Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Mark és Nana "Pony fans" EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Mark és Nana "Pony fans" EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Mark és Nana "Pony fans" EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Mark és Nana "Pony fans" EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Mark és Nana "Pony fans" EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Mark és Nana "Pony fans" EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Mark és Nana "Pony fans" EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Mark és Nana "Pony fans" EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Mark és Nana "Pony fans"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyKedd Feb. 10 2015, 21:20

Ma is holtfáradt vagyok, sokan tetováltattak velem, amióta fullextrás sárkány mintákat tettem a főnök pofája elé, mindenkinek az kell. Kicsit összevissza áll a hajam, megpróbáltam összefogni, de szétcsúszik, lehet nyíratnom kéne belőle, túl sűrű, nem bírok vele. Viszont már van okom csajnak kinézni, úgyhogy erősen hezitálok a dolgon. A fejem tele van mindenfélével, például, hogy kezdődik  következő szemeszter, milyen tárgyakat nem teljesítettem még és mi van, ha a diplomával semmire sem megyek, és a tetkószalonban fogok megrohadni. Ez már olyan klisés, hogy majdnem sírok. Viszont ha a magánélete rendben van az embernek és még az antibébit is szedi keresnie kell valamit, amin agyalhat. Iskola... a legrosszabb téma. Rádaásul már időtlen idők óta itt melózom, rajzolok az emberekre, sajnos legtöbbször halálfejet, még mindig az a menő. Dehát a halálfejben semmi művésziesség nincs, könyörgöm! Mondjuk varrtam már fel sötét jegyet is, az de beteg volt, anyám! Egy pasas koponyából kijövő kígyófejet akart, egészségére, még fotózkodtam is a taggal körberöhögtam egy párszor, szegény nem értette mi bajom.
Imádok rajzolni, de azért fárasztó tud lenni. Összekaristolom a cuccaim, aztán nyakamba veszem a kijáratot és hacsak nem lep meg egy újabb vendég, az utcát is. Mondjuk nem nagyon figyelek a járókelőkre, úgyhogy lehet fellökök valakit, de amíg nem nő, vagy kisgyerek, nem félek. A nőket különben sem csípem, szóval még örülnék is, a gyerekek létezését pedig próbálom figyelmen kívül hagyni. A férfi meg legyen férfi, viselje el.


A hozzászólást Nanaia Indrani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 30 2015, 17:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyHétf. Feb. 16 2015, 13:31

Szokásos napi rutinom, hogy járom valamerre a várost, ha éppen unom az agyam és csak lébecolok. Most éppen a túloldalról egy tetováló szalont pillantottam meg és gondoltam meglesem a kirakatba helyezett képeket, hogy mégis mit varrnak itt a félkegyelműekre. Régóta agyalok, hogy kéne valamit varratnom és még ötletem is lenne, így hát gondoltam belesek és megkérdem, hogyért mintért melóznak itt. Főleg, hogy egy csinos kis barnát látok meg éppen szedelőzködni. Banyek. Ilyen cuki kislányok tetoválnak itt bőrfejű fickókat? Durva. Lehet, hogy jobb lenne, ha nem vállalnék semmit, mert még a végén kapok egy csillámpónik szivárvánnyal az egyik farpofámra, a derekamra meg egy muffint fagyival...
Mondjuk mire a gondolatsor végére érek és az ajtó elé ugranék, a leányka már meg is ered az utcán. Ennyi. Buktam a csajos tetkót. Vigyorogva indulok meg hát én is abba az irányba, amerre ő, s ha nem lenne célom utolérni, még azt mondanák, hogy követem. Kiléptekor ugyanis elhagyott valami iratot, amit nem vett észre. Szerencsémre nem messze egy gyalogátkelőnél várakozik, így gyorsan mellé lépek.
-Szia Nana! - Pillantok a papírosra, amin a neve szerepel. Magabiztos vagyok, mintha tudnám, hogy nem a nagyanyja igazolványát tartom a kezemben, pedig megeshet...
Vigyorom széles, és várom az értetlen tekintetet. Ha mázlim van, nem valami félős kiscsaj, aki paprikasprayt hord a táskájában és nem gyilkol le most azonnal mindenki szeme láttára.
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Feb. 18 2015, 11:45

Azon agyalok, míg a lámpa piros és én azt várom legyen végre zöld, milyenre fessem a szobánk falát. Rosszul vagyok tőle, hogy fehér és a posztereket kezdem gagyinak érezni. Öregszem... Minden ami szobás, meg dizajnos elég nőies és Luluba csepp tesztoszteront kell csepetetni most, hogy velem él. Vagy ha nem is nőies, de unalmas. Festek rá például egy sárkányt, az olyan fiús dolog is elég menő, talán többet, jeget, tüzet okádót, földsárkányt…és kelleni fog izé
Összerezzenek, mert egy hang kirángat a sárkányok birodalmából, főleg, hogy a nevemet mondja. A nevére azért odafigyel az ember. Nagy szemmel nézek a srácra, aztán felvonom az egyik szemöldököm. Ránézésre valami volt kuncsaftom lehet.
- Jajj ne, tetováltatni akarsz, mi? Vagy elégedetlen vagy? Najó, attól függ mit csesztem el, mutasd magad.
Nem örülök, de ha a srác jó ajánlatot tesz, vagy nagyon jók az izmai, hogy érdemes ráfesteni valami „vicceset” meggondolom a dolgot, végülis nem egy kuncsafttól  kaptam már inspirációt. Igaz nem emlékszem a csávóra, pedig olyan „megjegyezlek” feje van, de biztos csak sokan voltak aznap, vagy ilyesmi. Elvégre a tetkószalon közelében vagyunk, honnan máshonnan tudná a nevem.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Feb. 18 2015, 11:59

