Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 119

Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian   Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 24 2014, 18:41

Direkt meséltem el neki a lovas sztorit, csak úgy megnézni, hogy mennyire kalandozik el, de ahhoz képest nem nagyon, mint vártam, nem is baj talán.
-Nem ütötték meg a mércét. -Vallom könnyed mosollyal. Válogatós vagyok, még ha sokan nem is gondolnák ezt elsőre. Seb pont beleesett az elfogadott kategóriába, akikkel még lehet is valami. Ha csak egy kicsit is ostobább lenne, mint a nagyátlag, valószínűleg csak elcsevegünk és ennyiben marad az este. De imponált a tudása. Az, hogy franciául beszélgetünk olyan könnyedén, mintha az anyanyelvünk lenne... bár lehet csak a pia miatt éreztem így, és egyébként nagyban törtem minden mondatot vele ellentétben. Tetszik, hogy tanult, ráadásul pasinak sem utolsó, sőt! Kedvemre van karakteressége, és még az is tetszik, hogy ennyire békés, nyugodt. Biztos tudna ő is pörögni, fennforogni, mint bárki más, de ez a laza nyugodtság rám is átragad, aminek következtében én is jobban érzem magam. Nincs a város nyüzsgésének nyomása a vállaimon.
Érzem a combomon a kezét, jólesően belesóhajtok a csókba, elmosolyodom. Jó érzés járja át a pocikáimat, olyan, mint amikor a sivatagba jön egy kis eső és fellélegzik a világ. Én is valahogy így érzem, ahogy érinti bőröm perzselődik a lelkem is. Még és még többet akar belőle, azt, hogy egybeolvadjunk és átérezzem őt.
Csókolom tovább, nem vagyok mohó, és nem sürgetem sehova. Kényelmes, szinte lassú huppanással emel magához, és lábaim automatikusan ölelik körbe derekát. Mintha ez a hely az enyém lenne, nem érzem magam kényelmetlen pózban és nem esik nehezemre tartani sem magam. Biztos annak köszönhető, hogy tart, és nem enged el. Szentimentális alkat vagyok, egy részem abban reménykedik, hogy most már sose enged el, pedig tudom, hogy ez nem így működik...
Elindulunk, agyam nem egészen fogja fel az irányt, de amint megérzem a puha ágyneműt magam alatt újra csak belemosolygok a csókba. Érzem, lassan szétfeszíti a nadrágját is, de még váratok magunkra. Nem sietek el semmit sem, és őt se érzem úgy, hogy sürgetni szeretné a dolgokat. Ennek külön örülök, talán nem csak egy skalpra hajt, hogy minél előbb meglegyek neki...
Vissza az elejére Go down
 

Főzőtanfolyam teszt, a pénteki vacsora ~ Aubrey és Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Csak nem? De! ~ Aubrey & Sebastian
» Heavenly Hell (Aubrey-Sebastian)
» Soul of India - Aubrey & Sebastian
» Az utolsó vacsora!(?) - Jodie & Vincent
» Aubrey McNally

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-