Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyKedd Szept. 13 2016, 18:28

- Pontosan ezt jelenti. Ha előhúznál egy kést és lassan belém nyomnád, érezném a fájdalmat és tudnám, hogy ja, most megölsz és valószínűleg nem örülnék neki, de az a halálfélelem, amiről mások beszélnek, elmaradna. Kicsit nyugtalan lennék, merthát az agyam attól még felfogja, ha megdöglök, jobban oda kell figyelnem, mi az, ami halálos, mert az ösztönszerű rész, ami figyelmeztet, ami félelmet okoz, az a rész az agyban a hormonokkal nekem...nem termelődik
Magyarázom.Próbálom másba is beavatni, de asszem nem pont ő lesz az, akit megrontok, annak ellenére, hogy baszott helyes. Felröhögök az érvelésén.
- Ja, hozzáállás kérdése.
Próbálok majd nem akarni tőle semmit. Egyelőre jobb, ha meghúzom magam a témában.
- Húúú megszólalt a kritikus éned, hogy értelmezzük pontosan a fogalmakat, de nem ér ennyit, hagyjuk
Értek egyet, felesleges ezen lovagolni, akkor már valami izgalmasabb témát szedjünk elő.
Mondjuk, hogy kap majd dedikált példányt, ezt megígérem neki, aztán röhögve bólintok, hogy semmi újat nem mondott, ezt már sikerült kideríteni róla. Az sokkal viccesebb, hogy gyötri a gumicukrot evés előtt, jobban izgatnak az ilyen elborul dolgok egy ismerkedésnél.
- Tényleg nem rossz, de nekem folyton egy kövér gumimaci pocakja ugrik be. Tudod, fura asszociációk.
Tök olyan, mintha annak a pocakos rajzfilm-macinak buzerálnám a hasát. Legalábbis a pillecukornál.
Röhögök, hogy nem kell neki az árva dínó, nem esik le, hogy azért, mert ő is az.
- Ugye milyen hülyén néznének ki azok a kis lógó csökök a T-Rexeken? Szerintem kifejezetten csirkeszerű. Jah, azok kis rohadékok, de nekem is a növényevők jönnek be dínótesó
Röhögök, mert mostanában hallottam ezt a mesecímet és beugrott.
Asszem sokkoltam, de nem érti mekkora eszmei indíttatása volt ennek, hogy ki akartam cseszni a szüleimmel.
Nem hagy tűz bűvészkednem, egyelőre. Inkább iszom, hátha valahogy le tudom küzdeni a szörnyű vágyat, hogy éppen most hódaljak egy kis piromániának.Úgyhogy meghúzom én is.
- Hallom, hogy a próféta szól belőled, így követem példád
Adom elő modorosan, nekem nem kell majd sok a jókedvhez...
Meg is hozza a kívánt hatást már pár erősebb korty is, mert lazán elkottyintom az egyik szálkám. Van ugye több, s ez olyan, amelyről az idő távlatában már könnyebben beszélek, az őrült szüleim téma szinte a múlt homályába vész, na meg nem kötöm össze azzal, ami igazán fájt tőlük, mikor az életben valószínűleg utoljára láttam őket. A gyűlölet a gyávaság és hogy a fejemhez vágták azt a kislányt. Megborzongok.
- Valahol jól jártál, én gyakran álmodoztam róla, hogy valójában csak örökbe fogadtak. A vicces az volt, hogy ez fordítva is adott volt, ők is jobb szerettek volna inkább bérbe adni, szóval én kurva jól éreztem volna magam árvaként, örökbe se kellett volna fogadniuk.
Hűű akkora bandákat verbuváltam volna össze! Kicsit álmodozva mondom, kizökkent, halottak-e.
- Nem, élnek.De tök mindegy, soha többet nem fogom látni őket, ha szerencsém van. Mert apám mondott valami olyasmit, csak a legkisebb stiklit tudja meg és lesittel életfogytiglanig.
Mert képes rá...
Sütök neki hagyományos kaját, illetve folyamatban...
Nekikoccintom az üvegem az övének.
- Dehogynem, csirió! Faszább nem is lehetne. A csiszolás meg majd jön. Jó kérdés, utoljára Joshsal
Kis fintor.
- Karaoke volt.
Meg loptam is, de ezt nem teszem hozzá, sem azt, hová vittem szerencsétlent. Lehet nem véletlen, hogy nem kedvel?
- De nagyon-nagyon már régen rúgtam be. Neked mi volt a legmeredekebb dolog, amit részegen csináltál? Vagy olyan eset mondj, ami emlékezetes.
Kérdem, s iszom, húúú hamar jó hangulatba fogok kerülni...de most nem fogom magam visszafogni, se Seby, se Felix.


Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptySzomb. Szept. 17 2016, 21:31

Elképedve hallgatja a másikat, ahogy magyarázza belőle hiányzik pár hormon.
-Ember... ez nagyon beteg. De gondolom megtanultad kezelni.
Mondja arra, hogy nem ugrik tűzbe, ha nem tud úszni nem megy mély részre, nem játszik éles tárgyakkal, nem nyúl konnektorba... ilyenek.
Nevet, hogy jönnek a kritikus énjével, de bólint, hagyják is, van jobb témájuk. Például a gumicukor nyünyürgetése.

-Fúj, nekem nem, inkább egy lány melle...
Nevet fel, az tud ilyen ruganyos és finom lenni, ha azt vesszük.
-Csirke! Lehet a T-Rex a csirke őse... viccelek!
Nevet tovább, de ez a hasonlat tetszett neki. Az kevésbé, hogy gyújtogatják az alkoholt de szerencsére Revvel lehet beszélni. Meg is húzzák az üveget, hamar jó hangulat lesz, úgy sejti.
-Ki tudja, nem jó az árvaház, meg sok a beteg ember, a lényeg, hogy ezeket az éveket letudtuk, már úgy bulizunk ahogy akarunk! Igyunk rá!
Hanyagolná a másik nyomottá tevését, bár azt nem sejti, hogy nagyon nem bírja a piát a másik, egyelőre még nem mutatja különösebben jelét, hát itatja, ahogy magát is. Többet is nyel belőle, mint Rev, az is biztos.
-Pff, gonosz faterod van, teh, hallottam múltkor a rádióban, hogy egy csaj beperelte a szüleit, mert az engedélye nélkül egy rakat gyerekkori fotót feltettek róla a fészbúkra, és ezzel sértik a személyes jogait vagy mi a fđszom. Hát hallod, micsoda fđszság már ez...
Tereli kicsit a témát, mert ez hirtelen eszébe jutott. //Tényleg hallottam a rádióban xD// Ha megsütötték neki a kaját, akkor vesz belőle, megköszöni és eszik is, bár lassan, mert forró.
-Mi bajod a karaokival, nem volt hangja a csávónak? Mi is szoktunk Quennel, ha bebaszunk, de Neki jobb hangja van, gondolhatod!
Nevet a koccintás után, majd iszik még, lassan egyáltalán nem lehet majd szomjasnak nevezni.
-Hú, kettő könnyebbet bĐszod! De na várj... várj... ú asszem az, amikor halloween közeledtével jól bebasztunk és még előtte kivettem egy jelmezt. Már nagyon sokat láttam mindenkiből, de a kocsma mosdójában felvettem az egyiket, és kiléptem, mint a Pápa... még oszottam is az igét bĐszod, volt ott pár vallásos egyén is, azok meg belém kötöttek, de hát basszus, mekkora poén már! Búzát, bort, békességet, basszatok be báránykáim baromira! Szépen alliterálva! Vagy amikor majdnem berobbantottam a tűzijátékokat, mert elfelejtettem, hogy nem a többi mellett kéne szikráztatni... ú, vagy amikor elkezdtem felszedni csajokat a bárban és mindnek mondtam találkozzunk hátul a női mosdóban! De vagy ötnek, nem számoltam, mondom egy tuti hátrajön, de jött mind az öt bĐszod! Én meg lazán közöltem, akkor vetkőzzünk, kielégítek mindenkit! De mind ott hagyott, meg felpofozott, az is akinek láttam hogy felcsillant a szeme bĐssza meg! Quentin úgy kiröhögött, aztán azon röhögtünk, hogy ilyen az én szerencsém, öt menetem is lehetett volna, ha nem egyszerre akarom!
Mond minden baromságot ami csak eszébe jut, de ha már túl meredek volt, azért nem mondja, pl a kis affért Quennel, vagy maga sem emlékszik, mert filmszakadás volt, csak a nyomokból sejt egy két dolgot.
-Na és neked? Kápráztass el Rev, vagy botránkoztass meg!
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptySzer. Szept. 21 2016, 19:22

- Az, eléggé. Persze, a logikám hívva segítségül, szóval nem megyek mély vízbe, mert tudom, hogy nem tudok jól úszni.
Magyarázom, hátha így nem találja majd akkora gáznak.
Felnevet a lány mellén, az kellemesebb, mint amit ő mondott.
- Azokat is folyton basztatod? Egyiknek sem volt még kifogása?
Mármint, ha úgy bizergálja, mint a cukrot, az azért durva.
Mosolygom, hogy kiakad a csirke-T-rex kombón, majd ha iszom jobban kiakadok az abszurd képzeteken.
- Igyunk a szabadságra
Értek egyet vigyorogva és nekikoccantom saját üvegem. Nekem nem kell sok, hogy máris szédülni kezdjen a fejem. Harcias mozdulatot teszek a levegőbe, majdnem a pia bánja.
- Pszichopata fasz
Bólintok, aztán valami facebookos sztorit mesél, felröhögök.
- Hülye picsa! A nők akkora idióták tudnak lenni! Főleg az ilyen elkényeztetett kis anyuci kedvencei...kár, hogy betiltották a boszorkányégetést.
Egy pillanatra elképzelem, hogy égnek. Ja, fogjuk a piára.
- Volt a kis nyomorultnak, úgy volt, hogy együtt zenélünk majd, de a sráccal van bajom, össze-vissza kavart, meg nem értem, úgy gondolkodik, mint egy lány, idióta, kurvára bejön mindenkinek, csak mert kék szeme van, pedig nem is olyan nagy szám.
Füstölgök, ha kicsit jobban berúgok, még inkább szidni fogom.
- Neked nincs? Csak részegen énekelsz a zuhany alatt?
Kérdem vigyorogva, az se rossz.
Oké, a pápás sztorin kiakadok, már tényleg majdnem elejtem az üveget annyira röhögök, aztán röhögve a nyakába vetem magam (ez már a pia)
- Baasszus, imádlaaaaak!!!!
Szidja az egyházat? Hát feleségül veszem! Ez nekem olyan, mintha szerelmet vallott volna. Jó, nem, csak becsíptem. De mindenesetre rajta röhögök tovább szédelegve.
- Tüzijátékoook? Te most azt akarod, hogy belédzúgjak, vagy mi az isten? Szándékosan sorolod a kedvenc dolgaim? Kurva jó...kár, hogy nem tudtad őket meggyőzni. Sajnálhatod!
Csóválom a fejem és lekászálódok róla.
- Hát...tudod öregem, felülmúltál, bár nálam összefolyik mikor voltam berúgva, mikor betépve.
Végülis minden, majdnem minden abban az állapotban volt.
- Vallásos nekem az apáca megdugásán kívül az volt, hogy eljátszottam az egyik misén, hogy megszállt az ördög és mindenki kirohant. Vaaagy az egyik koncert után biliárdoztunk és arra játszottam hány pont, ha kilövöm az emberekre a golyókat. Pöcsre mentem, az ért 100 pontot, a csávó haverja, aki kapta nagyon megvert
Nosztalgikusan tudok ma már röhögni ezen.
- Csináltam ronda dolgokat ilyen futó barátnőkkel...pl ott volt a csaj, direkt lesmároltam egy másikat, rávettem őket, hogy ők csókolózzanak, aztán elmentünk hármasban... Deh
Tárom szét a karom
- Rocksztár voltam
Ez mindent megmagyaráz...
- Szóval volt jó pár. Tüzes is...de azokat hagyjuk inkább... Beszéljünk rólad! Tudod ha nem lennél hetero!
Vigyorgok, ja hogy hupsz, részegen az ember őszinte?

