Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 douce Paris... ~ Elee és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzomb. Okt. 25 2014, 00:56

-Óh, az más! - Nevetek, szóval telhetetlen. Majd teszteljük, már csak azért is.
Aztán már megint nevetek, hogy hagyjam abba a nyelv-sziporkázást, mert vagy sok már vagy csak szimplán kidobnak minket a desszert előtt. Amúgy nem hinném hogy megtennék, hát megfizetem a kaját, mindent, szívünk joga viháncolni.
-Fogós kérdés! - Ez teljesen relatív mitől leszek zajos, de aztán csak elmerengően ráncolom a szemöldököm, hogy Csingiling... rég néztem ám meséket! - Az valaki kis tündérke nem? Ahh, nem baj, tündéri leszek, megoldom! - Legyintek, már oly mindegy, egy bohóc bármit összehozz úrnője számára, kiélhetem kreativitásom.
-Ez igaz, lehet pocsék lesz a zene... azt sosem lehet jól kiszámolni! - Rég voltam már. Minden esetre egy kis tánc az jól esne, szeretek táncolni, Eleevel szerintem külön remek lesz.
-Hmm, ez a beszéd, de az én kis jegyesem bírja is! - Nevetek, örülök ha olyan mint én, vagy hasonló, hogy amíg "buli" van addig eszébe sem jut az ágy. Persze nálam úgy működik, ha meglátom és elcsendesedett a nap, akkor KO leszek, de az más kérdés.
-Kérésed számomra parancs! - Vigyorgok, de valóban, ha a végén úgy dönt, inkább menjünk akárhova máshova oda megyünk. Semmi sem akadály.
Kicsit nevetek, hogy nem tudja kulturáltan enni a kagylót.
-Jól van! - Mosolygok rá, én azért nekilátok, nekem ízlik is, jó itt az étel bár nem annyira nagyon sok, de szerintem azért elég. Elbeszélgetek vele míg eszünk, ha kér akkor eszünk valami desszertet is, voltak finomak az étlapon. Na meg ihat egy kávét is ha kér, amit szeretne.
Ha végeztünk itt, akkor rendezem a számlát és ha nincs ellenére, kinn még egyszer körbenézek vele megcsodálva a város színes-fényes látképét.
Lenn hívok egy taxit, nem is kell sok hogy jöjjön egy és mondom, hogy akkor öltözzünk át, remélem hozott bulizós lezser ruhát. Mondjuk én nem szeretek ennyiszer átöltözni, de sajnos a logisztika csak így valósulhatott meg, tekintve csak egy hétvégét vagyunk itt. SEBaj (XD) jó lesz ez így is.
Én magam egy sötétkék farmert és a vele vett inget kapom magamra, kivéve ha ő máshogy nem szeretné valami oknál fogva.
-Amúgy ilyen diszkószerűségekbe szoktál járni, vagy inkább csak beülsz a barátaiddal, barátnőiddel inni valahova? - Érdeklődöm meg, mert noha egy jobb kocsmában ismerkedtünk meg, az nem volt táncos hely. Nem tudom ilyenekre amúgy eljárt vagy eljár-e.
Most sétálunk egy fél órát, de szerintem nem baj, tekintve hogy még emésztünk azért. Mire odaérünk lesz olyan kilenc óra, akkor indulnak be a bulik szóval csak jó lesz. Út közben persze kérdezgetem, hogy koncertekre eljár-e, ha igen, milyenre. Szeretnék róla minél több mindent megtudni, ha táncolunk, úgy sem szóban beszélgetünk majd, inkább testbeszéddel, ahaha.
A hely maga amúgy nem olyan hatalmas szám, de kulturált és valóban zsúfolt. Egy nagyobb terem van, oldalt ilyen kis beugrókban szobácskák, a bárpult, billiárd asztalok. Mondjuk engem a zene köt le, mostani pop számok vannak egy DJ által keverve, félhomály van, fények, tipikus diszkó. De franciákkal van tele, érezni a gátlásosság kinn rekedt, mindenki elmélyedt a buliban vagy a párja ajkaival bujálkodik csók formájában. Egyetemistaként sokat jártunk ide, szóval lehet csak nekem kellemes, majd meglátjuk Elee mit szól hozzá.
-Kérsz valamit inni? - Kérdezem közel hajolva, mert bizony hangos a zene, ha eddig nem rekedtünk be majd most! Feltéve ha sokat akarunk beszélni, persze.

//Kicsit rövidítettem ha nem baj XD//
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyHétf. Okt. 27 2014, 00:11

- Ugye? – nevetek én is, mert hát a vidámság ragadós, aztán majd meglátjuk, mi sül ki ebből a nagy jókedvből.
- Igen, egy rettentő idegesítő kis tündérke. – vigyorodom el, mert én sosem kedveltem túlzottan a kis idióta szöszikét, aki állandóan féltékenykedik, és még gonosz is. Na, persze a végére megjön az esze, de hát… Attól még egy csomó bajt okoz a kis… Ah, legszívesebben az ember a markába fogná, és jóóóóól megrázná. Én legalábbis biztos. Még szerencse, hogy csak egy nyamvadt mese kitalált figurája. De ettől függetlenül, vannak ilyen emberek, de Seby nem ilyen, nincs mitől tartanunk.
- Ó, szívem, te mindig tündéri vagy! – angyali mosolyt küldök felé, olyan igazi született feleségeset, amiben szeretet és pajkosság bujkál, legalábbis én így képzelem.
- Ha pocsék, ha nem, akkor is táncolunk egy keveset, mert ilyet nem hagyunk ki! – legyintek, ez tulajdonképpen nem is lényeges, én bármire képes vagyok rázni a hátsómat. A jegyes dumára csak kacagok, igyekszem halkan, visszafogottan, mert már így kaptunk elég csúnya, szúrós pillantást.
Kínálja a kagylót, hogy kóstoljam meg, de ha tudná, hogy én csak befogott orral és csukott szemmel vagyok hajlandó megenni, nem itt akarna rávenni, hogy egyek belőle. Komikus látvány vagyok olyankor, nem estélyi ruhához illő jelenet, főleg nem a város tetején. A desszertet kihagyom, mellette pedig még koffeinre sincs szükség, pörgök így is, mint valami őrült búgócsiga. Kilépünk az étteremből a hűvös, friss levegőre, sokak örömére nem borzoljuk tovább odabent az idegeket, de szerintem sokat vesztenek, nincs kin röhögni. A város gyönyörű, egyre szebb, ahogy sötétebb és sötétebb lesz, a fények pedig úgy ragyognak, mint megannyi csillag, mintha a feje tetejére állt volna a világ, és lefelé lenne az égbolt, a lábunk alatt gyúlnának ki a csillagok.
Taxit fog, és pillanatok alatt ismét a szállodában vagyunk, egész úton azon agyalok, hogy miben lehetne itt elmenni bulizni, ami kényelmes is, de bulizós is, amiben nem tűnök ki nagyon, de persze esélyem sincs, nem tudom, miben járnak bulizni a franciák. Persze, hiába is tervezgetnék, hiszen úgyis mindig megváltoztatok mindent az utolsó pillanatban.
Leveszem a drága ékszereket, kibújok a gyönyörű cipőmből, aztán a ruhából is, egyszerű, spagetti pántos pöttyös ruhára cserélem, leengedem a hajam és keresek egy kevésbé magas, sétára és táncra is alkalmas szandált, és akár mehetünk is.
- Attól függ, milyen hangulatban és kivel vagyok. Megfordulok én mindenfelé. – rámosolygok, ahogy kilépünk a szálloda ajtaján, és nekiindulunk a párizsi éjszakának. – Te gyakran jársz zenés-táncos rendezvényekre? – nevetek rá, már nem is tudom, hol hallottam ezt a kifejezést, de úgy megtetszett, hogy megpróbálják hivatalosan megfogalmazni a bulit. Amíg koptatjuk a járdát, amit egyáltalán nem bánok, elszívok egy cigit, mert tuti, hogy itt sem lehet, csak kint dohányozni. Készségesen megválaszolom a kérdéseit, miszerint, ha tehetem, járok koncertre, szeretek is, szinte mindenféle zenét szívesen hallgatok élőben és felvételről egyaránt. Persze, még jó, hogy a tombolósabb fajtát jobban csípem, de a klasszikusokkal sincs nagy baj, amíg nem egész estés műsorról van szó.
Közeledünk a helyhez, és kellemesen kezd dörömbölni a basszus, ahogy a zene kikúszik a ki-kinyíló ajtón. Meglep, hogy milyen sokan vannak bent, milyen kis helyen, mégis azt érzem, hogy nem kell pánikolnom a tömegtől. Seby velem van, és ha szerencsém van, nem is hagy el semmilyen francia pipiért. Mondjuk, talán még akkor is megoldanám valahogy az estét, csak hát, na! A zene aktuális, bár kissé más a toplista itt, mint nálunk, de abszolút élvezhető. Az oldalt elhelyezkedő kis szobácskák mosolyt csalnak az arcomra, hamar találok is olyan párokat, akiket máris beküldenék oda.
- Ütőset iszunk, vagy stílusosat? – kiabálom vissza, és már érzem, ahogy húzódik mosolyra az arcom, mert ez az a hangulat, ami szinte fertőző.