Felröhögök a másik reakcióján. Vártam volna valami szemöldökráncolást, vagy tátott szájjal bámulást, esetleg gyanúsan méregetést, hogy ki a büdös halál vagyok, de neeem. Azonnal rázendít, én pedig nevetni kezdek. Már most csípem a csajt, pedig egyáltalán nem ismerem.
Viszont ahhoz képest, hogy valszeg a tetoválásból él, meglehetősen unottan nyögi ki, hogy jaaaaaajj, biztos kuncsaft akarnék lenni. Hát hogy lesz így az embernek pénze, ha nincs kedve dolgozni? Szörnyű a mai fiatalok hozzáállás a munkához... Még jó, hogy ilyeneket nem jelentek ki hangosan is, mert rám szakadna a plafon.
-Nem, semmi ilyesmi. - Ingatom a fejem nevetve, hogy itt helyben kéne megmutatnom magam. Bezzeg, ha lenne egy kis sütni valóm, akkor keresnék egy zugot, ahol felfedem tökéletesnek cseppet sem mondható testem, és hátha beleszeret ott helyben. Lenne egy jó esténk. De hát én már elittam az agyam eme gondolkodó felét.
-Csak ennyit akartam! - Mutatom fel mutató és középső ujjam között tartva a lány iratát.
-Jó tett helyében jót várhatok? - Kérdezem extra széles vigyorral.
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyCsüt. Feb. 19 2015, 11:44

Az ipse kiröhög, igazából hozzászoktam, viccesnek mondanak. Elfélmosolyodom és megvárom, amíg elmúlik neki. Biztos a lelkesedés hiánya váltotta ki belőle ezt, dehát...tök nehéz dolgozni, tanulni és Luival összeveszve lenni egyszerre. Bár utóbbira gondolva talán inkább vissza kéne mennem a pasival és éjjelig melózni, így biztosan terelve lenne a figyelmem. Egyre jobban hajlok visszamenni, de kiderül, a fickót nem véletlenül nem ismerem. A szemeim még ennél is animefigurásabbak lesznek, még a névjegykártyám is megpillantom az ujjai közt. Leesik, nagyot koppan.
- Hááát, ez nagy megkönnyebbülés. Ki tudja ki veszi fel az ember elejtett dolgait és mit csinál vele. Így legalább nem fogják lehugyozni az öreg hajléktalanok, vagy egyéb gusztusos dolgokra használni, az mégis csak a nevem papíron.
Vigyorgom rá, igazából nem izgatna, ha elveszteném, mindig elhagyom a cuccaim, és ez csak egy papír. Megpróbálom kikapni a kezéből, ha hagyja.
- Attól függ mit szeretsz. Italt? Ételt? Ingyen tetkót? Masszázst egy padon? Egy köszönömöt máris kapsz előlegbe.
Kis mosolyt villantok a papírnana gyűjtőre.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyKedd Feb. 24 2015, 15:53

Azért nem röhögöm magam halálra ott a nyílt színen, de tényleg viccesen hatott a hirtelen kifakadás. Mindegy, hamar elmúlik és még a könnyemet sem kell törölgetni a pólóm szélével.
Minden esetre rendkívül magabiztos vagyok, hogy én aztán most mennyire jót cselekedtem, de elég lett volna, ha csak meglesem, hogy mit vettem fel a földről, mielőtt jófejet játszom, és akkor most nem lenne akkora égés, hogy csak egy névjegykártya. Legalábbis amikor a cinikusnak érzékelt megjegyzés érkezik, jobban meglesem a kis papírlapot, és rájövök, hogy mi az. Hát ez van. Nem lehet minenki okos, valakinek szépnek is kell lenni. Ráadásul lehetett volna valami fontos is. Jogsi, személyi, anyakönyvi kivonat, a dealere száma... Mindegy. Ettől függetlenül visszaadom, és akkor is jó érzés, hogy nem a hajléktalanok fogják lecsinálni, vagy köt ki ez a drágán nyomott papírlapocska a szemét tetején.
-Ki tudja mire használták volna fel! - Mármint a nevét! Vigyorgok, de én is tudom, hogy nem sikerült túl jóra az indítás. Mindegy. Úgysem felszedni akartam, csak kedves lenni, ez meg talán át is jött.
-Ez ilyen sorrendben bőven megfelel! - Nevetek kicsit zavartan és a tarkómat vakargatom.
-De nem akarlak feltartani. Gondolom haza igyekszel... - Bár ki tudja. Lehet, hogy elszalad és állíttat egy szobrot nekem, amiért ilyen segítőkész vagyok!
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Feb. 25 2015, 18:09

Nem, én tényleg el tudom képzelni, hogy erre okoz örömet magának valaki, szóval hálás vagyok, remélem látszik. Aranyosan pislogok, mosolygom és olyan opciókat ajánlok, amiket másnak karácsonyfa alá rakok kuponként. Pl masszázs.
- Amúgy nem lehet tudni, rajta van a számom is és ha a nevemben hívnak fel valakit, az már tényleg lehet gáz.
Legalábbis ha én találnék névjegykártyát tetkó szalonos csajról, tuti bemártanám a munkahelyén. Konkurencia! Megköszönöm szépen és a zsebembe csúsztatom.
- Haza nem viszlek, de a sorrendet a tetoválás nélkül bárhol tudom tartani. Ha nem vagy nagy igényű és szereted mondjuk a hot dogot, még biztos van nyitva valamelyik parkban, ahol kaphatsz hozzá italt és masszázst is, de étteremben is megoldható, csak kicsit csóró vagyok, úgyhogy egy három fogásos vacsit nem tudok állni.
Most megnyomogatni nem nagy dolog az ürgét, lehetett volna pénz is, vagy fontos irat. Meg most hogy belegondolok otthon is csak a meló várna szobafestés formájában.
- Aztán, ha megtetszik a stílusom, vagy alszol rá egyet máskor megejthetjük a tetoválást.
Mert ki tudja, nem mindenkit nyűgöz le a Nanaság, az is lehet, a fickó valami komoly üzletkötő, vagy menő hajszobrász és kiütést kap tőlem. Bár srácokkal nőttem fel, szóval reménykedem. Igaz, hogy fiús voltam, mostanában meg inkább nézek ki nőnek, úgyhogy megváltozott a hozzám állásuk. Kár… rohadt jól elhülyültem velük most meg első látásra tuti, hogy fagyit látnak bennem. Vissza kéne festetni a hajam zöldre…
- Otthon igazából csak festettem volna, az is munka.
Még a végén megsajnálom magam.

Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Feb. 25 2015, 22:21

-Most már ez biztosan nem történik meg. Hacsak nem hagyod el máskor is a holmidat! - Mosolygok a másikra. Én ma lovag voltam, és kész. Bár valahogy nem tudom elképzelni, hogy kinek van ilyenekre ingerenciája, hogy más nevében telefonálgasson... Csak is kicsinyes, rosszindulatú, és gyerekesek lehetnek. Vagy részegek. Esetleg gonosz maffiózók. Bár valahogy én erre nem gerjednék. Nanaia túl kisember számomra, hogy ilyenek örömet okozzanak. De biztos vannak kevésbé rossz fiúk a környéken, akik nem olyanok, mint én. Szerencsére. Vagy nem.
-Elég gyorsan vázoltad a feltételeket. - Felnevetek, hogy az említett sorrend azért rejt némi apróbetűt maga mögött, amire persze nem gondoltam, de tök jó.
-Nekem az is megfelel, ha én hívhatlak meg! - Kedves arcú kölyök vagyok, talán van humora szórakoztatni ma este. Én legalábbis halálra unnám talán magam, vagy innék valahol. Ha éppen nem hulla fáradt és alszik el egy asztalnál, én kíváncsi lennék rá az est további részében is.
-Sosem voltak világ megváltó ötleteim, hogy mit látnék magamon szívesen. - Rántom meg a vállam, de ha van pár vázlata, vagy kép néhány elkészült művéről, szívesen meglesem. Kíváncsi természet vagyok, szóval nézni lehet, elköteleződni attól még nem kell.
-Akkor gyere szórakozni! - Munka után még munka? Pihenni is kell... Felőlem lehet az hotdog is, meg taco, meg akármelyik utcai árus, de étterembe is szívesen elmegyek vele. Nekem mindegy. Hogy ő csóró lenne, az engem hullára nem zavar, mert vele ellentétben és sokszor már nem is tudom mit kezdjek a jóféle pénzzel, amit apuci dugdos a kis elkényeztetett zsebembe.
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyPént. Feb. 27 2015, 12:53

Kínosan mosolygom vissza, sajnos elég hanyag vagyok. Mégis igyekszem kihúzni magam, a hirtelen mozdulattól ingázik a copfom.
- Odafigyelek.
Biccentem, nem akarok túl felelőtlen benyomást kelteni, szétszórt vagyok az igaz, de életképes is, feltalálom magam. Ismét félmosolyt vetek rá, hogy hát igen, vázolom a feltételeket, nem úgy tűnik, hogy nagyon ellenére van, sőt meg is lep.
- Nagyon lovagias vagy, ha lenne kardom fel is szentelnélek vele Sir?
Kérdőn nézek rá, az én nevem rejtélyét sajátosan megoldottuk, de el nem tudom képzelni Tom, vagy Bob-e a másik. Bár nem hinném, hogy kihasználnám, inkább egyezkedem majd vele egy fele-fele arányban.
- Hm, értem, az nem baj, ha mindenképpen szeretnél a jövőben majd varratni magadra valamit, mutathatok néhány formát. Egyelőre nem tudom az a halálfejes, vagy sárkányos típus vagy-e.  
Nevetek rá játékosan
- Vagy hiszel-e a horoszkópokban, például sokan tigrisek a kínai szerint, úgyhogy egy csomó tigris mintám van. De ha valaki disznó, akkor érted, azt nem reklámozza. Meg sokan szoktak neveket varratni, ha van valaki, akit nagyon szeretsz.
Próbálok tippelni. Izgalmas mert nem ismerem, annyi lehetőséget látok benne, de inkább nem találgatok, majd kiderül mi illene hozzá, de ha nem, az sem baj.
- Igaz! Menjünk. Jó lesz a park? Szerintem még sok minden nyitva és van beljebb szökőkút, padok...
Nekem valahogy szabadosabb, bár szeretem az éttermet is, de a friss levegő talán most jobbat tenne. Neki úgy tűnik mindegy, szóval becsalom a parkba, ha vevő rá.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyPént. Feb. 27 2015, 13:07

-Helyes! - Bólintok a másiknak, de nekem aztán az is mindegy, ha éppen mindenét szanaszét hagyja. Nem vagyok senkije, hogy ezért megrójam, vagy vigyem utána. Ez is egy ritka pillanat volt. Az mondjuk elgondolkodtató lenne, hogy hogy végzi a munkáját, ha elhagyja a dolgait, de szerencsére annyira nem vagyok sem okos, sem filozofikus alkat, hogy ez átfusson az agyamon.
-Ha lenne kardod, a közeledbe sem mennék! - Biztosítom vigyorogva. Kérdés, hogy valódi kard, vagy csak átvitt értelmű? Bár igazából egyiket sem díjaznám...
-Biztosan király lehet mind, de egyik sem vagyok. - Mármint sem halálfejes, sem sárkányos. Tiszta gagyi lehet valami sárkány, vagy tigris rajtad. Legalábbis nekem. Nekem valami olyan kell, ami én vagyok. És az se nem sárkány, se nem tigris, se nem halálfej. Legalábbis utóbbi ma még biztos nem.
-Hát, ha disznó lennék, én sem reklámoznám. Bár azt sem nagyon, hogy azt hiszem az enyém meg ló. Mondjuk szeretem a pónikat, de azért egy ló mégsem póni, egy kis szivárványos pónit meg csak nem varratnék magamra. - Tényleg csípem őket, de hát nehogy már. Tuti nem vágódnék be a csajoknál, a pasik meg egyenesen kiröhögnének. Pedig olyan cukik!
-Te csíped a pónikat? Mármint tudod, a mesebeli kis szivárványos, tetkósseggű lovacskákat! - Nana cuki lány, annak ellenére, hogy tetováló. Lehet, hogy végre emberemre találnék... Még azok is azt mondták, hogy béna vagyok, akik szeretik a lovakat. Talán Nana!
-Visszatérve a tetkókra, amúgy régóta szeretnék, de nem döntöttem el, hogy mit akarnék igazán magamon viselni egy életre. Mi az, ami én vagyok... - Azokban a körökben, ahol forgok, lenne pár elvárás, hogy miket is kéne magamra varratnom, úgy illendőségből, és hovatartozásom jeleként, de olyannyira nem érdekel az ilyesmi, hogy az alapszabályokat sem tartom be. Csoda, hogy apám még nem lövetett főbe...
-Egyszerűbbeket is tudnál? Ilyen csillagokat, mondjuk ide? - Bökök a kulcscsontom végéhez a vállam közelében. Azt mondjuk bírnám. Valami extrás csillagot. Még a jelentése is pont illene hozzám.
-Benne vagyok! - Mosolygok rá, ha már így rögtönözve ledumáltunk egy "randit". Biztos van pár stand, vagy valami, ahol burkolhatunk valamit, aztán meg le lehet ülni és esetleg fikázni a népet, miközben meglesem a rajzait, ha van nála. Tökéletes estének néz ki. Már ha éppen Nana szereti firkálni a többi embert átvitt értelemben is.
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Márc. 04 2015, 11:02

