Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Találkozás ~ Judith & Vincent EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Találkozás ~ Judith & Vincent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptySzer. Júl. 13 2016, 13:53

Agyfaszt kapok, olyan mértékben, hogy az sem segít rajtam, ha engedélyt kapok a fél világ romba döntéséhez. Azistenbasszatelibe.
Péntek délután van, én meg itt baszom az anyám, és nem szó szerint, egy telibekurt bútorboltban. A drága jó, nemzőapám nőjével, aki a nevelőanyám és egyben a szextársam is.
Az ideg meg belülről rág, félek olyan hangosan,hogy Stephen King Lángolierei megirigyelnék.
Már az ötödik ágyat nézzük meg, szerintem csak a matrac eltérő, meg az istenbaszta színe.
Ha nem lennék önuralomból 10-es, már zokogva hullanék a földre, anyám lábaihoz, hogy húzzunk innen a retkes gecibe.
Kigombolom a második gombot is az ingemen, hogy kapjak levegőt, ne pukkadjon szét az agyam a méregtől.
Faszom már, komolyan. Király, hogy anyám nekem vesz ágyat, mert szerinte az enyém nem kényelmes.
Leválok róla, valakinek csak magyaráz  helyettem is, nem annyira féltem.
Azt sem látom, hogy milyen bútorokat nézegetek, mert igazából semmilyent sem, csak vagyok. A fejem tele van gondolatokkal. A düh meg forr a lelkemben, hogy itt kell lennem. Annyi dolgom lenne.
Mégis elmosolyodom, amikor megpillantom az ismerős sziluettet. Milyen rég láttam a csajt, ami azt illeti, a seggéből ítélve túl rég. Mögé lépek, lepillantok az éjjeliszekrényre, amit tanulmányoz.
- Vibrátornak kicsi a fiókja – súgom a fülébe, olyan diszkrét hangosan, hogy csak a mellettünk lévők hallják meg.
Vissza az elejére Go down
Judith Moody
Judith MoodyMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 458

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptySzer. Júl. 13 2016, 22:02

Értem én, hogy a család ide jön nyaralni, és szép legyen minden. Még azt is megértem, hogy be kellett fotóznom a lakás összes pontját. Legyen, de hogy utána kritizáljanak? Nem megy a csillár a karnishoz, a konyhába még vegyek két polcot, a hálószobámnak nem jó a színvilága!?!? Basszus, komolyan! Nem hiszem el, hogy ennyit problémáznak. De legyen meg apám akarata, ha már tárgyalni jön, keresgélek, nézelődöm, kár, hogy nem értek velük egyet. Szeretem a lakásom.
De a muszáj nagyúr! Sorra nézem az asztalokat, székeket, ami a kezem ügyébe akad. Kinyitom a szekrény fiókját, ami éppen mellettem terem, tippelgetek, hogy vajon mi értelme van egy ilyen kis semmi bútornak, de a gondolataimból kiránt egy hang. Felháborodva fordulnék hátra, ha a mozdulat kezdetén nem ismerném fel a tulajdonost. Hangja végigfolyik a gerincemen, és az a rettenetesen jó érzés lüktet a bőröm alatt, amitől azonnal libabőrös lesz a karom. Mire pedig a mondata is eljut a tudatomig, elvörösödöm.
- De te még beférsz! - Pillantok rá jelentőségteljesen, majd a szekrénykére. Hangom kicsit gúnyosra sikeredik, pedig úristen! Annyira rég láttam, és olyan borzalmasan jól néz ki. Az illata a gyomromig elér, és egyből nem érdekel semmi, és senki, aki a környezetünkben van.
Idiótán rámosolygok, nagyon örülök Neki! Szívem szerint a nyakába ugranék, és még rengeteg mindent tennék, de azt hiszem, akkor az, akinek ez a mondata sok volt, kihívná a zsarukat is. Ezerrel ver a szívem, már azon kattogok, hogy hogy érhetnék hozzá, miért léphetnék közelebb. Ha mondjuk egy zombi támadás... vagy egy tömegbaleset... istenem, adj valamit, hogy megérinthessem! Lehet meg sem hallotta, amit mondtam, és túl lépünk rajta, és új ágyat vesz, és velem akarja kipróbálni... pörögnek a gondolatok és a vágyak a fejemben, beleszédülök lassan, olyan tempóban. Ennyi, a testem felmondja a szolgálatot a közelében.
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyCsüt. Júl. 14 2016, 12:19

