Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Oopsz ~ Daryl és Sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzomb. Ápr. 04 2015, 22:49

Imádom a csajos délutánokat, főleg mert szombat van, megnéztünk egy jó kis filmet a plázában a moziban, majd beültünk egy shake-re utána, hogy átbeszéljük. Sajnos a csajoknak menniük kell, mert elvállaltak egy beugró munkát délutánra, szóval nagy erőkkel búcsúzkodom tőlük, kezemben a maradék jeges csodával, mert sok kólát ittam a film alatt és még a fele megvan a cuccnak, nem bírtam meginni.
Nagyban integetek, hogy majd akkor hétfőn és ilyenek, majd mikor hirtelen kifordulok, azzal a lendülettel megyek bele valakinek. Persze a papírpohár is könnyen megadja magát, kisebb erővel, de attól még a ruháinkra robban és csak a pohár alján marad valami. Az arcunkra is jut, teljesen megszeppenve nézek a férfi arcába, akibe beleszaladtam, főleg hogy az orráról csöpög a rózsaszínes szmötyi (epreset ittam). Nem tudom elfojtani, hiába szívom be az ajkaim, de elkezdek pukkadozni a nevetéstől, de tényleg sajnálat tükröződik a hangomban.
-Juj bocsii... jaj... tök véletlen volt, tényleg, csak... jaj bocsi... ohh... - Nézek magamon is végig, mert a fehér blúzom tagadhatatlanul kapott egy rusnya foltot, ha a térdig érő fehér szoknyám nem is. Beletúrok kínomban a hajamba, hogy hátrafésüljem azt, de érzem csak belekentem egy adagot.
-Ahh... fogadni mernék most festettem be a hajam, ugye? Ne válaszolj.... - Harapok a számba, hogy ennél égőbb nem is lehetne az egész, el is pirulok, jó hogy a csajok ezt már nem látták. De ez a pasi szerintem kicsinál.
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzomb. Ápr. 04 2015, 23:40

Ma hagyom először magára az új srácot az üzletben. Már egy hónapja tanul, Suzanne is bent van, de azt mondtam neki, hagyja érvényesülni, amíg nem gáz, amit csinál. Szerintem nem lesz az, eszes gyerek, szorgalmas, még sosem okozott csalódást. Én meg kihasználom a jó időt, és fordulok a városban, vagy inkább csak sétálok egyet a tömb körül, figyelve, hányan merészkednek már lengébb cuccokba, merthogy szeles és esős napok mögött állunk... De jön az igazi nyár!
Éppen egy kisebb lánycsapat robban ki az egyik üzletből előttem. Fiatalok, hangosak, szőkék... (Isten ment, hogy minősítsem őket, kettőnek is világos a haja). Az egyikük tiszta fehérben vonzza a tekintetem. Napimádó lehet. Vagy hogy is van ez? Vadul integet a másik két lánynak, aztán energikusan fordul meg, éppen megakadályozva, hogy jobban is megnézzem, nos, a fenekét.
Az hagyján, hogy nekem jön, nem lenne ellenemre, ha máris megismerkednénk, (Lio azt mondta legutóbb, járjak nyitott szemmel, fedezzem fel a kínálkozó lehetőségeket) de az édes löttyre nem számítok, ami az arcomba csobban. Uppsz. Édes, ragadós, hideg, mi a szösz ez? És a másik szösz(i) nevet rajtam. Haha, marha vicces, éppen utálom a rózsaszínt. Megdöbbenve nézek rá. Nem egy szokványos reakciót nyom itt le nekem, az tuti.
- Igazán hatásos módja az ismerkedésnek, de a rózsaszín csak neked áll jól... Ez így nem fair!- nézek a foltra, ami éppen a keblei között terül el, és aztán a csíkra, amit a hajába húzott. Azt is elneveti, hogy saját maga hogy néz ki. Mondjuk jobb, mintha hisztizne, és kikaparná a két szemem, amiért tönkretettem a márkás cuccait...
A farmerem zsebében van néhány papír zsebkendő, előzékenyen nyújtok neki oda egyet, aztán a magam képéről is törölgetni kezdem a trutyit. Mintha egyre több lenne belőle. Ez tuti nem lesz így jó... Mellesleg, nem csak az én arcomra csappant belőle.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzomb. Ápr. 04 2015, 23:51

//Imádom Darylt xD//

-Miért mondod? Szerintem irtó édes vagy vele... szó szerint is! - Kuncogok, nem bírom ki, max elküld a sutyiba, hogy milyen hülye liba vagyok már. Lehet tényleg az vagyok jelenleg, de ha egyszer tényleg mulatságos?
Persze magamat is összekenem jócskán, nem direkt, de ez jutott. Méltó büntetés? Ki tudja.
-Oh, kössz... bár ez nem lesz elég asszem. - Törölgetem a blúzom a zsepivel, amit előzékenyen kapok tőle, de csak jobban elkenem azt hiszem. Össze is préselem a szám, hogy hát így jártam. Próbálom legalább a kezemről leszedni, de már egy zsepi nem elég, hát ezt kidobom a közeli kukába és előveszek én is egy csomaggal, őt is megkínálva. Az arcom is letörlöm, legalább ennyi legyen már.
-Tudlak valahogy kárpótolni? Gondolom nem egy shake-re gondolsz, vagy ha mégis feltételezem megkívántad. De mondjuk egy kávé? Új póló? Valami? - Mosolygok rá kínosan, hogy bocsiii, remélem továbbra sem harapja le a fejem. Közben a hajamat törölgetem, hátha nem ragad össze az egész. Reménykedő típus vagyok.
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Ápr. 05 2015, 01:15

- Minimum meg kell kóstolnod, hogy bebizonyítsd!- nevetem el magam. Csuda pofa, komolyan. Flörtölni próbál, hogy enyhítse a bűntudatát? Ügyes!
Zavarában(?) a hajához nyúl, abba is egy jó adag ragacsot kenve bele. Megsajnálom, bár azt mondom, jól áll neki a rózsaszín, fehérben szebb volt, és a szőke is jobban állt neki. Ez így punkos. Még be is ragad, mint valami zselé.
- Várj, had segítsek...- adok neki egy zsepit.
A zsebkendőkkel csak tüzet oltunk, de jelenleg nem tudok jobbat. Azaz tudnék, de még nem vagyunk olyan viszonyban. A gondolattól máris szűkebb lesz az alsónadrágomban. Egyre több zsepit használunk el, a helyzet mégsem javul. Nem tudom, mi a szösz ez a trutymó, de azon kívül, hogy eper íze van, nem lesz a kedvencem.
Vagy mégis?
- Ugye, nem vagy gondolatolvasó? - szűkítem a szemem. Nem szeretném, ha csak azt látná a fejemben, hányféle (pejoratív) értelemben válaszoltam a kérdésére. (Nem is gondolom végig.) De az alsóm egyre szűkebb...
- Várj, engedd, hogy én segítsek...- amikor a hajába került trutyit jobban elkeni, nem hagyhatom annyiban a dolgot. Közelebb lépek, és az egyik zsebkendővel óvatosan megtisztogatom a tincseit, kezembe véve a szennyezett hajat, hogy ne dörgöljem a fejébe az epres tejet.
- Ha nekem új póló, neked új blúz dukál... Kárpótolnál, ha ... - kicsit oldalvást nézek rá, épp, amikor egy tincse a kezeim között van- ... randiznál velem!
Legalább kiderül, hogy már van barátja, vagy nincs. Hogy csak a szája jár vagy valóban édesnek tart... , hogy valóban kárpótolni akar, vagy csak lerázni. Miért ne? Nem az ilyen lehetőségekről beszélt Lio? Jobbat (szebbet), viccesebbet nem is kívánhattam volna magamnak!
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Ápr. 05 2015, 01:33

-Ohm, látatlan is megmondom, tehetség! - Jövök zavarba, mert hát én nem flörtölések szántam, mégis az lett belőle. Ráadásul a válasza elég kihívó... ha jobban megnézem magamnak helyes, de nem is ismerem, szóval hanyagolom is a témát, már ahogy sikerül. Persze jól összekenem magam, ezen a zsepije, meg majd később az enyém orvosol egy keveset.
-Igyekszem mélyen hallgatni a gondolataidról, nem fair tudom, de ezzel együtt kell élni. - Adom elő komolyan, de csak hülyeségeket beszélek. Előbb gondolnám hogy anyukámat emlegeti, mintsem mindenféle pajzán dolgokat.
-Oh, köszi... rendes... vagy.... - Ahh, komolyan még ő tisztogat engem? Ráadásul csak így... ha valami romantikus vígjátékban lennénk azt mondanám elég gáz az eleje. Minden esetre hagyom, magam előtt egybefonva a tenyereim, türelmesen várva. Ő is tiszta olyan, de én nem merek hozzáérni.
-Hát... - Vásárolni szeretek, de nem pont így, bár lehet nem lenne hülye ötlet. Elég kínos így végigvonulni a városon, bár ha ő is mellettem sétál egy fokkal kevésbé izé. Ám amit utána mond... egy pillanatra köpni-nyelni nem tudok, csak jobban elpirulok.
-Tess...tessék? - Emelem a tekintetem rá. Basszus, még helyes is. Olyan huncut mosolya van. - Ahhahaha... minden csajt elhívsz randizni aki leönt? - Beszélek hülyeségeket zavaromban, mert erre mit feleljek? Jó, David is mondja keressek valakit, a csajok is. De pont őt? Azt se tudom ki fia-borja! Jójójó, a randi erre van. No meg... egy randi. annyi randin voltam már. Volt hogy háromra is elmentem ugyanazzal a sráccal, bár utána ugyan az lett a vége: bocs nem megy. Ennek a srácnak is adhatok egy esélyt, ha komolyan gondolja... meg magamnak is, bár elég magas nálam a léc, túl magas is.
-De ha komolyan mondtad... nos... jó. Bár buktam a csinos vagyok-eldobod az agyad részét, szerintem egy életre shakes lány maradok... - Mosolygok, bár alig merek a szemébe nézni. Rámenős egy srác lehet... lehet egy nőcsábászt fogtam ki? Ó anyám...
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Ápr. 05 2015, 02:18

