Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Édes alkotások - Quentin és Suzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzer. Május 25 2016, 22:42

//Jeee, működik a cuki-power Very Happy//

-Igen, igen, ilyesmi, biztos örülni fog neki!
Mosolyog lelkesen, hogy ez a hátba veregetés jó kezdet. Bár a pár sört nem érti, de bizonyára akkor már kibeszélték magukból a hétköznapi dolgokat.
-Igen, hát már elég régóta találkozgatunk, mint haverok, de nem tudom eldönteni elhív-e vagy sem. De ha elhív elmegyek, el szeretnék.
A kép miatt kuncog kicsit.
-Ha lesz valami megragadó közös élményünk, nem kizárt te is kapsz. Ha jó fiú leszel!
Inti meg játékosan, mosolyogva. A zavart nem tudja hirtelen hova tenni, de úgy sejti ez olyan fura téma így hirtelen. Ő sem kérdezgette Quentint, hogy nah, kivel randizol legközelebb, mesélj csak...
-Hát... a barátságunk komoly, úgy érzem. Bármikor számíthatunk egymásra, meg eléggé megismertük már egymást. De... nem járunk szóval... csak annyit tudok mondani szívesen elmennék vele, ha elhívna egy randira.
Mert eléggé tetszik neki Josh, de neki kell, hogy a srác lépjen és Josh hosszú ideje nem lép semmit, megtorpantak annál a határnál, ami még épp belefér egy barátságba. Kérdés, elmozdulnak-e onnan... Suzy szeretné.
-Tessék?
Pislog nagy szemekkel, ez a fej, kicsit meg is mosolyogtatja, de elpirul.
-Te most... randira hívtál?
Kap a hajához jobb híján, azt kezdi el birizgálni.
-Hát... el, de csak akkor, ha neked belefér, hogy esetleg elmegyek Josh-sal is randizni, ha elhív. Emiatt... elég furcsán érzem magam, mert ez olyan telhetetlen dolognak tűnik, de... szívesen megismernélek és... szívesen randiznék is veled.
Jé, egy ősz hajszál? Nem, nem, csak szőkébb... ajh, ebbe már a füle is belepirult, cédának érzi magát.
-Hát én attól tartok, ha egyszer nagyi leszek se fogok erre ráérezni, de... éljenek a cukrászdák!
Nevet fel kínosan, kétli hogy ráérez, ha eddig sem sikerült.
-Igen, igen, majd próbálok okosnak tűnni, ha festékekről beszélgetünk...
Kuncog szégyellősen, mert az olyan egyértelmű téma neki, de lehet csak neki tűnik annak.
-Hm? Hát... ki ne szeretne rendetlenkedni... amúgy is ügyetlen vagyok néha, szóval ha szeretsz takarítani, bumm, főnyeremény!
Mutat magára, majd nevetgél, de most ő nem tudja eldönteni, hogy Quen viccel-e vagy sem. A csap aztán főnyeremény, muszáj játszania vele, kihagyhatatlan.
-Hm? Jah, hogy rám? Engem nem zavar, meg amúgy is lefoglaltuk neked az arit!
Kacsint, nevetgél, kicsit zavartan törli a kezét, ideje, eleget játszott, ő egy felnőtt, komoly nő! Vagy olyasmi...
-Jaaaa, azt hittem a wc felett közvetlen írtad ki wc!
Nevet fel, de eltakarja a száját.
-A wc-t mi is, de mi otthon kis piktogramot használtunk, a fiú meg a lány is keresztbe tartja a lábát, hogy nagyon kell!
Elő is adja, átkulcsolja az egyik lábát a másikon, kicsit bedől, hogy juj, nagyon kell! Aztán nevetgél, érezni leestt neki a dolog és így már egyáltalán nem furcsa.
-Persze, persze, de attól még... váó.
Kuncog, hát ez a tv jó nagy, na, akkor is! Suzynak mindenképp.
-Hmm... na igen, így már érthető miért vettél nagyobbat.
Bólogat, az előző lakásuk Mike-kal szintén nagyobb volt, három szobás, tágasabb, ez a mostani másfél szobás ami van neki picike ahhoz képest.
-De, csak ha becsípek, akkor hangos leszek, meg hadarok, meg nem lehet követni, szóval megkímélem magunk, ehhez a filmhez nem passzol, ott sírnék neked és nem is értenéd egyik mondatomból miért következik a másik és nyúználak válaszolj és húúú, kínos lenne. Szóval köszi a limonádé fincsi lesz.
Gesztikulál mellé, majd rövidre zárja kínos mosollyal, de érezni a limonádé amúgy is szimpatikusabb neki, mint a szénsavas ásványvíz. Nem akar itt büfizni a másiknak (xD).
Quentin elszalad az üdítőkért, közben szemez a zongorával.

-Húúúú, de jól néz ki... megehetem a gyümölcsöt belőle?
Emeli fel közel a szeméhez a poharat, amiben úszkál pár szem gyümölcsdarabka.
-Öh, igen, igen, most, most, nem szeretném, hogy elmaradjon, szeretnélek hallani játszani! Enni lehet film alatt is. Vagy... inkább előtte, a konyhában, szépen, az asztalnál...
Sandít a másikra, valószínű inkább utóbbit preferálja, szóval alkalmazkodik, neki mindegy végül is. De ha Quentin leül a zongorához megáll mögötte-mellette és kortyolgat halkan míg a másik előkészül. A darab végére tuti üres lesz a pohara, mert finom a limonádé, Suzynak nagyon ízlik, hogy ilyen gyümölcsös.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyPént. Május 27 2016, 23:25

Akkor a hátbaveregetés ezennel el is dőlt. Viszont ez a rivális dolog kizökkenti.
Az a szerencsém, hogy töketlen az illető! Én már rögtön először el akartam...
Reménykedik nincs még veszve a dolog, bár zavart és idióta fejet vág, valamennyire sokkolva érzi magát (persze nem nagy mértékben) Ráadásul Suzynak is tetszik, különben nem akarná nagyon, hogy elhívja. Bután bólogat, erre nem tud mit mondani.
- Akkor nagyon megragadó leszek és jó fiú!
Mosolyog halványabban, ez most nem olyan szokásosan ezerwattos, haloványabbnak is érzi magát. Komoly baráti kapcsolat... sokat értően bólogat, erre se igazán tud reagálni, hacsak azt, hogy ő is bedobja magát nem nevezzük reakciónak.
- Tudom, hogy béna volt, nem is így képzeltem, nem most gondoltam rá először. Igen...
Néz rá komolyabban, nem vigyorog ő sem állandóan. Megfogan a fejében, milyen aranyos a hajbirizgálása, kicsit meglepi, hogy elmegy, de a másikkal is. Ezt nagyon fernek érzi, győzzön a jobbik. Igaz, hogy jól ismerik egymást, jobban is, mélyebben, de abban reménykedik, ha Josh még nem hívta el, vagy nem is fogja, vagy nem érdeklődik komolyabban, túl félénk, talán egyszerű friend zone az egész.
- Nem, egyáltalán nem az, tudsz majd mérlegelni, dönteni, melyik milyen volt, összehasonlíthatod. Ez teljesen logikus, nem vagy ettől rossz nő, vagy valami...
Keresi a megfelelő szót és úgy érzi hülyén fejezi ki magát. Viszont úgy tűnik őt is megismerné.
- Én is téged. Jó nagymama leszel, ez hülyén hangzik, de érted... Kedves, habókos öreglány, azért találták fel őket és vannak még cukrászok.
Biccent mosolyogva, Suzyt minden korban el tudja képzelni, mindenhol elragadó lehet. Anyaként, kislányként, nagyiként.
- Mellettem zseninek fogsz, én a türkiszt se nagyon tudom megkülönböztetni a kéktől. Nekem az kék.
Mindketten másban jók. Akkor a cuki Suzyé lesz, ezt nevetve el is döntik.
- Mármint az ember feje fölött a kagylónál? Neem, az ajtóra, ha már bejutott valaki, remélem felismeri hova kell.
Nevet Suzyék piktogramos megoldásán.
- Ez nálatok otthon? Motiváló
Az elismerést a lakásért megkapja. Tervezett ide tartós kapcsolatot kialakítani, nem jött össze. Nem bánja persze, hogy van helye, ő mindig szerette volna és otthon meg a kollégiumban csak bosszankodott, hogy nincs elég szabad tere. Most van.
- Azért egyszer megnézlek becsípve, ha nem szomorú filmet nézünk, szomorú filmkor nem szabad inni, de egyébként kihívás lenne megfejteni a gondolataid.
Mosolyog rá, meggyőződése, hogy tetszene neki úgy is, egyelőre kap limonádét, magának is tölt.
- Persze, ha akarod kaparok neked bele többet kanállal. Van benne mentalevél is.
Kanalat úgyis hozott, megkeverete még a kiöntés előtt. Belekortyol a saját italába, lerakja, poháralátétre.
- Oké. Nem, ennyire nem vagyok izé, én is szoktam a képernyő előtt enni, minek lenne ekkora, ha még kajálni se lehetne előtte. Van egy kis asztal, arra lehet pakolni. Igaz, ha levest kérsz, azt nem szoktam, az inkább konyha, ha nem baj. Viszont a film sütivel lesz kötelező!
Kacsint rá, megropogtatja az ujjait, eltűnődik mit játsszon.
- Ne várj csodát, nem vagyok virtuóz
Fordul még hozzá, aztán leül, véletlenül ezt tudja fejből, belekezd. Ő nem hajolgat nagy átéléssel, semmi ilyesmi
//mint a videóban//
Ha befejezi kap a lány egy szégyellős mosolyt, ennyi volt ő.


Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzomb. Május 28 2016, 00:13

Mosolyog, hogy megragadó lesz a másik, nem nehéz, van benne valami megragadó, csak még nem jött rá micsoda. Még keresi. De bólogat, hogy jó, majd akkor kap képet.
A randi azért meglepi, főleg hogy már elvileg tervezgette a másik, elhívja őt. De Suzy elég önzőnek érzi magát, hogy elmenne mindkettejükkel is randira.

-Hát... nincs sok tapasztalom, tény... de biztos? Nem akarom úgy érezd, nem teljes értékű igen, vagy hogy bántó legyen, ilyesmi...
Magyarázkodik félénkebben, mert ezt tényleg nem szeretné, ő nem olyan lány, hogy bárkivel elmegy.
-Remélem ötven év múlva is lesznek, majd csinálok nekik alapítványt!
A jó nagyisága a tét, támogatni kell a cukrászokat!
-Nem az a lényeg el tudod-e nevezni, hanem, hogy látod-e a különbségeket és az árnyalatokat, mikor használod őket!
Kuncog, ő biztos benne, hogy Quentinnek menne. A wc-nél és annak felplakátolásán nevetnie kell.
-Igeeeen, elég kínos lenne, ha a csapba pisilne és a kagylóba mosna kezet!
Kacarászik, mert viccesnek találja.
-Aha, anya szereti az ilyesmit, mert feldobja a lakást.
Mókás dolgokkal, hogy semmi se legyen unott, de betöltse a funkcióját.
A becsípésen kínosan rázza a fejét, hogy nem jó ötlet.

-Na igen... akkor nekem is az!
Nevet, ha iszik ő sem tudja követni magát, nem is várja el mástól sem! De a limonádé nem alkoholos, tökéletesen elvan vele.
-Ú, azt szeretem! Olyan jó íze van, te is szereted elrágcsálni?
Csillog a szeme a mentalevélre. A kajálás viszont úgy sejti szabályhoz kötött, kuncog Quentin magyarázkodásán.
-Ott eszem, ahol mondod, alkalmazkodom! Csak ne hagyj egyedül, az frusztrálna...
Mosolyog, nem teher az sem ha nem lehet sütizni a nappaliban, csak a konyhában, de ha mégis beviszik, majd akkor is ügyel, ügyesen egyen.
-Nem kell gyors darabnak lennie, szeretem a lassú számokat.
A virtuózról neki az jut eszébe, fürgén játszik. De amit Quen választ lassú, legalább is nem tl gyors. Kell pár taktus, mire felismeri a számot, de akkor a szájához kap és pattog picit ültében, hogy tudja mi ez. Aztán csak iszogatja a limcsit és hallgatja, figyeli Quen kezét. //Ennyi bedőlés kell, ami van a vidiben, mert nem éred el időben a billentyűt, meg nem lesz kellően "hangos", kell bele a karod xD Pont azt néztem, ha sokat tudnám gyakorolni ezt talán én is meg tudnám tanulni :'D Tök jóóó Very Happy//
Ha vége látszik sajnálja kicsit, de lelkes lesz megint.

-Úúúú, tök ügyes vagy, olyan szépen visszaadtad a dallamot! Biztos nem gyakorolsz sokat? Elmondhatod, lebuktál, ez tök jó volt!
Kuncog, de látni, neki nagyon tetszett a másik választása és előadása.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 02 2016, 21:06

Meglátja meg tud-e ragadni a lánynál. Hülyén jött ki és későn-érzi ő is, már meg kellett volna tennie, el kellett volna hívnia, az egész zavart lesz, ő maga is zavarban, ami zavarja.
Ráncolja az orrát kicsit, köszöni szépen ő teljes értékűnek érzi magát.
- Annál jobb, most két tapasztalatod is lesz. Nem fogom, erős vagyok, nem látszik, de az vagyok.
Kacsint rá, nem fog darabokra szakadni körülötte a világ, ha Josh mellett köt ki, ha nekik nem fog klappolni, akármi, bánni fogja, tudja, hogy levert lesz és Leot fogja zaklatni, menjenek el inni, csajozni, sőt azt is tudja, hátránnyal indul, hogy így, hogy van "másik" nehezebb neki és a kezelhetetlen versenyszellemének.
Mindent bele fogok adni!
- Nyiss Suzy cukrászdákat, csinálhatnának süteményt képmásoddal
Viccelődik, de egyébként, ha félreteszi a viccet, el tudja képzelni, olyan édes a másik, szívesen bekapná azt a sütit, amin ő virít.
- Dehogy használom, vagyis...mégis. Az ingeiménél és a zoknijaimnál. A zokniknál egyszerűbb, van fehér, fekete, szürke és mintás, általában kék, vagy zöld, vagyis nem, várj van sima kék és zöld is, sőt sötét és világos. Ingből is, kék, fekete, vörös, sárga, fehér, zöld, az egyik világos, krémszínű, barna, bordó és mintás.
Ezt ő halál komolyan elsorolja...
Nevet ezen a wc-s dolgon, eléggé kiakadna és Leorol még el is tudja képzelni, ha nagyon be van rúgva.
- Akkor biztos izgalmas gyerekszobád lehetett.
Ő nagyon kreatívnak képzeli Suzyét. A lakását is egyébként. Nevet azon, hogy a lánynak is komoly fejtörést okozna megfejteni a gondolatait, aztán felcsillannak szemei a mentalevélen.
- Naná, nagyon finom, szeretem a mentás dolgokat. A gyógynövényeket is, meg a fűszereket
Tudja, hogy Suzy nem fogja kiröhögni ez is mennyire lányos már. Tetszik neki ez a nem szabad őt egyedül hagyni gondolat, sunyin néz egy percig.
- Csak a levest ne, a többit ehetjük kint.
Szétöntözni nem szeretné.
- De nem az van, hogy frusztrál a lakásom, ugye?
Tudja, hogy túl...tiszta. Észben tartja, ne legyen túl gyors, lejátssza a számot //kb pont olyan a tartása, mint a videón// aztán Suzyra mosolyog, nagyon aranyosnak találja, ahogy lelkendezve pattog.
- Ha nagyon sok időm van, akkor, ami tetszik, próbálom megtanulni, de sajnos nem nagyon van olyan, hogy sok időm lenne. Ezek szerint tetszett! Szuper
Fordul meg, szembe vele, kicsi bele is feledkezik, mintha hirtelen elfelejtené a folytatást. Aztán visszazökken, próbál felvenni valamiféle elhagyott fonalat.
- És ő, szóval...éhes vagy? Vagy még nem? Mert van minden
Ez de hülyeség, mi minden?
- Mármint rendes kaja, még leves is. Aztán a süti, igazából két fajta és rágcsa is, azt vettem, rágcsát nem tudok csinálni. Egyszer megpróbáltam chipset, de valahogy nem az igazi házilag...
És ő mindig elégedetlen, ha valamit nem tökéletesen csinál. Érzi, hogy sokat beszél...érzi, hogy zavarában.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 02 2016, 22:02

