Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyHétf. Jan. 14 2013, 21:11


TAG; Zizi
WORDS; még mindig borzalmasan kevés
OUTFIT; this
NOTES; ez tényleg katasztrofális, ne haragudj :C itt az elefánt, de ne 65 centisbe képzeld el


Jó… talán nem kellett volna kidobnom. De milyen hülyén néz már ki, ha megkérdezem, hogy „bocsi, megeszed a szalámim” akkor teljesen hülyének néz, és itt hagy. Szó nélkül. Azt meg nagyon nem akarom. Igen, azt akarom, hogy maradjon itt, még ha mufurc is meg nem tudom. Kiabáljon le, vagy legyen bunkó, vagy gonosz, csak ne menjen a dolgára. Viszont nekem levegő kell.

Elrohanok, mint egy eszelős, de azért remélem a táskámra vigyázni fog. Legalább a pénztárcámat hozhattam volna. Még szerencse, hogy apró mindig van a kabátomban, veszek neki valamit. Berontok a mosdóba, két idős nénit halálra rémítek, és megnyitva a csapot megmosom az arcom. Higgadj le Kim So Ra, nem lesz ez így jó, ki fogsz készülni, ha ráparázol a… mire is? na ez az, semmit nem csinál. Állj le! Veszek egy hatalmas levegőt, erőből kifújom, és rávigyorgok a tükörképemre. Tökéletes. Akkor most vissza.

Előkaparom a térképet, és belebújok. Ott vannak a medvék, én itt vagyok, ha erre megyek, találok ajándékárust. Remek. Nem figyelve másra, csak a térképre, meg a járdára elindulok, és mázlim van, hogy nem megyek neki semminek. Még két lépés, és nini, tényleg it van. Odaszaladok, és az első megérzés a legjobb alapon felkapok egy elefántot, kifizetem, és szaladok is tovább, mert már látom a fejét. Teljesen ellenkező irányból jövök, mint ahogy elmentem, ez aztán a meglepetés. Mellé lépek, megkopogtatom a vállát, megköszörülöm a torkom, és elé tartom az elefántot.

- Köszönöm szépen, hogy elhoztál. – Remek, halkabb nem is lehetnék, mi a fene van velem? Gyorsan elveszem mellőle a táskámat, és elé állok.
- Most neked kell választani, tessék térkép, vezess. – Mosolyodom el végre, és megvárom, míg feláll, összepakol, már ha eddig nem tette, és a kezébe nyomva a térképet újra belekarolok. Nem kéne, tisztában vagyok vele, de ha egyszer olyan jól esik, és olyan jó illata van?



Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyKedd Jan. 15 2013, 21:57



Let’s get wild...

