Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Házibuli Ryder~Lana EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Házibuli Ryder~Lana EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Házibuli Ryder~Lana EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Házibuli Ryder~Lana EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Házibuli Ryder~Lana EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Házibuli Ryder~Lana EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Házibuli Ryder~Lana EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Házibuli Ryder~Lana EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Házibuli Ryder~Lana EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Házibuli Ryder~Lana EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Házibuli Ryder~Lana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

Házibuli Ryder~Lana Empty
TémanyitásTárgy: Házibuli Ryder~Lana   Házibuli Ryder~Lana EmptyVas. Feb. 01 2015, 22:17

Pár perce hívott az egyik barátom, hogy lesz egy frankó házibuli egy haverjánál, és hogy mindenképp ott kell lennem. Persze igent mondtam, nagyon régen voltam buliba. Ezért ő elküldte a címet ahova mennem kell. De így nem mehetek, kiveszek egy fekete farmer rövidnadrágot a szekrénybe, és egy piros pólót. Egyszerű és még is laza lesz majd a bőrkabátommal. Hajamat hagyom úgy ahogy van, vagyis kiengedve. Sminkem egyszerű  int mindig csak szemceruza és szempillaspirál, evvel a szememre helyezem a hangsúlyt. És már is megyek, felvenni a fekete bakancson és a bőrdzsekimet. Mivel elég messze van a cím, ezért fogok egy taxit és avval megyek. Meg is érkeztem és rögtön a barátomat keresem. Majd mikor megtalálom egy fiúval beszél, de azért én még oda megyek hozzájuk.
Vissza az elejére Go down
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Házibuli Ryder~Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Házibuli Ryder~Lana   Házibuli Ryder~Lana EmptyKedd Feb. 03 2015, 20:49

Nem tudom, mi vett rá arra, hogy tartsak egy házibulit, viszont már itt volt az ideje, hogy egy kicsit felöntsünk a garatra. Van minden, ami kell: medence, bárpult, jó ház, nagy terep. Már csak annyit kellett tennem, hogy egy kicsit feldobjam a kérót, ehhez pedig külön hívtam egy DJ-t, hogy adjon le este pár zenét, legalábbis addig, míg a buli tart. Nem terveztem sok embert hívni, ahhoz képest egész szép banda jött össze.
A teendőim között az is szerepelt, hogy meg kell vennem az italokat, ehhez segítségemre volt pár barátom, mert azért furcsa lenne, ha egyedül mennék be egy nagykerbe és egyedül is jönnék ki két nagy kosárnyi sörrel, ami mellesleg ennyi embernek édes kevés. Szóval legalább öten kirámoltuk a nagykert, mondanom sem kell, mennyire örültek nekünk, a rekeszek pedig csak úgy fogytak, mint nyáron a fagyis standon a fagylalt. Ha már alkohol, akkor nem csak sör forgott kezeink közt, hanem whiskey, vodka és minden, ami szem szájnak ingere a különböző koktélokig. Hát ha már Ryder házibulit szervez, akkor nem fogyunk ki az ötletekből és nem elégszünk meg csak a sörrel! Számolni kell minimum száz emberre, mert ha én meghívok valakit, egyértelműen ők is hívnak valakit... az is előfordul párszor, hogy utánpótlásért kell furikázni. Óh, és ki ne felejtsem, hogy energiaitalt is hoztam! A kedvenc márkámból én félretettem magamnak hat dobozzal, nehogy még előttem felbontsa valaki és megigya előlem, mert akkor mérges leszek és  felrúgok mindenkit a p*csába, azt pedig senki sem szeretné.
A buli házigazdája én voltam, de nem csak én vezettem a dolgokat, hanem rajtam kívül három másik jóbarátom is - egy közülük lány, mert nehogy az legyen, hogy itt mindent a férfiak uralnak -, így annyira nem volt nehéz. Mellesleg valakiknek meg kellett csinálniuk a kis szendvicseket is.
Egy laza szaggatott farmer volt rajtam és egy fehér póló tornacipővel - naná, hogy én nem akarok beleugrani a medencébe, de valószínű, hogy rendezünk a lányoknak egy vizespóló versenyt... habos medencével.
Már javában zajlik az élet, épp egy koktélt tartok a kezemben és beszélgetek Leroy cimborámmal.
- Azért egész jól összehoztad, cimbi! - paskolja meg a vállam.
- Ha nem vagytok, akkor nullán lennék és a vendégek sem éreznék magukat ennyire jól - nézek körbe a színes tömegen, akik a hangos zenére táncolnak. Tényleg jó, hogy ilyenkor a szomszédaim is fiatalok, vagy egyáltalán nincsenek.
- Tudod, mi a dörgés: csak szét ne hányjanak mindent - na, ez a mondat beütött, bár még sosem fordult elő.
- Ha megtörténik, felnyalatom velük és nem érdekel, ki volt - nevetek fel. Elég bizarr lenne, ha hirtelen valaki behányna mondjuk a nappaliban, én pedig arra járok és nincs ott a tettes, viszont aki a közelben tartózkodik, azzal takaríttatom fel. Szerencse, hogy miután a bulinak vége - ami hajnalban fog megtörténni -, segítenek páran feltakarítani a mocskot. Édes egyedüli élet! A távolból közeledik felénk egy lány, akit még soha életemben nem láttam, vagy lehet, hogy igen, csak elég rossz az arcmemóriám. Megszólítja Leroy cimborámat.
- Ő itt Lana, az egyik barátom. Én hívtam meg - majd vállai köré fonja a karját, hogy ezzel is mutassa, tényleg barátok. Én szimplán mosolygok, majd kezet nyújtok a lány felé.
- Szia, Lana. Ryder Salisbury vagyok, e ház ura! - nevetek fel. - Ez úgy hangzott, mintha egy kastélyban élnék. Közben meg nem - furcsa lenne, mert nem vagyok király, de még herceg sem.
- Igyál egy koktélt - nyúlok is egy koktélért, amit tálcán hoznak, és átnyújtom a friss ismerősnek.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