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyVas. Okt. 09 2016, 15:35

Nem semminek tartja a tagot, hogy egyszerűen nincs nála vészfék.
-Nem, mert jó nekik ha basztatva vannak, valamint azt masszírozó jelleggel csinálom, de hasonlóan szeretem kóstolgatni is őket, ó, nincs panasz haver!
Röhög, mert szereti a női melleket, ha kézre állnak, formásak, ruganyosak. /b]
-Arra is!
[b]Szerinte lassan mindenre isznak, nem csak a szabadságra, de édes mindegy. Inni jó, inni kell.

-Nuygi haver, mondtam a pia beléd kell!
De csak nevet már, hogy majdnem kilögybölte a másik, majd azon is, hogy a nőkre hogy kifakad.
-Mert baromság volt! Mint a lincselés baszod, de a hülye nőket le kell rázni, értelmesebbet kell keresni és csá!
Nevet, mert szerencsére nem veszi komolyan a másikat, hogy megégetne embereket.
-A csajok már csak ilyenek Rev, baszottul gerjednek egy vonzó szempárra vagy egy izmos felsőtestre. Szard le, szerintem humorral és kifinomultsággal vagy épp jó szöveggel sokkal többet el lehet érni. Te is így csajozol nem? Szard le azt a srácot. De ha úgy gondolkodik mint egy lány az baszott nagy előny ha csajozik. Én qvára nem értem néha min rinyálnak, de nem is fontos míg megengesztelődnek, nem?
Igen, érzi kezd hatni a pia, de nem zavartatja magát.
-Nekem? Áh, nincs, se részegen, se józanul nem szoktam énekelni, legalább is a zuhany alatt. Amúgy nem tom' ha részeg vagyok sokszor nem emlékszem mit csináltam.
Nevet, jó is az, kis képszakadás, igaz, a fejfájás másnaposságot kihagyná.
Mesélni kezd abszurd sztorikat, köztük a pápásat, mert azt poénnak gondolja, annyira életszerűtlen, erre eldől, mert a nyakában találja Revet, röhög is mi az Isten van.

-Miért is? Amúgy ne fogd vissza, bálványozz és isteníts!
Röhög tovább, nem érti mi lelte a másikat, de lehet értékelik a humorát.
-Nem, nem, azt nem akarom, de csípem a tűzíjatokat, hát baszod milyen zsír már! Ja, sajnálom is, de hallod, majd szerezzünk már petárdákat meg minden fisz-f&szomat, tök jó lenne, mondjuk máskor is lejövünk a tóra vagy ilyesmi és az qva szép bĐszod mikor a víztükör is tükrözi.
Ecseteli, mert érezhetően tetszik neki az effajta program, az sem zavarja, hogy rajta tehénkednek, mert akkor realizálja, mikor már másznak le. A fáziskésés.
-Egyre megy, nem?
Nevet a betépésen, nincs magánál az ember, az a vége mindkettőnél. Csak másképp halnak el az agysejtek.
-Bazzzzeg, az kemény, tuti befostam volna én is, nyáladztál meg minden baromság? Ú bĐszod, nem csodálom, bár nem lőttél bölcsen, hogy a haverjával nem számoltál! Beteg játék hallod, qva jó! Bár az apáca megdugása... hogy az istenbe dugtál meg egy apácát?!
És még ő a beteg a pápával, mi?
-Jó is az, bírtál velük?
Már a két csajjal meg a rajongókkal úgy általában, ha kell pontosít Revnek.
-Mi lenne? Letépnéd a pólóm míg hevesen smacizol? Apácának nézek ki?
Elröhögi, azt hiszi vicc, már ittas, nem bírja felmérni, az előbb közölték belészerettek, nem tudja komolyan venni.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyKedd Okt. 18 2016, 18:53

Röhögök, hát igen, megértem, tényleg finomak és élvezetesek.
- Amíg élvezik nem gond, éld ki magad rajtuk...
Nekem is kéne már, mert ez a része hiányzik és a legközelebbi vállalkozó, aki eszembe jut, uh...Felix mamája.
- Elég durva dolgok lesznek akkor bennem
Mondtam már, hogy nem bírja a szervezetem, dehát viselje a részeg Reev következményeit, én szóltam.

Szédülök is már, szidom a nőket, kört formálok az ujjaimból és átkukucskálok rajta, mintha nagyítóval keresném
- Te találkoztál mostanában ilyennel? Nyugtass meg,hogy van remény és fogok még csöcst
Teszem hozzá kipirulva, röhögve, köszönöm szépen az alkohol elkezdett dolgozni bennem.
A csajok... Sebastianra gondolok, mennyire számít csajnak. Bármennyire is lazán kezelem a dolgot, nem igazán...
- Amúgy ja, dumával és eléggé be is jött, de igazából csak könnyű numerákat tudtam ezzel felszedni mindig. A rosszfiú rocker kellett nekik, de a problémáim már nem
Kis fintor, vállrándítás.
- Én se vágom, amúgy nem csajozik
Teszem hozzá futólag, mellesleg, észre sem véve, legyintve, hogy szarjuk le.
Megcsóválom a fejem, milyen részeg már Leo, elfelejti, mondjuk én vessem rá az utolsó követ, betépve sokszor azt sem tudtam hogy hívnak.
- Megesik, a lényeg, hogy mindig találj haza valahogy, legalább másnap. Amúgy szoktál másnapos lenni?
Én nagyon, kurvára meg fogom sínyleni ezt is.
Kacagva ölelgetem, nekem ugye nem probléma, max. ő fog hülyét kapni, mert nem fogom vissza magam, eldőlünk.
- Nem fogom, mert ez oltári! Mert imádok minden ilyen megszentségtelenítést
Kicsit belegabalyodik a nyelvem, de annyi baj legyen, megborzolgatom a haját nevetve.
- szóval csúcs, így folytatod szektát alapítok neked Leo pápa
Nevetek, hogy nem akarja, lassan lekászálódom róla
- Hát baromira megszívnád, az biztos. Ugye? Imááádom, ahogy pattog, ahogy felgyúúl és Baam
Mutatom, szétröppen! Óóóó, én szerzek olyanokat öcsém, hogy beszarsz! Jóóóó, tudom, rohadt jól néz ki és majd józan leszek, hogy lefotózzam!
Fogadkozom, most nem menne
- Legyen az a következő közös kaland!
Nézek rá nagy szemekkel, aztán lemászva róla bólintok, mindegy végülis.
A megszálláson nevetek
- Aha, amennyire tudtam, elég élethűen, hűűű de befostak, menekültek, szenteltvizet locsoltak rám, lehet el kellett volna pattintani néhány petárdát, hogy füstöljek, de nem jutott eszembe
Szinte sajnálkozva teszem hozzá.
-Aha, nem nagyon számított, be voltam tépve, de tudok néhány trükköt, úgyhogy nem lett baj. De azért
Karolom át, hát olyan jó hozzáérni!
- Ne félj tőlem!
Mert már a tolvajláskor is parázott.
- Simán, tök ki vannak éhezve, jobbak, mint a kurvák. Megdumáltam, szép is volt
Igen, az nagy büszkeségem.
- Persze
Mondom arra, bírtam-e velük
- Többnyire, mert attól függött mennyire vagyok beállva, de egy idő után a szervezetem kezelte valahogy, megszokta
Mindegy, ne erről beszéljünk már.
Mi lenne. Rákacsintok
- Kb. Naná, olyan kis szent képed van! A melleid helyett meg fogdosnám a segged
Tódítom, ha hagyja, meg hülye vagyok, meg részeg és nem húzódik el, megcsöcsörészem, megcsipkedem a kis bimbóit röhögve, persze pólón keresztül kb csak a gesztust értheti.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyPént. Okt. 28 2016, 18:46

//Erről a Felix mamájáról a Stifler mamája jutott eszembe xDDD//
-Má' mé'? Egy fajta piát hoztam, vagy nem? Hoztál Te is? Keverjük baszod, mit számít?
Röhög a piálásra, hogy durva dolgokat isznak össze, attól meg kicsit sem fél, milyen a másik részegen. Igaz, mivel nincs veszélyérzete a másiknak neccesebb, de ha eddig életben marad, talán holnapig kitart a szerencséjük.

