Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Az edzőteremben (Joshua és Seth)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzer. Jún. 17 2015, 05:34

Elhatároztam, hogy teszek valamit az erőnlétem fejlesztéséért. Nem Suzy az egyetlen oka, hogy ilyen döntést hoztam, de neki is tetszeni akarok, azt hiszem. Másrészről felkarolnám Reevent. Ha ketten járunk, nagyobb kedvem volna, és neki sem lenne hátrány, ha nem kapná fel a szél.
Hívtam a srácot, ahogy megbeszéltük, hogy megnézzük azt az edzőtermet, ahova a kedvezmény szól. Az iskola igazán előzékeny, be lehet jelentkezni előre, hogy mindig legyen hely a teremben, és személyi edzőt is lehet fogadni a gyors hatás érdekében. Edzőt én nem akarok; nem kell, hogy valaki dirigáljon, miből mennyit csináljak, hogy izompacsirta legyek, mert nem ez a cél.
Bár Reeven nem volt elérhető a héten, az anyját sikerült elérnem, és azt mondta, Reeven ágynak esett egy fertőzés kapcsán, én elmentem abba a sportlétesítménybe, és körülnéztem. Úgy gondoltam, elkapok valakit, és kifaggatom, hogy mennek ott a dolgok. Vesztenivalóm nincs. Maximum nem megyek oda többé.
Bár nem vagyok nyuszi tipus (legalábbis most nincs okom rá), az első néhány fickó, aki kijön az edzőteremből túl robusztus nekem, hogy őket szólítsam le és kérjek némi információt a szabályokról. De aztán jön egy srác, aki elég jó testfelépítésű, mégsem nevezném kifejezett testépítőnek. Alkalmasnak tűnik, hogy pár szót váltsak vele, feltéve, ha hajlandó velem szóba állni.
- Helló! Volna rám néhány perced?- kérdem meg a raszta hajú srácot.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzer. Jún. 17 2015, 18:37


Nem vagyok nagy testépítő, mert alapból gyúr rajtam a tánc, de sokszor lecsábítanak az ismerősök, olyankor mindig azzal veszem rá magam: nem árt az izmokért dolgozni. Bárhogy nyögök, hogy fárasztó, edzés után mindig jobban esik létezni.
Fekete tornagatyában és fehér izompólóban fekszem egy súly alatt, anélkül, hogy emelném, onnan dumálok a kínlódó csop.társaknak, akikkel jöttem. Azon szórakozunk, ahhoz képest milyen lusta vagyok, egész jól nézek ki. Megemelek tessék lássék néhány súlyt, aztán poénosan visszautasítom a továbbiakat, amiket még rám akarnak sózni. Nagy büdös francokat szakadok én meg! Inkább hallgatom a többiek szenvedését.
Nem telik el sok idő, megunom. Már elsütöttem az összes jó szívatást, ami ilyenkor idegesítő, mert lehet baleset, ha leejtik a súlyokat, úgyhogy főleg akkor nyögök valamit, ha lerakják. Így is idegesítő, de ők élvezik. Egy idő után nagyon unalmas plusz megszomjazom. Egész jó ingyen löttyöket lehet itt utántölteni, cukormentesek, de nem érezni rajtuk. Komótosan feltápászkodom és fáradtan elindulok pohárért.
Utam állja valaki. Kékszemű, egész jól néz ki. Nem ismerem, még látásból sem. Vagy közvélemény kutató, vagy fel akar szedni.
- Persze, lökjed
Kérdem felvont szemöldökkel.
- Új vagy? Még nem láttalak itt.
Talán csak a klotyót keresni, bár az ilyeneket sosem értettem, hát ki van írva, nem?
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyCsüt. Jún. 18 2015, 19:42