Nem tudok rajta kiigazodni. Egyszerűen nem megy. De azt hiszem végre eljutottam arra a pontra, hogy már nem is akarok. Ez pedig sokkal könnyebbé teszi a dolgokat. Bár a szalámin még mindig ki vagyok akadva. De pár mély levegő és ezen is túl teszem magam. Aztán meg már nem zavar, mert eszik ő is csendben, meg én is csendben. Legalábbis egy darabig, mert újra megszólal, de mire ránéznék már sehol sincs.
Még mindig nem értem, de arra fogom, hogy nagyon kellhetett neki pisilni, és nem aggódok, csak szépen összepakolok, majd keresek magamnak valami emgnyugtató zenét, és hallgatni kezdem.
A szemem is becsukom, most valahogy nagyon kellemes így. Fáradt vagyok, és ha csak öt perc is, jól esik egy kis pihenés. Bár az igazság az, hogy annyira nem rossz ez az állatkert. Csak a társaság ellen van kifogásom. De ez is lehetne rosszabb is, ezért inkább nem panaszkodom, csak élvezem a napfényt, meg ahogy melegít, és próbálok nem rá gondolni, sőt semmi másra sem gondolni, ami számomra elég nehéz, mert... ha arra gondolok, hogy nem gondolok semmire, akkor is gondolok valamire, nem?
Na és pont, mikor egy ilyen baromságon jár a fejem, kopogtatja meg valaki a vállam. Nyugodtan kinyitom a szemem, és felpillantok rá. Talán még a szemöldököm is felhúzom egy kissé kérdőn. De azért örülök, hogy nem valami hülye...
- Tessék?
Épp megdicsérném magamban, hogy nem valami hülye módot választott, hogy felhívja magára a figyelmet, erre nem egy elefántot tol az arcomba? Jó nem oda tolta. És én szeretem az elefántokat... De ez egy játék elefánt. Amit az öt éveseknek vesznek. Kiveszem a fülhallgatót, elteszem, közben felállok és sóhajtok egyet.
- Nem kéne feleslegesen költened a pénzed...
Mondom, mintha egyáltalán nem érdekelne a dolog, de aztán csak elveszem az elefántot. Elvégre, nekem vette, ajándékot meg nem utasítunk vissza. Habár... Na mindegy. akkor sem. Felveszem a táskámat, az övét is, elveszem a térképet, és egy pillantással megállapítom, hogy az elefántok még mindig ugyan ott vannak. És mivel én választok... Táska le, elefánt le. Alma elő, táska vissza, elefánt kézbe.
- Akkor nézzük meg a rokonait.
Tolom az arcához az elefántot, és már megyek is. Közben meg azon goldokzom, vajon igaz-e, hogy egy elefánt soha nem felejt, meg hogy meg van-e még Alfréd? Persze biztosan, egy elefánt legalább 65 évig él, ő meg még csak 12-13?
So Ra belém karol, ami kifejezetten jó. Ha nem tenné, lehet ugrálni kezdenék, mint régen. Nem túl valószínű, de most egész jó kedvem lett. Talán kicsit gyorsabban megyek. Talán kicist könnyedebben. Bár én, még mindig én vagyok, mégis feldobom az almát a levegőbe, hogy utána elkapjam. Aztán olyat teszek, amit ritkán... A ruhámba törlöm, és mire elkészülök, már itt is vagyunk.
Szét nézek, keresem az én elefántomat, de mindegyik egyforma. Mert tényleg... Még a táblához is elmegyek, megnézem, meg van-e még, mert ki van írva a nevük. Rögtön az első Alfréd. Elmosolyodom. A többit, miszerint tőlem kapta a nevét, és ezért "tiszteletbeli keresztapja" vagyok el sem olvasom. Minek? Eddig is tudtam. Mellesleg, azt hiszem elég rossz vagyok, mert 8 éve meg sem látogattam szegényt. De majd pótlom.
Visszamegyek középre, és úgy szemlélem a elefántokat, van tippem, de én nem értek ehhez. Aztán megindul egy, egész gyorsan, és én vissza le is mászom - amúgy is tök felesleges felmásznom elég magas vagyok - úgy pislogok, de aztán megáll, és már tudom, hogy ő az, szóval körbepillantok, hogy nincs-e egy állatkerti dolgozó a közelben, aztán odaadom neki, a már bekészített almát.
- Rám emlékszel, vagy az alma illata csalt ide?
Költői kérdés... Mellesleg, tök megfeledkeztem So Ráról. csak azért jut eszembe, mert Alfréd a plüss elefántomért nyúl.
- Ez az enyém. Nem kapod meg.
Mondom neki vidáman, még el is nevetem magam. Most már biztos, hogy ő az. És már arra is emlékszem, hogy volt egy ilyen játék elefántom. Vagy legalábbis hasonló. Neki adtam. De ezt nem adom. A hátam mögé dugom, és aztán intek So Rának, hogy vegye el. Remélem érti, mert azt hiszem, az elefántok nagyon okos állatok. Én pedig nem akarom, hogy Alfréd rájöjjön mit akarok.


TAG: So Ra || WORDS:671
NOTE: megkattantam, sajnálom ^^

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Vendég

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptySzer. Jan. 16 2013, 20:34


TAG; Zizi
WORDS; még mindig borzalmasan kevés
OUTFIT; this
NOTES; ez tényleg katasztrofális, ne haragudj :C


Na tessék, ajándékot veszek neki, ő meg lehord. Na így fogok én neki legközelebb kedveskedni. Összehúzom a szemöldököm, és durcásan nézem a ténykedését. Nem bírom ki szó nélkül, úgyhogy elveszem tőle a táskámat, és megcsóválom a fejem.
- Normális emberek erre azt mondják, hogy szívesen, és köszönöm az elefántot. Vegyük úgy, hogy ezt mondtad, és akkor mondhatom, hogy nagyon szívesen. – És ezzel el is száll a haragom, bele karolok, és kicsit kancsalul pislogok az arcomba nyomott elefántra.

Nincs sok időm gondolkodni, mert elindul, és lassan már futok mellette, de nem baj, végre látom rajta, hogy jól érzi magát, még ha ez nem is miattam van, hanem az elefántok miatt. Túlélem, a lényeg, hogy szeressen itt lenni. Es úgy tűnik, szeret. Mosolyogva figyelem, amit csinál, és egy aprót bólintok, majd inkább elengedem, mert nem tudok olyan gyorsan menni, mint ő, így kicsit le is maradok.

