Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Ápr. 09 2017, 14:01

Miután eltűnt a telefonja, homályosan fölé hajoló embereket látott. Csúfolódtak, de csak a felét értette. Ott volt a "buzi is" csak a "buzik sírnak" rögtön megfordult a fejében, hogy Sammy ennek lenne kitéve, de a következő pillanatban jól hallhatóan felharsant a "raboljuk ki" és rúgást érzett a gyomrában. Telefonja messzire repült, mire felhördült és utánakapott volna, ismét belerúgtak. Ekkor a fájdalomtól benne akadt a szusz, érezte, hogy az arcára is ütéseket mérnek. Esélye sem volt védekezni, csak karjaival hadonászott kiáltozva.
Hallott egy csattogó kamaszpárbeszédet
- Üsd le!
- Hülye vagy?
- Jön valaki!
- Csináld már!
A következő pillanatban jótékony sötétségbe burkolózott a világ.

Quentinre egy arra járó mérnök talált rá, ő és barátja kiugrottak a kocsiból. Az egyik futott még egy kicsit a menekülő huligánok után, aztán a társa hívta segíteni. A fiatal férfit eszméletlenül, vérző fejjel találták. Rögtön beszuszakolták a kocsiba és a legközelebbi kórház felé hajtottak vele. Iratai alapján azonosították, majd a kórház dolgozói megköszönték a két idegen segítségét.
Miután ellátták és egy kórterembe szállították az áldozatot, Lepold Lindhartot a vészhelyzet esetén értesítendő személyt reggel érték utol.

Egy nővér siet két fiatal férfi elé a recepciós pult mellett.
- Melyikőjük Leopold? Nos, a barátja túl van az életveszélyen, az agya nem károsult súlyosan. Szerencsére hamar behozták és sikerült megállítanunk a vérzést. Jelenleg agyrázkódása van, de stabilizáltuk az állapotát. Aluszékony és dekoncentrált lehet, de a felvételek alapján nem szenvedett maradandó károsodást. Mindenesetre bent fogjuk tartani legalább egy hétig, hogy biztosak legyünk. 12-es szoba, a folyosón jobbra.
Darálja, majd elsiet.

Quentin vastagon bekötözött fejjel fekszik egy betegágyon, éppen ébredezik. Arckifejezésén látszik, fogalma sincs hol van, és ahhoz is időre van szüksége, hogy Leopoldra fókuszáljon. Az arcán csúnya zúzódások húzódnak, jobb szeme feldagadt, ajkát betörték.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Ápr. 09 2017, 14:25

Sammyvel kicsit felöntöttek a garatra, de Leopold annyira nem, végtére is Sammy nem bírja a piát annyira, Leopold meg nem akart többet inni mint barátja. Reggel persze a telefon keltette, amiben közölték menjen be a kórházba. Sammyt is összeszedte, de csak a kocsiban parkoláskor mondta el mi történt, nehogy idő előtt elájuljon. Amúgy is intéz mindent, sajnos már ismeri a helyet...
-Én. Életveszélyen? Mégis mit csinált az az idióta?! Értem, értem, merre van? Jó...
Sammy persze kétségbeesik, míg odamennek próbálja felrázni, hogy nem lett baja, agyrázkódás, az elmúlik, azt akkor is kap az ember ha rosszul esik el, nem lesz baj. Kutya baja nem lesz, hát ő túlélte hogy leszúrták, Quen meg masszívabb is. Aztán azt mondja maradjon kinn, lehet alszik, ne ébressze fel. Inkább hívja fel Tinát meg Stant, (megadja a számát is ha kell). Bemegy, de látja nincs jól, valószínű megverték.
-Idióta... és még kioktattál, hogy mit csinálok, na és Te?! Remélem nem kötöttél bele holmi idiótákba... Az orvosok benn tartanak, mert agyrázkódásod van, szóval remélem nem akarsz veszekedni, mert én leszek veled. Lehetne Sammy is, de szerintem attól nem gyógyulsz meg hogy itt bőg neked. Attól aludni sem lehet... De hátha a bátyád ki tud vinni, orvos, legalább csinálna valami hasznosat, utáltam itt benn lenni, Téged sem akarlak itt hagyni... de komolyan ember, ha tudom ekkora hülye vagy, utánad megyek...
Ül le az ágy szélére, sóhajt egyet és érezni nem nagyon akar mozdulni. Igazából aggódik, jár a lába idegességében, de nem viszi rá a lélek hogy kimondja, még megijede a másik, hogy tényleg szarul fest.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Ápr. 09 2017, 17:19

A nővér belepillant a kórlapba.
- Leütötték egy fél téglával, betört a feje. Ja igen, kirabolták, de a tárcáját nem vitték el, a szemtanúk szerint csak a telefonját, a kártyái és az iratai megvannak. Mondja, aztán ha Leonak nincs több kérdése odébb áll.

Zavarodottan néz a berontó hangoskodóra. Most neki fáj a feje, tompán, szédülten, az első ami elhagyja ajkait egy tompa "csiss" szó.
Levegőt vesz, hogy leküzdje hányingerét, érzi, hogy tompán sajog az arca.
- Nem... Nem emlékszem sok mindenre, gyorsan történt. Ahh...igen, nagyon fájt a fejem. Nem, nem akarok veszekedni. Hülye voltam, tudom. Sammy...bőg
Feltekint a mennyezetre, mert könnybe lábadnak szemei.
- Stan...megint hátat fordított nekem. Vele is összevesztem és összetörtem a kocsim.
Suttogja, ahogy eszébe jut minden. Érzi, hogy könnyeilassú kínnal folynak az arcán.
-Jó itt...itt akarok maradni
Motyogja. Na igen, mindent elcseszettnek érez és Stan visszautasítása már túl sok volt neki. Másodszor, mindazok után. De Leo legalább bejött hozzá, még ha a testvérei nem is kíváncsiak rá. Talán ő nem gyűlöli...
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Ápr. 09 2017, 21:04

-És még engem cseszett le... idióta barom...
Már-már kezdi azt hinni barátja ebből is versenyt csinál, ki hogy sérül le...
-Szuper, köszönöm...
Forgat szemet, érzéketlen nővér, komolyan, ez a szakma kiöli az emberséget...

