Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A pláza ásza! Felix_Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyKedd Dec. 15 2015, 21:22

-Hát úgy lenne az igazi, nem?
Vigyorgok, említettem már, hogy telhetetlen vagyok?
Vigyorgok, hogy Sebastian megrontása mekkora élvezetet jelent neki, kuriózum a maga nemében, én nem mondom, ennyi idősen nekem már megvolt egy-két személy ilyen formán, de az elsők különlegesek. Főleg, hogy az unokanővére fiújáról beszélünk, külön pikantériát kap a dolog!

-Sok bizony!
Úgy érzem elég ízelítőt kapott abból, hogy nem olyan bonyolult valaki olyan fejét elcsavarni, aki amúgy is akarja a másikat, biztos vagyok benne, hogy ez a Sebastian is remeg majd a vágytól, hogy érezhesse Reeven minden porcikáját!
-Akkor légy határozott vele, terelgesd az úton, de szinte láthatatlan, akkor kevésbé is jön zavarba, már ha olyan fajta. Csepp kétség sincs bennem, hogy tökéletesen megoldod.
Somolygok én is, ohm, látom nagyon élvezi a dolgot, örülök hogy talált magának egy szexuális játékszert (tudom, tudom, barátja is, de ez most mellékes.)
Kitérünk a gaztettekre is, körüljárjuk a fogalmat közösen.

-Mármint, ami nem barbárság és nem közönséges és túl sok? Érdekes kérdés... van olyan, hogy túlzás a jóságban?
Utalok arra finoman, hogy nincs, ergo az ellenkező pólus is végtelen, nincs túl gonosz tett, minden gonoszság egyedien van súlyozva mindenkinél. A szüzek megrontásán elvigyorodom.
-Igen, de ha soha nem nyúltak még hozzá és nem vagy gyengéd... hiába van benne tűz, ami jó, hiába az orgazmus, ha közben úgy érzi, semmi romantikus nyálasság nincs ebben a műfajban. Olyan könnyű az én hivatásom előterében kikötni.
Közlöm ártatlan hangsúllyal, de kaján vigyor lapul mosolyban, mikor félretekintek kinézni az ablakon. De ahogy elhallgatom, nagyon is hasonlóan látjuk a világot, Ő és én.
-Ahogy elnézem, mi nagyon jóban leszünk.
Nevetek fel elégedetten, érzem rajta, hogy mást várt. Ó, pedig ha tudná milyen törékeny az emberi lélek...
-Igen, igen, a bolondokért nem kár... A gyilkosság akkor gaztett, ha olyan életet veszel el, aki hasznos a társadalomnak, aki értéket képvisel. Más esetben jótékonykodás... A törvény sok kiskaput hagy a finom tisztogatásoknak. Inkább azért van, hogy a csürhe ne mészárolja egymást, én mindig is így gondoltam.
Mosolygok, ezt már mondtam neki, semmi rosszat nem tett, mikor felrobbantotta azt a kocsit.

-Hmpf, micsoda elgondolás, akkor a büdös életben nem gyógyulsz fel és nyomorék maradsz. Kell az nekem?
Induljon ki abból, mi jó származna nekem abból? Semmi. A fenekem fogdosásán viszont vigyorgok, a kis szemérmetlen! Imádom érte.
-Gondolom, rutinod is van, ha fizikairól beszélünk, de lehet azt is kifinomultan tenni szépségem.
Mosolygok, belecsókolok a nyakába, nincs kétségem a tehetsége sokoldalúsága felől. De kajánul vigyorgok, hogy látom a tekintetében az engedélyt: ne kímélj! Ohm, nem fogom, majd ha eljön az ideje, de most nem alkalmas.
(Én tökéletes tisztaságot hagytam volna szex után, ha te nem mész el, engem ebbe a rendbontásba ne számolj xD)
Az általa oly' nagyon áhított szex is megesik, megesett volna amúgy is, mondjuk pár bolttal később, de itt is jó. Némi nyoma marad utánunk, de nem zavartatom magam, mert érzem, Reeven amolyan büszkeséggel gondol a dologra, rosszalkodhatott és botránkozást csihol vele, akkor miért ne? Nem járunk sűrűn erre, a kamerafelvétel meg kit érdekel? Készpénzzel fizetünk.

-Ohm, tudom, tudom, imádom benned, de előbb igyunk valamit, aztán újra kezelésbe vehetsz.
Vigyorgok, majd később dohogni sem tudok körültekintően, mert meg kell lepődjek, ismerősökbe akadt az én Reevenem. Fiúja? Végül is... mint kiderül a szüleiről beszélünk, hogyan lehetne másképp definiálni engem, nem de?
-Nem uram, Felix Kaleolani a becses nevem. Megtiszteltetés, Mrs. Callagher!
Kérem el a kezét illendőségből, már ha nem tartja rangján alulinak egy meleg férfinek odaadni.
Minden esetre a férfi felé is nyújtom aztán, lesz ami lesz, Reeven meg szájon csókol, mosolygok rá. Látom mennyire élvezi, én csak somolygok. Rossz fiú! Tetszik. A nevetés elegánsan nyelem le, mikor közli heves ágytornát egy vele azonos neművel végez, hmm, hát igen. De még az én ajkaim is elnyílnak a döbbenettől, hogy Reeven istenes atyai pofont kap.

-Ezt nevezem tömör válasznak. Úgy sejtem nemet jelent, de előre közlöm Önnel, mint úriember a másikkal, ha még egyszer kezet emel a fiára, kénytelen leszek közbelépni és nem fog érdekelni a vérrokonság vagy a biztonságiak. Ahogy a szakmai hírneve sem vagy semmi hasonló földi hívság.
Villan a tekintetem, hogy még egyszer próbálja meg, eltöröm a kezét. Sokszorosan, több ízben és ami a legfőbb: lassan.
Pár könnyed lépést teszek kettejük közé, nem aggódom, hogy én is kapok ebből, elvesztette a meglepetést, mint előny.

-Amúgy nem gondolja, hogy eléggé szégyenteljesen neveli a gyerekét nyilvánosság előtt? A kamera tökéletes szögből vette az egészet. Filmbe illő volt, komolyan, minden elismerésem.
Közlöm gúnyosan, de nem érzem, hogy egyebet kéne tennem egyelőre, mint megfékeznem az indulatait egy kis realitással, tekintve nem vagyunk egyedül.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 17 2015, 17:53

Egész estés franciázáshoz elég komoly nyelvtudás kéne, de max tényleg elviszem Párizsba, vagy…kap csigát!
-Igaz, hogy úgy lenne nekem a kegmegterhelőbb, igen
Közlöm ironikus mosollyal, mert tudom ez csak izgatja őt, minél nagyobb az áldozat, annál édesebb.
Ebbe a Sebastian megrontásába nagyon beleélem magam, tök kínos, de felszökik a pulzusom és akkora impulzust kapok, mintha a nobel-díjamról lenne szó. Koncentrálva figyelek a nagy ász minden szavára, határozott, igen, igen, azzal Felix is megfogott és észrevétlen, hm az nehéz lesz, de üsse kavics, csak annál édesebb.
-Oké, szuper, majd beszámolok a fejleményekről, bár elég lassú folyamat lesz
Nem fogom elkapkodni, ha ennyire biztos a sikerben…én miért ne legyek? Elvégre senki nincs, aki elvehetné tőlem ezt a szerepet, nincsenek vetélytársak legalább nála nem, Liát nem tekintem annak, hiszen nem fiúmnak akarok elcsábítani, csak mutatni neki valami újat, Josh hetero teljesen, Phoenix a múlté, szabad a pálya! Irány Sebastian nyílása!
Bólogatok amint összefoglal egy „hétköznapi gaztettet”
-Persze! Amit Lia csinál, hogy jótékonykodik és mondjuk vért ad. Én sosem voltam képes ilyesmire. Szerinted ez gonoszság?
Kérdezem, nem hiszem, hogy Felix felháborodna, hogy sosem önkénteskedtem a szegénykonyhán.
-Igen, tudom a lányoknak fontos a romantika, bár…ha vesszük a mai fiatal generációt, akik a vámpírokra, vagy arra a szenvedéses szarra izgulnak! Szerinted rossz lenne nekik, ha fájna kicsit az első? Ezeknek? Hogy te vagy a szexi, kísértő, veszélyes vámpírfiú, vagy a perverz szadista állat, akiért mégis odavannak és beteljesíted a rejtett kis vágyaikat? Megkapják, amit akartak. Lehet menet közbe leesik, hogy hoppá, nem egészen olyan ez, mint álomországban, de csak jót teszel, mert nem fognak minden agyament gyilkosnak bedőlni, aki a szerveiket adná el, sőt ha élvezik, márpedig élvezik valahol, csak kifejezetten jót teszel velük. Ez egyáltalán nem gonosz. Oké, ha eladod őket, mint egy strici az már neccesebb, jah, azt nevezhetjük gonoszságnak, mert ostobák és te kihasználod a manipulálhatóságukat
Biccentek elgondolkodva, de szerintem ez csak akkor áll, ha valaki konkrétan kurváknak ad valakit az utcára, ahol bánthatják.
-De ha luxusnak adod, akkor megint nem az, mert akkor tiltakozhatna, akkor lenne esze nemet mondani.
Rámosolygom.
-Szerintem már most jóban vagyunk
Értem mire gondol egyébként, legalábbis sejtem.
-Hát…azért a jótékonykodás erős, bár akkor nem, ha valami szar életet veszel el, valami nagyon pocsékat, mondjuk egy bevizelős, lecsúszott alkeszét, aki csak rontja a levegőt, de sosem fog talpra állni, vagy ha tényleg annyira megőrült, hogy csak a halál jelentene feloldozást, de én azt mondom az életről nem áll jogomban dönteni. Legalábbis…nem állna
Pusmogom, neccesebb téma, mert én már vettem el valakikét ugye és ezt tényleg elég durva dolognak látom még mindig.

