Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 The date Suzy-Quentin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07 2017, 23:37

-Még ez a szerencse! Hogy én? Hát nem is tudom, néha... de nem vagyok kimondottan sírós, tudod... olyan... nem is tudom. Tényleg? Milyen aranyos, biztos nagy szíve van! Biztos, szerintem valami olyan csajszi lesz, aki segít az embereken meg adományoz meg ilyesmi, menő jófej dolgok!
Miért ne? Végtére is az emberek magukhoz hasonlót keresnek, nem?
-Akkor jó...
Akkor talán nem volt magányos gyerek a másik, az szomorú lenne. De nem tud sokáig szomorú lenni, mert törpapa?
-Úúúú mutiiiii!
Szinte elkapja a telefont mikor mutatják a képet, de nagyon kell nevetnie, mert ez mókás!
-Grincs? Nagyon fura párosítást választottatok! Na igen, én se tudtam, hogy ti ismeritek egymást!
Nevetgél, majd próbálja azért védeni Josht, hogy szerencsétlen, rossz lehet neki, ne bántsa Quentin is.
-Húú, hát én eléggé aggódtam hogy többé látni sem akarsz, mert ennyire nyomi vagyok, hogy nem veszem azt se észre, hogy egy meleggel lógok... szóval szerintem nagyon is kemény küzdelem volt, ha nem egymással meg amúgy, meg ilyesmi, de uhhh, én örülök hogy nincs több küzdelem. Ó, igen? Hát nagyon jól csinálod... de én nem tudom hogyan kápráztassalak el...
Csavargatja a haját esetlenebbül, mert kínosnak érzi hogy fogalma sincs, hogyan vágódhatna be, hogyan tudná levenni Quentint a lábáról úgy, hogy ne hasraesés legyen szegénynek... sokszor felsül Suzy ugyanis az ilyenekkel.
-Aranyos vagy.
Mosolyog rá, mert zavarbaejtő ahogy nézik, de közben élvezi is. Jó együtt lennie a férfival.
-Szerintem én is az voltam, végtére is a barátja vagyok szóval...
Nem a férfi a hibás, Suzy is távolságtartó volt egy ideig. Idő kellett neki. De a csókhoz nem annyira, alig bír elszakadni Quentől, mert uhh meg hm, meg ah. De muszáj, nem ketten vannak és első csók, az sosem lehet túl hosszú, rögtön rájönne a másik, hogy odavan!
-Annak gondollak. Tudod, ha nem annak gondolnálak akkor valami gagyi dolgok nyögnék be hoyg uhm, persze! Naná! Nálad határozottabbat még életemben nem láttam, max King Kongot... elég határozottan rabolta el a csajt. De ez rossz hasonlat, szóval hadarnék valami hülyeséget, te meg csodálkoznál, mire én egzecíroznám, mennyire határozott vagy, és tök átlátszó lenne és... szóval nem tudok hazudni, az vagy.
Nem épp tömören de kinyögte mi a lényeg. Aztán meg is érkeznek, nagyon izgatottan várja, főleg mert ha jól látja színház! Lehet valami mesés darabot néznek? Izgalmas! Aztán Quen kifejti hova jöttek és csak pislog.
-De ez milyen? Színészkednem kell? Nagyon rossz színész vagyok Quentin, én rettenetesen izgulok a színpadon, nem akarlak beégetni, olyan jó a randi, de el fogom rontani, mert izgulok! Nem lehet, hogy nézlek téged? Jó nézni téged, nagyon is jó, te biztos ügyes vagy, olyan ügyesen csinálsz mindent...
Látszik erre nem számított, el is vörösödött és hadar és izgul, ráharap az ujjára finoman, hogy most mi lesz, el fogja rontani, mert béna, pedig Quentin biztos menő csajt akar magának. Ráadásul ha izgul semmit sem bír megjegyezni, de nem igen érti milyen színház ez, ez látszik.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 19 2017, 17:41

