lesütött szemmel, nem tudom jól csinálom-e.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Jan. 10 2017, 18:30

-Hát de csak mert nem tudod, milyen ha van egy barátod... akkor nem így gondolnád.
Ezt teljesen komolyan mondja, mert nem is tudja mi lenne vele Quen nélkül.
-Nem tudom, én nem tartom a seggem senkinek, ebben Te vagy a profi...
Vigyorog, de csak szívózik. Nem gondolná, hogy csicska a másik vagy hasonló, hát ha beosztott, akkor tenni kell a dolgát és kész. Ő is az.
-Jah... Te is kedvelnéd Chloét.
Ebben biztos, Chloét nem lehet nem kedvelni, túl aranyos. Aztán bólint, hogy jó, nem fogják terjeszti. Kinek is terjesztenék?
-Pedig tök jó, ritka név, lehetnél Liz! Akkor senki sem tudná, hogy rólad van szó!
Neki tényleg tetszik, olyan mint egy megelevenedett és kifacsart Shakespeare mű!
-Vagy csak azt hiszed, hogy nincs...
Húzza el a száját, mert nem létezik hogy ennyire remete bátyja legyen.
-Majd megszokod. Most megtanulod! A késeket? Vadászkéseket? Vagy az olyanokat mint a pillangókés meg ilyesmi. Krav mit?
Ezekről még csak nem is hallott, pislog párat, majd nagy szemekkel néz a sorozatlövőkre.
-Mint az Uzi, vágom... bár az lehet félautomata. És tudsz is velük lőni, meg minden? Engedélyed is van rá...?
Utóbbit már óvatosan kérdezi, mert van egy olyan megérzése, hogy nemleges választ kap.
-Jó, majd ami eszembe jut.
Mert hirtelen most kifogyott és Kenny amúgy sem egyszerű eset.
Bólogat, hogy nofene, majd vág egy fintort a pontyra.

-Én nem eszem halat... a jávai lövőhalat nagyon csípem, az vízzel lelövi a zsákmányát és megeszi, irtó mókás hal. De ilyenem nincs, ne keresd, elég speckó körülmények kellenek neki, meg kaja.
A kocsmázásra szemet forgat.
-Quennel is szoktam menni, de tök nyolc, továbbra is azt mondom, ha nem töröd el a csávó karját, nem késelnek meg.
Néz rá némileg szemrehányóan, majd mosolyogva csóválja a fejét a paintballon
-Persze, hogy van, versenyekre is eljárok néha. Min? A konzolon? Nem annyi mint a billentyűzeten... majd megtanítalak.
Miért ne? Legalább többet játszana vele, általában egymaga ritkán ül oda.
-Egy zsarunak segítesz? És ugyan miben segítesz Te egy zsarunak, ha nem vagy zsaru? Engem is idegesít sok ember, ezért kell megválogatni kivel állsz szóba ember, ennyi!
Vág egy ugyan már fejet, majd elmosolyodik, mert olyan... abszurd.
-Kajak modellezel? Az nagyon türelem játék, én már az elején feladtam, egyszer vettem csak. De Te, figyelj már... ki tudod javítani a sálam is? Nem akartam senkinek sem odaadni, nehogy elb.sszák, de... végtére is Te csináltad, jól gondolom?
Ez még nem teljesen tisztázott, de úgy sejti igen. De már sokkal lazább, nem olyan egysíkú a másik mint állítja azt, sok érdekes hobbija van, csupa olyan amihez türelem kell... fura.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Jan. 17 2017, 14:09