-Attól függ mennyire erősen csinálod, de nem lenne jó
Fűzöm hozzá, elegem volt a nyomorékságból. Igen, sok emberrel leálltam már bunyózni, deh…elhúzom a szám.
-Nem, nem egészen csak fizikairól. Te mindenben olyan kifinomult vagy!
Nevetek fel, hajolok felé csókért, kifinomult megbántás, ááááh de megnézném mit hogyan csinál!
A nyakcsókjától odavagyok, felhergel minden pillanatban, szex közben már nem is figyelek lényegtelen dolgokra
(rendbontás XD)
Kifelé menet indítványozom a frissítőket, arrafelé megyünk, közben megjegyzést tesz, hogy én le vagyok maradva egy körrel, amit ígérem, pótolok, de ha nem akar beleszédülést várnia kell egy kicsit. Egyetértően bólintok, ő is szomjas, be kell mennünk, de a bevásárlókocsit nem bírom kihagyni. Össze sem futnánk a szüleimmel, ha nem lennék megrögzött? Lehet. De a dolog úgy esik, éppen beléjük botlunk és reagálnom kell valamit…fejben megörökíteni ezt az eszményi pillanatot.
Felix a maga úrias és elbűvölő módján bemutatkozna, ha apám nem lenne teljesen lesokkolva és mondjuk nem vágnám a pofájába, hogy a szexpartnerem is. Merthogy eszébe sem jut elfogadni a kezét, mintha nem is látná, viszolygással vegyes félelemmel pillant rá, mint az ördög egyik eszközére. Felix édesen tűri a polgárpukkasztásom megint, apám nem annyira, tényleg elég mélyen bemutatkozom a bevásárlókocsiknak. Nem vagyok valami erős alkat, most, szex és élvezet után szerintem kétszer akkorát repülök és megfordul a fejemben, hogy uh, most eltört az állkapcsom. Persze nem, de azért fáj, ahhoz képest is ugye, hogy nekem nehezen. A lényeg, hogy újra lábra álljak, nem hagyhatom ott Felixet velük. Az első pár pillanat nem a legkellemesebb, bár szeretem a csillagokat nézni az elémúszó univerzumködök még engem is elbizonytalanítanak, mennyire leszek magamnál ebben a „beszélgetésben”
- Úriember? Te beszélsz? Miközben…ti?
Apámon látszik - amennyire meg tudom ítélni, Felixnek is szívesen lekeverne egyet, de ott vagyok én, hogy pofátlanul útban legyek, na meg anyám, aki rettegve, nyöszörögve bámulja, hogy mindenki minket néz.
- Te engem ne fenyegess!
Dorgálja mutatóujjal, aztán kissé kijózanodik, mikor Felix folytatja és hirtelen rájön, kire mérges igazából. De azt még látom, sokkban van, nem kicsit. Én is ott vagyok már, nekem mondja a lényeget.
- Nem vagy a gyerekem többet! Elég volt! Te istentelen, haza ne gyere!
Sziszegi, anyám belekapaszkodik
- Mindenki minket néz
Rebegi, őt csak ez érdekli, de tényleg.
- Összepakolsz Reeven és elhúzod a csíkot, de úgy, hogy soha a büdös életbe haza nem keveredsz, levesszük rólad a kezünk, megéretted? Felfogtad azzal a fogyatékos agyaddal? Holnap után kidobunk mindent, mindent, érted te hülye? Te…nyomorult….
Anyám rácsimpaszkodik, szóval ultimátum? Gondolom mindent felégetnének, habár nem, félnek a tűztől, túl jól emlékszem.
-Szuper, vettem, még a nyomorék agyam is felfogta, mindent elviszek, apa, apuci
Vetem oda gúnyosan, hagy fájjon neki, bár a szemem zölden villan fel, ebből még ő is tudja, nyomot hagyott és most nem a vérző ajkamról beszélek. Szóval még ez is, az agyam gyorsan, kapkodva igyekszik felfogni, hogy ez most mit jelent. A legnagyobb gond persze az, hogy nem kapok több pénzt, szinte csalódottan vetek rájuk gyilkos pillantást, amikor elmennek, anyám elrángatja, nem akarnak cirkuszt, Felix jól mondta, ez már előadás volt. Utánuk lesek, szívesen hozzájuk vágnék valamit, de csak a kezem szorul remegő ökölbe és a tekintetem lesz nagyon más. Mondták már…zöld szemmel tök más vagyok, tudom mert ők ezt is az ördög egyik megnyilvánulásának hitték, a zöld szem a gonoszak jele…Ah. Megtörlöm a szám, hát ez be fog lilulni, legalábbis körülötte, most határozottan vérzik, persze nem annyira, hogy meg kellene állítani, vagy ilyesmi.
-Bocs…Ne is törődj vele.
Fordulok Felix felé feszülten, hol is tartottunk, ja igen.
-Gyere, próbáld ki azt a kocsit, isteni lesz!
Megyek oda, mintha semmi nem történt volna, kicibálni egyet.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 17 2015, 20:04

-Azt hittem szereted a kihívásokat, de ha sok, akkor persze nem kérem.
Mondom leheletnyi sóhajjal, csalódottabb hangszínnel, a mosoly csak kikukucskál a szám szegletéből. Tudom, hogy mivel ezt így kimondtam, hamarosan megkapom, ohm, jó is lesz nekem!
-Én roppant türelmes ember vagyok, majd rájössz. Nem szokásom kapkodni, Veled sem teszem. Vagy csak kicsit, mert megőrjítesz!
Szorítom meg a combját vigyorogva, az Ő hibája!
-És igen, számolj be, érdekel!
Már hogy a fenébe ne érdekelne, én kis tanítványom!
-Ez miért lenne az? Mindenki oldja meg a gondjait...
Hmpf, még hogy ez gonoszság... Ha vér kell ott a család vész esetére, a jótékonykodás meg ahogy van baromság, az csak képmutatás.
-Azt csak mondják, de elképzelni és tapasztalni más. De igazad van, hasonló elgondolást követek én magam is. Ilyen módon szeretem felnyitni mások szemét, de tudod, sokak szerint ez túl durva és megátalkodott. Hmpf...
Somolygok, Reeven úgy fest valóban kinőtt álomországból, ez nagyon felcsigáz, lehet látni fogja rajtam az izgatottság árulkodó jeleit.
-Senki sem kezdi luxusprostiként. Oda sokrétű tapasztalat kell. De minimum, hogy a szex részén párszor túl essen, ha a műveltség és a kellem meg is van, a szenvtelenség vagy az odaadás ha épp az kell.
Magyarázom, ne higgye azt, ez könnyű műfaj. Semmi sem az. Arra, hogy mi már most is jóban vagyunk elvigyorodom, besimítok a lábai közé.
-Tudom, tudom...
Vigyorgok rá, abban vagyunk, de ez csak szorosabb lesz! Ahogy a nadrágja is.
-Ilyen esetben a másik magának is köszönheti hogy odajutott, hogy valaki úgy gondolja, több lesz a világ nélküle. Nem ok nélkül tennéd amit vagy ha mégis, az megint más kérdés. De én sem vagyok híve a gyilkolásnak, nem hoz lázba. A halál nem feltétlen gonosz dolog, főleg ha gyors. Vannak rosszabb dolgok is a halálnál.
Mondhatni hidegen hagy, ahogy az sem izgat különösebben, ölt már. Egészségére.

Elvagyunk édes kettecskén, egészen addig, míg a szüleibe nem botlunk. Engem ez sem izgat, ahogy az sem, én vagyok az ördög szajhája a szemükben. Anno Eric kapcsán is átéltem hasonlót, meg sem lepődöm. A kezem visszaveszem, nem kérnek belőle, csak somolygok, hogy milyen tapintatlanok.

-Ó, csak azért, mert a saját nememhez is vonzódom már mocskos proli lettem? A kellemet és a rangot nem ez adja uram, mint művelt és tanult ember tudhatná.
Sértegetem burkoltan, nyíltan alpári lenne, az ilyen sznobokra így lehet hatni kellemesen. Örök diplomatizmus... hányinger.
-Maga meg csak ne személyeskedjen. És mivel a fia a párom, jogom van. 'Nekem szerettem.
Vetem oda könnyedén, foghegyről, jelezve engem megillet védeni őt. Igaz, ez lehet erős szó, de most a célnak tökéletes.
-Vajon honnan örökölte ezeket a géneket... állítólag a meleg gént az apa örökíti minden esetben. Vagy csak irigy?
Negédes mosolyom mellé némi körömfixírozás is társul, teljesen biztonságban érzem magam, mert ahogy a "bölcs" asszony is mondja: mindenki minket néz.
Ó, kitagadták, kidobták... forgatom a szemem, jobb ez, mint amiben Eric van, de bele nem szólok. Mikor végre elvonulnak mint a királyi házaspár, Reeven elé állok és egy zsebkendőt nyomok finoman a szájára ahol felrepedt.

-Mondtam, hogy ne köss bele minden idiótába, nem?
Mosolygok, megnézem magamnak a szemét. Változott a hangulata, a kék szem gyakran vált árnyalatot, ha nagy az érzelmi nyomás. Elmegy kocsiért, sóhajtok.
-Reeven. Hagy a qva kocsit, pont lesz.rom. Tudod, hogy nem szeretem. Gyere igyunk valamit. Közben megbeszéljük mi legyen, hm? Ma velem alszol, otthon. Ezt nem utasíthatod vissza vagy egy hétig nincs szex. Sebastiannal még úgy sem akarod, ahaha! Szóval nem fogsz ki rajtam. A többi éjszaka meg eldöntöd. Mennyi holmid van szépségem?
Markolok a fenekébe és húzom aztán a derekánál az étkezők fele. Értem én, hogy most belül dacol, de velem minek?
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 18:51

Aaaw megőrjít, fancsali képet vágok, aztán látványosan sóhajtok egyet.
- Tudod, hogy szeretem… Tudod, hogy megadom, amit szeretnél
Fonom össze a karom durcásan, hogy legyőztek. A félmosoly ajkamra settenkedik, mikor kijelenti, megőrjítem, hamiskás pillantás vetek rá, helyes. Nemtom hogy csinálom, de helyes.
Biccentek, kap majd élménybeszámolót, somolygom azon, hogy szerinte nem gonoszság, valahogy sejtettem…
- De erre vágynak, legalább nem fognak butaságokat gondolni, elvégre ez olyasmi, hogy nem mindig jó, ha teljesülnek a kívánságaink, leghatékonyabb akkor lesz, ha tapasztalják. Szerintem nem, nem meggyilkolod őket, vagy balzsamot csinálsz a bőrükből. Szóval ez a hobbid, az egyik merész és gonosz hobbid. Szűzvadász vagy!
Nézek rá „most lelepleztelek” tekintettel, aztán nevetek kissé. Dart Felix kielégíti a kislányok igényeit? De majd ő megerősít, vagy megcáfol, ha nem igaz. Mintha izgatott lenne ettől.
- Ha élvezed csinálhatunk majd közös szűzrontó programot is. Vagy azt a kedvenc napodra tartogatod?
Igazából ilyesmiben szívesebben részt vennék, minthogy Eric seggét simogassam… Ez új, hogy senki sem kezdi luxusként? Ezek szerint egykor ő is kiállt a sarokra?
- Ahhh, persze, sejtettem, hogy nem könnyű, de ha valaki nem akarja, nem bírja, nem szereti, ne csinálja, nem?
Gondolom ő odavan érte…bár hm, örülnék, ha csak a festésből meg tudna élni, a szexet máshogy is lehetne számára biztosítani, kevésbé lenne kiszolgáltatott. Felsóhajtok, mikor a lábam közé simít, látszik, mennyire felizgat ezzel, szinte remegve parkolok.
- Ennek örülök! Akkor nem is tartok a sötét oldaladtól Lord Ravernon
Ha nem gyerekek testrészeit adja el szabadidejében, ha kijózanít egy pár kis hülyét álomországból nincs is sötét oldal, amiről beszélnünk kell, de persze úgy fogok csinálni, mintha ő lenne a sátán, ha aztán, aztán aaaahhh, ilyeneket csinál.
- Tudom…nekem semmi bajom a halállal úgy egyébként, sőt szerintem valahol még vonzó is.
Nyögöm átadva magam neki és az élvezetnek.

Apám túlságosan ideges, hogy érdemben vitatkozni tudjon Kaleval, pedig megtenné, noha nem lennének olyan nyomós ellenérvei, mint neki.
- Ne célozgass és sértegess, elhallgass! Semmi közöd hozzá!
Rivall rá, láthatólag ki akarja zárni. Kényelmetlen neki.
- Párod? Akkor vegyél neki kocsit, ruhákat te, etesd te, kezeltesd az elmebajait, hajrá srácok. A buzi életet választod? Nem vagy a fiam!
Adja tudomásomra elég egyértelműen és érzem már az egész anyagi rámfordítás mekkora szívfájdalmat okozott neki, legalábbis nem azt kapta, amit várt ezek után. Mikor odatámolygom ezért az örökítésért már szívesen nekimenne Felixnek, de egyrészt meglát engem, másrészt anyám miatt leesik neki, hogy nyilvánul cirkuszt rendezni egy bevásárlóközpont kellős közepén nem az ő műfaja, kiadta a parancsot, eldöntetett, hagyja magát elvonultatni anyámmal. Kapok egy zsebkendőt tőle, óvatosan a számra helyezem, felszisszenek, ahogy mosolygom.
- Igazad volt.
Talán úgy is ez lett volna, ha nem provokálom, ha meglát minket, akkor is kidob, max. nem kapok még a pofámra is, de ez annyira lényegtelen. A fontos inkább, hogy tényleg nem számíthatok ezentúl a pénzre tőlük. A tekintetem vadul zöldell, de nem esik le, hogy azt nézi, vagy észrevette, én ott akarom folytatni a dolgainkat, ahol abbamaradt, de nem tudom, ő nem akarja és lekurvázza a kocsit, amitől kicsit megbántottan sütöm le a szemem. Megyek utána, próbálok úgy tenni, mintha ez az egész nem számítana. Nála alhatok… Hűűű, többször is kirúghatnának.
- Rendben. Egyébként tudom, mi lesz. Amit mondott, elviszem a cuccaim. Nincs sok, de a könyveim nem hagyom ott nekik.
Azokat nem hoztam el, mivel már úgyis olvastam őket Lizzyhez, pláne Lia lakásába nem vittem, csak keveset. A mojitos pult felé invitálom, ahhoz adnak jeget és egy kis alkoholt.
- Szereted? Én iszom valamit, elvégre ezt meg kell ünnepelni.
Sóhajtom, miközben beállok a sorba, de ez nem „proli” ital, szerintem az ízlésének is elég jó lesz. Feltűnően sokat nézem a földet közben.
- Ahm…Felix, ezt már akartam kérdezni. Nem csak a szeretőm vagy mert nem csak szexelünk. A fiúm vagy… ugye?
Húúú ha azt mondaná nem lehet nekimennék fejjel a jegesbödönnek.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 21:01

-Tudom.
Közlöm, immár nyíltan vigyorogva. De kap egy a nyakára egy csókot, hogy ne duzzogjon, jó lesz az!
Aztán a gonoszság kapcsán eléggé egyetértünk, majd "leleplez". Somolygok, mivel nevet, szerintem fel sem fogja, hogy amúgy valóban kitalálta. De tegyünk egy lépést az árnyék felé!