A lány kisugárzása azonnal átjön, vannak dolgok amik soha nem múlnak el és ezek szerint a lány ragyogása sem. Ma igyekszem nem összetörni, pedig abban zseniálisan jó vagyok.
- Azt mondod? – mellé állok, tanulmányozom a fiókot, kezemmel megtámasztom az állam, mint aki nagy dolgot próbál felfedezni. Elgondolkodva intek az egyik eladónak, elmutogatom, hogy centit szeretnék.
- Lássuk be, hogy lehet ez egy téves felvetés, azonban hajlok egy fogadásra. – legalább nem unatkozom annyira ebben a leprás boltban. Engem mondjuk az árak nem hoznak lázba, de hallom, hogy a mostohám csiripel valakivel a háttérben, nem nagyon hatja meg, hogy nem vagyok jelen.
A kezemben csattan a centi. Kihívón pislogok a lányra. Lesz fogadás vagy nem lesz? Remélem, hogy jó a szemmértékem és a fiók olyan kicsi, hogy pár gyógyszeres fiola, meg néhány óvszer és vége a befogadó képességének. Persze, ha vesztek is kerülhetek ki győztesen a fogadásból. Sőt csakis úgy, okosan kell ezt forgatni. Most nem vagyok olyan hangulatban, hogy kibelezzem, már nem is emlékszem arra, milyen amikor gecire felbasz. Pedig szokott, nem kicsit, de az emlékek idővel szépülnek. Igazából nem félek tőle, hogy sokáig fog ez tartani. A jókedvemnek mindig a lábára lép, erősen ajánlom, hogy ma ne tegye, vagy becsomagolom a fiókba.
- No? – vajon emlékszik még arra minek kéne ütnie a mércét, vagy fel kéne ezt az emléket is eleveníteni?
Vissza az elejére Go down
Judith Moody
Judith MoodyMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 458

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyCsüt. Júl. 14 2016, 20:39

Határozottan bólintok a kérdésére, de igazából bármire tenném, amit csak mond. Lényegtelen, miről beszél, csak egészen egyszerűen boldog vagyok, hogy láthatom. Nem a legjobb a helyszín, egy kihalt sikátor jobb lenne. Kár, hogy nem járok ilyen helyekre, pedig sejtem, Ő arrafelé jobban megtalálható. De ez sem számít, és nagyjából semmi sem. Többek között, hogy a mellettünk álló pár felhúzott orral lép arrébb a modortalanságot hallva.
- Fogadásra? - Felcsillan a szemem, persze egyből kétségbe is esek, mert ilyenkor nagyon jól kell fogadni, és olyan dolgokat is megkaphatok, amiket nem. Bár valljuk be, Vincent nem játszik túl igazságosan. Egyszer kérhettem valamit, olyat kértem, amit nem akart, és így buktam az egészet. Ilyenkor pedig kellett volna valami cserelehetőség. Mindegy, régen volt, most jobbat fogok kérni a győzelemért!
- Biztos vagy benne? Veszíthetsz, ugye azt tudod? - Kérdőn pislogok rá, félre döntött fejjel. Ahogy gondolkodik, annyira aranyos az arca! Nem dühös, nem mérges, nem rossz a kedve, és ezt nagyon szeretem! Remélem tényleg fogadunk, akkor van esélyem egy jó délutánra, legalább is merem remélni. Persze a gondolattól egyből emelkedik a pulzusom, és izzad a tenyerem. Ha úgy van, mindenképpen nyerhetek!
A noszogatásra elveszem a kezéből a mérőszalagot, de csak a tenyerembe zárom, és úgy fogom meg két oldalról a két karját, hogy odaállítsam beszélgetésünk központi témája mellé. Nah jah. De legalább addig is hozzá érhetek, mondjuk ha arrébb lép egyből el is engedem, de jó kedve van... talán még meg is teszi.
Hátrébb lépek egy lépést, csípőre teszem a kezem, persze erősen túljátszva a dolgot, de azért igyekszem nem nagyon mosolyogni, hanem komoly fejet vágni. Oldalra döntött fejjel szuggerálom a nadrágját, majd a fiókot, majd megint Őt, és olyan fejet vágok, mint aki nagyon gondolkozik. Basszus, miért nem nézzük meg inkább, de komolyan?
- Szerintem... ez egy elég nagy fiók. Nézd csak! - Odalépek, persze egyből megcsap az illata, amitől megváltoztatnám a mozdulatot, de maradok az eredeti tervnél. Szabad kezemmel beletenyerelek a fiókba, de éppen csak szét tudom nyitni az ujjaim, máris a peremének ütköznek. Ez tényleg nagyon kicsi, nem most kéne szerencsejátékoznom.
- Látod? - Azért el kell játszani, hogy igazam van, hátha elhiszi. Sok esélyem van rá. Minden esetre igyekszem ártatlan fejjel felnézni rá, ami nem egészen sikerül. Mind a ketten tudjuk, hogy húzom az agyát, hogy ne nagyon rontsam el sokat jelentő mosolyokkal az ajkam rágom. Még van esélyem nyerni, nem?
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyPént. Júl. 15 2016, 13:52

