Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Where am I? ~ Hale&Nick EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Where am I? ~ Hale&Nick EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Where am I? ~ Hale&Nick EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Where am I? ~ Hale&Nick EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Where am I? ~ Hale&Nick EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Where am I? ~ Hale&Nick EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Where am I? ~ Hale&Nick EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Where am I? ~ Hale&Nick EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Where am I? ~ Hale&Nick EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Where am I? ~ Hale&Nick EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Where am I? ~ Hale&Nick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptyHétf. Feb. 15 2016, 21:22


- Cica, ne csipkedj….üm…nem csuknád be ablakot. Köszönöm nem kérek homokot reggelire, de áu, ne csipked a lába!. –csukott szemmel még félálomban morgok, de egyre idegesebb leszek mert csak nem  hagyja békén a lábamat, sőt már a hajamat is basztatja. Morcosan felülök és…
- Fahszom, hess! Mi a fasz! Hess hülye dögök! Hess! – fél kézzel csapkodom, a balomat nem tudom mozdítani. Amikor mégis megpróbálom hatalmasat üvöltök a fájdalomtól. Két sirály molesztált kitudja mióta.
– Blepfföh – köpködöm ki a homokot a számból. Mi a franc? Hol vagyok?
Értetlenül pislogok körbe. Valami tengerparton lehetek, előttem víz felettem sirályok alattam töménytelen mennyiségű homok, meg nagyobb ugrálásra alkalmas sziklaormok, de nem úgy tűnik, mintha strandféle lenne. Hasogat a fejem. Mi történt velem?!
Ezer lesz a vérnyomásom, hatalmas kínok között feltápászkodom. Alig bírok lábra állni, a karom meg egyre biztosabb, hogy eltört. Tegnap Kevin legénybúcsúja volt ez tuti. Beültünk sörözni még ez is biztos. Utána átmentünk egy sztripbárba és ennyi. Sötét filmkockák homályos sorozata…de én nem is ittam ennyit, még mondtam is Halenek, hogy nem leszek sokáig, mert lapos a buli….hány óra lehet? Az ingem szakadt, kicsit véres is, a nadrágomon öklömnyi nagyságú lyukak vannak, a telefonom képernyőjén pedig keresztbe fut egy hatalmas repedés. Bassza meg a kurva életbe! Jó, de legalább megvan a mobilom, megnézem az időt, 7:25. Próbálom belőni valahogy az almással a GPS koordinátákat. Manhattan Beach. Hogy és mikor és hogy??? Tuti, hogy nem ittam ennyit. Teljesen biztos.
Zavarosan tárcsázom a menyasszonyomat és ha felveszi akkor neki, ha nem, akkor hangpostájára hadarom el fájdalomtól elnyűtt hangon a szöveget.
- Szia Kicsim, fingom nincs mi történt, esküszöm nem basztam be ennyire....értem tudnál jönni az öööö Manhattan Beachre azt hiszem… - aztán lehet nem is itt vagyok, mert akkor kéne lennie embereknek is nem? Egy-két futóbolond ilyenkor már róná a köröket, nem? . Mi a szar történt??
Vissza az elejére Go down
Hale Salisbury
Hale SalisburyFilmművészet
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 358

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptySzer. Feb. 17 2016, 12:02