-Jah... de Sammy mindig bőg, ne vedd magadra. Szerinted létezik hogy egyszer elfogynak a könnyei? Bár nem jó, akkor csak szimplán nyavalyogna. Ahh... Stan vele van, az az idióta is olyan semmilyen volt. De legalább gondoskodik Sammyről, a bátyja, ez a minimum nem? Utálom azt az alakot... remélem ide nem jön be. Téged is csak felbaszna az okoskodásával...
Magyarázza, de már halkabban legalább míg keresztbe fonja a karjait a mellkasa előtt.
-Remek. Amúgy Stannel eddig is össze voltál veszve nem? Semmi sem változott. Az egy hülye, jobb nélküle. Sammyvel meg kibékülsz, majd lenyeled, hogy meleg. Ismerlek.
Aztán csak sóhajt, tapintatból nem vesz tudomást arról sír a másik.
-Itt? Hülye vagy? A kaja sem jó! Bár... annál lehet jobb mint amit én főzök... erre gondoltál mi? Törött fejű. Ugye tudod, hogy ez nem valami elcseszett verseny? Azért mert Te a fejedre kaptál több pontot ér? Plusz mert Neked két tesód van és kétszer veszekedtél... ostoba...
Nyújt egy zsebkendőt, de duzzog és félrenéz, úgy fest Quen megmarad.
-Annyira hülye vagy... azt hittem Sammy a szerencsétlenebb, erre kiderül Te... ezentúl utánad rohanhatok, idióta.
Lélegez mélyebbeket, próbál megnyugodni. Legalább kifortyogta magát.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Ápr. 09 2017, 21:38

Te is tudod, hogy miattam sírt fejjel néz Leora. Nincs kedve beszélni. Rosszul is van.
- Persze, mert nem érdeklem. De legalább el tudja látni... Remélem...remélem hazaviszi. Nem fog...Megint hátat fordított nekem.
Elhallgat, hogy lenyelje a könnyeit és elnyomjon egy újabb sírógörcsöt.
- De ez más volt... Most fel voltam...paprikázva és beolvastam neki. De nem értette...túl...őszinte voltam, túlságosan kiadtam magam, annyira...nem kellett volna. Hülye voltam. Úgy tűnt...amikor visszajött, hogy érdeklem, mintha helyre akarná hozni. Nem is tudta, hogy valami el volt romolva...és...és másodszor is megcsinálta velem ugyan azt. Amikor...őszinte voltam, pedig nehéz...olyan nehéz volt. Hátat fordított nekem és rám sem nézett. Nem akarta megbeszélni, összetört a kocsim, de nem akart hazavinni. Nem érdekeltem...mint akkor...és még mindig ugyan úgy fáj.
Eltakarja az arcát, de rá kell jönnie, a sírástól csak jobban fáj a feje és még inkább hányingere van.
- Igen...csak féltem, túlságosan féltem...Samet.
Nyögi nagy nehezen, görcsösen a bőgéstől.
- Most nagyon kész vagyok Leo
Dünnyögi sírósan, elfordulni sem bír, ha megmozdul a feje, úgy érzi, leesik a helyéről.
- Erre, pont a te kajádra. Kösz, így is hányingerem van. Ez legyen az új becenevem. Verseny? Nekem két balesetem is volt, úgyhogy nyertem. És tíz pont a fejért. Hm...végülis neked is, de te sosem fogsz veszekedni Chloeval.
Mondja rekedten. Nyúl a zsebkendőért, de elvéti. Behunyja a szemét.
- Rátennéd a kezemre?
Kérdezi sírós, náthás hangon.
- Nem kell. De most...nem voltam ügyes. Jézusom...ez volt életem legrosszabb napja! Összevesztem veletek, Sammy meleg és egy 30 évessel kavar, nem védekezett, Stan...autóbaleset, verés közben azt hiszem lebuziztak és jóég a kocsim és a telefonom
Oké, megint könnyekben tör ki, eddig bírta. Túlságosan fáj a feje és ebbe is elfáradt.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Ápr. 09 2017, 21:57

-Pedig az lenne a jó... visszahúzhatna Washingtonba, jó messzire... Sammyt ellátja, orvos... ha ennyire nem képes tagadd ki.
Aztán hallgatja, de nem igazán érti.
-Végre megtetted, régóta ért... ahh Quen, a bátyád egy érzéketlen robot, ha műteni kéne Téged az menne neki, de más nem. Sosem foglalkozott magán kívül senkivel, azért is utáljuk egymást, mert ezt a képébe vágtam egyszer és fájt neki az igazság. Szard le. Fókuszálj Sammyre, Ő normális srác, nem akart felbosszantani Téged. Azt hiszi utálod, nem tudtam meggyőzni, hogy csak azt utálod meleg, nem pedig Őt...
Sóhajtja, Quennek szar estéje volt, ez már tehetség.
-Tudom, de ez nem egészséges. Chloével is ezt csinálják a szülei, aztán látod, szinte bezárva tartják nehogy baja essen... Te is majdnem ezt csinálod. Szerelmes, boldog, teljesebbnek érzi magát... egyszerűen legyél mellette, ha megbotlik felsegítsd, de nem söpörheted előtte az utat folyton. Amúgy majdnem behányt a kocsimba, mikor elmondtam hozzád jöttünk kórházba, ki akarod nyírni mindkettőtöket?
Dorgálja Quent, de csak finoman, kiérződik aggódik.
-Látom...
Nyög ennyit a készre, ő is kész van lassan.
-Jah, az művészet lenne... bár neked is sikerült Sammyvel, szóval talán mégsem lenne nagy szám...
Ahelyett, hogy odaadná megelégeli, ő kezdi el törölgetni Quen arcát, hogy rendbe szedje. Mintha Chloé vagy Sammy lenne, komolyan, mi lelte ezeket?
-Veszel másikat, szard le. És menj már, összeveszhetsz velem, de ezért nem kell árokba hajtani Te hülye! Hányszor veszekedtünk már? Mit számít? Sammy meg... jó Sammy kikészült, de majd helyrejön. Azt a 30-ast meg láttam, nem tűnik veszélyes tagnak... melegnek se, de Sammy amit mesél, az alapján a csávó elfogadja. Vágod, nem zavarja milyen az öcséd, ritka dolog ez. Ha meg monogám a csávó nem lesz gond, gyerekük nem lesz. Stan meg mindig hülye, nem gondoltam komolyan menj át hozzá, az egy vad barom! Komolyan, de komolyan, pont a legszarabb tanácsom kellett megfogadnod?! Agyalágyult... Manapság mindenkit buziznak amúgy, engem is le szoktak, ne foglalkozz velük. De ha emlékszel hogy néztek ki, megkérhetem Kent, hogy rendezze le neked őket... tuti megtenné a kedvemért...
Végtére is... fekete öves vagy mi nem?
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Ápr. 09 2017, 22:21