- Vagy csak sokat ittál már eper turmixot?!- segítem ki a zavarát. Ha nem flörtölni akart, bocsánat, én sem akartam ajtóstól rohanni a házba.
A zsepikkel több kárt teszünk magunkban, mint hasznot.
- Bölcs döntés, jobban járunk mindketten!- Ó,  a manóba, máris bolondnak hisz!
Ahogy a zsebkendővel ügyködik, egyre jobban összekeni magát. Nem merném a blúzát én kezelésbe venni, nagy pofon lenne a vége, de a hajában semmi kihívó nincs, és abból én igyekszem kitörölgetni a belekent turmixot.
Ami nem veszi el a kedvem, hogy simán lerázhatna, elmehetne, de ő kedvesen élcelődik vagy flörtöl velem. Szeretnék rájönni, melyik. És hát, nem csak megszólalásig volt szép. Még így, eperturmixosan keverve is...
- Mindenkit. Épp te vagy az első. - Nem is reagálom, hogy volt az a háááát, az olyan talán, de inkább nem. Legyünk optimisták! Mondjunk igent!
Rövid fohász Liohoz, legyen igaza, Istenhez, ugyan, kacsintson már rám egyszer (újra), a lányhoz, ne legyen nyuszi, ne legyen pasija... blablabla, etc.
- Mielőtt beskatulyáználak, áruld el a neved...- mosolygok rá, mint aki éppen háborút nyert, és nem egy randira kapott igent- De írd fel egy papírra, az agyam valahol eldobtam...- élek a szóviccel, nem túl eredeti, de kitalálhatja, nekem csinos.
Amúgy tényleg agyzárlat van. Az én felsőmön még nagy plecsni virít rózsaszín habosan, de már meg sem próbálom eltüntetni. Azt észre sem veszem.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Ápr. 05 2015, 02:41

-Az megeshet, elvégre a kedvencem... - Nevetgélek kínosan, sokkal összeszedettebb mint én, meg kell hagyni.
-Amondó vagy? - Buktatom le magam, hogy sejtelmem sincs mi jár a fejében, de ez akkor is nyilvánvalóvá válik, mikor elhív randira.
-Ó, ez a rutin überelhetetlen... - Fecsegek tovább, mert ezzel is meglep. Valóban így lenne? Ki tudja, én nem, de naivan hiszek neki.
Na meg még bele is megyek, nem is tudom miért, talán mert olyan hirtelen jött hogy nemet sem tudok mondani. Főleg mert helyes és vicces, hol a buktató?
-Sarah... Sarah vagyok. - Mosolygok vissza, basszus, tetszik a mosolya, de tuti minden héten más nője van, hallgathatom majd David és Zoey kioktatását, hogy hogy lehettem ilyen hülye meg mit prédikálok nekik, mikor ugyan úgy bedőlök egy szoknyapecérnek, nem vetem meg őket. - Na és te? - Az le ne maradjon már, adja ég hogy megjegyezzem a nevét, nekem tényleg nem erősségem az ilyesmi.
-Ahh... - Ütöm meg finoman a vállánál, teljesen elpirultam. Mondom hogy az! Még bókol is... Szórakozottan húzom végig az ujjam a mellkasán, leszedve némi habot, majd lenyalom az ujjam szégyellősen.
-Kár érte, finom volt... khm... szóval? Merre? Vagy... ilyesmi... - Nézek rá, hogy mi legyen, ő van képben ilyenkor mi a teendő, nem én, bár ha van mosdó a helyen ahova megyünk jobban lehet menteni a menthetőt.
Minden esetre érdekel kibe botlottam, ki hívott el randizni.
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Ápr. 05 2015, 03:40

Úgy tűnik, kissé zavarba jön a válaszomtól. Ezek szerint mégis flörtölt egy kicsit... és meg is ijedt, amikor olyan bátran reagáltam rá. Nos, akkor visszaveszek egy kicsit. Úgy gondolkodom, mint ha naponta szednék fel csajokat, jut eszembe, és majdnem felnevetek a gondolatra. Ezt csak Lio tanácsolta, de neki más filozófiája van, nem is tudom követni. Mintha kissé következetlen lenne. Én legalább következetes vagyok. Csak nagyon óvatos.
- Ismerem magam egy ideje, jobb, ha elhiszed!- bólogatok lelkesen, holott fogalmam sincs, melyik gondolatom ijeszthetné meg. Kicsit pajzán gondolatok voltak, beismerem, de az ötlet tőle származott.
- Rutin? Azt mondják, a kezdőknek van szerencséje...- Magam inkább utóbbi csoportba sorolnám magam, Izabella óta barátnőm se volt, ő pedig terhes... nos, az biztos, hogy neki gyereke lesz.
A dolog nem veszi el a kedvem attól, hogy nyissak egy helyes lány felé, mert hát Izabellának nem én vagyok az élettársa, hanem Zin. És ez így marad akkor is, ha nem Zin a gyerek apja, bár azóta bebeszéltem magamnak, erre kevés az esély. Jobb ez így nekem. Nem lettem alkoholista. Igaz, helyette munkamániás, de abból is gyógyulóban. Hisz most sem bent, hanem az utcán szívom a friss levegőt! (és az eperturmix illatát).
Könnyedén élek a szavai kicsavarásával (elméletileg abban úgyis tökéletesen jó vagyok), és most hasznát is veszem. Szándékosan. Jó szándékkal. Cél, hogy megnyerjem ennek a kedves lánynak a mosolyát, aki félénken, de mégis flörtöl velem.  
- Igazán örülök, hogy leöntöttél, kedves Sarah- mondom kedvesen és sajátos módon mosolyogva, hiszen már majdnem elfelejtettem hogy kell (mosolyogni is, de bókolni!). Még jó, hogy van egy rajongóm, akinek jó a humora, és felidéztette velem, hogyan is kell nevetni. Különben most kárognék, mint egy varjú...- Daryl Brooke.
Könnyedén ejtem ki a nevem, tucatnyian futkározhatnak hasonló névvel, és ha Sarah épp olyan túlfűtött, mint Lizzy, talán így sem jön rá, író vagyok. (Voltam)
A bókom bejön, finoman vállba vereget, ahogy füle tövéig pirul. Csak a zavar lehet az oka, hogy azt teszi, amit: a pólómról eszik... Ah, buta, édes szöszi!
- Nos, legelső dolgom, hogy veszek neked egy extra large eperturmixot, mert úgy látom, függő vagy... - a karom nyújtom neki, és az üzletre pillantok. Itt kapható ez a bizonyos ital? A pohár emblémája az eszembe ötlik, és -minő véletlen- ez van a cégéren is.
- Na jó, veszek kettőt, és mire megiszod, megszárad a ruha is, ha itt helyben kimosod... - intek a fejemmel az üzlet felé. - Majd kikönyörgök neked addig egy céges pólót...- nem kívánom, hogy melltartóban üljön le velem iszogatni... Legalábbis ma még nem.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Ápr. 05 2015, 03:57

-Háát ha te nem ismernéd a saját gondolataid, ugyan ki segíthetne ki minket? - Kuncogok, mert vicces ahogy vázolta.
-Áh, szóval máris annak érzed magad, szerencsésnek? - Kezdem azt hinni, én is az vagyok, mert ahhoz képest hogy pasi, mókás és tetszik a szövege.
-Ó, igazán nincs mit, szívesen máskor is, csak szólj, mindig lesz nálam valami lötty, fő a változatosság... - Mosolygok kínosan, mert hát nem volt szándékos, elhiheti.
-Üdv Daryl... - Nem, nem esik le hogy hallottam esetleg a nevét, vagy bármi, túlzottan el vagyok foglalva a zavarommal és hogy magamba mondogassam a Daryl nevet, el ne felejtsem, irtó ciki lenne!
-Nem is tudod mennyire... - Motyogom, mikor észreveszem én is mi a jó istent csinálok, rögtön a hátam mögé rejtem a kezeim egy mosoly kíséretében hogy "nem láttál semmit".
De mivel nyújtja a karját, hát kissé bizonytalan, de elfogadom.
-Komolyan ne vegyünk, most voltam moziban, bepusziltam egy fél liter kólát, meg most ennek a turmixnak a felét. Tele vagyok... - Mosolygok rá szégyellősen, mert hát tényleg nem bírnám meginni. Max ha magának vesz és beleiszom de... ahh.
-Ühm, háát... de akkor neked is kéne. Már póló. Na meg zen szerintem nem segít a mosás már, de neked legyen igazad! - Mosolygok rá, ahogy gondolja, bár valóban megszárad a ruha addigra mire én egy turmix végére érnék, az is tuti.
-Amúgy... nem tartottál valamerre? Nem tartalak fel? Mert nekem szabad a délutánom, csak... gondoltam megkérdezem. Nehogy itt elrohanj hirtelen hogy hoppá, megy a sütő, mert csak krumpliért szaladtál le a boltba.- Mosolygok rá, mert sejtelmem sincs honnan jött, hova tartott, csak azt hogy jól megakasztottam a kis akciómmal.
-Amúgy mit mondanának rólad a barátaid első körben Daryl, mit érdemes rólad tudni? - Szeretném megismerni, ez tény, jó lenne tudni kibe botlottam. Bár a nevét már tudom, ismételgetem is, hangosan is kimondom, akkor talán nem keverem össze egy másikkal. Sajnos velem gyakran előfordul eleinte.
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Ápr. 05 2015, 05:01