Végre egy napsütötte lustálkodós nap. Amióta hajtjuk az új félévet, azt sem tudom hol áll a fejem. Nickkel együtt élni pedig mindenre jó, csak tanulásra nem. Sosem értem, hogy van ez? Miért nem szokom meg végre? Miért nem élek normálisan, mitől várom minden percben, hogy betoppanjon az ajtón? Nehezen hagyok neki teret magára, erőltetni kell, hogy ne lógjak rajta, mint egy megunt ing, pedig aaam...
Hanyatt fekve heverészek az ágyban, és várom, hogy haza essen szívemnek hőn áhított vágya. Össze kéne dobni neki egy reggelit, ami közben kifaggatom mi volt a legény búcsún, mert titkos forrásból tudom, hogy valami sztripper bár meglátogatása is a cél. Kicsit lerágtam pár körmöm, amúgy meg nem. Nickben teljesen megbízom, ha csak feleannyira ragyog a szíve, miközben rám gondol, mint nekem, amikor rá.. Nos, nincs mitől félnem.
Felcsilingel az almásomon, a jól ismert Avicii dallam, és máris ezerrel vigyorgok.
- Édes? - hallgatom amit mesél, de csak annyit értek, hogy menjek érte és, hogy van valami. Olyan hirtelen ülök fel, hogy elfog a hányinger, ijedten ugrom le az ágyról és rövid nadrág top, félcipő együttesben rohanok ki a lakásból. Az ajtót becsapom, a kulcs meg kiesik a kezemből, de eddigre búg a vonal.
Nem tudom, hogy miért kell érte mennem, de megijeszt, hogy hív, amúgy is pánikolok, ha róla van szó.
A kocsiba ülve hívom újra. Mosolyt erőltetek az arcomra és a hangomba.
- Édesem, navigálj. - nyomom a gázt, mint az örült és remélem, hogy nem egy hullát kell segítenem elásni, de az tetszene, ha szerzett volna egy tigrist.
Egy nénit majdnem áldozatul szedek, ahogy beveszek egy kanyart és bezúzok egy egyirányú utcába, majd onnan le  a partra. Hajaj, mennyi bünti lesz ebből.
- Huha, majdnem összeszedtem neked egy nénit, tuti kötne neked valami szépet. - még mindig igyekszem vidám lenni, de amíg nem látom, hogy nem éppen egy legyilkolt kurvát ás el, addig nem fog menni teljesen őszintén.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptyCsüt. Feb. 18 2016, 21:16

Teljes káosz az egész. Lehet mégis ennyire bebaszarintottam volna? Mondjuk a fejem az menten hat részre szakad és valaki oltsa le a Napot mert kurvára világít. Hiába vagyok már félig meghalva Hale hangjától kicsit mégis mosolygom. Fura is volt nem mellette ébredni, hozzá vagyok szokva ilyenkor még ott szuszog mellettem.
- Navigáljak? Hát ööö… - lenézek a földre – baszki hol a cipőm? – lehet elvitte az a köcsög sirály. Vajon a madarak esznek Converset? Csessze meg, ne a csukámba fészkeljen a rohadt dögje. Zokniban csoszogok valamerre előre, fingom nincs hol vagyok.
- Hát…valami parton az tuti, itt a víz, meg ööö ja, víz. Sok. – fáhháj a fejem. Gondolkodni nem tudok, nem hogy még útbaigazítani. Bár azért nagyon szeretem, hogy rögtön jön. Egy perce viszont lefagyok. Milyen öregasszonyt akart ez elcsapkodni? Mivaaan?
- Cica, légyszi ne üss el senkit, amíg ideérsz. Hazafele már vezetek. – az hiányzik, hogy balesete legyen. Hát persze, majd tolókocsiban begurítóm az esküvőnkre. Szép is lesz. – De a nénit hozhatod hátha tud gatyát stoppolni. – tovább haladok előre és ekkor hatalmas Monteverest zuhog le a szívemről.
- Haaalee, tudom hol vagyok! Emlékszel melyik mólóhoz mentünk, amikor megkértem a kezed? – igeen, ez tuti az. A nők meg nem felejtik el az ilyen dolgokat, ugye? Bár Hale…a lakásban is kétszer eltévedne, de remélem most idetalál. Kicsim könyörgöm találj ide hát meghalódom!
- Ha nem tudod akkor irányítalak! De nagyon foglak szeretni ha sietsz ééés ha hozol vizet, aspirint meg valami kaját. Ne, inkább ne hozz semmit, csak siess. Vagy inkább mégis hozz egy kávét. – könyörgő hangon esedezem, komolyan nekem van a legjobb menyasszonyom. – Szeretlek! – ezt azért hozzáteszem mielőtt kiakadna. De nem tehetek róla, hogy így berúgtam!
Vissza az elejére Go down
Hale Salisbury
Hale SalisburyFilmművészet
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 358

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptyPént. Feb. 19 2016, 08:54