Az elefántok, hatalmasak, mint mindig, de én a zsiráfokat jobban szeretem. Nekem ők túl erősek. Kicsit távolabb állok meg a kerítéstől, és figyelem, ahogy Zin oda-vissza rohangál. Nem tudom mi ütött belé, de mintha ismerné az egyik elefántot. Még beszél is hozzá… kedvesebben, mint hozzám. Mindjárt féltékeny leszek! Az a dög meg meg akarja enni az elefántot. Hát az arcom leszakad. Szerencsére Zin gyorsan a háta mögé teszi a kezét, és int, én, meg mint egy őrült rohanok az elefántért, majd vissza az előző helyemre. Nem akarom zavarni, hadd élvezze ki, elvégre ő végig tűrte, amit én eddig csináltam. Körbenézek, kávéautomata utén kutatva, találok is egyet húsz méterre, úgyhogy ameddig ő elefántozik, veszek egy kávét, azt hiszem, rám fér.

Elfogyott az összes apróm. És nem nagyon van több pénzem… hogy fogok kávét inni? A kis műanyag poharat szorongatva üldögélek az elefántok előtti padon, és mosolyogva nézem Zint. Nem kell megtudnia, nem tartozik rá. Viszont, most hogy nem pattogok, kezdem érezni a hideget, és a kesztyűtlen kezemnek nagyon jól jön a forró kávéspohár szorongatása. Hadd játsszon, én beérem azzal, ha bámulhatom. Megigazítom a kisállatot a táskámban, hogy pont kilásson, de még melegben legyen, és megsimogatom a buksiját.


Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 17 2013, 00:23



Let's get wild...
Kivételesen igaza van, csak én nem szoktam megköszönni semmi sem, főleg nem ilyesmit, amit nem is kértem. Persze, kedves... meg minden. De nem vagyok már öt éves, ne várja, hogy lelkendezni kezdek. Arra csak belül vagyok hajlandó, és ott sem úgy mint egy öt éves... na mindegy. Nem foglalkozom vele, mert ő is azt mondja vegyük úgy, és ha már ez meg volt, akkor mehetünk is az elefántokhoz.
Valahogy jó kedvem lesz még a gondolattól is. És nem igazán értem, hogy miért, de nem foglalkozom vele. Nem is tűnik fontosnak. Az sem tűnik fel, hogy So Ra lemarad. Annyira nem hiányzik a társasága, Alfrédé sokkal jobb. Már csak azért is, mert nem ad rettentően terjengős és idegesítő válaszokat.
Igaz, az almát gyorsan befalja, és utána rögtön a plüss elefántomra fáj a foga. csakhogy azt nem adom, mert én kaptam. S bár nem lelkesedtem, azt már rég megtanultam, hogy ajándékot nem illik visszautasítani, vagy éppen tovább adni, főleg akkor nem ha az ajándékozó a közelben van. Na meg... azért tetszik is. Csak ezt sosem fogom bevallani.
Szerencsére So Ra veszi a lapot, és hamar el is viszi szegény játékomat, hogy ne váljon az is Alférd játékává. Persze okos elefánt, és ha már játékot nem kapott, azt azért kiszagolja, hogy van még egy almám, és a táskámba próbálja bedugni az ormányát. Ettől megint jó kedvem lesz. Viszont gyűlnek az emberek, én meg nem akarok látványosság lenni, így gyorsan hátrálok pár lépést, majd rövid kutatás után, előhúzom az almát. Odanyújtom neki, még egyszer megpacskolom az orrmányát, aztán elköszönök.
Fogalmam sincs miért, de fontosnak éreztem, ahogy azt is, hogy megígérjem neki, mostantól ha van rá időm meglátogatom majd.
Megfordulok a tekintetemmel So Rát keresem, és meg is látom hamar, a padon ülve. Odamegyek és leülök, előveszem a táskámból a termoszt, és töltök magamnak én is kávét.
- Tudod, ez csak egy játék.
Nézek rá, kicsit furcsán, mert láttam ám, hogy megsimogatta. Na meg úgy kandikál ki a táskájából... Komolyan mondom, biztos, hogy zakkant a csaj. Minden, amit tesz, mondd, erre utal. Valamiért mégsem hagytam még itt. Talán mert valahol szórakoztat ez az egész.
- Jegesmedvék?
Kérdezem meg végül, mielőtt még bármit is mondhatna, isten ments, hogy még egy terjengős választ meghallgassak. És az sem érdekel, hogy a jeges medvék az állatkert másik végében vannak. Útközben megnézhetjük a többi állatot is, viszont engem most akkor is a fehér színű macik érdekelnek.


