Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
"Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 "Alive" Leo-Christin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Alive" Leo-Christin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Alive" Leo-Christin   "Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyKedd Márc. 28 2017, 23:04

-Már rég az enyém, nem vetted még észre?
Röhögi ki ő is, mert szerinte is nevetséges ez a fajta egy kaptafa-ízlés.
-Az mindig jó...
Vigyorog, ha fantáziálnak róla általában jó, bár reméli Sammy nem csinált ilyet. Az... az nem lenne jó.
-Nem, nem, de ezért csipázzuk a bátyád. Ha normális lenne, unalmas lenne.
Vigyorog tovább, nem csak az alkohol teszi.
-Lehet Ő is belemenne, ne kockáztass...
Válaszolja a rózsaszín ingekre és Sammyékre.
-Dán lány? Miért, milyenek a dán lányok?
Nem vágja a filmet, ő nem egy művészfilm nézegető, az Quentin. A seggturkálás azonban még az ő kedvét is elveszi a vigyorgástól, ez gusztustalan...
Szerencse az egész elterelődik és táncolnak, bár... mindketten ittak rendesen, nem ettek szinte, hamar beüt. A csaj hisztit sem tudja hirtelen hova tenni.

-Nem. Ha így lenne el lenne kényeztetve a bátyád vagy csak szimplán becsavarodott volna.
Morogja, legyint, nem tudja de nem is akarja ezt most hova tenni. Tina meg mindent csak lázadásból csinál? Annak sem lenne több értelme. De így minden esetre nem engedi elmenni, annál makacsabb. És hovatovább Quen a változatosság kedvéért ezért is kinyírná. Rút halál.
-Én meg azt hogy nem. Ez az én házam.
Tudja le ennyivel, mintha valóban ezen múlva. Amúgy nem az övé, csak bérli, de attól még magáénak érzi.
-Ne üvöltözz ülj le. Vágom én mi van kislány, nincs gáz. Tényleg, tudom miért csináltad. Gyere, beszélgessünk.
Inti magához és előcsapja a hűtőből a sonkát meg a tojást, nekiáll tényleg vacsorát csinálni, a kulcsot nem adja. Hamar megvan, hiszen gyorsan sül a tojás, ki is teszi egy tányérra a lány elé ha leült, ha nem mutatja üljön le, hamarabb szabadul ha szót fogad.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

"Alive" Leo-Christin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Alive" Leo-Christin   "Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyKedd Ápr. 04 2017, 20:11

Megforgatom a szemem. Büdös dögje...
- Feltűnt
Hagyom meg hegykén.
- Persze
Biccentek Q csipázásán, én birom, hogy zanza a famíliám.
- Illene hozzá, de visszafogom magam, nehogy agyérgörcsöt kapj, ha meglátod. Az egy film, egy pasiról szól, aki nőnek érzi magát. Egyébként nem tudom, nem voltam még Dániában.
Vigyorgok gonoszan, mert most majd biztos fújol.
A táncnál fejembe száll a pia és elragadtatom magam. Felfújódok, milyen válasz ez?
- Egosita barom!
Sziszegem a képébe. Pont...ezért szeretem. Lépnék, mert elég gáz vagyok és mindjárt elbőgöm magam. Mit gondoltam? Hogy egy gyors menet után jobb lesz? Kiderül, hogy nem is olyan jó az ágyban? Kell valami égi jel? Legszívesebben pofon vágnám, ez most a sírva menekülős pillanat, ez a pöcs meg játssza itt a... nem is tudom mit képzel magáról! Egyáltalán hogy lehetek belé esve? Biztosan van ezer jobb parti is, akkora lúzer vagyok, hogy Sammy hozzám képest királyfi!
Arrébb lököm, szememben könnyek gyűlnek.
- Úgyis...kijutok!
Eddig mindig minden összejött, amit nagyon akartam az életben egy dolgot kivéve. Lepoldot. De ha ki akarok menekülni a házából, ki fogok.
- Mi? Mi az, hogy vágod?
Nézek rá dermedt rémülettel. Úristen, Úristen,Úristeeeen!
- Nem, nem kell semmit mondanod, de biztos, hogy nem érted! És akkor mi van? Holnaptól soha többet nem látjuk egymást, már rég meg kellett volna tennem. Hülye voltam és gyenge, jó? Kurvára felejtsd el, mintha semmit sem jelentene, mert felfújtam, nem is jelent. Most meg engedj el, nem lehetsz ennyire kegyetlen, hogy tovább alázol
Nézek rá égő, duzzadt szemekkel. Tényleg egy férfi sem bánt még így el velem.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Alive" Leo-Christin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Alive" Leo-Christin   "Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 06 2017, 19:48

Vigyorog, hogy övé a világ.
-Najah... Sammy rózsaszínbe suhan... megölel pink fiúként nyilvánosan... pff. Ugh, a transzik kemény dió, az még nekem is sok, a buzik csak buzik, azok egyszerűek.
Legyint de némi fintor bejátszik, milyen beteg filmeket néz Tina.
A tánc és a pia együtt nem jó kombó, így fel sem veszi hogy egoista baromnak mondják, csak bezárja a lakást (Sammy óta bevált módszer, ha a Collinsok futnának) és neki áll kaját csinálni, kell az. Azért is hogy tudjanak még inni.