- Biztos...megteszi
Nyögi.
- De...amikor visszajött kicsit olyan volt, mint régen. Programot akart szervezni, azt mondta...tetszett neki a filmem, egészen emberi volt. Sammy...Sammyt is megütöttem... Nem, nem utálom. Stannek...is ezt mondtam...ő is a fejébe vette, pedig...nem utálom csak valahol
Nyögi akadozva. Próbálja megtörölni az arcát, de ahogy hozzáér felszisszen. Nem megy neki, még nem a régi a mozgáskoordinációja.
- Tudom csak...Sammy olyan törékeny. Attól félek nem lesz olyan boldog. Ott leszek, ha akarja... Nagyon haragszik rám? Nagyon szenvedett?
Kérdezi ajkára harapva. Nem érdekli, ha ez most fáj neki.
- Ó...aggódott? Vagy...leitattad?
Az ő hangja a sírósság ellenére szintén dorgálóbb lesz.
- Ne...nem kell
Szisszeni, amikor Leo törölgetni kezdi az arcát. Fáj egyrészt, másrészt kínos, harmadrészt bosszantja, hogy ennyire magatehetetlen.
- Szerettem azt a kocsit... Ez most más volt. Azt hittem nekem jössz és kidobtál! Biztos beteg lesz... Beszéltél a fickóval? Mert a nem tűnt és a Sammyn keresztül nekem nem elég meggyőző érv.
Sóhajtja fáradtan.
- Gyerek...Leo, inkább...hagyjuk ezt a témát. Azt hittem ő...vigaszért mentem, de... Kent? Ne! Leo...épp eléggé aggódom, hogy ő tényleg a testvéred. Amúgy nem tudom éppen...hát...sírtam. Csak mentem, elővettem a mobilom, taxit akartam hívni, de rájöttem, hogy nem bírok beleszólni. Aztán hirtelen ott voltak és rugdostak, aztán elvesztettem az eszméletem. Gondolom akkor ütöttek le. Nem mondták kik hoztak be? Megmentették az életem
Motyogja.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Ápr. 09 2017, 22:36

Szkeptikus fejjel hallgatja.
-Biztos mert nyalták a seggét a kórházban... jó napja volt. Ne láss bele sokat.
Néz félre lesújtottan. Hülye Stan.
-Pedig utálhatnád, mert egy köcsög. Sammyt tényleg nem kellett volna megütni... honnan vetted ezt? Apád nem vert ugye?
Ez még mindig foglalkoztatja.
-Sammyről beszélünk, Ő mindig szenved... ne foglalkozz vele. Kérj bocsánatot és jól lesz. Haragszik kicsit talán, de inkább kétségbeesett, hogy betegnek tekinted. Az nem volt szép, főleg a Te szádból, aki tisztaságmániás...
Tőle a betegség felér valami átkozódással is.
-Leitattam hát! Különben nem aludt volna egy szemernyit sem és kétségbeesésében míg alszom ki tudja mit csinált volna!!! Ne légy hülye, egy kis piától nem hal meg, de a depis gondolatai... hagyjuk is.
Eric-kel tudta csak meggyőzni, szánalmas...
-De igen, ne mocorogj, akkor nem látom mit csinálok!
Pedig az nem árt, nem akar fájdalmat okozni a törölgetéssel.
-Veszel egy jobbat. Azt majd jobban szereted. Neked is mentem, hát megütötted az öcséd! Sosem ütne vissza, tiszta egyoldalú lenne az a verekedés! És nem akartam hogy több faszságot vágj a fejéhez, így is összetört! Hát ha még rákontrázol, mert képes vagy rá, ne tagadd. Az is elég kicsinyes volt hogy a saját nyomorod rázúdítottad, mintha ő tehetne róla... ott besokalltam. Nem lesz beteg. Max miattad. Nem beszéltem vele... de Sammy boldog, sosem láttam még ennyire boldognak. Az embernek jár a boldogság Quen... hagyd fiúzni.
Oké, ő is félti Chloét, de azért nem tiltaná el egy pasijától sem...
-A testvérem.
Mondja halkan, félrenézve, de... van benne valami rejtett boldogság is, ami kitűnik mert nem passzol a morgolódásába.
-Öhm... nem, de bocs, engem az érdekelt hogy vagy. Plusz Sammy szarul volt, fel kellett hívnom a bátyád... szörnyű volt. Szóval nem tudom, majd kérdezd meg a nővért. De miért nem még az épületből hívtad és vártad meg? Biztonságosabb lett volna! Nincs baj azzal ha sírsz, de biztonságos helyen tedd! mit gondolsz, miért nem hagytam soha egyedül az öcséd?! Mert hülye helyeken állt volna le sírni, erre Te megtetted helyette... hülye Quen. Hülye.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptySzomb. Ápr. 22 2017, 17:26

- Beleláttam
Mondja lógó orral, hogy ezen már nem lehet segíteni, újra reménykedett. Megrázza a fejét jelezve, nem tudja utálni Stant. Elvörösödik.
- Mert úgy éreztem érik már neki egy atyai pofon...de, ahogy ott sírt, eljutott, hogy Sammyről van szó
Elcsuklik a hangja, megdörzsöli a szemét.
- Nem
Néz rá furcsállva, miből gondolja, hogy verték. Nem azért csinálta.
- Bocsánatot fogok. Csak...hirtelen nem bírtam reagálni, tényleg annak gondolom. Pont ezért féltem, de majd...majd úgy teszek, mintha elfogadnám.
Kirázza a hideg, ez sem túl jó bűnbánat...
- Csak amíg kinyuvvasztom a fickót
Néz Leora, áll az alku? képpel.
- Hogyhogy ki tudja mit csinált volna? Mit akart csinálni?
Hökken meg és az egész helyzet ellenére hangja meglehetősen élessé válik.
- Ez nem vicces, mi az, hogy a depis gondolatai? Hiszen Sammy mindig is cirkuszolt, de soha nem akart hülyeséget csinálni!
Érzi, megfájdul a feje, ahogy felemeli a hangját, látni rajta, hogy most megrémült, nem is akarja elhinni, hogy Leo arra célozgat...
- Nem kell
Ismétli szisszenve.
- Nem akartam vele verekedni. Lefogtam volna...ha megpróbálja. Összetört? Tudom, az hiba volt. Tudom, csak...én nem akarom bántani Sammyt, egyszerűen nem fér  a fejembe ez a hirtelen baromság. Még a magabiztosabb lányoktól is féltettem, de egy férfi! És ha megerőszakolta! Nem használtak...
Ki se mondja!
 -Jó... Fel voltam dúlva. Aznap nem gondolkodtam. Most az egyszer én voltam meggondolatlan. Na, milyen érzés? De baj, nagyon is baj, csak egyszerűen túl sok volt, Stan volt az utolsó csepp. Vagy, hogy megvertek
Találgat.
- Mindegy, kösz, hogy bejöttél.
Vesz egy nagy levegőt. Megint csak Leo van vele.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyKedd Ápr. 25 2017, 21:49