- Van  egy jó barátom, Lio. A legjobb szándékkal is beletenyerel az életembe, de ha elakadok, elakadsz, csak szólj neki bátran. Úgy ismer, mint a tenyerét- mondom határozottan és komolyan.
- Maradjunk a kezdőnél, de tetszik az optimizmusod!- nevetek rá, elvégre ő emelte ki ezt.
Ábrándos szemmel nézhetek rá, tetszik, amit mond, hogy máskor is leöntene.
- De kedves, már megismerkedtünk, most valami új trükköt kell bevetned, hogy tovább mehessünk!- kacsintok finoman, érezze, csak húzom, mert feldobta a labdát, hát ilyet nem lehet kihagyni.
- Szia, Sarah- ismétlem meg szórakozottan, hogy üdvözöl. Túl cuki, hogy ne tegyem.
Kicsit meglep, ahogy a tisztogatás után sajátos módon esik neki a pólomnak: az ujjaival szedi le róla az eperhabot és be is kapja. Nem vagyok elég gyors, hogy elkapjam, meg sem fordult a fejemben, hogy ezt fogja tenni, és egy leheletnyit meg is szégyenül. Úgy viselkedik, mint Domi, ha apró csínyen kapom. Még a hangját is hallom: " Nem én voltam, apu!"
Meghívom erre a híres turmixra. Gondolom, míg egyet-kettőt kivégez, talán meg is szárad a ruhája, ha azonnal kimossuk. Abban biztos vagyok, hogy nem találok olyan pasast, aki ne adná oda neki szívesen a felsőjét... Én is odaadnám az enyém, ha nem lenne ugyanolyan kulimajzos, mint az övé...
Belém karol, és beoldalgunk a büfébe, ahol azt az isteni turmixot lehet kapni.
- Ah, majd besegítek, ne legyél ünneprontó! Elvégre a turmixnak köszönhetően randizol velem!- nevetgélek, hogy magyarázza, mekkora az ő befogadóképessége.
- Nos, meglepődnék, ha igazi epret használnának a turmixhoz. Ha az lenne is, tejjel van hígítva, még nem száradt a ruhádba, ergo, ha most kiöblíted, nyoma sem marad... - sorolom neki, hogy nem lehetetlen, hogy a felsője menthető. De ha gond lesz vele, van B tervem is. Naná...
Amúgy meg... Hova is tartottam?
- Nem volt semmi konkrét úti célom. Mondhatni, a sors vezette a lábaimat- mondom célzatosság nélkül. Nem hiszek a véletlenekben. Vagy csak ritkán. -Két sarokkal feljebb van egy pizzázó, ott dolgozom...- mondom szerényen, és most épp azt hallgatom el, én vagyok az egyik tulajdonos. Nem az a lényeg.
...
Bemegyünk az üzletbe. Nem sok rábeszélés kell, hogy szerezzek két pólót, ráadásul két ingyen shake-t, mert az üzletnek nem érdeke, hogy bárki is panaszt emeljen a termékeikre. Sarah-t egyébként ismerhetik, mert rá kedvesen mosolyognak, míg engem csak eltűrnek, de a helyükben én is neki udvarolnék, nem magamnak... Az egyik srác azt is felajánlja, hogy kimossa Sarah felsőjét. Feltűnően csillog a szeme... és a 32 fehér foga. Túl szabályos, túl fehér. Protkó?
...
Leülünk a vadiúj pólóinkban (egyforma, cégéres), előttünk egy-egy XXXL-es shake, van egy liter (darabonként). Sarah felsője és az én pólóm is mosás alatt. Az egyik fiú anyja a közeli mosodában dolgozik. (Hehe, véletlenek, mi?) Sarah kezd beszélgetést, érdekes kérdés, el is gondolkodtat.
- Lio szerint lúzer vagyok. Igaza van. Aztán apa vagyok. Van egy nagy fiam, de az anyja sosem lett a feleségem- nem árulok zsákba macskát, ez így tisztességes, ha találkozunk a jövőben, ha nem. -Kicsit mániás vagyok, sokat dolgozom, önbizalomhiánnyal küszködöm és ... - megrántom a vállam. Ah...
- És te kedves Sarah? Mit mondanál magadról, mit a barátaid? - nézek rá kérdőn, komolyan.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Ápr. 05 2015, 14:24

-Óh! Megjegyzem! - Max a nevét nem, de tudni fogom hogy van egy ilyen srác az életében! Én mosolygok rá, jó ha az embernek van valaki, aki ennyire ismeri. Én Davidet mondanám a magam részéről, bár mostanában sokszor marakodunk, meglepjük egymást, így kissé bizonytalanná váltam a dologgal kapcsolatban.
-Szeretem a többet mint a kevesebbet, ezért is van félig tele az a pohár! - Nevetgélek, szórakozottan. Azt hiszem emellett a srác mellett nehéz másmilyennek lenni.
-Jó, akkor majd tortát nyomok a képedbe, csak hogy ne rekedjen meg a kapcsolunk és megismerkedésünk itt! - Nevetek, hogy pimaszkodik, bár nincs kéznél egy habos torta, szóval nem kell félnie. De ha elmegyünk egy cukrászda mellett! Na jó nem.
Tiszta dinka leszek tőle, hogy elhív randira, csak így, nem az hogy lekiabálja a szőke fejem, hogy összekentem, még nevet is, mosolyog, tök rendi. Bár eléggé noszogat, igyak vele még egy ilyen löttyöt, mert hát randizunk. Vagy fogunk? Ajjaj, én sem tudom, de kínosan nevetgélek, hogy igen, igen, igent mondtam. Na meg hogy ekkora öröm ez neki, tiszta meglepő, vagy csak tudja mitől döglenek a csajok... elvesztem.
-Jól van, majd dupla szívószálat kérünk! - Mosolygok, ú mint a romantikus filmekben! Na jó, tényleg megzakkantam, hogy belemegyek, de mindig is ki akartam próbálni... basszuskulcs és violin.
-Jól van, jól van, nem lehet neked nemet mondani! - És tényleg nem.... érdekelne csajok kinek menne. (Lizzy szemforgat xD)
-Óh, meg se látszik rajtad! Mármint... eheheh.. az ember azt hinné mindenki aki ott dolgozik huzamosabb ideig meglátszik rajta, vagy ilyesmi... - Megint elvörösödöm, tiszta hülyeségeket beszélek, megpaskoltam közben a hasam mire értem. Ja ne.... - Szóval pizzázó! Én amolyan zongorista féle-fajta vagyok. - Gyorsan mentem a menthetőt, hátha...

Az üzletben Daryl nagyon tudja mit mondjon, hogy mennek itt a dolgok, vagy az üzleti világban? Elvégre szerez pólót, turmixot... az egyik felszolgáló fiú még a segítségét is felajánlja.
-Ó, de cuki vagy... köszi... csak óvatosan, gyengéd darab. - Mondom a blúzra és ha a fiúk engedik, bemegyek a mosdóba, ahol pólót váltok és kifele hálás és széles mosollyal a srácnak adom a blúzom. Persze ezután máris Darylé vagyok, ami szegény srácot kissé rosszul érinti, de hát lehetett volna szimplán kedves is nem?

-Teh... Daryl... szerintem holnapig itt ülünk... - Méregetem a hatalmas poharat, mert még sosem kértem ekkorát. szerintem ezt a csajokkal együttesen is nehezen innánk meg. Olyan mint valami életre szóló nass.
Aztá kérdezem, mit lehet róla tudni, érdekel a másik, nem vitás.
Hallgatom, először azt hiszem viccel. Aztán mondja tovább, elkerekedik a szemem.
-Őszinte vagy... - Vagy hülye. De kétlem, annyi bizonyos hogy mindenre számítottam csak erre nem.
-Ööö... hogy én? Hát... Van egy öcsém, David, akit imádok, csak elkanászodott és félek nem tudja mi a jó önmagának és elmar maga mellől mindenkit... kicsit sokat veszekszünk mostanában... amúgy... marketinget tanulok de zongorista akarok lenni, amiből a barátaim szerint nem tudok majd megélni és egy rockbanda mellett kötök ki, vagy egy operába és elsznobosodom... - Mosolygok, vállat vonok.
-De ne mondd már hogy önbizalom hiányos vagy, hát... én azt hittem ilyen tipikus nőcsábász vagy, nem lehetett azt mondani, szia, bocs, mentem! - Nevetek, ez nem titok, szerintem látta rajtam.
-Lio barátod fura... azért mondja amit mert van egy fiad vagy mert a barátnőd nem ment hozzád? - Valahogy ide kötöm a lúzerséget, mert amúgy miért lenne az?
-A nagy amúgy mit takar? Csak mert... nem tűnsz olyan nagyon idősnek szóval csak nem kezdted annyira nagyon korán... - Mondjuk 16 évesen, vagy ilyesmi... Jól meglepett a srác, annyi szent.
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyHétf. Ápr. 06 2015, 23:45

- Született optimista!?- nézem mosolyogva, le is rí róla. Attól sem esett kétségbe, hogy nyakon öntött egy idegent.
- Mondd csak, más módját nem ismered, hogy szóba állj idegenekkel? - nos, egy torta a képembe... már elég direkt, nem lehet a véletlen műve. Vegyem ezt inkább kritikának? Még be sem mutatkoztam.
Dupla szívószál? Ez viszont azt jelenti... mit is jelent? Nos, hogy nincs ellenére, hogy ismerkedjünk. Uh, régen randiztam már, nem tudom, ez a metafora valójában mit is jelent, de ... nem rosszat, ebben reménykedek.
Bölcsen hallgatok, hogy nekem nem lehet nemet mondani, jobb nekem, ha azt hiszi, ellenállhatatlan vagyok.
- Meg se próbáld, esélytelen vagy- adok rá még egy lapáttal, bár lehet éppen ez az, amivel elismerem, mekkorát téved...
Bevallom, hogy pizzázóban dolgozom, ő meg hogy zongorista, és mivel én nem vagyok kövér, én megnézem az ujjait.
- Szép kéz..., puha tenyér, hosszú ujjak- picit ugyan ragacsos, de már irányban vagyunk a büfé felé, és ott igénybe tudjuk venni majd a mosdót...
Elraktározom az információt, hogy zongorista. Erről szeretnék beszélni még vele, hátha gyakrabban megfordulna a pizzázóban. Esetleg felléphetne. Ha rá is jön, nem vagyok olyan "édes", aminek most hisz, talán maradhatunk még üzleti vagy baráti kapcsolatban.

Az üzletben nincs nehéz dolgunk, és sokkal többet kapunk, mint reméltem. Nem csak arról van szó, hogy kapunk pólókat. Kimosatják a felsőinket (min 1 óra, bármennyire közel van a patyolat), ingyen kapjuk a shakeket (dupla áron is megvettem volna)...Kézmosás és pólócsere után az egyik asztalnál ülünk le egymással szemben és előzékenyen leveszem az egyik shake tetejét. Mindkét szívószálat abba dugom. Maximum kérek még egyet, ha észreveszem, nem volt komoly, amit a dupla szívószálra mondott.

- Csak akkor bánom, ha unod a társaságom...- engem nem zavarna vele itt ülni órákig, napokig. Rég volt rám ilyen üdítő hatással. Talán Lizzy. De benne olyan sok a kritika velem szemben, hogy akkor sem tuidnék megfelelni neki, ha szeretnék. Ez a lány pedig úgy viselkedik, mintha kicsit elvarázsolták volna. És nagyon aranyos.
- Mások szerint hülye...- (nem olvasok a gondolataiban), mondom, amikor lényegében összefoglalom, ki és mi vagyok én, nem hallgatva el jónéhány hibám és olyan tényt, amivel esélytelenis lehetnék egy olyan csinos lánynál, mint ő.
Visszakérdezek, és meglepetésemre, nem vette el a kedvét a milyenségem...
- Oké, ezek szerint klasszikus műfajban szeretnél játszani? Nagyzenekarban vagy szólóban? - látom, hogy szívügye a hangszer, bár már most, céltudatosan több lábon szeretne állni. Marketing... - Frances university?- tippelek, az van legközelebb a témában.
- Ó, az hogy civódtok, el ne vegye a kedved...- reagálok a testvérével való kapcsolatára is- mi is civódunk olykor-olykor Lioval, de igazából elválaszthatatlan jóbarátok vagyunk. Még ha jelenleg más kontinensen él is... - mosolyodom el. Liora lehet haragudni, de Liot nem lehet nem szeretni. Én gyerekkorom óta szeretem, mintha az édestestvérem lenne. Vagy annál is jobban- tekintve, hogy milyenek a viszonyok az édestestvérek között. Lám, a nővéremmel sem tartom a kapcsolatot.
- Meg ne sértselek, hülye lettem volna lerázni téged, hát miért ne próbáltam volna meg valami mást? - elismerően nézek rá, és nem az alakja érdekel (bár először a formás feneke tetszett), de a szeme... a szeme éppen olyan igéző, és a rózsaszínfoltos szőke haja is tetszik. Nagyon helyes lány. Nem minden nap futok össze hasonlóval, pedig én elég sok emberrel találkozom nap mint nap.
- Lio barátom akkor is ezt mondta, amikor még nem volt fiam... - nevetem el magam, és eszembe jut, mennyivel inkább ő a nőcsábász, mint én. Ha őt zúdította volna nyakon Sarah az epres micsodával, valószínűleg már valamelyikük lakásán kérne kárpótlást... És nem kétséges, mindig azzal nyúzott, többet kéne csajoznom....
- Huszonhét éves vagyok. A fiam akkor született, amikor elsős voltam a Francesen- mosolyodom el, Őrületes, hogy telik az idő. -Dominic kilenc éves...


Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyKedd Ápr. 07 2015, 00:08

-Hát igen, erre születni kell! - Nevetek, de tény, szeretem az élet naposabb felét nézni. Jobb és könnyebb úgy.
-Szeretem az ütős és hathatós találkákat, a szia mizu kő kóla már uncsi! - Nevetek mert amúgy nem vagyok én leszólítgatós fajta. Nagyon nem.
-Hah, de kis öntelt valaki! - Nevetek, de amúgy igaza van, én nem vagyok az a csábítgatós. Azaz néha, mert flörtölni jó, de hát én szeretem a romantikát és a nyomulós stílusban semmi romantikus nincs.
-Igen, ez a szerencsém, könnyebben játszom olyan darabokat, amik férfikézre íródtak. - Mosolygok, mert hát a Liszt darabok... na oda néha kell hogy hosszú ujjaid legyenek vagy csalni kell picit.

Kuncogok, hogy nyerőnek találja az egy pohárban két szívószálas megoldást, kissé zavartan tűröm a fülem mögé a hajam (a mosdóban azt is megmostam). Nincs ellenemre, bár kissé fura, de izginek tűnik.

-Nem unom. Alig kezdtünk el beszélgetni, több kell hogy uncsi légy. - Mosolygok rá, nem tűnik egy életunt valakinek (xD)
-Ki normális manapság? - Vonok vállat, az öcsém szerintem rám is szokta mondogatni, ez már csak ilyen.
-Szeretem a klasszikus zenét, de nekem mindegy milyen. Amíg átad valamit, amíg lehet kötni hozzá egy érzést, addig felőlem hard metal is lehet. Bár... abban kevés a billentyűs! - Kuncogok, mert hát nem hallgatok olyat, de abban gondolom csak hörgés van.
-Ühüm, oda. Végzős vagyok, most diplomázom majd. - Szívom a fogam, jelezve húzós lesz és nem várom, de ki várná ezt?
-Dehogy veszi, David a mindenem. Imádom a lüke fejét, de sss. Neki ne mondd el! - Kuncogok, de Lio miatt kicsit együtt érzőbben mosolygok. - De neten tartjátok a kapcsolatot legalább? Meglátogatod? - Gondolom hogy hiányzik neki.
Nevetek a szavaira, elvégre leöntöttem.
-Szerintem más kiabált volna velem, hogy ne legyek már olyan szőke és nézzek a lábam elé! Te meg meghívsz a bűnös italra! - Kuncogok, csoda pasas.
-Na látod, akkor csak megszokásból mondja, nem azért mert igaz! - Mosolygok, nem tűnik sem ostobának sem szerencsétlennek. Inkább találékonynak és talpraesettnek.
-Huh... te is oda jártál? Mit tanultál? - Kicsi a világ. Nem is olyan idős. - Nem is olyan nagy még, hát az még kicsi. Bővan nevelhető, azt hittem ilyen... 15-16, ilyesmi. - Mosolygok, bár fura hogy van egy ekkora fia. - És veled él? - Remélem nem izé a kérdés, de érdekel.
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzer. Ápr. 08 2015, 00:04

- Fogadni mertem volna, csak rád kell nézni!- csupa mosoly, csupa igenlés, "minden jól sül el" helyzetkezelés.
- Aha, szóval a kő' kóla helyett inkább epres tejjel mész locsolkodni...- mosolyodom el. Én nem látok sok különbséget, de élveztem, hogy megtörtént.
- Ha már ilyen magas labdát adtál...- nézek rá engesztelőn; le ne írjon, hogy bunkó vagyok!
A zongora kerül szóba, és a szép keze...
- Kérlek, ezt magyarázd meg... - soha bele sem gondoltam, hogy vannak olyan darabok, amiket esetleg nemre külön írtak. Létezik ilyesmi? Ugrat? Más jelentése van annak, amit mondott?

A büfében orvosolják a problémáinkat, kezet, hajat mosunk, pólót cserélünk, ruhát mosatunk, iszunk... nem feledem el, amit az italról mondott, a dupla szívószállal, és próbaképpen így tálalom, vajon mit szól. Egyenlőre nem nyúl a pohárhoz, de van egy óránk, én ugyan nem siettetetem.

Dumálunk, és elcsodálkozom, mennyire más személyiséget hoz ki belőlem ez a lány (ez a találkozás), mint amilyen hangulatban az utóbbi hónapokban éreztem magam. Talán csak fordult a kocka, kezdenek megint jobban menni a dolgok, vagy valóban mindez az ő varázsa? Mert van neki, ez bizonyos. A protkós fickót is az ujja köré csavarta 10... 5 másodperc alatt.
- Ne hidd, hogy nincsenek normális emberek... csak épp olyan kevesen vannak, ritkán akad bele az ember egybe is... - somolygok- vagy álcázzák magukat, mint a januárok... - összeszűkítem a szemem, mint amikor Dominic előtt akarok titokzatost játszani. Előtte már könnyen lebukok. De mit szól majd Sarah? Egyáltalán, szereti a meséket?
Próbálok többet megtudni róla, de vagy kitérő válaszokat ad, vagy nagyon általánosságban beszél. Szeretem ezt is, azt is..., el nem árulná, mi a kedvence, hogyan képzeli az életét pár év múlva.
- Oh, szegény. Sokat kell tanulnod, ne is panaszkodj!- felemelem a kezem, hogy ismerem a témát, nem kell bemutatni. Különben is, beszéljen suliról, akinek hét anyja volt, főleg, ha parázik tőle az illető. Én. Félre értés ne essék.
- Előbb megismernem kéne. De nem vagyok már árulkodós, tudod, azt a kort már kinőttem!- bólogatok komolykodva, de elhülyülöm, mert Joshua is gyakran utánozza a különböző színészeket, és neki nagyon jól áll. Én vajon beégek egy ilyen trükkel? (Fogalmam sincs, hasonlít-e egyáltalán valakiére a hangom...)
Liot is szóba hozom ((nincs olyan ismerősöm, aki ne tudna róla, vagy ha még nem tud, majd fog! Smile )), és a kérdésére megint komolyan válaszolok.
- Először csigapostáztunk. De szerinte maradi, szerintem meg lassú, szóval írunk így is, úgy is... Még a skype nem jött össze, vagy én aludtam el, vagy ő, de tervezzük...
- Na és a te öcséd mit csinál? Hány éves?- beszélhet róla is, ha ennyire szívügye, legalább felkészülök rá, ki akar majd lecsapni legközelebb...
- Kiabálni egy extra helyes lánnyal igencsak felelőtlen és buta döntés lett volna...- bókolok neki, de így is gondolom. Néha az ember elviseli, hogy apró balaesetek érjék, ha ezáltal kapcsolatba kerülhet valakivel, akivel szívesen ismerkedne, ha lenne elég mersze.
- Megszokás?- emelem fel a szemem, erre sosem gondoltam. Én bízom Lioban, és tudom, hogy legalább úgy szeret, mint én őt, ahogy azt is, nem rossz szándékból mond rólam rosszat, csak ugratni akar, de... azért ennek is vannak árnyoldalai.-... lehet - Ő megszokott így, én megszoktam így.
- Újságírást, az őskorban..., de nem nekem való, már belátom...- Ha nagyon akar, megtalálja a tablónk, kár lenne tagadni, mire is jártam, ha már bevallottam, hogy oda.
- Oh, na ne! - forgatom a szemem, nekem így is nagyon gyorsan telt el az idő, elvégre, még csak nemrég született...
- Az anyjával él. Bár mot nyárig a nygysülőkkel és a nagynénjével lakik, velem ritkán találkoizik, nyártól rosszabb lesz a helyzet... Az anyja elköltözött innen, és azt mondta, elviszi Domit is, csak legyen vége a sulinak...- felvonom a vállam, jelezve, ebbe nem volt beleszólásom, bele kell törődni.







Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyPént. Ápr. 10 2015, 19:52

-Én vagyok a napsugár a borongós időben, azt mondod? - Nevetek kicsit, harsány vagyok de csak ha kötetlen a hangulat.
-Szeretem feltuningolni a dolgokat és az eper egészségesebb! - Hülyülök, mert szerintem nem látott epret ez a lötyi, de nem baj.
-Addig örülj, míg nem igazi labdát dobok feléd! - Kuncogok, rettentő béna labdajátékos vagyok.
-Mit? Hát... add a kezed! - Veszem el, ha adja és a kézfejére ráteszem a sajátom. - Nyisd szét az ujjaid ahogy én! - Szétfeszítem a kisujjam és a hüvelyket, mintha egy oktávot akarnék lefogni a zongorán, vagy araszt mérnék csak egyenes ujjakkal. Ha utánoz látni hogy nagyobb távolságot ér át a keze. - Na, te most épp komponálsz. Melyikünk kezére fogod alkotni a darabot, ami épp a fejedben van és a saját érzéseid akarod belevinni? - Mosolygok rá. Nem direkt írták így, hogy a kisebb kezűek szívjanak, csak épp amikor komponál az ember nem erre figyel. Szóval ne bántsuk Lisztet és a többieket.