Ha már úgy alakult, hogy Reeven nélül indultam el az edzőterembe, gondoltam, előbb felmérem kicsit a terepet. Ha a srác itt volna, bizonyára azonnal elkötelezzük magunkat, forró fejjel, mert Reeven előtt semmi sem lehetetlen, ahogy észrevette. Meggyőződésem, időpocsékolásnak venné azt is, amit most csinálok. Nevetek magamban, ahogy eszembe jut az elszánt arca, ahogy nekiment annak a srácnak, amikor jelentkeztünk a Tarzan-filmre. Én azonban nem vagyok ennyire elszánt, azaz elszánt vagyok, de ha már lehet, megválogatom, hova teszem a pénzem.
Jön egy srác, a korábbiakhoz képest egész normálisnak látszik, már ami a testét illeti, mert nincs felfújva, mint egy lufi. Az látszik, hogy foglalkozik magával, hogy ad a külsejére, de nem csak izomból áll (nagyon remélem). Megszólítom, mert a recepsiós kiscsaj csak a körmének mutat érdeklődést, különben is jobb szeretem, ha közvetlen információt kapok, milyen is itt a légkör, hogy mennek a dolgok.
Lazán kezeli, hogy leszólítottam, rögtön azt is kiszúrja, hogy "új" vagyok. Pillanatra elbizonytalanodom, nem hülyeség-e kérdezősködni. Egyszerűbb lett volna eljönni, befizetni egy alkalomra, és kiderült volna, tetszik-e vagy se...
- Itt mindenki mindenkit ismer?- kérdem kapásból, annyira kizökkent a megjegyzése.
Aztán zavartan a nyakamhoz nyúlok, végigsimítok rajta.
- Valóban, még sosem jártam itt. Éppen ezért szeretném megtudni... - (mit is?), - Te gyakran jársz ide? Elégedett vagy a hellyel? - nyögök ki valamit, semmi nem jut eszembe, mit akartam megtudni.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyVas. Jún. 21 2015, 19:57

Szép kék szemű szólít le, talán neki hagynám is magam. Nem vagyok olyan kigyúrt, mint a többiek,de személyes varázsom egyedül nekem van a teremben– és esetleg neki.
- Nagyjából ja
Mivel Egyetem… Néha betéved valami kelekótya csicska, de ők hamar kihullanak.
Tetszik, hogy a srác magához nyúl, szexi. Jó kurva lenne belőle. Nála viszont már nem követem el azt a hibát, mint Bradnél…
- Szűz vagy?
Kérdezem provokatívan, kihívó mosollyal.
- Úgy értem a gyúrásban.
A pimasz mosoly marad.
- Nem, inkább csak gyakran lerángatnak.
Lusta vagyok, nem annyira gyúrós. A testem szálkás, kidolgozott, izmos, de kicsit sincs túlzásba vive, látszik, hogy mozgom, de a lufiktól messze vagyok. Sokan szeretik, de túl sok macera, így tetszem magamnak.
- Hülyéskedni jó. Mármint attól függ mit akarsz. Vannak sokkal állatabb helyek is, ez egy suli. Felszerelt, felszerelt, de ha úgy akarsz kinézni, mint az a nigger ott, akkor öregem inkább ajánlok másik helyet.
Mutatok röhögve az egyik haveromra. Az lufi, az tutkó. A legtöbb haverom gyúr, Tom nem annyira, neki más a szexepilje.
- Viszont, ha csak most kezded és nem vársz csodákat, csak formában tartanád magad, tökéletes. És van ingyen üdítő, cukor nélkül, megkóstolod?
Bökök arrafelé az orrommal. Ha megfordul lecsekkolom hátulról.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzer. Jún. 24 2015, 02:31