Házibuli Ryder~Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Házibuli Ryder~Lana   Házibuli Ryder~Lana EmptySzer. Feb. 04 2015, 21:42

Leroy beszélget valakivel, de én simán oda megyek hozzájuk. Leroy bemutat a barátjának, miközben átkarolja a vállam, jelezve, hogy tényleg ismerjük egymást. Majd a srác bemutatkozik, miközben nyújtja felém a kezét, meg fogom és megrázom.
-Az én nevemet már úgy is tudod. - Nyugatom ennyivel a dolgot.
-Ez én házam is kb. ekkora.- Mondom neki, reagálva az előző mondatára. Csak az enyém annyival különbözik az övétől, hogy a konyha és a nappali fala tiszta üveg. Frankó kis ház szeretem. Oké nem olyan kicsi, de attól még nagyon otthonos és modern , amit egyszerűen imádok.
Majd Ryder egyszerűen felém nyújt egy italt, kiveszem a kezéből.
-Köszi.Ha jól látom ez whisky. - Imádom a whiskyt nem tehetek róla. Ez még a múltamból maradt meg. Bár nem nagyon szoktam inni, hisz ha esetleg nagy ritkán iszok valamit, akkor az sör, mert hát mit iszik az ember mikor a haverjaival van.
-Jó kis buli. - Hajolok egy kicsit közelebb Ryder-hez, hogy biztosan értse mit mondok, majd bele kortyolok a hideg whiskybe.
Vissza az elejére Go down
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Házibuli Ryder~Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Házibuli Ryder~Lana   Házibuli Ryder~Lana EmptyHétf. Feb. 09 2015, 19:41