-Szerintem mivel érzik kisebbségben vannak, beolvadnak a hülyék közé, jobb úgy nekik feltűnés mentesen. - Kuncogok a normálisok kapcsán. - A januárok? - Lehet jaguárokat akart mondani, de annak sincs számomra sokkal több jelentése. Érdeklődve nézek rá, mit akart mondani.
-Valóban? - Szűkítem most én össze a szemem és méricskélem, de aztán csak kuncogok, valóban nem tűnik egy pletykás valakinek. Maximum olyannak aki szívesen beszélget. Bár David nem tudom mit szólna ha "hazavinném" és közölném ismerkedjetek meg... Pedig nekem nagyon szimpi eddig Daryl, szerintem ő is kedvelné.
-Csigaposta? Az mi? - A hagyományos postára gondol? Mondjuk az valóban nem valami villám, de... akkor is vicces így hallva. - Ekkora az időeltolódás? Hol van? - Csodálkozom rá, mennyire messze lehet a barátja.
-Ő is tanul, ahol én, csak ő műsorvezető lesz. Jól áll neki szerintem, megnyerő figura. Két évvel fiatalabb amúgy, most 21. De nem kell sok és 22 lesz! Alig várom, remélem tudok neki valami meglepi bulit szervezni! - Lelkesedem fel, kicsit össze is csapom a tenyereim ahogy pattanok egy aprót ültömben. Bár ha a barátait most kerüli... nem baj, majd most rájön milyen jó ha vannak neki! Igen, remek terv!
-Hah, bókolni azt tudsz! - Kuncogok, de kicsit elpirulok zavaromban a duplaszívószál és az epercucc felé menekülök, iszok kicsit az egyik szálat a számhoz igazítva.
-De nem? Már csak úgy rutinból mondja, nem azért mert hülyének tart. Ha a barátod amúgy sem tart annak, mert akkor miért lenne veled? - Mosolygok rá.
-Miért? Mi nem tetszett benne? És hogy jött a pizzázó?
-Mit na ne? Ebben a korban is nagyon cukik, de még könnyen elkanászodnak!
- Kuncogok, hogy forgatja a szemét, vajon milyen apuka lehet? Olyan fura hogy már apuka...
-De... miért nem él akkor veled? Akkor itt maradhatna a barátaival meg közel a nagyszüleihez... Vagy nem tudnád megoldani hogy gondját viseld? - Ártatlanul kérdezem, nincs benne hátsó szándék hogy rossz apa vagy bármi, csak ez olyan véglegesnek tűnik a nő részéről ami nem biztos hogy a kisfiúnak is jó.
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyPént. Ápr. 10 2015, 21:33

- Bátrabb vagy, mint én... Féltem, ha így fogalmazok, hányni kezdesz...- létezik, hogy szereti még valaki, ha szépen udvarolnak neki?
- Máris jobban érzem magam, hogy nem kólával vagyok leöntve- bóhockodok, mert testzsik, hogy ő is veszi a lapot.
- Most meg lebénáztál... - ingatom csalódottan a fejem- Tudod, hogy röplabdáztam egy ideig? Ne ítélj elsőre!- nézek rá, kicsit félre fordított fejjel, csibészes mosollyal. Hát én nem hunyok szemet afölött, hogy rózsaszín folt virít a pólómon?
Úgy leragadtunk egymás mellett, mintha csirízzel lenne bevonva a járda, és a kezeit mustrálva megállapítom, milyen szép. Magyarázatot kérek arra, mit ért azalatt, hogy férfikézre írt darabokat könnyebben játszik, és nem csak magyaráz, hanem lelkesen mutogat is. Bevallom, csak az első pillanatban nézek a kezére, és szétfeszítem az ujjaim, ahogy tőle látom, de aztán megérint a haja, ahogy az arcába omlik. Mintha egy pillangó szállt volna el az arcom mellett. Elbűvölve figyelem, ahogy a nap bearanyozza a szöszi haját.
- Izé, nem komponáltam még sosem zongora darabot, de gondolom, úgy játszom, ahogy nekem kényelmes... a saját kezemre... - térek magamhoz.

- Az biztos, hogy kevesebb erőfeszítésbe kerül beolvadni, mint küzdeni ellenük- de elhúzom a szám, látszik, ez nem mindig van ínyemre.
- Milne. Tudod, amikor Malacka meg Micimackó nyomokat vesznek észre a hóban, és nem mernek felnézni a fára...- magyarázom kedvesen, és lesem, mikor esik le neki, hogy nem vagyok hülye, csak játszottam egy kicsit.
Beszél az öccséről, hogy mennyire szereti, és arra kér, ne áruljam el neki. Mintha a vesémbe akarna látni, igazat mondtam-e, amikor azt felelm, tőlem nem tudja meg... Kis gyanakvó... Kuncogok magamban.
- A hagyományos levelezésre mondják... Hát nem olyan lassú? - kérdem, felvonva a vállaim. Ezt nem én találtam ki.
- Ausztráliába költözött. Mikor hazaérek, ő még dolgozik, mire ő hazaér, már én dolgozom...- húzom el a szám megint. Nem túl szerencsés. Amikor ott dél van, nálunk este kilenc. Lioról beszélni nem olyan könnyű, nagyon hiányzik a feje, meg a fura intelmei, a figyelme, a rugdosásai... (a szeretete), ezért visszaterelem a témát Sarah öccsére, mert észrevettem, szeret(ne) róla beszélni.
- Nocsak, mikor lesz a szülinapja? - kérdem, és felmerül bennem, jó lehetőség lenne, ha nálunk szervezné meg azt a bulit. Csak azért nem hozom szóba, nehogy azt gondolja, nyereségvágyból ajánlom fel... Számolgatok, hogy Sarah akkor 24 körül lehet. Fiatalabbnak tűnik, és ez a kis tapsikolás is kislányossá teszi, de nagyon aranyos. Belőle még nem írtódott ki a gyermeki lelkesedés.
Szinte elnevetem magam, amikor azt említi, nőcsábász vagyok, legalábbis úgy viselkedtem, mikor leöntött. Valószínűleg senkivel nem kiabáltam volna, de hogy egy ilyen szép és kedves lány miatt még megnyikkani is nehéz volt... Valamit motyogok, hogy rossz döntés lett volna perelni vele, ahelyett, hogy esélyt adunk az ismerkedésre, erre ő pirul el, és beleiszik a shake-be, azzal, hogy jól bókolok. Én??? Jól?
Lassan rádöbbenek, megint egy kis energiabomba ül velem szemben, akárcsak Lizzy esetében. Sarah kifogyhatatlan a kérdésekből, mintha egyszerre akarna tudni mindent, és annyira lenyűgözően kedves, ellenállhatatlanul húzza ki belőlem a szavakat, egymás után, pedig ennyire megnyílni nem szoktam senkinek. Főleg nem csajoknak. Mindent elmondok: gyereket, barátot, barátnőt... Ah, titkom nem maradhat.
- Ez tényleg hosszú történet, és meglehet, egy félreértés az alapja...- Gwen nővérével elsimult a viszonyom, bár kedvelni (szívből) sosem fogom. - A pizzázó... először csak futár voltam, aztán Lio barátom megvette nekem. Túl sok időt töltöttem ott, és már akkor is az ötleteimmel nyaggattam a korábbi tulajt, aki aztán örömmel taksálta a nyakamba az egész boltot...- idézem fel az eseményeket. Jesszus, azóta már két év telt el?
- A 15-re mondtam - Szép is lenne, ha ekkora gyerekem lenne! -12 évesen még nem gondoltam "úgy" a csajokra, bár a fiam anyját már ismertem...- árulom el.
- Klassz gyerek, nem szemtelenkedős- mosolyogva, kedvesen védelmezem Dominicot.
- Ez..., nem ennyire egyszerű...- ráncolom kicsit a homlokom, és érezni, ez sérülékenyebb téma számomra. Nem szívesen beszélek róla, mert a történet viszonylag friss, és azt is emésztenem kellett, hogy Gwen el fog költözni. -De abban biztos vagyok, hogy Dominak jobb helye lesz az anyja mellett- beharapom a szám. Nagyon fog hiányozni, de valódi szülőre van szüksége, nem csak egy fantomra.
- Nem bánod...? - nézek rá vidámabban, és az epres italra mutatok magunk között. Vajon megengedi, hogy beleigyak abba, amiből ő ivott, vagy inkább az orrom elé löki a mások poharat?  
Megcsörren a zsebemben a telefon. Először nem is fogom fel, hogy az enyém, mert bedugtam a hátsó zsembembe, és kissé tompábban szól, mint ahogy megszoktam.
- Bocsánat, ezt fel kell vennem...- nézek bocsánatkérően Sarahra. A pizzázóból keresnek.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyPént. Ápr. 10 2015, 23:52

-Hányni? - Nevetek, mert ez honnan jött neki?
-Na ugye, érezd magad megtisztelve! - Nevetek megint, mert szegény... leöntöm és még örüljön is neki mi?
-Jaj nem téged! - Kacagok, mert ez kész, megnevetett rendesen. - Amit éééén dobok és passzolok azt senki ember fia nem tudja kezelni, tökre nem oda megy ahova akarom, meg ilyenek! És amúgy miért hagytad abba? - Nézek rá érdeklődve, jól áll neki ez a mosoly is, huncutabb tőle a szeme.
Mutatom aztán hogy mire értettem, hogy férfi kézre írt darab, ez nem szakszó, csak én hívom így, mert nekem kis kezem van és nem mindig egyszerű. A válaszára kuncogok.
-Neeeem? Hol élsz ember? - Nevetek, mert nem is gondoltam hogy megtette, csak amolyan szituációs feladat volt. - Amúgy jah, erre értettem. Sokkal nagyobb akkordot átér a kezed, mint az enyém, nekem egy ekkorához már cseleznem meg csalnom kell. - Mert lehet, csak kényelmesebb lenne ha nekem is menne, ami neki mehetne. Nem veszem észre amúgy hogy nézne engem, el vagyok foglalva a kezeinkkel.