-Az egyik hobbim, igen. Szeretem a szüzeket megrontani. Nem úgy együtt lenni velük, mint Veled legelőször, ez evidens, inkább úgy, mint a mi kis második körünk volt, ha emlészel.
Nézek rá mosolyogva, mintha csak azt ecsetelném, az epret jobban szeretem, mint a banánt. De úgy sejtem, még tetszeni is fog neki, annak ellenére, hogy talán realizálja, nem épp kedves dolog úgy egy szűz lánynak esni.
-Ó, a kedvenc napomra betehetünk. Szóval benne lennél? A kedvemre tennél vele.
Érezheti valóban, amúgy is gondoltam hasonlóra, de könnyebb úgy tervezni, hogy benne van biztosan.
-A pénz nagy Úr.
Mondok ennyit, mert nekem sincs kedvem mindig mindenkivel lefeküdni, lesni a sok hülye kívánságát, de egyszerűen ebből élek meg. Nagyobb kedvvel simogatom az Ő lába közét, érezheti. Érzem Ő is jobban örül ennek, vigyorgok, mikor parkol.
-Neked nem is kell szépségem, veled csak megosztom a gyönyört.
Vigyorgok, ohm, imádom! De a halál miatt kissé dorgálóbb lesz a hangom.
-Az még odébb van, addig élvezd az életet!
Adok is neki az ölébe hajolva egy tippet, miként élvezhetné még, meghalni ráérünk.

A szüleivel a találkozó persze nem ennyire idilli, de nem veszem magamra, szerintem Ő sem teszi, hiszen nem szereti Őket.

-Igenis van, történesen velem is beszél. És ha kidobja maga szerint kihez fog menni?
Költői kérdés, nekem egyértelmű, hogy egy ideig hozzám jön Reeven, de ez nem probléma.
-Ohoho, milyen alpári lett valaki hirtelen. A fia férfi, ha nem vette volna észre, meg lesz maguk nélkül is. És nincs elmebaja, az magának van, hogy kitagadja. Majd ha sikeres lesz és ismert fájhat majd a feje.
Horkanok fel, előre látom még fognak titkon dicsekedni vele, az ő génjeik örökölte, csak a paráznasága! Hmpf, szánalmas. A vigyorom alattomos lesz, mikor látom, szívesen felpofozna a meleg gének örökítése végett, de aztán mégsem. Hagyom is elvonulni őket, inkább Reevenre fókuszálok megint.
-Utálom, hogy ez van, de mindig igazam van, hallgass az idősebbre!
Vigyorgok rá, gondolom ez a mondás bosszantja. Hozná a hülye kocsit, de lebeszélem, inkább támogatom más fele. Fel is vetem, ma velem kell aludnia, aztán maradhat még, de arról neki kell döntenie.
-Ne is, semmit se hagyj. Úgy is kidobnák, mert túlfűtött... Drágám, ne foglalkozz velük, végre megszabadulsz a terhüktől. Hidd el, látom milyen ha mindenbe beleszólnak és nem hagynak olyannak lenni, ami vagy.
Még csak az kéne, hogy Reeven is ettől szenvedjen! Ünnepelni akar, mosolygok rá.
-Szeretem. De ha nem szeretném a csókod akkor is megédesítené...
Súgom a fülébe, látom rajta, hogy bánatos. Ahh... hogyan magyarázzam el, hogy jobb így neki?
-Hm?
Nézek rá, ez hogy jött. Fél, hogy ha nincs fölös pénze, már nem leszek vele? Előfordulhat.
-Ilyen értelemben igen, a fiúd vagyok, ahogy Te az enyém. De nekem a szerető fogalma sem csak szex. Ha csak d&gni akarok összeszedhetnék akárkit. Azért mondtam, hozzám jöhetsz. Eric sem bánná, tudom, ismerem annyira, Ő teljesen megértené a helyzetedet. Szerintem jobban, mint Te a sajátodat.
Simítok a fenekére, belecsókolok a nyakába.
-Gondold át. Hogy hova tesszük a holmid még elválik, de megoldjuk, ha akarod. Figyelj Reeven, most még úgy érzed, ez veszteség, de hidd el, végre nem kell alakoskodnod, színészkedned, függnöd senkitől. Tehetséges és kifinomult vagy, nekem is vannak kapcsolataim, ha megnyitod a galériát, meg fogsz élni, sőt. De ha nem, akkor kitalálunk mást. Ugye tudod, hogy nem a pénzed miatt vagyok veled?
Ha már ő feltette a fiúm vagy-e kérdést, én felteszem a magamét.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 21:59

Chá, milyen magabiztos! Próbálok dorgálónak tűnni, de valahogy nem tartom akkora gonoszságnak. Bele kéne gondolni, mi?
- Én is rontottam meg őket, ha így vesszük, annyi, hogy te tudatosan csináltad. Hogyne...
Kapom el a fejem vörösödve, veszek egy kis levegőt.
- És nem élvezik? Veled biztos...más kérdés, hogy utána rájönnek attól, hogy beléd zúgnak még nem leszel az övék, elég kellemetlen lehet őket később lekoptatni.
Sandítok rá, elvégre ki nem szerelmes belé? Mármint, ha azt veszem a nők milyen szentimentálisak! Gonosznak kéne éreznem, dehát ez csak szex...nem megveri őket, ők is akarják, az erőszak nem hozza lázba, jó Felix nem egy Sebastian, aki a légynek se tudna, de egyáltalán nem akkora dolog, mint ahogy ő beállította. Életben maradnak, nem? Akkor meg?
-Persze!
Ezt túl lelkesen mondtam. Elrontani egy kislányt sokkal kisebb falat lesz, mint találkozni Erickkel... Ráadásul a kedvére tennék vele.
-Felszedjük valahol, aztán mehet a menet! Jó lesz!
Vigyorgom, különben is vágyom a nőkre. Szóval csak a pénz, mi? Bólintok. Valahogy el fogom intézni, hogy ne legyen rá gondja. Többre most nem bírok gondolni, túl meredek területen járnak az ujjai.
Ahhh megossza, érzem ossza, vigyorgom és szó szerint élvezem.

Kihez megyek? Apám furán néz, talán Felixhez mehetnék? Bár nem övé a lakás... Nekem van, nekem igazán nem kell sehová menni, de nem akarok közbeszólni, belekapaszkodom a gondolatba, hogy kiáll mellettem.
Férfi vagyok, és hogyne, igazából már 16 évesen megvoltam. Igazából van elmebajom... kipirul az arcom, hogy azt mondja sikeres leszek. Hisz bennem... Sokkal kevésbé érdekel az apám, vagy az anyám, az egész helyzet.
Elmennek végre, megforgatom a szemem, kicsit fújtatok, de mosolygom. Idősebbre... Kitippelek egy mojitos pultot, úgy tűnik neki is megfelel, van egy kis sor, de ebből lehet alkoholosat is inni és van jég, jobb lesz egy sima ásványvíznél.
- Az biztos. Ami ott marad az örökre elveszik
Teszem hozzá halkabban a cipőm fixírozva, aztán felkapom a fejem.
- Nem, nem foglalkozom. Látod, hogyhogy látod? Egyébként én soha nem hagytam, hogy bármibe is beleszóljanak, mindennek pont az ellenkezőjét csináltam.
Húzom ki magam, lássa, erős vagyok, nem fog letörni csak mert kidobtak... sem megváltoztatni nem lehet, nem tudtak és nem hagytam, már gyerekként sem, most főleg. A csókom... hozzábújok, most kell, neki kell dőlnöm.
- Akkor is, ha éreznéd a vérem?
Most hogy sebes, esélyes. Ahhh igazából nem ez volt a kérdés, de hogyan fogalmazzam meg normálisan?
- Oké, értem, csak...nem beszéltünk még arról konkrétan, mi vagyok neked. Mármint...
Ráharapok a számra, de ez nem jó ötlet, érzem a szúrásból. A fiúja, oké, nem mondta, hogy nem. Vajon a többiekre is ez a státusz érvényes? Vajon a párt komolyan mondta?
-Eric?
Ez kizökkent.
-Kitagadták, mert meleg?
Találgatok, a nyakamba csókol, fejem a mellkasára biccen.
-Már átgondoltam. Azt is tudom hová.Á, dehogy, jól jártam. Történt már ilyesmi, amikor utcára kerültem, de most nem lesz ez és akkor is megoldottam. Nem tettem... rohadék voltam, mert mindent kiköveteltem, amiért kidobtak. Én se voltam soha kedves, jó, hálás gyerek és nem színészkedtem... sajnos ismernek, nem véletlenül látnak olyannak... Persze! Úgyis kitalálok valamit, csak hirtelen jött, ennyi. A kocsit meg nem adom vissza, csesszék meg! Ha? Milyen pénzem? Majd csak lesz pénzem, esetleg, de meg sem fordult a fejemben ilyesmi
Nézek rá homlokráncolva, hogy ezt honnan szedte?
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 22:31

-Ohm, akkor tudod te is milyen élvezetes...
Vigyorgok, úgy érzem, neki ez nem tétel. Más már borzadozna, Ő meg csak vállat von. Lehet hogy lehetek merészebb is? Ohm, biztos, ez doppingol!
-Először nagyon fáj nekik és sírnak, de én megoldom, hogy akkor is élvezze, ha nem akarja. Így ott lesz benne a kettősség, hogy élvezte, de nem ezt akarta, nem így akarta... élvezem. Nem teljesen, élvezettel mondom az arcukba, hogy egy éjszakáról volt szó és a fiúm nem örülne nekik. Akkor az még egy döfés nekik, hogy egy meleg férfiért vannak oda, aki komolyban csak férfivel gondolkodik, hogy tőlük nem is akart semmit... az a megtört tekintet, én élvezem.
Vigyorgok, nevetek, hol érdekelnek a kis fruskák?
-Remek, akkor közös élmény lesz a következő!
Alig várom, komolyan! Még a végén kiderül, tökéletes illik a sötét világomba is, bár nem szabad túl lelkesnek lennem, korai. Lehet csak mondja, majd ha megtörténik és élvezte, örülhetek.
-Előbb bizalmat kell kialakítani, hogy magától epekedjen, hagyja. De hidd el, megéri!
Ha csak hirtelen belemegy nem olyan, nem csalódik eléggé. Nekem kell a lelki gyötrődésük!