-Persze! Csak nem volt az esetem haver, de vannak. Én a múltkor a parkban szedtem össze egy csajt, bĐszod, nagyon belevaló tüzes kis bige volt... szóval nyugi, sok csöcs várja még, hogy összefogdosd!
Vigyorog, igen, ittak, de így csak jobb a kedv, még a halakat is elfelejti, a drága halakat!
-Na már most ha dugni keresel csajt akkor ez az éned kell, ha komoly kapcsolatnak, akkor meg egy másik oldalad. Logikus haver, hogy aki dugni akar nem lelkizik. A suliban annyi bige van, mit is tanulsz? Jaj bocs, fényképész leszel vagy mi a tököm, melyik csaj nem örülne, ha ilyen ürüggyel hívod el randizni? Pff, a jófiús arcoddal keress akkor csajt, ennyi.
Nem is érti, hogy lehet ezzel gond, ha tartós kell a másiknak, hát hajrá!
-Pff, miért, fából van a töke?
Mi a hulláért nem csajozik valaki különben, nem is érti, de mivel legyintenek hagyja a "haver" témát.
-Mint atom, mindig qvára fáj a fejem, de ennél már csak az a jobb, ha nem hazamegyek, hanem Quenhez és az Ő lakását hányom telibe... akkor nem szokott szeretni, de arra sem emlékszem, hogy felhívtam hogy megyek hozzá, csak nyomja a képembe a telefont, hogy de és hajnali három volt és Őneki menni kell dolgozni. Pf, mindig kellett valami engesztelés Neki, pedig másnaposan nehéz ám gondolkodni...
Nevet, mert ez most vicces neki, minden, hogy őszinték legyünk. Mikor megölelik el is dől, nincs a helyzet magaslatán, még a haját is borzolják.
-Te kis Antikrisztus sátánka!
Röhög fel, mi ez a megszentségtelenítés dolog már?
-Ó Leo pápa, az első ezen a néven, imádj fiam, jótetteid megbocsáttatnak!
Igen, lehet sokat ivott hirtelen, de nem zavarja. Próbál így is inni, kicsit mellémegy, de letörli az arcát és köhög kicsit, marja a torkát. De megérte, mindig megéri. Azon is csak vigyorog, hogy a másik mennyire szereti a tűzijátékokat, hallgatólagosan meg is beszélték, legközelebb ez lesz a program, Quen amúgy is nagyon elővigyázatos, Rev nem, poén lesz.
-Naná, megbeszéltük, remélem emlékezni is fogunk rá!
Emeli az üveget erre, hogy legyen, akkor fix, petárdáznak majd egy jó sort!
-Mindent nem lehet, de lehet fel sem fogták volna, ha ennyire összeszarták magukat! De így lehet jobban féltek, hogy nem hat a szentelt víz, nem elég szent, hogy kifüstölje belőled a gonoszt!
Nevet tovább, nagyon beteg és durva jelenet lehetett, lehet ő maga is megijedt volna, ki tudja...
-Nyááá, igyekszem tisztán tartani az alsóm haver, bátrabb vagyok, mint hiszed!
Veregeti hátba a másikat, hogy átkarolják, de a vigyora elárulja, nem fél, kicsit sem.
-Ne már hogy jobbak... az apácák nem tudják a szakmát, ne már! De bĐszod... nagyon beteg vagy!
Röhög, ez az apáca dolog nagyon betett neki, alig tudja felfogni, hogy a szemben ülő megrontott egy apácát.
-Mondjuk ha a csajok is be voltak tépve, akkor mindegy is.
Legyint, ő maga sosem volt két nővel, bár álmodozott róla párszor.
-Szent képem mi? Mi bajod a melleimmel? Milyen jó kis mellizmaim vannak már, hát fogdosni való, hagyjad a seggem, vagy feldugok valamit a Tiedbe!
Tapasztja a másik kezét a mellkasára, mert ez csikizi és a seggét félti, amilyen hülye a másik még a végén komolyan belemarkolna.
-Na mi legyen? Csinálsz pár részeg éjszakai fotót, vagy holnap reggel fejfájósan?
Hirtelen azt sem tudja mi volt a terv estére a piáláson kívül, bár lehet nem is volt, tekintve piálnak... az önmagában eléggé ingoványossá teszi a további programokat. Persze iszik és itatja is a másikat, mert azt kell, nincs megállás!
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31 2016, 22:29

// Felix mamája is van akkora kultusz XD//

Röhögök kótyagosan a szóhasználatán, én is hoztam bort, elő is halászom, amíg látom.
- Mit számít, igyunk!


Megvakarom a hajam, kajak a hajam, a parkról nekem Lacey jut eszembe, hogy felgyújtottunk egy bokrot vagy mi az istent.
- A park nekem is bejövős, bár az anyjának megfoghatnám, de érted, milyen lenne már... Felix, csöcsre vágyom, megfoghatom anyád mellét?
Nem esik le, hogy Leo hullára nem fogja érteni, miket hordok itt össze, mert nekem már összefolyik a valóság és nagyon komolyan magyarázok Felix anyjának csöcseiről.
- Aha, modelleket megdugni, igaz...de tudod az az igazság nincs rá akkora ingerenciám, mert minden nap szexelek, csak nem nővel, egyedül a mellekre gondolok néha, mert azt szeretem.
Jah, hogy előreugrottam volna az időben? Kicsit meg is torpanok, mintha valami nem smakkolna, de aztán átlendülök rajta.
- Eléggé, de amúgy seggekben kutat
Ez most elég erős lesz neki, de hamarabb berúgtam, mondtam, hogy nem bírom a piát...
- Akkor holnap szar napunk lesz öregem! Nem számít, azért legyen jó a mai! Ó az a szerencsétlen! Kurvára szerethet! Mit szoktál csinálni, hogy megbékítsd? Kitakarítod a wc-t?
Kérdezem röhögve, imádom a srácot, bár ha elképzelem ahogy behány a tanárnál nekem is forog a gyomrom, úgyhogy inkább nem, úgyis forog velem a világ és a haja.
- Az bazdmeg, az egész tavat borrá változtatom! Vagy az Isten volt? Mindig keverem
Hajlongok aztán neki, hogy hajbókoljak, mint Leo pápának, de csak elbotlom
- Köszönöm nagy Leo, szánom bánom minden jó tettemet lelkiatyám.
Keresztet vetek felette, mert elvesztem a fonalat, melyikünk a pap.
- Fellőjük és utána lőjjük magunkba a vodkát, akkor tuti meglesz.
Ennek előre örülök, hogy Leo is ilyen bevállalós, rég volt már ilyen vagány haverom!
- A gyermekkor szép emlékei! Húúúú, de ha tényleg, szó szerint befostak volna, akkor tuti elröhögöm. Egyszer be akarok fosatni valakit, ez lesz a szent cél Leo atya, mert...mert milyen már?
Röhögök kétrét görnyedve, mekkora poén lenne.
- Jó, kezdek beléd többet látni, mert pápa vagy, szereted a tüzijátékoooot
Melapogatom a haját, hogy jó fej gyerek, elnyerte tetszésem.
- Ó az önmegtartóztatás sok évi elnyomott szenvedélyt rejt, hidd el, jók, próbáld ki, pápa vagy, felveszed a jelmezed, halomra dughatod őket.
Ezt halál komolyan mondom, aztán elröhögöm magam, ráborulva, hogy beteg vagyok. Igen, sajnos tényleg...
- Azért te se panaszkodhatsz...
Biccentek egy régi szép emlékre.
- Volt olyan is, de volt hogy beájultam, de csss-t, ezt nem mondhatod el senkinek.
Nézek körül vihogva, mintha figyelnének.
- Aha, olyan kis bájos...
Nem akarom mondani neki, hogy baszott helyes, így is fogdosom a melleit. Tol el, röhögve hagyom, majd valahogy megállom, hogy ne fogjam meg.
- A melleid csekkoltam, de a seggem...arról nem akarok beszélni.
Fotót? Előveszem a telefonom, benyomom rajta a selfizést.
- Viccelsz, beejteném a kamerát a vízbe. Amúgy nem fürdünk? Utálom, de azért poén lenne
Elkezdem kikötni a cipőfűzőmet. Lehet csak azért csinálom, hogy lássam meztelen, de...kit érdekel?


Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31 2016, 22:58

-Faszaaa, sörözünk, aztán borozunk, ezt inkább ne kavarjuk össze... de benyomunk mint atom.
Nem bánja, sőt, ilyen tekintetben szeret részeges lenni néha, akkor is ha másnap fáj a feje.

-Hát... ha ennek a Felixnek az anyja jó nő és szereti a fiatal pasikat, amit miért ne szeretne...
Nem, nem érti miről hadovál a másik, de ha jó csöcsökről beszélnek, mindent meg kell tenni annak érdekében, hogy azok meg legyen markolászva. Alap.
-Öhm... ehm... ha nem nővel akkor kijársz a lovardába öcsi vagy mi?
Emiatt, hogy mellekre gondol közben arra gondol kijár a kancákat meghágni, a férfiak túl elvontak lennének neki, tekintve nőket simán megkaphatna szerinte, hát beszélik, de arra nincs ingerenciája, szóval... teljesen lemaradt.
-Meleg? Nem csoda ha nem csajozik baszod, ez nem meglepő akkor ha homi...
Így már érti, áhá! Legalább is érteni véli, legalább ezt.
-Is... alap hogy kitakarítom a wc-t bár az csak előtakarítás, Quen úgy is kitakarítja megint. Szoktam rendelni neki kaját, a kedvencét, mert főzni is Ő tud, vagy épp ami kell... vagy csak szimplán rettentően sokszor mondom mennyire hálás vagyok és mennyire jó, hogy elnézi a hülyeségeim és tudom, hogy megbocsátó... akkor úgy is elhajt a fenébe, de már kevésbé morogva.
Vigyorog, Quen nagy forma.
-Baszod, az Jézus volt, nem Isten és nem is a Sátán... a vízválasztós trükk meg Mózes, elég ha ennyit megjegyzel!
Röhög, ilyet se pipált még.
-Ezt nekem kéne, de ám legyen, jótetteid nem számítanak, tiszta lappal rosszalkodhatsz, megengedtetettttet... vagy mi a szösz. Vágod.
Összeakad a nyelve, közben tartja Reevent el ne essen, az előbb megbotlott.
-Hashajtóval könnyű, én csináltam... hú de qvára sietős volt a nagyszájú baromarcnak, öröm volt nézni. Emlékszik, szívatta Sammyt vagy Tinát, most nem tudja hirtelen, de azokat mindig megbüntette.
-De úgy kéne, hogy csupa fehér cuccba legyen az illető... valami dresszkódos buliba kéne. Hú, nagyon nagy lenne...
Nem, részegen sem kedvesebb valaki ha szívatásról van szó.
-Egy tűzijáték szerető pápa... de pápa csak egy van, el kell intézzem azt a vén faszit... ráhozom a szívbajt Rómában és közlöm ideje a vérfrissítésnek. Micsoda terv!
Dehogy lenne pápa... te jó ég.
-Ez az egy előnye lenne, japp... de az apácák zömében öregek, nem, nem jó... vagy akkor kötelezővé teszem a fiatal apácák toborzását...
Valahogy előnyre kell szert tenni, az öreg nők nem az esetei. De persze ő maga is röhög Revvel, nem szabad komolyan venni, berúgott.
-Na jó, de mivel fizetsz le? Adj a borból, elfogyott a sör!
Hamar feltalálja magát, de úgy sejti, holnap nem fog emlékezni sok mindenre ebből a beszélgetésből, így arra sem, beájult a másik szex közben.
-Bájos... bájos? BĐszod, szexi vagy valami! Több évnyi kemény munka van a formájában! Ah, nem értékeled a jót!
Röhögi el a mell témát, de a tény, hogy az íjászat miatt van mellizma és karizma is. De legalább a seggét nem fogták meg, haladás.
-Mi van a Te seggeddel?
Röhög, nem érti, mint oly sok mindent egy ideje, a pia, a pia...
-Nem azt mondtad nem tudsz? Ez nem olyan fürdő amúgy... mármint tó. Vágod... max kicsit kijjelebb, nehogy fenn akadj a horogba... de jó, fürödjünk, ott nem olyan mély a víz, arra!
Részegen Leopold rengeteg mindenre rávehető, azt sem érzékeli, hogy hideg lenne, vagy a víz lenne hideg, nekiáll ő is ledobni a ruháit, nem szégyellős és nem fogta fel, hogy a másik meleg lenne esetleg, vagy ha mégis valahogy nem bírja összetenni. De az alsóját nem veszi le, ha az vizes lesz egye fene, majd akkor leveszi és visszaveszi a nadrágot, ezt meg megszárítja a tűznél. De Reeven persze rábeszélheti, ha akarja, de belemegy a vízbe, ahol mondta hogy sekélyebb de szívja a fogát.
-Bazdmeeeeg, ez hi----deg... qva jó!
Röhögi el, melege volt a piától már.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03 2016, 16:46

- Várjál, az úgy jó, hogy sörre bor, csak fordítva hánysz, hátha mi nem fogunk.
Kétlem, már most sok kicsi, nevető Leofejet látok.