A csajról elég annyit tudni, hogy totál zakkant, de a melókat nem baszta el mostanában, vagy talált valakit, aki kisegítette és az nem én voltam.  Igaz az életem, most nem is erről szólt. Változik a világ, erről nem lehet nem nyilatkozni.
A csaj felé pillantok, és biccentek, de sejtem, hogy megint olyan balfasz, hogy nem tud fogadni. Kérni is faszságot tudott. Olyat, amit nem adhattam neki. Most is talányos, nem fogad, fostos.
- Judith. Ha ezt elbukom, akkor valakinek nagyon rossz az emlékezete.-  És… lássuk be, hogy nem hiszem, hogy az enyém lenne az. Én mondjuk kicsit többet látom a farkam, mint Ő.
A fogadást kezdem elengedni, nem úgy néz ki, mintha lenne valami ötlete.
Rápillantok a kezében a mérőszalagra, felvonom a szemöldököm, odaállok a fiókhoz? Hagyom, hogy méretet vegyen képzeletben. Nem lennék szomorú, ha nem emlékezne a méretemre, de lehet akkor fel kéne eleveníteni. Azonban kezdek bemorcolni a szívatásra. Most jön a meggyőzésem, hogy nem vagyok elég nagy a fióknak is. Akkor lássuk, hogy győz meg. Tekintete ugrál a nadrágom és a fiók között.
- Most emléket elevenítesz fel? – azért ezt jó lenen tudni, meg egy kissé tisztáznám is a dolgot. Tényleg nem emlékszik? Karba fonom a kezeimet, állok ás várok. És nem, nem úgy állok, ahogy szeretné. Az azonban izgatna, hogy ilyenkor is csupaszra van borotválva?
Várom, hogy a fiókba tenyereljen.
- Szóval…. – közelebb hajolok, komoly arccal a fülébe súgok.
- Azt mondod, nem vagyok egy tenyérnyi? – a fogadást már el is bukta, ebből az nem lesz.  
Azt hiszem ezt fel kell eleveníteni. A válla fölött körbe pillantok, várom, hogy vágja ki magát, azonban nekem már van ötletem. Félre biccentem a fejem, a fülére fújok és várom, hogy beismerje a tévedését. Ámvagy….be kéne bizonyítani. Szívesen játszom a tűzzel, engem valahogy ez a része izgat a dolognak, a szex maga nem egy olyan pakli, amit mindig ugyanolyan lapokból osztanánk le, csak jól kell keverni. Én igyekszem úgy kavarintani a lapokat, hogy mindig izgalmas legyen a leosztás. Ami azt illeti, most tudnék mit kezdeni egy kínálkozó lehetőséggel. De pont Judith az, aki ezeket merőben el tudja kefélni.
Vissza az elejére Go down
Judith Moody
Judith MoodyMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 458

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptySzomb. Júl. 16 2016, 13:42