Kínosan érzi magát, mert neki Joshua tetszik, de mivel eddig nem volt semmi és Quentint nem szívesen utasítaná el kapásból, kissé félve, de ezt választja, hogy randizik a másikkal, de ha Josh elhívja, ő elsőbbséget fog élvezni. Szerinte így fer, ha tudja Quentin, hogy Suzynak amúgy más tetszik, ha ő maga szimpatikus is neki.
-Uhh, hát ki venné meg, már nem csak azért mert én vagyok rajta, hanem mert beleharapni valakinek az arcába, tök morbid, mint egy eleven zombis film és még élveznéd is, mert finom, meg ilyenek, bár az emberek szeretik ezt, mint a béka alakú gumicukor, mindenki a fejével kezdi, na nem mintha érezne bármit is, de reflex, "szenvedjen", hogy eszem, de nem? Upsz, bocs, kicsit elkalandoztam!
Nevetgél, néha szokott hetet-havat összehordani. Bár ahogy elnézi Quentint sem kell félteni, elnyílt szemekkel néz a másikra, enyhén megdöntött buksival, hogy miért is sorolja milyen színűek a ruhái, mert ő nem pont erre gondolt. De leesik neki.
-Látod! Fontosak a színek, tudsz különbséget tenni kék és kék között, nem mindegy ám, hogy valami inkább kék vagy inkább zöld, ha zöldeskék!
Nevetgél, aranyos, hogy felsorolta a ruhatárát a másik.
-Van sárga inged?
Kérdez vissza, figyel ő, a sárga ing neki férfiban olyan misztikus, az annyira nyárias, de férfiakon ritkán látni.
-Háááát, összepingáltam a falat általában, meg tele volt festményekkel meg rajzokkal, csendélet kompozíciókkal, amiket nem szabadott elmozdítani jó ideig, de a szoba közepén, érted, áh, anyának idő volt megszokni a látszólagos káoszt!
Kuncog, pedig nem volt rendetlenség, csak átmeneti megfesteni való dolgokkal volt tele mindig a szoba.
-Tényleg? De a gyógynövények keserűek...
Csodálkozik rá, nem hallotta még, hogy valaki kimondottan azoknak az ízét kedvelné.
-Miért? Mármint... az üdítő is kiborulhat vagy egy szószos étel, a leves mitől más?
Van némi huncutság a hangjában, mert ő aztán nem fog rosszalkodni, de kacérkodni a gondolattal mókás.
-A lakásod nem frusztrál, tetszik, nagyon szép és jó hogy mindennek megvan a maga helye, mindennek a maga kis szabálya. Csak... más lakásán egyedül lenni olyan furi, szóval nem a lakás miatt jöttem át, hozzád, szóval ha nem vagy ott az olyan... nem jó.
Mosolyog, reméli el tudta magyarázni.
-Jah, megértem, mióta beiratkoztam nekem is elvétve vannak szabadnapjaim, inkább nap közben egy-egy óra luk, nehéz úgy csinálni, hogy hasznos is legyen, ne csak elteljen.
Kuncog, ő úgy értelmezi erre gondol a másik, de lehet másra. De mosolyog, tényleg tetszett neki. A kérdésen csak kuncog.
-Köszi, aranyos vagy, most jól vagyok, talán később. Pedig a házi chips tök jó! Anya úgy csinálja, hogy uborka szeletelővel leszeleteli vékonyra a burgonyát és kisüti. De volt hogy a sütőben sütötte meg, az is jó. És akkor utólag befűszereztük meg csinált szószt is néha, mert az vicces, főleg ha több fajtát és akkor össze vissza mártogatod!
Magyarázza lelkesen, mutogat közben, mintha vagy három tálkába mártana valamit.
-Van kedved akkor filmet nézni? Vagy azt hagyjuk a végére, mert sírni fogok? Na jó nem sírok csak szipogok, de ki tudja, lehet te is sírni fogsz, tök váratlan és akkor fel kell dolgozni a filmet, vagy ilyesmi, mondtad valamit le szeretnél filmezni a rajzolással kapcsolatban, bocsi, lyukas az agyam, már nem emlékszem, pontosan mi érdekelt, csak hogy mindenféle anyagérzetet akartam rajzolni neked... hmm... szóval? Ha már zongoráztál a kedvemért, akkor most válassz te! Amúgy valami nagyon egyszerűt nem tudsz megtanítani? Olyan jó lenne... de én tényleg nem tudok zongorázni, csak... pötyörészni, de az nem zene!
Nevetgél, csavargatja a haját kicsit, hogy ez van, nem egy őstehetség, és akkor finomak voltunk.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzer. Jún. 08 2016, 20:53

Nem gondol arra, hogy Josh mennyivel tetszik jobban neki, mennyire nem, ha megnyerte a randit a lánnyal - szerinte neki ugyanannyi esélye van. Máris felbuzog benne a versenyszellem, lehetetlen, hogy veszítsen. Nem rakja még össze milyen Josh áll közéjük, most csak arra figyel, ő legyen a legjobb, s hogy ezen sok múlik - egy fantasztikus lány kegyei.
- Pontosan, az emberek betegek! Fura lenne de te arcod illene az ilyen édes dolgokhoz, uh, tényleg! A gilisztás cuccok is ilyenek, vagy a gumi maci! Ha nagyobb mondjuk, de talán azért a fejét harapják le, mert az a teteje, nem lehet? De az emberek betegek, úgyhogy ez igaz, imádnák a fejedet zabálni
Nevet, ő is majd meg zabálja, de nem teszi hozzá, így is túlcukrozottnak érzi a témát. Igen, azért sorolta fel a ruhatárát, hogy mégis tud különbséget tenni a színek között.
- Egyáltalán nem mindegy. Sötétkék, vagy szürkéskék, vagy zöldeskék, vagy világoskék
Bólogat komoly vigyorral.
- Hát..van, enyhébb sárga, nem az a harsány citrom és szürke mintával. Miért? Buzis? mert rózsaszín nincs
Szögezi le rögtön.
- De csak addig voltak össze-vissza, amíg száradtak, nem? Csak mert nagyon szép, múzeumos környezetet lehetett volna kialakítani a képeidből, a konyhában a csendéletek, lehetett volna egy nyugi szoba tele tájképekkel, a folyosón portrék
Szinte lelkendezik, ahogy beleéli magát. Még utólag is...berendezné Suzyék lakását otthon.
- Hát... például a gyömbér, teába főzve, maga gyökér inkább csípős egy kicsit, ha akarod majd főzök neked gyömbér teát. Nincs rossz ízük...szerintem, de nekem fura ízlelőbimbóim vannak, nem látszik, deee szeretek enni
Vékony egyébként // - mint az aláírásban a klipben//
Huncutul néz rá a lány/nő, kissé pislog.
- Hát de az üdítőt és a szószt nehezebben öntöd ki, a levest nagyobb eséllyel. De igazad van, a szószos ételeket se lehet, kivéve a chiphez, ami van, abból nem kell sok, csak kicsi a tányér szélére, oda lehet mártogatni, azt csak nem öntöd ki, de feltakarítom, feltakarítom, komolyan... két kicsi tesóm volt, mindent összekentek, túléltem
Biztatja a másikat, jobbat nem tud, nehogy annyira elvetemültnek nézzék.
Közelebb lép hozzá, átkarolja a vállát, ha hagyja a lány.
- Ne aggódj, nem megyek sehová, maximum mosdóba, de tudni fogok hol vagyok, ki van rá írva, hogy wc
Nevet fel, halál édesnek találja, hogy így ragaszkodnak a jelenlétéhez.
Az időhiányon már kevésbé kedélyesen bólogat.
- Átérzem, olyankor kell zárthelyit javítani.
Bólogat, az idővel ő is csehül áll, igazából nagy szervezést igényelne, ha lenne egy barátnője.
- Lehet csak én vagyok finnyás, de nekem nem olyan az íze. Be lehet jelenetezni anyukádhoz chips tanfolyamra?
Kérdezi vigyorogva, elnézi, ahogy hadonászik, mintha mártogatna. Hú ez egy szuszra nem volt semmi, kapkodnia kell a fejét, hogy lépést tudjon tartani.
- Megnézhetjük, őőő sírni? És akkor majd megvigasztalsz? Megölelsz mondjuk?
Kérdezi hamiskás vigyorral, kár, hogy rossz színész.
- Mármint itt nekiállni festeni? Jó, azt is lehet, vagy csak ceruzarajz? mert akkor keresnünk kéne egy nagyobb területet és tudsz csak így simán? Kell hozzá állvány?
Kérdezi, ő szívesen, minden pózban lekamerázná...
- De, nagyon szívesen! Valami egyszerű, de szépet! Az legyen este, a film után, mit szólsz?
Az romantikus lenne...
- Nekem az is jó, ha most nem rajzolsz és majd az iskolában felveszlek, nézzük inkább a filmet.
Alig várja, hogy a lány hozzábújjon...mert megviselik a láttotak
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzer. Jún. 08 2016, 23:12