Természetesen kiállok a sötét és kicsinyes szülei ellenében mellette, semmibe sem tart. Igazából a szülei nem érdekelnek, csak Ő maga, a lakást és a többit megoldjuk.
Látom maga alatt van, pedig igazán nem kéne neki.

-Úgy hogy Eric-kel is ez volt. De az Ő szülei rosszabbak, kierőszakolták a függést és megszabják, hogy fojtsa el, hogy meleg. De Ő echte meleg, a nők közelében sem szeret lenni. Te pedig régen lehet, hogy nagyon lázadtál, de most nem ezt tetted nem? Különben nem ez lett volna.
Szerintem próbált megfelelni, ha mást nem mostanság.
-Különösen úgy.
Vigyorgok rá, még csak nem is hazudok, szeretem a vér ízét. Húzom is magamhoz, dőljön nekem, nyugodjon meg. Érzem, hogy feszeng. De lehet nem is ez teszi? Érdeklődve nézek rá, mit is akar igazából kérdezni, mert nem tudok rájönni.
-Mármint? Konkrétan? Mire érted szépségem?
Ezt most nem bírom kihámozni, adnia kell némi támpontot. A fiúm, mi érdekli még?
-Igen. Azaz patthelyzetbe kényszerítették. Fiatalabb volt, mint Te, mikor ez történt, jobban is függött a szüleitől. A vagyona és az öröksége amiért tanult és dolgozott nem lehet az övé, ha nem játszik heterot. Tőlem kérdezte sokszor, egyáltalán mit csináljon egy nővel, ha rákényszerül, beszélgetni sem szokott velük. Ez nem most volt, évekkel ezelőtt. Már tapasztaltabb, keresi a kiskapukat, de nem igen vannak. Gyűlöli az egészet. Ezért mondtam, hogy szerintem sokkal jobb ez így.
Mosolygok rá, nem szeretném, ha Őt is bekorlátoznák. Aztán felajánlom jöjjön hozzám (hozzánk) lakni.
-Hát ha ilyenek voltak veled, milyen lettél volna? Minek rohanj olyan kocsi után, ami nem vesz fel? Jól van, nem is kételkedtem, csak mondtam, ha akarod, jöhetsz.
Simogatom a haját, majd bólogatok, fixírozom a pultot, hamarosan kérhetünk.
-Helyes, mert ostobaság lett volna.
Tényleg kedvelem Őt, amilyen, de nem árt megerősíteni benne is. Kérek is magunknak két pohár mojitot, ha fizetni akar hagyom, de ha el van merülve nem tart semmibe nekem sem. Le is ülök vele valami nyugodtabb helyre, szorosan mellé, át is karolom. Ha beleivott, somolyogva hajolok egy csókért, de puhán csókolom most, kímélem.
-Segítsek összepakolni otthon?
Gondolom ez lesz a mai vagy a holnap reggeli program, ketten gyorsabban végzünk.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyVas. Dec. 20 2015, 18:12

-Tényleg nem volt rossz, valahogy mindenki elvárta tőlem a rosszfiú szerepet, az ágyban is
Rándítok vállat könnyedén, meg sem fordult a fejemben, hogy túl gyengéd legyek a lányokkal. Talán csak Tessel voltam lágyabb, mert őt jobban kedveltem.
Félmosollyal, fejcsóválva hallgatom, ahogy élvezkedve ecseteli a szűzrontást.
-Ahááá, egen ez az érzés ismerős, azt leszámítva, hogy engem nem annyira hatott meg a fájdalom és nagyon is akartam. Deh nem bántod őket, nem vered korbáccsal és nyalod le a vérüket, vagy halnak bele gondolom, vagy nyomorodnak meg, akkor meg
Vonok vállat, nem nevezném rossz tettnek, csábító, hogy kiakadnak ezen a meleg dolgon, felnevetek.
-Fotót nem csináltál az arcukról? Mekkora pofáraesés
Micsoda hobbi! Tényleg szűzvadász, hát igen, Felix nagyon különleges, egészen különös hobbikkal.
Ez sokkal jobban vonz, mint Erickkel lenni, úgyhogy vigyorogva megyek bele, sőt már várom. Kiscsajokat mindig szívesen piszkálok!
-Szuper! Alig várom a napod. Legyen a tiéd előbb
Indítványozom, az ő hobbija, tartozzon csak hozzá ez a kedvtelés, habár úgy érzem Ericket sem fogom megúszni.
-Jah, mert ha nem, erőszak lenne és az már nem jó, meg különben is ki élvezi a szexet olyannak, aki utálkozik közben?
Költői kérdés, el kell csavarni a fejét, nem is kérdés.

-Megszabják? Most? Ez fura, már elég idős ahhoz, hogy beleszóljanak, nem? Ahá! Szerintem most ők sem találgattak hány százalékban vagyok az, bőven elég volt engem boldognak látni. Jah, nem, ez nem miattuk van. Én magam jöttem rá, hogy nem jó, amiben a kóma előtt éltem, csak kihasználtam az anyagi támogatásuk és...megzsaroltam őket. Persze csak finoman. Úgy gondoltam sok évi szenvedés után jár nekem a kárpótlás, fizessenek egy Egyetemet, lakást és kocsit, különben elmegyek a rokonokhoz pénzt kérni rá. Nem élték volna túl és igen, mivel jól ment minden nem lázadtak, azt hitték megtértem, de sosem voltam velük feleslegesen nyájas.
Magyarázom, hogy nem, én sosem táncoltam úgy, ahogy nekik tetszett volna, egyszerűen kihasználtam a helyzetet és valahol...igen, örültem, hogy végre büszkék lehetnek rám, de most hagyjuk ezt.
Különösen? Ahháám, akkor kaphat belőlem, de előbb nekidőlök, azt hiszem érzi, hogy mindannak ellenére, hogy volt már ilyen, nem új, nem is első, valahol mélyen... Sóhajtok, mélyen beszívom az illatát.
-Hát...hogy ez kapcsolat-e. Nem mondtuk ki, de én annak...gondolom
Nyögöm felpillantva rá. Nem határoztuk meg konkrétan a státuszt.
-Mondhatom azt, hogy kapcsolatban vagyok valakivel?
Kérdezem meg konkrétan, vörösödve.
-Áh, de nem is kapta meg az örökséget, nem? Vagy azóta megpróbálja eljátszani a heterot? Vagy szoktattad már nőkhöz? Ha meleg miért nem tud velük a hajról beszélni? Minden lány szeret a hajról beszélni, bár Lia nem hiszem...
Gondolkodom el komolyan.
Biccentek, úgy van, sosem vettek fel, nem volt elég jó bármit csináltam... Bár most elégedettek voltak velem, minden olyan könnyedén ment, elsőre megszereztem a jogsit, jól tanultam, összeköltöztem egy kedves lánnyal, még Tessel is találkoztam, mintha rendbe akartam volna hozni az életem. Magam elé meredek, aztán gyorsan felnézek rá.
-Köszönöm.
Közben sorra kerülünk, én alkoholosat kérek és fizetek. Mikor félrevonulunk rövid hezitálás után (lányos, nem lányos?) helyet foglalok az ölében, de szembe vele.
-Édes vagy, de ne, nem vinnélek oda. Nem akarok felesleges konfliktust neked se. Majd megkérem Liát, vagy Sebastiant, őket csak nem szekálják. Kale...
Nyögöm sóhajtva.
-Köszönöm, hogy kiálltál mellettem
Simulunk törékeny csókba, bár a vérem most oly könnyen kiserken, hogy amint hevesebbé válik, márpedig engem hajlamos elragadni a közelsége bódulata, megízlelhet fémesen is, természetesen engem nem zavar. Egy jégdarabot halászok is az italunkból, bár ahelyett, hogy a saját ajkamra szorítanám, bódultan körberajzolom vele az övét, végül a nyelvemre teszem, hogy egy újabb csókban összeolvadjon velünk.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyVas. Dec. 20 2015, 19:07

-Mert tudták, hogy qva szexi vagy olyankor is...
Vigyorgok, engem is beindított, hogy akaratos volt. Most is beindít, igazából...
Az okfejtésén felkacagok.

-Neeem, nem nyomorodnak meg, túlélik, bár a korbács és a vérnyalogatás találó, de azt nem a szüzekkel szoktam. Ohm, igen, Téged nem hat meg a fájdalom csak az élvezetek... én rossz fiúm!
Vigyorgok rá, kikészít vele, hogy olyan érzés, tehetek vele amit akarok. Isteni!
-Nem, nem csináltam, csak az én fejemben vannak meg.
Vigyorgok tovább, szüntelen, de élvezem, hogy ennyire hasonlóan látjuk a világot, nagyon is élvezem!
-Majd elválik kivel kezdünk gyönyörűm!
Ericnek rá kell érnie, szóval nekem olyan napra kell tenni.
-Az erőszak azért zavar, mert én akarom, hogy odalegyen értem. Nekem az kell.
Ha szimplán megerőszakolom, hol marad az irántam tanúsított odaadás?

-Igen, aláírattak vele egy szerződést. A szülei ritka k&gök... Én már rájuk gyújtottam volna a házat, de még akkor sem örökölt volna Eric, így nem lett volna megoldás. De mindegy is. A lényeg az, hogy Neked szépségem új lehetőségek tucatja nyílt meg.
Simogatom a hátát, majd bólogatok mikor kifejti hogyan húzta le a szüleit.
-Jól tetted, abszolút, szerintem teljesen rendben volt amit kértél, még csak nem is volt sok.
Kérhetett volna többet is szerintem. A szülei örülhetnek, hogy ennyivel megúszták.
-Miért ne lenne az? Persze, hogy kapcsolatban vagy velem, ha mondom, hogy a fiúd vagyok. Nyitott, nem zárt, de attól még velem vagy.
Nézek rá, azt hittem neki ez egyértelmű. De látom zavarba jött, somolygok rá.
-Státuszt állíthatsz a f&búkon, ha ez érdekelt!
Nevetek kicsit, kap egy csókot. Nem mondanám, hogy "járunk", mert az olyan gyermeteg megnevezés, de igenis hosszútávú kapcsolat a mienk. Nevetek kicsit a hajas témán aztán.
-Eric meleg, de nem nőies. Férfiasan viselkedik és a férfias témákat is szereti, így eljátszania nem lenne nehéz, hogy hetero. El is szokta, de a nők megérzik, ha egy férfi a másik férfit nézi meg, nem őket. Próbáltam nőkhöz szoktatni, de esélytelen. Az olyan szép férfiak a gyengéi, mint Te például, a nők semmilyen módon nem izgatják. Sokat veszít, de ilyenkor mindig elküld az általam oly' nagyon szeretett p@csába.
Nevetek, szeretem, mikor morog, az az igazság. De pont emiatt tudom, hogy Reeven nagyon is tetszeni fog neki.
Kérek két alkoholos üdítőt, kifizeti, majd mikor lepakolok, az ölemben találom Őt. Ajh, még a végén nyíltan erőszakolom meg, de visszafogom magam, csak élvezem, hogy pont nem érdekli a környezete csak én.