Kezdek kicsit kiakadni. Mi az, hogy hol a cipője? Nagyon remélem, hogy közel a lábához.
- A lábad megvan, kicsim? - mondjuk azt biztos nem így közölte volna, ha a fél lába elveszik a tengerparton.  Minden kis porcikáját akarom, a lábától kezdve a köhöm.. szóval jó lenne ha nem vesztegetné el őket. Markolom a kormányt, ahogy préselem a pedált a padlóba. Ideges vagyok, az pedig nem tesz nekem jót, akkor elfelejtek vezetni.
- Aha, már tudom is hol vagy. - nyögöm cinikusan. Víz, sok víz. Szuper, akkor máris csak pár kilométernyi partterületről lehet szó, nem nagy dolog, seperc alatt ott leszek. Remélem addig nem hagyja el a haját. Mázli, hogy a telefonja megvan, ahogy a dolgok állni látszanak.
- De, a néni kiugrott elém, egyenesen meg akart halni. - most mit mondjak? Hogy szegény hiába grasszált a járdán én majdnem elvittem a járókeretét a partra? Mondjuk, ahogy hallom Nicknek lehet jól jönne.
Ahogy kimondja, hogy hol van azonnal összeugrik a gyomrom. Istenem! Tekintetem a jegygyűrűmre siklik, boldogság kúszik a gyomromba, minden porcikámba. Még mindig nehezen hiszem el, hogy a világ legjobb pasija az enyém. Csak az enyém. Minden éjszaka engem ölel, velem szexel és engem csókol. Jólesően felforr a vérem.
- Ahhhgrrr! - értem én, hogy hol van, tudom, ismerem a helyet, hogy a francba ne tenném? El nem hinné, hogy hányszor voltam kint, amióta eljegyzett. Már csak azt szeretném, ha végere el is venne. Tegnap. Örökre hozzá akarok tartozni.
- Tudom hol van, ne aggódj. - hangomban mosoly bujkál, máris végem van, hogy arra gondolok ő és én összetartozunk. Olyan mélyen szeretem  , amire szavak sincsenek.
- Kisszívem, komolyan azt hiszed, hogy meg fogok állni egy kávéért valahol? - biztos nem gondolja komolyan, mert ez nem fog megesni. Alig várom, hogy hozzá érjek, hogy megöleljem, hogy lássam minden rendben van vele.
Kicsit még elbeszélgetünk, amíg 80-nal besüvítek a  tengerpartra. Még teljesen időben satuztok, hogy ne merüljek el a homokban. Az más kérdés, hogy látom is már életem hős szerelmét. Leállítom a motort és kipattanok a kormány mögül, hogy felé siessek.
- Édesem, hogy nézel ki? Mi történt? Hol a cipőd? Mi van az ingeddel? Mi, mi, mi? - hadarom, hogy mik történtek? A karja tök furán áll, ennek ellenére mégis magamhoz ölelem, noha sejtem, hogy fájdalmas sikolyban lesz részem.
Mohón az ajkára csókolok, imádom, hogy máris izzik és forr a vérem.
- Hol jártatok, kicsim? Mi van veled? Mi ez? - a féltékenység a szívembe mar. Tudom, hogy táncoslányokat néztek. Tuti jobbak voltak, mint én.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptyHétf. Feb. 22 2016, 14:04