// Semmi baj, pörögjünk, az sosem árt! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyHétf. Okt. 27 2014, 01:51

-Óh, hát nem pont az idegesítő jelzőt akartam megragadni, akkor módosítok az előadáson! - Nevetek, mert hát valamiért csak mondta a jelzőt, de lehet a ilyen kis fejrázós-csilingelős kis szörnyike, ki tudja. De a tündéri jelzőm talál, mert olyan mosolyt kapok hogy csuda!
-Oh, neked legalábbis mindig igyekszem az lenni! - Vigyorgok, de örülök ha kedvel és nem vagyok idegesítő. Más szerintem örömmel használná rám az utóbbi jelzőt...
-Egyetértek, legalább pár számot, a látvány miatt, tudod! - Vigyorgok mert hát mit tagadjam hogy szeretném látni ahogy táncol, valamint ropni vele egy keveset?
Megvacsorálunk, desszert és kávé nélkül, de én nem bánom, egyikért sem vagyok oda. Elee és a látvány jobban leköt, a hűvös levegő is kellemes, engem egészen felébreszt a csendes pihenőből. Ha fázna kicsit jobban karolom, vagy odaadom az öltönyöm, ahogy érzi.
A szállodában átöltözünk, mikor meglátom az elragadó ruhájában hát oda vagyok, nagyon tetszik, olyan forgatni való benne! Meg is teszem míg mondom milyen csinos, remélem nem bánja.
-Az a legjobb, akkor még megunni sem tudod a dolgot! - Vigyorgok majd a kérdésére bólogatok egy keveset. - Az egyik tanítványommal eljárok társastáncra egy klubba kéthetente, szóval mostanában relatív gyakran eljárok. Bár ez nem kimondott eleresztem a hajam dolog, de elég laza az egész és jókat tangózunk meg keringőzünk. - Vigyorgok, nekem nagyon tetszik a dolog. - Amúgy bulizni egy ideje nem jártam már, szerintem most kimondottan jól fog esni! - Mosolygok, utoljára Phoenix-szel voltam bulizni, bár az ilyen puccos party volt, ezt kicsit más ugye.
Örömmel hallgatom a válaszát, hasonlóan vagyunk ezzel is, bár én szeretem az egész estét komolyzeneit is, operát is, szóval mondhatni minden evő vagyok. Fel is vetem hogy egyszer elmehetnénk valami koncertre, mondjuk valami tombolósabbra, rockosabbra vagy valami, szerintem az is jó buli lenne. Persze nem tudom mit szól hozzá, tekintve van már pár programunk, de olyan jól érzem magam vele, hogy csak úgy tolulnak az ötletek a fejembe, mivel üthetnénk el még ez időnk együtt.
Benn aztán úgy látom nem lesz ellenére a hely, szóval megkérdem inna-e valamit. A válaszára nevetek, bár nem nagyon hallani ilyen hangosság közepette.
-Ütőset! Stílusosat ittunk már ma! - Gondolok a pezsgőre, szerintem az stílusos volt, bár lehet ő most egész másra gondol. De van vétójoga, sőt. Szóval elindulok vele a pult fele. - Tequila? - Azt hiszem azt ivott mikor először találkoztunk, nálam az ütősebb kategória, de maximum kijavít ha mást inna, úgy is van egy kis sor, szóval addig megbeszélhetjük.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyKedd Okt. 28 2014, 00:06

- Ember tervez… - nevetek, de persze teljes joggal akad ki azon, hogy mit emeltem ki Csingiling jellemzéséből. De Ő nem az, tényleg nem, legalábbis engem nem idegesít. Biztos vannak olyanok, akiket igen, én is sokakat irritálok, de hát nem lehet mindenkinek megfelelni. Tündéri, tüneményes, édes, cukifalat, meg amit akar, én nagyon csípem, bár gyanítom, hogy egyes jelzők hallatán a világból kiszaladna, vagy levetné magát innen, a torony tetejéről.
- A látvány miatt, mi? – széles a mosolyom, de ez már nem is mosoly, hanem vigyor, nem is akármilyen. Képzelem, mennyire szeretné látni, ahogy csatakosra táncolom magam, azért ehhez nem kell gondolatolvasónak lennem. Mégis csak pasiból van, ők meg szeretik az ilyesmit, legalábbis nézni. De persze, nem szabad általánosítani.
Hűvös van odakint, de nem szedem le róla a zakót, viszont engedek a szorosabb ölelésnek. Egyrészt jólesik a testének melege, másrészt tudom, hogy szeret bújni, hát ne csak nekem legyen jó. A ruha tetszik neki, és mivel tudom, hogy hűs van, még kitúrok egy laza, rövid derekú bőrkabátot is, el fog az férni rajtam. Nevetek, ahogy megpörget, olyan… Nem is tudom, milyen érzés, de jó, nagyon jó, és talán abba sem kéne hagyni
- Ó, de, voltam én már szar buliban is. A nagy számok törvénye, tudod… - hát igen, annyi buliba, amennyiben én voltam, belefér egy-két unalmasabb, vagy csak simán rossz is. De hát van ilyen, azokat is túléltem, itt vagyok, és épp egy várhatóan jó helyre tartok, mert bízom Sebyben, meg az ízlésében.
- Ja, és csak a tanítványod, igaz? – nevetek és kicsit megbököm a könyökömmel. Képzelem, hogy mi mindent tanít neki, mondjuk nyelvérzéket… Húúú, azt hiszem sok volt a pezsgő, vagy valami, mert kezdek bekattanni. – Na, akkor megmutatom én neked, hogy hogy kell bulizni, ha kiestél volna a gyakorlatból! – ismét elvigyorodom, mert hát én eléggé otthon vagyok a bulizásban, bár az utóbbi időben kicsit azért visszafogtam magam. Persze, szívesen elmegyek vele valami zúzósabb koncertre, ahol mondjuk headbangelhet kedvére. Haja van hozzá, majd figyelek, hogy ne fejeljük meg egymást.
Csak sejtem, hogy nevet, mert hallani nem hallom, a mosolyát látom mindössze. Bólintok, helyeslek, hogy én is így gondoltam, a tequila említésére pedig biztosan felcsillan a szemem, azt nagyon szeretem, és hát elég ütős, úgyhogy lesz itt móka, nem kevés.
Beállunk a sorba, közben körbejártatom a tekintetem, és kiszúrok pár jóféle srácot. Eszelősen mosolygok mindenkire, de persze én most Sebyvel vagyok, az én kis vőlegényemmel, úgyhogy el a kezekkel! A csajokra, akik felénk pislognak szúrós szemmel nézek, mintha tényleg megtilthatnék bármit is az én lovagomnak, aztán türelmesen megvárom, hogy kikérje az italokat. Nem irigylem a pultost, mert fülsiketítő a zene, és akkor még értse meg, hogy a sok hülye vendég mit akar.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyKedd Okt. 28 2014, 01:10