Mosolygok a reakcióján a beolvadást illetően.
-Néha ez az okosabb, nem gondolod? Csak nem szabad elfelejteni, hogy te nem ilyen vagy. - Lehet kicsit eltértünk a tárgytól, de nem baj az.
-Óh! - Nevetek kínosabban Milnére, mert tényleg, dereng valami, most hogy mondja, de magamtól nem jutott volna eszembe mondjuk.
-De, ez tény, bár anno ez is gyorsnak számított! - Nevetek, mert ha elképzelem, valaki ráköt egy csigára egy levelet... szegény csigusz! És szegény levél... tuti nem kell sok és nyálkában úszna.
-Jaj ez nem jó. De hétvégén is? Csak meg lehet beszélni valahogy nem? - látom hogy elszomorítja a dolog, de megértem, biztos hiányzik neki a barátja. Leo... Leo ugye?
-Április 25! Nincs már olyan nagyon messze, bár még nem találtam ki mit adjak a hülye fejének. Valami jót kéne... lehet elviszem majd valahova, szereti a focit. Szerinted egy meccsre kivinni jó ötlet? Mert játszani más mint nézni, szóval... - Utalok arra, mivel ő játszik nem biztos nézni is ugyan olyan jó. Meg Daryl olyannak tűnik, aki szereti a sportot, talán mondd nekem valami hasznosat.
Nem ismerem, így nem tudhatom mennyire bánik jól a szavakkal, a bókokkal általában, de nálam eddig jól csinálja, már megint zavarba hoz a dicséretével. Persze kérdezgetem, szeretném megismerni (és nem csak a bókok miatt).
-Félrértés? Azt hitted másképp működik a cikkírás meg az egész újságosdi? - Nézek rá, mert nem tudom értelmezni a szavait, meghaladja a fantáziám.
-Ú, ez komoly? Nem semmi.... Akkor nem csoda ha ragaszkodsz hozzá, ajándék is volt! - Hasznos és jó ajándék, az már biztos. Azért a barátja sem semmi.
-Reméltem hogy nem annyira fiatalon kezdted! - Durva is lenne, bár én a korokat a fiára értettem, nem őrá. - Tényleg? - Ez tök romantikus. Az kevésbé hogy a nő nem ment hozzá, de biztos meg volt az oka. - Hogy ismerted meg? - Kérdezem, de kissé félve, mert nem tudom ez mennyire intim vagy felkavaró, de ha már 12 évesen ismerte, az tök izgi sztori lehet, hogyan találkoztak, bontakozott ki az egész. Már ha nem csak egy rosszul sikerült görbe este volt a kisfiú.
Mosolygok szélesen, hogy aranyos kisfia lehet. Olyan tipikus cuki kis srácnak képzelem, csibészes mosollyal, mint a szemben ülő apukáé.
Látom nem kellett volna faggatóznom, bátortalanul kissé, de megfogom a kezét mosolyogva.
-A lényeg hogy szereted, a többi nem számít. - Legalábbis remélem, az a legfontosabb. Ha szereti fontos neki, ergo nem fogja elhanyagolni.
-Nem, persze. - Mosolygok még kissé zavartan, igyon bátran. Ha már két szívószál van benne, nem?
-Nem, nem, vedd csak fel. - Rázom a fejem, míg ő telefonál, nézelődöm. Fura hogy viszonylag sokat járok ide, de mindig csak a csajokkal. Erre most egy vadidegen pasival trécselek, jól is érzem magam, randira hívott. Mondjuk nem olyan mint a többi srác, nekem ők éretlenek, még tombolnak, de én valami másra vágyom. Azt nem tudom Daryl olyan srác-e, de az tény, hogy nem szokványos pasi, ami jó kezdet. Este tuti felhívom Zoeyt, hogy dumáljunk, mert valakinek el kell mesélnem! Legalábbis remélem hogy továbbra is ilyen jó marad a beszélgetés, na meg hogy nem szegtem nagyon kedvét, nem akarom azt higgye, vájkálós vagyok vagy túl kíváncsi...
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Ápr. 12 2015, 12:48

- A romantika manapság már nem divat...- húzom fel a szemöldököm. Valószínűleg én sem véletlenül vagyok egymagam. Sosem fogok hozzászokni a rohanó világhoz, a tegnap ezzel voltam, ma mással vagyok életstílushoz. Ugyan időnként megengedek magamnak egy-egy bókot, de a fogadtatás olyannyira kedvezőtlen, még az élettől is elmegy a kedvem, nemhogy a további udvarlástól. Úgy látszik, vannak még kivételek. Sarahra mosolygok.
- Nem süt rólam, hogy odáig vagyok?- kérdezek vissza.
Kedves kis beszélgetésbe kezdünk, mondhatni, pár perc alatt nyílt flörtölésbe kezdünk, ami aztán egyáltalán nem jellemző rám. Ki tudja, mi ütött belém? Vagy tán meghallgatásra talált egy ima, és a megfelelő személyt sodorta elém a szél (egy lengőajtó)? Egy életem, egy halálom, mit veszthetek vele?
- Azt ne hidd, mindenki szuperintelligens a sportban...- legyintek. A csoporttársaim némelyike meg volt győződve róla, hogy rajtuk kívül mindenki más béna. Nem is foglalkozom ezzel többet. - A főiskolán más sportokat részesítettek előnyben: hoki, foci, kosárlabda...- az energikus fellépés inkább Lio asztala volt, nem az enyém.
Beszélgetünk erről-arról, a zongoráról is, a kezéről is; nagyon édes, ahogy megmagyarázza, hogyan fog át egy oktávot (vagy valami hasonló). Igazság szerint nem elsősorban a magyarázatára figyelek. Lényegében össze-vissza beszélek, de Sarah nevet; magam sem értem, nem igazán vagyok vicces.
- De egy nagyobb kéz lomhábban mozog, vagy nem? - elég csak a testre gondolni. Nagyobb test, nagyobb energia. Fizika. Bár sosem voltam kiemelkedően jó fizikából, lehet, megint rosszul gondolkodom.
...
Kissé rendbe szedve magunkat, egyforma, színes pólóban ülünk egymással szemben egy asztalnál, előttünk nagy pohárban shake, az egyik pohárból két szívószál meredezik fölfelé.
- Sarah, a hülyeség éppen olyan, mint a szájszag. Éppen csak azt nem zavarja, aki érintett a dologban- gondolkodom el egy kicsit. A beolvadásnak is megvannak a maga veszélyei, ugye....
Jó hangulatban beszélgetünk, néha egész merész asszociációim támadnak, Sarah nem is tud mindig követni, de becsületére legyen mondva, egy percig sem mutatja, hogy unatkozna. Igazán kedves teremtés; mintha minden felvetett problémát azonnal meg akarna oldani, mindenre van ötlete, és aztán kérdez-kérdez... Ha nem tudnám, hogy az előbb vált el a barátnőitől, gyanakodni kezdenék, hogy iszonyúan magányos, és az a legfőbb szórakozása, hogy gyanútlan járókelőkre veti magát, csak hogy kibeszélgethesse magát. //Nem feltételezek semmi rosszat, nyugi.//
Az öccse szülinapjának nagy kérdése az ajándék; s minta ismerném, úgy avat be, gondban van az ajándékkal.
- Ha hetente jár focimeccsre, nem biztos, hogy szerencsés. Ha viszont szívja a fogát, mert nem lehet ott, vagy nagyon hevesen szurkol otthon is, felugrál, kiabál, hülyézi a bírót... mindenképpen maradandó élményt jelentene neki, ha elvinnéd...- gondolom én.
Tetszik a lány mosolya, de nem csak hülyeségekkel tömöm a fejét. Hirtelen olyan sok mindenről beszélünk, észre sem veszem, hogy repül velünk az idő.
- Nem a szakmával volt gond. Személyes félreértésem volt valakivel, és sokáig azt hittem, ő kavart be nekem, hogy ne kapjak munkát- húzom fel a vállam. - Ennek mára már semmi jelentősége...- nézek Sarahra, jelezve, hogy nem tulajdonítok már nagy jelentőséget neki, így beszélni sem szeretnék róla.
- Lio nem egy érzelgős fajta. Fogta a kulcsot, a kezembe nyomta: ez az étteremé, és ez már a tiéd, vagy valami ilyesmi. Lehidaltam, képzelheted, nem is volt szülinapom- kacsintok rá. Nem tudom, neki volna-e lehetősége ilyen ajándékot adni az öccsének, és ő hogyan reagálna egy hasonló szituban.
Aztán rólam kérdez, és -ha már szóba került- a családomról kérdezget. Mintha csak régi barátok lennénk terítek előtte lapokat.
- Suli, baráti társaság...semmi kirívóan extra. Gondolom, mindenki életében van egy ilyen iskolás kapcsolat...- mondom elgondolkodva, hiszen a legtöbb ismerősömnek volt, van. Kinek hosszabb, kinek rövidebb ideig, de az élet így működik. Nem hiszem, hogy minden részletre kíváncsi, és azt hiszem, nem is szívesen avatnám bele első alkalommal, hogyan lettem szerelmes, illetve milyen körülmények között fogant a fiam, de az érdeklődése őszintének tűnik, ezért nincs neheztelés a hangomban, hogy ennyi kérdést tesz fel. Néhány kapcsolat egy életre szól.
Domiról beszélgetve kissé kedve szegett leszek, nem túl jó érzés, hogy hamarosan más városban fog élni a fiam. Sarah kedves kis vigaszt nyújt, ahogy átnyúl az asztalon, és megszorítja a kezem. Ilyesmire nem számítottam.
- Ó, ebben hiba nincs, ezt Domi is tudja, és az anyja is. És persze ott vannak az elektronikus lehetőségek, hogy tartsuk a kapcsolatot (szerencsére, ők nem Ausztráliába költöznek), de ez akkor sem olyan, mintha elérhető közelben lenne, vagy találkoznánk heti három-négyszer...- Máris érzem a hiányát. Így, hogy nem Gwen neveli közvetlenül, a találkozásaink is csökkentve lettek, elsősorban a nagyszülők és a nagynéni gondjaira van bízva Dominic, én csak másodhegedűs vagyok.
Igaz, két szívószál van a pohárban, mégsem akarok beleinni az engedélye nélkül. Ez már közösködés, pedig nincs fél órája sem, hogy összefutottunk. Nem akarok bizalmaskodónak tűnni, bármennyire avattam bele az életembe. Egyszerűen lehengerelt. Azt hiszem, jól is esett úgy beszélgetni, hogy nem éreztem megterhelőnek "vallani".
- Itt vagyok...- szólok bele a telefonba, amikor Sarah jelzi, hogy nem bánja, ha felveszem a telefonom. Hallgatom, mi lehet az a nagy probléma, ami miatt felhívtak, mert meghagytam, csak akkor keressenek, ha ők nem tudják megoldani. Semmi gáz nincs, csak éppen a személyemet hiányolja valaki- Kérdezd meg tőle, hajlandó-e várni egy kicsit. Kínáld meg addig valamivel. Nézzen körbe, vagy ültesd le, látod, hogy izgága vagy nyugodt tipus, nem?- kérdezem kedvesen és Sarahra nézve a szememmel és az arckifejezésemmel jelzem, hogy semmi komoly. Az órámra nézek- Kb fél óra. Lehet, hogy kicsit több. Visszajöhet később is, ha most nem tud várni. Annyira nem sürgős a dolog, ha eddig ráért... Oké, azért igyekszem..., hello- bontom a vonalat.

Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyPént. Ápr. 17 2015, 22:06

-Nem, de azért még lopva sokan űzik. - Vigyorgok, mert én látok fiúkat lányokat néha romantikázni, vagy hallom ahogy érzelmesen beszélnek. Bár tény, kevesen.
-Deee, deeee, abbbszolút! - Nevetgélek, mert hát erre mit lehet mondani?
-Hát én analfabéta vagyok benne, az tuti. - Ezt leszögezem, nézni sem szeretem, mert nézni szerintem uncsi, csinálni jó lenne, de nem megy, szóval hanyagolom a sportot ha lehet. - Hoki? Az durva sport... és melyiket szeretted a legjobban? - Csak úgy kíváncsiskodom.
-ÓÓ nehogy azt hidd! - Mondom a nagyobb kéz lomhaságára. - Olyan virtuózok vannak, úúú, majd mutatok egyszer videót vagy valami, vannak durvaságok! - mondom lelkesen neki, mert hát amikor csak úgy ömlenek a hangok a zongorán az nagyon észbontó szerintem.