Cinikusan felnevetek. Ja, a lábam megvan és remélem egyéb becses testrészeim sem szenvedtek érdemi hiányt. Caplatok a homokban, bele is rúgok, de attól meg megfájdul a kezem. Hogy a faszomba?! Minden esetre fájdalmatosan nyögök egyet, talán van rá esély, hogy csak zúzódás. Bár...Mindegy, Halenek nem mondom, hogy tőből leszakad, még a végén orvoshoz akar vinni. Nincs ennek semmi baja.
- Jójó, hazafele én vezetek! - ez amúgy is magától értetődik, de azért megerősítem még egyszer. Nehezen viselem, ha én nyerem meg az anyósülést, nagyon szeretem és az életemet adnám érte, de néha, amikor ő markolja a kormányt hirtelen baromi vallásos leszek és a összes istenhez imádkozom egyszerre.
Megnyugtató, hogy nem kell GPS-t játszani, igazából amúgy sincs előttem a város, fogalmam nincs merről jön, de remélem a leggyorsabbik úton.
Áhhááá fáj mindenem. Érdekelne amúgy, hogy kerültem ide. A mobilomon semmi új kép nincs, a híváslistám teljesen unalmas. Mielőbb elő kell kerítenem azokat az istenverte barmokat és elbeszélgetnem velük, hogy mégis merre hány méter. Hát hogy hagyhattak itt így egyedül? Simán ki is nyírhattak volna. A sirályok amúgy is már elkezdetek harapdálni.
- Tuti? - esdeklő hangon kérem, hááátha mégis kipattan valahol és szerez nekem egy koffeinlöketet, erőset, feketét, sokat. A fél törött kezemet adnám érte, de komolyan. Mire már beleélhetném magam a kávé gondolatába, beszáguld, mint valami eszelős. Annyira látszik, hogy sietett, nem hiába szeretem. Bicegek is gyorsan felé, de ő hamarabb elér és konkrétan rám veti magát. Én meg itt halok meg, ez tuti. Szép halál nem mondom de...
- Aááááágghttreeááááiii - nyögök fel kín szenvedve. Ha eddig volt esélyem arra, hogy csak zúzódás, most már teljesen elengedhetem. Ez el van törve, de nem para akkor se megyek dokihoz, mert nem.
- Sziaeh - hangom még ott van az előbbi hasító fájdalom, de imádom, hogy itt van. - Köszi, hogy jöttél - gyorsan meg is csókolom és menten elfelejtem, hogy meg készülök halni. De a kérdésdömping ügyesen visszazökkent.
- Hát...jó buli volt...asszem. A cipőt meg elvitte egy sirály fészeknek. De az is lehet, hogy megette. Az ingem meg...divat? - fogalmam nincs mi van. Egy biztos meg nem csaltam, mert arra be matt részegen sem lennék képes. Meg minek is, ha egyszer enyém a világ legjobb nője, a francért adnám lejjebb?!
- Nem tudom Cica, elmentünk egy... - sztriptízbárba - férfi szórakoztatóipari egységbe és katt. De nem hinném, hogy ennyit ittam volna, de lehet, hogy de...nem tudom. - megrántom a vállam és vágok egy grimaszt a kezem miatt.
- Hazamegyünk? - nyújtom a tenyerem a kocsikulcsért és ezzel együtt beugrik valami - Baaazz, utána elmentünk valami kulcsok kocsmába, ahol volt valami balhé és ingyen volt az abszint. Bakker... - ez sok mindent megmagyaráz, a folyékony negrótól eléggé be tudok rúgni. Beleszagolok a az ingembe, legalábbis a megmaradt cafatjaiba...csöpög a fűszag belőle.
- Szeretlek! - pislogok bűnbánóan Halere, és hajolok is egy újabb csókra.
Vissza az elejére Go down
Hale Salisbury
Hale SalisburyFilmművészet
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 358

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptyKedd Feb. 23 2016, 13:27

Ami azt illeti én is nagyon remélem, hogy megvan a lába, meg a farka is, különben nagy bajban leszünk. Főleg, hogy mostanában erősen ráállok, szép szójátékkal élve. Mert állni rajta, nos… nem vagyok én a magam ellensége.
- Hogyne, nyuszi! – igen, hazafelé vezet, hogyne, csak valahol szedjem már össze, mert engem lever a víz. Annyira aggódom érte, hogy majdnem nénit celebrálok a szélvédőre. Igaz, hogy le kéne mosni lassan, de nem vérrel, az nem oldja a bogarakat sem. Vagy a franc se tudja, a kola igen.
Csak felciccenek, hogy nem viszek kávét, nincs türelmem, nagyon sajnálom, de majd kap, csak lássam, hogy jól van és a gyomromat maró félelem elmúljon.
Azonnal jobban vagyok, ahogy megpillantom, kivágódom a kocsiból és felé sprintelek. A nyakába vetem magam, szorosan magamhoz ölelem, mire zombi hangot hallat, amiből sejtem, hogy valami baj van. Ellépek tőle és szemrevételezem.
- Édesem, mi van a kezeddel? Sirály? Szórakoztatóipar? – ismétlem a szavakat, de közben sejtem, hogy mit mond, tudom, hogy bároztak, nem titok, gyilkolt is a féltékenység.
A homlokomon megjelennek az aggodalom ráncai, a kulcsot eszembe sem jut felé nyújtani. Hogy vezetne már? Még emésztem, ujjaimmal a testén matatok, hogy halljam hol szisszen fel, mije fájhat még.
- Haza? Eszednél vagy? Kórházba megyünk, a kezed elég furán áll és van valami vágás a nyakadon, ami lehet akár karmolás is, de tuti, hogy kórházba megyünk. – apelláta nulla, és ezt remélem hallja a rémült hangomból is.
- Csajoztál is? – morgom a csók helyett. Mert a nyakán van egy karmolás és be sem merek nézni a divatos inge alá. A gyomrom összeugrik a félelemtől, remélem nem csalt meg, simán belehalok. Mégis rácsókolok a szájára, ha már úgyis viharvert meg is harapom kicsit. Mellé lépek, megfogom az ép kezét és megindulok vele a kocsim felé. Én vezetek. Tenyere a tenyeremben, felforrósítja a vérem, tiszta cink, hogy sérült, én pedig szeretnék egy jó szexet… Áááá.
Besegítem az anyós ülésre, mert és csak, majd a kormány mögé ülök, nem hiszem, hogy vezetne, hogyan?
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptyKedd Márc. 08 2016, 19:21

