Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Lizzy & Will - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Lizzy & Will - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Lizzy & Will - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Lizzy & Will - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Lizzy & Will - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Lizzy & Will - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Lizzy & Will - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Lizzy & Will - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Lizzy & Will - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Lizzy & Will - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Lizzy & Will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will - Page 2 EmptyKedd Dec. 23 2014, 22:18

Összeszalad a szemöldököm, hogy lekötné a tanulás... max a csajok. De persze lehet hogy sokat kell seggelnie, ki tudja, én hozzá vagyok szokva a rendszeres tanuláshoz. De persze elröhögi magát, gondolja még viccnek is rossz, hááát, ki tudja.
-Értem. Mit sportolsz? - Kérdezem meg kapásból, mi az az ág, ami annyira leköti hogy ne legyen ideje. - Én amúgy úszni járok. Na de nem olyan sokat, csak a kredit miatt kell. - Mert két félév tesi kötelező ugye, szóval letudom most még az elején.
-Tényleg, akkor most koleszos vagy? Vagy a haverjaiddal béreltek valami lakást? Elvégre sok haverod volt... - Ki tudja barátkozik-e még velük, ők mit csinálnak, Will ismer-e itt valakit egyáltalán. Én ugye senkit, csak akikkel a félév alatt beszélgettem, de gyakran felhívom Amyt mondjuk, néha anyáékat... Azért elvagyogatok, gondolom ő is. Nem egy antiszociális valaki, lássuk be.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will - Page 2 EmptySzer. Dec. 24 2014, 12:36


Lizzy & Will




Megkérdezi, hogy mit sportolok.
- Focizok, hogy edzett lábam legyen, kosarazok, hogy edzett karom legyen, úszok és kondizok, hogy mindenem edzett legyen és látszik is rajtam. Az imént láthattad. - Mondom mosolyogva.
- Amúgy nem azért sportolok, hogy izmos legyek, hanem mert ellazít és kikapcsol. - Az izom az csak plusz jó dolog. Utána a kolival és a haverokkal kapcsolatban kezd el kérdezősködni.
- Kolis vagyok, mert a régi haverjaim nem annyira okosak, hogy ide járjanak, újak meg nem nagyon vannak MÉG. - Kihangsúlyozom a még szót, mert tuti lesznek, de még nem nagyon volt rá alkalmam.
- A régi haverokkal csak face-en beszélek meg néha elmegyek velük bulizni, de mostanában nem én vagyok a partiarc, mert már nem szedek fel ott csajokat. Tudom, hogy nem hiszed el de így van. - Remélem lassan elkezdi belátni, hogy tényleg megváltoztam.



Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will - Page 2 EmptySzer. Dec. 24 2014, 19:18

Megkérdem, mit sportol, erre kiderül tényleg mást se csinál... úristen.
-Öhm... ehm, szerintem a kondi ha vegyesen használod a gépeket, mindenre izmosít... Tényleg sokat sportolsz... csodálkozom hogy nem valami sportegyetemre mentél. - Meredek rá, nekem se kedvem, se türelmem nem lenne ennyit sportolni. De nem is vagyok olyan hiú mint ő, jah tényleg.
-Hát gondoltam hogy élvezed is, legalább a játékokat. - Bólogatok, ha csak kötelességből csinálná szerintem nem vigyorogna ennyit.
-Rendesek az itteniek, segítőkészek, nem olyan bunkók, mint a gimiben. Persze itt is vannak hülyék, azok mindenütt vannak, de én akiket megismertem, kedvelem is. - Igen, még Liot is.
-Ó, szóval nálatok itt kezdődik a mérce? Hány csajt fektetsz meg egy bulin? Vagy legalábbis hányan csüngenek rajtad, mint szőlőfürtön a szemek? - Pff, azért ez is sokat elmond a haverjairól. - Amúgy más régi osztálytársad is felkerested? - Mert ha engem ilyen hevesen betámadott, ki tudja, lehet mással is megtette, vagy meg akarja tenni.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 25 2014, 18:41