Megjegyzem ezt a kard dolgot, eddig valahogy az élt a fejemben a kardokat mindenki szereti.
- Szúrófegyver fóbia?
Biztos olyan is van, de lehet csak bennem nem bízik, mondjuk jól teszi. Próbálok találgatni mi a stílusa, ránézésre keményfiú, vagyis koponya, vagy a kínai horoszkópja és visszatérve a halálfejhez annak különféle változatai. Kiderül, hogy ló, bólogatok, milyen jó az, aztán minden más gondolatom kisüti, hogy: „Mondjuk szeretem a pónikat” Mint egy matra, ez többszörösen visszhangzik a fejemben, mígnem automatikusan és egyszer csak megragadom a kezét. Mint mikor valami nagyon jó történik, mondjuk együtt örülünk az ötösnek.
- Tényleg, tényleg?
Nézek rá nagy, csillogó szemmel, nem a tetkóra gondolok, hanem magár a szóra: PÓNI! Póni!!!
Nagy levegőt veszek el ne szédüljek, csak bólintani tudok, bár a vigyor a képemen árulkodó.
- Nekem van is olyanom.  Igaz, nem olyan helyen, amit nagyon mutogatok, de…de komolyan? Te is? Ugye, hogy Rainbow dash a legjobb? Hihetetlen! Mármint…
Itt lehalkítom a hangom, kissé sunyin hajolok hozzá közelebb.
- Senki sem szereti a pónikat! Megölelhetlek?
Basszuskulcs! Ez nagyon bepörget, tényleg mindenkinek az agyára mentem ezzel erre egy random ember, csak úgy az utcán ilyet mond. Wáááááááá
Igyekszem lenyugodni és koncentrálni a tetkós témára, figyelni arra,hogy még nem találta meg magát ebben.
- Ja, eltávolíttatni már bajosabb az ilyesmit, szóval hacsak nincs meg az az érzés, hogy ezt örökké viselni akarod, hogy az Te vagy, akkor nem is érdemes. Bocs, tök félreismertelek, így ránézésre keménykedő macsónak tűnsz, persze biztos macsó vagy, csak tudod, van az a klisé a halálfejes csávókról és hozzám sok ilyen fültágítós gyerek jár.
Levegőt veszek, de Mark más! Pónik!
Kicsit érzem, hogy a lekesedéstől kipirultam, de szarom le, bólogatok a csillag-ötletre.
- Akármilyet. Mindig van nálam toll és papír, szóval ha leültünk alkothatok néhányat.
Pislogok az elővillanó kulcscsontra.

Szuper, ígyhát elindulunk befelé, én már látok is valami hot dog árust nem túl mélyen, arrafelé fordulok, ha ő is benne van.
- Amúgy tudsz lovagolni? Vagy csak a rajzolt változataikat bírod?
Szegény srác, megtalálta az egyik kedvenc témám…
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Márc. 25 2015, 14:47

-Inkább paranoia! - Vigyorgok a másikra. Ha éppen egy játékban, filmben, vagy conon lenne, még nem lenne bajom a kardjával. De valahogy én azonnal belehelyeztem a mondókáját a jelen helyzetbe. Nem igazán akarnék kontaktálni vele, ha az utcán egy karddal rohangálna!
-Tényleg! - A hirtelen kézragadásra megrezzenek, lévén az előbb még kardozott, most meg már szorongat, és a frász kerülget attól a fangirlös ténylegtől. Persze hamar tisztul a kép, hogy a Pónizásommal hatottam meg ennyire. Még magam is meglepődöm, hogy ekkora defekttel nem egy újabb kiröhögés tárgya vagyok, hanem végre találtam egy lányt, aki szereti! Jó, túlzás lenne azt állítani, hogy kicsi pónifigurákat gyűjtök a polcomon, de mindig csíptem ezt a kis gagyi mesét. Na meg mivel alkalmanként kedvem támad másokat megbotránkoztatni, így elmesélek ilyeneket, és hülyének nézetem magam.
De ez a mostani szitu teljesen más! Nanát kb 15 perce ismerem, és azonnal lekitárs lesz? Berosálok!
Fú, én Twilight Sparkle-ért vagyok oda, e Rainbow Dash is nagyon aranyos. Viszont, ha azt kéne megmondani, hogy ki jellemző rám, akkor Pinkie Pie lennék! - Vigyorgok a másikra. Na nem egy lufis seggtetkós, rózsaszínbe öltözött nyomi, de Pinkie Pie bulizós, jófej póni! Twilight Sparkle meg olyan szééép. Rainbow Dash meg tök kúl. Na, de mit is kéne ezen magyaráznom? Nana úgyis érti minden szavam, az biztos!
-Eddig a pillanatig én is így hittem! - Nevetek rá, és hagyom, hogy megöleljen. Jó, kicsit túlzás, és ijesztő, de engem is meglep, hogy végre egy csaj, aki szereti a pónikat. Mindig azt hittem, hogy az összes lány bírja őket, és eddig mindig falba, meg röhögésbe ütköztem. Erre tessék!
-Hamarabb is elhagyhattad volna valamidet! - Akkor talán előbb találkozunk. Ki tudja!
-Egen, egy kicsit klisés a megjelenésem, de így érzem jól magam! - Bólintok a lánynak. Tökre igaza van. Abszolút be lehet kasztlizni, miközben egyáltalán nem igaz rám az esetek 90%-ban, amit gondolnak.
-Nem muszáj azonnal! Most már tudom, hol melózol, máskor is beugorhatok! - Lelkesedem én is. Nana tök jó fej csaj! Hát hol volt eddig az életemből?
A hotdog árust én is kiszúrom, és szavak nélkül is tudjuk, hogy arra kell venni az irányt. Kérek is rögtön kettőt mindennel, vagy ahogy Nana igényli, aztán gyors fizetés és lehet is menni padot keresni, hogy falhassunk.
-Nem, nem tudok! Az igazi lovak azért valahogy ijesztőek nekem. Túl... nagyok... - Húzom a szám, miközben beleharapok a hotdogba.
-De dudsz? - Kérdezem tőle a lovaglás témát folytatva, kajával a számban. Nem sikerül túl érthetőre, de ki tudja. Lehet Nana titokban kódfejtő is!
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyPént. Márc. 27 2015, 12:42