De igenis én fogok vezetni, ebből tuti nem engedek. Szeretem meg minden, de nah. Elvek is vannak a világon, Hale meg hát jah. Jól vezet háztartást, de nah. A kezem baromira fáj és hiába vagyok szuperhíró, akkor sem tudom titkolni előle.
- Semmi, ne aggódj, csak kicsit megroppant, de nyugi, minden a legnagyobb rendben! – kár, hogy az elgyötört arcom tök mást mutat. A szórakoztatóiparra rákacsintok, imádom húzni, hihetetlen milyen könnyű féltékennyé tenni. Bár, nekem is elég ha valaki kettőt pislog Halera és fütyörészve szórom rá a földet.
Kitartóan küzdök a kulcsért. Ne idegesítsen már, hát nincs elég bajom amúgy is??
- Életem, NEM megyek kórházba. Semmi bajom nincs. – azért a nyakamhoz kapok. Milyen karcolás? Nagyon remélem, hogy nem szívott ki egyik rúdon lengő szépség sem, mert azt az életben ki nem magyarázom. Topogok még egy darabig, mint valami ovis, aki tutiziher nem megy dokihoz, de annyira hajthatatlannak látszik…nők.
- De akkor legalább…. – hadd vezessek én. De erről is lemondok, inkább morgós medveként lépek egy csókra. Tán kiengesztelhet azért, hogy orvoshoz akar citálni.
- Csak egy kicsit – súgom a csókba, persze viccből. Enyém a legjobb csaj, minek akarnék másikat? Ő is tudja, hogy soha senki szóba sem jöhet rajta kívül. Elindulok vele a kocsi irányába, de erősen puffogok és határozottan becsapom az ajtót. Benyomom a rádiót, felszisszenek mert belenyilal a fájdalom a kezembe.
- Tuti ne vezessek? Legalább odafele? – szinte hallom a nemleges választ így rögvest elkezdek navigálni, mit sem törődve azzal, hogy van GPS. Ha még ezt is elveszi tőlem nagggyon pipa leszek.
- Ott jobbra, aztán a hosszú egyenes után balra és megint jobbra, aztán a körforgalomnál az első, második vagy a harmadik kijáratnál valamerre. naná, hogyha ezt az útirányt követjük baromira el fogunk tévedni, de akkora határozottsággal mondom, hogy még én magam is elhiszem
.
Vissza az elejére Go down
Hale Salisbury
Hale SalisburyFilmművészet
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 358

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptySzer. Márc. 16 2016, 15:22

Hát meg a lószart. Semmi baja, mi? Úgy néz ki, mint akin egy traktor ment keresztül, tele mini ruhás bigékkel. Grrr. Ha nem lenne sérült, leverném rajta az összes genyaságot. Miről beszél? mi roppant meg? Az agya, az roppant meg. Kikészülök. Látva az arcát engem elfog a pánik, hogy mi történhetett. Persze nem is mesél. Jó ég, pillanatok alatt áll be a gyomromba a remegés.
- Hogyne bébi, nem megyünk kórházba. Moziba megyünk. - legyintek rá lemondóan, a gyomrom meg táncot jár a félelemtől, hogy a fejét is beüthette, valami belső vérzése van, és jól meghal nekem. Még olyan mázlim sem lesz, hogy zombiként újra éled és magával visz a jótékony halálba. Nélküle amúgy is csak vegetálnék.
- Nyugodj le, nem megyünk doktorbácsihoz. - nyafogom hasonlóan, mint ahogy ő hisztizik. Kis hülye, tényleg azt hiszi nem röntgeneztetem szarrá? Milyen naiv, mennyire szeretem. Folytatunk egy kis élet halál harcot a kulcsért. De nem értem honnan veszi, hogy vezetni fog, mert nem fog.
- Kicsit? - súgom vissza és neki már amúgy is mindegy alapon olyat harapok az ajkába, hogy szinte érzem a húst préselődni a fogsorom között. Kicsit mi? Magabiztosan fordulok el tőle. Most csajozz barátom. Megjelöltelek. Kicsit legyen jobban, amit ezért kapni fog. Amúgy is tervezik a csajok, hogy elmegyünk egy jó kis klubba, ahol remélem minimum Chaninng vetkőzik majd. Nyami.
- Hallgass már! Mivel vezetnél? Az orroddal? - megpördülök és játékosan nyelvet nyújtok neki, érezze a törődést. De az, hogy viccel jó jel, tán nem folyik el éppen a mája.
- Hovafelé? - firtatom beindítva a motort. Hova akar menni, ahonnan majd el is megyünk? Jófiú. Sejti, hogy ebből akkor is doki lesz, ha meggebed.
- Jobbra? Hogyne. - balra fordulok, majd a körfogalomból sem arra amerre szerinte menni kéne, de ha jól sejtem a kedvenc sörözője felé navigálna. Az kéne még neki, egy kis alkohol. Így is érzem, hogy bűzlik.
- Szóval, mi az a nyakadon? - nem akarok én genya lenni, de basszus, ha egyszer ki van szívva a nyaka. Most mit tehetek ellene? Ott figyel a lila folt, jó, hogy fognyomok nem virítanak benne. Meggyilkolom.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptyHétf. Márc. 28 2016, 18:52