-Nem értem miért hiszed hogy valaha is megváltozik, szerintem akkor is egy fasz volt mikor kicsi voltál csak akkor még nem tűnt fel neked... ennyi.
Nagyon nem bírja Stant, nincs az az Isten, hogy védje bármilyen okból is.
-Jah, elég későn, de atyai pofon? Meg vagy húzatva? Ha Tináról beszélnénk még hagyján lenne, de Sammy?! Mintha egy kölyökkutyába rúgnál bele mert bepisilt...
Hőbörög, hát neki annyi meghökkentő még mindig, hogy Quennek szimplán eszébe jutna megütni az öccsét, nem hogy meg is tenné! Pedig megtette...
-Akkor hogyan jutott eszebe bazdmeg?! Stan vert? Valaki tuti vert, nincs más magyarázat.
Igen, teljes meggyőződéssel állítja.
-Quen. Vagy fogadd el vagy ne. De ne hazudj Neki, gerinctelenség lenne. Nem lennél jobb a bátyádnál, aki azt hazudja hosszú évek óta, érdekli bárki más mint önmaga. Hogy fontos Neki a család... Ha nem fogadod el Sammyt mert meleg, hát baszod ne tedd, de ne hazudj Neki.
Erre kiváltképp harap, kiérezni a hangjából még pár ilyen ötlet és kártyázhat magában a szomszéd szoba lakóival.
-Hagyd már. Kis töpszli lennél mellette amúgy is. Nem mondtam hogy magas pasija van?
Legyinti le barátját, mert nem tudja ki nyerne, de nem is akarja megtudni. És különben sem ez a megoldás, hoyg megveri az öccsét meg a barátját is...
-Nem mondta, de elérted, hogy hibának gondolja, hogy él, gratulálok, minta testvér vagy, komolyan.
Nem fogja eltitkolni, legyen csak bűntudata Quennek, amiért nem gondolkodott. No meg az Ő testvére, vigyázzon rá Ő is.
-Szóval örülnék, ha nem molesztálnád a kis buzi lelkét, így is kibaszott nagy bátorság volt Tőle, hogy elmondta, erre Te megütöd, közlöd beteg és eltiltod. Sok értelme volt... így csak elijesztetted magadtól, annyit értél el.
Nem, nem akarja kímélni barátját, pont azért mert a barátja és tisztán kell látnia, mi is lett a következménye az egésznek. Úgy fest Leoban bízik most legjobban Sam, ami furcsa, valljuk be... talán Tina van még, de ennyi.
-De igen, fogd már be!
Folytatja, remélve nem mocorog a másik, ha mégis, akkor kénytelen abbahagyni mielőtt kárt tenne.
-Gratulálok. Micsoda megoldás... Szerinted le se szarta amit mondtál? Nem Stan bazd meg, mi van, elfelejtetted milyen az öcséd? Buzi lett, nem tudathasadásos pszichopata énnel, hogy érzéketlen legyen! Baromság... az a baromság, hogy lecseszted egy olyan dologért, amiről nem tehet. Komolyan mindjárt beutallak a klinikára, mert szőke vagy és hetero. Kezeltetned kéne magad, nem gondolod? Ma már nem ez a sikk... Jaj hagyjad már, szerinted ha komolyan izomból megkúrták volna, akkor boldogan ecsetelte volna, mikor ha ellököd is megijed??!! Nem használtak, hát jól van, baromi alap, hogy első alkalommal nem pucér farokkal dugunk, csajjal se, de figyelj, gyereke nem lehet. Fürödni biztos fürödtek, ha meg komoly a kapcsolat úgy is elhagyták volna idővel. Amúgy meg lehet már együtt vannak hosszú ideje, de nem merte mondani. Ezek után szerintem örülhetsz, ha bármit megoszt veled. Szerintem azt sem fogja elmondani mit vacsoráztak bazd meg.
Hőbörög, de nincs mit tenni, ő nem gumimániás.
-Micsoda?
Mi milyen érzés? Vagy magától kérdezte? Nem is érti.
-Úgy sejtem az utolsó, de Stan komolyan, kapja be tövig, miért hozzá mentél? Azért mondtam ezt a faszságot mert dühös lettem rád... soha nem mondtam volna amúgy, tudod mennyire gyűlölöm a bátyád, pont azért amilyen. Mentél volna a csajodhoz, megkúrod és nincs gáz. A csajok szeretik a vad szexet, na most megkapta volna, de Te inkább Stanhez mentél... ember.
Csóválja a fejét és sóhajt egyet, ha tudja hogy ez lesz nem mondja még haragból sem.
-Mit hittél, nem jövök csak mert egyszer fasz voltál? Ki nem szarja le, majd megoldod a dolgot Tobyval, mindig megoldod. De Stant felejtsd már el könyörgöm a mindenhatóra, aki jól beszivatott Téged. Sammy is bejött volna, de annyira felhergelte magát, hogy nem volt mit tenni. A nagyon hülye meg majd szól a többieknek. De amúgy... mivel baszott fel ennyire?
Utal az uccsó két mondattal Stanra, kényelmesebben elhelyezkedik Quen mellett az ágyon (az mégiscsak puhább mint a szék amit kapott) és úgy hallgatja.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Május 07 2017, 23:04

- Tudom, de őszintén úgy tűnt, érdeklem.
Komorodik el, látszik, hogy ez eléggé fáj most neki. Talán még annak is jobban, hogy torpára ment a kocsija! Fájdalmasan néz Leora, könnyek gyűlnek a szemében.
- Tudom... tudom. De amikor közölte, hogy nem védekezett nekem...elpattant az agyam
Érzi, hogy könnyei leperegnek az arcán, de annyira kész van és annyira nem bírja mozgatni a fejét, hogy nem nyúl letörölni. Kénytelen megalázkodni Leo előtt.
- Úgy, hogy ha HIV pozitív lesz, elveszítem! Úgy, hogy mindenki tudja, hogy a melegek fokozottan ki vannak téve a vírusnak! Úgy, hogy egy harminc éves férfivel kavar!
Csattan a hangja, de sírósan, ami így ciki is, de tehetetlen, főleg mert jogosnak érzi Leo vádját.
- Jól van, igazad van és nem akarom, hogy Sammy még nagyobbat csalódjon.
Elharapja a mondatot és kivár egy kicsit, legalább míg levegőt kap.
- Komolyan? Egy colos? Nem Sammyhez való... Istenem...én még a keményebb lányoktól is féltettem
Néz tehetetlen a takaróra.
- Hibának, hogy él? Ez....erről nem tudtad lebeszélni?
Behunyja a szemét, mert nem akar nagyon sírni, de marja a torkát rendesen. Mégis mit gondolt, hisz Sammyről van szó, persze hogy ezt hiszi. Sammyt ismerve azt gondolja elvette a figyelmet róla, vagyis hiba a létezése. Ami valahol igaz, hiszen elvette, de...sosem kellett volna megtudnia, hogy ő Q így érez.
- Tudom...
Nyögi, aztán csak elhúzódik, mert most hisztis. Most ő hisztis.
- Tudom...tudom, de akkor is! Sammyről van szó, akit bizonyára csak áltat az a barom! Elborult az agyam... Akkor is, a biztonságos szex nagyon fontos
Nyögi és Leo tudni fogja, ha nem is fejti ki. Betegségmániás, perszehogy kiakadt, sok volt ez neki ugyanazon este.
- Aggódni valakiért.
Vagy nem aggódott? Lehet, hogy nem.
- Mert annyira illogikusnak tűnt, hogy nem értetek egyet velem. Gondoltam ő legalább józan és én hülye beszélgetni akartam vele komolyabban... Suzy előtt nem akartam gyenge lenni...nem csak mert nem volt jó kedvem, de megütöttem...el akartam mondani valakinek, aki nem kövez meg érte. Ebben Stan egyetértett...Sammy kapcsán szinte mindenben. Mindegy, hülye voltam. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy rosszul esett, amikor nem törődött velem, de nem bírta felfogni és most is hátat fordított.... Úgy éreztem megint elhagy. Tudom, baromság...
Lehet csak felfújja, hogy Stan csak besértődött, amiért azt mondta, utálta, amiért elment. Sóhajt és szégyelli magát. Legalább Leo ott van és rájön hogy ilyen állapotban senki mást nem is akarna látni.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyVas. Május 07 2017, 23:40