Kicsit szét akarok nézni abban az edzőteremben, amit Reev említett. Ha vele jönnék, már ma súlyokat emelgetnénk és futópadoznánk, vagy ki tudja, milyen hülyeségekbe fognánk bele eszetlenül. A srác, akit megszólítok, nem izompacsirta, úgy gondolom, nem fog körberöhögni a kérdéseim miatt. De már az első mondatok után elvesztem a fonalat (az emlékeim is, arra vonatkozóan, amit kérdezni akartam). A kérdésére felkapom a fejem. Jól értettem? Mi köze...?
- Jaaaaa- nyúlik el a szám megkönnyebbülten- Igen, abszolút. - Gyúrás, naná. Mi is jutott eszembe?
A srác meglepően kihívóan néz rám. Kóstolgat? Bármennyire is tűnik úgy, tőle akarok randevút kérni, jobb kérdés nem jut hirtelen eszembe, csak olyan, ami rá vonatkozik.
- Ah- mondom kissé csalódottan. Talán mégsem olyan jó ez a hely. Csak az az egy előnye lenne, hogy olcsó? A srác sem tűnik olyan valakinek, aki nem engedhetne meg magának jobbat. Sőt.
- Hülyéskedni?- rökönyödöm meg kissé; épp nem ez volt az első gondolatom az edzőteremmel kapcsolatban. De amikor egy izomembert mutat, hevesen megrázom a fejem.- Nem, dehogy. Csak normálisan...., mondjuk, mint...- körbenézek, de ő az egyetlen, aki szóba jöhet- te!- Nincs benne semmi túlzás, ahogy az izmai feszülnek, mégis látványos, el tudom képzelni, hogy döglenek utána a lányok. (Talán a fiúk is)
Bólintok egy aprót, jelezve, most kezdem (kezdeném), és elmosolyodom, hogy érti, formában tartanám magam (vagy erősödnék egy hangyányit). Az ingyen üdítő gondolata nem vonz, de nem akarok bunkó lenni.
- Miért ne? - fordulok a megadott irányba. (Épp a hátam mögött van, szinte teljesen ki kellene tekerni a nyakam, ezért fordulok egy fél fordulatot) Hogy közben lecsekkolja a seggem, az az ő dolga. Ha elindul a gép felé, vele tartok.
- Sokat dolgozol azért, hogy így nézz ki? - Ha naponta edzőterembe kell járni, és itt tölteni a fél napot, esélytelenek vagyunk Reevennel. Mi heti 2-3 alkalomról beszéltünk. Röhejes gondolat?
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyHétf. Jún. 29 2015, 16:54




Jó seggek


H
aha, félreértette, élvezkedve vigyorgom, hogy egy percre elsápad, mint kurva a templomban, aztán vele bólogatok. Szűz még, vili.
- Azért ne kenődj el, kezdőknek nem rossz. Mennyire vagy kondiban? Sportolsz valamit?
Attól is függ. Nem akarom én elzavarni, csak őszinte vagyok, vannak jobb helyek. Egyelőre persze jó lesz neki ez is.
- Elkezdeni. Ha nem akarsz úgy kinézni, akkor jó.
Hátra se nézek, viszont tükör sem kell, hogy igazat adjak neki, bólintok. Sokan akarnak úgy kinézni, mint én.
- Világos. Egyébként alkat kérdése is, de ne szarj be, neked megvan az alap. Rá kell kicsit gyúrni és meglesz, sima ügy.
Ha megfordul lecsekkolom hátulról, azt is tudja majd formázni, de így sem rossz, már csak keménységi teszt kéne neki. De nem buzulok, pasikat max. megnézem, ha nem fizetnek. Sokkal drágábban csinálnám, mint nővel. Ravernont most…hagyjuk.
Az ital automaták jók, én mindig teleszlopálom magam, annak ellenére, hogy cukor mentes, baromi finom. Most is veszek egy poharat, töltök magamnak kiviset. Ivás előtt megállok röhögni. Nem gúnyos, ha dicsérnek sosem az. Azzal egyetértek.
- Nem, dehogy. Sokat mozgom gyerekkorom óta, kicsit rá kell gyúrni, hogy legyen izom, de nem vészesen. Lusta vagyok az ilyesmihez.
Vonok vállat, nyílt titok. Nem szeretem megerőltetni magam.
- Szóval gyere nyugodtan, a személyi edző drága és felesleges, de tudok adni tippeket, esetleg.
Jelentem ki váll vonva, nem kerül sokba, igazából semmibe, a kapcsolatok mindig jól jönnek.






Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyKedd Jún. 30 2015, 21:42

Észreveszi a zavarom, ki is nevet, nem bántóan, de nem titkolja. Megkönnyebbülök. Flúgos, mint én, nem vitás. Nem mindenki bírja az effajta humort, és nekem több idő kellett volna, hogy egy idegennel eljussak idáig, de az élet attól szép, hogy nem vagyunk egyformák.
Az elkenődéstól ugyan messze vagyok, a promóciója nem nyűgözött le, miért érdemes ebbe a konditerembe járni. A kérdésére nyíltan válaszolok, nincs ebben semmi rossz.
- Rendszeresen semmit. Biciklizem, napi szinten, de csak a munkám része, nem sportolás. Kosarazok és futok, de azt is rendszertelenül...- vonok vállat. Nem vagyok oda a saját testemtől, bár való igaz, feleslegem nincs.
Örülök, hogy egyezik a véleményünk, és belőlem sem nézte ki, hogy lufi akarok lenni. Szókimondó srác, egyre kevésbé furcsa a stílusa, de bevallom, először meglepett. Figyelmembe ajánlja az italautomatát, együtt megyünk oda, bunkóság lenne elutasítani, amikor ilyen segítőkésznek mutatkozik.
Nem ciki bevallani, hogy tetszetős a másik külseje. Őszinte a szó, amúgy sem vagyok túlzottan szégyenlős, ráadásul a srácról azt feltételezem, nem érti félre. (És érti a viccet, ha arról van szó.) Elnevetem magam, ahogy bevallja, lusta dolgozni az izmain.
- Ezt ne nagyon hangoztasd, rontja az összképet, amit rólad alkotható!- az én véleményem nem sokat számít, de a csajok kevésbé szeretik a lusta srácokat (legalábbis ezt feltételezem). - Sportoltál?- kérdezem. Valószínűsítem, de nem tudom, miféle sportot űzhetett. Bár... akkor miért lusta? Lehet, hogy ráunt a napi edzésekre.
- Ó, köszi, megtisztelsz!- lélegzem fel. Valóban nem gondolkodtam személyi edzőben, de egy kis iránymutatás nem ártana. - Egyenlőre azonban csak felmértem a terepet, és a barátom véleménye is kell...- fordítom oldalra egy kicsit a fejem. Nem akarom felültetni, hogy így lesz, ha Reeven azt mondja a helyre, hogy neki nem tetszik, nem ide akar jönni mégse.
Töltök magamnak egy pohár üdítőt, és mielőtt belekóstolnék, a srác felé emelem.
- Bocs, bunkó vagyok, még be sem mutatkoztam. Josh vagyok.






Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzer. Júl. 01 2015, 22:09




Jó seggek


B
ólintok, tekerni jó lehet annak, aki nem lusta, akkor azért ilyen formás a feneke! Minden össze áll!
- Jól hangzik. Kosarazni én is be-beállok néha. Ha gondolod nyomhatunk egy meccset. Sebaj, arra jó, hogy kinézz valahogy.
Mert egyébként nincs vele baj, ha kis izom kell neki, könnyen tehetünk róla. Elég dugnivaló példány.
Elindulunk az italautomaták felé, imádom az édes ingyen ízt, hiába, majd meg is hívom rá a srácot, haha!
- Jah, az nem izgat, tudja mindenki, aki ismer.
Pont leszarom mindenki véleményét, ezt is tudják és egy idő után elkönyvelték menőnek, rájöttek jó dolog, ha nem stresszel az ember.
- Dehogy. Bár beálltam kosarazni, mint már mondtam. Az elég jó buli szokott lenni. Néha ilyen labdás játékokba, de a focit pl nem csípem, nemtom hogy vagy vele, én nem szeretem, ha lerúgnak. Táncolok, gyerekkorom óta.
Meg néha levisz ide is a fene, de főleg a táncnak köszönhetem ezt, ami az  figyelmét is megragadta.
- Nincs mit
Rántok vállat, gondolom ez egy köszönöm akart lenni. Barát? Hát többen vannak, együtt járnak edzeni, mint a lányok. Beszarok, ez valahol aranyos.
- Oké. Ő akkor jön, ha neked tetszik a hely?
Nézek körül, egyelőre egy helyes (nemtom miért képzelem helyesnek) idegen arcot sem látok.
- Szóval arra, amire nektek kell nem rossz. Meg célszerű lazább közegben kezdeni, aztán max. váltotok.
Meg itt vagyok én is, nem mellesleg. Tölt magának a srác, én is, kiviset, most az esne jól valamiért. Elröhögöm magam, ahogy emeli rám a poharát vagy mi.
- No para, szevasz Josh, én Seth vagyok.
Felhajtom rögtön az enyém, aztán jólesőn lélegzem.
- Na, ízlett?
Kérdem, nem egy üveg bor, de folyadék, az meg kell.