Morcosan forgatom a szemem. Imádom, hogy máris itt van és tudom, hogy fordított esetben már régesrég bent ülnénk vele valamelyik jónevű doki rendelőjében, de engem hagyhat, nagyfiú vagyok, még magamat is túlélem. Inkább helyezkedjünk vízszintesbe, de miattam akár más pózban is nyomhatjuk. Bár, ma nem nyújtanék nagy teljesítményt, a levegővétel is fáj.
- Vadállat! - felszisszenek, ahogy konkrétan belémharap. Ez hülye. Ezért is szeretem. Csodálom, hogy a vér nem csordogál egy halvány csíkban belőle. Értem én, hogy jó nekem ha van egy házi bejáratú vámpírom, de hát azért nah.
- Tudoood, semmi szex, csak petting. - kicsit tovább húzom, de sejtem ez is nekem fog inkább fájni. Hadakozok a kulcsért, hát minden büszkeségem oda, ha ő vezet. Nah mindegy ezt hiszem ezt el kell engednem, de csakazértsem teszem.
- Megoldanám! - bosszúsan karba akarnám fonni a kezem, de a törött akkorát nyekken, hogy a túlparton is hallani. Jó, talán ma kivételes övé a kormány. De ebből sem lesz rendszer sosem.
Cserébe elkezdek térképeset játszani, de sajnos nem nagyon vevő már.

- Héé, Hale, rossz irány, ez így nem jó, így a.... - kórházba jutunk. Fasza. Túl jól ismer. A következő kérdésére a nyakamhoz kapok, mi van vele, hát nincs is ott semmi. Kicsit megtapizom, belekotrok a kesztyűtartóba, mindig van nála tükör. A táskájánál már csak a kesztyűtartója indokolatlanabb.
- Kicsim, ez minek? - veszek elő egy teljesen céltalan műanyag kanalakból és villákból álló csomagot. Elképesztő. Nagy nehezen megtalálom a tükröt és szemrevételezem vele az elvileg létező foltot.
- Ja, ez csak a morzsaporszívó... - és mellé tényleg. Nem mondom, hogy nők nem csókolgatták a nyakamat, de ők mindmind hivatásosak voltak, pénzt kaptak érte és nem is tőlem. Egy sztriptízbárban voltunk vagy mi a fene.
- Neked milyen volt estéd? áááhhhááá - kiálltok fel, ahogy áthajt egy fekvőrendőrön. Meghalok, ez teljesen biztos. Időközben leparkolunk a célállomás előtt. Nagy fehér épület, és orvosok és klórszag és betegek és fúj A hideg is kiráz.
- Nah, intézem én, menj csak, nehogy miattam lógj vagy valami... - én is a jó szívem, a sírba is ez fog vinni egyszer. Én oda be nem megyek.
Vissza az elejére Go down
Hale Salisbury
Hale SalisburyFilmművészet
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 358

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptyKedd Márc. 29 2016, 10:48