-Ember... ha őszintén érdekelted volna valaha is, akkor nem húz el a rákba!
Hülyének nézi a másikat, tényleg testvérek Sammyvel ha hisz a mesékben.
-Oké, oké, szerelmes, mi nem beszéltünk neki eleget arról hogy a gumi mennyire fontos. De hidd el hogy nem lesz baja, ezek után meg fog használni, ebben biztos vagyok.
Jó ráhozták a frászt, így ettől nem tart.
-Nem lesz éces. Figyi... oké, hogy a melegek között terjed könnyebben, de ma már mindenki tud az AIDS-ről és emiatt mindenki védekezik. Ők azért nem mert komolyan gondolják egymás mellett. Nem veszted el, azért Sammy nem hülye, ha annak is tűnik sokszor.
Simogatja meg Quen vállát, mert jobbat nem tud hirtelen.
-A harmincat megértem, mondanám, hogy öreg, de baszod, mi is annyik vagyunk! És Sammy tuti a lány a kapcsolatban, akkor is ha nem Őt baszták meg, mert hát Sammyről beszélünk. Szerintem Ő férfit keresett magának, nem fiút. Örüljünk hogy nem idősebb...
Nézzük a dolgok jó oldalát monológ hangzott el, köszönjük.
-Figyu... ez a csávó jógázik... szerintem a kemény kiscsajoktól októl féltetted, de ez egy meleg... mit félsz egy buzitól?
Sóhajtja, mert ugyan már. Bár azért nem akarná hogy Quen verekedjen.
-De, eszébe juttattam Ericet. Baszod... ez győzte meg, a szerelem. Azt hiszi a családja megveti mert buzeráns, felfogod amit mondok?!
Mielőtt rávágnák, hogy miért pont a pasiját hozta fel... a családját ugyanis nem tudta, hála Quentinnek. látja hogy sír, de akkor is értelmet kell belevernie, ha nem akarják Sammyt elveszteni. Pedig az veszélyes lenne, AZ lenne a veszélyes.
-Jó, akkor higgadtan magyarázd el Neki baszod... és Sammyt nem tudod meggyőzni hogy a pasija csak átveri. Amúgy... mi van ha nem? Baszod, mit enne Sammyn, max a külsejét? De pár menetért ennyit belefeccőlni, azért Sammy nem egyszerű eset... én nem dolgoznék meg egy csajért sem ennyire.... Ismerd meg a pasiját. Vagy ha Te nem, majd én! Lehet tényleg tetszik neki az öcséd... akkor viszont ha elüldözöd eléggé keresztbe teszel Sammynek...
Ő nem olyan biztos benne, hogy Eric a közellenség.
-Oké, hogy aggódsz, de ésszel tedd... én is mindig ésszel aggódok érted, különben már lecsuktak volna, hogy megkopasztottam volna a csajaid vagy bemostam volna pár színészednek! Ember... fogd fel, van egy határ.
Mondja savanyúan, de érezni érti ő Quent. Most Leopold is aggódik, duplán..
-Az nem gyengeség öregem... a csajok amúgy is bírják a lelkizést. De Stan... az egy robot bazdmeg! Persze hogy egyetértett, mert hülye, nincsenek érzései, szerintem semmi empátia nélkül műt meg bárkit, azért sikeres, mert nem aggódik! Baszik aggódni a betegeiért, há még a családtagjaiért! Az a baromság, hogy azt hiszed MEGINT elhagy, de sosem jött vissza igazán, mindig is leszart, így nem tud MEGINT elhagyni... egyszerűen savanyú volt a szőlő hogy a képébe vágtad le se szart, de Stanesen lenyomott valamit arról ebben nincs logika és szart bele! Komolyan mondom hogy lehet ez a pasi a testvéred?! Olyan mint egy android. Szerintem örökbe lett fogadva... majmolod ezt a faszt, rohansz hozzá, de bazd meg, én vagyok a barátod, én voltam mindig melletted, mert én ismerlek, nekem vagy fontos, nem NEKI! Értem, hogy fáj, nekem is szar volt beismerni, hogy a saját szüleim kitettek, mert csak egy gyerekre tellett és én felesleges voltam, de én beláttam, hogy nélküled sehol nem lennék... Quen. Nem akarok Neked rosszat, Te vagy a legjobb barátom, leszarom ha ezt valaki buzisnak gondolja. De Sam is családtag... jó srác. Inkább vele próbáld helyrehozni a dolgokat, ne a farok bátyáddal... Stan mindig is a hátát fogja mutatni, mert csak ehhez ért. Kérlek, fontold meg, hogy beszélsz Sammyvel, hogy átgondolod, hogy meleg. Lehet Stan hetero, de arra sem méltó, hogy Sammy lábát megcsókolja, ha testvéri szeretetről van szó. Kérlek Quen... felejtsd el végre Őt. Kérlek.
Nem bírja nézni, hogy folyton megalázza a barátját az a semmirekellő... fáj neki így látnia Quent. Keres egy zsebkendőt és a kezébe adja, óvatosan átül az ágyra és eldől mellette, hogy összeérjen finoman a válluk.
-Baszod... el is feletettem mennyire szar ez az ágy... amint lehet hazaviszlek, jó? Saját felelősségre kiengednek, ha azt mondják minden ok, hazaviszlek.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyKedd Jún. 27 2017, 21:25

