Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 ~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Amy Campbell
Amy CampbellMarketing kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : Tanuló, Önkéntes
Hozzászólások száma : 37

~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ Empty
TémanyitásTárgy: ~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~   ~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ EmptyKedd Aug. 25 2015, 23:33

Daniel Osmer
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ Mario-Casas-mario-casas-27720713-357-535Ő az első barátom, ő mutatta meg nekem, hogy mi is az igazi szerelem. Feltétel nélkül megbízok benne, és el se tudnám képzelni az életemet nélküle. Összességében olyanok vagyunk, mint tűz és víz, mégis tökéletesen összepasszolunk. Remélem sosem kell elveszítenem, mert azt valószínűleg nem élném túl.

Hyun Zin Woo
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ Img_wallpaper01Egy bevásárlóközpontban találkoztam vele, segítettem megnyugtatni a síró kisfiát. Jófej srácnak tartom, bár állítása szerint sokan nem kedvelik, nekem semmi problémám vele, szerintem kedves volt, bár néha kicsit fura, de ezzel semmi gond. Jó látni rajta, mennyire szereti a fiát, és mennyire aggódik érte, remélem, az én gyermekem apja is ilyen gondoskodó lesz, mint ő.

Naya Sheperd
~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~ 90c12bc401c86a106cf2481abe27c3d4Egy szakra járunk, és hasonló személyiséggel rendelkezünk. Ő is kicsit stréber, és maximalista, akinek fontosak a jó osztályzatok, és az, hogy megtanuljuk a dolgokat rendesen. Aranyos lány, jól el tudok vele beszélgetni mindig, szinte már barátként tekintek rá, de egyértelműen jó ismerősként tartom számon.
Vissza az elejére Go down
 

~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ~Everything happens for a reason!~
» If we ever meet again... || Callie&Seb
» Big minds meet - Yvi & Izzie
» Here we meet again - Elaine és David
» Eliza&Lucien New meet in the beach

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Olyan végtelen a minden :: Post-it! :: Amy Campbell-