Ahogy a nevemet mondja, az még mindig kicsinál. Oké, minden, ami vele kapcsolatos, de ez... a hangsúly, ahogy ejti. Igazság szerint szerintem elég lenne ennyit mondania, és bármit megkapna. Valójában pedig még ennyit sem kell kinyögnie, úgyis teszi.
- Ne viccelj! Tuti nyerek! - Egyszer nekem is kell, és tudom, hogy nem ma lesz, de azért jó lenne, ha Ő nem tudná, hogy én tudom. Király lenne, ha kívánhatnék tőle valamit, de azt sem bánnám, ha az Ő kívánságait kéne teljesítenem. Sőt! Ugye csak meg kell bizonyosodni végül, hogy kinek van igaza, akkor pedig már nyertem!
Kicsit meglepődöm, hogy oda tudom állítani az asztalka mellé, de csak örülök, annyival több esélyem van bármire. Főleg, hogy nem dühös, haragos, senkit nem akar éppen kinyírni, vagy engem meggyilkoltatni.
- Próbálkozom, de így nehéz. Nem segítesz... - Problémázom egy kört, és mutogatok, hogy jó lenne, ha valahogy úgy állna, hogy az érjen is valamit. Meg nagyon jó lenne, ha többet láttatna magából. Ha már a hasát láthatnám, szerintem visszatérnének az emlékek. De ki tudja, lehet az nem lenne elég...
Közelebb hajol, és persze egyből alig hallom a hangját a saját szívverésemtől. Próbálok nyugodt maradni, eddig pedig, míg sokat nem láttam, próbáltam valakit keresni, aki akár csak hasonló hatást vált ki belőlem, de minden herceg elbukta a próbát. Erre visszatér Vincent az életembe, és már most mindent felforgat, bajba kever, ha még nem is tud róla.
Igyekszem nem nagyokat nyelni, hogy ne legyen egyértelmű, amit mindig is próbáltam eltitkolni előle. Olyan szép hangja van, és ahogy a fülembe suttog... csak megfordulnék, és leteperném, még úgy is, hogy jobb szeretnék alatta lenni.
- Azt mondom, beleférsz a fiókba! - Kihúzom magam, mint aki nagyon biztos a dolgában, kár, hogy remeg a térdem, és az arcát lesem. A nyakam meg libabőrös lesz a leheletétől, és az egész érzés terjed végig a gerincemen lefelé. És nem csak a leheletét akarom érezni, sokkal inkább az ajkát, vagy a tenyerét! Mégis szeretném nagyon, ha azt hinné, sokkal határozottabb lettem, és nem vagyok tunya. Nem utolsó sorban nem kéne szétfolynom attól, hogy meglátom, de kevésbé megy. Körbepillant, én meg Őt figyelem, próbálok a szemébe nézni, tartani magam, komolynak látszani, de olyan rohadt jól néz ki, ki tudná tartani magát?
- Van egy bemutató lakás arra, az asztalok után. Ha jól emlékszem, valami hasonló van ott is. - Ha tudná, hogy mennyire sok erőfeszítésembe kerül ennyi értelmes mondatot egymás után kinyögni, és nem lógó nyelvvel bámulni... ha tudná... de sosem tudhatja meg! Pont ezért erőltetem meg nagyon magam, hogy határozott, komoly nőnek tűnjek, aki már nem menne neki a titkárnőjének. Fuh, ha még egyszer meglátom, tuti kitépem a haját, és nem állíthat meg...
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyVas. Júl. 17 2016, 13:23

Valahogy kezdem azt hinnie, hogy nem annyira kéne fogadásokba bocsátkoznunk, ha arra sem emlékszik, hogy nem 14 centis a farkam. Teszem hozzá úriember nem méregeti. tehát ő fogja, erről nem is nyitunk vitát.
Felszalad a szemöldököm, komolyan szívat, meg akar győzni arról, hogy Ő maga is komolyan gondolja, pedig nem kéne.
Mégis, hogyan segítsek? Töltsem bele a farkam a fiókba, vagy mivel tudok én ebben segíteni neki? Az emlékeire hagyatkoznék,de ahogy látom az pont olyan rövid, mint arra emlékeztem.
- Bemutató lakás? - nem tellenetek ellene, hogy ne mosolyodjak el, mert nekem szerintem nagyon más jár a fejlében, mint neki, tény, hogy ott sokkal kevesebb ember van, mint itt, szóval tudok vele mit kezdeni.
Kézjellel mutatom, hogy haladjon előre és legyen szíves mutassa meg mit is szeretne, mielőtt ketté harapom a torkánt és megnézem az arca belefér-e a fiókba?
Figyelem, ahogy tipeg előttem, izgatottan, zsiszegve, már előre mosolygok, mert elképzeléseim szerint nagyon másban gondolkodunk. Sietősen halad, nehogy meggondoljam magam, és ez engem is eléggé feszélyez.
Belépünk a viszonylag jól kialakított lakás részbe. ami egy háló és elnagyzolt konyha, nem értem, hogy függ össze de én férfi vagyok, nekem nyolc.
Az éjjeli szekrény felé indul. én pedig másik irányba.
- Gyere! - körbe nézek és kinyitom az akasztós szekrény egyik oldalát, hogy mehetünk, az út készen áll Narniába. Tekintetem azt üzeni, vitának nincs helye, bár valószínűleg nem lesz ínyére a dolog.
Vissza az elejére Go down
Judith Moody
Judith MoodyMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 458