- Miért, Josh az?
Ő úgy vette észre, számára nem probléma, van néhány sírós jelenet a filmben, dráma... Kaján mosolyát alig tudja elrejteni.
- Igen, nagyon aranyos, az anyai ösztöneid biztosan előjönnek nála, a húgomnak nincs sok, mégis folyton babusgatja, mint valami plüssfigurát.
Rosszallás fut át az arcán, de aztán elmosolyodik. Sammy igazi főnyeremény, ha cuki dolgokkal akarja lenyűgözni a csajokat. A barátnőjelöltön csak mosolyogva bólogat, Chloe lenne tökéletes, de az egy másik hosszú történet.
Megmutatja a képeket, nevet.
- Nem is tudom már hogy jött... Dehogyis, nem vagy nyomi, kicsit sem. Mármint....arra gondolsz, ő küzdött önmagával?
Ezt nem egészen érti, talán a bók miatt, amitől zavarba jön, viszont aztán szélesen rámosolyog.
- Engem már a puszta lényed is elkápráztat.
Suzy ilyen "shining person" elkápráztató a puszta kisugárzása, de ő nem egy lehengerlő személyiség, ha szép is a mosolya, magát az átlagos-unalmas, cseppet sem sziporkázó közepesek közé sorolja.
- Öhm...kösz
Kicsit elpirul, mert biztos feltűnt neki, hogy bámulja. Josht témáját nagyon nem akarta erre a randira, részéről el is engedné. Az első csók nem hosszú, de mielőtt beindulna, talán jobb is hogy mennek. Addigis Suzy továbbra is kápráztatja el. Kitör belőle a nevetés, hihetetlen a lány dumája és hogy hogy jön Kin Kong a képbe. Ha kiszálltak meg is döngeti a mellkasát, már az csak az ordítás hiányzik, de azt nem játssza be, ez most egy rekedt Kin Kong alakítás.
- Te pedig elképesztő és a majom hasonlat ütött. Hiszel a horoszkópokban? Egyszer megnézhetnénk, csak érdekességképp...az egymásét. Nincs ilyen könyvem, úgyhogy az interneten...
Hirtelen, ismerkedős ötlet, mondjuk elég gyenge duma, hogy felhívja Suzyt.
- Nem tetszik? Csak interaktívabb, apróságokban kell segíteni...Nélküled nem szeretnék. Nem kell bemenni, ha nem akarod, megnézhetjük, játszanak-e valamit, vagy haza is mehetünk, haza is kísérhetlek.
Látszik, kicsit ijedtebb - ennyit Kin Kong magabiztosságáról, de mobilis. Ha Suzy mégis bevállalja, beülnek és tényleg nem velük játszatják el a darabot, vannak 15-en legalább, kis, zenés kamaradarab, családi élet jeleneteket, könnyed szerelmes dalokat mutatnak be. Néha-néha megkérnek egy-egy embert, legyen fogas, kisbaba, vagy kutya, így Quentinnek lehetősége adódik eljátszani egy nyikorgó széket, Suzynak, ha vállalja egy mobiltelefont. Amennyiben a lány, darabot szeretne, kapnak jegyet egy felnőtt bábjátékra, romantikus tematikájú, játszanak az árnyakkal is, az igazán érdekes. Quentin alkalmazkodik. Mindenesetre, amint vége, felteszi a nagy kérdést.
- Van kedved felugrani hozzám, vagy inkább haza mennél?

Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptySzomb. Jan. 21 2017, 13:37

-Hogy Josh sírós-e? Azt hiszem nem...
Nem látta még sírni, mikor elájult a lakásán is inkább zavart volt.
-Megeshet... de már nem olyan kicsi nem? Furán venné ki magát, ha pátyolgatnám, biztos rossz néven venné...
Mert félő, ha ennyire cuki Quen öccse, akkor valóban ő is megölelgetné mint valami gyereket. A törpapás kép megnevetteti, majd zavartan pislog a kérdésre.
-Is, meg én is tanácstalan voltam, mennyire etikus két férfival egyszerre randizni, mert annyira akartam veled, de akkor még nem tudtam hogy ő meleg, és mondom mit fogsz te is gondolni rólam, meg ő is, meg az emberek, de Rachel azt mondta, nyugodtan menjek el veled, ha ennyire akarok az jelent valamit, szóval.. aztán a végén még azt is mondta, milyen jó hogy Josh meleg, mert így végre nyugodtan lehetek veled és... azt hiszem igaza van. A húgom nagyon cuki lány, ha nem is annyira cuki mint a te öcséd.
Mosolyog még kicsit zavart pirulással küzdve. Aztán Quen olyat mond, hogy még a füle is színt vált.
-Jaj, miket nem mondasz...
Fésülgeti a haját zavarában, alig mer ránézni, még a végén elolvadna, mint a fagyi nyáron a tűző napon. Szerencsére Josht is tisztázták, már amennyire ezt lehet, a csók meg egyenesen fantasztikus. Nem túl hosszú, az nem lenne valami erkölcsös, de nem baj, egész este lopva puszilgathatja Quentint!
A kocsiban meg már azt magyarázza, hogy ő nem tud hazudni, King Kongot is belekeveri az érvelésbe, de igazán akkor lesz ez vicces, mikor Quentin eljátssza a gigászi majmot.