Igen, határozottan örülök hogy nem hallom a fejében a jelzőket rólam, nekem egy szimpla kedvellek is megtenné, komolyan. Minden esetre vigyorgok, mert hát a látvány, ó a látvány, hát igen!
Kinn aztán már hűvösebb lett, a zakóm nem kéri, de kivételesen hagyja a szorosabb ölelést, igyekszem nem nagyon visszaélni a helyzettel, hogy legálisan ölelgethetem és vonhatom magamra. Nehéz.
A szállodában átöltözünk, örömmel veszem, hogy felkap magára még valamit, nem lenne jó ha végigvacogná az utat a csinosság oltárán áldozva ezzel. Mert így is csinos természetesen.
Megpörgetem, tetszik neki, nevetek is kicsit, aranyos ahogy fordul-perdül.
-Ó, bármilyen bulit fel lehet dobni! Na persze ehhez nem árt valaki vagy valakik akikkel elröhögcsélsz random bármin, belátom! - Mosolygok, én igyekeztem mindig megoldani hogy valami jó süljön ki az estéből.
-Hm, vele kicsit fura a dolog. Bár szerintem rájött nem olyan rossz az ha néha csak úgy... kötetlen élvezi a.. nos... társaságom. - Vigyorgok, nem tudom miért virágnyelvezek, most minden mókásabb így, azt hiszem. Mert hát jó, igaza van, nem csak a tanítványom és a táncpartnerem, azt hiszem ki merem jelenteni hogy szexpartnerek is vagyunk, bár továbbra is úgy érzem bármikor visszatérhet ahhoz hogy ez így nem "helyes".
-Áh, reméltem is! Az utolsó partimon sötétben biliárdoztam, noha nem volt rossz, de veled táncolni egész más lesz! - Vigyorgok, élveztem Phoenix társaságát, de Eleevel tényleg más.
A dizsiben persze már némileg ordibálni kell, de ennyi belefér, nem de? Látom hogy a tequila nem egy rossz elgondolás tőlem, hát kérek magunknak. Nem vagyok oda érte én magam, de most jó lesz az, az olyan gyorsan bedobandó és az kell most nekünk! Szerencsére folyékony a franciám, de mutogatok is, szóval hamar a pultos tudtára adom hogy 4 tequila lesz, mert duplázunk. Ja igen, ht gondolom nem fogja bánni, turbó mód van. Közben elcsípem hogy szúrósan néz valami kis csaj fele, elvigyorodom. Imádom ez a csajt komolyan, tudom hogy nem féltékeny és kisajátítós, csak hülyül, de hát pont ezért jó! Nem is bírom megállni, míg a srácunk az italokat készíti elő, magamhoz húzom a derekánál Eleet és belecsókolok a nyakába, jelezve mindenki fele, hogy ő az enyém. Próbálkozni lehet azért bárkinek, csak nem biztos hogy érdemes. Na jó, ez is csak játék, ha éppen talál valakit akivel táncolna, nem fog zavarni, a cél hogy jól érezzük magunkat. Mondjuk én biztos nem keresek mást, ilyen jó nőt még egyet itt nem találok. Ha engedi egy gyors csókot is lopok komisz mosollyal, hogy tuuudom, tuuudom rossz voltam, de azért szeress kicsit. Aztán ahogy megkaptam a poharakat, meg a kis kiegészítőket arrébb vonom, hogy hörpintsük fel.
-Duplát kértem! - Nem fejtem ki miért, gondolom tudja és nincs kedvem sokat kiabálni. - Cheers! - Kacsintok rá bár az ő kezét sózom be kaján vigyorral, édesítse meg nekem kicsit az italt. Annyira nem is rossz ez a tequila ahaha. Aztán majd meglátjuk engedi e, hogy ő legyen akiről lenyalhatom a sót, ohó.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyKedd Okt. 28 2014, 14:32

Fura, hogy ennyire hűvös az este, otthon még ilyenkor is simán lehet lenge öltözékben grasszálni, de hé, ez Európa, és már igen csak kezdődik az ősz, szóval minden elvem ellenére igenis bújok hozzá, hogy melegen tartson. Tudom, hogy szereti, hogy igényli, de azt is tudom, hogy nehéz lehet neki, mert nem tudja, hogy mennyit engedek meg. Derekát karolom, csípőm minden lépésnél az övéhez nyomódik, vállam az övének feszül. Aztán a taxiban sem nagyon távolodom el tőle, mert már nem furcsa a közelsége, de azért nem fekszem az ölébe.
- Na, igen, ha van partner, aki vevő a hülyeségeidre. – felnevetek, mert hát nem olyan egyszerű az, ha egyedül vagy egy rakás elmebeteg között.
- Á, szóval így nevezed! – vigyorodom el, mert végül is az, bár így sokkal kevésbé tűnik pikánsnak, mint amilyen valójában. Ebből a szempontból mások vagyunk, én nem feltétlenül tartok kapcsolatot az alkalmi pasikkal, bár a telefonszámuk megvan, ha szükségem lenne egy biztos estére. Igaz, most itt vagyok Sebyvel, de mi nem vagyunk szexpartnerek. Legalábbis egy alkalom után nem nevezném magunkat annak. Fiatal még az éjszaka…
- Sötétben? – értetlenül pislogok rá, mert nem értem, hogy abban mi a buli – Na, ma nem fogunk dákókat fogdosni… - elnevetem magam, mert ez elég furán hangzik, de én most tényleg nem valami kocsmai játszadozásra készültem.
- Szóval jól megtáncoltatsz? – kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet vele egy zsúfolt táncparketten együtt mozogni. Test a test ellen. Olyan, mint a szex, csak lehet nyilvánosan is csinálni, és még sport is van belőle. Mi lenne, ha rendeznének szex olimpiát? Na, jó, lehet, hogy nem kéne többet innom ma este…
Beállunk a sorba, hogy tequilát rendeljünk, és közben nem állom meg, hogy ne nézelődjek. A pasikra simán rámosolygok, míg a csajoknak csak szúrós pillantások jutnak, hogy nem adom, az én drága fekete hajú hercegemet nem adom, felejtsék csak el! Épp egy csajnak üzenem a tekintetemmel, hogy nézzen inkább más palimadár után, amikor Seby közelebb húz magához, és a nyakamba csókol. Megborzongok tőle, bal kezem a gerincére fektetem, tenyeremet végigcsúsztatom a hátán és végül finoman magam felé húzom a fenekénél fogva. Ha játszunk, akkor csináljuk komolyan! Kapok egy csókot is, már meg sem lepődöm, talán csak a rövidségén, de lesz ez még másképp is szerintem, mire a szálloda felé indulunk.
- Látom. – nevetek rá, hogy duplázunk, hát nekem ugyan nem baj, én benne vagyok. Kapok egy kis sót a kezemre, de nekem ennél sokkal jobb ötletem van; a lime segítségével egy kicsit megnedvesítem a kulcscsontomat, és megsózom a bőrömet. Rákacsintok, mert hajrá, akkor nyaljon egy kis sót rólam, aztán igyunk, hajtsuk fel a felest. Besózott kezemben fogom az egyik poharat, és ha felém hajol, lenyalom a sót és bedobom az italt. Kicsit fintorgok, aztán a limeomba harapok.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyKedd Okt. 28 2014, 17:30

Jól esik hogy karolhatom, hogy közel van hozzám, sőt még a taxiban sem távolodik el. Nekem ennyi igazából elég, teljesen jól érzem magam.
-Jó igen ez a gyenge pontja az érvemnek, de hát keresni kell! - Nevetek vele.
-Így is, de tény, imádok randizni. - Vallom meg vigyorogva, mert szeretek ismerkedni is, tudja jól. Elvégre vele is sokat beszélgettem mielőtt lefeküdtünk.
-Aham, gyér fény volt, úgy nehezebb. Természetesen csúfos vereséget szenvedtem, de a partnerem kissé profi... de elnézzük neki! - Vigyorgok hát igen, jó béna voltam. Na jó annyira nem, de hozzá képest nagyon kezdő. - Hál' isten, mondjuk én amúgy sem szoktam... - Nevetek, mert félreértem, de ahogy mondja. Persze neki lehet, csak... na ebből nem lehet értelmesen kimászni, nevetek is.
-Ahaaam, meg ám! - Vigyorgok, megtáncoltatom naná! Bár nálam biztosan jobban táncol, de majd igyekszem méltó partnere lenni.
A piák kikérésénél benne van a játékban, élvezem hogy a fenekemnél húz magához, a csókot nem nyújtom, de vigyorgok rá, hogy kisajátít. Nevet velem, hogy duplázunk, el is kezdem besózni a kezét, de jobb ötlete támad. Hm, hát megadja a módját hogy élvezzem a tequilát. Kissé magamhoz húzom a derekánál és lassabban nyalom le a sót, majd bedobom az italt, beleharapok a limeba. Elee sokkal finomabb volt ez tény, de némi torokköszörülés után az ajkamba harapok hogy lehet nem is pia volt megrészegítő hanem Elee, ahaha. Aztán megcsókolom a kezét, majd mutatom van még egy, igyuk meg azt is és aztán már húzom is a táncparkett fülledt sűrűjébe. Ott magamhoz húzom, átkarolom a derekát és felveszem a ritmus fonalát. Sokan vannak körülöttünk, kevés a hely, de nem zavar, Elee is közelebb van így hozzám ami kárpótol. Mondjuk nem vagyok egy diszkópatkány, de ritmusérzékem van, lötyögni bárki tud, csípőt csavarni, szóval élvezem a ritmust és Eleet, ahogy táncol velem. Van egy-két szám aminek tudom a szövegét is, hát vigyorogva énekelem a refrént franciául, úgy se hallja, inkább csak látja miről szólhat a szöveg mert pofákat vágok hozzá, néha kezemmel is gesztikulálok, így viccesebb. De vannak angol számok is, kellemesen vegyes számomra.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyKedd Okt. 28 2014, 22:47