Vigyorgom egyet, olyanom nekem is van, csak még nem találtam ki mitől parázom
//lúzer user nem találta…//
A biztosíték az agyamban aztán kiverődik, megtelik minden pónival, még a levegőnek is cukorkaillata lesz és megfeledkezve magamról már megint tök közvetlen leszek egy idegennel. Nem bánom meg, igazából soha nem is szoktam, mert menjen a fenébe, akinek ez nem tetszik, most pedig végre, végre valaki úgy áll a pónikhoz, mint egy normális ember! Hát majdnem a tag nyakába szakadok, így is úgy ragadom meg, mintha közösen hoznánk el a világbékét, ciki vagyok, igen tudom, de Póni!!!!
Twilight? Lehet át kéne értelmeznem azt a kancát. Végülis nem rossz a sörénye. Még egy tényleget már nem akarok szegény srácra ereszteni, de hogy ő is Pinkie! Istenem, biztos meghaltam és a mennyországba kerültem, ahol megteremtődött a tökéletes pónirajongó másik felem.
- Én is Pinkie!
Akkor is érteni fogja, ha csak ennyit nyögök ki. Mintha földönkívüliek lennénk félpóni szavakból is értjük egymást.
- De gondolom a „Ténylegem” elárult. Egyébként Pinkieben az a nagyon menő, hogy teljesen irracionális, nem hatnak rá a fizika törvényei, egyszerűen nem lehet kikészíteni, már alapból kész van. Na meg a Rainbow rajongása… Hát, nekem ő a kedvencem.
Lehajolok, emelem a lábam, picit felhúzom a nadrágom, a bokám fölött valamivel hordom Rainbow kis farpofa jelét, felhőcske és szivárványvillám. Titkos jelem ím feltárul előtte egy bő pillanat erejéig. //előző avimnak tényleg ott volt//
Meg is ölelgetem, szegény lehet megijedt tőlem, de nem féltem, vagány gyereknek néz ki, biztos van teherbíró képessége. Pónirajongásért jár az ölelés.
- Hát, most már én is bánom, hogy ennyire összeszedett vagyok.
Viccelek, egyáltalán nem vagyok az. Habár, fejlődöm! De a lényeg, hogy megtalálta a nevem és most már együtt rajonghatunk.
- Az a lényeg, a társadalomra meg szarni rá, vagy azokra, akiknek így nem tetszel. Igaz, pont én mondom ezt, akit már megszóltak az Egyetemen, hogy gáz a szivárványos haj, ezért váltottam, de hát…
Megrágom kicsit a szám. Jó, akkor mondjuk új életmódot akartam váltani és azért került rám emberibb hajfesték és szedtem le az embertelen sminkem. De a tetkó pl megmaradt és a hülye jellem is.
- Remek, most, hogy már tudod Pónilelkitársak vagyunk ,remélem keresni fogsz.
Vigyorgom rá és megyek vele hotdogért, én is mindennel kérem mint ő, óvatosan megfogom és nagylány leszek, hagyom, hogy fizessen. Megköszönöm szépen, persze és elmondom, hogy legközelebb majd én hívom meg. Majdnem azt hallom „te dugsz?” aztán utánagondolok, mielőtt kiköpném a virslit. Nem, Mark biztos rendes gyerek, nem kérdezne ilyesmit. Lenyelem, bólintok.
- Igen, vidéken nőttem fel, vannak lovaink.  Szerintem nem ijesztőek, de meg kell szokni őket, valóban. Szerintem ez úgy van, mint az emberekkel, először mindenki idegen, aztán hozzájuk szoksz és már egész más viszony alakul ki köztetek.  Te tősgyökeres Los Angeles-i vagy?
Kérdezem, közben lehuppanok a kiszemelt padra.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Ápr. 08 2015, 14:35

Magam sem tudom, hogy az utóbbi időben miért kezdtem felfedni néhány lánynak, hogy kedvelem a pónikat. Talán az évtizedes pónimagány szólott belőlem! Viszont mindeddig akármelyik lókedvelő lánynál próbálkoztam, egyiknél sem volt sikerem... Sőt... Úgy néznek rám, mint egy ufóra... Talán pont ezért tudom azt is jól előadni a legtöbbnek, hogy igazából ufó vagyok.
Minden esetre úgy tűnik, hogy végre tényleg sikerült találnom valakit, aki kedveli a pónikat. Nem hogy kedveli, imádja! Azért én ennyire nem vagyok fanatikus, talán azért, mert férfiből vagyok, de jó érzés, hogy végre van egy csaj, aki nem néz hülyének, csak azért, mert azt mondom macsós külsőm ellenére, hogy bírom a kis tetkóssegű packókat! Igazából Nanán azt érzem, hogy hasonlóan őrült, mint én. Hogy nem találtam rá eddig?
-Fogadni mertem volna! - Mármint, hogy Pinkie ő is! Nevetni kezdek, hogy vajon miféle hasonlóságok fognak még kiderülni röpke negyed órás ismeretségünkből?
-Szerintem meg mindegyik jó! Mindegyiket valami másért lehet szeretni, de tény, hogy azt hiszem Pinkie áll hozzám a legközelebb. - Magyarázom. Sosem vettem górcső alá a sorozatot, én csak kedveltem!
Viszont azt végre elraktározhatom, hogyha Pónikat akarok nézni, és nem vágyom magányra, akkor Nana számát kell tárcsáznom! Liz nem volt rá vevő. Ki hinné?
-De cool! De hitelesebb lenne a popsidon! - Nevetek huncutul a másikra. Amilyen kis örömködős, még a gatyáját is letolta volna. Talán. Mondjuk nem bánnám.
-Egyébként, ha már így megtaláltuk egymást, vissza is adhatnád azt a cetlit! - Utasítom Nanát, mert hát kell a száma, és kész! Nehogy már lemondjak az én kis pónitársamról! Azt már nem. Inkább halnék meg!
-Az emberek faszfejek... Mindegyik azt szajkózza, hogy légy egyedi, légy különleges, merj az lenni, aki vagy, és hasonló szarságok. Aztán, ha egy picit is eltérsz az átlagosnak nevezett, unalmas, szürke megszokottól, akkor rögtön huhognak... Szerinted hány emberrel röhögtettem már ki magam a pónizás miatt? - Jelentőségteljes szemöldökfelhúzás és grimasz. Megértem a lányt. Szar lehet, ha végre olyan vagy, amilyen akarsz, és azonnal megszólnak. Vagy megtanulod elviselni, hogy különbözöl és ezért kevesen kedvelnek, vagy beállsz a csordába és boldogtalan leszel. Nehéz kérdés...
-Persze. Csak add vissza azt a cetlit! - Vigyorgok rá. Keresni? Zaklatni, baszki!
A hotdogot szerencsére hamar megszerezzük, azt meg, hogy a másik majd meghív legközelebb, szépen elengedem a fülem mellett. Nincs rá szükségem és nem is baj, ha mindig én hívok meg másokat. Nekem jól esik. A lényeg, hogy tömhetjük a fejünket, és még Nana hirtelen megrökönyödését sem érzékelem, annyira kajolok. Ha a hasamról van szó, kevés dologgal lehet kizökkenteni. Az egyik talán pont a dugás lenne...
-Persze, de van ember, akit sem megismerni, sem megszokni nem akarsz soha. Akkor is, ha tök jó ember! - Mutatok rá a valódi lovakhoz való viszonyomra.
-Hízelgő, de nem... Orosz vagyok! - Baromi jó lehet az angolom, ha már többen is azt hitték, hogy idevalósi vagyok! Egyre büszkébb kezdek lenni magamra!
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyKedd Ápr. 14 2015, 12:52