-Aham... ha kiengedlek tutira. De a csomagjaiddal nem jutsz ki, ami itt marad azt meg kidobom. Nem ajánlom...
Csak hogy legyen oka a másiknak maradni, hiába nem akar. A csajok finnyásak a cuccaikra. De azért odamondja, hogy vágja mi a szitu, nincs para, üljön le. De a válasz eléggé fura, lassan olyan fejet vág, mint valami hülye.
-Miért ne látnánk egymást? Meg mi ez a nem jelent semmit duma? Fura vagy Tina... Azt hiszed berágok, mert tucat srácot csináltál belőlem? Amolyan nincs ló jó a szamarat is? Haggyá' mán' lógva. Figyuzz, vágom, hogy tetszik az a srác és ittál és érezni akartad hogy csaj vagy, olyan csaj, aki bárkit megszerez. Ez tök normál reakció, nem veszek veled ezért össze egy életre... Olyan mintha a húgom lennél, tudod jól, vagy legalább is unokahúg... ilyesmi. Nem tudsz olyat csinálni hogy komolyan berágjak, még a hülye bátyád sem tud, pedig neki vannak faszságai. Nem vagyok kegyetlen amúgy, épp hogy vigyázok rád. Sammyt sem engedtem haza, mikor megmondtam neki, hogy tudom hogy homokos, ő is el akart futni. Ez olyan Collins vonás, he? Maradj nyugodtan. És nem azért utasítottalak vissza mert nem kedvellek vagy mert nem lennél jó csaj, hát nálad belevalóbb kis csajt nem ismerek. OKsa?
Nézi a másikat, össze vissza hadovált, nem értette, de reméli így már rendben lesznek. No meg eszik a másik, közben előttük gőzölög a kaja.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

"Alive" Leo-Christin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Alive" Leo-Christin   "Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 10 2017, 20:57

- Eléggé leégetne, jah
Már csak azért is érdemes lenne. Sammyt a buzit rászabadítani Leopoldra. Hű, tényleg gonosz vagyok...
- Sammy nem egyszerű, de ott plusz konfliktus is van, hogy nem bírja eldönteni fiú-e vagy lány.
Bólogatok, aztán "mi van?" fejjel válaszolok. Művészeti suliban voltam!
Gyűlölöm most ezt a seggfejet! Leégetem magam és tovább fokozza! Leüvöltöm a fejét
- Akkor esküszöm kiherréllek te köcsög!
Üvöltöm hisztérikusan vele. Engedjen már utamra a kurva életbe! Most csak megjátssza? Nem...nem, úristen. Lélegezz! Leo...hülye, totál...zakkant, nem jött rá! Talán még nem késő visszacsinálni?
- Aha. Aha, akkor jó.
Nagyot reccsen a szívem az unokahúgnál, de engedelmes kutyaként bólogatok. Én barom...hogy tovább gondoltam, akár egy percig is! Túl kell rajta lépnem! A sminkem...úristen hogy nézhetek ki?! Leo soha nem fog rám nőként tekinteni, kész, ennyi. Ideje megint dugnom valaki érdekesebbel, valakivel aki nem egy tucat csávó motorral, droggal, menőnek hitt tetkóval, vagy egy izomagyú pöcs, egy béna emo, fú...mennyi ilyet összeszedtem már. Olyan kell, akin kiélhetem magam.
- Ja, persze, abszolút. De nekem tényleg nincs most kedvem ehhez. Aha...
Itt a vacsora, az asztal, gondolom készített ki poharat és van benne valami folyadék, ami nem feltétlenül alkohol. Ha így van, akkor felkapom és a képébe öntöm.
- Bocs, rossz reflex. Ha visszautasítanak, szemét vagyok. Még akkor is, ha csak a képzelt unokahúgod vagyok, aki amúgy belevaló csaj, persze. Vágom. És most hívok egy taxit! Én nem vagyok az öcsém, hogy lúzerül, vagy elveszve kódorogjak valami csöves mellékutcában. Fogom magam, hívok egy kibaszott taxit, felkeresem az egyik régi jó ismerősöm, aki szintén jó csajnak tart és átkúrom vele az éjszakát. Na csá!
Megragadom a bőröndjeimet és ha ezek után nem enged el, a rendőröket fogom hívni. Leo nagy mázlija, hogy ezt Quen sosem tudja meg és én tényleg kefélni fogok. Én legalább...
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Alive" Leo-Christin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Alive" Leo-Christin   "Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 10 2017, 21:13