Ja, keresni kell a hasonló őrülteket, de azért lássuk be, kevés olyan elmebeteg rohangál még a világban, mint amilyenek mi vagyunk Sebyvel. Csoda, hogy egymásra találtunk. Sőt, csoda, hogy elviseljük egymást, és nem érvényes ránk a két dudás egy csárdában effektus.
- Uh, azt én annyira nem. Bár… - elhúzom a szám, mert tudom, hogy amikor hazaérek, nem halogathatom tovább. Meggondolatlan voltam, amikor megígértem Joshnak a randit. Vagy csak egyre jobban félek tőle, ahogy egyre közelebb kerülök hozzá? Istenem, milyen jó lenne, ha soha nem érne véget ez a kiruccanás!
- Jesszus, én ezer wattos fényben is béna vagyok benne, nem hogy sötétben… - forgatom a szemem, mert tényleg nem az én játékom, legalábbis még soha senki nem mondta el, mi a trükkje – Ja, hát én sem fogtam dákót egy ideje… - annak ellenére, hogy Ő félreérti, én úgy csinálok, mintha még mindig a zöld posztós asztalról, meg a golyókról beszélnék. Próbálok komoly lenni, de nehéz, mert nevet mellettem, pontosan tudjuk mindketten, hogy miről is beszélgetünk. Hogy megtáncoltatna, azon csak nevetek, elvégre nem táncolós helyre vinne, ha nem akarna látni mulatság közben.
Állunk a sorban, várjuk, hogy a srác elé kerüljünk, aki majd ad is nekünk valamit némi euróért cserébe, és kezdetét veszi a világ legjobb szórakozása: hülyítjük a népet. Na, persze soha nem fogják megtudni, hogy mi valójában nem vagyunk együtt, de legalább mi jól mulatunk. A tequila azért nagyon jó szórakozós ital, mert lehet vele hülyeségeket csinálni, van hozzá elég körítés. Így esik meg, hogy én magam, saját testemmel tálalom Sebynek az első feles elé valót, és látom, ahogy megvillan a szeme a lehetőségre. Forróság önt el, ahogy lenyalja rólam a sót, és gyorsan bedobom a piát, mielőtt még rövidre zárnám az estét. Csak most jöttünk, nem vethetek véget azonnal a szórakozásnak egy még jobbal. A második körrel már nem játszunk, gyorsan túlesünk rajta, és irány a tánctér!
Karja körém fonódik, félreérthetetlen jelzésként, hogy vele táncolok, másoknak esélyük sincs, én pedig jól vagyok ezzel, nem is vágyom másra, pont jó nekem ez a bolond brit. Nincs sok helyünk a tömegben, de nekem nem is kell, minimális helyen is remekül tekergetem a testem, rázom a hátsóm és billegetem a csípőm. A tömeg hol egymásnak présel bennünket, hol ad némi esélyt a privát szférának, igaz csak annyinak, amennyit az ázsiaiak tudhatnak a magukénak. Csak látom, hogy mozog a szája, beletelik egy kis időbe, mire rájövök, hogy nem nekem beszél, hanem énekel, el is vigyorodom, még nem adtam át magam teljesen a zenének, aztán remek ötletem támad, közelebb lépek hozzá, és a fülébe kiabálok: - Maradj itt, mindjárt jövök! – csak hogy még jobban meglepjem, átkarolom a nyakát, és megcsókolom, semmi komoly, de azért nem egy gyors puszi, majd a DJ felé furakszom. Kis telefonos segítséggel, sok kiabálással lerendezem vele, hogy a következő szám előtt ékes francia nyelven mondja be, hogy ezt a számot a bolond amerikai csaj küldi az imádott vőlegényének, akit imád, és IGEN, persze, hogy hozzámegy! Számításaim szerint, mire visszaverekedem magam Hozzá, addigra a szélesen vigyorgó DJ is berakja a kért számot.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 00:00

-Nem? Pedig szerintem az olyan jó! - Mosolygok lelkesen, mert én szeretek beszélgetni, a szex meg a kellemes megkoronázása az estének. Legalábbis nálam. De minimum a csók ugye, de mint tudjuk én csókolózni is imádok szóval... lényegében nyerek a randin valamit mindig.
-Te is? - Nevetek, hogy közli kissé antitálentum billiárdban. Aztán közli nem játszott egy ideje, fogom, hogy nem a szexről beszél, elvégre... velem sem annyira nagyon régen volt. - Majd elmehetünk ha gondolod, nem kell félni hogy kemény ellenfél leszek. Bár igen! Amit néha bénázom lehet kihívás lenne a játék! - Nevetek, valahogy úgy érzem Eleevel minden kellemes programnak ígérkezik.
A szórakozóhelyen persze tovább hülyülünk, bedobunk két felest és rettentő jól érezzük magunk és egymást. Hát igen, nincs sok hely, mondhatni ha szorosan táncolunk együtt több jut, de én cseppet sem bánom, élvezem Elee közelségét, néha az ajkamba harapok, hogy elnézem ahogy táncol. Tetszik a mozgása, felpezsdíti a vérem. Aztán énekelek neki kicsit, persze nem hallja, de lehet jobb is. Igaz állítólag meg lehet hallgatni a hangom, nem annyira szörnyű, egyszerű énekes sztárocskának is lehet elmennék valami tehetségkutatóba, de azért én örülök hogy nem hallja. Aztán fogja magát és közli mindjárt jön, naivan azt gondolva a mosdóba megy bólintok és feltalálom magam, hogy egyedül táncoljak. Persze a csókja meglep, de kellemesen, könnyeden viszonzom és mosolyt csal az arcomra vele. Bár így nehezebb elengedni annyi szent.
De várok, táncolok majd hallom mit mond be a DJ. Elnevetem magam, ki voltam pirulva, de most jobban megteszem, hát ez már tényleg meglepett, de jót szórakozom rajta. Hallom a zenét, megjön Elee és vigyorogva kapom fel és pörgetem meg kicsit, majd ahogy leengedem kicsit magamra engedem és ha hagyja megcsókolom. Szerencsére érzékelték hogy én akciózni akarok így hagytak teret.
-Imádlak! - Kiabálom a fülébe és nevetek, örömmel ropom míg simulok hozzá, hát le sem lehet műteni a vigyort az arcomról. Félő így marad, de az sem érdekel, most legalább annyira meglepett ezzel mint én őt a gyűrűvel, legalábbis szerintem.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 00:52

- Nem is tudom… Én félek tőle. – nevetek, megvonom a vállam, nem vagyunk egyformák. Legalább ebben nem. Ritkán és keveset randizom, mostanában nem is volt randim, csak lesz, és rémít a gondolat, de hát minden normális ember csinálja, nekem sem ártana visszarázódnom.
- Hát… Nagyon régen és nagyon keveset játszottam. – mondom és mosolygok, mert ha nevet, akkor nagy baj nincs. – Á, én nem erőltetném, tényleg nem érdemes velem játszani.
Kétségtelen, hogy jól szórakoznánk, de megy az nekünk játék nélkül is, vagy másmilyennel, én meg nem szeretek béna lenni, mert nem engedi az egóm, szóval ezt skippelném.
A tequila jó barát, erőt ad, még akkor is, ha nem vagyok híján, így persze sokkal hamarabb oldódom fel, mint nélküle tenném – bár amúgy sem vagyok az a nagyon szemérmes típus. A tánctéren gyorsan egymásra hangolódunk, hullámzunk a tömeggel, és ahogy a derekamat karolja, szívesen hagyom magam, húzzon csak közelebb, én meg csak táncolok, keresem a ritmust, a megfelelő mértékű mocorgást, hogy el is férjünk, de gáz se legyen a dolog. Remek ötletem támad, kicsit magára hagyom, amíg szervezkedek, csókja ott ég az ajkamon, ahogy átvágok az őrült tömegen. Csak azt sajnálom, hogy nem vagyok még mellette, amikor a DJ bemondja a megbeszélt szöveget. Hiányos francia tudásomnak köszönhetően tudom, hogy nagy marhaságot nem mondott, de még mindig furakszom, amikor már felcsendülnek az első hangok a kért számból. Ahogy mellé-elé érek, azonnal felkap, nyakát karolom, ahogy ölel, aztán viszonzom a csókját. Őrülten kapaszkodok belé, ahogy nyelvünk összeér, mintha elektromosság szaladna végig a testemen. Aztán elenged, a fülembe ordít, én pedig éhes, érzékeny, duzzadt ajkakkal vigyorgok, és újra felveszem a zene ritmusát, de már nem engedem el, valahol mindig hozzá érek, kézzel, testtel, mindegy, de nem távolodom el tőle. Ezt az egészet már csak egy lassú számmal lehetne megkoronázni, az tuti elvenné az eszem. Nem tudom, mi van itt, ebben a fülledt levegőben, de szeretném magam körül tudni a karjait, érezni akarom, ahogy tart, magához von. Igen, határozottan sokat ittam gyorsan, mert minden józan eszem elhagyott, csak az ösztönös gondolatok maradtak. A friss levegő majd helyre tesz, nem lesz baj!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 01:18

