Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos?   Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 12 2015, 17:50

Látom Louis eléggé ledöbben, úgy fest nem szokott még hozzá hogy Nana nyíltan beszél ilyenekről? Elvégre.. első találkozón ki közli a másikkal hogy szűz és ezen változtatni akar, te alkalmasnak tűnsz?
Én próbálom viccel elütni, de nem is sejtem, hogy a srác ilyen érzékenyen reagál.
Félredöntöm a fejem, hogy miért ilyen ellenszenves velem, elvégre semmit sem csináltam, na meg én tisztában vagyok pár dologgal, nem csak a szüzesség kérdésben, de abban is, hogy Nana mennyire szereti ezt a tagot.
De elvigyorodom a vibrátoros szövegen, Nana kész.
-Szerintem nem lesz gond, nem kell a vibrátor... - Nevetek kicsit mert hát szerintem a srác nem így értette, elméleti kérdés volt, nincs neki semmi baja.
Mosolygok hogy Nana várt a megfelelőre, tudom én, nincs is ezzel baj. A vámra csak vigyorgok, naná, majd szedek, ilyen-olyan csók az ára, elleszek.
-Rendben. - Sóhajtom, érzem hogy féltékeny a másik, pedig nem kéne mire. Nana nem akar tőlem semmit. - Sziasztok! - Louis már benn is van, szerintem nem is hallotta, csak Nana marad még egy fél szóra.
-Annyira azért nem vagyok jó pasi de... kösz. Van, hogyne lenne, csak beszéld meg vele, nehogy veszekedjetek. De szeretnélek látni.
Aztán csak mosolygok, hogy én is megtalálom, ki tudja. Valahogy nem vagyok ilyen biztos ebben. Azzal megyek is a dolgomra, mert semmi kedvem veszekedni, megint. Majd lenyugszik a srác, gondolom én.

//Köszi a játékot ^^//
Vissza az elejére Go down
Louis Tagliavini
Louis TagliaviniFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : egyetemista
Hozzászólások száma : 303

Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos?   Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptyPént. Feb. 13 2015, 11:15

A fürdőszobában végül minden jól alakul. Gyorsan tisztázunk dolgokat, örülünk megint egymásnak, csókolózunk fékezhetetlenül, mohón. A kezem is kap párat, még ruhán keresztül, de nem kétséges, hogy Nanaia komolyan gondolta, és képes meggyógyítani engem a szájával (a csókjaitól vagyok annyira bódult, hogy ne érezzem a fájdalmat, szóval, akár még működhet is a dolog).
Imádom ezt a lányt, egyszerűen megveszek érte, belezavarodok az illatába, a szája ízébe, a bőre tapintásába... Magamhoz húzom, el sem engedném, ha nem lenne az ajtó előtt Sebastian.
Kár volt kimenni...
Ez a végső következtetésem, nem kicsit vagyok mérges, ahogy bevonulok a szobába. Nem értem Nanaiát, most alapjában rengett meg a világ alattam, hát mire készült ez a buta? Nekem nem tetszik Sebastian, láthatóan neki meg igen, olyan édesen elkokettáltak egymással, mintha én ott se lennék. "Megfelelő", "időpont", "vám"... zúg a fejem, legszívesebben összetörnék valamit. Hallom a kedveskedő hangjukat, bennem keserűség árad szét. Leszedem a kötést, és teljes erőből a falba vágok, a következő pillanatban pedig Nanától kapok egy hatalmas pofont. De ahogy a kezem fölé hajol, nem fájdalmat és nem haragot érzek, hanem azt, hogy mennyire szeretem ezt a lányt. Szó nélkül nyúlok balommal az álla alá, emlem fel, hogy rá tudjak hajolni az ajkaira. Kell a csókja, ha most nem ad, az sem érdekel, ha lerohad a kezem.
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos?   Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptySzer. Feb. 18 2015, 11:27