Eltakarom a szám és nevetek pukkadozva, micsoda kifinomult hasonlat! Vicces srác, az már tuti.
-Jóójóóó, de értesz! - Én értem őt, erőse kell tűrni, bár a végén ha már fel sem tűnik a dolog sem biztos hogy jobb...
//Pedig ez vicces feltételezés xDDD//
-Hmm... ez az, mostanában nem tudom nézi-e... nincs sokat otthon, így nehezebb kitalálni mire van szüksége vagy minek örülne úgy igazán! - Csücsörítem a szám és mozgatom tanácstalan jobbra-balra. - Majd még agyalok, de köszi!
-Óh... - Kerekednek ki a szemeim, hogy ilyen jellegű gondjai voltak. - Igaz, elvégre van munkád, meg szereted is nem? Vagy nem? - Nekem úgy tűnt igen.
-Azta, hát nem csodálom, de gondolom közösen avattátok fel, meg ilyenek nem? - Már a pizzázót... Leoval? Jajaja, asszem Leo. Talán Leonardo a srác? Mintha rövidebb neve lett volna. Ahh, mindegy, majd mondja még, egyelőre örülök hogy a Daryl még megy hála a mantrának.
-Aham... - Mondom mosolyogva, bár nekem ez hiányzik. Mondjuk nekem még nem volt senkim, várok az igazira? Lehet. - Azért nem semmi, hogy ilyen régóta ismered. Én örülök hogy a gimiből tartom a kapcsolatot pár barátnőmmel. - Biztos amolyan ragaszkodó fajta, kevés de igazi barátokkal.
Beszélgetünk a kisfiáról, de eléggé elszonytolódik, nem akartam letörni szóval próbálom vigasztalni.
-Igen, ez egyértelmű. De ha nagyobb lesz egyedül is utazhat, meglátogathat, na meg ott a nyári szünet, akkor többet is együtt lehettek, nem? - Remélem igen, hátha ebbe tud kapaszkodni és mosolyogni fog megint.
-Hm, kapós vagy mi? De ha menned kell menj nyugodtan, nem akarlak feltartani. - Milyen fontos emberke a másik, hm. Bár örülök hogy még egy órát maradna velem, bár aki vár az gondolom engem nagyon fog átkozni. Upszika.Minden esetre mosolygok, most én iszok a pohárba egy kicsit, fogyjon az is.
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzomb. Ápr. 18 2015, 22:22

- Akkor majd én is halkabban csinálom- hajolok közelebb hozzá. Kedves számomra, hogy tetszik neki, hogy bókolok. Legalábbis úgy tűnik, inkább bókpárti, mint a modern irányzat követője, amikor tárgyilagosan csak a testi örömök kedvéért vannak együtt a fiatalok.
Bevallom, hogy örülök, amiért szóba elegyedtünk, ha még az is volt az ára, hogy valami ragacsos cuccal öntött le. És nem bánom, hogy randira hívtam... A testvére születésnapja kapcsán a sportokról is szó esik.
- Elsősorban a labdajátékok...- kitalálható. El is mosolyodom. -Könnyen kiismerhető vagyok, nem? A durva sportokért viszont sosem rajongtam igazán...
A keze, a keze gyönyörű, izmos és puha, szóba is kerül a zongora, megs ok más, mintha el akarnának futni a gondolatok.
- Oké... De mi lenne, ha élőben néznénk meg valamit? - ha már odavan a zongoráért, és ígért nekem egy randit, össze lehetne kötni a kettőt. Vagy azt gondolta, ha beülünk egy turmixra, annyival beérem?
A kényelmetlenségek ellenére mi gyorsan feltaláljuk magunkat, és olyan gyorsan merülünk el a beszélgetésben, hogy észre sem veszem, hogy repül az idő. Sarah kedves lány, nagyon mosolygós és vidám, és mindenre kedves ötlettel reagál. Mintha számára mindig sütne a Nap. Találó is a kifejezés, amivel illette magát... Öröm csak ránézni is.
Rengeteg témát érintünk, és sokat nevetünk. Akkor komorodom csak el, amikor személyesebb téma kerül szóba, ezen belül is Domi, a kisfiam. Le sem tudnám tagadni, mennyire odavagyok érte, és előre hiányzik, pedig még el sem hagyta a várost.
- Igen, nyáron valószínűleg megint velem lesz, de nincs olyan sok szabadságom, mint gondolod. Egy étteremtulajdonos nem teheti meg, hogy hosszabb időszakokra eltűnjön...- mondom, és már nem sajnálkozom. Beletörődtem a helyzetbe, és egyre biztosabb vagyok benne, hogy nyáron nem csak egy-két hétre fogok eltűnni. Lehet, a pizzázót is bezárom egy rövid időre... De ezt át kell gondolni. Elvégre most abból élek, abból fizetem a gyerektartást is. A lényeg végül is az, hogy nem félek, hogy majd elszakadok Domutól. Csak a jelenlegihez képest lesz rosszabb a helyzet. De volt már rosszabb is, sokkal rosszabb.
Egy telefonhívás kizökkent a beszélgetésből, de nem olyan sürgős a dolog, hogy ne várhatna.
- Semmi halaszthatatlan. Különben is: mi még nem állapodtunk meg semmiben... - kérdőn nézek rá- Komolyan gondoltam az előbb: elmehetünk egy koncertre, ha ajánlasz valami jót. Tudod, nagy kéz, virtualitás... - utánzom az asztal lapján a szétfeszített ujjaimmal, mintha zongoráznék. - De téged is szívesen meglesnélek, amikor játszol...- fürkészve nézem a szemeit.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptySzomb. Május 02 2015, 01:26

-Hogy senki meg ne hallja? - Kuncogok, vicces a másik, elsőre nem is hittem volna, de talán csak azért mert azt hittem leharapja a fejem.
-Hah, de legalább azok csapatjátékok, az klassz! - Nem valami magányos farkas típus, az jó, azokkal nehezen jövök ki. - Hátö... nem tudom. Pár szóból és tutira nem mondom meg, hogy mi jár a fejedben és ha csinálok vagy mondok valamit mit reagálsz. Csak azt tudom, ha leöntelek megint max közlöd, már túl profi vagyok, váltsak! - Nevetgélek, vállat vonok, nem tartom magam valami jó emberismerőnek.
-Élőben? - Szeppenek meg kicsit, komolyan eljönne velem valami koncertre? Már... én komolyzeneit mondtam, kevés hangsúly van más billentyűsökön. - Jó, nekem jó, de mire gondoltál? Egy előadás legalább egy órás, kibírsz annyit, csak hogy láss egy virtuózt? - Mosolygok rá csíntalanabbul, hogy átgondoltad ezt Daryl? Én elleszek, de te?
Minden esetre nagyon jó vele beszélgetni, meglepően jó, fura is kissé, túl... könnyen megy? Ah, hát igen, bennem a félsz hol a bibi.
-Miért kéne eltűnnöd? Ugyan, szerintem megoldható. Vagy átadod egy max két hétre valakinek vagy csökkented a munkaidőt, ugyan már! Addig meg a fiú ellehet a barátaival. Szerintem megoldod, jó lesz az! - Mosolygok lelkesen, remélve átragad, legalább kicsit.
Felhívják, addig elvagyok a kis gondolatvilágomban, nem kell félteni, csak attól félek mennie kéne csak nem mer.
-Nem, valóban nem. - Mosolygok, úgy fest komolyan gondolja, nem gondolta meg magát idő közben. - Tudok ajánlani, csak kérdés a zongora érdekel, vagy van valami kedvenced, ami nekem is tetszik, mert velem lehet ám alkudni! Én főleg templomi koncertekre megyek, mert szeretem a barokk darabokat és ott irtó jó az akusztika. De nem mondanám egy... nos... felcsigázó randinak! - Nevetek, mert nem is tudom... randi bármi lehet, de na.
-Hááát két hét múlva lesz egy előadásom egy lánnyal, még gyakorlunk. Kísérni fogom, szépen énekel, saját dalokat, lehet tetszene. - Mosolygok, ha gondolja arra eljöhetne, szerintem nem lesz rossz, Jeni ügyes.
-De mit szólnál... mondjuk ha sétálnánk meg csónakáznánk? Ott tudunk beszélgetni, meg fagyizni, meg csónakázni olyan jó! - Lelkesedem kicsit, persze ha zongora koncertre akar menni megoldjuk, asszem lesz Piano Guys koncert is ami modern és nagyon viccesek a fiúk. Csak az odébb lesz tudtommal, annyit meg nem akarok várni.
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyPént. Május 08 2015, 20:32

- Senki illetéktelen- javítom ki finoman. Mire mennék, ha ő sem hallaná, ha kedveskedek neki?
Végül beülünk egy-egy turmixra, friss pólóban, míg a mieink mosódnak. Nem az én érdemem elsősorban, hogy így ki vagyunk szolgálva, azt hiszem. De ez olyannyira lényegtelenné válik, hogy percek múltán már azt is elfelejtem, nem az enyém a póló, amit viselek.
Sportokról (és sok minden másról) beszélgetünk. Megjegyzendő, ő is szereti a sportokat, nem csak a testvére, bár saját bevallása szerint a zenében éli ki magát. Zongorázik, ami ugyan nem sport, de lagalább akkora teljesítmény, legalábbis a szememben.Javaslom neki, hogy menjünk el egy koncertre, együtt.
- Úgy gondolod, nem bírnék ki egy órát nyugodtan a fenekemen ülve? - Mit gondol? Hogy nem érdekel a komolyzene? Hogy nyughatatlan típus vagyok? - Ha elborulna az agyam, és fel akarnék ugrani, majd kitalálsz valamit...- nem hinném, hogy gondot okozna neki, hogy maga mellett tartson. Most úgy hiszem, bármilyen áldozatra képes lennék azért, hogy legalább egy órán keresztül a közelében legyek. Mert egyszerűen jó. Üde. Vidám.
A családom is szóba kerül. Lizzy példáján okulva már nem akarok homályosan fogalmazni, sem rejtegetni semmit, bár abban sem vagyok biztos, valaha ezt a lányt viszont látom, hacsak nem megyünk el valóban arra a koncertre. Dominic-kal kapcsolatban kedves ötleteket ad.
- Inkább kevesebb hetet töltök vele, de akkor teljes munkaidőben az apja akarok lenni- Ismerem magam, tudom, hogy néha úgy belefeledkezem a munkámba, hogy elszalad velem az egész nap, és észre sem veszem. Nem szeretném, ha Dominic apa nélkül töltené a rám szánt idejét. Barátokkal akkor is lehet, ha ráunt a nagyszüleire.
Sarah társaságában repül az idő, észre sem veszem, mennyire, csak amikor kapok egy telefont, hogy várnak rám. Bevallom, nincs kedvem menni. Biztos akarok lenni benne, hogy az a koncertötlet nem megy a levegőbe. Szeretném fixálni... és élvezni még egy kicsit ennek a kedves lánynak a társaságát.
Mosolygok, amikor mondandója végére ér, mert a szavaiból úgy tűnik, érdekli a randi.
- Nos, valóban, randizni nem a templomban szokás, de miért ne lehetnénk rendbontóak és csinálunk olyat, amit előttünk még senki? - kérdem mosolyogva. - Azért adj még alternatívát...- végső soron a templomba is elmegyek miatta, de mintha ő nem akarná...
- Két hét múlva? Addig elfelejtesz!- rázom a fejem, szó se lehet róla.
És aztán felcsillan a szemem, mert amit harmadiknak ajánl, az nagyon is jól hangzik.
- Szuper! Megvettem az ötletet!- Kár, hogy nem én találtam ki, de örülök, hogy ő legalább annyira lelkes, mint én. - Az ötletet te adtad, a helyet kitalálom én... Melyik nap menjünk csónakázni, Sarah? - teszem fel neki a nagy kérdést. Mondhat bármit, megoldom valahogy. Be is zárok, ha kell...
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Május 17 2015, 22:24