-Ez igaz, eléggé kihúztam az apádnál azt a bizonyos gyufát, be se engedne... Jól van, majd segítek kipakolni!
Valakinek azt is kell nem? Mosolygok a szavaira, beletúrok a hajába.
-Bármikor.
Lehelem az ajkára, úgy éreztem nekem, nekünk van igazunk, nehezemre sem esett. Valamint megforgatni valakiben a tőrt mindig élvezet, aki szűk látókörű. A csókjába könnyű belefeledkeznem, főleg, hogy megérzem a vére sós ízét a nyelvemen. Iszok egy keveset, majd érzem a jéggel szórakozik az ajkaimon, vigyorgok, mert érzem, hogy mi lettünk a helyi műsor. A csókját élvezettel viszonzom, hallok pár "undorító", "mennének szobára" és hasonló beszólást, de csak vigyorgok a csókba, direkt lenyúlok és megmarkolom a fenekét is, ne unatkozzanak körülöttünk az emberek.
-Akarsz még valamit venni szépségem? Pár új alsót? Szexi simulós fekete boxert?
Vigyorgok, azokat szeretem rajta. Bár hamar lekerülnek, de annyi baj legyen.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyVas. Dec. 20 2015, 20:40

-Áh...biztos
Úgy egen, az tényleg sokaknak bejött, rengeteg lánynak.
-Tényleg? Mármint...szoktál olyat?
Lepődöm meg a korbács és vérnyalogatáson, annyira elveri, hogy kiserken a vére és végül megissza? Megborzongok, az még nekem is fájna.
-Azt...kikkel?
Dobban meg a szívem. Ez neki jó? Talán nekem is hagynom kéne? Végülis...csak egy kis fájdalom, sosem érdekelt. Igazából valamilyen szint után nekem is kellemetlen, nem azt jelenti, hogy nincs fájdalomérzékem, csak magasabb a küszöb, mert megszoktam, de ezt az illúziót most nem rombolom be, kísértőn, rosszfiúsan vigyorgok, mert ez látom megmozgatja a fantáziáját.
Végigsimítok az állán.
Az elég.
Hogy kivel kezdünk, arra bólintok, mivel szűz, gondolom nem már most ismert, előre kiszemelt és a többi programjának is stimmelnie kell.
-Helyes, az nekem is kéne.
Ő kinek nem kell?

-Hm...körmönfontak, gondolom tönkrevágták a terveit, de nem lehet kijátszani őket? Hisz mindig vannak kiskapuk.
Új lehetőségek, igen...és egy jóval kényelmetlenebb élet. Most agyalhatok a meggazdagodáson, fantasztikus...
Azon viszont nevetek kicsit, hogy biztat, amiért lehúztam őket. Ez nagyon jellemző, hát perszehogy szerinte jól tettem.
Izgulok, mit mond majd, mert konkrétan nem beszéltük meg, ugyanakkor, mivel nekik azt mondta, már nem vonhatja vissza!
-Oké, csak kérdeztem...csak tudni akartam Te hogyan gondolsz erre az egészre. Ou, dehogy!
Facebook, persze bizonyos kapcsolattartási okok miatt fontos, hogy fent legyek, de nem osztok meg soha semmi lényegeset.
Nem nőies... Oké! Próbálok elképzelni egy nem nőies meleget.
-Ahá, hát biztos meg. Hem? Szép férfiak...
Igen, hív szépségemnek, meg gyönyörűségemnek, de nem érzem magam annak... Bár nincs baj az arcommal, szóval ronda se vagyok, azért engem érdekel tényleg tetszeni fogok-e neki... Felnevetek ezen, egen, Felix oda való, ahogy én is az övébe.
Az ölében aztán helyezkedem kicsit, szándékosan, hogy izgassam.
-Igen, kipakolni segíthetsz, szerencsére Liánál van hely, tudod a galériás lakás.
Úgyis meg akartam neki mutatni, bár úgy alakult Sebastian látta meg előbb. Bármikor kiállna? Érzem vérem veszi, tényleg nem zavarja, engem kissé irritálnak az emberek, de Felix...el tudja venni az eszem.
Én is kortyolok az italból, olyan édes és kívánatos lesz a csók az ízektől.
-Ahm...olyanom sok van, viszont menjünk el moziba! Mit szólsz?
Érdekes lehet vele, ahogy szarkasztikusan kritizál és szeretném, ha ő is szórakozna egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyVas. Dec. 20 2015, 21:40

-Szoktam...
Nyalok alig észrevehetően végig az ajkaimon, hm, finom is az! De nem mély sebeket ejtek, nyomot hagyni nem akarok a szép bőrön sosem, inkább csak kiserkentem, mint egy erősebb karmolásnál. De legalább látom a szemében, mondtam valamit, ami még Őt is megbotránkoztatja.
-Seth-tel, ha olyanom van, de inkább azokkal a kuncsaftokkal, akik szeretik, ha nem kell dominánsnak lenniük.
Seth nagyon szenved olyankor, ellenállhatatlan, ahogy nyög, gyűlöl, de közben élvezi is, mert gyönyörökben is részesítem.
-Hmpf, jó is azt érezni, akarnak, nem?
Vigyorgok rá, de majd kerítünk valami szűz libát és csinálunk neki egy gruppent elsőre, lesz mit mesélnie, ha elmeri majd.

-Eléggé okosan tették össze, Ericnek már vannak sejtései, hogyan küszöbölje ki, de biztosra kell mennie. Egyszerre akarja tönkretenni a szüleit és kivívni az elismerésük, ami ugye nem lehetséges... De Eric már csak ilyen, kissé szentimentalista.
Vonok vállat, nincs mit tenni. Akarja a szülei szeretetét, de közben gyűlöli is őket.
-Igen. Azok.
Somolygok, úgy fest Reeven nem látja, hogy formás és kívánatos. Igaz, egy kis izmot még elbírna, de idővel az is kerül rá, ettől nem félek. Nevetünk aztán, az ölembe helyezkedik minden komolyabb hezitálás nélkül. Még keresi is a helyét, mintha olyan qva bonyolult lenne megtalálni, de tudom, hogy csak az agyam húzza, sikeresen...
-Ohm, igen, ott valóban akad.
A galéria, valóban, ott van üres szoba, ahol alszik majd, azt mondta. Ott is tud lakni, most esik le. Végül is, kényelmes megoldás.
-Moziba? Szexelni vagy filmet nézni? Csak hogy hova kérjem a jegyet.
Vigyorgok, a sötét, zajos terembe invitál, mire gondoljon az ember? Megisszuk a maradék üdítőt, nem túl alkoholos, szerintem Reevennek sem árt meg, majd pár csókot váltva ha kiszállt az ölemből, felkarolom a szatyrokat, keresi a kezem a kezét, majd nézem merre a mozi.
-És milyen filmre gondoltál gyönyörűm? Előre szólok, a romantikusokat végigsóhajtozom, mert nem bírom. A vígjátékokon se nevetek mindig, azt a drámán szoktam halkan...
Vigyorodom el, nem úgy reagálok sokszor, mint az átlag, maradjunk annyiban. Bár ha szexelünk, valami akció kell, az jó hangos, nem fognak kizavarni, mert észreveszik, mit csinálunk.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyHétf. Dec. 21 2015, 22:00

Miért nem lepődöm meg?! Seth! Máris felszökik a pulzusom!
- Velem is kipróbálhatod
Mondom, mielőtt átgondolnám.
-Bár én szeretek domináns lenni, érdekelne, mennyit bírok ki egy ilyenből
Egyébként tényleg... Biccentek, tényleg jó azt érezni, sőt folyamatosan és betegesen azt akarom érezni...asszem hajlamos vagyok rápörögni erre

Hallgatom Eric konfliktusát, az tényleg kizárja egymást.
-Kis ambvivalens, hát nem lehet könnyű neki, lényegében magának csinál problémát, mint a legtöbb ember.
Vágok olyan képet, mintha teljesen hétköznapinak találnám Ericket. Szóval helyesnek találna... Ebben nem vagyok biztos, de majd meglátjuk. Többet fogom tanulmányozni az arcvonásaim, eddig sokszor megkaptam: gyerekes, beesett, ez egy új, jobb szemszög, bár alapvetően sosem zártam ki, hogy helyes vagyok, nem vagyok vak, vagy idióta.
Helyezkedem az ölében, közben kitalálom a kb egyetlen lehetőséget, ami adott ebben a helyzetben. A galéria. Nemtom mihez kezdenék, ha az nem lenne, persze az utcánál akkor is messze lennék, mert van egy albérletem. De mi lesz így vele? Győzöm fizetni mindkét helyet?
-Hm, tudod a kettő nem zárja ki egymást, de erről mások most nem fognak tudni, valahová alulra kérd, közel a vászonhoz, oda kevesebben ülnek.
Nézek mélyen, kacéran a szemébe (ha szabad ezt a szót használnom fiú esetében) a mondat további részét viszont komolyan és könnyed logikával építem fel, nem akarunk mások közelében lenni, nem igaz? Megbeszéltük, hogy nem kedveljük a társadalmat.
Tudom, merre a mozi, általában fent, a mozgólépcsőhöz invitálom, miközben kihörpintem az utolsó adag italt is.
-Mindjárt megnézzük a kínálatot. A romantikusakat én se szeretem kb...egyet se ismerek. Milyen finnyás vagy ebben is, mindjárt gondoltam, hogy nem úgy reagálsz, mint bárki.
Csókolom meg finoman, rajongva, meglátszik csillanó szemeimen.
-Egy drámán megnéznélek. Na lássuk...
Vezetem az aktuális ajánlatokhoz, mielőtt beállnánk a sorba.
//megtaláltam az amcsi kínálatot XD
https://www.amctheatres.com/movie-theatres/los-angeles/amc-universal-citywalk-19-los-angeles

de nos... mit szólsz ehhez?
http://filmtrailer.hu/film/a-dan-lany-magyar-elozetessel/
Mi meg akarjuk nézni, de még...nem tudunk véleményt mondani Razz Vagy legyen egy olyan, amit már láttunk? Hm? Várom a javaslataid kedves Felix Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyHétf. Dec. 21 2015, 23:53

-Ohm, igazán? Szeretnéd?
Sandítok rá, túl gyorsan vágta rá. De abban is biztos vagyok, amit Seth-tel szoktam, neki meg sem kottyanna, tekintve a kettejük fájdalomküszöbe közti különbséget.
-Állítom többet, mint Seth... de majd ha olyan hangulatod lesz kipróbáljuk.
Reeven szexuális igényeit még nem térképeztem fel teljesen, csak annyi világos, hogy a sok is kevés. De a mennyiség és a minőség más dolog, utóbbi még sok fehér foltot rejt. Nem sokáig, természetesen.

-Igen, de mondd ezt neki, megmagyarázza. Mindig mindent megmagyaráz. Bosszantó, de kedvelhető. Majd megismered Őt.
"Fenyegetem" meg. Elkerülhetetlen, ha leszámítom a hármas menetet, ami végén lehet Eric kidől, mint az ólajtó és fel sem kel délig, akkor is meg fogják ismerni egymást, mert fontosak nekem.
-De oda mindenki rálát. A legjobb jely hátul a sarokban van, ahova kevés fény esik, esetleg oszlop is van.
De ha szabad helyfoglalós moziba megyünk, kilessük mi erre a legalkalmasabb és ennyi.
-Hmpf, de a mai filmek eléggé... bugyuták. Rosszul felépítettek, klisések...
Sóhajtom a csókját követve, ez nem finnyásság, ez igényesség!
-Szereted, ha nevetek és alattomosan mosolygok?
Somolygok rá, belemarkolva a fenekébe. Közben nézzük a kínálatot.

((Nos, mivel nem láttuk a filmet, így konkrétan róla nem tudunk beszélni, csak az alaptémáját beszélhetjük át, azzal kapcsolatosan. Ha Neked az megfelel, akkor nézhetik ezt. Ha konkrét elemeket akarsz kiemelni, akkor olyan kéne amit láttunk mindketten, de akkor bármi lehet, tegyük fel akciósan adják az adott teremben pl Rekviem egy álomért vagy hasonló (rendes) dráma xD Vagy bármi más, írtam valamit. De nekem tetszik ez a film, érdekes beszélgetés téma lenne, az sem kizárt Felix akkor nevetne, mikor mindenki xD Így maradok ennél, ha a másik ötlet tetszik, írd úgy Reeven másra menne és arra fognak amit írsz, válassz majd xD))

Nézegetjük a filmeket, a meséknél ha csak rám néz, már közlöm "Újratervezés...". Mindent nem. Látok egy drámát, igaz, nem épp hagyományos a téma, de talán ezért is tetszik.