-A horoszkópokban? Hmmm, azt hiszem igen. Mókásak!
Bólogat, miért ne, ha azt írják összeillenek, majd nagyon bólogat, ha meg azt nem, majd lehúzza hogy badarság és bebizonyítja, hogy DE! Ez a terv. Szerinte igazán csajos terv, de Quentin csak elnézi majd neki. Az viszont nem esik le neki, hogy majd ma, hogy emiatt menjen fel. Főleg mert a telefonon is van net. A színház viszont kissé megijeszti, hogy béna lesz. Mármint ő, nem a darab.
-Nemnemnem.... akarom! Csak izéé... ne hagyjál magamra.
Húzza össze magát, fél elbénázza, de annyira kíváncsi, hogy megnézze, nem akarja kihagyni. A félelme aztán alaptalannak bizonyul, mert nem arról van szó, hirtelen magolja be Júlia szerepét és adja elő, hanem egészen egyszerű és mókás dolgokat kell csinálni. Quentin mint nyikorgó szék nagyon tetszik neki, ezen felbuzdulva belemegy, hogy ő meg mobil legyen. Amikor meg kell csörrennie, szajkózni kezdi hogy "ring-ring", de a nevetéstől még dallamot is kap a hangja, kicsit el is neveti, de senki sem szólja meg, szerencsére ez nem a komolyságról szól.
A végén teljesen szórakozottan jön ki Quentinnel, ecsetelve ki mennyire vicces volt, hogy az egyik szerelmes dal milyen szép volt és így tovább, félő nehéz is lesz lelőni. De csak hagyja szóhoz jutni a másikat, a kérdés immár egyértelmű, nem úgy mint a horoszkóp esetén.

-Húúúú nem bírnék aludni! Teljesen éber vagyok, éberebb mint egy... nem tudom, bárminél! Szívesen átmegyek, szeretnék még veled lenni, ha most haza kéne mennem úgy érezném nem voltunk eleget együtt, ami persze butaság, mert nem két perce találkoztunk, de érted, még annyira buzog bennem a randi élmény, annyira jól érzem magam! Ú és mit csináljunk? Mondjuk én ennék pár falatot... csinálhatnánk együtt valamit! Valami egyszerűt.... amit nem bénázok el... tudod én fele annyira sem vagyok ügyes, mint te, de lelkes vagyok és az egyszerű dolgok nekem is mennek! Nem kell főzni, lehetne melegszendvics, vagy valami... tudod... mit szólsz? Vagy nem ennél? Mit csinálnál szívesen?
Teljesen felpörgött és valóban olyan érzetet kelt, hogy nem is este van, hanem most kelt fel és ivott még egy kávét is, hiába nem szorult rá. Csüng is Quentinen, átkarolja a derekát, csillogó szemekkel nézve fel rá, egyik kezét a mellkasán pihentetve, nevetgélve. Rég érezte ennyire jól magát.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 26 2017, 17:29

Érzi, hogy le kell állítania magát, túl sokat firtatja az exet, ha egyáltalán annak nevezhető.
//amikor bevallotta, hogy meleg sírt XD Én emlékszem azokra a hszekre! XD//
- Sammy kortalan, nincs még egy 22 éves fiatal férfi szintjén, meglátod, kisfiús és Tina is folyton matyarássza
Mutat az ujjaival fogdos mozdulatot, néha olyan, mintha Sammy lenne a rongybabája. Nem is tudta, hogy Suzy ennyire akarta...akaratlanul is somolyog az orra alatt.
- Tudtam róla és megbeszéltük, nem lett volna fura, az meg ne érdekeljen, mit mondanak mások. Különben is ez LA nem egy falu, ahol mindenki kibeszéli a másikat. Máris szimpatikus! Ez nem verseny, lehet a te húgod is legalább olyan cuki, mint Sammy, vagy aranyosabb. Viszont az én húgom egyáltalán nem az.
Súgja, Tinára nem a "cuki" szót használná. Hihetetlenkedve konstatálja, hogy arról beszélgetnek, melyikük kistesója a cukibb. Ez valamiért baromi kislányos, úgyhogy gyorsan váltana, mielőtt Suzy Quentin határozott és férfias ábrándképe darabokra szakadna.
- Semmi furcsát
Kacsint rá, Suzy valóban elképesztő, csak érezteti, mennyire tetszik neki. Apróságokkal igyekszik a kedvében járni, mint a fotózkodás, a nagy majom eljátszása. A próbálkozása igaz, gyenge. Ki is bámul az ablakon, mi ütött belé, horoszkópok...
- Öhm...oké, akkor majd ha van kedved...
Kicsit elveszti a fonalat, mert még mindig nehezen dogozza fel a saját hülyeségét. Horoszkópok... Aztán, hogy rossz ötlet volt az improvizációs színház.
- Nem, dehogy.
Fogja a kezét, egy percre sem engedné el, hogy magára hagyja és reméli valamennyire élvezni fogja. Nevet, mikor Suzy telefon lesz, de az egész jókedvű, felszabadult hangulatban telik. Suzy beszédes, így hát nem aggódik, élvezettel hallgatja és pörög vele, már amennyire fel tudja venni a ritmust.
- Hát, ha álmos lennél és haza akarnál menni, hazakísérnélek, aztán a küszöbön megcsókolnálak, úgy tennék, mint egy kedves úriember valamelyik romantikus filmedből.
Vigyorog, egyébként ki lenne békülve ezzel is, első randi, nem várja el hogy... csak annyira borzasztóan vágyik még a társaságára.
- Igen, én is úgy érezném. Ez nagyszerű, mert én is és igen, van is kaja otthon, mindig van, de szívesen csinálok neked bármit, csinálhatunk! Étterembe is mehetünk még, nincs annyira késő. Mit szeretnél? Egyáltalán nem gondolom, hogy béna vagy. Melegszendvics? Akár és akkor szeletelgetnéd a sajtdarabokat? De, ennék én is. Bocs a horoszkópos ötletért, béna volt...
Hogy mit csinálna szívesen?
- A legszívesebben...
Közelebb lép, megcsókolja, felesleges beszélni róla, ha csinálhatja is. Ráadásul olyan közel ment a lány, hogy keze automatikusan a derekára siklik, a másikkal a haját söpri a füle mögé. Csak csókolja szenvedélyesen, most kezdeményezőbben, belefeledkezik a hosszú, szédítő nyelvjátékba, megfeledkezve a környezetről, vagy gátlásokról.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 26 2017, 21:12