Fejcsóválva köszönök el Sebastiantól, nem tudom ennyire nincs önbizalma, vagy ennyire nincs önbizalma? Lehet vár majd rá egy alapos agymosás tőlem, szerzek ingát és hipnotizálom, bár valahol biztos tudja, hogy jó pasi, ha Casanova is tud lenni. Talán neki is csak egy pofon kéne…
Lulu és a kézverési akciója az agyamba ivódik, nagyon megijedek. Reflexből pofon is vágom, döbbenten pislogok rá mégis mit képzel, amikor…amikor lekenyerez egy csókkal. Viszonzom egy pillanatra elfeledkezve mindenről, merészen játszom ajkaival, szemeim lehunyva élvezem nyelvének, ajkának minden érintését. Csak késve jut eszembe mit művelt, de akkor összeszedem magam és csúnyán nézek rá.
- Mond te teljesen hülye vagy? Mutasd a kezed! Lehet, hogy eltört, vagy minimum elrepedt te istenbarma! Most mehetünk a kórházba. Tudod mozgatni?
Haragszom rá szeretettel, szóval érezheti, hogy miatta teszem, féltem. Attól függ hogy van a keze, mert lehet, hogy a ma estét így mégsem szexszel, hanem az ügyeleten fogjuk tölteni. Anyám… ez az én formám! Végre eltalál ámor nyila, minden tökéletes, romantikus, még pasik is majdnem háborúznak miattam, mikor történik valami ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Louis Tagliavini
Louis TagliaviniFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : egyetemista
Hozzászólások száma : 303

Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos?   Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 EmptySzer. Feb. 18 2015, 12:20

A szerelem érzése söpör rajtam végig, mostmár fékezhetetlenül és akadálytalanul, mert tisztában vagyok vele, hogy nem álmodtam, legalábbis nem mindent, Nanaia valóság, és engem szeret. Kétségem sincs felőle, amikor a fürdőben össze borulunk...
Sebastian ront el mindent másodszor is, vagy nem is tudom... Azért ez nem egy emberen múlik... Szóval, nem igazán tetszik, hogy Nana vele is ennyire közvetlen és nyitott, pláne nem, hogy szexelni akart vele, még akkor sem, ha az ok én magam vagyok... Francba az egésszel! Mérgemben a falba csapok, ami persze nem tesz jót a már amúgy is zúzódott kezemnek, eszelősen nyillal belé a fájdalom, de Nanaia még ezt is felül tudja múlni.
Nem a pofonjával. A csók, amit lopok tőle, ami sokkal szenvedélyesebb, mint a harag, néhány percre megint mennyekbe emel, elfeledtetve, hogy hús és vér vagyok (meg csont, ami törhet). Nanaia is adja magát a csókba, nyitja az ajkait, merészen játszik a nyelve az enyémmel, újra erekcióm támad és csak ölelném, simogatnám, csókolnám végtelenségig, de félbeszakít.
"Leszid", de szemében ott az a ragyogás, az a meleg simogatás, hogy nem hiszek a szavainak, a hangjának hiszek, és tudom, hogy igazán nem is haragszik, bármilyen durva szavakat is aggat rám.
A kezemet nézem, mintha nem is az enyém volna, csúnya, dagadt, lila, feszül... Hehe, ez tényleg az enyém? Próbálok vele integetni, de akkor a fájdalom ismét belém harap, felszisszenek, és már nem olyan könnyű kimondani, "nem történt semmi".
- Meggyógyul, hagyd rá...- Pláne, ha ad még abból a gyógypusziból, amit beígért.
De a helyzet nem ennyire egyszerű, Nana hajthatatlan a kórházzal kapcsolatban, rémegy az egész este, és gipsz kerül a kezemre, mert eltörtem valamimet, és annyi fájdalomcsillapítót nyomtak belém, hogy mire hazaérünk, kidőlök, mint a kisbéka, placcs...
...
//Rendezzük soraink, a részletek levélben. <3 forever//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos?   Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Seb-Lulu-Nana fűvel élni tilos?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-