Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy   Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyVas. Júl. 03 2016, 23:20

Hát mondhatni nem volt jó köröm a HÖKös csávesszel, de helyretettem, szóval túléli... hálás lehetek, amiért nem küldött el a sunyiba. Azonban azóta nem nagyon mozdultam ki, hazamenni sem mentem még, azon is gondolkodom munkát váltok, akármi. Minden nyűgöm van. Mark nemrég írt, hogy háhá, már végzett, én nekem még van egy évem, szóval hamarost el kéne nekem is dönteni mi légyen. Hiányzik Mark ökörsége, de nem vagyok egy ideje hangulatban az emberekhez, így megkérdeztem nem jönne-e át ebédre, főzök valamit. Szerencsémre neki édes mindegy a program általában, így belement. A boltba még elslattyogtam, de így egyedül elég rossz. Jobb volt míg a fiúk mentek el. Azt sem tudom mi van Reevennel... olyan régen láttam. Ah... szóval sütök egy lasagnet, remélve Mark szereti. Rakok bele sok husit, tetejére sajtot reszeltem, szóval talán megeszi. Már nem kell sok a kajának, mikor hallom hogy szól a kaputelefon, az ajtóban várom meg miután beengedtem a csengővel. Egy sima sárga top és egy rövidebb térd fölé érő farmer van rajtam, strandpapucsban várom, feltűzött hajjal. Meleg van...
-Csá Mark, ezer éve nem láttalak! Gyere. Remélem mesélsz sok szépet és jót, pletykálj kicsit. - Üdvözlöm és terelgetem befele, jöjjön. Kicsit nyomottabb vagyok mint szoktam, de semmi vészes, hiheti hogy csak a meleg gyűrt és és nem az életkedvem nyaral helyettem.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy   Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptySzer. Júl. 06 2016, 16:21

Ezer éve nem találkoztam legkedvesebb kis pajtásommal, így naná, hogy igent mondtam, amikor áthívott. Próbálkoztam már párszor, de lerázott ilyen-olyan ürügyekkel, én meg nem az a fajta vagyok, aki erőlködik a másik társaságáért. Gondoltam lepattintott valami jobb képű senkiházira, aztán rájöttem, hogy ez lehetetlen, így teljes nyugalommal voltam kénytelen beletörődni, hogy ejtettek...
No persze túléltem, de mint látszik, nem is egészen volt igazam. Vagy Lizt is pattintották és visszatért a megszokotthoz... Ilyen ez.
Azt mondjuk tegyük hozzá, hogy kaját ígért, így ki ne jönne? Még ha meg lennék haragudva, az ingyen kaja akkor is ingyen kaja! Ha ehető, már megérte.
Gyorsban összekaptam hát magam, trikó, térdnadrág, edzőcipő kombóban, miután letette a telefont, és útnak eredtem. Kocsival tíz perc sincs... Persze azért a bőr így is le akar sülni az emberről, légkondi ide, vagy oda...
A kaputelefonra tehénkedek, mikor odaérek, és pár percen belül már a lakásban szimatolok a sütő felé... A konyhában készülök leülni, mint valami jól nevelt kutya, aki arra vár, hogy elé tolják a tápos edényt. Természetesen másfelé orientálódom, ha kell, de fájó szívvel, az tuti...
-Nehogy azt mondd, hogy hiányoztam, mert nyomban elpirulok! - Jelentem ki vigyorogva, de azért egy ölelést bebirtoklok. Nem vagyok puszizkodós, és ölelgetős se nagyon, de régen láttam, ennyi kijár neki. Persze csak futólag, mert a hőség az hőség...
Dobj meg valami hideggel, mert szomjan halok! - Kérem, és remélem, hogy nem konkrétan fogja hozzám vágni, mert Lizből simán kitelik.
Pletykálni amúgy neked kéne, te vagy a csaj, nem? - Vigyorodom el, miközben leülök valahová, ahová hagyják. Nem nagyon tudom, hogy mit is mondhatnék hirtelen, főleg, hogy már rég nem láttam a másikat, de majd alakul ez...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy   Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptySzer. Júl. 27 2016, 21:16