-Ugye? Mondom én! Iiiigen, a gumi macik is! Lehet, hogy azért mert a teteje, de lehet mert így előjöhet az elfojtott állati ösztön!
Nevetgél, főleg, hogy az ő arca illene az édes dolgokhoz.
-Na látod! Mondtam én, hogy megy ez neked!
Vigyorog a másikra, tudta ő, hogy Quentin ért a színekhez, ha a másik tagadta eleinte, mostanra ő is belátta. A "buzis" kifakadáson felnevet.
-Nem, nem az, szerintem nyárias meg megy a szemedhez meg a hajadhoz, biztos jól áll.
Olyan aranyifjú lehet benne a másik, hehe.
-Hát igen, meg amíg festettem őket, nem minden kép egy nap, volt amit két hétig festettem folyamatosan. Mármint nem egy kép lett belőle hanem több, de több szemszögből, más eszközökkel. A tanulmányrajzokhoz főleg.
Ecseteli, de kuncog, hogy Quentin lelkesen pakolgatja fejben a képeit különböző helyiségekbe.
-Hááát tényleg nem látszik. Jó, megkóstolom szívesen, bár a csípőstől lehet bekönnyezem, de majd erős leszek!
Nevetgél, nem bírja valami jól a csípőset.
Quentin kifakadásán, hogy bármi lesz ő feltakarít nevetnie kell, simogatja a másik karját, hogy nyugi, a tesókon meg mosolyog kedvesen.

-Igen, tudom, hogy túléled, szeretsz takarítani. De csak piszkáltalak, nem vagyok egy szobában evő típus, szeretem a konyhai hangulatot evésnél.
Reméli ezzel megnyugtatja a másikat, nem fog mindent összemorzsázni és hasonlók. Mike utálta, ő nem szeretett takarítani.
-Óóó igen, ki van írva. De nyugi, hallgatózni sem fogok az ajtó előtt vajon lehúztad-e magad a klotyón!
Nevet, ennyire nem gyámoltalan, az átkarolást meg hagyja, nincs neki ilyenekkel baja, ő maga is közvetlenebb típus.
-Ne is mondd... én még cikkeket szoktam olvasni, meg szakirodalmat. Máskor nem vinne rá a lélek valahogy.
Mondja fanyarúbb mosollyal, de hamar vidám lesz újra és felélénkül, hogy a chips lesz a téma.
-Akkor nem ettél még jót! Persze, szerintem szívesen megtanítja, szereti a lelkes jelentkezőket!
Vigyorog, anyukája egész biztosan kedvelné Quentint, megmutatna neki mindent amit csak tud a konyhatudásából.
-Megpaskolgatom a fejed búbját, így ni!
Paskolgatja meg finoman már most, előlegbe, de érezni ő is csak játszik, valószínű rendesen megvigasztalná, ha elérzékenyülne.
-Elég a ceruza szerintem, a festés macerásabb. Vagy egy toll is jó, azzal is lehet szépen. Mindegy.
Azzal is tud, talán jobban is illik az ő erőteljes vonalaihoz a toll, a grafit puhasága néha túl lágy.
-Állvány nem kell, csak egy nagyobb könyv meg némi cellux, hogy ne mozogjon a papír a kezem alatt.
A rajzoláshoz nem kell sok minden, fantáziája is van, a fejében a kép, csak le kell rajzolnia.
-Jó!
Még tapsikol is kicsit, szeretne valami egyszerűbbet tanulni. Bár bele sem gondol, mennyi lesz már akkor az idő, de csak alszik el ültében egyszer csak majd. Nála van hogy hirtelen merül le az elem az egész napos pörgést követve.
-Jó, úgy is jó, rajzolni bármikor és bárhol tudok. Filmet nézni nem.
Kuncog, akkor némi bátorítás után elindul a tévé felé, azért nagy a lakás, nem akar csak úgy mászkálni.
-Megvan a film? Vagy letöltötted? Vagy kivetted a netes tékából?
Utóbbit Mike sokat csinálta, egyszerűbb volt mint letölteni, az a potom összeg meg nem osztott vagy szorzott, hogy kivette két órára a filmet, vagy ilyesmi. Ha leülnek a kanapéra nem ül túl közel, nem szokása, a lefektetett tenyere elférne kettejük között, ha más nem is. Érezni mocorog és zizeg, de egyelőre még nincs abban a csendes hangulatban, ami a film sajátja lesz. Lesi azt is tud-e valamit segíteni, mert szívesen.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyHétf. Jún. 13 2016, 21:54

Nevet ezen a gumimaci és állati ösztönök összefüggésen.
- Valahol le kell vezetni, jobb, mint a gumi szoba. Tudod mi kellene szerintem? Felnőtt ugráló várakat üzemeltetni, diszkrét tombolda 18 felett, megérné
Hunyorog hamiskásan Suzyra, nevető szemekkel. Az ingen megcsóválja a fejét, főleg, hogy a szeme kék.
- Nem hordom olyan gyakran, általában, sajnos komolyabb eseményekre megyek, Leo pedig széjjel olt benne
Vallja meg, most már csak áll az az ing, de sajnálja kidobni, annál jobban szereti.
El tudja képzelni, hogy a lakásuk olyan lehetett, mint egy műterem, de ez nem feltétlenül baj, meg lehet oldani, elkerített részek, vagy egy dolgozószoba a lánynak. A végtermék pedig nagyszerű, igazán szisztematikusan be lehetne rendezni, akár képek alapján is egy házat.
- Szervezés kérdése, látod. Csillagos ötös lett, gondolom. Meg szoktak lepődni az étvágyán és hogy mindent képes megkóstolni, nem látszik rajta, ez az, amit borzasztó rendszertelenül csinál. Ha nem ér rá, van, hogy egy nap csak kávét iszik folyamatosan, azért nem autista, hogy mindenre csak szigorú szabályok keretén belül legyen képes.
- Ez nem olyan csípős, lehet lágyabbra is főzni, ha nem hagyod benne sok ideig a gyökeret, csak egy teához képest lehet fura. Szóval a csípős szószaim nem veled fogom megkóstoltatni.
Vonja le a követeztetést mosolyogva, magában megjegyzi: édes pipa, zéró csípős - ami Suzy ízlését illeti.
- Ugye? Azoknak valahogy van feelingje, a kaja elsősorban oda való. De azért filmnézés közben nem rossz nasizni, csak én például gyakran megfeledkezem róla, ha egy film nagyon leköt.
Ott van a kezében és elfelejti enni, túlságosan beleéli magát, több szempontból is lefuttatja agyában a rendszert.
- Ohh, kösz, ez megnyugtat, aaaz elég fura lenne
Nevet fel, ha hallgatózna a lány...hát íí...
- Áh, érthető, ha száraz, akkor nehezebben megy az embernek, az ember értékelni tudja a lyukakat, hát igen, de ha nekem is olyanom van, javíthatunk majd megint dolgozatot együtt.
Legalább a közelében lenne. Mosolyogva bólogat az anyuka című dologra, bár az jár a fejében, ha veszítene, ami természetesen lehetetlen, elég fura lenne megismerkedni Suzy anyjával. A fejsimogatáson mosolyog, kár, hogy piszok rossz színész, nem bírná eljátszani a pityergőst. De tartja a fejét töredelmesen.
- Hm, ez jól esett, ilyet kaphatnék, nem csak ha szomorú vagyok, hanem mondjuk minden hülye poénért
Viccelget.
- Aham, oké, jó, hogy rajzolásra bármikor befogható vagy, ezt is megjegyzem! Megvan, letöltöttem, máris hozom és a süti, nehogy kihagyjuk!
Egyébként elő van már készítve, Suzy előtt a kis asztalon egy pendrive, csak a sütit hozza, csokis.
- Igazából több félét csináltam, ez krémes kuglóf
Rak le Suzy elé és maga elé egy tányérral, van rajta vagy 4-5 darab
http://www.mindmegette.hu/kremturos-kuglof.recept
És behozok egy nagy tállal ebből, kést készítette mellé, hozom a limonádét is, ha akar kihozhatja a poharakat, de viszonylag gyorsan megjárom.
http://www.mindmegette.hu/csokimazas-rakott-palacsinta.recept
Berakom aztán a filmet, hangulatvilágítás van, narancsos derengés, dizájn hangulatlámpa az egyik alsó polcon. Elindítja a filmet, közben vág Suzynak amiből kér, vitt kiskanalat is és szalvétát. Nem is ő lenne, ha valamit elfelejtett volna.

Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyKedd Jún. 14 2016, 00:12

A gumiszobán nevet egy jóízűt, bólogat is mellé, hogy úgy van. -Szerintem tuti van! Trambulin is van, csak keresni kell!
Lelkesedik fel, ú, nagyon kipróbálná ha lenne! De miért ne lenne? Minden hülyeség van, pont ezt hagyták volna ki?
-Akkor majd ha megyünk valahova, akkor vedd fel! Valami fehérrel. Biztos csinos vagy benne, és én nem vagyok Leo, nem fogok oltósat játszani!
Nevetgél, milyen gonosz ez a Leo. De szerinte a sárga és a kék passzolnak, nem persze a zöld szemmel jobban menne, de neki a kék is nagyon tetszik. Már a sárgával, persze, hehe.
-Jaj, neeeem, de elfogadták a jelentkezésemnél. Szóval megfelelt.
Nem kapott jegyet, de egy rajzot amúgy is nehéz osztályozni...
-Őőőőő ne, vagy legyen mellette egy kancsó víz és egy csomag PZS.
Vigyorog a csípősre, de neki az a tea még mindig furcsa.
-Na igen, az csak az elején van az eszedbe és aztán jó esetben elfelejted. De ha meg rossz a film, akkor sem az evés jut eszedbe, hanem minden más, bármi ami érdekesebb.
Mosolyog, ő emiatt ritkán nasizik film alatt. Inkább előtte kényelmesen.
A wc-zés kihallgatózásán ő is nevet, nem, nem kíváncsi ilyenekre, csak poénkodott.

-Jó, az jó lenne, örülnék.
Bólogat a dolgozatjavításra, jó volt nem egyedül kuksolni valahol, hanem társaságban lenni.
-Akkor egész nap simogatnálak, te rabszolgahajcsár!
Kuncog, Quentin vicces, minden percben simogatnia kellene, hamar elfáradna. Már a nevetésben is, hátha még simogatnia is kéne a másik fejét!
-Ó, tényleg, a süti, azt mindenképpen szeretném megkóstolni ám!
Félig azzal lett idecsábítva, akkor már alap, hogy megkóstolja. A rajzolásra bólogat, a technikai részt meg inkább Quentinre hagyja. Leül a kanapéra és várja a másikat míg rendezkedik, szervezkedik. Ha tud valamiben segíteni megteszi, de inkább nem alkalmatlankodna.
-Több félét? Hogyhogy? Úristen, neked erre mikor volt időd?
Neki valahogy a sütés-főzés több órás művelet, szóval két sütemény az fél nap lenne. Rá is csodálkozik, eleinte csak nézegeti a sütiket milyen szépek. Azaz a palacsinta nem sütemény, de az is szép.
-Hú... szinte sajnálom megenni... szinte...
Kuncog egy kicsit és a kuglófból kér először. Aztán Quentin a filmet is beteszi, ha szabad, felhúzza a lábait maga elé (ügyelve ne villanjon ki a combja vagy egyéb nem kívánatos testrésze) és csendesen majszolgat, míg lemennek az első kockák. Olyan régen látta, de olyan szép film. Már az elején aprókat, de szomorúakat sóhajt, hogy ó, szegény lány... persze ez az egész filmre igaz, de... akkor is.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyKedd Jún. 14 2016, 19:23

- Gondolod van? Én kerestem, de talán rossz helyen, az van, tudom, de olyan felnőtt ugrálóház?
Utána fog járni és elviszi, ha van, mert úgy tűnik, Suzynak is bejövős az ötlet.
- Hmm...biztos nem úgy néznék ki benne, mint egy fagyi? De oké, ha te ne szivatsz, legfeljebb elviszel egy citrom-almásra, hogy nagyon durva legyek
Nevet, viszont örül, hogy így támogatja Suzy a hülyeségeit, azt az inget például. Nagyon jól esik neki, hogy a másik ilyen biztató, csak jobban kedveli tőle. Bele sem gondol, hogy a rajzokat nem lehet osztályozni, ő mindent szokott.
- Gratulálok, megérte a káoszt, anyukád is biztos nagyon örült és ugyanígy gondolta
Vigyorog, ha elképzeli a műteremszerű lakást az anyukával. Nevet a vízen és a zsebkendőn, nem kínozza ezzel a lányt.
- A teához nem kell, hidd el, megéri kipróbálni az egzotikus ízeket.
Majd gyengére csinálja a gyömbért, akkor nem annyira erős az íze és a finomságra tud koncentrálni.
- Pontosan, a jó film ismérve, hogy nem fogy a nasid. A rossz filmé, hogy felzabálod az egészet, a nagyon-nagyon rosszé pedig, hogy teljesen mást csinálsz és még a nasi is felejtős.
Mélyen egyetért, bólogatva. Reméli, a buszsofőr fia nem ilyen lesz.
Az együtt töltött lyukasoknak ő is örül, meg is beszélték, látszik feldobta őt is saját ezen ötlete. Nagyon röhög, mikor jön a lány a rabszolgahajcsárral, ki is mozdul saját tengelyéből. Dagad a büszkeségtől közben hogy poénosnak tartják.
- Valójában gonosz vagyok és simogatásokkal kereskedek!
Nevet fel megjátszott muhaházós gonoszsággal.
- Helyes, érdemes, én szoktam szeretni a saját főztömet és ezt minden szerénység nélkül mondom
Kacsint rá, siet is ki a dolgokért.
- Mert akartam valami átmenetet is a rendes kaja és a süti közt és hát...magam sem értem, néha elfelejtek enni, meg aludni
Nem mondhatni, hogy egészséges életet élne, zavartan vigyorog és vág inkább a lánynak, ad neki villát is, szalvétát és a limonádéról sem feledkezett meg.
- Ott a hangsúly, egyél csak, a csoki örömhormonokat termel, még a végén nem fogsz sírni
Berakja a filmet, el is indul, ő is vesz a kuglófból, lassan eszegeti, az eleje neki nem tűnik szomorúnak
//bakker, meg kéne ma néznem XD//
Persze, közben lopva Suzyra les, milyen arcot vág, miközben nézi, milyen hatással van rá, nem mintha a film nem lenne érdekes, de most Suzy nyer...
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyKedd Jún. 14 2016, 22:00

-Hát maj keresünk, tuti van! És ha találunk elmegyünk és egész délután ugrálunk!
Kacarászik, neki tetszene az ötlet.
-Fagyi? Nem, nem mondanám, maximum ha olyan vanília illatú parfümöt fújsz magadra, akkor tényleg egy két lábon járó süti benyomását keltenéd, akiből le kéne csippenteni egy darabot majszolni... deeeeee amúgy nem, nem leszel olyan mint a fagyi! Inkább mint egy napsütötte búzamező, az olyan szép!
Már színvilágban, nem másban, de nem biztos ez átmegy.
-Igen, örült, hogy felvettek.
Mosolyog szerényebben.
-Akkor majd egyszer készíts nekem, a tiedet meg fogom inni.
Még az ujjait is összefűzi, hogy cserkészbecsszó.
A nasi mint filmmérő koncepció egyetértést szül közöttük, Suzy reméli Quennek fog annyira tetszeni ez a film, hogy elfelejtsen enni majd.