Mark & Nana Pinkie Pie


Vigyorogva bólogatok, öt perc után lesí rólam, hogy Pinkie. Én elemeztem őket, úgyhogy ezt Mark most nem ússza meg!
- Igen, mindegyikben vannak tök becsülendő tulajdonságok, főleg, hogy ugye fejlődnek a történet közben. Egy csomó mindent találtam ki veled Pinkie kapcsán, például süti evő versenyt! Szereted a süteményeket?
Ő mondta, hogy olyan, bármennyire is… fura elképzelni. Márpedig akkor mennünk kell kiszabadulós szobába is.
- A másik ilyen a kiszabadulós játékok jó része. Kevés emberkét tudok elrángatni.
Lulu talán eljönne, de biztos hozná azt a szőkét, a lányoktól meg hülyét kapok. Ráadásul nem tudom hogy ne legyek féltékeny, márpedig nem szabad úgy viselkednem, ahogy Lui Sebbel. Nehéz ügy…
De most itt van az új kis kegyeltem, aztán ha olyan pörgős, vidám egyéniség, talán benne is lenne a hülyeségeimben.
Megmutatom a jegyem, a popsis ötleten felröhögök, és nem veszem észre, hogy valamennyire elpirulok.
-  De azt magamnak nem tudtam volna megcsinálni, a munkatársaimnak meg nem villantok, perverz mindegyik.
Gondoltam rá, hogyne…de bármilyen közvetlen vagyok, nem tolom le mindenkinek a nadrágom, főleg, hogy még az első gatyaletolásom is késésben van. Ilyenkor nagyon mérges tudok lenni Lulura és sajna szegény Sebre is.
- Hahh tényleg, visszaadom, tarts meg most már
Vigyorgom rá, előkutarom és jól a markába nyomom. El ne veszítse. Nagy baj akkor sincs, ha elkeveri, mert már tudja hol dolgozok.
- Igen…huhognak, az emberek néha nagyon kiábrándítóak. Szerintem mindenki kiakadt, akinek mondtad. Apukád tudja?
Vigyorgok rá együtt érzően. Az apák ki szoktak akadni, ha a fiuknak fura, netán lányos irányba mutató hobbijuk van.
- Az én anyám egész életemben azzal küzdött, hogy csupa fiús dolgokat szeretek. Verekedni, deszkázni, tetoválni… a póniknak kifejezetten örült!
És a magas sarkúimnak is, de ezt már nem teszem hozzá, Markot nem fogja érdekelni.
A cetlit visszaadtam, örülök, hogy nem nagyon kell meggyőznöm, hogy keressen, menni fog neki magától is.
Leülünk enni, Markot nehéz kizökkenteni és lovat se fogok adni alá úgy néz ki. Talán még süti evésben is legyúrna hm…
- Értem, értem, nem kínozlak tovább. De csak most az egyszer, mert kedvellek.
Teszem hozzá sunyin.
Evés közben aztán túl kicsit nyelek, mikor mondja, hogy orosz. Miután nem halok bele, sokat nyeldekelek egymás után, hogy rendesen lemenjen a kaja, bekönnyezett szemmel kinyögöm:
- Nahááát! Aztakurva! Mármint, bocsi… úgy értettem hűha. És tényleg belementek télen a jeges vízbe? Te is olyan extrém vagy?
Nekem ez most megint nagyon úúúúú



Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Ápr. 22 2015, 16:25

Nem akarok megúszni lényegében semmit, mert tök viccesnek találom, hogy így a semmiből, egy őrült, tetoáváló pónifant találtam. Végre van, aki megért. Igazából lehet, hogy nem is értek annyira a pónikhoz, mint ő, sőt egészen biztos, de attól én még szeretem, és ő is, és most minden olyan rózsaszín, amilyet én még soha nem tapasztaltam meg. Mondjuk az tény, hogy Nana tényleg egy Pinkie, és én azért annyira talán mégsem. De mégis ki lennék én akkor valójában? Fogalmam sincs, hogy kihez is hasonlítsam magam. Sebaj. Jó ez így.
-Pff. Ki nem? De szerintem már most letehetsz a győzelemről... - Vonom meg a vállam. A hotdogot is kétszer gyorsabban pusztítottam el nála. Épp az utolsó falatot rágom, szóval kétlem, hogy bármilyen esélye is lenne kaja fronton. Sütiben meg aztán főleg.
-Hogyhogy? Az tök buli! - Én tökre bírnám az ilyesmit. Max bent ragadunk és pónizáljuk a szobát. Mi van abban? Szerintem Nanával halálra röhögnénk magunkat egy ilyenben...
-Érthető. Bár, ha nagyon akarod, szerintem megoldod. - Vigyorgok rá. Elképzeltem, ahogy tükörben mutogatja magának a farát és próbál rajzolni rá. ultra vicces lett volna. Na mindegy, így végül is nem is igazi Pinkie...
-Úgy lesz! - Biztosítom róla, hogy a kártyát megtartom, és azonnal veszem is elő a telefonom, hogy azért a biztonság kedvéért bepötyögjem a dolgokat a papírdarabról. Nem bízom ám a véletlenre.
-Apám egy farok. Lényegében csak akkor keres, ha kell neki valami... - Ezzel körbe is írtam, hogy mennyit foglalkozik velem, és valójában tényleg így van. Ha valamit intézni kell, akkor rögtön képes rángatni és mindenféle hülye alakkal kell fecsérelnem a drága időmet. Soha nem mondtam neki, mert miért tettem volna? Valszeg nem büszkeség egy meseló rajongó fiú. A maffiában meg főleg...
-Sok szülő ugyanolyan rohadt felszínes, mint a világ... - Gyűröm le ennyivel, meg egy vállrándítással. Egy csomóan képmutatóak, és úgy próbálják nevelni a gyereket, hogy eldicsekedhessenek másoknak, hogy az én gyerekem ezt vagy azt tudja. Az viszont nem érdekel senkit, hogy az a gyerek mennyire boldog. Szemétség az ilyesmi.
Hogy éppen készül megfulladni, az annyira nem tűnik fel, de a reakcióján jót nevetek. Újabb ember, aki azt hiszi, hogy Oroszország igazából az északisark, ahol mindig hideg van és hó, meg jég.
-A finnek is belemennek, mi van akkor? - Már aki. Én nem véletlen jöttem ennyire messze az otthonomtól. Jobban bírom a melegebb klímát, bár tény, hogy Oroszországban sincs mindig és mindenhol tél.
Hogy extrém lennék azon meg jókat vigyorgok. Macsó gyerek póni defekttel. Nem elég extrém ez?
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyVas. Ápr. 26 2015, 20:26