- Dehát kurva, tökre azt fogja hinni, ki akarom használni, meg aztán rohadt fura lenne Felix miatt...
Nyögöm, nem is tudom hogy jutott eszembe, biztos a pia teszi, forognak a gondolataim és nem akarnak megállni.
Nézek rá mi baja, aztán olyat röhögök, hogy majdnem összepisilem magam. Kétrét görnyedek, könny szökik a szemembe és hangos is vagyok, deh eez kész, azt hiszi lóbaszó vagyok.
- A lovaknak van a legjobb...seggük...de hülye vagy....nagyon kész...
Alig kapok levegőt és naná, hogy még én nevezem hülyének, viszont, ezek után hogy közöljem vele, hogy ez is jöhet, meg az is jöhet?
- Éhhén csak nyitott vagyok egy kicsit, érted? Ennyire nem, mert lovakkal nem...
Kész, megint elröhögöm magam, Joshon kicsit lelohadok, mert köhm...
- Volt neki csaja is, deh az nem jelent semmit
Saját példa, saját tapasztalat, ajkamba harapok, ideje lenne vallani, ki az a Felix... Vigyorogva hallgatom szegény Quentin szenvedéseit, a nyakára járhat, de baromi aranyos tud lenni, én se hajtanám el.
- Mondták már, hogy nagyon rossz barát vagy?
Csak szívatom, így beállva szerintem őt se hatom meg, röhög majd velem.
- Ó! Na látod, ezeket mindig keverem!
Szándékosan, annyira imádtam zokni lenni hittanból, ami anyámék megrögzött mániája volt. De röhögve, hálálkodva megveregetem a vállát mekkora mázli, hogy elmondta és most már képben vagyok. Megtart, mert elesnék, megveregetem a vállát, s közben röhögve biztosítom, hogy vágom, persze. Megint nézek rá, mint valami jelenésre, ha már támogat, akkor megölelgetem
- Zseniális vagy!
Nagy lesz az ego, de akkor is, érezze a törődést és a túláradó lelkesedést.
- Nem rossz...lehet kollektív fosóparti kellene, mondjuk egy keménykedő macsó társaságnak az italába rakni és vagy kiérnek vagy nem... Egyszerre öt ember, és vezényszóra, elkezdődne a koncert, disszonáns hangok vegyülnének az ütemes tüc-tüccbe
Kész vagyok, rémuralomra törhetnék ezzel a fickóval!
- Te képes vagy rá, én megválasztanálak! Tudod ki volt Mózes, az már valami! Mondom én, Leo-féle reformok
Megint a vállát veregetem, dehát muszáj...
Nekem más ötleteim vannak, de zavartan - elkalandoznak a gondolataim - kezébe nyomom a bort. Én már ittam belőle kicsit és most konkrétan három Leot látok. Az egyik igazán lehetne biszex.
Most az arcát lapogatom meg a melle helyett
- A fejed a bájos, a melled nemtom, tudsz ilyen csöcstornát is, tudod húzogatni?
Röhögök, ahogy elképzelem, aztán megfogdosom a fenekem. Felixnek nincs rá panasza.
- Hogy ez jóféle
A fürdés ötlete valahonnan jön, azon kapom magam, hogy bólogatok és megyek utána a sekélyebb terület felé, aztán bámulom a testét és tök későn kezdek én is vetkőzni, gatyára. Belegázolok, fagyhaláál, amint melléérek, lefröcskölöm.
- Szar, de azért élvezzük, ha már voltam ilyen sügér! Kergetlek, jó?
Indulok meg felé, tök jó lenne valahogy birkózni vele, hátha ellenáll meg minden.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03 2016, 20:25

Elkerekedik a szeme és a szája.
-Ó. Há de ha qva már megszokta baszod, meg csak megfogod a melléd, igyál kicsit, akkor elnézi majd.
Legyint, az is csak egy nő, ha eljátssza a hülyét véges esetben, akkor nem lesz baj. Ezután jön a kancás beszólása, de úgy röhög a másik, átragad rá, el is felejti a végén, miért röhögnek.
-Há' mittom' én bĐszod, szerintem egy kanca meg sem érzi, láttál már kanos csődört? Bazze, az méret.
Az hogy egy magukfajta matat valamit hátul kétli, hogy meghatna egy lovat. Sosem gondolt rájuk agresszív állatként, de egy kutya... az kicsi meg olyan... a lóval könnyebb volt elengednie a fantáziáját, mit rosszalkodik új barátja.
-Áh... akkor mégis kutyák is... kecske!
Mutat rá, hogy a lovak túlzás, de akkor más állatok, kisebbek. Kész van, nem tud gondolkodni reálisan, akkor már megvilágosodott volna.
-Persze hogy nem ha homár.
Neki nyilvánvaló, ha buzi az illető, akárhány csaja lehetett nem számít.
-Egen... pocsék barát vagyok, de mégis qva jó arc, így megtartanak.
Vigyorog, legalább is Quentin még nem tette ki a szűrét, ennyi év után reméli már nem is fogja... kínos lenne.
-Baszod, Te kis tirpák, tudtam hogy vágod tesó!
Nem, ennyire nem lehet alul művelt valaki, Reeven pláne, egyetemre jár, minden, Leo sem ennyire hanyag.
-Mondd még, dicshimnuszt nekem! Tudja meg a világ, hogy rám van szüksége mindenkinek!
Nevet, poénkodik, lapogatja a másik mellkasát most a háta helyett.
-Baszki... kamerázni kell... elcsalni Őket a klotyóktól messze vagy ó! Előtte elcsórni minden papírt meg elrontani a zárakat az ajtón...
Ilyen csínyekben akármikor benne van, józanul sem lenne megfontoltabb.
-Najah, a mai világban örüljenek is neki baszod, még Jézust is vágom, ennyi elég. Király pápa lennék. A pápák királya!
Vigyorog önelégülten, még ki is húzza magát, feszít.
-A fejem... a fejem?! Baszod, hogy lehet bájos a fejem?! Ne, ne mondd tovább, ez csak rosszabb lesz!
Utasít el minden további "bájolgást" és értetlen röhög azon, hogy Rev a saját fenekét fogdossa.
-Minden nap gondosan összefogdosod egy órán át, mi? Karban tartod!
Cukkolódik, de csak nevet, aztán már dobálják is a ruhát hogy kamikáze mód a hideg vízbe gázoljanak boxerban.
-Na az úristened, a pápád nem fröcskölöd, ha szent a víz ha nem!
Rázza ki a hideg a testét ért víz miatt, de nevet még, aztán még értet fejet is vág mindemellé.
-Kergetni? Mi vagyok én, meghágni való szűzpicsa? Elpöcköllek tán' bele is fulladsz Te dinka! Jön a tavi hínár és rátekeredik a bokádra, leránt és megvárja míg elrohadsz hogy a tested ásványait kiszívja!
Halad Ő is a másik fele, valóban megpöcköli a homlokát, de a víz hasig-mellkasig ér, nem fulladás veszélyes, közben pedig mint egy horror-rém-mese adja elő a mutáns hínár történetét.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptySzomb. Nov. 05 2016, 21:48

- Ahha, mondjuk ha igaz, amit Felix mond, lehet ő fogja odarakni a kezem
Jut eszembe, jut eszembe. Közben az alkesz alaposan magával ragad minket, én se vagyok kutya, ő se eb és már forog, úgy röhögök majd' be szarok.
- Nem láttam, mer te igen? Mekkora egy lónak, hol láttál te olyat, miért? Videóban meg kéne nézni
De még sosem jutott eszembe a lópöcs. Annyira magamnál vagyok, hogy betöltsek egy videót //user is betöltött, de nem akarom, hogy kitiltsanak a fórumról....//
- Azt a rohadt!
Majdnem elejtem és még azt hittem Felix A Méret!
- Szegény ki*ott kancák te jószagú úr isten, wááááh
Ez még nekem is undi, el is ejtem a telefont, szerintem pont Leo ölében landol.
- Kecske...arabnak nézel te rasszista disznó?
Megpróbálom kihalászni onnan a telóm, ez kelleni fog, de közben röhögök, szóval attól függ mennyire mozog közben, nem akarok én rossz helyre nyúlni.
- Utálod a buzikat?
Kérdezem, nem ártana tisztázni, mennyire pártol el, ha megtudja, hogy én sem vagyok tiszta. Szóval izé...ha nem is teljesen, de félig, háromnegyedig...
- Minden ilyesmit próbálok elfelejteni, de még a 12 fucking apostol nevét is vágom
Röhögök fel szenvedősen, aztán azon, hogy a mellkasom fogdossa.
- Leo, most bevallom, tök lapos vagyok! De te rohadt nagy arc, én is megtartanálak akármekkora genyláda is vagy.
Beálltam, kész, végem.
- Najó, még jobban imádlak! Ezt meg kell csinálni! Nem engedni be őket a wcbe és felvenni, csinálhatnánk kibaszós videókat tudod, hogy imádom??? Múltkor öregasszonyokat zaklattam a vonaton! De nem szexuálisan, nyugi
Teszem hozzá, mert az még a kecskétől is rosszabb variáció lenne. Viszont a beszaratásos poént meg KELL csinálni!
- Az vagy, a pampák pápa királya
Röhögcsélek, tapsolom, azt se tudom lassan hol vagyok.
- Dehát ha bájos baszod! Te olyan jól mondod dbaszod
Kurva jó a seggem, kis formás, annak ellenére, hogy csontwajz vagyok bazzeg
- Muszáj, ez egy nagyon fontos részem, rendszeresen nyalatom
Óóóó basszhuuus. Belegyalogolunk a vízbe, lefagy eszem f*om, olyan hideg, egyetlen értelme van, Leot fröcskölni.
- Kussolj szent Péter, én most megkeresztellek a Reevenek nevében
Nagyon komolyan néz rám, pedig kajak megkergetem.
- Ilyeeet ne mondj Leo, mert meglepődsz! Komolyan elpöckölsz? Kurva jól hangzik, mindig vágytam egy kis rohadásra, pöckölj, ne fogd vissza magad, vigyázz Leo, jön a hínáááár!
Kiáltom és rávetem magam, miután lepöcköli a fejem, au. Gondolom botlunk egyet a jó jeges vizekbe persze nem bántom meg semmi, csak röhögve sodortam el, hogy elveszítjük a kontrollt, vagy az már nincs, mert nekem abszolút nincs, csak automatikusan befogom szám szemem, mikor merülés, gondolom feljövünk, ha nem, hát rábasztam.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyVas. Nov. 06 2016, 16:45