-Félni? Miért? Hát semmi tétje nincs. Én legalábbis jelzem hogy csak elleni szeretnék nem házasodni! - Mosolygok, nem tudom mi ijesztő van benne neki, elvégre mindketten könnyen vesszük az egészet, bohém módon.
-Én is régen. -Legyintek, jó most kicsit leporoltam a tudást, de szerintem megint nem emlékeznék a felére hirtelen. - Én bármit szívesen játszom veled, mivel csak jó lehet. Ha nem, akkor is elhülyüljük, nem? - Vigyorgok, kivételesen nincs pajzán éle a szavamnak, ha azt mondaná kosarazzunk vagy görkorizzunk vagy akármi, nekem minden megfelelne.
A táncot aztán élvezem, igaz szokni kell hogy tülekedés van, fülledtség, hangosság, de én nekem bejön, főleg hogy Elee is közel van hozzám, legálisan. Kezem a csípőjén, imádom mikor csavargatja és hullámzik, igaza volt, ezt látni kell. De érezni is, szóval... el lettem kényeztetve, de fürdök az örömben. Aztán csókol meg, szalad el, de mikor visszajön fel kell kapnom és csókolnom, érzem hogy neki is jól esik, hát még nekem. A közelemben is marad szorosan, én meg csak vigyorgok, mert élvezem, én is simítom a csípőjét, a hátát, a kezét, nem bírok nem hozzáérni. Egyszerűen vonzz a dolog, főleg hogy nem ellenzi. Kicsit bátrabb is leszek, maximum eltol, de jobban átkarolom, magamhoz húzom, szorosan simulva táncolok és belecsókolok megint a nyakába, érzem a sós ízt és kedvem lelem benne. Ha nem tolt el és hagyja, akkor feljebb haladok, hogy eljussak a szájához, szeretném megcsókolni, úgy ahogy az előbb, elveszni az ajkaiban, mint két napja annyiszor. Bár a zene pörgős, a testem is ütemre mozog, de a szám nem, az lassú, az lágy keringőt szeretne, ó de még mennyire szeretne, kérdés megkapja-e? A tekintetem tükrözi a sóvárgást a csókjára, bár ez nem garancia hogy meghatom vele Eleet. Azért hátha, kívánom...
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 01:43

- Azért, mert… Mert neked könnyebb, mert pasi vagy, de egy csajtól nem veszik olyan jó néven ezt. Tudod, ha egy pasi elvisz egy csajt vacsizni, akkor simán belefér, hogy csak az ágyába akarja csábítani. De ha én elmegyek valakivel egy randira, akkor senkinek nem fordul meg a fejében, hogy nem hosszú hónapok randizgatásának első lépéseit teszem meg éppen. Érted? – kétségbeesve nézek rá, mert ne már, hogy nem érti, hát értenie kell!
- Bármit? – felcsillan a szemem, mert persze felötlenek bennem felnőtt játékok, mégsem ezt a lehetőséget villantom meg előtte: - Akkor menjünk el egyszer paintballozni! – nevetek, mert azt még nem próbáltam, de biztos tök király lehet, mindig is ki akartam próbálni.
Táncolunk, és jók vagyunk, mégis magára hagyom, hogy egy kicsit meglepjem, vagy kiakasszam, nem tudom, hogy fog reagálni. Arra azonban, amit kapok, nem számítok; reakciója megbolondítja a testem, vágyom a közelségére, ami fura, mert nem vagyok ez a nagy bújós fajta. De nincs visszaút, csak úgy perzsel a vérem, ahogy keze kalandozik a testemen. Engedem, hagyom, sőt, szinte kérem, ahogy keze alá tolom a testem különböző részeit. Minden mozdulatára egy újabb mozdulattal reagálok, így irányítva őt, persze lehet, hogy éppen Ő irányít engem… Nyakamba csókol, és ujjaim a hajába futnak a tarkóján, nem húzom magamra, nem markolok rá a tincseire, csak bátorítóan ott tartom a kezem, csináljon amit akar, én elvesztem. Lehunyt szemmel várom a folytatást, testem közben már magától mozog a zenére, és Seby ritmusára. Csókja erős kontrasztban van a zene ritmusával, mert finom, lassú, kutakodó. Jobb kezem ujjai még mindig a hajában játszanak, de most bal kezem is útnak indul, végigfuttatom a körmeimet a gerince mentén. Finoman, óvatosan fogaim közé veszem az alsó ajkát, aztán végigsimítok rajta a nyelvemmel. Eléggé érti a dolgát, de merem hinni, hogy én sem vagyok utolsó az ilyen jellegű játékokban.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 02:12

-Persze tudom, de hát mondd meg, hogy ez csak... egyszeri randi. - Mondom könnyeden, én felfognám ha nekem mondaná. A pasik java szerintem még örül is ennek a többlet infónak. Jó aki komolyba gondolkodik az nem, de valljuk be, kisebbségben vannak.
-Aham, persze. - Vigyorgok rá, kétlem valami olyat mondana amivel megszívat. Vagy nem is tudom, fel sem merül bennem semmi negatív. A paintballra felcsillan az én szemem is. - Jaj az annyira buli! Menjünk menjünk! - Még a kezeim is összecsapom kétszer, mint valami rossz gyerek, de az jó móka, egyszer voltam, de imádtam! Oda tényleg el kell mennünk, hát az irtó jó lesz!
A tánc legalább ennyire felhőtlen, jól meglepett azzal a számmal, még szeretem is azt a számot, hát teljesen jó, de muszáj megcsókolnom, de aztán ez, meg hogy közelebb jön, érzem hogy vágyja az érintésem engem is megbabonáz. Jó Eleevel a tánc, az egész hétvége nagyon jó volt, szeretek vele lenni. Érezni is szeretem, nem vagyok rest simítani ahol érem, hol belefordul hol kicsit másképp mozdul hogy elcsússzon a mozdulat, nagyon élvezem, talán ezért is próbálok kicsit jobban simulni... csókolni őt.
Ahogy a nyakát csókolom, érzem hogy keze a tarkómar téved, a hajamba, beleborzongok, olyan jó. Kicsit végig is nyalok a nyakán miután szívtan rajta egy gyöngédet. A testeink követik a ritmust, mindenféle ritmust, egyre vadabbul vonzzanak az ajkai, de szerencsére hagyja, még a lassú csók sem zavarja én pedig elveszek újra a csókjában. Érzem a kezét a hajamban, kezemet a testén, de a csók, ahh. Főleg hogy játszik az ajkammal, körme a gerincem karcolja, kontrasztban a nyelvével ami a szám simítja. Imádom az ilyet, forrón lehelek az ajkára, hogy az enyéim el vannak nyílva. Kicsit hümmögve csókolom újra, jelezve mennyire élvezem amit tesz velem, mennyire megbolondít a csókjával, az érintésével. Hallani nem hallja, de érezheti a kellemes bizsergést a dolog kapcsán. Kezem a fenekére téved részben, mert másikkal a hátánál simítom magamhoz közelebb. mozdulataim lassulnak mert a csókra koncentrálok, felezem a ritmust, de nem tud zavarni, annyira megveszek Elee csókjáért. Átcsalom a nyelvét a számba, hogy finoman szívhassak rajta egyet és csípőm az övének feszítsem. Azt hiszem nem tudom titkolni hogy tetszik az egész, de mégsem vagyok mohó. Inkább csak kiélvezem amit ad, a csókja mámorát. Engem nagyon könnyű egy jó csókkal levenni a lábamról, Elee pedig igenis nagyon jól tudja hogy vegye el az eszem... Remélem ő is élvezi, mert én nagyon.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 02:44