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyVas. Júl. 17 2016, 15:24

Figyelem, hogy mit szól mindenhez. Valahogy Vincenttel mindig olyan, mintha jégen járnék magassarkúval. Egyetlen egy rossz mozdulat, lépés, és végem. A durva ebben, hogy vele tényleg így van. Lehet egy terhes nővel is ilyen beszélgetni, vagy a klimaxossal. Ideges vagyok, de talán sok minden változott már, és nem látja annyira. Merem remélni. Felhúzza a szemöldökét, nekem pedig összeugrik a gyomrom. Lehet rossz ötlet volt ezzel poénkodni...
- Persze. - Bólogatok, de megállom, hogy többet hozzá tegyek. Körbe mutatok, a többi vevőre, meg nem utolsó sorban nem messze itt a kirakat hatalmas üvege, ami minden tekintetet beenged. Lehet nem itt kéne méricskélnünk a farkát. Bár, talán sokan örülnének Neki, de végül mégis azt hiszem, hogy kitiltatnának minket.
Intését beleegyezésnek veszem, és megindulok arra. Mellette ellépve megállom, hogy ne simuljak Neki, így csak egy kisebb mozdulatot teszek felé a kezemmel, és vissza is húzom. A hajamba túrok, de gyorsan leengedem a kezem, hátra nézek, hogy jön-e, vagy csak lerázott vajon!? De jön, rámosolygok, és haladok előre. Körbe nézek, egy nő a fürdő ajtajára szerelt fogasokat nézegeti, aztán tovább halad.
Nem nézek hátra, feltételezem, hogy jön, egészen addig, míg meg nem hallom a hangját. Úgy pördülök meg, mint akit zsinóron ránt vissza. Kérdőn nézek rá, mégis megindulok felé.
Megállok előtte, és a nyitott ajtó előtt. Benézek, majd Vincentre.
- Sötétben nem látszanak a számok! - Mutatom fel a centit a kezemben, de az arcát látva, és miután körbe néztem, a keze alatt belépek a szekrénybe. Megfordul a fejemben, hogy rám csukja az ajtót és lelép, ezért a megkönnyebbült sóhaj, mikor utánam lép. Meg persze egyből halálosan ideges is leszek. Még beljebb lépek, és megfordulok, pont látom még a fénycsíkot keskenyedni, majd eltűnni, de addigra már egy kicsit ijesztő hatást kölcsönöz Vincent arcának. És ennek ellenére mégis izgalom költözik a testembe, hiszen csak kettesbe vagyok zárva vele! Ennél jobbat nem is nagyon kívánhatnék, még ha szeretnék se. Kár, hogy hozzá sem merek érni. Majdnem mindig eltolt, leállított, elküldött, mikor megpróbáltam. Így csak szép titokban nyitogatom az ujjaim, elképzelve, hogy végigsimítok a nyakán, a mellkasán, és kigombolgatom az ingét.
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyVas. Júl. 17 2016, 17:48