Látszik az arcán mennyire csalódott, végül mereven biccent.
- Kellett volna! De mondtam neki, nem eleget. És még attól tartottam idő előtt felcsinál valami kiscsajt.
De nem, Sammynek más gondjai voltak. Összeszorítja ajkát és gyorsan rendezi a vonásait, amikor rájön Leo valószínűleg azért pesztrálja, mert kifakadt. Egyszerűen nem bírja túltenni magát azon, hogy az öccse gumi nélkül szexelt egy másik férfival.
- De Sammy kisgyerek. Te is látod Leo! Ne, ne, ez a kontextus borzasztó
Szörnyed el a Sammy és megbaszták kifejezésekre.
- Férfit...
Fogja a fejét elszörnyedve
- Még a nőket is túl keménynek gondoltam hozzá, akkor egy férfi? Mondjuk...jógázik, oké, te mondtad, hogy férfi! Mondjuk nekem a férfi és a buzi eleve nem fér össze
Forog a gyomra ettől a témától.
- Mióta lett ennyi buzi az életemben?
Kérdezi kétségbeesetten
- Az a retardált kollégám, aki mindig vigyorog, Sebastian! Aztán a hülye férje, a drágalátos színészem Josh, meg az a kurva, akit véletlenül rendeltél
Itt csúnyán néz rá, mert az trauma volt. Aztán elsápad és tenyerébe temeti arcát. Felfogja, amit Leo mond. Sokáig nem szólal meg
- Azért az öcsémről beszélünk! Nem igaz, hogy a külsején kívül nincs egy értékelhető tulajdonsága! Tény, hogy kitartó a pasas...és nem, megismerem én, próbálom, oké?
Kérdezi zaklatottan az orrnyergét masszírozva, még náthás hangon. Gyűlöli ezt az egész hülye szitut most.
- Csak Sammy...tudod milyen Sammy, de értem, kösz, helyretettél, vagy azt akarod, hogy megint bőgjek?
Csattan fel zaklatottan és kicsit hangosabban. Sok volt ez neki már.
- Hogy rinyálok neki Sammyről? Hogyne lenne... legalább hatékony orvos, de igaz, nincs lelke. Tudom Leo, hülye voltam! Mert úgy tűnt...programokat akart velem. Tudom, hogy Te vagy, most is Te vagy itt, mindig Te vagy. Nem majmolom...nem, csak
Esetlenül vállat von, aztán nagyot nyelve pillant fel rá.
- Jó, akkor most én köszönöm neked, hogy mellettem állsz. Nem hangzik buzisan, egy férfinek is lehet legjobb barátja
Motyogja ilyen fejjel: -.- aztán bólogatni kezd.
- Beszélek vele és átgondolom és igyekszem, oké? Mindenképpen beszélek. Tudom! Most sincs is, most is szarik a fejemre! Kakál
Helyesbít, bár minek? Elveszi a zsebkendőt és vadul törölgetni kezdi az arcát, aztán mered a takarójára.
- Nekem tetszik itt, steril. De ahogy akarod
Biccenti neki a vállát Leoénak.
- Különben is jobban vagyok, holnap már takarítanék
Motyogja és kilátásba helyezi.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyKedd Jún. 27 2017, 21:55

Nem bírja ki, felröhög.
-Sammy?! A kicsi Sammy?! Felcsinál csak úgy egy csajt?! Ahahhah!
Nem, nem bírja visszafogni magát, ez a mai nap legjobb vicce!
-De hát mit mondjak baszod? Finoman, többszörösen és ütemesen seggbe toszták? Annyira már nem kicsi, a szexre már megérett, Te mennyi voltál az elsőnél, mi?
Vagy a csaja akár, bár Quennek emlékei szerint nem voltak sokkal fiatalabb barátnői.
-Hát.. ha nem fiúcska kell Neki, akkor férfi baszod.
Ismétli meg, úgy fest ez a szitu.
-Hát korban férfi! Lelkileg lehet lányos...
Kicsit ellentmondásos, de nincs mit tenni.
-Lehet hippi, amolyan lelkes aktivista, faszom se tudja...
Magyarázza még, de a jóga erős érv szerinte.
-Pedig csak férfi lehet buzi!
Vigyorog a barátjára, elkapta a hév.
-Nem tudom... úgy... egy éve? Lehet sokat esett, aztán nem csak a gombák szaporodtak el, nem tudom.
Őt mondjuk különösebben nem érdekli, mennyi buzi van. Neki nincs baja velük.
-De én csajt rendeltem, jó hogy nem transzit kaptál, nézzük a jó oldalát! De komolyan, qva drága volt... és még csak le sem szopott vagy valami, katasztrófa...
Az a pénz mai napig fáj neki, nincs mit tenni, mintha kidobta volna az ablakon egy havi fizetését, huss! De aztán hagyja agyalni Quent, azért is dorgálja, mert ez fontos.
-Jó de na... akinek kirakatba kell, hát nem Sammyt fogja mutogatni. Téged lehetne bazdmeg, azért használnak ki a ribancok de Sammyt? Ugyan már... ellopja a verseit és kiadja? Mennyit keresne vele? 100 dollárt? Hagyjuk már...
akkor sem látja értelmét, hogy Eric pusztán heccből pesztrálja Sammyt.
-Jó, Sammynek sokat jelentene
Ettől függetlenül persze ha Sammy bemutatja neki a pasast megnézi, megígérte.
-Nem, azt akarom gondolkodj! Sajnos most basztad el, nem érek rá egy év múlva prédikálni, mikor már minden mindegy lesz így vagy úgy...
Sóhajtja, de megenyhül, nem akarja sírba vinni Quent.
-Jaj már, olvasta egy könyvben biztosan, hogy az olyan szociális hatást kelt... hagyjuk már! Programok...
Nem, nagyon nem támogatja a Stan projektet.
-Hah öregem... nem látod, hogy sokkal jobb vagy nála már éééévek óta. Felejtsd el.
Már Stant, meg úgy az egész mizériát vele.
-Ugye, hogy lehet!
Ki is mondta neki hogy ez buzis? Reeven? HAH! Ennyit erről. Kettő az egy ellen!
-Nem, jól mondtad, magasról, folyékonyan szarik Rád baszod, szinte látom hogy csordogál rajtad.. pfaj.
Fintorodik el, tényleg elképzelte, undorító.
-Ez? EZ?! Baszod, elfelejtetted hol élsz?! Ki vagy és hol a haverom?!
Hüledezik, szerinte Quen lakása olyan mint egy karantén vagy ilyesmi, fóliás fehér szoba, ott nincs baktérium vagy ha mégis, harakirit követ el.
-Jaj bazd meg... takarít a hóhér, válassz alternatív stresszoldó hobbit már, most ne mozogj, a sikálás megerőltető.
Morran fel, de elmosolyodik, a takarítás jó jel, Quennél legalább is.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyCsüt. Júl. 13 2017, 20:47