- Jó, csak… Mindegy, most nem is ez a lényeg! – elnevetem magam, jobbnak látom hanyagolni a témát, én most nem akarok nekiállni itt sírni, nem ezért vagyunk itt.
- Na, csak nem tapasztalt vagy? – vigyorogva nézek rá, mert úgy visong mellettem, mint egy gyerek, aki kibontja a karácsonyi ajándékot, és a várva vágyott ajándék van benne.
Odabent a dupla tequila és a jó zene, na meg a tömeghatás totálisan kifordít önmagamból. Minden józan gondolatom elhagy, csak azt tudom, hogy akarom, kell, az ösztöneim átveszik az irányítást. Játszunk egymással, még így is, tánc közben, szavak nélkül; ugyanúgy húzzuk egymás agyát, mintha csak szópárbajt vívnánk, csak most az érintésekkel piszkáljuk fel a másik, és a saját fantáziánkat. Nyakamba csókol, szívja, nyalja a bőröm, én cserébe fejbőrét karcolom, ujjaim között kibuknak fekete tincsei. Játszom vele, mert hagyja, és mert tudom, hogy szereti, érzem is a reakcióit. Érzem, ahogy közelebb húz magához, hogy kíván. Nyelvünk lassú táncba kezd, és én elfelejtem, hol vagyunk. Szinte csak állunk a táncparkett közepén, egymásba feledkezve, míg körülöttünk tombol a nép, de nem érdekel. Viszont pontosan tudom, hogy ez nem jó, nem helyes, én napokon belül randizom Josh-sal, most meg itt gabalyodok össze Sebyvel Párizsban, egy diszkóban, ahol feltehetőleg egy csomóan bámulnak, főleg a kis szöveg után, amit bemondattam.
Sóhajtva elszakítom számat az övétől, megszólalni nem tudok, illetve tudok, csak nem hallaná meg, mert kiabálni biztosan képtelen vagyok. Érzem, hogy ajkaim duzzadtak, biztos lángoló vörösek is, de erről csak Ő tudna regélni. Intek neki, hogy menjünk, hiszen már nem táncolunk, képtelenek vagyunk rá, már a Szajna parti sétára sem vágyom annyira, csak vissza a szállodába. Nem tudom, mi fog történni ezek után, nem is merek belegondolni, de kell egy kis idő, hogy kitisztuljon a fejem, mert jelenleg azt sem tudom, hogy ki is vagyok én, nem hogy azt, mit akarok.
Vajon honnan tudhatom, mit akarhat az, akiről nem tudom, hogy ki?
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 03:05

-Jól van, de meghallgatlak bármikor, ugye tudod? - Mosolygok rá, gondolom rossz élményei lehetnek, azért nekem is voltak siralmas randijaim, a nagy számok törvénye... De persze azt is tudom, hogy buli előtt nem épp a legjobb téma, de talán máskor, ha olyan van, nem baj ha tudja, hogy velem lehet ám komolyabb dolgokról is diskurálni nem csak elhülyülni a világot.
-Az túlzás! Egyszer voltam, de akkor kimondottan színes egyéniséggé váltam! - Nevetek, szétlőttek. Főleg a seggem, az olyan de olyan színes volt! De persze csak röhögtem rajta. - Szóval az jó móka, menjünk! - Vigyorgok, tiszta zizi vagyok, belátom, de az tényleg klassz program lenne. Na nem mintha a többi nem az lenne hmm... vajon tud rám ennyi időt szakítani? Remélem.
A táncparketten teljesen összegabalyodunk, én elvesztem a fonalat, de nem is akarom megtalálni, annyira jó Eleevel. Érzem ahogy a keze a hajam túrja, ahogy a nyelve a számban lassan örvénylik, de már az sem érdekel, ha szinte állunk és csókolózunk. Nem érdekel ki néz, ki mit gondol, sosem érdekelt, főleg ha épp csókolózom. De Elee eltol, meglepve nézek rá, pislogok párat elnyílt, bíborló ajkakkal. Akkor realizálom hogy dübörög a zene, épp állunk és hogy... nem is tudom, azt hiszem túlzásba estem. Szavak nélkül is megbeszéltük hogy mi nem szeretkezünk, nem enyelgünk, de én azt hiszem ezt megszegtem. De nagyon könnyen mosódtak el nekem a határok, mert Elee vonzz, a mozdulatai, a szavai. Bűntudatom van, hogy olyasmit csináltam amit ő már nem akart. Noha nem éreztem hogy ellene lett volna a dolognak, de azzal hogy eltolt mégis probléma volt, egyértelmű.
Követem kifele zsongó fejjel, kinn a hirtelen csend is tesz erre egy lapáttal, kell kis idő hogy ne zúgjon a fülem, de ahogy elnézem nincs kedve több programhoz. Egyelőre "hazafele" veszem az irányt, módosítani úgy is könnyű lesz ha mégis menne valamerre.
-Bocsánat... - Mondom némileg még hangosabban, mint alap, halkabb beszédem, mert még zsibong a fülem. Remélem érti hogy nem akartam ráerőszakolni magam vagy ilyesmi, hát én tényleg úgy jöttem el vele hogy semmi testiség nem lesz, max pár röpke puszi vagy mittom én. Az más kérdés, hogy rettentő jól érzem magam vele és... elszaladt velem a ló. Az arcom tükrözi is hogy aggódom megharagudott rám. Ajkamon még ég az övé, szinte tiltottnak érzem, hogy jól esik még éreznem. De ez nem múlik egyhamar sajnos, remélem nem kövez meg érte senki.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 16:33

- Jó, majd felhívlak, ha panaszkodni szeretnék! – nevetek, mert kedves, hogy felajánlja, és csípem a meglátásait, nem vagyok az a lelkizős fajta.
- Ú, szóval szarrá lőttek. – vigyorgok, legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység, nem igaz? – És mondd, nagyon fáj?
Valami rémlik arról, hogy ha meglőnek egy ilyen izével, akkor nem csak a ruhád lesz színes, de a bőröd is, szóval gyanítom, hogy fáj egy kicsit, ha meglőnek. Ettől függetlenül természetesen kipróbálnám, úgyis mindig is vágytam rá, hogy lövöldözhessek valamivel.
Táncolni jöttünk, mégis, már a második szám közepén elveszítjük a fonalat, csak egymásra figyelünk, és én átengedem magam a pillanatnak. Beleveszek, kicsit elfelejtek mindent, amit korábban megbeszéltünk, és csak sodródom az árral. Engedem, hogy vezessen, hogy magával rántson, de mégis én vagyok az, aki hamarabb józanodik, és bár nagyon élvezem a csókját, megszakítom a kis játékunkat, ami kezd túl komolyra fordulni, és kifelé indulok. Nem tudom, merre megyünk, nem emlékszem, honnan jöttünk, és csak remélni tudom, hogy a szálloda felé tartunk. Nem lesz ez így jó, nagyon nem, ha ennyire meg tud bolondítani! Persze, nincsenek kötelezettségek, és ez tök jó, de annyira még én sem tudom félvállról venni a dolgokat, hogy ne zavarjon, Josh otthon rám vár, a randira készül, amire én egy hirtelen ötlettől vezérelve igent mondtam minden rossz tapasztalatom ellenére.
Megcsap a hűvös levegő, kicsit összehúzom magamon a bőrkabátot, mert kimelegedtem a……. táncban, persze, hogy abban, nem is másban!
- Jézusom, ne hülyéskedj már! Miért kéne bocsánatot kérned? – megütközve nézek rá, mert nem hiszem, hogy itt Ő lett volna a hibás. Nekem kellett volna észnél lennem, elvégre én kötöttem ki, hogy nem lehet köztünk semmi. Teljesen egyértelmű, hogy nem Ő akarja megtartóztatni magát, hanem én, és ezek után én adtam alá a lovat, én húztam túl, és még Ő kér bocsánatot. Összeszorul a szívem, mert ha nem lennék ilyen… Nem tudom, milyen, de ha kicsit normálisabb lennék, akkor ez az egész nem így alakul. Ideges vagyok a helyzettől, mert jó volt, és élveztem, de nem érzem helyesnek, és ez kikészít. Rágyújtok, ránézek, ahogy kifújom a füstöt, és félszegen elmosolyodom: rúzsos lett egy kicsit. Felé nyúlok, óvatosan letörlöm az oda nem illő bizonyítékot, aztán átkarolom a derekát és a vállára hajtom a fejem. Nem tudom, mit csináljak, nem tudom, hogy az eszemre hallgassak-e inkább, vagy a szívemre. Hogy maradjak a megszokásoknál, vagy próbáljak változtatni. Ah, nem lehetne, hogy valaki megmondja a választ???
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 19:09

-Jól van, bár akkor nagy lesz a számla! - Vigyorgok, én felajánlottam, aztán vagy él vele vagy nem. Eleehez a problémái is hozzátatoznak, szóval nem zárkózom el meghallgatni őket.
-Hát igen, ha precízen akarsz fogalmazni jól csinálod! - Nevetek. - Hmm, csíp néha, attól függ hol találnak el. Meg melyik fajtát csinálod. A lufis állítólag nem fáj csöppet sem, a puskás lövedék az tud csípni, meg nekem belilult a fenekem, irtó szexi volt. - Röhögök. - De mindenki azt lőtte, mert fogadtak, ki talál el ott többször, szóval ez amolyan kivétel is. - Nevetek, csíptem a srácokat, akkor is ha némileg fájt leülni egy napig.
A táncolás jól indul, de hogy a pia, vagy a hangulat vagy a saját hülyeségem roppantja össze a törékeny pillanatot, azt nem tudom. A csókolózást Elee megelégeli és kifele tart, én meg kinn már a szálloda felé veszem az irányt. Bocsánatot kérek, lesütöm a szemem.
-Kicsit sokat szerettem volna, azt hiszem. Nem akartalak megbántani, csak... nehéz ellenállni neked, bocsánat. - Vallom meg, remélem nem haragszik meg nagyon, mert akarat gyenge voltam.
Aztán elkezdi törölni a szám és környékét, sejtem hogy a rúzst keni el, viccesen nézhetek ki vele. De ami megnyugtat az az, hogy átkarol és a vállamra hajtja a fejét, ettől kicsit oldódik a gyomromban keletkezett csomó, cigi sem kell.
-Azért jól érezted magad ma? Szerettem volna ha szép emlék lesz Párizs és örömmel gondolsz vissza rá. Meg rám is. - Karolom át én is és kicsit könnyedebben lépkedem mellette.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 23:28