-Na akkor meg mi bajod?
Legyint röhögve, lehet neki is kérnie kellene egy audienciát Felix mamájánál egy kis mellfogdosásra...
-Lovardában, hol máshol? Vitték a fedező mént baszod, az nagy!
De Rev már kapja is elő a mobilját, betölt egy videót, röhögnöm kell.
-A kancák tudják mi a méret, a Te kis pöcsöd meg sem közelíti ezt a giga méretet bĐszod, vágod! Szóval az arabok kecskéznek, most lebuktál Ibn al Rev!
Röhög, ő is veszi ki a telefont az öléből, adja Revnek, nem kell ide nyúlkálnia a másiknak.
-Nem, nem utálom őket, amíg nem mozdulnak rám. Tudod, én nem vagyok az, elég izé helyzet lenne akkor!
Nem is kerüli őket, elég liberális ebből a tekintetből, csak hagyják őt békén, köszöni.
-Te kis stréber!
Röhög tovább, megállíthatatlanul a másik hittan tudása miatt.
-Látod! Látod! Mondtam én, ellenállatatlan vagyok! Mindenki megtart!
Nevet és kacag, ő sem érti miért barátkoznak vele néha, de úgy fest van valami személyes varázsa, ami miatt sok hülyeséget elnéznek neki.
-Fúúj... a kecske még elment volna, de az öregasszony már nem bĐszaod, szóval ne is... de jó' van, akkor lekamerázzuk a baromarcokat, de úgy is jó ha ül a klotyón és nincs papír és szembesül vele! Mekkora már!
Nevet kajánul, ő benne lenne ebben a "misszióban".
-Úgy mondom mint mindenki, de talán a hangsúly öcsi! És kibaszottul nem vagyok bájos, vágod? Mint valami lány, meg talállak ütni baszod!
Csak a szája nagy, jelenleg nem képes célozni, de nem is akarja megütni a másikat, csak iszik még egy kicsit.
-Nem is tudtam, hogy bírod a nyalizást! Én nem, engem taszít, kegyetlen vagyok!
Röhög, most minden vicces, de még részegen sem képes szó szerint értelmezni amit mond a másik, mert... nem akarja elképzelni. Kicsit sem. A víztől valamelyest kijózanodik, eléggé hideg már így ilyenkor, de Rev akarta, lássa kivel kezdett. Persze a fröcskölés nem jó... hideg. Úgy érzi a farka vagy 3 centit zsugorodott, ha nem többet.
-Na idefigyelj, asszed kell nekem ez, ha én vagyok a pápa? Én nekem kéne Téged szentségteleníteni, haaa?!
Fröcsköli vissza, de kergetni akarják, az meglepi. De az jobban, hogy ráveti magát Rev és elesnek, nem bírja megtartani magát se teljesen, hát még Revet is! Nem mély a víz, de ez KIBASZOTT hideg, fagyoskodva bukik fel, de ha egyedül lenne lenyúl Revért, nem hagyja ott.
-Te hülye f.sz... f.szom... kibaszott hideg a víz... bassza meg... váá!
Kiált fel, de megint röhög, mert ez nagyon odatett neki, remeg is úgy érzi a gyomrába is felhúzódtak a golyói.
-Baszott hideg a víz, menjünk ki a tűzhöz! Most-most-most!
Nem akar tüdőgyulladást sem kapni, úgy cidrizik összekoccannak a fogai, ha kell fogja Rev kezét és húzza ki, így is elkékült mindkettejük szája.
-A... zzzzzenekarodban hhhhhasználj kkkkkék rrrrúzst.
Röhög, ha hagyja a másik, akkor odatelepedett a tűzhöz, ha van valami pokróc, akkor magukra teríti, ebből a szempontból nem finnyás, hogy ott van mellette Rev is, egyet talált, most elég lesz. Különben is a másik szereti a tüzet, jobban mint a vizet, talán nem ellenkezett.
-Igyál, az melegít!
Tolja a kezébe a bort, hogy húzza meg, majd elkéri és ő is így tesz. Nem is aprózza, hamar megalapozza megint a részeg állapotot, de inkább ez mint a nátha.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 10 2016, 18:04

Szédülve nézek rá
- Hát hogy vele járok, élek
A "járás"-tól már kicsivel tovább jutottunk. A lóf*on kiakadok, töltök is egy videót, kidőlök, hogy ez nagyon nagy. Lovardában...én még nem voltam, teljesen új felfedezés.
- Akkora mint én, elég durva lenne, ha nekem is akkora lenne, elefántom nőne, harmadik végtag, de azér ez sem kicsi
Húsz cm, az húsz cm, akkor is ha Felixé nagyobb, hogy kapná be. Az arab nevemen csak röhögök, elveszem a telefont, nem kell rossz helyen kotornom utána.
- Tőgye van bazdmeg, az nem semmi, ihatsz közbe tejet, minden arab ezért szereti
Berúgtam mint' állat. Jön a figyelmeztető lövés, nem rámozdulni Leora, kicsit megmerevedek, aztán napirendre térek felette, egy elutasítást bekapni tényleg izé volna.
- Jól van akkor. Most meg már stréber? Anyád!
Játékosan megbököm a vállát, ne sértegessen már.
- Mázlid van, kamerázunk, az biztos, már látom is a szalagcímet. Elfogyott a papír, Arcok fosás közben, Ha nincs menekvés, Wc-hez láncolt emberek, Arckifejezések és barna nadrágok, hatalmas lesz!
Vetem fel Leo elő vetítve a pazar jövőképet. Le kéne írni, hogy emlékezzek rá, mert az agyam lyukas, minden folyékonynak tűnik, totál kész vagyok.
- Te másképp mondod, a te baszod-od jobban odabasz
Magyarázom halálkomoly képpel a bájosnak.
- A lányok nem ütnek nagyot
Ugratom, hát max behúz egyet és? Úgysem tudom eltalálni, csak a golyóit tudnám leszakítani, de meghalna, nem akarom, hogy meghaljon, túl jó arc, fostani akarok vele! Mondok egy okosságot, Reeven féle teória
- Az attól függ, ki nyalja!
Belegázolunk a vízbe, szétfagy mindenem, ilyen lehetett a Titanic után basszus jeges vízbe toccsanni, legalább az alkohol melegít valamennyire. Leot meg kell szentelni, nincs mese, viszont megtorpanok röhögni, milyen kétértelmű most.
- Na próbáld meg, gyerünk, szentségtelenííts!
Kiröhögöm, mert ő engem, gyenge ahhoz. Persze jó fej, meg minden, de nem hiszem, hogy elővenne egy husángot aszt seggen szúrna vele. Visszafröcsköl, én röhögök és rávetem magam, a hirtelen hideg kicsit kijózanít, fel is ordítok, nem bírom a hideget... de tökre elfelejtettem, hogy nem bírom, fűtött a pia.Életösztönöm azért van, szóval fulladozva felbukkanok, arra, hogy hülye fasz vagyok csak hörgök egyet, tényleg!
- Nyerrrőőőőő.....ötttttttttleeeeeeeeeeeeeeeetttt
Nyögöm vacogó fogakkal és rohan ki, taposok utána, eszembe jut, miért is utálom én a vizet.
- Jóóóóóll áááálll a kéééééék?
Kb úgy kérdezem mint egy tücsök, ciripelve, de nem értem hogy jött ez neki és hogy van ereje röhögni. Szerez egy pokrócot én meg magamba roskadva remegek, képtelen lennék most megfogni...tárgyakat! A tűznél jobb, de az is irritál, ahogy hirtelen megcsap a hő, asszem valami pokróc van a vállamon.
- Bahhasszus, címeres nagy bhaalfasz vagyhoook, azt ugye vágod, hogy...kicsinálsz?
Így se tudom merre vagyok arccal, de jön pia! Ez nagyon szar, inkább vágják le a fejem, mint ez a görcsös reszketés, jól meghúzom, továbbadom lötyögtetve, mert reszket a kezem
- Vettkőzzzzzünk le
Berregem, mint egy méhecske
- Ránk...fagy a gyatya, addig csináljuk, amíg észnél vagyok és nem a fejemen keresem a tököm
Én tolom le magamról, rohadtul fázok benne.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 10 2016, 21:31

-Hú... nem aprózod...
Ő azt hiszi Felix anyjával jár és él, emiatt Felix kiakadhat, úgy fest nem tudja. Vagy de? Lemaradt, nehéz összeraknia.
-Nem zavar, hogy qva?
Ő mondta, Leopold csak visszakérdez.
-Akkora nincs, de méretes. Durva lenne, de baszod vannak olyan négerek, akiknek kajak ekkora a farkuk, az hogy dug érted? Nincs akkora hüvely ahova befér, meg nadrág, meg tudom is én!
Látott már rossz pornót, de nem volt photoshoppolva a dolog, ez a durva valóság volt.
-Áááá, így már egy hangyaf.sznyival világosabb, de akkor is undorító.
Röhög, nem akar belegondolni, elképzelni, de nehéz, nehéz.
-Naná, már csak a pattanások kellenének rád Te kis kocka!
Nevet, hirtelen a strébert sem tudja már mire mondta, ki-kihagy a figyelme, mert beütött a pia.
-Hmm, tetszenek, végre valaki aki tud szalagcímet adni!
Quentin szegény nem jó a címekben, de Reevent nem kell félteni.
-Ez a személyem varázsa, utánozhatatlan, megfizethetetlen ahogy mondom, minden másra ott a MasterCard!
Röhög, mert már reklámokat is belekavar, csak hogy teljes legyen a káosz.
-Kivéve a testépítő lányok. Húzd össze magad sürgősen vagy oda a bájvigyorod.
Néz rá csúnyán, de aztán megint röhög.
-Még finnyás is vagy? Pfff!
Röhög a seggnyaláson, de a víz... a víz NAGYON hideg. Eszébe nem jut a szentségtelenítést úgy értelmezni, egyszerűen a szentelést negálta. Le is fröcsköli, de alábuknak a vízben, ami még neki is sok lesz. Szerecsére igazat adnak neki abban is hogy hülye a másik (ő legalább is magában így gondolja) és abban is hogy nyomás kifele, mert itt kapnak tüdőgyulladást.
-Jah!
Röhög koccanó fogakkal a kék szájra, majd kerít egy pokrócot és leül dideregve a másikkal a tűzhöz.
-Te monddddtad, hhhhogy menjünk ffffürdeni, kabbebebe! Igyál bazze!
Itatja, magát is utána, a bor jó lesz, bár valami tömény lenne az igazi. Erre közli vetkőzzenek, ami abból a szempontból nem hülyeség, hogy nagyon hideg a nadrág... Abból a szempontból nem tetszik neki, hogy puccentosan ő nem fog szorosan ücsörögni a másik mellet.
-Jó...huh...
Leveszi ő is, de ő visszaveszi a nadrágját, kicsit vizes lesz, de a tűznél majd megszárad. Ha ő sem lesz majd vizes, akkor jöhet a póló is majd.
-Így megfagysz, vegyél fel valamit.
Dörzsölgeti a tenyerét, borzolja a hajából a vizet, majd visszatelepszik a pokróc alá.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyHétf. Nov. 14 2016, 19:44