Lizzy & Will




Hát tényleg sportegyetemre akartam menni először, de mikor megtudtam, hogy ő idejön én is ide iratkoztam be, de ezt nem mondhatom el neki. Valamit ki kéne találnom. Nem jó, hogy egy csomót hazudok neki, de amint összejövünk mindent elmondok.
- Azért nem arra mentem, mert, ha fel is vesznek valahova akkor sem keresnék sokat és mivel a színészkedéshez is értek és még ráadásul sokat is keresnek a színészek, így inkább a frances. - Na ez hihető is. Elmondja, hogy milyen rendesek az itteniek és én mosolygok.
- Nálunk?? - Kérdem felvont szemöldökkel.
- Már mondtam, hogy én nem tartozok közéjük. De amúgy nálatok..- Kihangsúlyozom a végét.
- Szóval nálatok, lányoknál is ott kezdődik a mérce, hogy mennyi pasinak tetszik valaki meg, hogy milyen ruhái vannak nem? - Mondom, mert megpróbálok visszavágni.
- Igen másokra is rátámadtam, de akire nem tudtam arra ráírtam face-re. - Szerintetek miért nem beszéltem vele eddig? Előre elterveztem mindent és gondoltam, hogy rá fog kérdezni, ezért már régen elkezdtem minden régi osztálytársammal beszélni, nehogy megkérdezze tőlük, hogy tényleg rájuk írtam-e.
- Miért azt hiszed csak fel akarlak szedni és, azért támadtam rád? - Mondom mosolyogva és úgy teszek mintha nem gondolnám komolyan.



Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 25 2014, 22:37

-Hmmm... Egy jó sportoló is kereshet sokat, nézd meg a focistákat! De tény, lesérülsz meg minden, nem túl kellemes. - Bólogatok, na meg a színészet nagyobb kihívás talán, változatosabb.
-De tartoztál, a haverjaid. A haveri körödre értettem. - Egészítem ki a mondandóm, mert látom félreért.
-Hááát a tinip.csák ilyenek, igen, meg mennyire menő a pasid, meg milyen az új rucid meg a rúzsod... De én azt néztem mennyire normális a másik, nem azt hogy mekkora a bicepsze... - Emelem az égnek a tekintetem, mert hát sokaknál még mindig ez megy, de a lányok hamarabb érnek, kicsit átgondolják mi is kell nekik. A külső nem minden, azért egy normális, helyes, vicces, intelligens pasit találni nem olyan egyszerű... már szerintem.
-És hogy reagáltak rád? Visszaírtak? - Kérdezem, mert ha rám írt volna, ha lenne facem, akkor tuti nem írtam volna vissza... most is csak azért beszélek vele, mert itt áll előttem, azaz jön mellettem.
-Nem, azt nem hittem, azt hittem jegyzet kell vagy könyv. - Nézek rá, még hogy felszedni... több szempontból vicces az elgondolás. Mintha olyan lennék aki a karjaiba omlik. Még Sebastiant is visszautasítottam, pedig neki nem volt hátrányos indulása... Na mindegy.
Lassan elérjük a termet, hát felé fordulok. Még van öt perc, azt még rá tudom szánni, de nem akarok a tanár után bemenni.
-Hát... ha gondolod, akkor máskor is ehetünk együtt vagy valami. Itt a suliban még összefutunk párszor, elvégre vannak közös óráink is... - Ajánlom, ha tényleg kér belőlem és tényleg megváltozott, miért ne. Szeretek beszélgetni, a lyukas időmben még jó is ha nem egyedül ücsörgök.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 25 2014, 23:03