Markban az a legjobb, hogy egyszerű. Nem is kérdés, hogy rögtön a konyhába veszi az irányt és már ül is az asztalhoz, vigyorognom kell tőle. Csináltam jeges teát, elé tolom a kancsót meg a poharat, töltsön magának ha szomjas én már megittam kettővel mielőtt jött. A konyhában még melegebb van így, hogy sütök, de le van tojva.
-Akkor nem mondom, nehogy az a kis vér is kimenjen az agyadból, ki fogja megenni a asok kaját amit csináltam ha kinyúvadsz? - A szokásos kedveskedés, de amúgy tényleg hiányzott az idiótája. Hol a vizsgák, hol a meló, hol... nos a kellemetlen mozis este visszhangja miatt mondtam nemet. De most leszámoltam a nemekkel!
Persze meglep az ölelés, pislogok is rá pár nagyot, esetlen ölelem vissza. Mióta ölelkezünk? De betudom annak, hogy megsütötte a nap, elvonási tünetek, ilyesmi. Minden esetre a mosolyom lemoshatatlan.
-Van amúgy kóla is. Az is hideg. - Vettem, hátha azt inna, sör is van, de csak későbbre, előbb egyen.
-Kettőnk közül te vagy a lányosabb, akkor minden csajos dolog is dukál mellé. - Kegyetlen vigyor, de tudja, hogy csípem a búráját, nem veszi magára. Ha igen, akkor tényleg régen találkoztunk!
-Hát.. Lui haverom apa lesz... Reeven elköltözött, szóval egyedül tengődöm itt, azt se tudom találok-e albérlőt nyárra... mindenki hazamegy aki koleszos. Amy barátnőm bepasizott, ergo másról sem képes beszélni, csak Paulról... Ehm... azon gondolkodom munkát váltok... ilyesmik. - Tömören, válogathat, vagy előadhatja az ő rövid verzióját és én válogatok. Ahogy neki jobb, de úgy döntök mégis kell még tea, megpusztulok...
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy   Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyVas. Júl. 31 2016, 12:30

Valóban, egyszerű vagyok, mint a faék. Kajával nálam bármit el lehet érni, nem kell hozzám semmilyen különös képesség. Liz meg még jól is főz, szóval miért is ellenkeznék? Az ölelkezés láthatóan furára sikerül, de bánja kánya, régen láttam ezt a boszorkányt, szóval totál szeretethiányos vagyok.
A konyhában helyet foglalva az elém tolt kancsót szívesen fogadom, töltök is, és gyorsan legurítok egy pohár innivalót. Még a kóla reklámos "Áhh" hang is megvan a végén. Jól esett...
-Kajálni agy nélkül is lehet... Nézz csak rá a zombikra! - Azok is agyatlan zabagépek, szóóóval... Én meg aztán főleg.
-Szóval nyugodtan mondhatod, ha mást nem, és tényleg megpusztulok, akkor lesz egy köröd a helyi szeretetszolgálatnál. Biztos van valami homeless etető, vagy valami... - Ah. Nők! Mindenen fennakadnak, hát hihetetlen.
-Jó ez, köszi. - Vetem közbe a kóla említésére. Beérem én a másik lónyállal is. Egál, hogy melyik cukros izétől leszek még szomjasabb.
-Hát ez tény, de csak azért, mert nagyobb a bajszod, mint az enyém... - Mi már csak ilyen kedvesek vagyunk egymással, de pont ezt szeretem benne. Mindig veszi a poént, és nem az a tipikus csaj, aki mindenen megsértődik... Akinek csak addig vicces a szitu, míg ő szívat, de ha visszakapja, akkor már csúnya rossz vagy, mert bántottad anyuci kislányának pici lelkét...
-Lui? Mármint, aki Nanával van? De ugye nem Nana??? - Bírom a kis csajt, és mintha említve lett volna már a srác, így vele kötöm össze, de attól még nem törvényszerű, hogy Nana lenne az, akiben megkötött a gipsz.
Reevre bólintok, nem úgy néz ki a srác, mintha meg tudna ülni a seggén, de nem is nagyon ismerem, így nem tudok sokat hozzáfűzni. A barátnő kérdés megint csak bólintást idéz elő, hiszen nem tudom ki a csaj, és biztosan baromi unalmas lehet, ha csak a pasijáról tud beszélni...
-Ideje lenne neked is felszedni valakit... Talán a munkahelyeden sikerül... - Próbálom felvenni a beszélgetés fonalát, de én ehhez annyira nem értek.
-Vagy lejössz velem a partra valami szexi cuccban, aztán szerzek neked valami jó képességű fazont! - Ha mégsem, amire elég erős esély van, akkor legalább volt mindkettőnknek egy jó napja!
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy   Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptySzomb. Aug. 13 2016, 20:48