-Ó, mert az olyan ördögtől való mi?
Kacarászik, valahogy Quentin nem olyan kisördög feeling. Főleg ez a nevetés, olyan fejet is vág, hogy "nem, nem, ezt még gyakorold", de nevet mellé.
-Én is...
Mondja mély egyetértéssel, hogy az alapvető dolgok néha elfelejtődnek.
-Te is bele tudsz merülni dolgokba, de úgy teljesen, világmegszűnősen?
Csodálkozik rá Quentinre.
-Jó lenne... igazából nem akarok, csak szomorú a film. Valld be, csak magad biztosítod be a csokival!
Vigyorog, Quentin lehet igazából aggódott sírni fog és ezért eszik csokit, hihi.
Falatozgatnak, az eleje inkább vicces, mint szomorú, meg kissé hirtelen is íródik ki Jerry. Eleinte még mosolyog, főleg "Phoebe"-n, neki örökké a jó barátok szereplője marad, ez a habitus, hogy kérdezget és a végén csók teszt van, megnevetteti.

-Egy ilyen lányra mit reagálnál?
Hajol oda sutyorogva, pedig senkit sem zavarna, csak megszokás.
Aztán egészen addig kuncorászik, míg a második levél meg nem jön, valahogy akkor már kezd elszontyolodni.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 16 2016, 13:55

- Jó, az nagyon jó lenne. Az ugrálás az egyik legfontosabb, ami elmaradt a gyerekkorral
De gondolja, Suzynak nem maradt el, ő gumimaci vérű.
- Látod itt kötöttünk ki, most már engem akarunk megenni, pedig az előbb még te voltál a süti
Ha a lány hagyja finoman az arcába csíp, de inkább csiklandozva, mintha kóstolni akarná, s ha már itt tartunk, akarja is!
- Jaa, kinek milyen asszociáció ugrana be arról a szerelésről. De egyszer megcsinálhatnánk, hogy hülye ruhába öltözünk, csak a hecc kedvéért, például felemás cipőt veszünk fel, olyan színeket, amik nem passzolnak egymáshoz.
Találgat, Suzyval megcsinálná, ezzel a lánnyal úgy érzi sok mindenre képes lenne. Egyre erősebb benne a buzgóság, hogy nyerjen.
Anya téma pipa, a teában is megegyeznek, biccent, hogy készít majd.
- Hááát nem, mert az patás állat, nem akarok faun-szerű lenni, csak simán gonoooosz
Nem játssza sokáig, kapja azt a bizonyos pillantást.
- Najóó, akkor csak simogatás-fétises
Hátha többet fognak nyúlkálni hozzá, ha bejátszik ilyeneket. Próbál ravaszkodni.
Kicsit meglepődik, hogy a lány is rávágja " ő is" bár szerinte Suzy mint művész merül el, Quentin meg munkamániás.
- Eléggé megszűnik a világ, mondjuk a forgatókönyvírás lehet hasonló a tiédhez, gondolom téged is beszippant az alkotás. Ha nem azt írok, engem a munka szokott, például ha egy filmet csinálok, kész káosz van az agyamban, folyton visszanézem a jeleneteket, mindegyik ül-e, olyan-e, mint amilyennek elképzeltem, abba nagyon bele tudok merülni. Te is?
Kérdezi lelkesen, micsoda közös pont lenne.
Letelepednek a filmhez az édességekkel, nevet.
- Igen, bevallom, magam miatt csináltam, de azért készítettem elő zsebkendőt is, hátha gyenge leszek.
Hülyéskedik. A veszekedés mulattatja a filmben, de aztán a pasi hirtelen nyíródik ki.
- Ennyi, kész, vége a palinak?
Döbben meg, fintorog a másikra.
- Nekem ez a kacsafejű bunkó nem szimpatikus, ez lesz az új sráca? Ne, ne mond el...
De a romantikus vígjátékokban így szokott lenni. Pheoben //usernek is az XD// nevet
- Húúú, nehéz átmenni a teszten, van barátnőd? meleg vagy? van munkád? Őőő meglepődnék, de egyedi megoldás, ha jó lenne a csók nem feltétlenül tartanám őrültnek.
Ő inkább szórakozik a leveleken is, de látja Suzy savanyúbb arcot vág. Közelebb fészkeli magát hozzá, ha hagyja, átkarolja. Viszont annál a résznél, mikor megismerkednek, amikor nagyon színesbe van felöltözve a lány és Írországba találkoznak és művészsuliba jár, előrehajol.
- Olyan mint te! Ebben a jelenetben te szerepelsz!
Közli vele nagy, lelkes csillogó szemmel.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzomb. Jún. 25 2016, 14:22

-Elmaradt? Pedig ugrálni annyira jó!
Hát ezt sürgősen pótolniuk kell Quentinnek, mert az ugrálás alap dolog!
-Hát mert ilyen ennivalóak vagyunk! Vagy csak mindketten éhesek!
Nevetgél, nem érzi magát éhesnek amúgy, bár nassolni bármikor tud. Csak nevetgél arra is, hogy megcsípik az arcát, a nagyik szokták ezt.
-Vagy olyan hippisen, az jó színes!
Benne van, bár nem tudja úgy hova tudnának elmenni, bár lehet akárhova a ami toleráns világban.
-Éééértem, csak simán gonosz, na jól van!
Nevetgél, hogy vajon milyen az a simán gonosz. A simogatás fétisesen is csak nevetgél, mert viccesen hangzik. Aztán jön szóba a megszűnik a világ effektus.
-Aha, csak én a képbe magába, olyan mintha benne lennék a képben és nem hallok meg nem látok, de az a mikrokoszmosz teljesen beszippant, de olyan jó! Mint egy világutazó, úgy érzem magam olyankor!
Bólogat hevesen, még gesztikulál is mellé.
-Előrelátó vagy! Kelleni fog a zsepi!
Súgja oda, ő mindig sír, szerinte Quen is megkönnyezi majd.
-Igen, sajnos.
Bólogat, Jerry meghalt, nem jön vissza. Csak visszaemlékezésekben, logikusan. Az új pasijelölt srácon való reakcióján kuncog, nem, nem mondja el a végét.
-Igen, végül is elég lényegre törő ismerkedés, nem?
Kuncog Pheoben, (az marad nekünk) és bólogat, noha ő sosem ismerkedne így.
Kicsit elszontyolodik, hogy milyen állapotba kerül Holy és a levelek, hogy csüng rajtuk Jerry miatt, azon kapja magát át van ölelve. Fel is pislog a másikra, mert nagyon szomorú fejet vághatott, ha már most vigasztalni akarják...

-Mi? Nem iiiiis, én nem öltözöm ennyire színesen, ő itt olyan hippis, én nem vagyok hippis, csak néha veszek fel színkavalkádot, de le lettem szoktatva, mert megkaptam olyan vagyok mint egy papagáj, pedig nem is ismételgetek dolgokat és nem is minden papagáj színes, a hullámos sem annyira, szóval gonosz dolog volt ezt mondani, de nem is vagyok ennyire... ilyen? Ilyen vagyok?
Néz nagy szemekkel a másikra, néhány jelenetet már megkönnyezett sutyiban, de most hogy belebámul a másik kék szemeibe valószínű fel fog tűnni Quennek a turpisság.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyVas. Jún. 26 2016, 18:53