-Hát ez az bĐszod, mi az hogy nem bírja eldönteni?! Sammy ebből a szempontból egyszerű, fiú és kész. És a fiúkat szereti, ez is megvan. Nem komplikált, de egy transzi...
Na már beteg szerinte is..
-Aham.
Fel sem veszi, úgy sem megy el, ha még is, akkor sem dobná ki, csak szólna Quennek vigye el és beszéljen a tündérkirálylánnyal.
De úgy fest megnyugszik a másik, hogy elmondja, nem volt gáz, megesik hogy tucatszámba veszik az embert úgymond, szerelmi bánatos, ivott, ilyesmi.

-Már mihez?
Nem érti mihez nincs kedve a kisasszonynak, erre az üdítő az arcába csattan, csak pislog, hogy ezt most miért kapta?!
-Mert az aztán megoldás... csak cefetebbül fogod érezni magad, hogy odadobta magad idegességből. Élvezni sem fogod. De hogy nektek nőknek soha de soha semmi sem jó! Ha hagyom magam az a baj, ha megóvlak az a baj, ha nem akadok ki aza baj, ha kiadok akkor meg pöcs vagyok és érzéketlen? Tina, ha megvan szedjél gyógyszert bazd meg, hisztis picsa vagy most... menj ha akarsz, az ember próbál kedves lenni meg feldobni erre lebaszol a semmiért?! Bocs ha nem duglak meg, mert miért ne... vagy olyannak nézel? Vagy Te magadat, komolyan?
Nem is tudja melyik a kiábrándítóbb, ez ki is ül az arcára, de odabassza a kulcsot az asztalra, hogy ha akar menjen, ez neki magas, Sammy legalább konzekvensen bőg, azt lehet érteni, de Tina... hisztisebb mint valaha! Inkább keres valami konyharuhát és megtörölközik, elmarja a tányért az asztalról és bevonul a nappaliba a kanapéra, közben csak ennyit mond:
-Csinálsz amit akarsz ha már ennyire érett nő vagy...
De érezni tényleg azt csinál a másik amit akar, ő ott marad a kanapén de baszik segíteni ha a másik menne, kijelentették megoldják. Nem csak Tina tud suttyó lenni, Leopold is.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

"Alive" Leo-Christin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Alive" Leo-Christin   "Alive" Leo-Christin - Page 2 EmptyKedd Ápr. 11 2017, 14:08

- De csak ebből a szempontból
Teszem hozzá, mert minden más szempontból elég komplikált az öcsém.
- Mindehhez. A kajádhoz, hozzád
Soroljam mennyire nincs kedvem hozzá? De jobb ha megmutatom!
- Honnan tudod hogy érzem magam? Fogalmad sincs róla! Borzasztó, mi? A férfiakkal egyszerűbb de mit csináljunk Leo? Igen, az vagyok!
Vörösödök, még bocsánatot merészel kérni? Könnybe lábadnak lázadó szemeim és gyorsan elfordulok tőle.
Nagy, sírós levegőt veszek, meghallom a kulcs csattanását az asztalon. Gyorsan felkapom és magamhoz szorítom. Hallom, ahogy bemegy, gyorsan kirángatom a bőröndjeim az előszobába. Azt hiszem el is pattan a kereke az egyiknek. Franc, franc!
Kulccsal kinyitom az ajtót, kidobálom a koffereket, behajítom a kulcsot az előszobájába, aztán becsapom az ajtót.
Rohanvást indulok meg az utcán és szinte sikoltva hívok taxit.
A söfőrhöz aztán nem nagyon szólok és ő sem kérdez. Az az igazság túl szerencsétlennek érzem magam a dugáshoz, úgyhogy csak haza megyek és otthon ugyan azt a hazugságot adom elő, mint Lepolodnak, hogy valami pasi... Végülis, nem hazugság. Másnap persze már aktívan próbálom elfelejteni. És nincs igaza, rohadtul élvezem, kevesebbet jut eszembe és nem érzem magam olyan "rossz nőnek"

// köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

"Alive" Leo-Christin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Alive" Leo-Christin   "Alive" Leo-Christin - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

"Alive" Leo-Christin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-