Nem bántom, mert amúgy is nyomorék, de biztos lehet benne, hogy meg fog fizetni minden apró kis genyaságért, amit most elkövet ellenem. Kifacsarom, sokféleképpen és lesz olyan, aminek még örülni sem fog.
- Csak petting? – kicsit lekicsinylő ajkakkal pislogok rá. Ihgen? Semmi szex, csak petting? Hu apukám, amit te otthon ezért kapni fogsz, ha már nem leszel nyomorék, azt nem teszed zsebre.
Arcom mégis megváltozik, ahogy angyali mosolyt kerekítek rá és végig pislogok sebesült testén, majd elvigyorodok.
- Édesem, ezt a kérdést otthon újra tárgyaljuk. – lesz neked semmi szex. Kis köcsög, letépem a farkát és akkor tuti nem lesz szex senkivel, csak amikor én előveszem a vitrinből és felcsatolhatja. Hörr.
A kocsi kilő alóliunk, ahogy dühösen a gáz nyakára lépek, a kuplung sem csúszik olyan finoman, mint szeretném, a motor felmorran, mintha neki akarna ugrani pár zombinak odakint. Kisfaszom.
Csak legyintek, hogy nem jó az irány, dehogynem, hiszen tökéletes.
- Akarod, hogy felhívjam anyukádat? – neki mondja, hogy nem megy orvosok kezére. Akkor lenne ne mulass. Ő nem csak egy kórházba vinné be, de azonnal haza is rendelné, hogy tutujgassa pár hétig, Szerintem ezt nagyon de nagyon nem akarja.
Oda pillantok, hogy mit talált?! Mi az, hogy minek? Hát majd olyannal esztek, amit máshol adnak.. Amúgy meg halvány dunsztom nincs, mit keres a kocsiban. Biztos akkor maradt bent, amikor a csajokkal a tetőn rosszalkodtunk. De ez is hétpecsétes.
Vádlón pillantok oldalra, cöh.
- Ebből melyik a neve? A Mórzsa, vagy a Szívó? – hát már csak nem hiszem el, hülyének néz? A combjába bokszolok, az anyjával szórakozzon. Ha megtudom, hogy valami ócska picsa meg merte érinteni a bőrét a szájával mindenkit meggyilkolok. Enyém! Csak én érhetek hozzá, frászt kell ezen drámázni?
- Ha sejtenéd, hogy milyen volt? – rányomok a gázra, hogy a fekvő rendőr megcsapkodja at arcát kicsit. Elégedetten vigyorgok, amikor felkiált. Megérdemelte. Hah.
- Hogyne, hogyne! – hagyom rá parkolás közben, leállítom a motort, kihúzom a kulcsot és szállok is ki vele együtt. Tudom, hogy menten lelépne, nem vagyok én totál hülye, csak szőke.
- Gyere nagyfiú, most legyél erős. – felé lépek, előhalászom a táskám, majd befelé tolom, mert elég ellenálló. Leültetem egy székre és a nővérpulthoz lépek, hogy bejelentsem. Köszönök illedelmesen, de csakis azért, hogy be is mutatkozhassak, tudom, hogy az lecsökkenti a várakozást. A Salisbury név még itt is nagyon sokat jelent. Köszi apus. 5 perc sem telik el, még bőven a papírokat töltögetem, amikor megjelenik az orvos és első körben engem köszönt, majd együtt a haldoklóhoz sétálunk.
- Herélés lesz! – lövöm el a fos poént, ha Nick nem is, de a doki értékeli a poént, vagy csak jófej akar lenni, mert harsányan felnevet.
Megszemléli életem szerelmét, kézjelekkel mutatja, hogy helycsere, én leülök Nick pedig vele tart. Faszintos.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick EmptySzer. Ápr. 20 2016, 12:39