[/color]
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyCsüt. Júl. 02 2015, 21:53

Csak elmosolyodom, hogy azt hiszi, jó tekerni naponta. Mondjuk, már megszoktam, kezdetben azonban nagyon zavaró volt, hogy akkora súly van az első kormányra terhelve. Az egész bicikli stabilitása megváltozott. Nem önfeledt szórakozás, az biztos!
- Hát, jó. Meglátjuk- örülök, hogy ennyire közvetlen, de mi garantálja, hogy tényleg össze fogunk járni kosarazni. Hülye vagyok. Csak rajtunk múlik. Nem is fontos idejárni, mégis kosarazhatunk, ha úgy akarjuk. Miért problémázok?  
Az italautomatához vezet, s közben egyre inkább azt mutatja magáról, mennyire magabiztos. A lustaságot vagy nem veszi komolyan, vagy éppen nem foglalkozik vele, ki mit gondol róla, látszólag nem hatja meg a figyelmeztetésem. Elnevetem magam. Én se vagyok túl merev, de ő? Őrületes!
Kérdezem, sportol-e, máris szimpi, mert nem szereti a focit.
- 22 ember kerget egy labdát, mekkora hülyeség?!- bólogatok, aztán meglepődök, hogy táncol- Komolyan? -A társastánc jut róla eszembe. - Én nem tudok táncolni. Szalagavatóra tanultunk keringőzni, és annyi...- oldódom, beszédes lettem.
Mondja, mutat majd pár trükköt, ne fogadjak edzőt, mert drága.
- Úgy volt, hogy jön ő is, de benyalt valami vírust- húzom el a szám, hogy szar lehet neki, mert betegen nyomja az ágyat- De legalább elmondom neki, milyen a hely. Ezt ajánlották neki az egyetemen. Te is a Francesra jársz?- kérdezem.
- Igen, ezt igaz...- azt nem kötöm az orrára, hogy Reeven szerint így olcsóbb is, ráadásul a testalkata miatt nem akart máris egy menő szalonban kezdeni. Én se mennék a sajátommal.
Kiröhög, hogy bemutatkozom, de mégsem szólíthatom meg, hogy "hé"... Iszik, iszok. A pohárra nézek.
- Azt mondod, cukormentes? Tényleg finom...- szokatlan, mert az édesítőknek van utóíze, ennek meg nincs.
Hülyén bámulok a pohárba. Minden, amit kérdeznék, már olyan dolog, amit a körmét reszelő recepciós is meg tud mondani, és nem akarom feltartani. Mégsem akaródzik elbúcsúzni, mert hozzá több bizalmam van, mint az unott csaj felé.
- Nem tartalak fel? - kérdezem azért, mert ha órára megy vagy egyéb dolga van, inkább magamtól megyek a pokolba, nem úgy, hogy ő küld oda.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyVas. Júl. 05 2015, 16:59




Jó seggek


A
srácnak mintha kétségei lennének, meglátjuk. Vagy összehozzuk a dolgokat, vagy úgy hagyjuk és nem jönnek össze. De b*ni rá, nem erőltetem, elég jó testet láthatok a nap minden percében. De a srác még nem ismer, ha sikerülne neki, fogadok ő is velem akarna lógni. A focira bólogatok, nem vagyok rajongó.
- Baromság mi? Nem vágom hogyan képes ennyire megőrjíteni mindenkit.
Bár szerintem csak a barmokat. Akinek van esze, nem fog gyűlölni valakit csak mert az ellenséges csapatban rúgja. A táncra biccentek, bár nagyon nem a keringős fajtát nyomom.
- Az nem tánc, azok mozdulatok formalitásokba döngölve. A tánc szabadság, spontaneitás, egy érzés. Ha elengeded magad és átadod ennek az érzésnek menni fog. Amit én csinálok, abban nem számolgatjuk az ütemeket.
Bár néha hasznos, de nálam ösztönös.
A haverja nem fog jönni, egy napra csak egy jó segg. Ne is jöjjön, ha nyavalyás, gyűlölök beteg lenni.
- Vigyázz, nehogy elkapd. Aha, hogyne, te nem?
Lehet úgyis jönni, lógtam már itt pár külsőssel, amíg nincs verekedés, nem gáz. Olyat nem hozok, aki kiverné a balhét itt valakivel. Biccentek, kezdjenek csak itt.
- Az.
Ízlik neki, király. Aztán viszont menne, vagy nem tudom.
- Miért tartanál? Megvársz, átöltözöm és jössz velem órára. Már ha érdekel a színészet. Mert ha nem, unni fogod, akkor inkább menj haza. Aztán összeállunk a srácokkal kosarazni, na? Útközben elmondom hogyan kezdjetek, ha meggyógyul a haverod. Nem biztos, hogy itt leszek legközelebb.
Nézek rá. Nem gond bevinni egy-egy embert órára és rám amúgyis tapad mindig valaki, ezt már megszokták. Azoknak rossz, akik még ezen felül jönnének, de aki gyáva úgy megközelíteni, hogy vagyok valakivel nem is érdemes arra, hogy figyelmet szerezzen.
[/color]
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyVas. Júl. 05 2015, 20:10