//Jó, de az egyszer volt, nem olyan mint Sammy, hogy lépten-nyomon pityereg, az a sírós xDD//
-Tényleg? De ő a nővére az más... de persze ha nem bánja... én elég közvetlen tudok lenni, de sokszor rám szóltak, hogy ez nem jó, így eléggé leszoktam róla.
Mike is sokszor rászólt, hogy félreérthető, nem kéne.
-De azért mégis...
Motyogja, mert Sebastian a kollégája, ha Josh rosszakat mond, lehet Sebastian tovább adja, vagy Quentin, mégiscsak kollégák, ilyesmi előfordulhatott volna. A cukiságon nevetgél, nem gondolja lányos témának.
-Ha nem lenne Nigel, akkor biztos mondanám, ismertessük össze őket! De vannak Rachelnek kedves é aranyos barátnői, ha gondolod... akár a húgodnak is barátkozni!
Kuncog, bár ha Tina vagányabb, akkor lehet nem kérne belőle.
Bókolnak neki, azzal nehéz mit kezdeni, de próbál folyamatosan Quentinnek is kedveskedni, ha mást nem megnevettetni. A horoszkóp valóban szokatlan neki, de nem zavarja.

-Jól van, majd megnézzük!
A színház eleinte ijesztő, de mivel Quentin végig vele van és ki is derül, hogy ez nagyon is vicces és jó dolog, akkor már teljesen felszabadult lesz újra, sőt, feltöltődik mint a duracell nyuszi!
-Mert te nagyon rendes és kedves férfi vagy! De nem bírnék aludni, neeeeem!
Nevetgél, dől a másikra, minden csak álmos nem.
-Mindig? Nálam sokszor nincs... egyszer csak elfogy, szublimál, de komolyan! Egyik nap még tele, aztán hopp! Lehet átjár a szomszéd vagy valami...
Nevetgél, de semmi ilyen, egyszerűen szórakozott és nincs benne rendszer mikor és mit vásárol.
-Neee, menjünk hozzád csináljunk akkor együtt melegszendvicset! Mi a baj a horoszkóppal? Félsz lebuknál, mennyi hibád van? Gondosan rejtegeted őket, ez tény, gyanús vagy!
Vigyorog, mert nem érti hirtelen miért szabadkozik a másik. Inkább megkérdezi mit csinálna szívesen de a válasz úúúúú... Keze feljebb siklik Quen mellkasán, felveszi a szenvedély fonalát és finoman harapdálja a férfi száját csók közben, játékosabb lesz, merészebb. Ő is teljesen elfelejti hol vannak, csak mikor már hangosan köhintek mellettük elhaladva, akkor kap észbe.
-Upsz... de úgy fest te nem csak szendvicsre vagy kiéhezve... Kaphatsz még, csak bújjunk el az emberek elől!
Kuncog és kezeinél fogva húzza Quent a kocsi fele, menjenek, induljanak, legyenek kettesben, mert az jó lesz. Nem gondolná, hogy feltétlen történnie kell valaminek kettejük között, de lehet ő is benne lenne, még nem tudja, nem döntött, végétére is ez az első randi még csak...
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyKedd Jan. 31 2017, 20:58