Rohadtul nem akarom ezt hallani, meredek magam elé mogorván és inkább harapom az ajkam, hogy ne mondjak semmi csúnyát.
Oké, ez jó volt, megrándul a szám széle, egy pont neki. Én a seggnyalató szaki. A szemöldököm viszont emelkedik, honnan veszi, hogy én meg akarom ismerni a kiscsajt? Nagyon nem. Ráadásul mit kezdenék egy olyan nővel, aki kiscsaj bazzeg és nem arra van, hogy dugjam? Nőkkel maximum flörtölni tudok.
- Rossz ötlet, hogy én meg ő találkozzunk.
Ha tudná mivel foglalkozom valójában egyből vágná, miért mondom.
- Te is tudod, hogy gáz, de...hivatkozz rám így, majd azt hiszik, valami csajról beszélsz.
Akár megaciki, akár nem, biztonságosabb lenne, a Lizről nehezebb lenyomozni, Kenny néven ismernek. Ez a lelkizős irány megint nem tetszik, most meg úgy csinál, mintha tudná, mi a jó nekem.
- Erről nem dumálunk!
Kész, részemről le is szögeztem. Most már bukta, el vagyok vágva az ilyenektől, vele is túl sokat kockáztatok. A beszélgetés ezen személyes irányultsága viszont frusztráló, főleg, hogy olyan terület, amiben nincs tapasztalatom. Beharapom az ajkam, kicsit szarabb személyiség leszek, mert totál ismeretlen terület, én nem így kommunikálok a kollégáimmal, ha mondok is valamit, az káromkodás, odamorranás, rendszeresen elküldjük a f*ba egymást, néha hozzászólunk a másik dolgaihoz, azt is bunkón, nem komolyan, aztán ennyi.
- A vadászkések túl kicsik, nem jönnek be, pillangó van, de azoknak vékony a pengéje. Főleg a katonai kések, azok...szépek. Mondjuk Tech Bowie, Sog Bowie
Erről így hiába dumálok, meg kéne mutatni. Általában van is nálam, szeretem forgatni, de most nem hoztam. Leohoz nem.
- Harcművészet. Elég kemény. Vágod te, olyasmi, mint az Uzi ja. Hogyne.
Az engedélynél felköhintek, cégen belül az is van, hamis is akad, tökéletes, nem volt még gond, beszopja mindenki, hogy eredeti.
- Van olyasmi is.
A halakra rálesek, már amennyit innen látok belőlük.
- Pedig finom, de akkor minek halászol?
Azt hittem valami értelmes oka van, hogy megeszi. Ez a jávai jól hangzik, de speckó, úgy tűnik olyan állatai nincsenek.
- Milyenek vannak?
Én nem értek hozzá, de...megmutogathatná, vagy ilyesmi. A késelésen elsápadok, látszik rosszul érint, nézek magam elé. Még azokat is meg kell csonkítani, Kazuki lefoglalt pedig sok dolgom lenne...
- Nem...az volt a célom
Nyögöm nehézkesen, ezt igazából nem bírom feldolgozni, hogy azt hiszi miattam volt, mert én nem akarom elfogadni mekkora szarságokba keverhetem.
- Verseny? Ki lő pontosabban, vagy gyorsabban? Az, konzol. Hát...jó
Nem lenne rossz... Kazukival nem hazudok, de ez a kétkedő hang nem tetszik. Mert a céget és a maffiát nem említettem, legyen boldog a zsaruval! Ez már így is az egyik legnagyobb titkom kiböfögésének számít.
- Nyilván nem fogok róla beszélni és te is tartsd a szád! De besegítek egy ügybe, maradjunk annyiban. Aztán ezt az infót törölheted is, csak...akartam, hogy jobban értsd mire a paranoia.
Morranom, az embereken megvonom a vállam. Ez nem egyszerű nálam.
- Aha. Az. Persze. Igen...
Nézem a földet, valamennyire el is vörösödöm, mert ez gáz. De anya ilyesmire tanított és akartam neki adni valamit, kisrepülőt baromság lett volna a küszöbön hagyni ez meg...ez nagymamás bakker! De anya hobbija...ha szégyellem is, az övé, ezért nem mondok le róla. Elveszem a sálat.
- Majd visszahozom.
Gondosan összehajtogatom.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo EmptyKedd Jan. 17 2017, 22:09

-Hát nem is most, hanem idővel!
Legyint türelmetlenül, mert nem hülye. Nem is ismeri Kennyt még, addig nem engedi a húgához.
-Oksa! Ez lesz a fedőneved. Liz.
Vigyorog, neki nagyon de nagyon tetszik, semmi Lizes nincs a másikban, mert Kenes, de ez most mellékes.
-Max most nem, de később erre még visszatérünk!
Mert szerinte ez fontos, meg ha tényleg tesók akarnak lenni, mindent jó lenne átrágni legalább egyszer. De nem kell mindent egyszerre, ezt belátja.
-Gőzöm sincs ecsém, de majd mutathatnál egyszer, akkor lenne fogalmam.
Gondolnak rögvest egyre, mert Leopold nem ért a késekhez.
-De melyikhez hasonlít? A kung-fuhoz? Vagy a kick-box-hoz? Mihez?
Kérdi a harcművészetet majd vigyorog, hogy kapott egy dicséretet. Mire nem valók a lövöldözős játékok...
-Gondoltam...
Húzza a száját az engedélyre, de nem megy bele, ez a másik dolga.
-Az csak sporthorgászat ember, nem bántom a halat, visszadobom! Csak megnézem magamnak. Ennyi... nem érdekel ha szerinted finom, én nem eszem.
Közli a végét némileg sötétebben, hogy ez nem vita és vicc tárgya. De horgászni szeret, kiérezni a hangjából.
-Vannak neon halaim, lazacaim, guppik, amecák, límiák, priapellák... meg tengeri díszhalaim a hálóban korallokkal.
Mutogattam a a nappaliban lévő két akváriumra felváltva, majd a hálóra.
-Gondolom. Legközelebb ne legyél ennyire agresszív és nem lesz gáz.
Bár kiérezni van benne némi fenntartás, de sokat segít az események feldolgozásában, hogy részeg volt akkor.
-Aha. Íjászverseny.
Von vállat, nem szokott vele dicsekedni, a maga kedvéért jár el, hogy összemérje a tudását másokkal és lássa épp milyen szinten van.
-Oksa, majd akkor legközelebb kipróbáljuk.
Most nincs kedve, de következő alkalommal lehet róla szó, az se rossz egy közös elfoglaltságnak.
-De nem drogot árulsz, ugye?
Annak nem örülne, dörzsöli is a nyakát, mert az necces lenne.
-Kösz.
Mondja a sálra aztán és odatolja.
-Ajánlom is, ha nem akkor kiheréllek.
Az a sál még mindig a kedvenc ruhadarabja, nincs mit tenni. Így meg pláne különlegessé vált.
-És miket szoktál olvasni?
Vált témát, mert nem célja zavarba hozni fivérét, csak így alakult. Közben tölt inni is maguknak, noszogatja is egyen már, nem azért vette, hogy kidobja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

"Figyi már..." Kenny/Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo Empty

Vissza az elejére Go down
 

"Figyi már..." Kenny/Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny
» Zaklatás Leo tesó - Kenny
» Nyomozások - Usui és Kenny
» Asszertivitás tréning - Kenny&Usui
» Senkitől jött ajdándékok Leo-Kenny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-