Nem is tudom, hogy kéne megoldani. Lássuk be, engem nem annyira izgat már a fiók, sokkal jobban egy jó szopás lehetősége. Amennyire emlékszem abban nem rossz bár a torka nem túl mély, de ezt eddig nem is kértük tőle. Majd most. Igaz a hely nem a legalkalmasabb erre, de ez engem nem szokott sokszor zavarba hozni. A csajból meg ezerrel árad az akarás. Ha tehetné menten letépné a ruhám és szobrot faragna belőlem. Ez soha nem volt titok eddig sem. S talán ezután sem lesz. Azonban gyermekies rajongásában van valami izgató, míg nem követi el az első faszsságát, félek nem kell erre sokáig  várnom, ahogy ismerem.
Döbbenten pillant hátra. Komolyan azt hitte, hogy fiókokat fogunk huzigálni? Nem ismer eléggé, vagy csak nincs eléggé kiéhezve, de engem momentán egyik sem zavar. valahogy sosem érdekelt, hogy mit akar a másik, a lényeg én vagyok.
Előre engedem a szekrénybe, majd én is besétálok, nekem pedig nem annyira méretem.
- Majd emlékezetből. – vagy leharapod, ami nem kell, hol érdekel engem. Még mondjuk a centiről gondolkodom.
A szemem lassan szokik a sötéthez, először semmit sem látok, aztán sem többet, de kezdem érezni, hol érnek véget a falak és hol kezdődik a csaj.
-  Gyere ide! – felé nyúlok, találomra. Az mellkasába ütközik a kezem, de lassan már látom a körvonalait. Közelebb húzom, tenyerem a vállára szalad, onnan a hátára, beszívom a fa és a lány kusza keverékének illatát.
Hát a helyzet elég érdekes, de én bukom az ilyen szarságokra. Odakint emberek járnak kelnek, akármikor a szekrénybe nézhetnek, de tapasztalatból tudom, hogy nem fognak, mindenki csak a nagy összességet nézi, egy ilyen szekrénybe polcokat tesznek, akasztókat, belül csak tér van és jelenleg mi.
- Kell kérnem, vagy tudod, mit szeretnék? – súgom a fülébe, nem kéne hangoskodni. Hát remélem nem hitte, hogy meghitt csókcsatába kezdünk és a centiből sem fog masnit kötni a szerszámomra, de a szájába mondjuk vehetné. Felzúg a vérem, ahogy a vágy gondolata dolgozni kezd a fejemben. A seggére markolok, aztán ráütök, magam felé húzom, a csípőmnek szorítom, majd engedek a fogáson. Tegye a dolgát. Persze nem baj, ha rá kell vezetnem, az sem, ha kicsit ellenáll, nagyon hangosan nem fog, neki elég cinkes lenne innen előkerülni egy gőgösen mosolygó férfival a nyomában. Kezdek egyre többet látni, bár nem nézni akarok, csupáncsak érzékelni.
Vissza az elejére Go down
Judith Moody
Judith MoodyMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 458

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyVas. Júl. 17 2016, 22:22

Nem tudom, hogy mit gondoltam, igazából nem is gondoltam végig. Nem baj, visszafordulok, mikor hív, és végül minimális tétovázás után belépek. Zavar a sötét, stresszes vagyok Tőle, de nem tudom eldönteni, mennyi idegesség és mennyi izgalom, hogy egy sötét szekrénybe vagyok zárva Vincenttel.
Megfordulva próbálom kivenni a vonalait, de nehezen szokik a szemem a sötéthez. Halkan felnevetek, de remélem nem hallja, hogy ideges vagyok. Kezemben szorongatom a centit, bár sejtem, hogy nem fog kelleni, és megmarad szép csigában a tenyeremben.
A hangja végigszalad a gerincem mentén. Ahogy mondja, hogy menjek hozzá. Belém ütközik a keze, de az sem zavar, semmi sem zavar! Örülök a sötétnek, hogy nem látja a boldogságot az arcomon, amit csak azzal okoz, hogy a tenyere a hátamra szalad. Felé lépek, végigsimítok a mellkasán. Beszívom az inge, a bőre illatát, beleszédülök. Ebbe a kicsi térbe bezárva töményen kapok belőle, és beleszédülök.
Ujjaim a vállára szaladnak, végigsimítok a nyakán. Tökéletes. Mindene annyira, de annyira nagyon tökéletes. Kérdésére beszívom a levegőt, persze, nem vagyok hülye.
- Tudom, mit szeretnél. - Suttogom vissza, orrommal végigsimítom az arcát, ha már ennyire közel hajolt. Mindig ideges vagyok, de tényleg mindig. Akarok Tőle, és belőle mindent, ilyenkor mégis bepánikolok. Jól akarom csinálni, amit teszek, azt szeretném, hogy ne felejtse el, hogy legyen egy kicsit, sokkal inkább nagyon különleges, hogy maradjon meg benne.
Magához húz, a kezem a nyakára fut, átölelem, magamhoz húzom, és nincs sok időm, de a szájára csókolok. Sietek, és sötét is van, ezért sikerül kicsit elmérnem a távolságot, összeütődnek az ajkaink, de hátha nem belez ki érte. Tudom, hogy két másodperc is túl sok, és vége lesz, pont ezért kihasználom! Máris enged a szorításon, és egy pillanattal később én is teszem. Keresem az arcát, a tekintetét, de túl sötét van hozzá. Az ujjaimat végighúzom az inge kivágásán, máris ki van gombolva kettő, bár több lenne, de nem akarom felbaszni, így nem kezdek gombolgatásba, még tuti van hátra, és az sem lesz egyszerű. Nem tehetek róla, hogy a közelében ennyire kikészülök. Csak abban bízom, hogy nem érzi, hogy remeg a kezem, miközben gombolom a nadrágját, és húzom le a cipzárját. Közben még közelebb lépek egy lépéssel hozzá, hogy magunk közé szoruljon a kezem, hogy érezzem a leheletét a bőrömön.
- Mi van, ha valaki benyit? - Suttogom nagyon halkan, miközben a nadrágját összefogom az alsójával. Kérdőn nézek rá, bár úgysem látja. De nagyon égő lenne, ha így valaki kinyitná a szekrény ajtaját. Tudom, hogy nem fogja érdekelni, de mégis, várom, hogy rábólintson. Vagy csak az időt húzom. De addig is, ujjaim a bőrét érik. Valaki ide fog jönni...
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyHétf. Júl. 18 2016, 13:26