//úgy értve, persze XD//
Ő nem vette észre, hogy Suzy túl közvetlen és kifejezetten szeretné, ha sokat fogdosná...
- Először lehet megijesztenéd, ijedős, de később, ha már megszokott és elkap a Sammy szorongató-kedv akkor nyugodtan.
Persze a legjobb az lenne, ha őt gyötörné, sokféleképpen el tudja képzelni.
- Hagyd, senki nem számít, csak mi
Igen, van ilyen önző, de minek törődnének idegenekkel? Akik szeretik, különben sem fogják elítélni őket. Kap is Suzy csókot az arcára, mert Q megpecsételi önnön fontosságukat.
- Ne is mond, olyan jó lenne! Csak ismerkedne már lányokkal! Chloeval is folyton össze akarjuk hozni, ő Leo testvére. Tinát ne, ő túl vad.
Chloeval jól kijön, de más lányt nem is látott még vele. Nem emiatt akar veszekedést. A horoszkópot és színházat kezdi nagyon rossz ötletnek érezni, de végül legalább a színház jól sül el.
- Igyekszem
Nevet fel, örömmel hallja, hogy nem álmos még. Hisz akkor előttük az esete! Nevet nagyon, hogy Suzynál szublimál a kaja
- Ha a kicsik jönnek pusztítani, akkor nálam is, de éppen a váratlan éhenkórászok miatt mindig van. Az elég ijesztő lenne!
Nevet vele, félelmetes a lány humora.
- Oké, együtt
Tetszik neki ez a szó, hogy ketten csinálják. A horoszkópnál zavarba jön.
- Azt hiszem oroszlán vagyok, te? Majd megnézzük!
Úgy tűnik, a lánynak nem esett le, hogy ciki volt. Csókok szenvedélyes, már-már pajzán jelleget öltenek, a lassúból egyre követelőbb és szenvedélyesebb lesz, mikor bezavarnak holmiféle járókelők.
- Sőt, a szendvics sokadlagos. Tényleg? Akkor eljössz velem egy körre?
Vág be valami idióta dumát, miközben kinyitja neki kocsija ajtaját. Seperc alatt otthon lesznek, bár nem vezet gyorsan, valahogy nagyon célzatosan előzget. Kinyitja az ajtót Suzy előtt, elrohan kezet mosni, igazából biztatja erre a lányt is, főleg, hogy ételt fognak csinálni.
- Szóval...horoszkóp és melegszendvics. Megnézem a hozzávalókat.
Szarik ő a hozzávalókra, mégis előkotorja őket.
- Kifli van, meleg kifli jó lesz?
Kérdezi, pakolás közben megáll, hogy csókot lopjon Suzy telt ajkairól. Nem bírja.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyKedd Jan. 31 2017, 21:58

Az ijedős vág egy "jaaaj de cuki" fejet, majd szaporán bólogat.
-Jól van, remélem megszeret majd!
Kuncog, de tény, ha egyszer elengedi magát, akkor Quentin fogja kapni a javát, csüngeni fog rajta egy ideig, míg meg nem elégelik. De még nem mer nagyon ilyeneket, a színház után is még óvatos azért, ne legyen túlzó.
-Jól van...
Mosolyog, a puszira nem különben, ha csak ők számítanak, az jó, megjegyzi, bár szoknia kell.
-Tényleg? Lehet nem a Chloé fajta lányok az esetei nem?
Úgy gondolja csak ez lehet az oka, hogy még nem tudták összeboronálni őket.
-Jaaa, eléggé... mert ha Rachel enné fel a hűtőm, hát nosza rajta, de most a szomszéd Joe bácsi vagy az a fura macskás nőci... úúú...
Nevetgél, mert szórakoztatja a gondolat, persze kihallani, csak viccel, nem jár nála senki. Az együtt sütögetést is megbeszélik, majd kicsit elgondolkodik mi is az ő jegye.
-Ummm, rák vagyok. Az passzol az oroszlánhoz nem? Ha nem leszel jó, lecsippentem a bajszod, vigyázzál!
Piszkálja meg a gondosan leborotvált bajszánál a másik száját, majd nevet, de elmerülnek a csókban, Suzy is megfeledkezik magáról, mert elkapta a hév.
-De csak ha jó a verdád hapsikám!
Kacag fel, eléggé szórakozottan libben be a kocsiba, kuncorászva azon, hogy Quentin siet, mert nagyon előzget a ráérős útszakaszokon. Nem bánja, elég magabiztosan megy be a lakásba, mert már egyszer volt itt. A fürdőbe is megy a férfival, nincs ellenére egy kis tisztálkodás.
-Hmmm, és mik a horoszkóp hozzávalói?
Vigyorog, elveszi a sajtot meg egy tányért és szeletelgetni kezdi.
-A kifli is lehet szendvics, nem gondolod?
Miért ne lenne jó? De ha már így lopják a csókját, akkor elkapja Quen ingét a mellkasánál és mikor hajolna el visszahúzza, hogy visszalopja azt, kicsit meg is harapja az ajkát.
-Opsz, éhes vagyok, nem jár elég gyorsan a kezed!
Vigyorog huncutan és elvesz valami felvágottat, hogy kettévágja a kiflire.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyHétf. Feb. 06 2017, 17:56

