Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Will-The Rockstar  EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Will-The Rockstar  EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Will-The Rockstar  EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Will-The Rockstar  EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Will-The Rockstar  EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Will-The Rockstar  EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Will-The Rockstar  EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Will-The Rockstar  EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Will-The Rockstar  EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Will-The Rockstar  EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Will-The Rockstar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Williem Peterson
Williem PetersonVároslakó
Életkor : 28
Foglalkozás : világhírű énekes
Hozzászólások száma : 2

Will-The Rockstar  Empty
TémanyitásTárgy: Will-The Rockstar    Will-The Rockstar  EmptyCsüt. Szept. 19 2013, 16:10


Williem Peterson


férfi; 18;városlakók ;zenész

Will-The Rockstar  Tumblr_lzjq66vg661qlsfyyo1_500

The Rockstar


A zenében az ember néha minden keresgélés nélkül is megtalálja a választ a kérdéseire.



This is me

1995.július.11-én Los Angelesbe születtem egy gazdag család sarja ként.  Csodálatosnál-csodálatosabb gyerekkorom volt egy szerető és boldog családba. Az apám egy híres orvos, az anyukám, pedig egy cukrász, akiket nagyon szeretek.  Körülbelül 12 éves koromba kezdtem érdeklődni a Rock iránt és ezzel ki is alakult a zenei ízlésem. Magamtól meg tanultam basszus gitározni internetes videók segítségével és a rájöttem, hogy a hangom se olyan szar. Többször is hívtak a suli ének karjába, de én mindig visszautasítottam, mert az nem az én stílusom volt. 13 évesen megszülettet az én kicsi öcsikém, akit imádok. Amióta megszülettet, egyfolytában rock zenét hallgatatok vele és rockeres cuccokba öltöztetem be (igaz anya nem örült, amikor legutóbb ráadtam azt a halálfejes pólót).  Ő az én kicsi hasonmásom, akit nagyon szeretek. Hogy is lettem rock sztár? Az egy rövid ámde az életembe fontos történet. Nálunk vacsorázott apa egyik zene producer barátja és az akkor 3 éves Sam kisöcsém véletlenül elindította a telefonomon az egyik számot, amit nem mellesleg én énekeltem és az egyik haverom apjának egy kis stúdiójába vettem fel. A producernek nagyon megtesztelt és utána ment minden, ahogy menni kellet.  Ma már világhírű rock énekes lettem. A legjobb barátom Pedro, akivel bármilyen marhaságot meg teszek. Kicsi korunk óta legjobb haverok vagyunk és remélem azok is leszünk. Mi van a tanulással? Most egy kicsit nem akarok foglalkozni vele, de megígértem anyának és magamnak, hogy 2-3 év múlva újra az iskolapadba ülök, addig is zenélek.



Shine on me

Ki is vagyok én? Egy kedves és vicce srác, aki bármilyen marhaságot megtesz a haverjával. A legtöbb ember (aki nem ismer) azt hiszi, hogy egy elkényeztettet, könyök vagyok. Pedig nem!  Ha valaki igazából  megismer jól tudja, hogy  egy  átlagos srác vagyok és  nem az a anyucika kis fia.  Életem legfontosabb része a zene, amit amikor-ahol csak tudom, csinálom. Ez az én életcélom. Zenész akartam lenni kicsi korom óta és ebbe nem igen tudtak megakadályozni. Persze azért egy tisztes diplomát én is le szeretnék rakni, ami eddig a zene producer szakmából lenne, de ennek a tanulását is csak 2-3 év múlva kezdeném el.  A szerelemmel eddig nem igen találkoztam, kivéve persze Emma, akivel nem olyan régen találkoztam. Ez mellet életem legfontosabb része a családom. 