Édes kettes a szekrény belsejében, nem mondom erre ma nem számítottam. Illetve nem akarok hazudni a mostohámból kinézem, hogy bárhol elcsábít egy gyors menetre, hogy aztán beüljön az apám mellé a kocsiba és boldogan lökje át a nyelvét a szájába. Kinek mi? Engem már nem izgat ez a játék ezer éve, de egy jóféle dugás mindig el tud csábítani, főleg, hogy a kurva tudja, mivel húzom az egekig.
A csaj pedig nekem préselődik és egyszerre rájövök, hogy ez egy kurva szar ötlet, sosem teszi, amit kérek, mindig azt hiszi szeretkezni fogunk, mint a csillámporos álmaiban. Valakivel, aki az én testemben van, de érte zeng imádó ódákat. Nos, ez nem én leszek.
Csókja gyors, puhatolódzó, nem válaszolok rá. Megint félreértés van köztünk.
Tudja, mit szeretnék, de nem teszi, mit is vagyok meglepve? Ujjai a mellkasomon szántanak, érzem, hogy zizeg a vágytól, azt is tudom, hogy jellemtelen visszaélnem vele. Aztán mindig ráébredek, hogy tulajdonképpen mindent el kell tőle venni, mert semmit nem ad önként.
Sóhajtva fogok a kezére a mellkasomon, már a szájában kéne, hogy legyen a farkam, de megint befosott, vagy egyszerűen csak nem erre vágyik, ez meg engem fél percig sem érdekel. Hiába tudja, mégsem teszi.
Azt hiszi valami gyerek táborban vagyunk, egyszerre megrohan minden emlék vele kapcsolatban, ahogy lerángattam az asztalról, amikor bedrogozott, az első találkozás, amikor az asztalról az ölembe csúszott….
Most is csak cirógat. Szerintem neki az kéne, hogy lefekszem az ágyára, ő meg élvezkedik rajtam, csak hagynom kéne, de talán abba is beleunna.
- Gyáva vagy! – közlöm és eltolom magamtól. Nem heccelem, egyszerűen csak nincs türelmem a dedóhoz, ez van. Kezem a szekrény ajtajának feszítem és meglököm kifelé az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Judith Moody
Judith MoodyMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 458