TAG: So Ra || WORDS:kevés
NOTE: bocsi, hogy ilyen nyomi, kicsit elfáradtam...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Vendég

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyKedd Jan. 29 2013, 14:42


TAG; Zizi
WORDS; még mindig borzalmasan kevés
OUTFIT; this
NOTES; ez tényleg katasztrofális, ne haragudj :C


Utálom az automatás kávét… itt legalábbis, de mindegy, elviselem, mert nincs más lehetőség, na meg amúgy is. A kávé az kávé. Elbambulok, és észre se veszem, hogy mellém ül. Hangja zökkent ki, összerezzenek, és arrébb csúszok. Nem tudom miért, így jön ki. Úgy döntöttem, hogy egy kis távolságot fogok tartani tőle. Mit kicsit? Hatalmasat, mert néha túl közel jön, és megrémít. Nem ő engem… én saját magamat. Beteges, tudom, de nem tehetek róla. Ránézek, és bólintok.
- Igen, tudom, hogy játék. – és ezzel le is van zárva. Számomra a játékoknak is lelke van, és ennek az ellenkezőjéről nem lehet meggyőzni. Persze próbálkozni lehet. Úgyse fog sikerülni. Hat éves korom óta tudom, hogy ezek is éreznek, és tudják, hogy mit gondolunk róluk. Egy csomó ilyen mese is van, nem?

Kidobom a kukába a poharam, és várakozóan nézek magam elé, míg ő is kávézik. Megissza, és menne is tovább. Bólintok, és a vállamra véve a táskámat el is indulok. Már megkerestem a térképen, tudom, merre kell menni, meg ki is van táblázva. Nem akarom zavarni, és pont ezért csöndben maradok, és inkább magamba énekelgetek. Nem hangosan, csak hogy pont én halljam. Most én megyek elől, bár ha felzárkózik, akkor nem. Mindegy… nem ez a legfontosabb.
Ránézek az órámra, és elmosolyodok. Már majdnem három és fél órája van úgy velem, hogy nem küldött el kukutyinba zabot aratni. Haladunk. Még a végén ismerősök leszünk nem idegenek. Ez egy határozottan nagy előrelépés nem?

Meglátom a jeges macikat, és szaladni kezdek. Ez a jó a picilétbe, nagyon gyors vagyok, és könnyen el tudok rejtőzni. Régebben mindig kihasználtam, most már annyira nem, mert milyen már, hogy egy húsz éves felnőtt nő elbújik az asztal alá, ha villámlik. Sajnos a koliszobában nincs olyan asztal, ami alá beférek, hogy ne lógjon ki semmim. Majd gyűjtök asztalra… mondjuk egyedül vicces lesz. Tekintve, hogy munkám sincs. Majd vállalok koreai órákat… csak van valaki ebben az országban, aki koreaiul akar tanulni…

Rátapadok az üvegre, és kopogni kezdek. Csak ússzon ide a jeges maci.

Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyPént. Feb. 01 2013, 20:10



Let’s get wild...

Vannak dolgok, amiket nem fogok sosem megérteni, de végülis nem baj. Kell hogy legyenek ilyenek is. Lassan arra is képes leszek, hogy ne őrüljek meg a tudattól, hogy valamit nem tudok. Ilyen a helyzet So Rával is. Egyszerűen nem tudok rajta kiigazódni, de rájöttem, hogy nem is nagyon akarok. Csak magamnak ártok vele, az pedig nem helyes.
Most is. Simogat egy játékot, és nem kezd hosszú monológokba, hanem egyszerűen rám hagjya. Ami nem baj. Csak... meglepő. De mint mondtam: nem fogok rajta agyalni. A kávém sokkal lényegesebb most. Ráadásul finom is, és megnyugat. Az meg, hogy ő miért automatából vett, amikor mondtam az előbb, hogy van nálam, inkább nem érdekel. Több marad nekem, tiszta haszon. Különben is, a végén még kiköpné, mint ahogy a szalámit is kidobta, és akkor meg pazarlás. Tulajdonképpen jobb így.
Amint elfogy az adagom - mert megtudnám inni az egészet egyszerre is, csak... inkább beosztom - felállok, és felvetem, hogy menjünk a jegesmedvékhez. Mert azokat is nagyon szeretem, mert aranyosak. Mondhat bárki bármit. A jeges medvéknek köszönheti a GP, hogy adakoztam nekik. Igaz csak egyszer, mert azóta nincs miből. De a jegesmedvéket meg kell menteni, szóval remélem az a pár száz dollár, amit jóváírtam valóban eljut a macik megmentésére.
Elindul, én meg megyek utána, bár nem sokáig, mert olyan kis pici, nekem meg nehezemre esik olyan lassan menni. Vagyis gondolom neki nem lassú, csak a lábaink hossza más, mindegy. A lényeg, hogy utolérem, ő meg az óráját nézegeti.
- Sietsz valahova?
Csúszik ki belőlem a kérdés, és még engem is meglep, hogy némi csalódottság van a hangomban. Nem sok. Épp csak észre lehet venni, de ő talán nem veszi észre, mert nem ismer még annyira, hogy ilyen apró változásokat észre vegyen.
Ugyanakkor, tényleg csalódott lennék, ha most azt mondaná elmegy. Elvégre én maradtam - miatta - mert megígértem.
Erre nem eltűnik? Jó, csak a jegesmedvéhez rohant oda, de akkor is. Kicsit gyorsabban szedem a lábaimat én is, és még pont sikerül elkapnom a kezét, amivel kopogtatni kezd az üvegen.
- Szerinted a jegesmedve nem unja még, hogy minden idióta bekopog neki?
Kérdezem meg teljesen komolyan, bár lehet csak magamból indulok ki. De komolyan úgy hiszem, hogy szegénynek elég baj, hogy a természetes élőhelyétől több száz mérföldre tartják bezárva, azért, hogy mi megbámulhassuk. És akkor jön egy gyerek és még kopogni is kezd... Engem nagyon zavarna.
Az meg, hogy még mindig fogom So Ra csuklóját tök mellékes.