-A dán lány? Ennek talán értelme is van. Főleg, hogy igaz történet alapján van. Mennyire zavar a témája?
Láthatóan engem nem. Nincsenek hajlamaim arra, hogy női ruhába bújjak, úgy sejtem neki sem, de attól még lehet sok neki a téma. A melegség egy dolog, a transzvesztita lét egy másik, hogy a transzneműséget ne is említsem...
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyKedd Dec. 22 2015, 17:46

Lepillantok a cipőmre, érzem némi pír megszínezi az arcomat, aztán mégis határozottan pillantok rá fel. Ez izgatja, igaz?
-Igen, miért ne? Nem hiszem, hogy pár ostorcsapástól sírva fakadok és én magam sem tudom mennyi lenne az, amire már nemet mondanék, hisz régebben is beszéltük, fel kéne fedezni a határaimat, egyrészt a saját érdekemben, másrészt...
Seth megengedi? Seth megengedi? Na ne mááár!
-Ha szeretnéd...
Sandítok rá, kicsit elmosolyodom, naná, hogy többet, mint ő! Elég elégedett képet vágok, sőt az én hangulatomtól teszi függővé, úgyhogy biccentek.

-Áh szóval okoskodó figura
Jézusom, de idegesítenek az ilyenek! Biccentek, nem kéne leírnom, bár Felix túl optimista. Miért kedvelném, amikor ő...sokkal régebbi és intenzívebb érzéseket vált ki belőle? Utálom! De persze biccentek és mosolygok hozzá, nem lehet észrevenni, hogy megismertetném egy mozsártörővel a mogyoróit.
Én az elülső sorokat javaslom, de ő jobbat mond, úgyhogy hümmögve biccentek.
-Igaz, mindenki előre néz, legyen akkor hátul egy olyan szar helyen, ahová úgysem ül senki.Nem hiszem, hogy van oszlop
Az inkább színházakban, de a mozikat már nélkülük tervezik. Kényeskedik, azt mondja rosszul felépítettek a mai filmek.
-A kasszasikerre mennek de hidd el, nem mind ilyen. Héba-hóba becsúszik egy-egy jobb is
Ami nem klisés, pl van ez a transzis, ez komolyan transzis?
-Oda vagyok érte...
Nyögöm a csókba, átkarolva.
(Jó lesz ez Smile utólag meg szeretnék veled röhögni a moziban, hogy ááááá ezt látták! Very Happy Meg fogjuk nézni Very Happy Remélem januárban kijön valamikor, a star warson nem adták sajnos a trailert Razz pedig megnéztem volna az arcát...)

-Nem tetszenek a mesék? Egy-egy manóka, meg dínóka, móóókusok
Nevetek, nagyon kész milyen fejet vág! Kitippeli a buzisat! Bocsánat, ez már kicsit több. Somolygok.
-Dráma
Közlöm vele leleplező mosollyal, aztán sóhajtok.
-Hát... igazából érdekel hogyan jut el valaki idáig és hogy akkor most bi? Tökre úgy néz ki jól megvan a csajjal, minek akar nő lenni? Szóval nézzük, max. jót röhögünk
Ha megvan, be is viszem a sorba, hogy kézen fogva bejelentsük, erre a filmre akarunk menni! Vicces lesz.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyKedd Dec. 22 2015, 21:44

-Szeretném... de ez izgató, annyira gyötör, hogy nagyobb legyen az élvezet. Mint mikor egy csipetnyi sót teszel a süteménybe, kihozza az édes ízt.
Vigyorgok, érzem benne az idegenkedést. Az más kérdés, hogy Seth kénytelen behódolni néha az akaratomnak, tudja, jobban jár így, mintha nemet mond. Legalábbis kétszer egymás után, elsőre mindig megteheti.

-Olyasmi, de általában tudja mit beszél. Ha hülyeségeket beszélne gondolhatod, hogy mindig az ölemben kötne ki a feje, hogy értelmes dolgot is műveljen a szájával.
Nevetek fel, én már csak ilyen vagyok. Nem bírom az emberi ostobaságot.
-Egy kettő régi építésűben akad, de ez új szóval valóban.
Amennyit én moziba járok... inkább művészfilmekre szoktam.
-Na pont ez a baj. Hogy csak egyszer-egyszer... szánalmas.
Kasszasiker... azért lehetnek ezek a filmek azok, mert az emberek idióták és csak felszínt kapargató dolgokat értik, a mélyebbeket már nem. Mosolygok, hogy odavan a mosolyomtól, valahogy úgy érzem, valóban szó szerint kell vennem.

Jön a hülye mesékkel, lesújtóbbnál lesújtóbb pillantásokkal illetem, térjen észhez és gondolja át az életét villámgyorsan, majd javaslok inkább én, nemesi könnyedséggel lesz@rva a meséket.

-Igen, ez az. Már egy átlagos ember megkönnyezi a szerencsétlen hős nyomorúságait, tudod.
Közlöm negédesen, mert sejtheti én nem tartozom ebbe a kategóriába.
-Nem, nem biszex. Transzi, az más. De majd meglátod, ez nem meleg film. A melegséget mi visszük be.
Harapdálom meg izgatón a nyakát párszor. Beállunk a sorba, látom valami nagyon tetszik neki, én csak sóhajtozom a tömeg és a sor miatt. Olyan fárasztó végigállni... Mikor odaérünk az eladó fiatal srác bár meglepett, próbálja elnyomni és leküzdeni nem tetszését vagy épp ijedelmét, nehéz eldönteni a direkt fapofára törekvő fejéből.
[color:a2d3=#black] -Mire adhatok jegyet?
Hagyom Reevent érvényesülni, elkényelmesedem a pultnak döntve a csípőm, azon gondolkozom venni kéne valamit inni. Persze, ha Reeven közli a filmet a két szomszédos jegyeladó lány is odatekint, hogy vajon melyikünk tervez példát venni a főhősről, mert eléggé férfiasan vagyunk felöltözve mindketten.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzer. Dec. 23 2015, 17:20

Ajnározik a dolog, nem is kell többet mondania, csinálja. Tudjuk, hogy nem vagyok normális, nem igaz? Egyáltalán nem meglepő, egy-egy hirtelen Reev-féle pillanatban még az is lehet önként az ostora alá feküdnék, hogy naaaa, vajon képes vagy nekem egyáltalán fájdalmat okozni? Megemelem az orrom kissé.
-Akkor meg kell dolgoznod Ravernon, erős és ellenálló leszek, le foglak izzasztani
Nézek rá villogó szemekkel, provokatívan és igen, garantáltan és bizonyítottan nem vagyok normális.

Pff, egyáltalán nem szimpatikus. Felnevetek Ravernon perverz megjegyzésére.
-Hát nem ott van mindig? Valami hasznát is vegyed
Gonoszkodom, ennyi belefér, nem? Nem hiszem, hogy pont Ericre lenne túlérzékeny, vagy...igen? Oszlop az nincs, én meg régi építésűben nem voltam.
-Jó ez így, bennünk találkozik a klasszikus és a modern
Kicsit elvonatkoztatok magától a moziterem képtől, hogy kitágítsam a metaforát és magunkra vonatkoztassam, úgy érzem ebben is kiegészítjük egymást. Látom mennyire böki a csőrét, hogy sok rossz flm van, megcsókolom az arcát, meg is simogatom incselkedő félmosollyal. Szeretem, amikor bosszankodik, marha jól áll neki.
-Sok a tucatember és azoknak kell a giccs. Tudod egy jó társadalommal a filmművészet is megváltozna, most ez van, válogatni kell.

Pl mi is választhatunk és hihetetlen morcos lesz, esküszöm nekem az a külön pikantéria, élvezet, hogy így bedurcázik, olyan elképesztően édes, ahogy rondán néz! Szórakoztat, rohadtul, mintha az oroszlán bajszát cibálnám, ou nem csoda, hogy ez a kedvenc játékszerem!
-Sosem sírtál még filmen, ugye? Mert nem láttad az Oroszlánkirályt! Az első percekben, mikor kiderül hogy hívják az apát, Mufasza sírva fakadnál a röhögéstől
Nevetek, de érdekel hatotta-e már meg valami?!
-Tudom, tudom, ezek levágatják az áááájjj, hogy lehet pénisz nélkül élni? Na gyerünk, tudjuk meg!
Nevetek, hogy mi visszük be, látom a mozissuhancok körében is kiakadásra adunk okot. Lazán rákönyökölök a pultra, kicsit behajolok az ijedős gyerekhez, nyami....ilyeneket eszem reggelire.
-Tippelj?! Amelyikben kasztrálják a fickót, vagy csajt, szóval Lilit. A Dán lányra.
Rákacsintok azokra, akik néznek, alsó ajkam benedvesítem a nyelvemmel, várom, hogy kiadják a jegyet, de azért érdekel (foghegyről) hogy fog a srác reagálni. Ha kiadta a jegyeket és nincs cirkusz, beállunk még a kajáshoz is, hátha szomjas, éhes a finnyás kis hercegem.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzer. Dec. 23 2015, 17:55

Felnevetek azon, hogy meg kell Őt majd dolgoznom az ostorral, ohm, vannak ötleteim a gyötrésére, pedig nem a szeretőim gyötröm, Reeven nem is értem hogyan váltja ki belőlem ezt a kettősséget. De imádom érte...
-Óhajod számomra parancs!
Közlöm alattomos vigyorral, akkor úgy lesz alapon.

-Nem, nem, néha a nyelvem kergeti az Övé, vagy máshol halmoz el telhetetlen csókokkal...
Közlöm oda Neki gonoszabb éllel, tudom, hogy féltékeny típus. Kihagyhatatlan.
Mosolygok azon a megállapításán, hogy képviselnénk a klasszikust és a modern, noha nincs ellenvetésem. A simogatás és az arcon csókolásra felszalad a szemöldököm, de enyhülni látszom, nem morgok tovább a felvállalhatatlan kortárs filmek miatt. Bólintok, hogy a társadalom el van cseszve, egyetértünk.

Mesékkel traktál, nem csoda, ha fintorgok Neki, komolyan, direkt csinálja! De nem vesz rá, nincs az a pénz vagy mennyeinek betetsző menet. Na jó, van az a pénz és az a menet... Az oroszláncsesz&sre forgatom a szemem.

-Hallottam már az elcseszett oroszlán történetét, a hülye apával meg az elcseszett kölykével. Valamint nem szokásom sírni, filmen meg pláne nem.
Hova gondol, komolyan.
-Mufasa... gratulálok...
Csóválom a fejem, lemondóan, ezek a keleti nevek. De jobb, mint a Simba, maradjunk annyiban.
-A nők is megoldják, de tény... a szexuális életük eléggé szegényes lesz.
Én nem is tudom mit tennék... de semmi jót, az biztos, az emberiség érdekében a férfiasságom éke a helyén marad és szeretve van nap, mint nap.
Látom élvezi, hogy polgárpukkaszt már csak a melegség gondolatával is, így adom alá a lovat, noha engem ezek már nem hoznak lázba jó ideje. De Ő még fiatal, új neki, szeretném, ha kiélvezné. Elmosolyodom, milyen fennhéjázó a partnerem. A jegyeladó hebeg-habog egy "aha, értem"-et és zavartan odaadja a jegyet, ha Reeven kifizette. Intek a fejemmel, bizony veszünk inni is, átkarolom a vállánál.