Mindenem fáj, de konkrétan olyan helyen, amiről nem is sejtettem, hogy sajoghat. Botrány. Csak fussak össze valahol a srácokkal úgy rugdosom tökön az összeset kánkán ritmusban, ahogy azt illik. Basszák meg, hogy így itt hagytak.
Az eszembe sem jut, hogy esetleg én csináltam valami olyat, ami után jobbnak látták, ha megszabadulnak tőlem.
- Légyszi, az még pont hiányozna. - anyám... egyszer volt fent, amikor bemutattam neki Halet abból is cirkusz lett, pedig még főztem is. Vagyis...valami olyasmit akartam volna csinálni, csak nem találtam a tepsit.
Belefeszítem a fejem az ülésben, közben nyüsszögök, meg jajjgatok és nagggyon meg akarok halni.
- De Kicsim, nem mehetünk orvoshoz! Mi van, ha valami partidrog van bennem és lecsuknak! Oda lenne a hírnevem! - utolsó reménysugár, hogy e tudom téríteni a tervtől.
Elkezdek bányászni a kesztyűtartóban random evőeszközök között, félresöpröm az kotont, az már meg sem lep, lehet pont én hagytam itt valamikor.
- A szívó, természetesen. - hát naná. Amúgy meg tényleg csak a porszipákoló támadott meg, amikor is jópár pohár dupla whiskey és korsó sörök után kipróbáltuk, hogy hagyna-e nyomot és milyen élmény. Én még okos voltam és csak a nyakamat szadiztam vele, de az egyik sutyerák merőbben becsesebb testrészét tette ki némi berregő és majd aztán füstölő szopásnak.
- Mit is kéne sejtenem? - magasra szökik a szemöldököm, tudni akarom mit alkotott, amíg a ház ura a kocsmákat járta lendületesen. Ajánlom neki, hogy semmi rosszat meg különben nagyon morci leszek.
Szomorúan becsattogok vele az épületbe, és olyan vágyakozó tekintettel nézek a külvilágra, mint, aki tudja, hogy innen többet sose lesz kiengedve.
- Ég veled világ! - drámain sóhajtok is, aztán meg jól befeszülök, mert a kórházi szagtól már rosszul vagyok. Fertőtlenítő, injekció, klór, vér, fehér köpenyes gyilkosok. Jól le is sápadok a nagy ijedtségre és azt is elfelejtem, hogy mimet is fájlaltam eddig.
- Lehet ezen kapott agyvérzést valaki.... - morcogok, amikor leültet a műanyag priccsre, és gyanúsan szemlélek mindenkit, aki potenciális doki jelölt lehet. Hahh, amíg a pasi cseveg a Menyasszonyommal addig le tudnák koccolni...illetve...a faszt.
Mit flörtölget az a paraszt a csajommal?! Megmegmegmeg mit rögöhcsélnek? Hát nem látja, hogy itt vagyok, legalább ne a szemem előtt tenné...sőt, egyáltalán ne is tegye, mert kedvem támad megfejelni. Nekem már úgyis mindegy, neki meg hamarosan az lesz. Mellé, milyen geci fiatal, ez fog rajtam segíteni? Ehz? Egyáltalán nagycsoportból ballagott már?
Szúrós pillantásokat vetek felé, ahogy közelednek. Nehezen feltápászkodom, kezet nyújtok, bár inkább húznék be neki egy akkorát, hogy fal adja a másikat.
- Nicholas Hill, semmi bajom, de a menyasszonyom ragaszkodott hozzá - erős hangsúlyt adok a "menyasszonyom" szónak. Tudja azért merre van az előre nah, de ha kell szívesebb seggbe rúgom, hogy megtalálja.
- Szerettelek. - köszönök el egy búcsúcsókkal Haletől, még jel ennek a hülyegyereknek, hogy le kéne kopni.
Ez fog engem megvizsgálni...röhej.
Komótosan követem a kis görényt, közben vázolom neki az eseményeket, hogy legénybúcsú, kétes ébredés, de semmi baj se nincs csak nagyobb a para. De ő ragaszkodik a röntgenhez meg a minden kutyafaszához. Ettől vajon nem leszek rákos? Mondtam én, hogy meg fogok murdálódni.
Az orvosállat közli, hogy a karom el van törve, a bokám meg ficamodva mellé igyak sokat és pihenjek.
Visszaindulunk a váróba, de francért kísérget, hát egyedül is odatalálnék. Uuuu bakker, tuti megint Halet akarja fűzögetni. Hát menten kinyírom.
- Nyugodjon meg kisasszony, az úr túl fogja élni, törés, zúzódás, ficam. Pár percet várni kell a gipszelőnél, ha gondolja elkísérem Önöket! - pofám leszakad. Nem elég, hogy előttem szólalt meg, és különben is nem holmi úr vagyok, hanem a kibaszott VŐLEGÉNY megint kutyát játszik. Kilóméterhiánya van, vagy mi a faszom?
- Köszönjük, nem maradunk, a nagybátyám innen átveszi! - nincs is nagybátyám, de ez mellékes, nem maradunk ezzel a bájgúnárral.
- Gyere életem, mehetünk! - épp kezemmel átkarolom a jövendőbeli Mrs. Hill derekát , miattam akár indulhatunk is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Where am I? ~ Hale&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Where am I? ~ Hale&Nick   Where am I? ~ Hale&Nick Empty

Vissza az elejére Go down
 

Where am I? ~ Hale&Nick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hale&Nick
» Hale&Nick
» Hale&Nick
» Will you....? - Hale&Nick
» Lószerű játékok -- Elee&Hale&Nick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-