Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Save me from him! - Zin & Rena EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Save me from him! - Zin & Rena EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Save me from him! - Zin & Rena EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Save me from him! - Zin & Rena EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Save me from him! - Zin & Rena EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Save me from him! - Zin & Rena EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Save me from him! - Zin & Rena EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Save me from him! - Zin & Rena EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Save me from him! - Zin & Rena EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Save me from him! - Zin & Rena EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Save me from him! - Zin & Rena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena EmptySzer. Jan. 25 2012, 21:45

Felvettek a Francesre! Tudtam én, hogy jó ötlet ide költözni, és itt építgetni a karrieremet, szerencsére el is indult a Filmművészeti képzés, és a filmszínész is, így már érdemes az iskolába is beiratkoznom. Nagyi se nyaggathat már megállás nélkül, hogy kell nekem az a diploma, és hajtsak, és csináljam, szóval így mindenki jól jár, és mindenki örül, persze én is, mert én is úgy gondolom, hogy kell a diploma.
Na igen ám, csak egy dolog van, amiről lemaradtam azzal, hogy kizártam Jamiet az életemből... és amikor rájöttem arra az egy dologra, majdnem lezuhantam a székemről, amin ültem. Jamie tanár lett a Francesen, nekem pedig be kellene járnom az órájára, mert másnál már nincs hely! Jesszusom! Egyszerűen lehetetlen, hogy... hogy ezt az esélyt megadjam neki, hogy tovább keserítse az életemet. Nem járhatok hozzá, nem tudnék, nem akarok!
Szóval a tárgyaim felvétele közben már tárcsázom is annak a számát, aki segíthet nekem ezt elintézni, és a telefon, hála a magasságosnak, ki is cseng. Csak vegye már fel!
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena EmptySzer. Jan. 25 2012, 22:06

Fáradtan zuhanok az ágyamra. Annyi munkánk van most, hogy kezdődik az új tanév, hogy az valami hihetetlen. Az összes támogatást, ösztöndíjat, kollégiumi szobát, meg minden mást újra kell igényelni, pályázni, kérvényezni és nekünk kell ezeket eljuttatni, ellenőrizni, elbírálni. Ma már annyira ki voltam, hogy még Izziet is elküldtem haza, pedig ilyet még sosem csináltam. Vagyis azóta nem, hogy van köztünk ez az... izé.
Becsukom a szemem és már alszom is. Vagyis csak aludnék, mert megcsörren a telefonom. Ránézek a kijelzőre, és megdörzsölöm a szemem. Lehet, hogy már álmodom? Kizárt, hogy Rena Lilian Fay más esetben is felhívna. Igen ez egész biztos egy álom. Akkor most nem ébredek fel. Akkor sem, amikor felveszem a telefont. Álmomban normális leszek, és nem küldöm el a francba, amiért nem hagy aludni. Igen, ez így lesz.
- Halló?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena EmptyCsüt. Jan. 26 2012, 20:19

Felveszi! Végre!
-Hello, Zin? Itt Rena.-
Mondom, mert ki tudja, hogy megvan e neki a számom a telefonjában, lehet, hogy csak leírva. És hangról se biztos, hogy felismer, na meg azért nem sokszor hívtuk mi még egymást telefonon, annyira nem ismerjük a másikat.
-Tudnál nekem segíteni egy sulis ügyben?-
Kérdezem, és először inkább az érdekelne, hogy hajlandó e rá, aztán majd elmondom én, hogy pontosan miben is kellene. De ha alapból azt mondja, hogy nem, amit végül is mondhat, akkor felesleges strapálnom magam. Szóval várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena EmptyPént. Jan. 27 2012, 00:38

Lehet, hogy mégsem álmodom. Ha álmodnék, akkor egész biztos nem azt kérdezné, hogy segítek-e neki. Vannak még hibák.
- Az attól függ, mire lenne szükséged.
Válaszolom az igazságot, mert elég sok mindenben tudok segíteni, de azért nem terjed ki mindenre a hatásköröm, meg aztán nem is szabad nekem visszaélnem azzal, hogy hök-elnök vagyok.
Várom mit mond, mert tényleg kíváncsi lettem, hogy mi lehet az, ami miatt végül ő keresett meg engem.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena EmptyKedd Jan. 31 2012, 18:46

Sóhajtok egyet. Tudtam, hogy nem lesz ez túl egyszerű...
-Nos, felvettek az Egyetemre, nem tudom, hallottad e. Nem is ez a lényeg, hanem fel kell vennem egy tárgyat egy oktatóhoz, aki Jamie, a volt pasim. Igen, AZ a Jamie. És nagyon nem szeretném, gondolom ezt nem nagyon kell részleteznem, hogy miért.-
Magyarázom neki a telefonba, miközben magam előtt meg gesztikulálok a kezeimmel. Már egészen nyugodtan tudok beszélni, ahhoz képest, ahogy érzem magam, és csak amikor rájövök, hogy most jön az a rész, hogy megmondja a választ, akkor megy fel a pulzusom olyan 200 magasságba.
-Szóval szeretném máshoz felvenni, de már nincs hely, vagy máskor, de ez kötelező tárgy ebben a félévben. Tudnál segíteni? Kérlek, nagyon fontos lenne! És utána megint tartoznék neked egyel, de kérhetsz nagyobbat is, mint a fellépés... kérlek!-
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena EmptyKedd Jan. 31 2012, 19:28

