Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A lány, aki... Tess - Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tessie Windsor
Tessie WindsorKlasszikus kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 28

A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány, aki... Tess - Reev   A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptyHétf. Júl. 27 2015, 13:16

Reeven && Tessie

Annyira jó lenne belelátni Reeven fejébe és tudni, hogy mit gondol, mit szeretne az állandó találgatások helyett, amik lezajlanak bennem.
- Ez meglehet – nevetek fel hangosan. Talán tényleg őrült voltam régen is és nemcsak a börtönben eltöltött idő alatt. Őrült, mert együtt voltam Reevennel a megannyi tiltás ellenére is. Sosem figyeltem másra csak magamra, hogy mit akarok. A szüleim óvva intettek el ettől a fiútól, de engem nem érdekelt csak az, amit én akartam. Akkoriban még függő volt és mindenki attól tartott, hogy engem is belerángat, de ez sosem történt meg. Valószínűleg ez a legnagyobb őrültségem. Ha visszatekernénk az időt sem változtatnék semmit, mivel így teljes az életem.
- Csak ismételni tudom önmagam, már megtörtént és nem lehet a visszájára fordítani a dolgokat és őszintén megvallva nem is szeretném, ennek így kellett történnie. Lehet hülyeség, de valószínűleg az volt az egészért a büntetésed, hogy hosszú ideig kómában feküdtél – magyarázom elmélyülten. Nem hiszek a karmában, de ez mégis annak tűnik. Mintha visszakapta volna azt, amit velem tett. A kómában ugyan elvesztette az emlékeit, de ahogy kezdenek visszajönni még nagyobb fájdalmat okoznak neki, mintha emlékezett volna mindenre. Ilyen az élet, a baj mindig csőstől jön.
- De nem akarok kiabálni veled, nem éri meg, hidd el – rántom meg a vállam lazán. A hangom, a kisugárzásom, az egész testem úgy, ahogy van nagyon nyugodt. Biztosra veszem, hogy ezt Reeven jelenléte hozta elő belőlem, mint anno a remegést, az izgalmat. Mára már sokkal többet jelent annál.
A karjai néhány másodpercre elengednek a mondanivalóm hatására. Megijedek, félek, hogy lezuhanok, de egy kis idő múlva újra biztonságban tudhatom magam.
- Már hogy utálnálak? – kérdezem, de nem akarom kiönteni a lelkem és folytatni. Jól van ez így, nem kell mindenről tudnunk, ami a másikban megy végbe. Hiába vagyok kíváncsi mindenre, annyiról kell mindössze tudomást vennem, amit elmond nekem, amit magamtól is ki tudok következtetni. A többi mindössze az Ő dolga, ha kell, majd megtudom.
A csókunk először gyengéd volt, majd egyre hevesebb. Felpezsdül mindenem közben, nem akarom, hogy valaha is véget érjen. Azóta erre vágytam, mióta bekerültem a börtönbe. Tudom, hogy hülye vagyok, talán őrült, mégis ez minden vágyam. Akkor akarom csókolni, amikor csak lehet.
Hosszú idő telik el, mire ajkaink elválnak a másikétól. Űrt érzek magamban. Beszélni kezd, de nem folytatja, én pedig nem firtatom tovább a dolgot. Nem akarom kényszeríteni, hogy elmondja mit gondolt. Csak arra tudok gondolni, hogy megcsókolt. Ő csókolt meg engem.
- Re- rendben – dadogok kissé a kérésére, hogy másszunk be. Az egész testem remeg, minden nyugodtság elillant, amit még az imént éreztem.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány, aki... Tess - Reev   A lány, aki...  Tess  - Reev - Page 2 EmptySzer. Júl. 29 2015, 18:12

Nem vagyunk normálisak, ez tény. Biccentek és kedélyes fejet vágok, ez már majdnem jókedv. Hiába nyaggatom, most mát felfogom, nem fog nekem esni, nem is beszéljük meg úgy, olyan mértékben, ahogy én gondoltam, Tess már elfogadta a dolgokat, lebokszolta  magában, volt rá ideje. Velem nem akar már semmit, csak elfelejteni. Gondolom. Kicsit ráncolom a felfelé vont szemöldököm, nem hiszek abban, hogy így kellett lennie.
- Az igaz, bár én nem nevezném büntetésnek.
Kicsit vállat rántok, nem is voltam tudatomnál, nekem nem volt rossz, sőt most is oda kívánkozom…
Levegőt veszek, kiengedem lassan.
- Nem kellett volna így történnie. Nem kellett volna túlzásba vinnem a drogokat, megőrülnöm és fel…Megakadok, hirtelen elkapom róla a tekintetem, a földnek szegezem. Elfúlt a hangom, minden erő kireppent belőlem és ha folytatom… Lehunyom a szemem, veszek egy mély levegőt, nem lehetek gyenge. Kimondani nem tudom a tényeket, de Tess még egyszer nem láthat sírni, mert… ő nem ahhoz a Reevenhez szokott, aki tud. Vagyis semmiféle érzelmet, vagyis az igazi énem, az nem tetszene neki. Nem is szabad tetszenem neki, ha már itt tartunk! Mégis megalázó lenne, ha szánalmasnak gondolna. Nem akar kiabálni, biccentek, bár még mindig nem értem mit szeretne...és lehet, hogy még ő sem tudja.
A következő kijelentésénél kiröhögném, ha ki tudnám, megrázom a fejem, elképedve meredek rá, mintha először látnám.
- Hogyne utálnál
Jelentem ki, ennek ténynek kellene lennie.
- Nagyon szemét voltam veled, én is utálom magam
Bámulom elkerekedett szemekkel. Ezt vagy én hallom félre, vagy valami nagyon nem stimmel. Hisz…hisz tönkretettem! Lehet, hogy emiatt jutok el a csókig, vagy csak automatikusan, de egymás szájában köt ki a nyelvünk, én pedig úgy csókolom, mintha nem telt volna el egyetlen nap, perc sem azóta, hogy utoljára a karomban tarthattam. Rövidnek érzem, kevésnek, akarok még, de itt ülünk halálos magasságban, miközben én azt sem tudom állok-e vagy ülök. Bizsergés fut keresztül rajtam, levegőért kapkodom, mikor elengedem, aztán beugrom a biztos részre és remegve őt is átsegítem. Viszonozta. Egy csók volt, amit ő is akart… Nem értem hogyan, miért. Felidézte? Vagy még utoljára. Hirtelen – nem tudok mit kezdeni magammal, túl sok a kérdés, de Tesst mintha fárasztanák ezek… Viszont kell az ölelés, érintés, odabillenek és szorosan magamhoz ölelem. Elég erősen, összeszorított szemmel, szájjal, akkor is, ha közben ráz a reszketés, bújok hozzá, szorítom, ha…ha egyáltalán hagyja.
Vissza az elejére Go down
 

A lány, aki... Tess - Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» "Dad man from the past" Jack és Reev
» Megint mi (Lacey - Reev)
» Natasha&Reev-szóljon a dal
» Looking for you Elee - Reev
» Tavasztündér - Hinata és Reev

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-