-Húúú de szomjas volt valaki, vagy csak ennyire dög meleg van odakinn! - Nevetek, hogy elhagyja a jóleső "ahh" a száját.
-Lehet, de a zombik nem dicsérik a szakácsot, ne zombulj be! - Nevetek, nem várom el hogy ajnározzon, de ha csorgó nyállal darabosan tömi magába a kaját nem lesz túl jó társaság...
-Inkább lesz egy köröm az ásóval meg a lapáttal, hogy elássalak a parkban. Melós dolog, nagyon melós, lehet csak bedoblak a tengerbe. A halakat is etetni kell, hmm. - Nevetek, nem kívánom a megpusztulását. Kivel hülyülhetnek akkor?
Kólát nem kér, hát marad a tea. De mivel úgy is elfogy, eljön még a méreg ideje is.
-Már azt hittem azt mondod tökösebb vagyok mint te, de ez övön aluli volt. - Simogatom meg felháborodva nem létező bajszocskám, de nevetek aztán.
-Ki más ha nem Nanaia? Persze, hogy Nanaia! Lui egyetlen örök szerelme, elképesztő, hogy megtartják. - Még mindig nehéz felfognom, szerintem korai, de ő nekik legyen jó. Lui jó apa lesz, ez nem kétség, de Nana vajon felkészült egy örökkön ordító csöppségre?
-A kávézóban? A sok betévedt alak között? Meglepődnél mennyi hülye van, erősen kétlem, hogy ott találnék normálisat. Nagy ritkán tévednek be értelmes férfiak. - Legyintek, hogy én már feladtam. Persze kéne valami pasi, bár bizonyos kapcsolati elvárások miatt nem vonz. Egy meleg pasi kellene! Nem, nem jó... azok lányosak és amúgy is. Aszexuális meg... azok tuti betegek. Ahh, hagyjuk. Mark persze villámgyorsan megoldaná a problémám, meg is nevetett vele.
-Jó képességűt? Mitől lesz jó képességű? Nem csorog a nyála de kockás a hasa? Magától meghív egy italra? Még a végén rád kacsintana és azt mondaná, gyere cuki fiú röpizni! - Kacarászom. -De jó, persze, menjünk, de szerintem elhajtom mind. Na meg végig maradnod kell, ez alap! A kerítő nem tűnhet el! - Markkal biztonságban érzem magam, de idegen srácokkal most nem hiszem hogy szívesen lennék. De amíg Mark ott van, addig végül is mindegy.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy   Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyKedd Okt. 18 2016, 14:00

-Is-is! Csak dugd ki az orrod a lakásból és rájössz, hogy még a bugyid is leolvad rólad. Persze ezt a vigyorom is elérheti idebent... - Ördögi vigyor terül el a képemen, mert tudom, hogy Lizt ez kicsit sem hatja meg, ugyanakkor legalább veszi a poénjaimat és mindig visszakontráz, amit imádok benne.
-Mert gondolod, én foglak? - Csak enni hívott, nem önbizalom erősítő tréninget tartani... Pff... Ha ezt előre tudom, inkább rendelek a kínaiból, azoknak nem kell a nyalizás.
-Tényleg elföldelnél? Ahh, ez cuki! Tudtam, hogy te vagy a legjobb barim! De akkor légyszi a kedvenc parkomba temess a juharfa melletti pad mögé. Sok jó emlék köt ahhoz az árnyas kis zughoz! - Az arckifejezésemről minden jó emlék leolvasható, de ha nem, adhatok pár Activity szintű mutogatós instrukciót is... Közben a telefonomat előkapva nyitok egy várostérképet és rá is bökök az említett parkra, nehogy eltévessze!
-Ha tökösebb lennél, már kihasználtalak volna! - Miért van az, hogy Liz közelében a poénkodás mindig arra megy ki, hogy meleg vagyok? Ez a csaj valami rejtett homi-kutató...
Vigyorom egészen addig tart, míg legújabb kedvenc póni-bajtársnőm nem kerül szóba, ráadásul elég hihetetlen közegbe helyezve...
-Viccelsz! - Hápogom. Nana nem az az anyatípus nekem. Legalábbis nem ebben az életkorban. Na és ki varrja ezek után a tetoválásaim? Kivel pónigolok a pónifancon-ra? Ez lehetetlen...
-Mire megtalálom titkos életem tökéletes másik felét, addigra szertefoszlik minden egy hülye kis pöcs pöcse miatt... Baszki... - Kicsit összeszottyadok a hírtől, de ezek után nem nagyon lesz kedvem a kis csajhoz. Valahogy nem vonzanak a kölykök... Ez a Lui is egy értelmes gyerek lehet, ha nem képes gumit húzni a farkára. Ezek a mai fiatalok...
Kedvenc szöszim persze hamar tovább tereli a társalgást és elfelejthetem ezt a rémálmot.
-Miért? Ott nincsenek cuki pincérfiúk, vagy valami? - Oda se megyünk akkor...
-Én pedig boldogan mennék... Na nem, dehogy. A homikat most diszkrimináljuk... Viszont eléggé lelombozó, ha a pasi kerítődet nem rázod le, amint látótávolságba kerül egy esélyes jelölt. Még azt fogják hinni, mint a gagyi tinifilmekben, hogy belém vagy zúgva, és senki nem érhet fel hozzám! - Cápavigyort villantok, hisz tudom, hogy mindenki belém van zúgva. Még a kis nyomorék Usui is. Azért imitálja, hogy utál, hogy nehogy kiderüljön...
Némi recsegést azért érzékelek az épületen, mintha nyikorogna a tartószerkezet, de biztos csak hallucinálok... Vagy ránk fog szakadni a plafon.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy   Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy EmptyPént. Okt. 28 2016, 14:32