TAG: So Ra || WORDS:kevés
NOTE: ez übergagyi. ne hari.

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Vendég

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptySzomb. Feb. 02 2013, 14:40


TAG; Zizi
WORDS; még mindig borzalmasan kevés
OUTFIT; this
NOTES; ez tényleg katasztrofális, ne haragudj :C

Nem akartam én, hogy meglássa, az órámat nézegetem' azt meg végképp hogy félre is értse. De sajnos megtette, én pedig nem magyarázkodhatok, elvégre az előbb mondtam, hogy nem fogok hosszú válaszokat adni, plusz nem fogom....mit is? Mindegy. Gyorsan a zsebembe teszem a kezem, és bólintok.
- Már elkéstem. -Honnan is? Jah igen, az értelem osztogatásáról...istenem, te féleszű, minek mondasz ilyeneket? Mindegy, rontani már úgy sem lehet a helyzetet. Vagyis de, ha rákérdez, mert akkkr kiderül, hogy inkább én mennék el, minthogy ő hagyjon itt engem a semmi közepén.

Előre szaladok, és mikor már nem lát megkopogtatom a fejem. Mindegy, jegesmacik. Kopogtatni akarom az üveget, erre n megfogja a csuklómat? Kérdőn nézek rá, és felegyenesedek. Mondjuk, így is sokkal kisebb vagyok.
- De hát nincs itt...nem is hallja, látod, még a vízben sincs benne. - Hopp, kicsit hosszú válasz lett. De akkor is igazam van. Én is utálom mikor úgy kopognak a kisgyerekek, hogy ott van előttük a maci, de most messze van. Megvonom a vállam, és elhúzom a kezem. Miért fogta ilyen hosszú ideig? Elindulok a kifutó felé, hogy lássak is a macikból valamit, és ne arra gondoljak, milyen puha a keze.

Megtorpanok, és felé fordulok. Szó nélkül kiveszem az elefántot a táskámból, és felé nyújtom.
- Nem adhatod vissza. Addig minimum meg kell tartanod, míg itt vagyok veled. Utána eldobhatod. - közlöm gyorsan, majd újra elindulok. Kezdek egyre kínosabban viselkedni, és ha ezt így folytatom, azt fogom elérni, amit nem akartam, akkor meg aztán pisloghatok mint hal a zacskóban. Megrázom a fejem, és mosolyt varázsolok az arcomra. Így van, annak kell örülnöm, hogy itt van velem, nem elüldözni. Új cél: Zin Woo sunbae nagyon jól érezze magát. Tényleg...! Bevárom, és érdeklődve nézek rá.
- Te hogy is lettél Zin? Már ha nem vagyok túl tolakodó.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptySzomb. Feb. 02 2013, 20:40



Let’s get wild...