Kuuuurrvára be vagyok mákolva, de nemtom Leo mennyit fog fel abból, hogy egy férfivel élek együtt.
- Az anyja, vagy ő? Tudod ez egy nehéz kérdés, majd ha nem fog zsibbadni a nyelvem
Kinyújtom és úgy beszélek
- Neked nem, te nem érzed?
Kis nyál lehet megy rá, dehát istenem, tele van alkohollal.
- Néger pornót se láttam még, tökre le vagyok maradvaaa
Nyafogom, aztán mutogatok.
- Ha elmondod te is, elmondom én is hány centi
Mer ki nem méri meg? Különben....Felixnek nem olyan sokkal nagyobb...de azért még mindig szívbemarkoló, hogy az övé...ahh, nihhincs isteeen
A kecskemegrontó arabokon szakadok a röhögéstől, indokolatlanul hangosan.
- Háát nézd a parasztok tuti megszopkodják, hát nem? Minek kifejni, ha ott a tőgy! ÚÚúristen nem megyek farmra, mekkora hülye ötlet volt és asszem Josh volt az a köcsög, aki nem akart velem eljönni, vagy teee?
Mutogatok rá összehúzott szemmel, mert vót ilyen vót ilyen, valamelyiket el akartam cipelni egy farmra, de nem emlékszem melyik volt a szerencsés.
- Nekem nincsenek pattanásaim, az én bőröm az egyik legszebb babaposi!
Nyomom a képébe a fejem, ezen a fejeen bazzeg nem jött ki soha semmi, de hogy az istenbe, azt nemtom.
Kihúzom magam, hogy jó vagyok a címekben, mindenben jó vagyok // A quenes poént nem értené XD//
Oké, most jön a mastercarddal, de nemtom hogy kapcsolódik ide, csak röhögök vinnyogva, mint akinek kiszívták az agyát.
- Úúú olyan csajjal de szívesen bunyóznék!
Azt bevállalnám! A bájvigyorom nem féltem, senki sem akarja levakarni.
- Hogyne lennék, majd hagyom nyalni minden jöttmentnek? Hát pff
Fröcskölöm rá a vizet, aztán letarolom, de az sok lesz, nekem is, nem is szeretem a vizet //ehhez képest profilkép befigyel//
- Deeee ééééén neehheeeem vagyoooook noohooormáliiiis
Vacogom kékülő szájjal és tényleg, papírom van róla. Viszont érzem kurva gyorsan leáll a vesém, ha ez a vizes szar rajtam marad, úgyhogy én nem zavartatom magam, letolom. Most nem látszik az a 20 centi az biztos, de keresem én is a nadrágom, bár vizes a testem, tök nehezen jön rám. Aztán ha Leo is nekivetkőzik odaskubizdázok, bele is feledkezem...
- Hogy őőő, adjál még piát!
Magamhoz ölelem a pólóm, mint egy védőpajzs törölközőt és a fejemre húzom a pokrócot.
- De kurva jó részegen nézni a tüzet, eskü jobban üt
Ezerrel melengetem magam, csak szomorúan közlöm:
- Csak a seggem fázik
Hiába rángattam magamra a nadrágot, megfordulok, oda is tolom a tűzhöz, isten ne adja, hogy lángra kapjon, Felix kiherél.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyHétf. Nov. 14 2016, 22:43

-Mindkettő? Baszod, családi vállalkozás?
Fel is teszi a kezét, hogy oké, hagyjuk haver, meredek téma.
-Nyem... csak látom hogy folyik a nyálad ergo nem hazudsz.
Vág egy fintort, arrébb tolja az üveget ne abba csorgassa már, a ruháért nem kár.
-Baszod, le vagy maradna. Hazamész, nézzél csődöröket meg nagyf#szú négereket. Házi bazzeg.
Röhög, mert nem gondolja hogy megcsinálná a másik, miért is érdekelné?
-Mi ez valami verseny bĐszod?
Húzza össze a szemét, de vállat von, ezt nem szokta megnyerni.
-18, de qva technikás vagyok és vastag. Az okos nők tudják, hogy a vastagság számít, nem a hossz. Nem csak az.
Na ha a kis p.cs benyögi neki 25 meg is veri. Na jó nem, nem hinné el, meg amilyen illuminált állapotban van el sem találná, most is nagyon gesztikulál és azon túl hogy túlzó, nincs is teljes összhangban a mondókájával. De a parasztok és a kecskék oscart érdemelnének.
-Fújj banyek, fogd már be, hányni fogok... Én voltam bĐszod, de mondtam hogy engem nem érdekelnek a qva tehenek, ezek után pláne nem, esélyed sincs öcsi!
Legyinti vállba, hogy ne hunyorogjon, vannak ennek jobb programok is. Mint white-partyn befosatni pár barom arcút...
-Vazze... piperkősködsz mint egy csaj, mi? Lebuktál!
Röhög, csak szívatja, biztos nem eszik olyan kaját, hát látszik enni is alig eszik.
-Beteg vagy... de ez nem újdonság...
Borzad el a gyúró nőkkel való bunyózáson, de inkább legyint, hogy feladja, hogy megfélemlítse ne hívja bájosnak, max tarkón vágja ezért legközelebb. Nem most, most be van b.szva...
-Csak az nyerő, akinek elég higiénikus a szája, átment a nyálteszten és kellő technikája is van, értem, értem.
Vigyorog és röhög, milyen beteg dolog lenne már. Bár ki tudja, lehet a full gazdagok csináltatnak ilyet a qváikkal, az emberek betegek. Nem kicsit.
A kis pancsolás után viszont húzna vissza a partra menekülve a fagyhaláltól.

-Jah... nnnnem vitatkkkozom.
Már azzal, hogy Rev hülye, be kell lássa, az. De ezért kedveli ennyire. Viszont nem szégyellős meg amúgy sem nézi hogy nézik-e, el van foglalva azzal, hogy ne essen el, ne csípje be a farkát a cipzárba, hasonló apróságok. Aztán már ő is lezuttyan a másik mellé a tűzhöz.
-Persze, ha be vagy baszva minden jobban üt... ehhez nem kell ész Rev, főleg ha el is iszod b.szod... hah!
Röhög, iszik, így sem az igazi még, de jobb.
-Ez a kis csutva valagad, nincs háj ami melegítse, meg se sütnélek, Te kis zsírtalan, szóval ne gyújtsd ki a segged, jó?
Kucorodik oda, de ő csak a kezeivel és a lábfejeivel, nincs kedve lecsapkodni a lángokat Rev fenekéről, mert amaz hülye. Ha látja nagyon pirítaná a valagát, akkor az övtartójánál kijjebb húzza a tűzből.
-Azt terveztem nem alszom, de úgy fázom, lehet be kéne feküdni a kocsiba baszod... bekapcsolni a fűtést... mmm.
Elmereng sóvárogva a melegségért, mert lefagy a pöcse is jelenleg, olyan hideg van. Hülye ötlet volt a fürdés, de már mindegy.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyHétf. Nov. 21 2016, 15:24

- Ja, pont az
Dünnyögöm, kinyújtom a nyelvem közben, nemtom mi van vele.
- Lehet csak képzelem, részegen az ember sok mindent elhisz
Leállok, nem akarok undorító lenni. Most én fintorgok, nem pont lóbaszós pornót néznék otthon, néger pöcs se hoz izgalomba, hiába vagyok biszex.
- Te pápa vagy, nem tanár, néz a halál, inkább csinálom
Rázom a fejem röhögve, ha nagyon akarom, befestem Felixet, a mérete négeres.
- Jah, dehogy, nekem tök kicsi a szent Josh lótökéhez meg Felixéhez képest, már megszoktam, csak érdekel te hogy állsz ezzel.
Gyűlölöm Josht ezért is! Töketlennek ekkora f*t növeszteni! Bólogatok aztán Leo technikás szerszámára, mázlista csajok.
- Komoly? Akkor lehet, hogy Joshé csak hosszú! Egyszer bokánrúgom, hátha addig leér. Nekem is csak húsz, de nem olyan vastag, közepes
Mutatom a mutató és hüvelykujjammal kb mennyi, fontos. Kiröhögöm, hogy felfordult a gyomra, ennyi pia után, nem csodálkoznék.
- Te voltál az a köcsög! De most az egyszer legyen igazad! Végülis engem se érdekelnek a tehenek, remélem nem úgy tűnt, hogy igen.
Össze-vissza beszélek már.
- Mer nem vagyok pattanásos? Mért az nem magától van vagy nincs? Azt Felix szokta, tök lassú, tudod...szerencsés vagyok
Hajolok közelebb Leo fülébe súgva:
- Kevés szőröm van
Ez nem valami férfias, úgyhogy nem szoktam terjeszteni, de Felix csupaszon szereti, úgyhogy mázlim van. Miért van olyan érzésem, hogy kikergetem Leot a világból? Bólintok, hogy beteg vagyok, ő se normális, úgyhogy...
- Miután megmosta a fogát, szájvizelt, meg minden. Van olyan szó, hogy szájvizelt?
Egy sor bólogatás után most a fejem rázom. Nem kéne, hányni fogok. Aztán kicsit jobb-rosszabb lesz a hülye ötletem miatt, most már fagyunk is meg. Hiába a tűz, hiába rángatom magamra a nadrágom, még mindig fázok.
Lemaradok, nézem a tüzet, mihez kell nem ész? Pillantok Leora fázva, de lesem közben a tüzet is, jó lenne valamit beledobni. Aztán eljut, hogy a seggem fázik a legjobban, de Leo lecsutkázza, szomorú képpel simogatom.
- Ne bántsd, úgyis mindenki mindig fel akar hizlalni, úgy érzem magam, mint egy disznó. Ha már kicsi, maradjon rajta ép bőr, nem esek bele
Igérem, de azért megfordulok, viszont így a fejem fázik.
- Baszki tényleg! A kocsiban van fűtés! Menjünk
Nézek rá dideregve, ha benne van, kicsavarom az alsóm a tűz felett, hátha kialszik.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyHétf. Nov. 21 2016, 21:06