Gonoszan néz rá, amikor hahotázik. Megköszörüli a torkát.
- Miért ne? Nemzőképes
Ez kissé Stanesnek hathat, úgyhogy várja is, hogy megkapja utána a magáét.
- Most fokozod? Kösz szépen.
Néz rá összeszűkült szemeiben nem kevés rosszallással. Minél tovább beszélnek Sammy szexuális életéről annál rosszabb lesz. Ő egy lánnyal csinálta, az teljesen más.
- Képzeld engem sosem tosztak még seggbe!
Veti oda ingerülten.
- Fantasztikus... Remélem legalább lelkileg lányos, bár...van egy olyan érzésem így is össze fogja törni.
Az a lányoknál is megeshet, hisz Sammyről van szó. Ő mindentől összetörik.
- Hihetetlen, hogy te minden komoly dologból viccet csinálsz.
Bár méltatlankodik, nem bánja, Leo a hülyeségével oldja a feszült, fura helyzetet.
- Leo, az istenért!!!! Tudod milyen kínos volt? Alig bírtam kirugdosni a házból! Ez egy rohadt ellenálló példány volt! És jobban örültem volna egy transzinak, mert azt a hajánál, csöcsénél fogva legalább ki tudtam volna rúgni
Újra magára talál, mert már kiabál, habár a végére elfogy belőle a szusz, megfájdul a feje a saját hangjától.
- Miért ne lehetne kirakatban mutogatni az öcsémet? Sammy jól néz ki. Minden rendben vele, amíg nem szólal meg. Nem használtak ki...vagyis, mindegy
Motyogja keserűen.
- Oké, nem voltam kedves, de Sammy megbocsátó
Kicsit elkínzott lesz a hangja, gyorsan elhallgat. Azt sem tartja kizártnak, hogy Stan könyvbe olvasott ezekről. Vállat von. Legalább megpróbálta, de naiv volt és hülye.
- Hm...talán, de azért ezt rendesen elrontottam. Ő sem volt jobb bátyja Sammynek, de ahh... Kíváncsi vagyok mit csinál most vele
Néz el Leo felett aggodalmasan. Arra tippel csak ellátja aztán hagyja sírni.
- Igen
//Kenny mondta!! XD//
Kicsit zavarban van, de azért ki kellett mondania. Hálás most a srácnak.
- Kösz. Mondj még ilyeneket és hányni fogok
Komolyan Neki beszél a szarról? Ráadásul Q fején?
- Hát...egészségügyi okokból biztosan...karban tartják, felmossák és erős fertőtlenítőket használnak, de jó...tudod mit? Agyrázkódásom volt
Ez mindenre mentség.
- A főzés, de az megintcsak megerőltető. Én szeretek mozogni. Be is golyóznék,ha egy helyben kellene ülnöm. Jól leszek, ne aggódj
Mosolyog rá fáradtan, mert ennek tudja be a megjegyzést.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyCsüt. Júl. 13 2017, 21:48

Már épp csillapodna a röhögésre, mikor újra késztetik rá.
-Nemzőképes... baszod... ilyet is csak Ti mondtok... bazzeeee, nemzőképes!!! Én értem hogy fürgék a spermái, de tudod pina közelébe kellett volna érniük legalább, de Sammy?!
Röhög, nem, nem bírja ki, Sammy számára nem tűnik egyszerű esetnek az ágyban sem.
-Nem, elmondtam úgy, ahogy Te szoktad: akkurátusan, választékosan!
Vigyorog a toszásra. Erre szerinte nincs jobb szó.
-Nem mondod! Ki nem találtam volna! Micsoda domina lett volna, fogja a rezegős dildót és feltolja Neked! Wúúú!
Röhög megint, ez kész!
-Csak nem, bár az első szerelem meg kapcsolat meg minden faszom fájdalmas, nem? Ezt is át kell élni, hogy tanuljon belőle. Addig meg élvezze.
Csillapszik és vállat von, szerinte nem katasztrófa, az sem ha a csávó lányos. Bár akkor ki lesz a férfi a kapcsolatban? Hm.
-Hát de ha vicces!
Röhög megint, nem bírja ki. Aztán pippan be a másik a qva miatt.
-Hát az a dolga hogy kielégítsen, ennyi pénzért ajánlom is legyen kitartó ha csaj ha csóka! Úúú de agresszív valaki! A műcsöcsön ragadó Quentin! Ez lesz az új neved! Ez tetszik!
Esélye sincs Quennek, most mindent elbagatelizál a barátja.
-Hát... nem szólal meg, de összerezzen, elbujdos, szerencsétlenkedik, jaaa, végül is lehet a testéért szeretni, ha kikötözöd az ágyba.
Végül is... végül is.
-Quen... ecsém... katasztrófa csajaid voltak, nekem is volt pár, de maradjunk annyiban most talán a mostani oké lesz.
Bár még nem ismeri, de az elmondottak alapján rendben lesz. Neki nem valami hú meg ha, de az ő.
-Az, de tudod nem felejt. Többet ne légy vele ilyen, mert ha Neked meg is bocsát, magának nem fog.
Mondja aztán óvatosabban Sammyre.
-Mit csinálna vele? Teletömi gyógyszerrel, közli ne bőgjön mert n old meg semmit és gondolja végig pontról pontra az életét kisbaba korától, hátha rájön hol gyökerezik a hiba, ő meg elmegy enni... Stanről beszélünk.
Neki Stan akkor is egy gép, nem kedveli.
//Úúú bazz tényleg, a bátyó XDDD

-Csak illusztráltam a bátyád érzéseit, nem tehetek róla, hogy hányatós!
Közli a csöpögő szarra, dehát nincs mit tenni. Minden esetre Leo rendes, nem ragozza tovább.
-De Te is azokat használsz, nálad egy koszevő lény fél perc alatt szívinfarktust kap... Igen, az volt, maradj a seggeden.
Bólogat, hogy egyetért, ne pattogjon a másik. De azért otthon jobb lenne...
-Jaj már.. lépj már ki a tökély háziasszony szerepből és mondj egy harmadikat! Ah, ne a mozgást baszod! Sakkoz vagy olvass, ó, pótold a meg nem nézett filmek listád, nézz filmeket! Hajlandó vagyok a szarjaid nézni Veled, csak maradj a seggeden! Megegyeztünk?
Művészfilmek... a halála, de most Quenért ezt is, reméli értékelik láthatatlan listán vezett pirospontok garmadájával!
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyKedd Aug. 15 2017, 19:34