-Nem is tudom, azt talán igen, de a komolyzenét kevesen szeretik manapság... - Kuncogok, ahogy előadja szinte felháborodva, hogy mit (nem) nézek ki belőle, mulattat. - Persze, majd mondom sok aszalt szilvát ettél, hiába mondtam nem kéne.... - Kuncogok, a szám elé teszem a kezem, beégetem én, ha szeretné, bár talán nem kell, meg nem is az én műfajom.
-Helyes, jól teszed. - Mosolygok rá, szerintem biztos jó apuka lehet. Hú de fura még mindig hogy már apuka...
-Hmm, újító akarsz lenni? Mondjuk már ez is elég rendhagyó, ahogy... összeszedtük egymást, szóval! - Nevetek, de bólogatok. Adok én alternatívát, vannak még ötleteim.
-Miért felejtenélek? - Mosolygok rá, szerintem nem tenném. Elég emlékezetes pasas, tuti mesélni fogok róla a csajoknak. Sokkal inkább valószínű, hogy ő felejt el engem.
-Igen? Akkor először, másodszor, elkelt! - Csapok az asztalra kicsit, de még erre is felkapja a nem messze ülő srác a fejét, kuncogok kicsit, hogy oopsz, erős lett.
-Túl izmos vagyok, nincs mese! - Kuncogok, semmi izom nincs rajtam, sajnos.
-Hm, nem tudom... pénteken? Meddig vagy? Menjünk utána! - Az nincs is messze, pár nap, meg talán ő sincs olyan sokáig nyitva.
-Mennyire tudsz csónakázni? Vegyek fürdőruhát a ruha alá? - Kuncogok, de csak nem borulunk bele a vízbe.
Aztán előveszem a noteszom, kitépek belőle egy lapot, felírom rá a számom meg a nevem, oda is adom neki.
-Tessék. Ezen elérsz. Tesztelhetsz is. - Kacsintok rá, akkor meglesz nekem is az övé. Nehogy lemaradjon, mert nem tudnám merre keressem. Csak nem dekkolhatnák itt minden fölös időmben hátha idejön ég egyszer...
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Jún. 14 2015, 17:51

Nem mondom, hogy lelekes komolyzeberajongó vagyok, de valamit el bírok viselni. És hajlandó vagyok áldozatot is hozni, ha kedvében járhatok egy nőnek ezzel. A templomi zene és a türelmességem kapcsán azonban megnevettet.
- Nem egészen így gondoltam, de jó ötlet!- azaz nem kifogásra lett volna szükségem, amivel megmagyarázza, miért rohanok ki a templomból, hanem egy olyan dologra, amivel ott tart.
Nem titkolózom előtte, hogy van egy fiam. Bár először találkozunk, nem nehéz kitalálni, hogy szimpatikusnak talál. (Különben már lerázott volna.) Domiról és a láthatásról szinte úgy beszélgetek vele, mintha régi ismerősöm volna. Függetlenül attól, hogy nem ismeri a pontos részleteket, ad néhány ötletet.
- Nem feltétlenül- nézek rá elgondolkodva- Éppen csak nem riaszt el, ha szokatlan helyen találkozunk...- teszem hozzá komolyabban, mert egyre inkább élem bele magam az ötletbe.
- Két hét hosszú idő... addig 56 férfi fog randit kérni tőled, és engem el is felejtesz!- nevetek, nem gondolom ennyire komolyan a helyzetet. de ha randi, a két hét tényleg messzire van. Addig kell ütni a vasat, amíg meleg... és ezt nem feltétlenül rá értem. Feledékenységre én is hajlamos vagyok, ha beletemetkezem a munkába...
A lehetséges randiötletek közül végül is egy csónakázós-fagyizósra esik a választás. Sarah gyereklány módjára zárja rövidre a témát. Megnevettet, ahogy az asztalra csap.
- Könnyű veled üzletet kötni!- egyre kevésbé érdekel a környezetem. Csőlátásom alakul ki. Átnyúlok az asztalaon, megérintem a felkarját, mintha az izmait akarnám ellenőrizni.
- Hűha, jobb lesz, ha nem nyúlkálok!- viccelek vele, szeretnék kedveskedni, bókolni, nevettetni.
- Pénteken éjfélig..., általában akkor van fellépő vendég is, de ha nincs ellenedre az éjféli csónakázás, fagyizás, hát én benne vagyok!- méghogy szokványos randi. Hol élünk? Nevetve bólogatok.
- Régen eveztem, szóval vegyél fürdőruhát. Vagy ne...- kacsintok- De legyen nálad váltás ruha, az a biztos!- sötétben úgysem lát majd minket senki, ha netán borulnánk. Meztelenül meg kölyökkoromban fürdőztem utoljára. Talán most? Nem valószínű, de... Fixáljuk a pénteki randit (Elmegyek érted, vagy te jössz be a pizzázóba)
Felvési nekem a számát, és szinte kér, hogy próbáljam ki. Nincs ellenemre, mert nem érzem, hogy így akarja kiszedni belőlem a számom. Dalolva megadnám neki. Megcsörgetem. Elmentem a nevét a telefonomba. Egyetlen más Sarah-t sem ismerek.
Épp megérkeznek a pólóink, amikor újra csörög a telefonom.
- Oké, oké, megyek...- sóhajtok. Elszabadult a pokol az étteremben.
- Mennem kell- nézek bocsánatkérően Sarah-ra.- Örülök, hogy találkoztunk... És akkor pénteken találkozunk...- teszem hozzá, kissé megilletődve, hiszen éppen most beszéltünk meg egy randit. Nagyon komoly előrelépés ez az életemben. (Juj, ez fájt!)
Rendezem a számlát, majd elviharzok. Nem örülök, amikor rosszul mennek a dolgok az üzletben, és most úgy tűnik, van egy kis gáz.

//Ez a játék is érik a zárásra. De folytatjuk, ugye? Wink//
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah EmptyVas. Jún. 14 2015, 22:21

-Áh, hát... mi számít szokatlannak? De ha szokatlan helye akarsz menjünk! De ne egy szemétégetőnél fussunk össze vagy valami hasonló furi helyen, jó? - kérem szépen, de nevetek, remélem ne ilyenre gondolt, az elég szokatlan.
-Nem hiszem, nem szoktam randizni. Válogatós vagyok. - Mosolygok rá, de nem hazudok. Tényleg nehezen mondok igent, de a legtöbb fiú vagy nem tetszik vagy hülye szöveggel jön vagy annyira biztos benne hogy igent mondok hogy már dacból is nemet kap. Dé azonban nem volt tolakodó, külsőre vonzó is, szóval... Miért ne?
-Gondolod? Lehet csak engedékeny vagy! - Nevetek, nem tudom milyen nehéz üzletet kötni velem, de a melóban jól jönne ha nem tudnának nemet mondani nekem. Bár akkor nem lenne benne kihívás. Megérinti a felkarom, először nem is értem, csak pislogok mit csinál, de rájövök, hogy a "bicepszem" teszteli, nevetek is.
-Visszafogom a szupererőm a földi halandókkal szemben, ne félj! - Kacagok, szerintem ha komolyan akarnám megütni akkor sem érezné meg. De nem hiszem hogy valaha ilyet kéne tennem, nem tűnik erőszakosnak.
-Éjfélig?! - Hüledezem, azt hittem nyolcig... max tízig. - Más lányokat addigra kéne hazavinni, te meg akkor akarsz elvinni? - Nevetek, de vállat vonok. - Jó de akkor hozni kell fagyit, nincs aki adna. Max az éjjel-nappalis bácsi! - Nevetek, elég nagy vagyok hogy éjfélkor "kiszökjek" randira. - De akkor elmegyek az üzletedbe, megvárom míg bezársz. Jó? - nem akarok egyedül kinn ácsorogni olyan későn.
-Nah, teh! - legyintek a kezére, hogy azt mondja ne vegyek fürdőrucit, de a váltó ruhára bólogatok. Beteszek majd egy könnyű váltóruhát azt hiszem.
Megcsörget, éljen, el is menet a számát. Egy betű: D. Húúú de misztikus pedig csak nem emlékszem a teljes nevére. Nem David... Pedig tetszett, emlékszem, de... áh nem tippelgetek. Majd... lelesem a névtáblájáról pénteken!! Mekkora ötlet! (kár hogy azon is csak ennyi van: Dé... xD)
-Látom pótolhatatlan vagy. - Mosolygok rá, nem haragszom, mennem kéne nekem is.
-Igen, ne felejtsd el, figyelni foglak ám! - Nevetek, megköszönöm a shaket, majd elkérem a címet hova menjek, elmentem a telefonba és mosolyogva, integetve búcsúzom el, mert más merre megyek haza mint ő.

//Persze, majd aki gyorsabb az ír kezdőt xD Keddnél hamarabb én nem hiszem hogy tudok. köszi a játékot Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oopsz ~ Daryl és Sarah   Oopsz ~ Daryl és Sarah Empty

Vissza az elejére Go down
 

Oopsz ~ Daryl és Sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sarah és Daryl - második randi
» Mikor éjfél eljő ~ Daryl && Sarah
» Évnyitóra fel! ~ Diego és Sarah
» Hármasban ~ David és Sarah
» Csajos délután ~ Jennifer és Sarah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-