Elkésett? Előveszem a telefonom és megnézem mennyi az idő. Vajon hova akart menni? És ezt miért csak most mondja? Miért nem mondta, amikor anyámmal beszéltem, hogy neki is dologva van? Most... most... most hova lett? Nem értem. Pedig most határoztam el, hogy nem agyalok többet a hülye dolgain, de ha ilyeneket csinál, akkor hogy? Nem mintha nagyon érdekelne. Az ő hibája, ha elfelejtette, hogy más dolga van, és igazából az is mindegy, ha utólag rám fogja majd, de azért csak bosszant.
Persze ő már megint itthagyott, és épp a jegesmedvéket próbálja idegesíteni. Még szép, hogy leállítom, ne legyen már öt éves! Mégiscsak 20! Március 27-én lesz 21... Ah, miért emlékszem ilyenekre? Pedig csak egyszer olvastam el az adatlapját, amikor Izzie a nyakamba sózta, hogy a koreai gólya márpedig az enyém. Nem örültem, de elvállaltam, és most is itt vagyok.
Szóval: megállítom, mielőtt totál idiótának nézi mindenki. Arra pedig, hogy így mindkettőnket annak néznek, inkább nem gondolok. A válasza pedig, nem olyan, amitől jobb lesz a véleményem. Elhúzza a kezét és csak ekkor jövök rá, hogy mostanáig fogtam. Nyelek egyet, és az üvegen át bepillantok. Én nem is néztem, hogy ott van-e a maci, de igaza van, tényleg nincs itt.
- De akkor miért kopognál?
Egyszerűen nem tudom felfogni, és hiába határozom el újra, meg újra, hogy nem gondolkodom a dolgain, mindig csinál valami olyat, amin muszáj agyalnom. Már megint elindul, én meg mennék utána, de megtorpan, és a kezembe nyomja az elefántot. Elveszem, és akaratlanul is elmosolyodom. Eszemben sincs kidobni. De csak bólintok neki, és a kezemben az elefánttal - elrakhatnám, de nem akarom - megyek tovább vele együtt a kifutóhoz, hogy tényleg megnézhessük a jegesmedévket.
Azon gondolkozom nem kéne-e mondanom valamit? De ő megoldja a problémát és kérdez. Egy pillanatig gondolkodom mit mondjak. Közben megtámaszkodom a korláton, és a kezemben lévő plüssel szórakozom.
- 우현신 - mondom el a nevem, úgy ahogy születési anyakivonatomban áll. A koreaiban. - Elírták, amikor áttelepültünk.
Megvonom a vállam. A medvéket figyelem, és magam sem tudom miért, de folytatom. Soha senkinek nem beszéltem erről. Vagyis de, de nem magamtól, nem ilyen szituációban.
- Először meg akartuk változtatni. De apám nem ért rá, anyám meg még nem beszélt angolul. Az összes papíromra Zint írtak... macerás lett volna mindenhol kérvényezni hogy írják át Shin-re. Otthon persze mindegy volt. Inkább a suliban volt fura. Eleinte nem is tudtam, hogy hozzám beszélnek. Beletelt pár hétbe, míg rájöttem, hogy nekem szól a tanítónő - ezen muszáj mosolyognom, vicces volt. Vagyis nem. De így utólag annak látom - Egy időben nagyon zavart... De rájöttem, hogy sokkal jobb így. Egyedibb.
Azt hiszem kibámészkodtam magam. A jegesmacik jól vannak. Láthatóan nem is zavarja őket annyira, hogy be vannak zárva. Kiegyenesedem, és So Rára pillantok. Most mondja ő, hogy merre. Elvégre így egyeztünk meg. Ő jön.


TAG: So Ra || WORDS:kevés
NOTE: oh, te jó ég! Ezt én írtam? O.o
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Vendég

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptySzomb. Feb. 02 2013, 22:41


TAG; Zizi
WORDS; még mindig borzalmasan kevés
OUTFIT; this
NOTES; ez tényleg katasztrofális, ne haragudj :C

Miért fogta meg a csuklóm? Még most is érzem a érintését, és próbalok inkább másra koncentrálni, mondjuk, hogy mit kérdez. Bár azzal se mentem épp előrébb... Miért ennyire értetlen? Mi az hogy miért kopogtam? Mert ezt kell csinálni, hogy a maci hallja, kíváncsiak rá. Furán nézek rá, és megrázom a fejem.
- Hogy hallja, itt vagyok. - Mondom mindezt úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna, pedig nyilván én vagyok a gyerekes, ezt eddig is tudtam. De akkor is, mindenki, aki idősebb azért kopog, hogy a maci előjöjjön. A macik meg már megszokták, és nem panaszkodnak. Mindegy, nekem látni kell a macikat, szóval elefánt oda, és irány a kifutó. Nekidőlök a korlátnak, és rátámasztom az állam.