Most jut eszembe, hogy olyan hülye vagyok! Hiszen férfi vagyok, és nem foghatnék kezet csak úgy egy lánnyal, inkább arcon kéne csókolnom vagy hasonló, ennek pedig az a magyarázata, hogy ha a nő nyújtja előbb a kezét, az oké, de ha férfi nyújtja előbb a kezét, akkor... nos, egy nő azt mondaná, hogy meleg vagyok, de férfi szemszögből nézve ő most a kurvám. Köhm...! Nem, nem úgy gondoltam, semmi ilyen gondolat nem volt bennem, csak utólag gondoltam bele és ő még csak nem is figyelmeztetett. Ezt az agymenést félretéve inkább foglalkozok a bulival, s hogy továbbra is fenntartsam a hangulatot. Megjegyzi, hogy az ő háza is körülbelül ekkora. Körbenézek, mintha nem tudnám, hol vagyok, hogy élek és milyen körülmények között.
- Ááá, nem hiszem. Ha a környéken laksz, akkor már láttam volna. Sőt... ha nem a környéken laksz, akkor is láttam volna - de miről beszélek én? Hiszen azt se tudom, hol lakik, szóval ha láttam is a házát, akkor sem tudom, hogy az az övé. Viszont ha láttam volna egy körülbelül ekkora házat, akkor azt megjegyeztem volna. Egyébként sem magasságra nagy, hanem inkább széltében-hosszában, meg a maga két emeletével. Pont jó. Zsírkirály. Szerintem ha akarnék se költöznék el innen, túl sok minden köt ehhez a házhoz, főképp a kis laborom, amit a föld alatt alakítottam ki magamnak. Oda senki nem juthat le, eléggé kényes rendszer védi, és ha azt valaki fel tudja törni nélkülem, vagy anélkül, hogy engem megölne és felhasználna, akkor az az állat egy elvetemült zseni! Olyan meg soha ne legyen, nem kívánom magamnak.
Megköszöni a whiskey-t, én pedig bólintok, majd a bulit dicséri.

- Most viccelsz? Még jó hogy király a buli, mert az enyém! - nevetek fel, miközben megpaskolom Leroy vállát és Lanáét is.
- Szerintem ne mondj neki ilyen bókokat, mert eléggé elszáll magától, hogyha valami olyanról van szó, amibe ő is benne van - magyarázza Leroy, én pedig grimaszokat vágok neki, hogy azért ez nem teljesen így van, nem vagyok elszállva magamtól, éppen csak annyira vagyok büszke, amennyit elértem az életem alatt.
- Legalább bennem van tartás, téged épp, hogy étel-ital tart - viccelődöm, azonban nem tudom, hogy Lana mennyire érti ezeket a vicceket. Férfiak. Biztos gondolhatja. Mind bolond. Én pedig büszkén vállalom, hogy igenis az vagyok!
- Szóval, Lana... itt tanulsz valamerre? Hogyhogy eddig még sose láttalak? - kérdezősködök.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

Házibuli Ryder~Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Házibuli Ryder~Lana   Házibuli Ryder~Lana EmptyHétf. Feb. 09 2015, 20:41

-Láthattad már. - Nyugtázom ennyivel a dolgot, nem fogok vele összeveszni ezen. Bár mit ne mondjak elégé kitűnik a többi ház közül. Hisz az a legmodernebb az utcába. Nem csoda talán két éve építhették meg. Az előző tulaja azért adott túl rajta, mert neki kicsi volt. Bár nem értem, hogy abban a házban mi a kicsi. Három szintje van a pincével együtt. Az minden csak nem kicsi. Meg a földszinten négy nagy szoba van, a második emeleten is szintén négy nagy szoba van plusz még egy erkéllyel kiegészülve. Ez minden csak nem kicsi.
-Ugyan úgy mint te. - Paskolom meg Leroy hátát. Ez van minden fiú ilyen, kivéve amelyik nem.
-Nem is! - Tiltakozik, de én csak egyet bólintok, és úgy ahogy van ez a dolog ráhagyom. Elmosolyodok Ryder viccén. Hozzá vagyok szokva az illyes fajta viccekhez, mert hogy nagyon sok fiú haverom van, volt és remélhetőleg lesz is. És ők folyton ezt csinálják, szóval megedződtem már az évek folyamán.
-Igen, a Frances-ra járok. Talán úgy, hogy húsz percnyire lakok innen. Vagy mert nem egy egyetemre járunk. - És még ezeken kívül számtalan okot tudnék felsorolni, de most elég lesz ennyi.
-És te, erre fele tanulsz?
Vissza az elejére Go down
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Házibuli Ryder~Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Házibuli Ryder~Lana   Házibuli Ryder~Lana EmptyPént. Márc. 06 2015, 21:50