Leo kiröhögi, pedig ő csak... Nem is érti ilyen helyzetben miért tartsa magát.
- Olyan vulgáris vagy! Mennyire odavannak érte a csajok, simán megerőszakolhatták volna! Csak egy olyan lánnyal lett volna dolga, mint Tina!
Szerinte ő képes lenne rá, dehát ugye testvérek
- És még ettől féltem! HOgy bántja egy lány! De egy férfi...mert a melegek is férfiak, vagy olyasmik
Nyögi. Mert persze azt el kell ismernie hogy nem teljesen azok. Akkor is ki van akadva és Leo megérthetné. Csúnyán néz rá.
- Nem röhögtél volna, ha nálad próbálkozik! És igazán megtarthatnád most a szemétkedéseid, én is ilyen köcsög voltam, amikor leszúrtak? Nem!
Legalább aggódna, vagy viszonozná most, hogy fordult a kocka.
- De Sammynek az is tragikus, ha csúnyán nézek rá! Hahh...folyton keresnem kell rajta az öngyilkosságra utaló jeleket
Sóhajt és sajnos komolyan gondolja. Nagyon képben kell lennie éppen hányadán állnak, Sammy és első szerelmi csalódás? Minimum erek felvagdosása. A legrosszabbra számít.
- Micsoda alak vagy! Kívánom, hogy hozzon össze a sors egy buzival! Támadjon le az a Reeven!
Sziszegi mérgesen, ő az egyetlen buzi Leo közelében, tudomása szerint.
Csúnyán néz rá
- A húgodnak mégis tetszik.
Próbál visszavágni, mert azért érzi, hogy nagyon le van nézve az öccse. Vannak hibái, de azért nem csúnya.
Biccent, hogy Suzy oké lesz. Mered viszont maga elé kínlódva, hogy Sammy nem fog magának megbocsátani. Ez bizony baj, most érzi hogy nagyon rosszat tett neki.
- Nem akartam...
Mondja egészen gyenge, vékony hangon. De nem folytatja, mert nyelnie kell. Rossz most neki, gyötri a bűntudat.
- Hm, talán most ez kell Sammynek.
Sóhajt.
- Remélem is, engem a koszevő szörnyek irtásáért teremtettek. Én vagyok clean man
Hozzá akar tenni ő is valami vicceset, elvégre Leoval beszélget. Mögötte humorban mindig elmarad. Igazából mindenkitől elmarad valami miatt. Nem érez magában semmi "túl" ilyet, vagy túl "olyat"
- Igen, a filmek jók lesznek. Megérdemled
Közli gonoszkásan és elhatározza, hogy a legművészibb eddig nem látott listáját fogja megetetni Leoval Very Happy

//szerintem lassan zárhatjuk, hazamegy és agyfaszt kap XD//
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo EmptyKedd Aug. 15 2017, 22:06

Nem bírja, szemét törölve röhögcsél.
-Hány éve ismersz? Szerinted most újat mondtál bármivel is?
Leo és a vulgaritás... mintha két külön fogalom kellene legyen, de komolyan.
-Jaj baszod... megerőszakolni... én már akartam erőszakoljanak, de nem tudnak, nem olyan könnyű az, ne légy hülye. Meg komolyan, annyira gáz lett volna, ha megdug egy csajt így? Már ha felállt volna Neki, szerintem ott lettek volna gondok, tudod...
Mármint anélkül nehéz, de ha meg már feláll, hol az erőszak? Az örök kérdések, ugye.
-Tina, jaj hagyjál már, Ő addig húzza az agyát míg igent nem mond, de az mióta erőszak?
Nevet, Tina, ugyan már.
-A melegek nem agresszívak, lányosak, de mondom, ha istenesen seggbe toszták volna nem tudna ülni és nem vigyorogna. Szerintem vigyáznak egymásra.
Ez az ő szerény meglátása.
-Jaj már, de veled nem csinált semmit csak felajánlotta hogy leszop és beleélvezhetsz a szájába meg a seggébe vagy istn tudja mit csinálhattál volna vele, hát már ne is haragudj, ha nem tudlak sajnálni, főleg hogy nem lett semmi! És ez nem szemétkedés hanem hangulatcsinálás aranyapám, besavanyodtál! És jah, leszúrtak, mert ittam, tanulság: ne keverd a sört, a martinit és... volt még valami tömény is, de nem emlékszem, nagy az esélye hogy megint bebaszok, de sebaj!
Legyinti meg éppen hogy a vállát szinte hozzá sem érve, hogy lazuljon le, egyiküknek sem lett baja és nem is szemétkedik. Annyira.
-Hát ha bebeszéled Neki, hogy kell akkor hamar temetheted. Örülj ha boldog bazdmeg, ennyi elég.
Komolyan, mint a szülei Chloéval, hogy mennyire életképtelen, holott nem, csak nem hagyják élni. Ettől lesz az, nem mástól...
-Reevennek van saját kurvája, nem kellek én oda, amúgy mikor bebasztunk megtehette volna, de nem tette, de ne fossál már kajak paranoiás vagy baszod! Sammy pasija közelében is csak a fal mellett leszel hajlandó közlekedni?
Érti arra a segge a falat súrolja, de felhorkan, legyint.
-Chloé? Na igen, imádja az elvont alakokat. Kár hogy Sammy buzi, bár annyiból nem, hogy életképtelenek lettek volna együtt szerintem... valld be, hogy azok lettek volna!
Mosolyog, mert ő kedveli Sammyt, de nem tartja olyan srácnak, akit a teste miatt tartana valaki, maximum a lelkülete miatt. Bár női szemmel valószínű helyes, de akkor is.
-Tudom... azért mondtam csillapodj ha nem tetszik valami, vili? Számolj el ötvenig és utána szólalj meg. Akkor nem lesz baj.
Mondja már kedvesebben, mert tudja ő hogy nem bántaná Sammyt, de most akkor is sikerült, be kell lássa.
-Jah, baszottul... hagyjuk már.
Szerinte senkinek sem kell a Stanley módszer.
-Az tuti baszod! Ha jobban fizetne egy takarító állás vagy hogy olyan céged van, világelső lehetnél!
Bólogat, sőt, ha lenne kémiai érzéke, vegyész lenne a barátja, ebben is biztos.
-Hah bazd meg! Így legyen veled jó fej az ember, itt nevettetlek, Te meg szadizol. Megjegyeztem, pisálok én még a WC kagylód mellé!
Mondja oda, ha már harc, visszavág, de aztán csak nevet. Nem merényelné meg a barátját ennyire. De a lista miatt előre fél, majd próbál sokszor bealudni, akkor elviselhető lesz (xD)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo   A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo Empty

Vissza az elejére Go down
 

A legrosszabb utáni legrosszabb Quentin és Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Izzie&David a HÖK utáni buliban
» Vizsga utáni pihenés - Amy and Naya
» "Ne szemetelj!" Quentin és Leo
» "A dzsungel kígyója!" Quentin és Joshua
» Leo kórházban! - Quentin és Leo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-