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyHétf. Júl. 18 2016, 14:05

Amíg bennem rezeg minden, és majd megőrülök, hogy hozzá érhetek, ő egészen konkrétan mindent leszar. Az izgalom legkisebb jelét nem mutatja, hogy egy szekrényben vagyunk a sötétben. Azért próbálkozom, de egyre inkább érzem, hogy semmi esélyem.
Nem csókol vissza, még csak meg sem moccan. A légzése semmit nem változik, én meg kezdek elkeseredni miatta. Miért van, hogy soha nem tudom megmozdítani, hogy bármit is teszek, semmit nem reagál rá? Persze, értem én, térdeljek elé, és csináljam a dolgom, de hozzá ne merjek érni a nagyúrhoz, eszembe ne jusson bármi mást csinál. Ha meg mégis úgy dönt, akkor persze pucsítva álljak elé, had élvezkedjen. De ha nem tetszik, akkor is kuss van.
Megfogja a kezem, mielőtt tehetnék valamit, én meg dühös leszek miatta. Tök jó lenne a pillanat valami farkasszemet néző jelentnek, de sötét van, így ez bukós. Mégis, kedvem lenne elküldeni a kurva anyjába, főleg, miután megszólal. Csalódott harag tolakszik felfele a torkomon. Millió és még ezer éve nem láttam, és ennyi? Ennyi telik tőle???
- Rohadj meg! - Közlöm vele, ahogy eltol magától, és hátrébb lépek. Remeg a kezem, ideges vagyok, szeretném megütni, nekimenni, és csapkodni a fejét, míg fel nem fogja, hogy kretén a viselkedése.
Gondolkodás nélkül mozdulok, és talán addig jó, különben a szekrényben dekkolva várnám, hogy lelépjen, majd erőt gyűjtve előmerészkednék, hogy haza menjek depressziózni csöppet. Helyette a csuklójára fogok, mielőtt teljesen kilökni az ajtót, és egyértelmű lenne a helyzet.
- Akarsz valamit. Akkor kibírhatnál kettő rohadt percet. Nem vagyok egy pár eurós szajha, akinek csettintesz, eléd térdel, és fulladásig vesz a szájába. Én is akarok valamit, és baromira nem sokat! De nem bírsz várni, mindent, egyből, azonnal! Tudod mennyire örültem, mikor megláttalak? El sem tudod képzelni! És igen, kurvára bármit megkaphatnál tőlem, amit csak akarsz! Csak egy nagyon, nagyon, nagyon picit kéne tenned érte! - Közel állok hozzá, nagyon közel, és csak suttogok, hogy kint ne hallják, de talán így is lejön, hogy kedvem lenne sikoltva a fejébe verni, hogy megértse. Nem kérek Tőle semmi ígéretet, a karját, az életét, a délutánját. Egy mosolyt szeretnék, egy érintést, és bármit megadnék Neki! Remeg a szám, mondjuk mim nem? Dühös vagyok, haragszom, és rettenetesen csalódott vagyok. Nem fogok előtte bőgni, pedig a mellkasát verni is milyen jó lenne. Ahogy befejezem a monológot, szívem szerint hátra lépnék, behúzódnék a sarokba, és had menjen, de erőt veszek magamon, nem teszem! Igenis ott maradok, még a sötétben is állom a tekintetét, ha lehet ilyet mondani, nem akarom, hogy tudja, hogy félek Tőle, hogy rettegek, hogy a nyakamnál fogva fog megint a falhoz vágni, hogy úgy essek össze, ahogy jól esik. Nem, és nem engedem, hogy most is, mint bármikor máskor következmények nélkül elsétáljon, mintha mi sem történt volna, pedig áttiport rajtam!
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent EmptyKedd Júl. 19 2016, 14:45

Igen, lehet, hogy nem értjük egymást, ő sem engem, és én sem Őt. A nagy különbség annyira, hogy engem, nem is érdekel semmilyen kínja.
A rohajdmegre, fenyegetően felmorgok, a következő ilyenre, kicsattog a szekrényből és az egyik fotelban fogom mindenki szeme láttára elverni a seggét. Azért tegyük helyre a gyerek fekvését.
- Mikor lettünk ennyire komák? – hangom a sötétben, ha lehet még fenyegetőbb, mint amilyenek szánom. Lerázom magamról a kezét, fogdossa a faszomat,de az meg nem kell neki. Ez a csaj gecihülye és ez nem is fog megváltozni. Még mindig nem érti, hogy köztünk nincs semmi olyan, amit Ő annak hisz.
- Már kértelek, hogy ne szeress belém! – a jelek arra utalnak, hogy az hiszi babázgatni fogok vele, még lett is volna rá esély, ha felhúz, ha megérti, hogy nekem nem kell ez a simulás. Egyszerűen ilyen téren nem hoz lázba, de megkaphatta volna, csak előbb adnia kell. Vannak dolgok, amik soha nem változnak. Egyszerűen nem érdekel, hogy Ő mit akar, most sem, holnap sem és a geci világon semmikor. Faszkivan, hogy folyton el kell neki mondanom.
Kilököm a szekrényajtót, nem foglalkozva vele, hogy ki láthat és ki nem, jelenleg senki. Nem vitázom, nem vívok szellemi párbajt fegyvertelennel.
Amúgy sincs kedvem csatározni, eleget teszem az üzletfelekkel, a szopástól is elillan a kedvem, ha meg úgy alakul, hogy mégis, akkor megkeresem a nevelőanyámat és lepippant a bolt közepén, úgy szarja telibe, ahogy van. És tuti ziher, hogy a csajnál jobban csinálja.
Részemről ennyi volt a buliban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Találkozás ~ Judith & Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás ~ Judith & Vincent   Találkozás ~ Judith & Vincent Empty

Vissza az elejére Go down
 

Találkozás ~ Judith & Vincent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Judith&Amy
» Minden kezdet.... Judith - Vincent
» The first... - Judith & Richard
» Action - Judith & Damien
» Játszadozás - Judith- Vincent

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-