Mark & Nana Pinkie Pie


VVannak, akik nem szeretik a sütiket, vállat vonok.
- Sokan, a cukorbajosak? A diabetikus cuccok nem hiszem, hogy finomak.
Markra pillantok, lehet ő ért hozzá, én nem. De a sütit szereti, rossz ember nem lehet. Póni, süti…
- Attól függ, ne becsülj le!
Bököm oldalba játékosan.
- Ha az én szabályaim szerint játszunk, nem biztos. Több menet lenne. Hátrakötött kézzel, bekötött szemmel, kínai evőpálcikával…
Találgatok nevetve. Jókedvűn vigyorgom rá, ha benne van és olyan lökött, mint remélem jó buli lenne. Megnézném maszatos képpel!
Szóval a kiszabadulós szoba. Mondjuk lehet Lui eljönne, de…nem ér, hogy folyton Lizzel lóg, programot csinálnak, stb. Én is akarok.
- Tetkós fazonok nem olyan kiszabadulós-szoba kaliberűek. Luin meg ketten osztozunk, én meg a legjobb új havernőkéje.
Fintorgok.
- Szóval neked nem lenne kedved? Tudom többen szokták, hívjunk valakiket, vagy jó leszek egyedül is?
Kérdem, végülis hívhatunk, de elmehetünk ketten is. Markra rá akarok szállni! Tök rég volt már igazi fiú barátom, az Egyetem óta felszínes haveri kapcsolatokat „ápolok” Lulun kívül persze.
A tetováljam ki a seggem ötleten röhögök egy sort. Elképzelni is elég vicces.
- Az tuti torz pónijel lenne. Aztán az lenne a védjegyem, hogy torz vagyok.
Nem tudnék egyenesen, nem akkora a seggem, magamnak „ott” nem tudnám. Kollégáknak meg nem kunyizok be ilyesmit, azok után, hogy folyton agyonszívatom valamennyit, ha bókolgatással jönnek.
Tök aranyos tőle, hogy így beírja a számom, arról meg fingom mi nincs melyik téma nem ingoványos talaj számára, de úgy látszik pont belegyalogolok.
- Huhh, hát sajnálom, vannak ilyenek, ahogy mondod… bár én azért bírom a szüleimet, elfogadtam, hogy ilyenek.
Anyám a maga módján nagyon szeret. Nade orosz!!! Csomó legenda kering a népről, ő csal lazán lepergeti a feltételezést, hogy mondjuk télen hóban fürdik.
- Jó, de ti tök kemények vagytok és őrültek. Tudod vannak a neten azok az oroszos videók, csak érdekelt csináltál-e már ilyesmit.
Biztos tud Szkanderezni meg verekedni, de hóban úszni? Közben lenyelem a kaját és szólok Marknak, hogy veszek innivalót, és azt én állom. Megkérdem, ő milyet szeretne.




Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptySzer. Május 13 2015, 12:30

-Jó, de én nem vagyok cukros. - Legalábbis egyelőre nem tudok róla, hogy az lennék.
-Amúgy meg ki tudja, lehet, hogy finomak, vagy semmi nem is érződik rajta. De majd akkor diabetikus süti evő versenyt csinálunk, mert az aztán kihívás! - Mi a nagy dolog abban, hogy faljuk a kedvenceinket? Akkor már együnk olyat, amit máskor nem. Persze nem marhaszemet, meg kígyóbelet, de máskor amúgy sem ennék diabetikus sütit. Ha meg már verseny, legalább nem döglünk meg a cukorsokktól a végén...
-Még így sem lenne esélyed, de majd meglátjuk! - Vonom meg a vállam. Trükkös lennék, és persze bírót is szereznénk, meg közönséget. Úgy az igazi. Nem ám csak úgy magunknak csinálni. Áhh, az úgy nem izgi. Még videót is csinálnék róla, aztán mehetne a youtube-ra! Úgy az igazi.
-Jó, de én nem vagyok olyan "tetkós fazon". Kivétel erősíti a szabályt. Meg amúgy ketten is mehetünk. Nem rabollak el, vagy zárlak be. Minek a többi nyomi? - Nagyon rá van gerjedve erre a Luira. A pasija lehet? Bár lehet említette, csak már megint lukas az agyam. Na mindegy. Én ellennék vele ketten is, de ha hoz másokat, nekem nem para. Barátkozós típus vagyok. Nem egy tipikus tetkós fazon... Persze pont egyszerre szólalunk meg, hogy mehetnénk simán ketten is, ha van kedvem. Szóval csak röhögök, meg bólogatok. Biztos érti a másik a dolgot... Egyre gondoltunk. Mi pónilelkek tartsunk össze, nem igaz?
-Nyomipóni úgysincs! - Nevetek fel az ötletén. Legalábbis nem emlékszem ilyenre. Milyen kis képmutató mese ez valójában. Pff...
Közben a szülőkre terelődik a szó. Kicsit elkomorodom, de túlzottan nem zaklat fel.
-Igazából nem nagyon érdekel! Jobb így mindenkinek. - Nekem is, hogy nem kell apám pofáját lesnem, neki is, hogy nem okozok gondot. Anyám meg aztán ki tudja hol jár, ha egyáltalán még él... Sosem érdekeltem, szal engem sem érdekel.
-Baszki egy fél kontinens az az ország... Ugyanannyi amerikai barmos videó is van fent a neten! - Micsoda sztereotípiák. Az oroszokat persze tényleg mindenki hülyének tartja, ami így is van, de csak a videómegosztókon fellelhető orosz videók alapján azt mondani, hogy mi vagyunk a legőrültebbek... Végülis hízelgő.
Persze én is csináltam és fogok is hülyeségeket, de minek lőjem le a poént? Kérek egy kólát, addig meg vigyorogva elücsörgök, vagy ha igényel társaságot, akkor vele tartok lónyálat venni.
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyKedd Jún. 30 2015, 11:56