Show a little more

Pontosan egy hete lett vége a turnémnak, még egy hét pihenés utána jön újra a nagy munka. Igen összesen egész nyáron van 2 szabad hetem, amikor azt csinálhatom, amit akarok. Persze ekkor is megtalálnak a paparazzok és az örült rajongók, de legalább most nem kell órákat bent lennem a stúdióba.
És mit csinálhatnék ilyenkor? Rövid gondolkozás után, úgy döntöttünk (mármint én és Pedro (legjobb barát) (hú, de sok záró jelent rakok ki)), hogy ellátogatunk a vidámparkba. Régen jártunk már ott és amúgy is az Pedro kedvenc helye. Így közös döntés alapján fél kettőkor már a vidámparkba voltunk. Sajnos a kígyózó sorban nekem (védelmi okokból) nagyszemüvegben és fekete kapucnis pulcsiba kellet állnom. Ha ezeket nem húztam volna fel a rajongók tutira megtámadtak volna. Amúgy nem értem, hogy miért pont fekete pulcsit húztam. Tisztára melegem volt. De nagy sorba állás után végre valahára bejöttünk. Ugyan olyan volt a hely, mint régen, de a varázsa nem veszett el. Először a kisebb sorú dolgokat próbáltuk ki, majd utána, ahol többen álltak. Végül megéreztünk a Halál völgye nevű hullámvasúthoz. Az egész helyben ez a legjobb! Az elején nagyon lassan megyünk, valami horrorisztikus lassú szám van berakva és minden féle zombikra emlékeztető tárgyak vannak mindenhol, majd hírtelen begyorsul és vihogó hangot nyomnak be. Más néven: cool! Persze még mindig rajtam volt a „paparazzo+rajongó elleni védő ruha”, nehogy valaki felismerjen és tönkre menjen a szabad időm. Igazából, amikor a Halál völgyéhez oda értünk nem állt nagy sor, csak 5 ember. Az egyik lány nagyon szép volt. Miután kivártuk a sorunkat a kocsikhoz mentünk, na de ekkor kezdődtek el a bonyodalmak. Egy dolgozó szabta meg, hogy ki kivel lesz egy kocsiba. Persze mi meg Pedro nem egy kocsiba kerültünk. Ő egy sráccal volt, én pedig azzal a csinos lánnyal, akit a rövid sorba láttam meg. A lány mikor mellé ültem nagyon megnézett. Végül is eléggé félelmetesen tűntem a szerkóba, főleg ezen a horrorisztikus helyen. Majd elindult a kocsi. Mindenféle kezek, lábak és már zombi testrészek estek a plafonból az arcunk elé és a falon is rémisztő dolgok voltak. A lány néhány szól felsikított, de ezzel nem igazán foglalkoztam, mert le se tudtam venni a szememet róla. Wahoo! Milyen gyönyörű a szeme, a haja, az arca! Egyszerűen gyönyörű volt! Pedig még rendes világítás se volt.
Már tudtam, hogy mindjárt jön a gyors szakasz, amikor hírtelen megállt a kocsi és csak vártunk. 5 perc múlva végre jött egy srác és felkapcsolta a lámpákat, de a kocsi még mindig nem indult.
- Bocsi, hogy ezt kérdezem, de nem vennéd le a kapucnidat?- kérdezte a lány, aki így rendes fényben még gyönyörűbb volt. - Csak azért, mert így eléggé félelmetes vagy - mondta. Jól tudom, hogy nekem kellet volna megtennem, de megtettem. Lehúztam a kapucnimat és a lány nagyon elcsodálkozott.
- Te Williem Peterson vagy? –kérdezte tőlem én, pedig bólintottam.
- És a te nevedet megtudhatnám?- kérdeztem tőle mosolyogva.
- Emma Hamilton- válaszolta, de még mindig meglepődve figyelt engem- Te az a Williem Peterson vagy?
- Igen- válaszoltam- Los Angeles-i vagy?
- Nem, csak szeptembertől ide fogok suliba járni, a Francesbe –válaszolta – Amúgy imádom a számaidat!
- Örülök neki, hogy imádod őket- válaszoltam és ezután csodálatos 30 percen át beszélgettünk. De sajnos megszerelték a kocsinkat és vége lett. Persze a kijárat előtt még gyorsan elkértem a telefon számát és felhúztam újra a pulcsimat. Ő jobb, én pedig balra mentem. Egy pillanatra még összenéztünk, de ő hírtelen elveszett a nagy tömegben. Olyan csodálatos ez a lány. Egyszerűen elképesztő. Talán szerelmes vagyok belé?
!



Show a little less

A nevem Rebeka és egy másik oldal társ játékai között találtam rá, erre az oldalra. Nem tudom pontosan, de kb.: 1,5-2 éve szerepjátékozok! Remélem sokaknak megtetszik az én rock star Will-em Smile



TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0


A hozzászólást Williem Peterson összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 29 2013, 08:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Will-The Rockstar  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will-The Rockstar    Will-The Rockstar  EmptySzomb. Szept. 28 2013, 08:55

Javíts!

Hi Rock Star!
Nagyon tetszik, amit eddig írtál, jó alapgondolat, rengeteg lehetőség rejlik benne, és amúgy szükségünk van ilyen arcokra!
Csak én éppenséggel, nagyon kíváncsi természet vagyok, és sajnos nem érem be ennyivel. Szeretném, ha kiegészítenéd kicsit az ET-d. Például, hogy mi van a sulival? Oké, hogy felfedeztek, hogy turnézol (bár ezt is csak az szj példádból tudom) de még csak 17 vagy! Tanulás? Kész, vége? A szüleid hogy fogadták a sikered? És persze, az is érdekelne, hogy milyen zenét játszol (gondolom rockot, ha már rocksztár vagy, de érted!) Pedrot és a huskyt is megemlíthetnéd inkább az ET-nél - az hogy van egy huskyd, nem igazán jellemvonás. És ha már van egy öcséd, akkor írhatnál róla is. A jellemnél is írhatnál bővebben, ha eszedbe jut még valami.
Az szj példád nagyon tetszik. Remélem találkozol még Emma-val (aki ezek szerint idősebb?) Viszont, vannak helyesírási hibáid... Sokszor használsz felkiáltó jelet, olyankor is, amikor semmi funkciója nincs. Valószínűsítem, hogy a késői időpont miatt, de sok a félreütés, hiányzó vagy épp felesleges szóköz, lemaradt betű is. Kérlek nézd át! Ha lehet, akkor pedig a smiley-kat is mellőzd a karakterhez kapcsolódó részekből. Jó javítást! Privát üzenetben elérsz, ha megvagy.

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Will-The Rockstar  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will-The Rockstar    Will-The Rockstar  EmptyVas. Szept. 29 2013, 09:29

Elfogadva

Szia! Most már sokkal jobb. Örülök, hogy megfogadtad, a tanácsaimat, és ilyen gyorsan javítottál. A helyesírásod még mindig nem az igazi, de abban a reményben, hogy az majd gyorsan javul, most utadra engedlek, mert az, amit írni szeretnél, nagyon tetszik. Jó játékot! Az alábbi helyeken mindenképp jelentkezz be!



Nyilvántartás és avatarfoglaló
Karaktertabló

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

Will-The Rockstar  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will-The Rockstar    Will-The Rockstar  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Will-The Rockstar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» How to be a rockstar || Nick&Demi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Meseszereplők karakterlapjai-