Vállat vonok, amikor nyugtázza, hogy láthattam már, és én sem feszítem tovább ezt a témát, mert felesleges és szerintem nem is érdekes. Megpaskolja Leroy hátát, nevetni kezdek, mert igen, így ismerem én is, elszáll, ha valami jót hall vissza magáról.
Elkerekedik a szemem, amikor azt mondja, hogy a Frances-re jár.
- Ne mond már! Pedig én is oda járok, akkor valahonnan látnom kellett volna. Pedig egy kicsit sem vagy ismerős. Végzős vagyok, szóval gyakorlatilag mindenkit kellene ismernem, aki oda jár. Hanyadéves is vagy? - lehetséges, hogy azért nem ismerem, mert gólya, a gólyák közül meg nem sok mindenki ismerősöm. Egyedül a húgom... de ő már egy éve volt gólya, most meg a lovak közé csapott. Azt hiszem, többet ér el így másodéves hallgató léttére, mint én értem el. Bár, ha nem lazsálnék és még csinálnék is valamit, lehet, hogy nem itt tartanék. Lehet, hogy még valami elnök lesz belőle... vagy mi akar lenni most. Tessék, a bátyja vagyok és nem tudok semmit sem az életéről!
- Ismered Hale Salisbury-t? - gondolom, kérdésem után jogosan találgathat, hogy igen, ő a drága kicsi testvérem, elvégre ott van a nevében a jelzés, hogy Salisbury. Ha nem mond neki semmit, akkor mégsem szerzett annyi befolyást a húgom, mint hittem. Én egyszerűen mostanában eléggé visszafolytottam magam... lehet, hogy kezdek megromlani.
- Leroy... szerintem kezdek megromlani, te érzed? - tekintek rá furcsán, mire ő hevesen bólogat.
- Mi vagy te, záptojás? - kérdez vissza.
- Nem, csak mostanában tunyulok. Nem bulizok annyit, nem rosszalkodok annyit, kezdek jófiú lenni - vakarom meg az állam, miközben Lanára nézek.
- Te sokat jársz bulizni? - ha már a téma adott.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

Házibuli Ryder~Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Házibuli Ryder~Lana   Házibuli Ryder~Lana EmptyKedd Márc. 17 2015, 20:50

Mosolyodok el, ahogy látom, hogy meglepődik.
-Gólya vagyok még csak. - Ja végülés még csak gólya vagyok. Bár úgy tűnik mintha már évek óta ott lennék. Ez a csoport társaimnak köszönhető nagy részben, és persze annak, hogy nagyon újat még nem mondtak. Jó mondjuk így is jöttem ide, hogy tudtam, hogy mi vár rá. És bevallom készültem egy nagyon kicsit.
-Halottam már róla. - Igen ami azt illeti, azt hiszem tudom ki ő. Sót szerintem még beszéltem is vele. Furcsán nézek Ryder-re, mikor azt mondja, hogy megromlott. Elég egyedi stílusa lehet, mert sok fiú barátom van, de még tőlük se halottam ezt.
-Ha a heti egy alkalom sok. - Nagy ritkán van olyan, hogy kétszer megyünk el haverokkal, de az csak különleges alkalmakkor van. Szóval egy évben max tízszer. Jó persze van olyan hét is, ahol nem ilyen vad bulira kell gondolni, hanem csak egy-két órás iszogatásra.
-És veled mi a helyzet? - Nézek a fiú fele.
Vissza az elejére Go down
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Házibuli Ryder~Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Házibuli Ryder~Lana   Házibuli Ryder~Lana EmptyPént. Ápr. 03 2015, 21:15