Rámosolyog a lányra, bólint.
- Téged ki nem? Nem hiszem, hogy voltak valaha ellenségeid, voltak?
Suzyt nem lehet nem szeretni. Bár van benne egy adag megfelelési vágy, ezt nem tudja hová tenni.
- Történt olyasmi, hogy megszóltak valamiért?
Kérdezi óvatosan, de az is lehet, csak ilyen a neveltetése, kisebb közösségben jobban figyelnek rá, nehogy szégyenbe jöjjön.
- Annyira hasonlítanak. Sammy olyan, mint Chloe csak fiúban, nem tudom kik az esetei akkor, próbáltam puhatolózni, de ebben a tekintetben nem nyílik meg, nagyon nyűgös lesz és általában elszalad.
Kicsit fájdalmas képet vág, látszik ezzel nem bír mit kezdeni, hogy nem is túl férfias, érezhetően aggódik. Jo bácsin és a macskás nénin nevet, aztán komolyabbra fordítva a szót.
- Én szívesen viszek neked enni az iskolába, ha főzök, úgyis sokat csinálok.
Plusz mínusz egy személy már igazán nem számít.
- Fogalmam sincs, mindjárt megnézem. Matat kicsit a telefonjával, aztán rábök az első értelmes linkre, amit talál.
A Rák - bár ez biztos meglepő - víz jegy.
Kiváló a szervezőkészséged, bár ahhoz már lusta vagy, hogy a kivitelezésben is részt vegyél. Erre valók a munkatársak, vagy a családtagok.
Igazi családcentrikus embernek hiszed magad, aki együtt érző és megértő mások problémáival, vagyis egy igazi balfék palimadár. .. A legfontosabbak számodra a gyerekek, a családi vacsorák, a szeretet, meg a többi hasonló szentimentális baromság: te vagy az, aki telebőgi a 100-as papír zsebkendő-csomagot egy-egy szappanoperán, de aki mindeközben se lát, se hall, bármi is történjék körülötte. Nem vagy az a kimondott vezéregyéniség, inkább amolyan ideális beosztott, ezért aztán odahaza, a családon vezeted le az indulataidat és mindig tiéd az utolsó szó.
Főleg úgy kerülöd a konfliktus helyzeteket, hogy befogod a füled. Csak halasztgatod a dolgokat, ezért mindig is csak segélyeken fogsz tengődni és szart sem ér az életed. Csak Rákok vannak a dutyikban.. .
A Rák mindig tartozni akar valakihez: Számodra elképzelhetetlen, hogy hosszú ideig egyedül élj, ezért aztán mindent meg is teszel azért, hogy rátukmáld magad másokra, akár vevők rád, akár nem - szerinted mért épp rólatok nevezték el a világ legnyomorultabb betegségét?
ŐŐő ez valami poén akar lenni.

Nevet fel, reméli viccnek veszi a lány, ő is hozzáolvassa a sajátját.
- Az Oroszlán egy piromán állat.
Már egészen kicsi korod óta tudod, mit akarsz: szüleidet orruknál fogva vezeted, és már gyermekkorodban kialakul, mivel is szeretnél foglalkozni.
Mindig a legjobb akarsz lenni, és ezért mindent meg is teszel, akár tisztességes, akár nem. A versengés és persze a vetélytársak eltiprása veled született tulajdonság.
Úgy gondolod, hogy született vezető vagy. A többiek úgy gondolják, hogy egy idióta barom vagy. A legtöbb Oroszlán erőszakos kötekedő. Hiú vagy és nem bírod elviselni az őszinte kritikát, az arroganciád pedig vérforraló.
A partnered jobb, ha megszokja, hogy mindenről határozott véleményed van, és ezt ha kell, ha nem, közölni is fogod, ráadásul magasról teszel arra, amit ő akar.
Nem vagy haragtartó, inkább könnyedén túllépsz hirtelen fellobbant haragodon, ami legfeljebb csak arra kiváló bizonyíték, hogy mennyire nem vagy képes kordában tartani az érzelmeidet. Az Oroszlánok tolvaj kurvapecérek, akik jobban szeretik a maszturbálást az igazi szexnél.
Naa ezt több ponton is cáfolnám, egyrészt nem vagyok piromán, másrészt lehet, hogy most már az orruknál fogva vezetem őket, de az komoly teljesítmény volt.

Nevet, mert viccnek ez nagyon jó, legalább nem hétköznapi horoszkóp.
- De az igaz, hogy már gyermekkoromban kialakult, mivel akarok foglalkozni és sajnos a versengés is...sőt néha hm...túlzásba viszem, ebben van valami. Nem csak gondolom, tudom is, hogy vezető vagyok.
Nevetgél.
- Hogy a többiek mit gondolnak, nem tudom, a színészeim bizonyára a barmot. Azért annyira nem vagyok erőszakos, bár a hiúság áll...és a kritikát is nehezen bírom, az viszont egyáltalán nem igaz, hogy nem hallgatom meg mások véleményét és nem adok rá. Érdekel, bármit is mondasz. Az igaz, hogy néha nem bírom kordában tartani az indulataim, de az nem, hogy jobban szeretek maszturbálni
Bele is vörösödik. A kajacsinálásnál is zavarba jön, nincs most ott agyilag, ő a csókolózást folytatná, de Suzy éhes, úgyhogy csinálja a szendvicset. Azért a csók befigyel, ajkaira hajol, visszacsábítják, tudná mennyire felizgatja, lassabb és dekoncentráltabb. Keres viszont szendvicskrémet, takaros falatokra vágja a kiflit, ha épp egyikük kezében sincs kés ismét csókért sunnyog.
- Szeretnél hozzá salátát? És biztos szomjas vagy...
Nyögi, hozza is a limonádét a hűtőből.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptyKedd Feb. 07 2017, 20:11