-Kérsz valamit enni? Mit szeretsz? Ehetnél közben kicsit, eszem belőle Veled.
Sugdosok a fülébe, ne bírjon ellenállni, de ezek csempésznek rá némi húst még, még mindig elég vékony, nassoltatni akarom. Este még vacsora is lesz, de ha csipeget, talán könnyebben megy neki. Én a nachost ajánlom, de a popcorn-sal is elleszünk, de valami üdítőt kérek kettőnknek. Aztán ha megvagyunk, benn felajánlom válasszon hova óhajt ülni és leülök mellé, kezem automatikusan a combjára simul és közel hajolva beszélgetek vele, intimen. Persze igazából csak élvezem, hogy közel van.
-Estére mi legyen a program? Vagy csak elleszünk odahaza és kiélvezzük egymás társaságát? Ha gondolod elmehetünk valahova vacsorázni, ha szívesebben ennél valahol, mint nálam. Otthonra ugyanis rendelni kell.
Duruzsolom neki, ujjammal simogatva a combját, de még az illem keretein belül. Még...
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyPént. Dec. 25 2015, 17:15

Uh ez a vigyor! Mázli, hogy képtelen vagyok megijedni és betegség, hogy felmegy a vérnyomásom és legszívesebben azonnal rá vetném magam: csináld, rohadt izgalmas, húúú élveznéd mi? Kész, nagyon kész, de egyszerűen...beleremegek ebbe a pillantásba.

Hahh! Elkapom róla a pillantásom, mert most nagyon ráncolnám a szemöldököm, tehetetlen felnevetek.
-Telhetetlen? Valahogy megfontoltnak és kielégítettnek képzeltem.
Nem képzeltem én sehogy, mert NEM ÉRDEKEL! Jaj már, miért beszélünk róla?
Inkább azokról a dolgokról kéne, amiket nem szeret, sokkal viccesebb.

Somolygok a mesén, pofátlan bámulok az arcába, akkora élvezet fintorokat csalni az arcára!
-Hát persze, ki ne hallott volna? Soha nem szoktál? De tuti sírtál már, pl gyerekkorodban, vagy tiniként, mikor megjelentek az első pattanásaid
Húzom kicsit, nesze bosszú Erickért. Ránézek, ez az arc, amit Mufaszáért kapok, hosszasan és nagyon elkezdek nevetni, szó szerint kétrét görnyedek, rá Ravernon vállára. Többet mond minden helyeslő szónál, mennyire tetszik a reakciója.
-Jó persze, de ha egyszer már volt...érted?! Ráadásul a lányoknak tök szívás, igaz, hogy szép kerek melleik és fenekük van, ami nagyon hm... de ülve kell pisilniük! Mekkora szívás! A menstruációról nem is beszélve, akkor is folyik belőled valami, ha nem akarod és szerintem a transzikból is, hisz hormonokat kapnak
Fejtem ki mire gondolok. Közben sorra kerülünk, kérek jegyet a dán lányra, kicsit cukkolom a pénztáros figurát. Beállunk a kaját sorba is, mert biccentek, én kólát kérek, ő nem tudom. A kajára is bólogatok, a nachos nagyon hívogató, veszünk magunknak, magamnak csak kicsit, de ha ő kér nagyobbat, kaphat.
-Nachost, az finom, velem? Jó akkor veszek egy nagyobbat kettőnknek és két innivalót.
Neki azt, amit kér, gondolom így jó, ha nem, sikít, nagyfiú és elég öntörvényű hozzá.
Hááát nincsenek sokan, ez talán jót jelent, nem egy tömegfilm. Egy félreesőbb helyet választok, rá hallgatva, ő mondta jól. Amint leülök máris megérzem a combomon a kezét. Elhelyezem a kajákat és közelebb fészkelem magam hozzá, finoman beleharapok a fülébe, mintha az lenne a desszert.
-Hm, nekem jó, ha nálad vagyunk, de enni is elmehetünk, bár én ezek után már nem leszek nagyon éhes, mit szólnál egy kagylós étteremhez pl?
Kérdem, az olyan kifinomult, keveset is lehet kérni és...igazság szerint a közeljövőben nem nagyon fogom tudni meghívni, hacsak nem leszek egyszeriben hirtelen nagyon gazdag. Igen...ezen még gondolkodnom kell. Holnap...
Elsötétül a moziterem, az eleje úgyis reklám! Ujjaim a mellkasán dobolnak, aztán leszállingóznak az ölébe, hogy megkeressék a markolnivalóját

(és itt megint 18+ jön majd)

Egész testemmel mozdulok rá, a kaja biztonságban, de előételnek én kellek! Ez biztos. Először csak az öle és egy forró csók, hergelésképp képtelenül kukacos helyezkedéssel, mintha a nadrágon keresztül kéne eltalálnia az én nadrágon keresztüli fenekem.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyPént. Dec. 25 2015, 17:53

+16

Jaj annyira tudtam, hogy elönti a méreg és a zöld szempár elragadja, ha más kontextusban beszélek Ericről! Halkan és elégedetten nevetek.
-Ha rólam van szó, akkor mindig telhetetlen!
A szavaimból jól szűrte le milyen Eric, de ezt az apróságot kihagyta, én elvettem az eszét, mindig elveszem. Akárcsak neki és ezt roppant mód élvezem.
-Hmpf, nem sírtam, csak bosszús voltam, de tisztán tartottam a bőröm, ne örömködj. Én már kinőttem ebből, Te vagy az, aki még ilyen problémákkal küszködik! És nem, nem sírtam. Nem volt miért.
Hunyorgok rá, felszegett fejjel és dölyfös habitussal. De mosolyom hamar visszacsalja, mert irdatlanul röhög, mások is megmosolyogják a dolgot. Simogatom a hátát és a derekát, el ne essen a nagy örömködésben.
-Édes drága Reeven. Gondolhatod, ha férfi akar lenni kiveszik a méhét, nem fog többé vérezni. A férfiakból pedig nem tud, hiába lesz több ösztrogénjük, a kettő nem függ össze.
Biológiából egyes, legalábbis elméletből, szerencsére gyakorlatból megkapja a kitűnőt. A jegy megvan, a büfénél azt kérem amit Ő, nekem is jó lesz az, de a ötletem jobban tetszik neki. Közösködni, ohm, megható.
-Rendben.
Nekem tökéletes lesz. Félreeső helyet keres, dicséretes, majd amint simítom a combját ajkai a fülem érintik, jóleső halk sóhaj szökik ki az enyéim közül.
-Kagylós...? Franciára gondolsz gyönyörűm?
Lehelem a nyakára, félig a fülébe. Sötét lesz, édes sötét, puha és kellemes. Iszok pár kortyot, ujjai a mellkasomon, de visszamegy az ital a pohárba a számból - milyen jó, hogy senki sem látta vagy érzékelte mindezt - és elnyílt ajkakkal nézem a vásznat, milyen hamari lett ez a fiú. Türelmetlen én mondom!
((Bocs, ezt nem tudom értelmezni, beleültél az ölembe? XD A karfáktól nehéz lesz, csak azért írom. Mindegy írom, ahogy értem és maximum javítod a következőben xD))
Az étel a mellettünk lévő székben van, nem lesz baja. Izgat, nyúlkál, csókol. Persze nem bánom, hogy nincs egy nyugodt moziélményem, a filmek első húsz perce úgy is unalmas általában. Kezem hamar a mellkasára szökik, hol pedig csókolom, hol pedig a nyakát szívom minden finomkodás nélkül. Átgondolta Ő ezt? Nem koszolunk nadrágot... de erre is van ötletem, ujjaim a pólója nyakára tekerem az álla alatt és húzom lefele az ölembe vigyorogva. Ha már ennyire be van zsongva, élje ki magát!
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzomb. Dec. 26 2015, 22:05

+18

Miért is ne lenne? S neki ez miért ne tetszene. Lesütöm a pillantásom, elfelé nézek, egy bizonyos, távolabbi pontra, gonoszul.
-Hát persze...
Próbálok vidámabb témákra összpontosítani, pl őt hülyíteni pattanásokkal.
-Jól van, gondoltam. Mihhi? Hogy én? Lehet, hogy tizenhatnak nézek ki, de látsz rajtam pattanást? Egyébként soha nem is voltak, mázlim volt.
Hadarom felháborodottan, nem a pattanások miatt, hanem mi az, hogy én küzdök tinédzsergondokkal?? Mintha kamasz lennék! Egy nagy f*t!
Jó persze, vannak pillanatok, amikor röhögök, ő meg simogat, nemhiába szeretem az édes furcsaságaival piszkálni. Csak akkor nem édes, mikor ennyire babába néz engem, már...rég levedlettem a kamaszszerepet, hát nem látja?
A szar biosz tudásomon elvörösödöm mogorván, megköszörülöm a torkom és próbálom elvonatkoztatni az agyamban az átoperálást a hüvelyfolyástól
-Jó...tényleg, belegondolva igaz...
Bent a teremben egy jól eldugott helyet választok és a kagylóknál megont arcomra fagy a mosoly.
-Uh, nagyon rossz hatással vagy rám... Valami fennkölt, puccos ételt akartam mondani, ez jutott eszembe. Nem tudlak elképzelni sajtburgerrel a kezedben.
Hunyorítok pedig, mert megpróbálom, vagy csirkefalatkákkal a szájában. De ha neki az is jó...
Mikor elég sötét lesz megpróbálok rámászni és elég vékony vagyok még mindig, ez nagyjából sikerül is, viszont nem valami kényelmes és nem is az eredeti tervem. Ilyenkor mindig azt hiszem baromi nagy dolog leszopni valakit a moziba, de Felixről van szó... Anélkül is vonulnék, hogy nyomná, így szinte rásiklom a péniszére, miután kioldottam, hogy sikamlós, csavaros, szívós örömökben részesítsem, a hangeffektek hátha elnyomják, ha meg nem...nos... kapnak extra háttérzajt. Oké, annyira nem hangos, inkább szívom, mindenesetre nem sietem el és figyelek rá, addig nem állok meg, amíg tele nem pumpálja a szám.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptySzomb. Dec. 26 2015, 22:29

+18

Gonoszul vigyorgok, ó, nehezen viseli a tudatot! Pedig meg kell edzenem, különben saját magának árt.
-Hmpf... neked ne lett volna?
Dohogok nevetve, mázlista úrfi, így is hívhatnám, de a kiscserkész jobb. Jobban bosszantja! Ahogy az is, hogy tininek nézem, alattomosan vigyorgok, közel hajolok.
-Szexi tizenhat, megrontani való gyönyörűség... Amúgy kinézel húsznak is, ha adsz az öltözékedre.
Csókolok bele a nyakába, hogy dühöng! Élvezem, nagyon is élvezem.
Ahogy a zavarát is, nevetek, belemarkolok a seggébe.

-Jobb ha bele sem gondolsz, szeretem, hogy férfi vagy.
Mielőtt még bármi is akár csak gondolati szinten megfordulhatna a fejében, mert nekem férfi kell, nem nő vagy ahhoz hasonlatos... dolgok. Tudom, tudom személyek, hmpf. Benn már ahogy kimondja a sajtburgeres dolgot hangosan nevetek, pont lesz@rom a többi embert.
-Való igaz, nem vagyok híve a gyors kajáknak. De nem kell puccosnak lennie szépségem, elég ha kulturált és igényes a kaja. De csak hogy gazdagítsuk a fantáziád, majd egyszer eszünk sajtburgert is!
Csókolgatom a nyakát szaporábban, nevetve, bár már halkan.
Ő sem marad tétlen, bár az átmászó jelenete nem nyeri el a tetszésem, kényelmetlenek hozzá a székek, de nem kell sokat ösztökélni arra, hogy inkább ízlelje amit kell. A hangok, ahogy csinálja nem hallatszanak, elnyomja a mozi alapzaja is a rágással, zörgéssel, de ha nem tenné sem zavartatnám magam. Elkényelmesedem, egyik kezemmel a haját túrom, a másikkal a számhoz emelem a kólát és játszom a szívószállal, iszom. Vigyorognom kell, nagyon dolgozik, de elfelejti, hogy egy qvával kezdett ki. Elég csak egy fél percig a filmre figyelnem és jócskán kiesek a hangulatból, így munkája akad bőven, alaposan dolgoztatom. De mit tehetnék, élvezem, hogy minden téren szórakoztatva vagyok: a film, étel, ital, leszopnak... mi kell még? Néha játszom is vele megmarkolom a haját erősebben, tartom és emelgetem a csípőm, na ehhez mit szólsz? Csúnya játékot űzök, de muszáj, ellenállhatatlan. De nem kell félnie, ha hosszú is a menet, annál nagyobb lesz a siker, lenn tartom a fejét (és a csípőm), úgy itatok vele egy adag tejet. Lihegek én is, átkarolom, megcsókolom. Hagyom inni is, én is iszom egy keveset.