- Miért, azt gondolod, hogy olyan sokat fogok panaszkodni? – vigyorogva nézek rá. Ja, végül is lehet, hogy szökőévben egyszer állok neki panaszkodni, de akkor négy évnyi gondot borítok a nyakába.
- Nem vagyok német, de törekszem a precizitásra. – mosolygok, jó érzés nevetni hallani – Ó, ne aprózzuk el, toljuk a legdurvábbat! Aztán majd nyalogatjuk a sebeinket…
- Szegény drágám, és nem volt senki, aki simogatta volna a kis lila foltjaidat? – gügyögök neki egy kicsit, borzolom a haját, de tényleg sajnálom, kemény dolog, ha az embernek fáj a hátsója.
Táncolunk, ahogy terveztük, de nem sokáig tartjuk magunkat a tervhez, én legalábbis sutba dobom minden előzetes elképzelésemet, de hát olyan jó…
- Hé, nincs semmi baj, én voltam a hülye, nem kellett volna… - elharapom a mondat végét, mert mit is nem kellett volna? Fene sem tudja már! – Figyelj, ez… Nem bántottál meg, tényleg, eszedbe se jusson ilyesmi, csak… Van otthon egy srác, elvileg elígérkeztem egy randira, és nem tudom… Nem vagyok hozzászokva, hogy nem tehetem azt, amit szeretnék, de most valahogy nem érezném helyesnek. Szóval, én bocsi! – beharapom az ajkam, mert nem tudom, hogy tudnék Josh szemébe nézni, ha itt most történne valami. Seby inkább megért egy ilyen kézifékes kanyart, vagy ha nem is érti meg, de nem sértődik meg. Remélem…
Leszedem róla a rúzst, és engesztelésül hozzá bújok. Nem tudom, mi van velem, mit csinál velem Párizs, de kifordulok önmagamból.
- Persze, remek volt, ne izgulj! Sosem fogom elfelejteni… - kuncogok halkan, mert bár most van egy kis feszültség, azért nagyon jól mulattunk, és szerintem hamar kialusszuk, holnap majd megint hülyék leszünk, mint mindig.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptySzer. Okt. 29 2014, 23:54

-Hát ha nem szoktál és egyszer ráfanyalodsz, ne aprózd! - Vigyorgok, nem hiszem. De azt sem hiszem hogy az telefontéma lenne szóval...
-Áh értem, de ezt úgy mondod mintha csak a németek lehetnének precízek! - Nevetek még kicsit, mert hát szerintem nem feltétel. - Jól van, bár én már tűrhetően lövök, vigyázz velem, levadászlak! - Nevetek, nem tudom mennyire találnám el, főleg hogy mozog, de ijesztegetni kell kicsit. Szóval Bu!
-Akkor épp nem, azóta is nyomaszt a dolog... - Mondom megtörten, de hamar nevetnem kell megint, főleg hogy borzolja a hajam.
A tánc aztán kicsit kisiklik én meg nem értem a dolgot, mi a baj, szóval gondolom én csináltam valamit. Elee azonban azt állítja ő az, aki nem így akarta, de... mit is? De kifejti és értetlen nézek rá kicsit majd megvilágosodom. Ez kínos, én meg itt csókolgatom. Már ha jól értem hogy az komoly randi nem olyan mint az enyémek.
-Hát.. nem csináltunk semmi... öhm... elrugaszkodottat, csak csókolóztunk, szóval... ne legyen bűntudatod. Végül is csak fogsz vele randizni, fogd fel úgy most velem is randizol. Egy randiba meg a csók belefért. - Mosolygok rá, nem szeretném hogy eméssze magát. Elvégre tényleg nem úgy voltunk együtt hogy ez most valami nagyon komoly párkapcsolati nyaralás, csak egyszerűen jól éreztük magunkat. Legalábbis én nem szeretném, hogy eméssze magát olyanért amiért nem kéne. Bár lehet én fogom fel túl lazán, de ha érzelmileg nem kötődik úgy hozzám, ami a lányoknál a lényeg, akkor nincs nagy baj. Meg hányan randiznak egyszerre többekkel is, hát ez a randi lényege. Az ismerkedés.
-Örülök, ez a lényeg. Ne izgulj semmin. - Simítok a hajába, kicsit elfésülöm, ha tudom hogy randizni fog nem csinálok ilyeneket. Bár ha ő akkor is ilyen lazán veszi nem biztos, hogy nem lyukadunk ki ugyan ide. Hm.
-Ezért mondtad hogy fura neked a randi dolog? - Kérdezem óvatosan, igazából egy igen vagy nem is megteszi, csak érdekel ezt frusztrálta már akkor is vagy az más tészta.
-Akarsz még sétálni vagy elfáradtál? - Kérdezem még ezt is mert arra fele sétálok el vele, ami az úti cél.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 30 2014, 01:38

- Vigyázz, mert szavadon foglak! – nevetek rá, de gyanítom, nem telefonon panaszkodnék neki. Inkább sírnék a vállán, ha már odáig fajulnak a dolgok…
- Hát, mondják róluk, nem? – vigyorgok, mert ugye a németekre mondják? Asszem… - Jesszus, mi vagyok én? Valami őzike? – hatalmas szemekkel pillogok rá, hogy lenne szíve levadászni? Komolyan? Hát micsoda világot élünk?
- Jaj, életem, biztos megviselt a dolog… - remeg a szám, mert próbálok komoly maradni, gondoskodó, de hát annyira… Nevetséges ez az egész, na, de hát mi már csak ilyen nichtnormalek vagyunk.
- Igen, tudom, és nincs is ezzel baj, azt hiszem, csak… - felhúzom a vállam – Fura, tudod, mert ezer éve nem randiztam, már nem tudom, milyen, és kicsit félek tőle. Már úgy értem, hogy igazi randim már jó rég nem volt…
Ajh, ez annyira kínos… Elhívott Párizsba, örömmel el is jöttem, és tudtam, hogy nem lesz egyszerű, mert tudjuk, milyenek vagyunk, most mégis valahogy… Ó a rohadt életbe, kellett nekem belemenni a randiba! Ugyanakkor persze… Várom is valahol, mert Josh mellett valahogy más vagyok. És még nem tudom, hogy ennek örülök-e vagy sem. Az biztos, hogy hatással van rám, mert más körülmények között nem állítottam volna le Sebyt.
- Jó, majd igyekszem… - mondom mosolyogva. Jól tud vigasztalni, az is biztos. Még a végén tényleg felhívom, ha valami bajom lesz.
- Igen. Nem! Vagyis… Attól függ, miért kérdezed. – azt hiszem nem tudom, mi van – Már úgy értem, nem tudom, mire gondolsz, de nem miattad mondtam. Csak azért, mert… Ez a srác szerintem tök más, mint akikkel az utóbbi időben ismerkedtem, és nem akarom elrontani. Csak hát… Olyan rohadt béna vagyok ilyen téren!
Csoda, hogy Seby normális. Már az én mércém szerint. Mondjuk, nem is tartunk máshol, csak a haverságnál, kis extrával. Valahogy én mindig az elmebeteg állatokkal jövök ki jól szex terén, és akkor itt van Josh, aki annyira más… Összezavar, és kellemesen borzongat. De attól még egy kicsit parázok tőle.
- Uh, hát… Talán tegyük el magunkat holnapra, ha nem bánod. – valahogy úgy érzem, ezt a kínos szitut csak kialudni lehet, holnap meg amúgy is hosszú napunk lesz.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 30 2014, 02:23

-Nyugodtan. - Vigyorgok, kétlem hogy felhív hogy egy órán át panaszolja el valami szomorú esetét, például egy rossz menetét vagy valami. Mert komolyabbal továbbra sem hiszem hogy felhívna.
-Persze hogy mondják! - Vigyorgok tovább, a német precizitással max a japán vetekszik. - Ahm... hm. - Vigyorgok a szép kis szemeire, így valóban kis ártatlan gidácska, de tudom hogy ott lapul benne a vadmacska szóóóóóval. Inkább csak vigyorgok az beszédesebb jelen esetben.
//Nichtnormal xDDD besírtam XD//
-Igen, nagyon, vigasztalj meg... - Fordulok felé, bele a nyakába, de nem a sírás ráz hanem a nevetés.