-Jaaaaj hát tudod vannak, akik szerint túl szórakozott vagyok és idegesítem őket, meg hadarok, meg elvesztik a fonalat, meg ilyesmi... neeeem, ellenségem nem, nem vagyok utálkozós.
Mintha ez csak ezen múlna, de látszik ha volt is, Suzy nem vette észre vagy nem realizálta a dolgot.
-Persze... régebben sokat fogdostam az embereket. Mármint nem úgy, hogy olyan helyeken, csak hozzáértem mindenkihez akit kedveltem, de sűrűn, és sokan nehezményezték, Mike is sokszor rám szólt, hogy nem vagyok elég rendezett meg elfelejtem hol is áll a fejem, meg hogy nincs időérzékem, meg ilyesmik, de valahol igaz volt, szóval próbáltam változtatni, próbálok odafigyelni.
Nem a neveltetése teszi ezeket, bár tény, a szigorú maradisága ebből fakad valószínű.
-Biztos mert félt kineveted vagy lehurrogod. Lehet imádja a gót csajokat. Vagy a néger lányokat afrohajjal! Vagy a kosaras lányokat vagy a kemény rockereket!
Sorolja, egész lelkes, pedig soha nem látta Sammyt, de amilyen cuki lehet ezek a lányok az esetei. A vagány elérhetetlen csajszik.
-Tényleg? De cuki vagy! Majd akkor... ő... viszek nasit! Majd próbálok csinálni is, végső esetben veszek valamit a cukiban.
Morfondírozik hangosan, de széles lesz aztán megint a mosolya.
-Oké.
Figyeli Quentint, ahogy matat, kutat majd olvasni kezdi a rákok jellemzését. Eleinte nagyon néz, kell pár mondat, hogy leessen neki, ez ilyen szurkapiszka kritika.
-Nem is vezetem le otthon az indulataim... vagy a puffogás annak számít? De nem őket bántom, csak piszmogok...
Emeli az ujját a szájára míg pislog, meg fogja Rachelt kérdezni.
-Nem az erőszakos emberek mennek börtönbe? De tényleg mindig mindent halogatok... és tényleg a család az első... de az nem igaz hogy a sírok a szappanoperákon! Én filmeken sírok.
Nevetgél, majd a betegség miatt kiad egy "naaaaaaaaaaa" hangot.
-Hmm, lebuktatott ez a cikk... épp rád tukmálom magam ezerrel, de már azért sem fújok visszavonulót!
Borul a másik nyakába hogy nagy cuppanóst adjon az arcára vidoran, tényleg nem bír egyedül élni, sosem ment neki, most is nehéz. De ezt nem akarja bevallani, Quentin még félreértené, hogy csak ezért van vele. Pedig azért van vele, mert eddig rá várt, ennyire egyszerű. Aztán noszogatja mondja az oroszlánt is!
-Ide nekem az oroszlánt!
Kacarászik, ha már ott van nézi ő is a képernyőt míg Quen olvas.
-Húúhaa...
Kerekedik ki a szeme a pirománon.
-Én meg azt hittem a szex részét cáfolod először!
Ölt nyelvet, de kuncog, majd kuncog tovább a vezetős dolgon is.
-Szerintem pont jó arányban vagy határozott. ÓÓ igen? Akkor megfogadom hogy meghallgatlak és bólogatok majd csak, na?
Vigyorog, nem fog ilyet tenni, de amúgy sem valami jól kritizáló valaki, nem is él ezzel.
-Gondoltam.
Súgja a fülébe a maszturbálós dolognál, imádja hogy elvörösödött. Játszik is vele, érzi, hogy Quentinben gyűlik a vágy, de még visszatartja. Igaz, egyre nehezebben, látja, hogy lassan olyan szórakozott lesz, mint Suzy maga, ez tetszik neki. A csókot adja, de direkt rövidet, kicsit harapdálósan, majd mikor a hűtőben matat az italért a másik átkarolja hátulról és belesusog a fülébe.
-Azt hiszem rád fér egy kis hűvös, vöröske vagy! Egy kis hűtés biztos jól esne... kordában kell tartani az érzelmeid a horoszkóp is megmondta...
Elnyitja a férfi ingét alul lassan, de céltudatosan, majd legyezgetni kezd vele ahogy el-el nyitja az inget gyors egymásutánban, érje a férfi hasát a kellemes hűvösségből. Közben játékosan a fülére harap, ehhez pipiskednie kell, a magassarkúban könnyű volna. Egészen közel simul a férfihoz, nem zavarja, hogy melleivel is közel nyomakodik, rosszalkodni támadt kedve. Végtére is, Quentin rendes férfi és nem gondolja, hogy csak egyetlen éjszakát akarna. Akkor pedig miért ne...?
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2017, 12:05