-Épp jókor, kezd érdekes lenni a film...
Vigyorgok, elégedett vagyok, de visszacsomagolom magam és szívogatom a nyakát kicsit, jelezve, élveztem ám, nagyon is.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyVas. Dec. 27 2015, 16:12

Gorombán nézek rá.
-Képzeld, nem volt!
Most ő szívózik, kicsit elvörösödöm, a szememben is villan egy apró, zöld fény, aztán lesütöm a tekintetem és megcsóválom a fejem.
-Többet is kisajtolhattam volna belőlük, szar volt az időzítés, de most már nem öltözködöm kamaszosan.
Teszem hozzá dacosabban még. Belemarkol a fenekembe, megütődöm.
-Mih? Belegondolni sem fogok, szeretem a farkam!
Mondom hangosabban, mint kéne.
-Ki a franc akarna nő lenni, mondtam, hogy tök kényelmetlen! Meg olyan hülyén gondolkodnak és kicsit tutira leszbikus lennék, mert a testükről nem mondok le, akármilyen buggyantak is!
Nézek rá felháborodva, mégis mit gondol olyan hajlamaim vannak? Nagyooon nem!
A sajtburgerrel bezzeg betalálok, tényleg nem tudom elképzelni.
-A szusit szereted?
(Ha nem, akkor az egyik karácsonyi ajándék törölve)
Az legalább nem francia, japán étterembe is mehetünk, nem ma a napja, hogy hülyét kapjak érte.
-Tudod Kale, arról fényképet is fogok csinálni!
Nézek a szemébe elszántan somolyogva, s aztán nos...be leszek fogva, nem mintha nem ez lett volna a tervem.
Úúúristen, ennyit sosem dolgoztam még rajta, mint most, legalább fél óráig szopom keményen, nyelvvel, szívva, torkozva, csavarva, rásegítve kézzel, bólogatok, vadul kaptatok rajta, de gondolom elvonja a figyelmét a film, amiből én mellesleg nem fogok fel semmit, annyira rá koncentrálok. Milyen muris lenne, ha egy óvatlan pillanatban elsülne! De sajnos profi, túl profi, addig pedig nem adom fel, amíg meg nem érzem az eredményt, akkor is, ha beleszédülök és ájult számból fog kifelé lógni a kolbásza. Ohh Jesszus Ravernon, ne csináld már! Olyan mélyre nyomom egyszer, hogy komoly öklendezés rohamit kell elfojtanom, zihálok, keményen verem, szívom, ajakkal harapom, bekapom a golyóit, mire azt szopom ezerrel, miközben a szárát el sem engedem, mikor végre, nagy nehezen megtörténik.
Paprikavörösen, szédelegve, zihálva és kócosan bukkanok elő, első mozdulatom a kólám, hogy egy kis cukor helyre hozzon, míg ő...
-Utállak
Nyögöm, belesüllyedek a székbe, látom, valami buzi női ruhát vesz fel, szerintem semmiről nem maradtam le.
Engesztel a nyakam csókolgatja, morcosan nyomok a számba egy kis ételt.
-Aha, látom, szép balerína lesz a meleg kisfiú. Teh, ezek festők Ravernon!
Nézek rá gonoszan, most megérdemli, szerintem direkt szívatott, kényelmetlenül egy fülledt moziteremben térdepelve...
-Nehogy a te fejedben is gyökeret verjen egy Felicite
Nézek rá enyhébben, jobban esik így, visszaszólva és a kényeztetést is igazán folyathatja.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyVas. Dec. 27 2015, 16:33

+16
-Makulátlan bőr, biztos sokat piperkőcködtél!
Lobban valami a tekintetemben, ahogy az Övében, de én kéjes örömöt érzek, felbosszantottam, nem is kicsit, irtó szexi ahogy rivallóan rám tekint majd lesüti a csinos szempárját.
-Nem, valóban nem.
Vigyorgok, majd nevetek, hogy kiakad a farka miatt.
-Helyes! Én is szeretem!
Nevetek, odahajolva édesen búgtam a fülébe, aprót kéjesen hümmögve, tudja nagyon jól, hogy én is szeretem.
-Jó ezt hallani, így tetszel ahogy vagy.
Simogatom még a fenekét, annyira szórakoztat, ha felkapja a vizet!
-A sushit? Nincs bajom a nyers dolgokkal feltétlen, néha szoktam enni.
De nem vagyok a japán konyha bolondja, akkor a francia már közelebb áll. (Döntsd el megtartod-e xD)
-Akkor majd nagyon erotikusan harapom azt a hamburgert, hogy csöppenjen némi majonéz is.
Vigyorgok, felőlem lefotózhat, bár nem tudom mit üzenne az a kép.
A film elkezdődik, Ő pedig nagyon dolgozni óhajt, hát megdolgoztatom! Mikor csak a herékkel foglalkozna belemarkolok a hajába és felhúzom, lenyúlok magamért és a szájába adom, nincs pihenő! Persze nincs ez fél óra, még ha olyan hosszúnak is érzi, de kellően sokáig gyötröm vele, végtelenítve kiélvezve a helyzetet. De nem lesz örök a mámor, megkegyelmezek neki (és magamnak). A zilált külseje, tűzvörös ajkai mindent megérnek.

-Hamar elmúlik, ne aggódj!
Tetézem a dühét, ugyan, nem utál eléggé! A festős poént nem veszem magamra, inkább tovább duruzsolok a fülébe.
-A modell kis fiú vette fel a ruhát, nem az őt lefestő művész... a modell... kis fiú, hogy a szavaddal éljek.
Márpedig nekem Ő lesz a modellem, de nem óhajtom női ruhába bujtatni. De jobban csókolgatom a nyakát, erősebben szívogatom, mert tudom, utálja ha kisfiúnak nézik.
-Felicite? Hmpf, ugyan kérlek, túl férfias vagyok ahhoz. Én meleg vagyok, nem transzi. Szeretek férfi lenni és a férfiakat szeretem... a férfias férfiakat.
Nem tartom Reevent nőiesnek, ha lágyabbak is a vonásai, ez nem jelent semmit. Csókolgatom még a nyakát, majd egy chipset mártok a szószba, etetem kicsit. Hagyom, hogy felzárkózzon a filmmel.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyVas. Dec. 27 2015, 23:44

-Pff, a tinédzserkor java az utcán ért, örültem, ha tudtam fürödni egy-egy tisztább szökőkútban.
Nos voltak kemény napok, ha pattanásos lettem volna, nos nem volt pénzem krémekre, valószínűleg most heges és csúnya lenne az arcom, mert elkaparom mindet a fenébe.
Látom tetszik neki, hogy felbosszantott, rondán nézek rá, de csak egy percig, hisz csak szórakozik, ahogy én is szoktam vele. Amikor a fülembe búg már megenyhülök, mosolyszerűt csinál az ajkam, beledörgölöm az orrom (a füle melletti arcrészbe), megszaglászva.
Hm, szóval így tetszem, erre végképp megenyhülök, morranok és ajkait keresem egy csókra. Imponáló, hogy tényleg úgy tetszem neki, ahogy vagyok és még a fenekem is megfogja, hmpf, nem tudok rá sokáig orrolni.
A japán konyha úgy tűnik nem a kedvence, legalábbis nem lesz túl lelkes a nyers haltól, pedig igazi kuriózum. Talán mégsem kéne megvennem a sushi gépet...
-Najó, ez a nyers dolgok nem volt túl meggyőző
Vonom le a saját következtetésem, hacsak rá nem cáfol.
A pajzánja, félvigyorral nézek rá.
-Helyes, helyes, majd nyomok a szádba krumplit is és annak a végére is teszünk
Finom, fincsi kis utalás lenne, én sajna szeretem a gyorskaját, bár a gyomrom újabban ugye nem annyira bírja, max, ha nagyon lassan eszem, nem egyszerre és csak egy adagot, bezzeg régen, az emlegetett kamaszkorban... Nos, olcsó volt.
A szemétje eléggé megnehezíti a dolgom és még irányítgat is, ha úgy érzi eltértem a tárgytól, de nem adom fel, amíg tele nem fröcsköl, bár hallom felül is jól elszórakozik. Én kissé ziláltan bukkanok fel, mikor nagy nehezen elértem a kívánt eredményt, makrancosan ráncolom a szemöldököm, hogy hamar elmúlik-e. Tudom, hogy igen, kis rohadék...
(mindkettő festő XD a srác híresebb ám)
Látom a kis fiúval rám akar célozni, felvonom a szemöldököm.
-De ő is fest, mint te, különben is, ronda kacsaszája van, nem hasonlít rám, ha el akarod venni a poénom, miszerint festő.
Összehúzott szemöldökkel nézem, számba tolt szívószállal, fújok a kólámba buborékokat.
-Hm, az igaz, ő kifejezetten lányos például.
A férfiasakat? Kicsit megrebben a szemem, engem nem tart annak?
-Mint például Sethtet, aki férfiasan körbeveteti magát testes fogdmegekkel?
Kérdem gúnyosan, mert hirtelen azt hiszem engem nem tart annak, hisz nos külsőre...tudom nem vagyok az és ez valahol, amellett, hogy másképp gondolom, cseszi az agyam. Levegőt veszek és úgy teszek, mintha nagyon érdekelne a film, ahogy a srác nőnek öltözik, bár szerintem látszik rajta, elég trampli.
A férfiasság belülről fakad... attól, hogy nem vagyok egy Thor... - ezen elrágódom egy darabig.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 EmptyHétf. Dec. 28 2015, 00:05

-Ohm, akkor az utca pora tette ilyenné... én veteránom!
Néha nehéz elhinnem, hogy az utcán élt, mivel jól kezeli a gazdagabb állapotokat is. Bár eléggé le van fogyva így is, ez az egy árulkodó csak.
Aztán szép lassan kiengesztelem, tudja Ő is, hogy ugyan piszkálom, de szórakozásból csupán, nincs mögötte más szándék.

-Hát, a csiga például... csak citromlé rá és lenyeled. Undorító... vagy a mindenféle bogarak. A hal legalább már fel van aprítva. Meg a legtöbb zöldséggel van, sőt, az édes, ami gyümölcsökkel van, azt eléggé szeretem. Szóval a sushival ki vagyok békülve abszolút, de a japán konyhában sok a számomra idegen íz. Én inkább a véres steak híve vagyok.
Vigyorgok rá, megcsókolom. (Ha megveszed, csinál neked majd xD)
-Jól van, de figyelmeztetlek... teljesen bekapom a krumplit majd.
Nem elharapom, mert az illúzió romboló lenne, de így csak induljon be a fantáziája.
Aztán tettlegességbe hajlik a keze és a szája, de elfelejti, hogy szeretek irányítani, mindazonáltal jól viseli, meg is lesz a jutalma. Látom nehezen hiszi, hogy hamar elmúlik az utálat.

-Igen, az, de azon a képen modell éppen. És valóban, Te szebben mutatnál. Bár... nem akarlak női ruhában látni...
Nem, nem tetszene, ez a férfi jó a szerepre teljesen. Próbálok bókolni neki, de Sethet veszi elő.
-Seth szereti, ha mindenhogy látják benne az erőt. Meg a nők ilyenek, megnézik kikkel mutatkozol, az alapján sorolnak be a ranglistán... de hogy jutott eszedbe Seth?
Seth valóban férfias, tény, nem vitatom, de nem gondoltam, hogy neki a Seth féle férfiak képezik a férfias fogalmát. Hm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A pláza ásza! Felix_Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-