Lizzy & Will




Még, hogy lesérülök és nem túl kellemes. Úgy nézek ki, mint akin egy kis sérülés ki fog? Bár ez jó kifogás a javamra, szóval nem mondok semmit.
- Nekem szerencsém van, mert normális is vagyok meg a bicepszem is nagy. - Mondom mosolyogva és igaz is. Gondolom ő is olyan pasiról álmodik, aki vicces, okos és még helyes is. Hát bennem majdnem megvan mind, csak nem hiszi el nekem.
- Miért, annyira rossz velem beszélgetni, hogy ha te a helyükben lennél nem irtál volna vissza? - Kérdem mosolyogva és szerintem tudom is a választ.
- Amúgy volt, aki visszaírt és volt aki nem, meg volt olyan, aki azt kérdezte, hogy nálam vagy nála csináljuk. Természetesen mondtam azoknak, hogy én már más vagyok. - Mondom, hogy nehogy azt higgye, hogy lefeküdtem velük, de amúgy tényleg így volt. Mikor megérkezünk a terméhez elkezd búcsúzkodni. Mondanám, hogy lógja el az órát, de ő nem olyan.
- Ezt most csak, azért mondod, hogy ne keseregjek közben meg még mindig nem hiszel nekem? - Kérdem a lánytól. Hogyan is bizonyíthatná be, hogy hisz? Valami olyan módszer kéne, amivel én is jól járok.
- Ha tényleg megbocsájtottál, akkor ölelj meg búcsúzóul, hisz ezt amúgy is szokták csinálni a barátok. De az is elég, ha adsz egy puszit. - Ha végkép nem akarja egyiket sem mondok mást.
- Na jó, ha végkép nem akarod egyiket sem akkor válaszolj egy kérdésemre. Miért nem pirultál el egyszer sem? Egy csomószor volt olyan pillanat, mikor szinte mindenki elpirul, sőt még a hasamat is megfogtad és semmi? Ezt hogy csináltad? - Kérdem, mert ez tényleg érdekel. Ha megölelt vagy megpuszilt akkor is felteszem ezt a kérdést.



Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will - Page 2 EmptyPént. Dec. 26 2014, 00:29

-Ahaam. - Mosolygok, ahh, nem is Will lenne ha nem ezt feleli. Mondjuk azt a normálist még meglátjuk.
-Hát tudod, nem igen hiszem hogy az emberek gyökeresen megváltoznak, szóval igen, nem írtam volna vissza. - Mondom neki őszintén, mert nem zsákbamacska a véleményen. Ami a szívemen, az a számon.
-Hát igen, látod, az emberek azt hiszik valami hátsó szándékkal közeledsz. Idő lesz míg elmúlik ez az érzés. - Amolyan jó tanács. De komolyan, nehéz elhinni, hogy most már mintasrác lett.
-Hát... fél óra beszélgetéstől nem leszek okosabb, milyen is vagy, már ne is haragudj. Az ismerkedés nem két perc, lehet nálad mindig gyorsan ment, főleg ha az ágyban kötöttél ki, de most szakadj el ettől. Ne várd, hogy egyik percről a másikra változtassam meg a véleményem. - Nézek rá komolyabban. Komolyan azt hitte beszélget velem egy sort és akkor már mindenkinek hangoztatom milyen jó fiú lett?
Aztán elég szkeptikus fejem lesz.
-Nem vagyok egy tipikus barát. Megbocsájtottam, lásd, szóba állok veled, elhívtalak enni máskorra, ne légy telhetetlen. De ügyes próbálkozás volt. - Mosolyt villantok rá, komolyan, olyan mint valami szeretethiányos kiskutya.
Aztán nevetek.
-Ritkán pirulok el és minden nap látok szinte ilyen hasat mint a tied. Nem vagyok egy könnyen zavarba jövős típus. - Mosolygok, bár ez nem teljesen igaz. De inkább azok tudnak zavarba hozni, akik amolyan ártatlanul kerülnek közel mellém, mint Lui, azzal nehéz mit kezdenem, mert tudom hogy csak véletlen, csak kínos szólni, hogy közel van. Főleg ha az illető észre sem veszi és nem érti mi bajom... az kínos.
-Vigyázz magadra Will, keress pár pirulós lányt. - Vigyorgok és bemegyek órára, megkeresem Lipet és levágom magam mellé mosolyogva, majd átolvasom az előző heti anyagot.

//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Lizzy & Will - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lizzy & Will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Lizzy & Will ez már randi?
» Egy kis félreértés - Zin és Lizzy
» Let's have fun || Demi, Lizzy & Seb
» Csak nem? ~ Will és Lizzy
» Egy is félreértés 2 - Lizzy & Zin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-