-Jaj neeee, melyik idióta szoknyapecérrel töltöttél el túl sok időt? - Nevetek, ez a szöveg, hogy leolvasztja rólam a bugyit a mosolya... anyám... mintha Sethet hallanám, de nem akarom. Az a csávó is csak akkor volt normális mikor már nem flörtölt.
-Hm, jobban belegondolva, rólad beszélünk... - Negédes mosoly, Markot jó szívatni, ha csak annyival is, hogy tirpáknak tartom, amiért egy "fincsi"-t nem nyögne be a kajára.
-Jó, jó, persze, hát persze, de ha hulla leszel honnan tudod majd hova temettelek, főleg ha tényleg bedoblak a vízbe? - Ez a minimum az aktivitért és a mobilért. Lökött.
-Te figyelj, van egy Will nevű volt osztálytársam aki most idejár és fogadásból magassarkúban focizott velem... bemutassalak? - Gonosz vigyor, tudom, hogy Mark nem meleg, vagy jól titkolja, de ez kihagyhatatlan volt. Mondjuk Will fejét is megnézném, hogy pasit viszek neki.
Nanaia és Lui persze már komolyabb téma, látom rajta, hogy neki is új a szitu.
-Nem, halál komoly, Lui csak úgy benyögte... - Cseten, nem csoda ha elrángattam azon nyomban kajálni.
//Ezek a pónis belső monológok XDDDD nagyon jók xDDD//
-Ne bántsd Luit, jó srác. Bár nem értem, hogy nem tudott figyelni az óvszerre, komolyan. Mindegy, de az biztos, hogy ő nagyon akarja a gyereket, ha már így alakult, elvileg Nana is, szóval... de milyen titkos életed titkos másik fele, haaa? - Hirtelen nem kapcsolom össze a pónival.
Később már nevetnem kell a pincérfiúkon, nálunk...
-Nálunk csak lányok vagyunk felszolgálok pupák! - Nem vettek még fel fiút. Lehet oka van...
-Ó, hát hogyne, de tudod jobb előre letesztelni a jelölteket, hogy kijönnek-e veled, mert ha nem amúgy sem maradhatna, a haverkámat nem cserélem le. Ahm, lebuktam, de már ideje lenne odaadni azt a szekrényi levelet, mert amióta megismertelek írtam minden nap egyet és kezd szűkös lenni ez a lakás... de kikérdezlek belőlük, adok egy napot, hogy elolvasd őket! - Vigyorgok vissza, ha szerelmes rajongót akar megkapja muhahah.
Közben kész a lasagne, szedek, kiteszem, fogjunk hozzá, elvégre ezért jött nem? Persze nem csak ezért de na... ki tudja eszik-e rendesen ez a hülye, lehet csak pizzán él. //Asszem még nem szedtem ki a kaját, ha mégis bocs xDDD//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy   Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy Empty

Vissza az elejére Go down
 

Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ÁHÁ! ~ Mark és Lizzy
» Ufotámadás! - Mark & Lizzy
» Happy(?) Birthday M&L ~ Mark és Lizzy
» Mark-simogató [Mark & Bree]
» Csak hagyj végre békén... - Giselle és David

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-