Gólya. Hát persze! Átlagosan a gólyákat nem ismerem, mert akkor tűnnek fel a porondon, amikor mindenki mást már jól ismersz és nem is nagyon érdekel, hogy kik az újak. Meg annyi ember van, hogy lehetetlenség, hogy mindenki ismerjen mindenkit, ha mégis máshogy lenne mindez, hát az vesse rám az első követ, aki mindenkit ismer és nem csak látásból! Biztos vagyok abban is, hogy sok diák inkább különcködik, avagy megbújik és sose jön elő, hogy ne alázzák meg. Legalábbis a gólyákkal azt teszik.
- Hát akkor itt volt a kutya elásva - jegyzem meg a gólyára. Hát persze, hogy mindenki hallott a kis hugicámról, még kampányolt is, de sajnos nem ő nyerte meg... kellett volna indítanom pár muníciót, hátha akkor sikerül neki. Nade nem mindenki nyerhet csak azért, mert a való életben nagy befolyása van, az iskolában meg mégsem annyira népszerű. Mostanság én is inkább kerülöm a csetepatékat ahelyett, hogy bennük lennék, pedig régebben mekkora buli volt szétverni mások képét! Tényleg romlok, mint a záptojás.
- Heti egy alkalom? Attól függ, milyen bulik. Mert ha ilyen hasonlókra gondolsz, azokban igen sok, de ha csak kis összejövetelek haverokkal, barátnőkkel egy kocsmatúrára, az nem. Hétvégenként az volt a normális, ha mindig leugrottál a sarki kocsmába pár sörre. Vagy más kocsmákba. Majd azért ne vidd túlzásba, rossz helyeken kinézhetnek és tudod, mi történik olyankor. Mindig legyen melletted valaki, aki vigyáz rád. Haverok akár - egyedül én sem engedném el egyik lány haveromat sem bulizni, mert tapasztalva a helyzetből, tudom, hogy a legtöbb rossz csávó a hölgyek italába valami hangulatmódosító szert kever, amitől tényleg megtébolyulnak, aztán könnyebben vihetők ágyba. Ezeket a férfiakat legszívesebben kiherélném, vagy megetetném őket a saját farkukkal, ha nem tudnak tisztességesen megszerezni egy nőt. Mikor lettem én ilyen jófiú?
- Izé... mostanában egyre kevesebbet bulizok, mióta... mindegy, az én saram, nem akarok róla beszélni, hiszen nem ismerjük egymást. Lényeg, hogy kezdek kinőni ezekből a babazsúrokból - elfogy az energiaitalom, szóval jobb lesz, ha másik után nézek. Leroy int, elveszi a kezemből az üres dobozt, hogy kidobja. Ejj, de jó haver, csak ne látnám azt a sunyi mosolyt a képén. Ekkor esik le, hogy Lana még itt nálunk nincs beavatva. Mosolygok.
- Tudod, Lana... itt van egy szokás - elveszem a kezéből az italt és leteszem egy közeli asztalra. - Ha jót akarsz bulizni a Salisbury-villánál, hát akkor úgy kell buliznod, mint az atom - egy pörgős zenét nyom a DJ, majd beordítják a mikrofonba egymás után sokszor, hogy 'Avatás! Avatás! Avatás!', de még azok, akik először járnak nálam, nem tudják, hogy miről is van szó. Ja, nem csak Lana az egyetlen, aki először jár itt. Megérkezik Leroy is elvetemült vigyorral a képén, amikor a tömeg azt veheti észre, hogy az újakat fogják, legalább két ember és a medencébe dobják őket ruhástól. Leroy megfogta Lana lábait, én pedig a karjait, majd a medencébe dobtuk.
- Jó mulatást! Mától mindenki beavatott! - szólal meg újra a DJ.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Házibuli Ryder~Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Házibuli Ryder~Lana   Házibuli Ryder~Lana Empty

Vissza az elejére Go down
 

Házibuli Ryder~Lana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniel&Diego - egy házibuli eseményei
» One day baby we'll be old - Ryder & LiVi
» Hacker time ~ Ryder & Kimberly
» Lana & Archie - I'm so sorry!
» A parkban Matthew & Lana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-