Meglep hogy válaszol. Odakapom a fejem, és elmosolyodom. Elefántival játszik, vagyis tetszik neki. Örülök. Figyelmesen hallgatom, amit mesél, hiszen még sosem hallottam ennyit beszélni. Imádom a hangját, imádom hallgatni, szóval csak mosolyogva figyelek, miközben a macikat nézem. Fehérek...mindenük egyformák. Mikor befejezi, és felegyenesedik, ránézek, és egy szó nélkül bányászom elő a térképet. Mit nem láttunk még? Állatsimogatóba nem akarok menni, hát akkor maradnak a tigrisek. Felemelem a kezem, és a rossz irányba mutatok.
- Irány a tigrisek! - Nem veszem észre, hogy nem jól tartom a térképet, szóval elindulok, és várom, hogy kövessen.

- Egyébként jobban illik rád - Szólalok meg hirtelen, . Bár nyílván nem érdekli, én azért elmondom neki, mert ha magamban tartom, akkor tovább fogom gondolni, abba meg belegabalyodok, és abból sosem sül ki jó. Körbenézek, mert itt kéne lennie a tigriseknek, de itt csak egy kerítés van. Ez nem jó. Rápillantok a térképre, és megtorpanok.
- Sunbae...vagy megszöktek a tigrisek, vagy eltévedtem... - Nézek rá bűnbánóan, és mellé állva megmutatom neki a térképet.
- Mi nem jó? - Kérdezem, és felnézek rá. Nem értek én a térképekhez.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04 2013, 13:32



Let’s get wild...

Nem vagyunk egy hullámhosszon, bár ezt eddig is tudtam. Viszont tényleg nem értem, és azt sem miért kéne tudnia a medvéknek, hogy itt vagyunk. De legalább sikerül megint megnyugtatnom magam, hogy nem kell nekem érteni az ő gondolatmenetét, és nem is kezdek el tovább rágódni ezen. Inkább csak követem a macikhoz, már amikor végre megyünk, mert neki persze most kell visszaadnia az elefántomat. Nem mintha ez baj lenne, elvégre már nekem adta, szóval az enyém. És nem, nem fogom kidobni.
A kifutónál aztán mesélni kezdek, és meglepő, hogy milyen csendben hallgat végig, mert az ember azt várná tőle, hogy közbekotyog. Igaz, az meg zavarna, szóval jobb így. Az pedig, hogy ennyi mindent elmondok, tulajdonképpen meglep még engem is. De ez nem olyasmi, amit titkolni kéne. Még visszaélni sem tud vele. Én meg legalább elmondhatom magamról, hogy megint kicsit nyitottabb lettebb, és talán Pap is békénhagy egy időre. Vagy nem. Igazából lényegtelen.
A jegesmedvékben kigyönyörködtem magam - igaz itt tudnék állni egész nap, meg az elefántoknál is -, és mivel mondani valóm sincs több, mehetünk is a következő állomáshoz. Tigrisek. Azokról nekem mindig Kázmér és Huba jut eszembe, most is. De ezt nem mondom el. Ahogy azt sem, hogy már nevet is adtam a kezemben lévő plüssnek. Egyszerűen csak követem, bár én úgy emlékszem azok a dögök másfele voltak, de végülis simán megváltozhatott.
Egy pillanatig nem értem mire, mondja, hogy jobban illik hozzám, de aztán rájövök, hogy még mindig a nevemnél tartunk, ami minden csak nem átlagos.
- Tényleg?
Csúszik ki belőlem a kérdés, akartalanul is, pedig nem kéne, hogy ez érdekeljen. Közben meg zsákutcába érünk. Legalábbis az bizonyossá válik, hogy itt egy darab tigris sem lesz. Egész édes fejet vág, ahogy közli, hogy eltévedt, de valahogy nem hat meg vele. Megforgatom a szemem, és leveszem a térképet, amit elém tol.
Nézném, ha az egy térkép lenne. Ez inkább egy ötéves gyerek elnagyolt rajza, amin úgy ahogy be vannak jelölve a dolgok. Kizárt, hogy ez alapján bárki tájékozódni tudjon!
- Ez a térkép, ez nem jó.
Mondom végül kissé megvetően, és összegyűröm a lapot, majd a legközelebbi szemetesbe dobom. Majd szétnézek, és pár másodpercnyi gondolkodás után elindulok vissza a jegesmedvék felé, majd a jó irányba, a tigrisekhez. Feltételezem, hogy jön utánam, és nem kell neki külön szólni, mert ha igen, akkor rosszul járt.


TAG: So Ra || WORDS:kevés
NOTE: szánalmas, remélem azért tudsz majd rá írni...