Elnézően mosolyog, biztos van, akinek sok, de neki nagyon tetszik.
- Szerintem bűbájos és egyáltalán nem sok.
Somolyog, persze ízlések és pofonok. A sok fogdosáson felnevet, igaz Suzy aztán kifejti mit ért ezalatt.
- Engem nyugodtan fogdoshatsz. Érdekes ember lehetett ez a Mike, ennyire szigorú volt? Mint egy szikla? De gondolom nem szólt rád állandóan...
Puhatolózik, lehet figyelmeztetni a másikat, de annak is megvan a módja, a körülmény, amikor figyelmességre lehet inteni, neki ez a Mike szigorúbbnak tűnik még nála és Stannél is, az pedig egyértelműen túlzás, így is ő is soknak érzi magát néha.
- Hm...szelid képű és szőke, érdekes lenne, de valami ilyesmitől tartok. Szerény lányt képzeltem mellé, mert nagyon befolyásolható.
Kicsit el is szörnyed, ahogy Suzy sorolja a kemény csajokat, Sammy életébe bőven elég volt Tina. Lehet, hogy miatta valóban a dominaszerűekre bukik? Beszélgetnie kellene vele erről.
- Kedves tőled, de nasit is csinálhatok. Ahogy jól esik
Mosolyog, nem kell a felajánlás miatt neki is tennie valamit, szívesen csinál, már csak azért is, mert szeretne neki örömet okozni.
Közben úgy tűnik, Suzyt valóban érdekli a horoszkóp, ezt megszívta //XD// de megkeresi.
- Nem, mindenki szokott puffogni. Én is. Leora folyton, mert piszkálásból szemetel és koszol... Akkor is nagyon édes lehetsz
Vigyorog, ő megnézné ahogy puffog, még szórakoztatná is.
- Biztos arra céloz, hogy ti rákok, becsületesen bevalljátok, ha csináltok valamit, avagy elviszitek a balhét más helyett, de téged ez a veszély nem fenyeget
Somolyog, ez nevetésbe torkollik a szappanoperáknál.
- Reméltem, hogy nem vagy brazil sorozat rajongó, borzasztóak... Érzékeny vagy, egy nőnél ez nem számít rossz tulajdonságnak, éppen ellenkezőleg, viszont ha én sírnék a Titanicon, az ciki lenne.
Nevetgél, ez egyáltalán nem szégyellnivaló egy nőnél.
- Tényleg? Nem bánnám...
Öleli át, érzi, hogy felforrósodik az arca. Kicsit meg-megremeg,hogy olyan közel van Suzy, miközben olvassa, kínosan felröhög a szex részen, igazából szeret önkielégíteni, főleg hogy nem igazán jellemzőek rá az egyéjszakás kalandok. Volt már benne része, de nem sűrűn, viszont szükségletei vannak...
- Jaj ne, szeretem, ha van egy nőnek véleménye.
Elvörösödik, mikor megint reagálva lesz a maszturbálásra.
- Ha éppen nincs senkim, valahogy meg kell oldanom
Morcogja, Suzy nagyon játszik vele, arra következtet, biztos nem akarja, azért olyan rövidek a csókjai, nem akarja túlságosan felizgatni. A limonádét majdnem elejti, mikor hátulról átkarolja a lány, kicsit meg is ugrik.
- Be kéne dugnom a fejem a hűtőbe. Öhm...igen, azt is megmondta, hogy nehéz.
Borzong, lerakja a limonádét a pultra.Nagyot néz, mikor gombolni kezdi az ingét, de csak legyezgeti, zavartan nevet fel.
- Rögtön jobb
A mondat vége nyögésbe csuklik, ahogy a lány beleharap a fülcimpájába.
- Nem könnyed meg a dolgom, igaz?
Főleg, hogy hozzásimul, megérzi a melleit, de ha nagyon közel tapad, akkor érezheti az erekcióját is. Az arca még mindig lángol, forró a lehelete, aléltan néz be a dekoltázsába, közben szédülten simogatja a lány arcát Gyengéden, dús ajkába csókol, igyekszik elvágni, rövid szenvedélyeseket, hiszen Suzy nem akarja... Simogatja a hátát, már majdnem a fenekénél, de vissza kell fognia magát, hiszen kérték. A farkát kellene berakni a hűtőszekrénybe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The date Suzy-Quentin   The date Suzy-Quentin - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

The date Suzy-Quentin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» "Dolgozatjavítás" Quentin és Suzy
» Édes alkotások - Quentin és Suzy
» It's not a date it's just a...-Gis&Nick
» Gis&Nick-It's not a date it's just a...
» Is it a date or something else? - Greg&Cornelia at the bar of Benton's

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-