- Igen a felnőttkorral elmarad, mármint felnőttként még nem ugráltam.
Ő úgy értette, elhagyta, nem ugrándozik már, de Suzyból kinézi, hogy ő igen.
- Azon könnyen segíthetünk, szólj, ha nem csak sütiznél.
Neki nem jut eszébe, hogy éppen olyan, mint egy nagymama, csipkedi a másik arcát és etetné.
- Na igen, lehet fel sem tűnne senkinek, csak én érezném magam hülyén.
Nevetgél, simán rá lehetne fogni, hogy hippis és kész. A simán gonoszra bólogat, ő maga is elgondolkodik, milyen az.
- Aki világuralomra akar törni és önző, mert magának akarja a lányt
Téved pillantása rá, bár nem ismeri az ellenfelet, legszívesebben már most agyontaposná. Nem bírja a versenyhelyzeteket.
Elragadtatással hallgatja, hogy Suzy belefeledkezik a képei mikrokozmoszába. Ez tetszik neki, lelkesen mosolyog, rövidet biccent. El tudja képzelni.
- Szuper, jól hangzik! Látod, pont ezt akarom majd lefilmezni.
Kíváncsi milyen képet vág, hogy milyen a kisugárzása olyankor.
Kicsit kihúzza magát, milyen előrelátó, alig várja, hogy ő váljon vigasztaló öllé. Érdekesnek tartja a húzást, hogy a pasi milyen hamar meghal, bár a helyettes fazon nem szimpatikus neki és egyelőre kliséként könyveli el, hogy feltűnik.
Pheoben biccent.
- Én szeretem az egyedi megoldásokat, de nem biztos, hogy átmennék a csóktesztjén, az mindenkinél egyéni...
Lopva Suzyra pillant, bár az ilyesmit az első randira kellene tartogatnia. Nem veszi észre, hogy feszélyezné a lányt, hogy átkarolta, viszont észreveszi mennyire hasonlít az elvont kis művész-fiatalkora a főszereplőnek Suzyra, megérti a halott férfi nézőpontját, miért is gondolta lenyűgözőnek.
- Az volt, nem vagy olyan, mint egy papagáj, ha már madár lennél olyan kis fürge, sárga. A papagájok idomtalanok... illik hozzád a színesség, ne érdekeljen ki mit mond, csak öltözz úgy, ahogyan szeretnél, csináld azt, légy olyan, mint ez a lány, nem fél felvállalni, hogy érdekes. Igen... és én pont úgy érzem magam, mint a fickó
Néz mélyen a szemébe, az a döbbent értetlenkedés és heves vágy, hogy meg akarja ismerni. Vaaagy túl elhamarkodott volt ilyet mondani? Inkább...elengedi és a kezébe nyomja a sütis tányért, tölt még limonádét, neki nem szomorú ez a film, inkább szórakoztatja. Talán majd a vége, ahol a lány próbálja feldolgozni, hogy meghalt, de az is csak elgondolkodtatja, szomorkássá teszi, ez az össz, amit ki tud belőle váltani a film, együttérzést.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyHétf. Júl. 04 2016, 21:19

-Nem? Pedig jóóóó, ó, el kell mennünk, ha mást nem valami trambulint szerezni!
Jól sejtette, Suzy előszeretettel ugrál akár a kanapén is, ha olyanja van.
-Jól van, szólni fogok!
Kuncog, nem érzi magát éhesnek még, de legfeljebb film után, ha az lenne, maximum megkérdezi nem-e vacsoráznának együtt. Meglátjuk, mennyi nasit töm be magába a film alatt.
-Miért? Színekben úszni olyan jó!
Bár a férfihoz valóban nehezen társít valami színorgiát, inkább a haloványabb pasztell színeket, de nem baj. Aztán csak zavartan nevetgél, hogy ez utalás lett volna? Kissé bele is pirul, ami csak akkor igazán égő, ha félreértette a másikat. Bár nevet is, mert megalomán fiúja még úgy sem volt alapon, ha már mindent ki akar próbálni ugye...
-Lefilmezni? Ezt? Azt hittem azt, hogyan lesz az üres papír egy szinte lélegző jelenet... engem akarsz felvenni?
Erre tényleg rácsodálkozik, pár nem köt bele, gőze sincs hogyan néz ki mikor alkot. Csak remélni tudja, hogy nem vág idióta fejeket.
-Hmm... gondolom. De ha tetszik a másik... bár ennyi beszélgetés után, már ha lehet ezt annak hívni, még az sem segít, amit a személyiség ad a csók mellé... nem? Mert ha elsőre nem is lesz hijdehajde szupi, az lehet csak azért van, mert nincs mögötte érzelem. Vagy... ez butaság?
Néz kérdőn a másikra, elvégre a férfiak erről másképp szoktak vélekedni, de Suzynak nincs sok csókolózós tapasztalata sem. Mondhatni, alig.. De Suzy egyelőre nem érzi, hogy ez felhívás volt keringőre, de nem is érezteti, kipróbálná jelenleg a másik ebbéli tudását. Ő egyelőre tényleg csak ismerkedik.
-Fürge sárga? Pinty?
Nem tudja melyik madárra gondol a másik, nem valami madaras.
-Oh... értem.
Azaz nem, nem érti, Jerry itt eléggé el volt varázsolódva, Quentin is ellenne? Mint ma már olyan sokszor, megint elvörösödik, még szerencse, hogy tömik sütivel és limonádéval, tud arra koncentrálni. Bár az elgondolkodtatja, hogy vehetne fel színesebb ruhákat is, nem csak diszkrét színűeket. Rendes napsárgát, fűzöldet, királykéket, élénk akvamarint, pipacspirosat... Annyira elgondolkodik, hogy pityeregni is elfelejt, csak majszolgatja a sütit lassacskán és kortyolgatja a fini limonádét. Amikor a Quentin számára nem túl szimpi csávó végre megcsókolja Holyt, de a csók nem lesz nyerő kuncog rajtuk.
-Mintha a film arra célozna, mennyi minden kiderül egy csókból, nem? Tökéletes vagy épp tökéletlen szerelem!
Kuncog, de már csak lopva mer nézni a másikra, fél megint zavarba jönne, pedig nem akart ezzel sem semmit, csak Quentin eléggé... impulzív. Nehéz nem óvatlannak lenni... pedig ez nem randi, csak átjött filmezni. Vajon egy randin milyen akkor a másik? Gyorsan elvágja ezt a gondolatot, félne kiülne az arcára a sok gondolat.
-Szerinted összejön azzal az ír pasival?
Már Holy, nem a mamája, bár rájuk is vonatkozhatna a kérdés.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyVas. Júl. 10 2016, 14:40

- Hát nem... Oké, olyan nagyobbat, csempészd vissza az életembe az önfeledtséget
Vigyorog rá
Te jó ég, ez nyálas volt!
Megígérteti vele, hogy szól, ha éhes lesz, megegyeznek így, rábízza. Mindenesetre elég laktató sütikkel készült.
- Persze, csak valahogy én sosem úsztam, legalábbis nem túlzottan
Leo mindig szarrá oltotta, ha hülye ötletei voltak.
Megütődik, neki olyan egyértelmű volt, hogy "őt" akarja filmezni.
- Az is érdekes, de én a te megközelítésedre gondoltam, te mit élsz át alkotás közben. A szemed mit mesél közben...
Pislog rá, lehet így már nincs benne a másik. Közben nézik a filmet és elemezgetik. Pheoba csóktesztjénél el is akadnak.
- Itt nem segít a személyiség, elég felelőtlen ebből a szempontból, hisz csak a fizikai vonzódásról szól, azt gondolja kijön mindenkivel, ha van munkája és a nők érdeklik, de az még nem biztos, hogy jól kijönne vele, sok mindentől függ működik-e egy kapcsolat. Gondolom ő a szexuális vonzódást érti a csókteszt alatt, az érzelmek meg csak később jönnek, önmagában a szex nem elég szerintem.
Pislant rá, úgy hiszi Suzy egyet fog érteni vele.
- Igen, vagy sárgarigó
Ő se nagy madárszakértő, de ez jutott eszébe, nem a papagáj. Nézik a filmet, megérti a srácot, mert őt is elvarázsolta a lány egyénisége, mosolyog, amikor tudomásul veszi. Nem sír, pedig Q nagyon várja, hogy magához tudja ölelni, ott ül készenlétben, de Suzy vidám továbbra is.
-Ó hála istennek, ez a pali nem volt szimpatikus! Igen, van benne valami... Szerinted tényleg ennyi minden kiderül egy csókból?
Aztán kissé zavartan teszi hozzá
- Megcsókoltad már a másik srácot?
Ez most hirtelen nagyon fontos lesz neki, lehet, hogy hátránnyal indul...
- Igen, a romantikus vígjátékok általában így érnek véget. Azt a színészt szeretik a lányok. Szerinted is helyes?
Az Írre gondol, érdeklődik. Nem akar nyomulni, de olyan nehéz! És aggódik, hogy a lány még mindig nem sír, így nem tudja hogyan/miért ölelgesse.

Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzer. Júl. 27 2016, 21:37

-Igenis! Vettem, kapitány!
Szalutál is mellé, majd kacarászik, tuti körülnéz majd, vajon hol lehetne megejteni a dolgot, felnőtt gyerekház!
-Pedig olyan jó, elevenebb tőle az ember valahogy! Tudtad amúgy, hogy befolyásol minket, a másikon milyen színek vannak? Egy interjún például a nőknek ajánlott színes blúzt felvenni, akár pirosat is, mert sokkal jobb benyomás tudnak tenni, mint a fehérrel meg a feketével! Sokkal élettel telibbek, egyénibbek lesznek.
Fecserészik, hall mindenfélét, kérdés mennyire emlékszik jól ezekre.
-Miért, mesél közben valamit szerinted?
Már a szeme, mikor alkot. Suzy ugyanis sosem figyel akkor önmagára, elfelejt enni, inni, pisilni, aludni...
Aztán a film közben a csókteszt kapcsán kezdenek diskurálni.

-Ez csak természetes, ha komolyan gondolja az ember. De lehet ez lenne az alapja? De szerintem ez nem igaz. Hány olyan eset van, hogy küllemre nem tetszik a másik és a végén ahogy megismerjük, megszeretjük és megszépül! Bár ha van testi vonzalom, az azért nem árt, az is kell.
Bólogat, jelezve ő egyetért a másikkal.
-Sárgarigó? az milyen? Olyan mint a fekete csak sárgába? Még nem láttam olyat.
Csodálkozik rá, de tetszene neki, a feketerigó szép.
-Valóban furcsa pasi!
Nevetgél, majd elmereng csöppet.
-Nem, szerintem nem. Egy pillantás szerintem néha sokkal árulkodóbb tud lenni. De aztán ki tudja, szerintem sok minden kell, hogy összeálljon a kép, nem elég egy valami.
Jut inkább erre, bólogatva, majd megrökönyödik kicsit.
-Mi? Nem! Dehogy.
Mindig elfelejti, hogy ő maga elég maradinak van titulálva. Kicsit zavarba is jön, hogy így rávágta.
-Én... nem csókolózom csak úgy. Csak ha komolyan gondolom a későbbiekben is, hogy akarok valamit. A másik féltől is ezt várom el.
Próbál nem túl szigorúnak tűnni, de ő nagyon nem egy éjszaka párti. Még csók terén sem, pedig abban tényleg nincs semmi sokak szerint. Sokak szerint, de nem Suzy szerint.
-Hogy ő? Hmmm... nem kifejezetten. Jerry sokkal életvidámabb, őrá hamarabb mondanám, de lehet csak emiatt.
Nincs fixa ideálja, ami azt illeti. Aztán vége a filmnek és rá kell döbbennie, most nem is sírt, de még csak nem is szipogott.
-Hm. Azt hiszem olyan sokadjára láttam, hogy már nem sírok. Vagy csak mert annyira feldobsz, hogy nem tudok letörni!
Mosolyog szélesen a másikra, úgy sejti utóbbi, eddig ezen a filmen mindig pityergett, de most eléggé elterelődött a figyelme, beszélgetve amúgy sem tudott a film rejtett depijébe süllyedni.
-Amúgy... mikor akarnál filmezni? Úgy készülök, hogy ráérjek. Lassan majd mennem kéne, kezd késő lenni... nem akarlak feltartani.
Bár igazából nem siet, de nem akar tolakodó lenni, arról volt szó átjön filmezni, de a filmet megnézték, így fél, illetlenség maradnia elsőre.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptySzer. Aug. 03 2016, 20:27

- Hm, nem, valóban? A nők igazán kombinálhatnak, nekik illik, a férfiak max. ha világosabb tónust választanak, de nektek persze illik a színes
Nyugtázza vigyorogva, Suzy is így van ezzel, el tudja őt képzelni bármiben.
- Biztos vagyok benne, te is látnád, ha levennélek.
Úgy gondolja érdekes lenne, ha megfigyelné magát ebből a szempontból. Bár azt nem tudja mennyire merül bele a lány.
- Ha nincs meg a kezdeti vonzódás szerintem...nem feltétlenül. Ha nincs meg, nem lehet, hogy csak összeszoknak a párok? És akkor egy megszokáson alapuló kapcsolat lesz belőle, szerintem abból a szempontból nem hülyeség ez a teszt, hogy lássátok mennyire működik a kémia, ez is fontos.
Bólogat, hogy az is kell, bár nem zárja ki, hogy nem lehet a másik még szebb idővel.
- Igen, olyan kicsi, sárga
Mosolyog rá, arra emlékezteti. Biccent, hogy sok minden kell, nem csókolózik csak úgy, ezen mosolyog, bár álszent lenne, ha azt mondaná, ő csak akkor szokott, minden esetben, ha komolyan gondolja.
- Sejtettem, becsülendő dolog, a legtöbb nő könnyűvérű manapság, úgyhogy jól teszed
Zavartan beletúr a hajába, érzi, hosszú menet lesz ez, de nem bánja, szeret megküzdeni a dolgokért.
Próbálja feltérképezni a lány ízlését, bár annak nem örül, hogy nem ölelgetheti a sírás miatt...
- Ó, ez is benne lehet? Hát az jó lenne, ha ennyire feldobnálak!
Vigyorog rá, így már mindjárt más, nem annyira bánja.
- Persze, megbeszélhetnénk egy időpontot és tudod... a találkával kapcsolatban is
Suhan át vonásain zavart várakozás
- Ha szeretnél, persze, hazaviszlek kocsival
Ajánlja, neki nem probléma és fáradtság.
- Pakolok neked sütit is hazára, nem bírom ezt mind magamban tömni
Ez inkább tény, mint választás kérdése.Ha a lány beleegyezik, hogy hazavigye, kér még egy kis időt, míg alaposan felszereli kajával, egy kis palackba limonádét is rak el neki, aztán ha igent mondott, hazafurikázza, annak reményében, hogy hamarosan újra találkoznak.

// köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 EmptyVas. Aug. 07 2016, 15:53

-Jól van, majd maximum elborzadok milyen fejeket vágok!
Nevetgél, de végső soron viccesnek gondolja, így nem bánja, ha lefilmezik.
-Hm, de ha működik akkor teszt sem kell. Ha van érezni, ha nincs akkor pedig ha hiányzik úgy sem működik, ha pedig nem, mindegy is. De szerintem is fontos, hogy legalább minimálisan legyen valami vonzódás, anélkül furi.
Neki is volt Mike esetén, nem az a nagy lángolós valami, de mindig is vonzó férfinak gondolta, ha nem folyt le a székről, ha csak látta.
-Talán inkább csak nyitottabbak. Gondoltam rá, hogy kipróbálom, ne legyek olyan... ósdi, de nem ment.
Von vállat, nem tudja mennyire jó dolog ez, de nehezebben ismerkedik, az is biztos.
-Feldobsz, abszolút!
Nevetgél, mert tényleg jobb a kedve, hiába nézték meg ezt a filmet, ami kicsit mindig letargikussá teszi.
-Oh.. persze. Mindenképp!
Kicsit belepirul, de mivel Quentin tudja mire vállalkozik, így örül, hogy még mindig van kedve.
-Ugyan, hívok egy taxit, biztos elfáradtál, még sütöttél is!
Neki az mindig is időigényes és fárasztó valamiként élt a fejében. Persze ha Quentin erősködik, hogy nem teher, akkor elfogadja, addig is beszélgetnek. Mondjuk a sok kaján csak pislog, kissé elhűl.
-Jó sokat csináltál... vagy másnak is szántad, vagy szereted a duci lányokat...
Nevetgél, de egy puszival megköszöni, a limonádét is, figyelmes a másik. Hamarosan úgy is hívja vagy letámadja a suliban, hogy egyeztessenek valamit.

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes alkotások - Quentin és Suzy   Édes alkotások - Quentin és Suzy - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Édes alkotások - Quentin és Suzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Quentin & William
» "Dolgozatjavítás" Quentin és Suzy
» Édes négyes - J-S-R-F
» Tényleg?! ~ Quen&Suzy
» Édes véletlenek ~ Shinoda család és Seby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Munkahelyek :: Archívum-