-Azt is elhiszem...
Simán beképzelheti, hogy zsibbad a nyelve, közben nem is, arra meg nem is reagál, hogy családi vállalkozásban űzik az ipart ezek a Felixék. Valószínű csak vicc. Főleg mert a fejében csak női qvák vannak, csajoknak nem kell hímringyó manapság szerinte.
-Fúj, még durvább... szóval megbaszatod magad egy lóval meg egy négerrel... Ha két hétig nem bírsz majd leülni fogom miért van.
Röhög, de hadonászik a kezével, hogy kiűzze a képeket a fejéből, nem akarja!
-Sehogy, a technika a lényeg, meg hogy a lánnyal elhitesd veled jobb. Nem érdekelt sosem Quen farka mekkora, míg velem jobban szeretnek kefélni a lányok pl.
Vigyorog önelégülten, bár persze nem minden lány mondta aki közös volt, hogy vele volt a jobb, de mit számít. Aztán elmondja mekkora, bólogat Revére, hogy jó'van.
-Josh megérdemli, hajrá!
Már nem emlékszik miért is érdemelte ki ezt, de nem is számít, Revnek drukkol!
-De úgy tűnt, ezzel a kecskebaszással meg tőgyszopással is lebuktál, sosem mosod le öcsém. Soha.
Rázza a fejét nagy komolyan, aztán röhög csak.
-Öcsém, tényleg hányni fogok. TúMácsInformésön. Fđszom érdekli milyen szőrös a fđszod vagy a valagad bđszod!
Elégedetlenkedik, de csak kezdi szép lassan összerakni, hogy Rev Felix-szel lakik és meleg.
-Na de várj... Rev... te homár vagy vazze?
Idő volt, idő volt, de sikerült.
-Ha nincs most már van. Majd hívjuk a szótárgyártókat, hogy vegyék bele. Az eredete meg az lesz, hogy Rev bebaszott estéjén fogant.
Vigyorog, szájvizelt, tetszik neki a szó. Bár őt a köpésre jobban emlékezteti.
-Inkább mint egy satnya csirke nem? A disznókon van mit fogni. De a csajok ezt jobban csípik mint a hájat. Push upos gatya meg póló kéne neked mint a csajoknak a melltartó! Mekkora ötlet! Amúgy figyi, nézd a jó oldalát! Neked qvára nem kell attól félni, hogy elhízol és lefolysz a székből. Örülnöd kéne inkább!
Főleg mert amerikaiak többsége dagadt, pláne előny ez.
-Ne oda dinka, ezt hagyjuk szárítani a ruhákat, a kosiban nem fog megszáradni. Mire nem lesz olyan nedves a tűz is már csak parázslik majd. Terítsd ki ide a padra, gyere.
Csavarja ki a fűbe a saját alsóját is, kiteríti a tűz mellé (kellő távolságba) száradni, Reevent is erre sarkallja, majd elbattyognak a kocsiig, ahol beindítja a kocsit, majd a klímát melegre és még halkan rockzene is szól.
-Huh... fĐszom... hülye ötlet volt a fürdés. De szerintem fél óra és átmelegszünk.
Kalkulál, de a melegben elálmosodik, épp csak fél óra múlva lekapcsolja a fűtést, mert amúgy is belehelik a kocsit. Nem is igen kommunikatív már.
-Aludjunk kicsit?
Ő érezhetően aludna, aztán majd hajnalban megnézik volt e kapás, akármi. Most elfáradt.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyPént. Dec. 02 2016, 13:24

Kezd sok lenni a katyvasz, rázom a fejem és még jobban beleszédülök.
- Ezt ki mondta bazdmeg? Se a négerek se a lovak nem érdekelnek.
Volt már olyan, hogy nehéz volt leülni Felix után, pislogok is hökkenten, erőszakkal tartom a szám, le ne bukjak, bár rémlik, hogy böffentettem róla valamit.
- A lányok mindent bevesznek, ha elég részegek, azt simán beszopatod velük, hogy két pöcsöd van és az öregem, kurvára meggyőzi őket! Soha? Biztos?
Nézek rá gyanakodva, engem mindig izgatott az ilyesmi, de lehet azért, mert biszex vagyok.
- Megérdemli!
Azt se tudom mi a ftökömet érdemel meg. Vagy azt nem, azt ő meg nem kapja!
A kezem elhúzom az arca előtt és nagyon koncentrálok. Be kell vetnem minden jedi erőmet.
- A parasztokra mondtam, én még kecskét se láttam bazdmeg, a parasztnak az ellenkezője vagyok, aki nem bírja megkülönböztetni a kakast a fácántól. Elfelejted ezeket, elfelejted
Próbálom elvarázsolni röhögve, bár az is poén lenne, ha magamra vállalnám, baszok én a világra, arabnak is kikiálthatom magam. El is borul az agyam, mert egy idő után feladom a jedizést, a levegőbe bokszolok
- Éljen a dzsihád, megbaszom a kecskéket! Minden szexi szakáll az enyém!
Gonosz nevetést hallatok és akkor már érzem, menthetetlenül és kurvára bebasztam. Sértődötten nézek rá
- Borotválom. A seggem meg nem szőrös! Az undorító Leo, beleragadna a szar
Mondom nagy komolyan, aztán meghűl ereimben a vér, mert összerakja, de túl részeg vagyok tragikusan tagadni.
- Nem. Én kérlek biszexuális vagyok, simán dugok nőket is, igaz, hogy most egy hímkurvával élek együtt, de baszottul bele vagyok zúgva! Nekem a világ most Felix, Felix formás, kerek, szőrtelen segge
Körzök a karommal, hogy Felix és a segge kitölti a teret, az időt, számomra mindenható. A szájvizelésen bólogatok, de lemaradok igazából, a szótár nekem most bonyolult könyvecske, különben is csak akkor nyitják ki, ha hülyék az emberek.
- Mihafasz? Push upos segg? Felixnek tetszem, a többi le van szarva, örülök, igaz, örülök!!! Jó tudni, hogy ehetnék, hogy megtehetném...
Igazából nem, de hagyjuk most ezt. Csinálom, amit Leo, kiterítem oda a gatyám, közben bólogatva odamorgom, hogy: jó, jó...
Beülünk a kocsiba, én még ott is fázom, folyamatosan engedek csak fel. Nagyon szédül a fejem, nem vagyok jól, hátrahajtom csukott szemmel, hozzátéve annyit: Jó, jó
Most mindenre ezt mondom és mielőtt el eljutna mit beszél Leo, ki is üt a pia, elragad a szédülés. Arra ébredek hajnalban, hogy nagyon rosszul vagyok, annyira, hogy nem is látok annyira, kinyitom az ajtót, kizuhanok a földre és okádok, de mint egy sárkány!
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyPént. Dec. 02 2016, 22:38

Hunyorítva néz a másikra, de aztán elröhögi.
-Akkor is lebuktál Te perverz állat!
Röhög tovább, de lassan már nem tudja min is, hat a pia.
-Szerintem az ijesztő, nem vagyok én cápaember bĐszod! És nem, mert qvára nem kell, hogy bizonygassam bárkinek is, a csajok meg teszteljenek le, hajrá, ennyi. Bátran megkérdezem társaságban is, hogy bevállalna-e megint, nem vagyok én nyomorék, hogy izguljak a válaszon, pff.
Bizonyos szinten érdekli, persze, mert nem akarja, hogy kispályásnak tartsák, de mivel sosem volt igazán nőző valaki, így nem csinált belőle sosem kérdést.
-Pfff, öcsém, há' giv' mi' mani' ecsém, akkor elfeledem tesó!
Röhögi ezt is el, de csúnyán, mert nem valami jó gettós utánzat. Mert igen, az akart lenni.
-U... tudom mit kapsz karácsonyra.
Bólogat elmélyülten, de aztán csak bambán röhög, nagyon részeg ő is.
-Fogadjunk van igazi szőrös segg, mibe hogy van! Undorító hát, de tuti van! Te puccentos seggű, Te!
Nevet hangosan és közben örül, hogy az övé sem szőrös mert bizony neki is sikálni kéne a valagát a buduárral vagy mi a jó isten annak a neve. Quennek is van, lehet rákérdez legközelebb, szőrös-e a segge, ez sok mindent megmagyarázna.
Aztán kérdez rá a nagyon meleg témára, de csak néz mint Rozi a moziban.

-BĐszod... te kis köcsög. Azt' a csupasz seggű Felixed mit nyög arra, hogy velem romantikázol a holdfényben, mi? Tuti nem mondtad neki, hogy én nem vagyok buznyerák.
Röhög, de érezni nem különösebben számít neki a dolog, maximum annyit, kétszer meggondolja a vetkőzést és azt hogy Revhez érjen. Ki tudja mitől áll fel egy melegnek?
-Látod látod... nyiss éttermet. Nem eszed ki magad a vagyonodból!
Nevet szenvedve, mert milyen lenne már, de fázik, nagyon is, bemenekíti magukat a kocsiba. Egyikük sincs beszámítható állapotban, hamar el is aludnak. Leopold is csak arra kel fel, hogy Rev kizuhan a kocsiból, nem épp halkan, amitől neki majd széthasad a feje és még a nap is szúrja a szemét és majd' felrobban a feje.
-Aspirint...
Ez az álma jelenleg, de mintha rakott volna el. Keserű szájízzel száll ki a kocsiból, de mintha minden mélynyomóra lenne kötve a füle melett, alig bírja kinyitni a szemét résnyinél jobban.
-Baszki... halkabban rókázz... de kössz hogy nem a kocsiba.
Tud jó fej is lenni, közben keresi a gyógyszert kapásból bevesz két szemet, Quen ezért lehet kinyírná, de nincs itt. Ad Revnek is majd, ha már nem hány.
-BĐszod... hányj ki mindent Rev, essél túl rajta...
De direkt nem megy közel, nehogy megcsapja a szag és még a végén ő is rázendítsen, nem hiányzik neki a fejfájás mellé. De mióta felkelt halkan beszélt, úgy fest a saját hangja is hangos lenne neki.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyHétf. Dec. 05 2016, 17:14