-Hát... nekem sem. - Vonom össze a szemöldököm. - De szerintem semmiben nem különbözik a lazább randitól. Add önmagad, ha van min mosolyogj és nevess, szép a mosolyod. Hmm... érezd jól magad, ennyi. Annyi hogyha jó menj el újra. - Mosolygok, ott az a lényeg nem?
-Rendben. - Mosolygok rá, remélem legalább kicsit megnyugodott. Azért örülök, hogy talált egy srácot, mert ha leállított azt jelenti tetszik neki a srác, már komolyabban, ami jó. Legalábbis szerintem jó, csak remélem nem törik össze a szívét. Henry óta nem is tudom jó-e arra buzdítani valakit hogy próbálkozzon görcsösen... azaz nem görcsösen csak na... hah.
Felteszek egy egyszerűnek induló kérdést, de úgy fest nem is olyan egyszerű. Nézek is rá kicsit, félredöntöm a fejem, hallgatom inkább mit mond. Elmosolyodom.
-Nem is vagy béna. A lényeg hogy olyannak fogadjon el amilyen vagy, nem? Add magad, akkor nem tudod elbénázni. - Kérdezem mosolyogva tovább, én is mindig erre vágytam de... hagyjuk is. A lényeg hogy Elee teljesen szerethető, jó humorú, okos, csinos lány, megértem hogy udvarolnak neki. - Mondjuk rúdtáncot ne lejts akkor csúszhat hiba a számításba... - Mosolygok szélesebben, kicsit magamhoz húzva, hogy ugyan, ne idegeskedjen. Jó lesz az, ha meg nem akkor meg hazamegy. Ennyi.
-Nem, persze, ne viccelj. - Mosolygok tovább, gondoltam, de inkább megkérdeztem, az a biztos. Szóval elindulok vele a szálló fele, én magam már ismét könnyeden, mert elmondta hogy mi volt a baj, én megértettem, szóval nekem könnyebb a lelkem.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 30 2014, 22:43

Jót mosolygok, hogy tényleg felhívhatnám, ha bajom lenne. Erősen kétlem, hogy ha meg is támadna egy ilyen lelkizős hangulat, Őt hívnám. Inkább Haleval beszélném meg, főleg, ha pasi ügyről lenne szó. Bár…
Megszállottan pislogok rá, próbálok ártatlan báránykának tűnni, pedig tudom, hogy tudja, hogy igen messze vagyok az ártatlantól. Mosolya el is árulja, hogy nem tudom átverni, bármennyire is szeretném.
- Jaj, édeske, bármit megteszek, hogy jobban érezd magad! – simogatom a fejét, miközben a nyakamba fúrja az arcát, és némán röhög.

Megvonom a vállam, hogy szóba kerülnek a randik.
- Igen, tudom, csak… Nem szeretném, ha valami olcsó kis ribinek nézne, ha kiderül, hogy én hogy is szoktam intézni az ilyen ügyeimet. – elhúzom a szám, mert tisztában vagyok vele, hogy ebben a tekintetben nagyon messze vagyunk az emancipációtól: a pasiknál még mindig hatalmas erény, ha egyszerre több csajt hülyítenek, míg a csajoknál ez tök gáz. Ez van, nincs mit tenni, ezzel együtt kell élnem.
- De persze, az a lényeg. – bólogatok, mert én is így gondolom, a kérdés csak az, hogy Josh is így gondolja-e. Vajon azt keresi majd bennem, amilyennek látni akar, vagy őszintén kíváncsi lesz a valódi Eleere?
- Nem, nem fogok, az amúgy sem illene bele egy komoly randiba, meg már el is lőttem veled, szóval… - nevetek, mert igaza van, azt tényleg nem kéne, még a végén Sheldon bezár valami gumiszobába. Abban már jó vagyok, hogy Josh elől szaladgáljak, úgyhogy ha nagy gáz lesz, maximum újra felhúzom a nyúlcipőt. Mondjuk, az már nagyon ciki lenne…
- Szuper. – mondom megkönnyebbülve, hogy nem húztam keresztül semmi komoly tervét.
A szállodáig a derekát ölelve sétálok mellette, ha csak nem jelzi, hogy elege lenne belőlem, azt is megérteném, elvégre kicsit rá hoztam a frászt azzal a csókolózós-táncolós-lelkizős dologgal. Nekem személy szerint nincs erőm egy gyors smink lemosásnál és fogmosásnál többre a fürdőszobában, valahogy vonz az ágy, ezért, ha nincs ellenére, én bevetem magam a fürdőbe, ahogy belépünk az ajtón, hogy aztán ágyba bújva várjam, amíg Ő is lefekszik.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 EmptyPént. Okt. 31 2014, 00:12

-Hát ha eddig nem akartál komoly kapcsolatot, akkor miért kellett komolyan venned a randikat? Ettől nem leszel léha erkölcsű. Meg a szex ma már nem olyan tabu mint anno, a mindennapok része. - Legalábbis szerintem. Én magam nem tudok mit kezdeni egy olyan lánnyal, aki tényleg ártatlan. Kínosan érzem magam, de pont azért, mert hajlok a pajzán viccekre és a könnyed testiségre és félő túl sok lennék egy ilyen lánynak. Aki nagyon erkölcsös lányt keres, az szerintem nem Eleet akarja felszedni, de nem azért mert Elee nem lenne erkölcsös, csak éppen nem is olyan... régimódi.
-Igaz, igaz, nem lenne eredeti, de ha vigasztal, nekem nagyon tetszett, leszámítva a kórházat, ami követte. - Vigyorgok rá, mert amúgy ha csak a táncot nézem, valóban levett engem is a lábamról.
Mosolygok aztán, nem véletlen mondtam, hogy az lesz amit ő szeretne. Ötleteket adok, de ennyi. Természetesen annyi önzőség bennem is volt, hogy olyan terveket vázoljak amik nekem is kedvemre vannak, de hát ennyi kellett.
A derekát nem eresztem, nem az a fajta vagyok, meg ennyi lelkizés nem akaszt ki. Talán több sem, feltéve ha nem vesztem el a fonalat. Ha valaki belelendül egy idő után nehéz követni... vagy csak nekem?
Hazafelé csendesebben sétálunk, de számomra ez a csend nem zavaró, inkább csak jelzi, hosszú volt a nap. A szállóban én is hamar végzek, mikor végzett azért odamegyek hozzá az ágyhoz és elsimítom a haját, adva neki egy könnyed csókot az arcára és odasúgom, hogy próbáljon meg aludni. Már csak abból indulok ki, hogyha nekem valami mardossa a lelkem nem tudok, de remélem eléggé sűrű volt a nap ahhoz, hogy elnyomja az álom és ne csak forgolódjon. Ha lefeküdtem, leoltom a villanyt és alszom, egész hamar elnyom az álom.
Reggel kelni is kell, gyorsan összepakolni, enni valamit lenn, majd menni is a reptérre. Úgy vettem jegyet, hogy azért értelmesebb időben érjünk haza, főleg hogy hétfő este én már rádiózom és aludnom is kéne majd előtte valamit.
A magam részéről én ugyan olyan vagyok Eleevel mint eddig, attól eltekintve, hogy csak a kezét csókolgatom, esetleg az arcát, de máshol nem. Hasonlóan mint idefele, jól elvagyok vele a repülőn visszafele is, ha aludna még akkor felkínálom a vállam vagy az ölem, ha kell. Én igyekszem nem aludni a repülőn, hogy otthon tudjak majd.
Ha leszálltunk hívok egy taxit kettőnknek, remélem nem zavarja majd, hogy egy darabig még vele leszek. (A kocsim nem akartam itt hagyni egy napra sem csak úgy, nem azzal jöttem.
Amikor elbúcsúzunk is az arcát csókolom úgy beszélek aztán hozzá.
-Érezd jól magát a randin! Majd szólj, mikor érsz rá megint, van pár programunk szerencsére és örülnék ha hamar látnálak. Köszönöm a hétvégét, nagyon jól éreztem magam! - Adok neki még egy kézcsókot, ha rajta a gyűrű esetleg, akkor azt kicsit megsimítom, jelezve, tényleg hálás vagyok neki.
Aztán ha hazavisz a taxi, próbálom felvenni újra a hétköznapok fonalát.

//KÖSZI Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: douce Paris... ~ Elee és Seby   douce Paris... ~ Elee és Seby - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

douce Paris... ~ Elee és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Paris vaut bien une messe ~ Adam & Seby
» Vadászat! ~ Elee és Seby
» Elee & Seby - Reconnecting
» Estimese - Seby és Elee
» Csöngetett Mylord? ~ Elee és Seby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Világjárás :: Archívum-