Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy   Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 28 2016, 12:32

Nevetek. Orral gépelni? Én csak hülyültem, de Lizzy tovább gondolta. Ehehe, "mesés" látvány volt elképzelni!
Közben felmelegszik a keze, a célomat elértem, így arra is van módom, hogy odaadjam, amit hoztam neki. Persze, tudom, megvan neki (hogyan is olvashatná és szerethetné, ha nincs?), de a kedvenc könyv sosem felesleges, főleg ha személyre szabott. Remélem, nem a kukában végzi majd.
Ahogy kinyitja, rögtön észreveszi az ajánlást. El is mosolyodik, és állítom, már ezért megérte. Ritkán látom a mosolyát, pedig igazán bájossá teszi. Próbálom nem nézni, mert ez olyan, mintha lebukna előttem, de nehéz ellenállni. Aztán rám néz, vigyorog.
- Kedves tőled, köszi.
Saját gyengeségeim jutnak eszembe. Túl szép ez a nap ahhoz, hogy ilyesmivel megöljük a hangulatot, szóval baromságokat kezdek beszélni, hogy tereljek, és hogy beszéljünk valamiről, bármiről... Szerencsére ő is kapható a hülyeségre. Mosolyt csal az arcomra, amikor elbeszéli, feltámasztana, (valószínű, hogy írjak), aztán megölne ő maga.
Miközben dumál, én elheveredek a pléden. Jól hallom, amit mond, de közben befogadom a természet neszeit is. Szívom magamba az élményt. Képeket rögzítek a fejemben. Idilli és háborítatlan a táj. Csak mi ketten vagyunk itt, képviselve a civilizációt, és ez magával hozza az összes hozadékot: metaforákat és hasonlatokat békességről, nyugalomról, magányról, szeretetről...
- Persze, figyelek!- mosolygok Lizzyre. Csak azért mert magamba szívom a napfényt, a fák illatát, a természet neszeit, ő sem kerüli el a figyelmemet.
És akkor váratlan dolgot tesz: felolvas nekem. Hozzáfűzi, mit gondol róla, milyen érzéseket vált ki belőle. Soha még ilyen élményben nem volt részem, és meghatódok. Ez a lány tényleg szereti, amit írok, ahogy írok.
Nem kell könyv, hogy felidézzem neki a kedvencemet. Fejből mondom el. Egy emberről szól, aki szüntelen keres valamit, amit megálmodott. Hosszú utat kell bejárnia, míg rájön, hogy nem keresnie kell. Tenni, alkotni. A címe az: Az élet értelme. Elbeszélgethetünk arról, mennyire elkélmenyesedett a világ, és benne az összes ember. Hányan értelmezik rosszul azt, boldognak lenni. Valaki csak várja, és semmit sem tesz érte...
Valamivel később útra kelünk ismét. A csontjaimat átjárta a meleg, az orrom tele a fű és a fák illatával. Jókedvű vagyok, önfeledt, energikus. Túravezetőm nyomában lépkedek...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy   Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptyVas. Jan. 31 2016, 15:45

Tényleg meglep az ajándékával, erre nem számítottam. Tetszenek a kedves szavak az elején, jó újra olvasni fel belőle részleteket. Ő is mondja a kedvencét, olyan klassz megtudni neki melyik az, miért, mik jutnak eszébe, természetesen kiegészítem a saját gondolataimmal is, hogy az emberek sokszor nem tudják mit keresnek csak keresnek, aztán vagy rálelnek véletlen vagy nem. De tény, manapság minden felgyorsult, könnyű elveszni a mindennapokban.
Mikor eléggé átmelegedtünk és megszáradtunk újra útnak indulunk. Nekem elég fárasztó lefelé caplatni, de jó persze, közben mindenféle gondolatot tovább viszünk, röhögünk a saját hülyeségeinken.
Visszafelé a vonaton azonban eléggé elálmosodom, fárasztó hetem volt, így az esti programot ha nem bánja egyelőre lemondom, valószínű elaludnék a filmen. Észre se vettem, de a ZH-k és vizsgák eléggé leszívtak, kéne egy kiadós alvás. Persze megjegyzem, hogy mégsem olyan puhány mint hittem, szóval fejlődő képes, meg hasonló amúgy kedvesnek szánt dolgok Lizzy stílusban. Hazakísérnie sem kell, csak ha ragaszkodik hozzá, aztán úgy is keressük még egymást, efelől nincs kétségem.
//Zártam akkor, de majd úgy is kezdünk újat Smile Köszi Smile //
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy   Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 EmptyHétf. Feb. 01 2016, 14:11

A pléden szárítkozva nekem olvas fel, én verselek neki, majd beszéljük ki a felvetett témákat. Nem lepődöm meg, hogy hasonlóan gondolkodunk, ellenkező esetben nem is tetszenének neki az írásaim... Rajtuk keresztül kedvel engem is, nem vitás.
Amikor ismét útra kelünk, tele vagyok D-vitaminnal és friss ötlettel. Végigjárjuk a sövényt é szórakoztatjuk egymást közben. Már nem az élet nagy dolgairól beszélünk, hanem hétköznapi dolgokról. A túra nem is hosszú, még annak ellenére sem, hogy még egyszer megállunk: enni, inni.
Vonattal döcögünk haza. Lizzy kókadozik, én az ablakon bámulok kifelé. Nem csodálkozom, amikor lemondja a közös filmezést, de akárhogy ellenkezik, hazakísérem. Így kívánja a lelkiismeretem. Aztán hazamegyek én is. Forró zuhan yután elnyúlok az ágyban, és előszedek egy jegyzettömböt, amibe a gondolataim szoktam felvésni... Teleírok másfél oldalt, és ez jó érzéssel tölt el.
Hálás vagyok Lizzynek. Kedves lány (ha titkolja, akkor is). Feltöltődtem vele. Rámutatott, milyen egyszerű dolgokból nyerhet energiát az ember, ha rászánja az időt... Nem bántam meg, hogy kiruccantunk. És nem kérdés, hogy képes lesz máskor is rávenni ilyesmire. Vagy talán majd legközelebb én hívom...
Meglátjuk...
Mélyen és jól alszom. Bár a füzetem egy ideig nem kerül elő, az energiám sokáig kitart. Ahogy a figyelmem is: érzékenyebb leszek a környezetemre. Talán ez segít hozzá, hogy bátrabb legyek az első randimon Sarahval... Minden mindennel összefügg? Talán...

//Én is köszönöm. Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy   Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Erdei (tor)túra ~ Daryl & Lizzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-