Hát ezt nem fogom tudni meggyőzni, úgyhogy pislogás, aztán vele nevetek. Végülis ja, perverz állat vagyok.
- Cápaember? Azoknak kettő van? Bátor vagy, jól van, ez a beszéd, nem vártam kevesebbet tőled fiam a pápa
Veregetem hátba, méltó társam lesz a hülyeségben, nem csalódok benne.
A gettós mutatványát én is röhögéssel díjazom, de rázom a fejem, hogy
- Nincsem mani ecsém, há jedi erő van, jedi erő
Azért én még próbálkozom valami hadonászással az orra előtt. Bólogat maga elé Leonides és a karácsonyt emlegeti gonosz mosollyal. Csak reménykedem, hogy egy fénykard lesz és nem szaros gatya, vagy...
- Szakáll! Télapószakállat akarsz!
Mutogatok, hogy heuréka, hát rájöttem, azért mondja, mert eljátszottam a kecskét. Hu de kész vagyok, újdonsült barátomból is látok egyszerre vagy hatot. Valami gáz van a belső szememmel...
- Biztos, hogy van szőrös segg! De úgyis látni fogjuk, nem? Ha megcsináljuk a szaratós bulit. Az vagyok, sőt azok vagyunk! Le kéne fotózni, mit szólsz?
Bár hülyén jön ki a dolog, hogy a seggét akarom fotózni, mert nem sokkal ezután rájön, hogy bi vagyok és hát... Leköcsögöz.
- Nem vagyok buzi, dugnék én nőket is. Miért, romantikázunk? Be akarna épülni és akkor tényleg szex lenne Leoka nyalóka, ő nem olyan aranyos buzernyák, mint én. Mindig biztató az ilyen kérdésekben. De tudja, merthogy ha nem lennél, tökre bejönnél és bajban lenne
Vigyorgok rá idiótán, nem nagyon fogom már fel miket beszélek, csak röhögök az éttermen, az lenne a halálom.
- Nyissál te öregem, minden vendéget lealáznál a g*cibe
Boldog, sokat látogatott hely lenne.
Valahogy bekeveredünk a kocsiba, ahol mit az isten elalszunk tökrészegen, csak a másnap ne fájna ennyire. Utálok hányni, ha választani lehetne a világ minden szenvedése és eközt, nem lenne kérdés, melyik mellett voksolnék. Trágyázom a talajt szorgosan és szenvedve, mert ezt tényleg nagyon utálooohooom. Megpróbálok arrébb tápászkodni, mikor fél füllel hallom Leo nyafogását, aztán köszönget valamit, de engem elkap a gépszíj, így hosszú, fájdalmas percekig nem jutok szóhoz.
Felnyögök, mikor biztat és tényleg elvonszolom magam egy bokorig, hogy ott folytassam. Tudom, a szag meg minden elég ahhoz, hogy csatlakozzon, szóval nem erőltetem ezt a szegény vagyok és fogd a hajam közben dolgot, azt különben is csak a csajok csinálják. És Felix! Én Felixem! Hirtelen rohadtul hiányozni kezd ebben a nyomorult pillanatban, de legalább tíz perc, mire abba tudom hagyni és eltámolyogni a legközelebbi flakonig, hogy kiigyam az egészet.
Mikor visszaülök Leo mellé zöldesfehér fejjel, szinte lefejelem az üveget.
- Wáh, ez de rossz volt, haza akarok menni
Nyöszörgöm, bár újdonsült barátom nem tudom hogy van ezzel, össze kell szedni a horgászcuccokat, stb, de én használhatatlannak érzem magam, kavarog a gyomrom, remegek, a legpocsékabb állapot, amit el tudok képzelni.
//még ne zárd le, akarok valamit a kocsiúton XD//
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyHétf. Dec. 05 2016, 22:28

-Vágod a témát öcsi! Najah, ne is, ha már pápa vagyok, legyek kövér! Jah nem, csak hedonista... f.szom tudja, mindegy is!
Röhög, már kezdi ő is elveszteni a fonalat.
-Az kell a halálnak, tartsd meg a jedi erőd...
Hessegeti, hogy bukta, ha nincs mani, nincs titoktartás.
-Nem mondom meg!
Budoár vagy mi fene, vesz egy olyat! És megkér egy szakállas pasit, szerelje be! És vigyen kecskét meg lovat is!
-Fúj, nem akarom, de lehet nem kívánságműsor lesz és látunk... Azt hogy álmodban Rev, azt!
Horkan fel röhögve, hogy az ő seggét senki sem fotózza.
-F.szom, akkor tartsd távol tőlem a palid! De van neked hála az égnek, én meg csak a puncit szeretem, a segged kell a halálnak, vagy épp a pasidnak, maradj náluk! Haverok vagyunk ecsém, érd be ennyivel...
Tolja el a másikat, akkor is ha nincs közel, de röhög, most minden vicces, az is hogy begerjedt rá egy meleg-biszex.
-Leopold konyhája, szart se tudnék róla de kioktatnék mindenkit, főzőműsorom lesz, most úgy is divat!
Hadarja összeakadó nyelvvel, mekkora ötlet, de nem akar Jamie Oliver lenni vagy kicsoda.

Reggel persze Rev kakofón hányó szonátája mellett próbálja felfogni, mit is kéne csinálni, de lüktet a feje, mintha mindjárt kikelne belőle egy agyi-alien. Neki Quenen az esze, hogy jó lenne ha itt lenne, mindent elintézne, mert Ő olyan tüsténkedő szorgos faszi. Bár kiabálna, vagy ha nem, akkor sem suttogna és most nem esne jól neki.

-Detto... de tegnap jó volt bebaszni. Kapaszkodom az emlékbe, másom sincs...
Csak egy kortyot iszik az üvegből, hogy elvegye a szájízét, még vezetnie kell. Úristen... vezetni.
-Adj fél órát, hogy ne robbanjon fel a fejem. Aztán még felet, hogy összepakoljak. Aztán még egy órát, hogy hazavigyelek. Lassan vezetek majd. Hangosak a g.ci madarak, Te is hallod?
Fogja a fejét, hogy nem bírja. De nem túl kommunikatív egyelőre, ha nincs ellenvetés követi a felvázolt tervet, a megjelölt csiga tempóban, mert ő sincs valami jól. De ha Rev segít neki valamit, akkor gyorsabban fognak haladni.
-Azért bebaszunk majd még nem?
Persze ilyenkor mindig megfogadja, hogy többet nem lesz részeg, de ismeri magát, hogy de, akkor meg el is hívhatja Revet nem?

//oks xD//
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyKedd Dec. 13 2016, 17:17

A kövért nem értem, bámulom mi lelte. De Leo se érti, az a lényeg, hogy pápa. Hessegetem én a kezem a képe előtt röhögve, csúfolódva
- A gyengék nem bírják, megtörnek, bebebe
Ez gyerekes, de nem vagyok olyan állapotban, hogy felfogjam. A szőrös seggen röhögök, hogy nem kívánságműsor, ki tudja? Vágok egy álmodozó fejet, hátha kiakasztom.
- Majd elképzelem
Csak észreveszi, hogy szívatom, mert nem bírok az arcizmaimmal. Ha meg nem, így járt. Röhögök mikor eltol és megijed, csücsörítek neki, kell a rájátszás.
- Nemisadom! Ő az enyém! Vagyis...többünké
Vágok egy fintort.
- A seggem majd megpróbálja feldolgozni valahogy. Nehéz lesz, de majd sokat simogatom
Röhögök, készek vagyunk, bár nem értem minek tol el
- Ennyire nem szeretsz?
Nyafogom rájátszva, bujkáló vigyorral. Csak csóválom a fejem, hogy tudás nélkül főzne, de biztatom, hogy hajrá, hajrá, nem hiszem, hogy a főzőműsorosaknak annyira megy.

Hányni nem jó, elég szarul vagyok, ne is emlékeztessen, felkavarodik a gyomrom a tegnaptól.
- Ilyen sokat? Várj...majd segítek összepakolni. Eléggé...de fárasztó lenne lelőni őket
Nyögöm, iszom aztán valamit, mert kaparja a torkom a gyomorsav. Lassan pakolok, még kétszer elrohanok a bokorba hányni, egyszer rám jön a pisilés is, rájövök, hogy ahhoz képest mennyit ittam, este nem csináltam. Olyan, mintha fél óráig állnék a fánál, de ha végzek, visszavánszorgom.
- Persze, csak most pihenjünk egy kicsit, de majd, ja, hogyne.
Hogy sikerült ezt így megfogalmaznom, nemtom. Segítek bepakolni, beülök az anyósülésre és halkan szenvedek hazáig.

//mégsem, nem jött ki XD Lassan zárósra írtam, köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 EmptyKedd Dec. 13 2016, 21:00

-Hát ez az bĐszod! EZAZ! Én erős vagyok bassz, rám nem hat!
Röhög a jediségen, nem fogja fel, hogy talán őt cukkolták ezért ez a gyerekes gúnyolódás nyelvöltéssel és mindennel.
-Mit? A seggem? Vagy valaki szőrös seggét... nem mindegy. De tudod mit? Karácsonyra kaphatod ezt, megnézheted a seggem, de csak megnézheted! Ennyi és nem több! Hú de buzis ajándék, asszimilálódom!
Röhög, mert így részegen nem tűnik annyira nagy cuccnak, de józanon esze ágában sem lenne felajánlani sem. Az alkohol csodái, első fejezet gyerekek.
-Többeteké? Mi ez, királyi többes Rev?
Aztán leesik neki, hogy qva a másik.
-Jah vagy úgy... hát de ők csak jönnek mennek neki, Te vagy a fix ecsém, ez a lényeg.
Vagy mi a fene, kicsit megzavarodott, volt valami Felix anyjával is meg a csöcseivel... áh mindegy is.
-Jajaja, mintha mondtad volna, hogy így tartod karban, kell neked egy heteronak kínálgatni, kínálgatnád egy buzinak, úúú!
Röhög, mert fogalma sincs hogy megy ez, de csóválja a fejét vigyorogva.
-A buziskodást nem csipázom, de amúgy csíplek Rev, kajakra, csak ne buziskodjál velem, nem vagy lányos, hogy elcsábulni legyen esély egyáltalán...
Nevet, nem tolja tovább, csak vállon legyinti.

-Hát... igen. Mert a fejem egy lüktető szörny, ami bármikor robban... ilyen érzés, ha kapkodnék szerintem be is ájulnék vagy f.sz se tudja... Ahj, ja, meg hangos is.
Bár íjjal nem, de az nincs itt és nem bírna koncentrálni. A madarak ma túlélhetik, hála kegyes Leonak. Miközben ő belassult csigaként (jah, biztos azok is be tudnak lassulni, csak már fel sem tűnik senkinek) ténykedik, addig Rev még hányogat, vizel, más szavakkal elvagyogat. Leopold is dob egy sárgát valamikor, de inkább próbál haladni, mert szerencsétlen Revet haza akarja vinni, eléggé fehér lett a sok taccstól.
-Oksa... majd ütközünk. Tudod, white party öcskös! Csak jah... pihenjünk.
Bólogat pár aprót, de megbánja, eléggé lassan megfontoltan vezet Revhez, meglesi hol lakik, majd megy haza ő is, de aludni. Az kell, egy fürdés után, aspirinnel, a puha ágyban, vízszintesen... mennyek országa, ím eljöttél, ámen.

//Kössz Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo   "Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

"Ezt jól kifogtad!" Rev-Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-