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Vendég

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyVas. Feb. 17 2013, 14:36


TAG; Zizi
WORDS; még mindig borzalmasan kevés
OUTFIT; this
NOTES; ez tényleg katasztrofális, ne haragudj :C

Oké. Talán nem a legjobb térkép. De nekem eddig bevált. Hogy jön ő ahhoz, hogy lebecsmérelje? Az ag enyém, nem szólhatja le senki. Még ő sem! Pedig neki sok mindent elnézek. Mikor összegyűri a térképem és kidobja kikerekedik a szemem. Hogy tehette ezt? Megvárom míg elindul, majd a kukához osonok, és egy zsepivel kihalászom a papírt. Akkor is megtartom.

Utána szaladok, gondosan elrakva a papírgalacsint, és lelassítva mellette lépkedek tovább. Tényleg tudja az utat, de akkor eddig mégis miért nem ő vezetett? Sosem fogom megérteni. De inkább nem agyalok rajta, mert megérkezünk a tigrisekhez. Megint felmászok a kerítésre, de csak mert sehol semmi őr, sehol semmo kamera. Vagy én nem veszem észre. Nem baj. Elmosolyodom, és oldalra billentem a fejem.
- Szerinted tudják, hogy hol vannak? - Butább kérdést fel se tudtam volna tenni. De hát ez vagyok én.

Megrezzen a telefonom, jelezve, hogy sms-t kaptam. Leugrok a korlátról, előbányászom a telefonom, és elolvasom April üzenetét. Vészhelyzet? Pont most? Ne már. Zinre nézek, és szomorúan rápislogok.
- Sunbae. Aprilnek szüksége van rám. - Szomorodom el, és lehajtom a fejem. Mennem kell...muszáj. Nem hagyhatom magára. Felsóhajtok, és szembefordulok vele.

- Köszönöm, hogy elhoztál. Majd meghálálom valahogy. - Lábujjhegyre állok, és a vállába kapaszkodva lehúzom kicsit, hogy meg tudjam puszilni. Gyorsan elengedem, elmosolyodom, megigazítom a táskám, és a jegesmedvék felé visszaindulva elrohanok. Úgy húsz percem lehet' mielőtt kapom a következő sms-t, és addigra szeretnék a buszon lenni. Még egyszer hátrafordulok, elvigyorodom, és integetek neki. Nem szeretem magára hagyni.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 EmptyVas. Feb. 17 2013, 18:58

Hyun Zin Woo írta:


Let’s get wild...

Szerencséje, hogy nem látom mit csinál, mert ha hátrafordulnék, és azt látnám, hogy turkál, egy életre leírná magát előttem. Sosem nyúlnék bele ilyen, kültéri szemetesekbe, és azokról is meg van a véleményem, akik megteszik.
Szóval, jó hogy nem látom, mert kiakadnék. Így viszont csak nyugodtan lépkedek, és várom, hogy majd utolér, és akkor együtt megyünk a tigrisekhez.
Könnyedén találok oda, ebből a szempontból nem változott sokat ez a hely, és ez lényegesen sokat segít. Ahogy a korlátra felmászik, csak megforgatom a szemem, én pedig háttal dőlök neki, a nagymacskákkal nem is foglalkozva.
- Nem hiszem. De biztos nincs okuk panaszra, még csak vadászniuk sem kell, házhoz jön a kaja.
Megvonom a vállam. Igazából tökre nem érdekel. Mármint, szerintem ezek az állatok nem is élnének meg a vadonban. Túlságosan el vannak kényeztetve. Vagy valami ilyesmi. Biztos van erre egy megfelelő szó, csak nem tudom, mi az. Mindegy.
A zsebében turkál, a telefonját veszi elő, és egy üzenetet olvas, majd azt mondja, hogy Aprilnek, aki nem tudom ki, de gondolom valami barátnője, szüksége van rá.
Bólintok. Bár, kissé zavar, hogy én lemondtam miatta valamit, hogy ő állítólag már elkésett valahonnan, erre most mégis mennie kell.
Ellököm magam a korláttól, és már nyitnám a szám, hogy akkor menjünk. De ő köszönget, és valami olyat csinál, ami totál ledöbbent: lehúz és egy puszit ad, amitől percekig csak pislogok, és próbálom felfogni mi történt.
A kezem az arcomra teszem oda, ahol az előbb az ajkai voltak. Aztán észbe kapok, megrázom a fejem, keresek egy zsepit, és megtörlöm az arcom. Csak ezután fogom fel, hogy időközben So Ra, lelépett. Már megint...
Nagyot sóhajtok, és megfogadom, hogy nem agyalok többet rajta. A kijárat felé indulok, ha elég gyors vagyok még utolérem. Elvégre, az a minimum, hogy hazaviszem...


TAG: So Ra || WORDS:kevés
NOTE: szánalmas, remélem azért tudsz majd rá írni...

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin   This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

This is the Zoo, but where are the Animals? - So Ra&Zin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Világjárás :: Archívum-