- Gratulálok.
Mondom, ahogy közli felvették, mert nyilván ezt illik mondani ilyankor. Hogy az exe tanít az egyetemen, igen, azt is tudom, de azért hallgatom.
- Persze, sejtem.
Válaszolom, azt amit vár, mert fogalmam sincs, mit érez, vagy gondol. Sosem volt exem, most is csak Izzie van, de az meg nem kapcsolat. Még... és ki tudja lesz-e belőle egyáltalán valami. Szóval képzelem, hogy nem akar vele találkozni, de azért felnőttek között, ez nehogy gondot okozzon. A megoldási tervét hallva, hasra fordulok és felkönyöklök.
- Miért nem kérsz meg valakit, az évfolyamodból, hogy cseréljétek el az órát?
Hiszen ha csak az a baj, hogy más tanároknál betelt a limit, akkor ez egyszerűen megoldható. Szerintem, a srácok többsége boldogan megtenne bármit, amit kér.
- Egyébként nem kérek semmit, legutóbb is 8000 $-ba került a kérésem...
Emlékeztetem, hogy ennyit a szívességekről, mert lássuk be, úgy hívatkozni a dologra, mintha csupa szívjóságól tette volna, enyhén túlzás.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena EmptyHétf. Feb. 20 2012, 20:31


A gratulációt elengedem a fülem mellett, tekintve, hogy van fontosabb megbeszélnivalónk is.
-Nem akarok idegennek tartozni.-
Felelem egyszerűen, mert hát nála már tudom, mire számítsak, de egy vadidegen az még Zinnél is rosszabb lehet. Szóval nagyon remélem, hogy belemegy a dologba majd, mert hát én nagyon szeretném, hogy megoldja a problémámat, értelemszerűen.
-És még így is nagyon olcsó volt, hidd el. De most valami még nagyobbra gondoltam.-
Nem adok neki inkább ötleteket, mert még a végén rosszabb lesz, mint amit ő kitalálna.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena EmptyKedd Feb. 21 2012, 09:28

Jobb volt, amíg nem voltunk beszélő viszonyban, mert addig egyszerűen tökéletes volt. Amióta beszélünk egyre kevésbé az. Most leginkább egy hisztis liba, amit sosem gondoltam volna róla. bár még mindig elfogult vagyok vele kapcsolatban...
- Ez érdekes, az nem zavart, hogy engem sem ismertél...
Nem mintha most ismerne, de nyilván azt képzeli, hogy jobb tőlem kérni valamit, mint másoktól. Vagy egyszerűen csak próbál visszaélni a rajongásommal, amiről szerencsére csak ő tud.
- Ja, akinek van, annak biztos olcsó, de hidd el, nem mászkálok felesleges ezresekkel a zsebemben, ha meg még nagyobb dologról van szó, akkor nyugodtan tartsd meg magadnak, nincs rád több pénzem.
Nincs szükségem nagy dologkra, én csak egy csésze kávéra vágytam legutóbb is, ami mellett szépen elbeszélgetünk, aztán ha jól sikerült eselteg megismételhetjük, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem tudnánk egymást elviselni. Mielőtt azonban megsértődne, és lerakná, gyorsan folytatom.
- Meglátom mit tehetek... Amúgy mindegy melyik tanár, és melyik időpont? Vagy van olyan, amelyik ütközik más óráddal?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena EmptyKedd Feb. 21 2012, 11:32

Hozza a formáját, és nem akar segíteni. Egyértelmű, hogy nem akar, csak azt nem értem, akkor miért rakták be ebbe a pozícióba.
-HÖK elnök vagy, tudtommal az a dolgod, hogy segíts a hallgatóknak megoldani a problémáikat. Én pedig hallgató vagyok.-
Tudom, hogy a hangom kezd egyre hisztérikusabb lenni, nem véletlenül. Megfordulok a székkel, és az ágyamhoz sétálok, leülök rá, és hallgatom tovább a sértéseit. Már épp ott tartok, hogy kinyomom a telefont, amit megérezhet, mert odalök valamiféle könyöradományt.
-Tudod mit? Inkább nem is kell, hogy megerőltesd magad, majd keresek valakit, aki tényleg a hallgatókért csinálja a munkáját. Amúgy a nagyobb dolog az például egy randi lehetett volna, persze csak ismerősökként, mert ha hiszed, ha nem, számomra ez nagyobb dolog, mint 8000$-ért egy fellépés. Kösz a semmit!-
Kinyomom a telefont, és magam elé meredek néhány pillanatig, a földre. Tekintetem valamiért a gépemre siklik az asztalon, azonnal kiszúrva Jamie nevét, és érzem, ahogy az arcomon elkezdenek folyni végig a könnycseppek. Egyszerűen ez már sok, a találkozás vele, most meg az, hogy fél éven keresztül el kell viselnem legalább - én tényleg csak annyit szeretnék, hogy végre rendbe jöjjek, már nekem sem jó az az állapot, amiben vagyok, és tudom, hogy ha újra és újra vele találkozom, annak nem lesz jó vége.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Save me from him! - Zin & Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Save me from him! - Zin & Rena   Save me from him! - Zin & Rena Empty

Vissza az elejére Go down
 

Save me from him! - Zin & Rena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Come and save me... - Zin & Rena
» Folyosók;; Rena&Hell
» Killing me softly - Zin & Rena
» What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena
» Rena&Summer - Don't stop the party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Sok bámész csillag :: Telefonbeszélgetések :: Archívum-