Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Heily Austen EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Heily Austen EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Heily Austen EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Heily Austen EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Heily Austen EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Heily Austen EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Heily Austen EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Heily Austen EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Heily Austen EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Heily Austen EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Heily Austen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Heily Austen
Heily AustenEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : hallgató
Hozzászólások száma : 115

Heily Austen Empty
TémanyitásTárgy: Heily Austen   Heily Austen EmptyVas. Okt. 27 2013, 11:29


Heily Jane Austen


nő; 19; klasszikus kommunikáció; fotográfia; elsős

Heily Austen Tumblr_mpche0YZ2y1rvnlzno2_500

hopeless dreamer


dream on, dearie,
dream untill your dream come through



This is me

1994. február 4-én születtem Los Angelesben. Viszonylag jómódú családban nőttem fel, édesapám James Austen ügyvéd, édesanyám Mary Austen könyvelő, boldog házasságban élnek a mai napig az "Austen főhadiszálláson". Egyke vagyok, bár mindig is vágytam egy bátyjra, még sem voltam soha magányos. Mindig is jó gyerek voltam, az iskolákat, ha nem is kimagaslóan, de jól végeztem, gimnázium végén repestem az örömtől hogy felvettek a Francesbe. Mindig is vonzott a média, még a rivaldafény iránt érzett viszolygásom ellenére is. Mindig is érdekelt az írás, szerettem énekelni de ezeknek a beteljesülésével elkerülhetetlen lett volna a szereplés. Ezért választottam a fotográfiát, így a kamera lencsének az árnyékos végén maradhatok mégis van némi közöm a dolgokhoz.



Shine on me

Muszáj? Nos, akkor kezdhetem ott, hogy cseppet sem szeretek magamról beszélni. Sőt, a szereplésnek minden formájától tartózkodom, ezért választottam a kamerának az innenső végét. Sokak szerint rosszul teszem, mert rengeteg külső adottság és némi tehetség szól a csillogó szereplés mellett, de akkor sem vagyok képes rá. Már attól is rosszul vagyok, amikor egyetemen prezentálnom kell, a tenyerem izzad, az arcom a másodperc tized része alatt vált normálból rákvörösre és ezt megkoronázva hebegek habogok. Szerintem én vagyok a "nem színpadra termett ember" tökéletes megtestesítője. Barátaim sokat mondják hogy a lámpa lázat le lehet küzdeni, csak hogy én nem akarok. Én tökéletesen jól érzem magam a színfalak mögött, a reflektorfényeken kívül az árnyékban.
Ezt a beteges félelmemet leszámítva, azért szeretek nagyot és vakmerőt álmodni. Már már lételemem az ábrándozás, főleg olyan dolgokról amik nem jöhetnek létre a félelmemből kifolyólag. Nagyon szeretnék valami nagyot nyújtani az utókornak, de ez ugyebár nem lehetséges az árnyékból. Nem lehet valaki sikeres író vagy nagy karriert befutó énekes ha a rivaldafény egy kis morzsájától már az ájulás kerülgeti. Minden ellenére bennem van az a csepp ambíció, de alul marad a konfortérzetem súlya alatt.
Ezen kívül mindenki egy kis csendes aranyos lánynak ismer. Legjobban a filmek "szomszéd lányaira" hasonlítok akik ahol tudnak segítenek széles őszinte mosollyal az arcukon. Kezdeti zavar és zárkózottságom ellenére elég könnyen nyílok meg és kötök barátságokat. Nem vagyok én olyan begyöpösödött csigabiga, de azért szeretem a házikómat közel tartani. Sose lehet tudni mikor kell visszavonulót fújni. Szeretek mosolyogni, próbálok mindig derűs hangulatra törekedni és másokat is erre sarkallni. Túl rövid az élet hogy szomorkodással töltsük, ki kell használni minden percet hogy boldogok legyünk.
Hűséges és reménytelenül romantikus és naiv vagyok. A nevem (Jane Austen) és a fentebb említett tulajdonságok miatt sokszor Ms. Janenek vagy Drága Miss Austennak hívnak a legközelebbi barátaim a példaképem és egyben kedvenc íróm után.



Show a little more

Késő este értem haza. Fáradt, karikás szemekkel kutattam kulcs után a táskámban, miközben próbáltam nem elejteni a több száz kilós kamera állványomat vagy a méregdrága laptopomat. Úgy éreztem magam mint egy málhás szamár és ezen a kellemetlen érzésen nem segített, hogy a kulcsom megint csúfot űz belőlem és bújócskát játszik. Magamban szitkozódva húztam ki a kezemet a táskából, majd nagy műgonddal lepakoltam magamról a táskákat, letérdeltem a lábtörlőre kiborítottam a táskámat. Naná, hogy így egyből megtaláltam. Gratula Helly, csakis te lehetsz ilyen szerencsétlen.
Lassan kettőt látva mindenből kotortam vissza a sok kacatot a válltáskámba, a kulcsot zsebre vágtam mielőtt az is elveszett volna az éterben, majd panaszos nyögések közepette pakoltam vissza magamra az összes táskát és szatyrot. Igyekeztem minél kisebb lármával bejutni, bezárni majd felnyomakodni a szobámba. Testem minden egyes apró porcikája a fejem búbjától a lábam kisujjáig ágyért és forró fürdőért rimánkodott, de még közel sem volt vége a napnak.
Miután nagy nehezen felértem a szobámba, csendesen becsuktam magam mögött az ajtót és előröl kezdtem a terheim lepakolását. Miután végre képes voltam normálisan közlekedni előkaptam és bekapcsoltam a laptopomat. Még rengeteg munka várt rám és holnap megint hétre kell bent lennem egyetemen. A vizsgaidőszak lassan és biztosan öl.
Gyorsan lelopakodtam a konyhába, hogy egy tálcára pakolt, hatalmas kanna kávéval, nagy bödön cukorral és egy kád nagyságú bögrével térjek vissza és egy kis keksszel. Napok óta ilyen kis semmiségeken és töménytelen mennyiségű koffeinen élek.
Elővettem a kamerámat és az íróasztalomra helyezett laptop elé telepedtem. A fiókból előhalásztam az usb-kábelt, majd a kamerát egyesítve a géppel kezdtem rá feltölteni a mai nap elsütött képeket, amiből egy vaskos portfóiót kell összeállítanom. Kigúvadó szemmel néztem hogy másfél óra vesztegelésre ítélt a laptop. Szuper addig mit fogok csinálni?!



Show a little less

Szóval, Niki vagyok 19 éves, lassan 6 éve szerepezem. Már volt pályafutásom az oldalon, idő és egyéb gondok miatt csúfos kudarcot vallottam, ami remélem most másképp lesz.



TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0


A hozzászólást Heily Austen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 28 2013, 21:38-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hayley-hell.tumblr.com/
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Heily Austen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heily Austen   Heily Austen EmptyVas. Okt. 27 2013, 11:43

Elfogadva

Bár én az ET-t kicsit rövidnek érzem, a jellemed, és az szj példád (talán) kárpótol. Remélem messzire elkerülsz mert a cukiságodtól a falra másznék. Egyébként nem látom akadályát, hogy játszani engedjelek.
Üdv újra itt, érezd jól magad! Wink



Nyilvántartás és avatarfoglaló
Karaktertabló
Kollégiumi házirend és beosztás
Felelős tisztségek

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
 

Heily Austen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ◊ Vincent & Heily ◊
» Freedom is so sweet ~ Caleb & Heily
» Freakin' exam Heily&Nick
» I'm so bored ~ Natasha & Heily - nyitott játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Meseszereplők karakterlapjai-