- Még jó!
Nézek rá úgy, hogy ha cukros lenne, bizony nem haverkodnék vele. Ez különben nem igaz, nincsenek előítéleteim, de azoknak, akik egy légtérben tartózkodnak velem, gyakran nyomok az arcába valami édeset.
- Neeee, az biztos szaaar. Persze talán nagyobb kihívás, de ha rossz íze van, akkor biztos te nyersz.
Nyafogok kicsit, kevésbé ízletes dolgokból kevesebbet tudok enni.
- Még kínai evőpálcikával sem? Meglátjuk
Nézek rá sunyin, sok mindent nem néztem ki belőle első látásra, erre tessék! Simán lehet, hogy még a kínai gyorsevésben is megver. Fosni meg nem kéne. Az nem valami nőies...
- Azért a biztonság kedvéért legyen a közelben majd wc
Teszem hozzá, ha ebbe jobban belegondolok...
- Vannak kettes kiszabadulós szobák is? Én azt hittem oda minimum négyen kellünk, de ha nem, akkor felőlem
Vonok vállat, Luluval úgyis elég programot tudok beiktatni és ő is gyakran eljárkál a Lizzykéjével...
- Lulu nem olyan nyomi, csak egy kicsit
Ezért szeretem. Imádom a szerencsétlenebb pasikat, annyira...édesek. Persze Lizzy miatt fújok most rá, de hagyjuk is.
- Ugye? Még Pinkie sem az! Bár szerintem az avatatlanok annak tarthatják. A szülőtémát most hagyom, nem akarom elrontani a hangulatunkat.
- Nem annyi, mint orosz, ti nagyon keménynek vagytok ám beállítva. De tudod mit? Úgyis rádszállok és akkor kiderül. Jobb, ha mindenről a saját szemével győződik meg az ember.
Jelentem ki magabiztosan vigyorogva és veszek én is innivalót. Kicsit még elücsörgöm Mark társaságában, ha van kedve beszélgetni, aztán megbeszélem vele, hogy majd ütközzünk, hívjon, írjon, jelezzen mikor ér rá és én is rá fogok. Búcsúzáskor még megölelem a pónik miatt és sokkal vidámabban megyek vissza a koliba.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" EmptyKedd Jún. 30 2015, 12:26

-Gondolod? Az előbb azt mondtad, biztos, hogy mindenképpen te nyersz! - Vigyorgok a másikra. Mondjuk ehetnénk sársütit is, azzal legalább mindketten küzdenénk...
-Egyébként meg nem biztos, hogy rossz az íze... Majd egyszer megkóstoljuk... - Kétlem, hogy valami ehetetlenízű izével beérnék a cukorbetegek. Inkább nem akarnám megenni, minthogy szart egyek, csak azért, mert van valami szervi nyomorom.
-Persze, hogy nem! - Ki mondta, hogy csak összecsípni lehet vele a sütit? Felszurkálom a pálcikára a sütiket, mint egy nyársra, aztán szevasz... Baltázhatja a másik a pálcikázását. Ha szabályosan kéne pálcikával enni, az már nehéz lenne. De akkor tuti én választok sütit, és valami habosat, hogy megfogni se bírja a másik...
-A verseny ideje alatt biztosítok számodra két vödröt, az nem elég??? - Az evőversenyeken sosincs wc-re rohangálás. Kapsz egy vödröt hányni, aztán annyi. Most kap egy másikat is, ha netán az alsó béltraktus salakanyagával lenne gondja...
-Mit tudom én, hogy hányan kellenek... De én simán kiteszek hármat... - Nevetem el magam. Mondjuk Nanából sem lenne jó egy ikertestvér, bőven sok egyedül is, szóval... Na de akkor majd szerzünk két szerencsétlent. Berakjuk őket a szobába szobornak, mi meg játszunk. Ha többen vagyunk, úgyis elvennék az orrunk elől a látványt, meg a feladatot. Bár lehet, hogy gumibabákat is vihetnénk. Meglenne a négy személy, de mégsem. Vagy gumipónikat. Az lenne az igazi. Ha mégsem jutunk ki, az őrület ellen csapunk egy pónigolási bajnokságot.
-Kit érdekelnek az avatatlanok? Szerintük mi is nyomik vagyunk! - De hát nyomi póni nincs és kész.
-Inkább őrültnek, mint keménynek... - Bár igazából az ország felének befagyott az agya, vagy elitta. Mit várunk? Én sem vagyok komplett... Semmiben nem úgy reagálok, ahogy várnák, és pont ez az izgalmas az életemben. Akinek így nem tetszek, annak nyasgem.
Nanával jól elszórakozom még egy ideig, aztán elválnak útjaink. Az ölelgetése furcsa, főleg így első találka után, de abszolút nem bánom. Cuki csaj és már most imádom. Biztos lehet benne, hogy keresni fogom, vagy naphosszat a tetkószalonban fogok ülni, míg ki nem dobatnak... Ki tudja, még mit hoz a jövő...

//Köszöntem. <3//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Mark és Nana "Pony fans" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark és Nana "Pony fans"   Mark és Nana "Pony fans" Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mark és Nana "Pony fans"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» The clash Joel and Nana chan
» Ami késik Lui és Nana
» Luluhugi!!! - Nora és Nana
» Nagy család Nana-Lui-Adam
» Költözünk! Nana és Lulu chan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-