- Az, baromság!- nevetek. A fociról dumálunk.
Említi, hogy táncol, mondom neki, hogy nem tudok. A társastáncot említem neki; hogy még a keringővel is meggyűlik a bajom. Furcsán néz rám, és elmondja, nem egészen ilyesmire gondol.
- Bocs, nem tudhattam- naiv életemet tekintve nem tudhatom, mire gondol, de nem akarok hülyének kiesni előtte, így nem kérdezek rá. Elvégre táncolhatna az utcán is (azzal ugyan ne sok pénzt lehetne keresni, de ki tudja)?
- Esélyem sincs. Az anyja lakat alatt tartja- nevetve húzom a vállam.
- Nem, én nem járok a suliba. Dolgozok. Csak a haverom jár oda...- nem ő az első, aki azt hiszi, én is egyetemista vagyok.
Iszunk. Az üdítő finom. Bemutatkozunk. A pultos csaj még mindig nem szimpi, de Sethet sem akarom feltartani. Amúgy sem jut eszembe semmi okos kérdés.
- Színészetet tanulsz?- csillan fel a szemem- Nos, oké...- bólintok.
Megvárom, míg átöltözik. Bár nem úgy vagyok öltözve, mint aki el tudna menni kosarazni, az az óra, amire ő siet, érdekes lehet. Ha nem az, egyszerűen lelépek. Úgy tűnik, a srác nem bánná, ha vele tartanék, és azt is felajánlotta, ad néhány tanácsot, hogy érdemes elkezdeni. Bár meglehet, soha többé nem találkozunk, érdekel a véleménye. Nem biztos, hogy ide fogunk járni, és az sem, betartok mindent, amit tanácsol... De az ő véleménye is vélemény. Nincs vesztenivalóm.
Míg átöltözik, megkörnyékezem a pultos kisasszonyt is, kapok tőle néhány prospektust, kérek két jelentkezési lapot, és ezeket belehajtogatom a zsebembe. Aztán visszamegyek az automatához, és iszok még egy pohár lötyit. Zöldet. Kivis.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyPént. Júl. 10 2015, 12:46




Jó seggek


Afociról alkotott véleményünk nagyon egyezik. Mi sem együnk meccsre, az már tuti. Ha nagyon sportolni kell, inkább választom a kosarat, vagy a vízilabdát, de nem nagyon vagyok oda a fanatizmusért. Ha az nem tánc, színészet, vagy szex.
Srác is bocsánatot kéreget, megvonom a vállam, nem szokásom mellre szívni (igazából semmit)
- Nem hát, semmi gond.
A haverja anyján ráncolom a szemöldököm
- Elsős még, kiskorú?
21 alatti srácra gondolok és valamiért egy formás bakfis képe ugrik be. Pedig nem szoktam rászállni a férfiakra, legalábbis tovább nem megyek, csak húzom az agyukat. Pontosítok: ritkábban. Kivételt Felix képez, de ő egészen más szint, kategória.
- Komoly? Már kijártad? 24-nél nem nézel ki többnek. Mit melózol?
Lehet csak passzolta, de okos feje van, talán már végzett. Nekem viszont folytatódik még a magolás, ígyhát szólok, jöjjön el ő is. Belemegy. Közlöm vele, hogy egen azt tanulom és majd felszedem, várjon meg, amíg átöltözöm. Most nem csinálok ügyet belőle, három perc alatt megvan és közben még a mosdót is megjárom. Nem zuhanyzom, nem csináltam semmi izzasztót, a szemem nem melegedett ki a segge bámulásában.
Visszatérek, JOsh nem mászott el, összeszedett egy rakás papírt. Jó is az, szemétnek. Ingre váltottam és farmerre, az edzőcuccom a hátizsákomban lapul.
- Mehetünk. Szóval a lényeg az, hogy minden izomcsoportot hetente kétszer kell edzeni, először a felső testet a has kivételével, ezt az első napon, aztán a második nap kell a hasat és az alsó testet. Az 1. és a 2. nap lehet például a hétfő és a kedd.  Ezután folytatod az első és második nappal csütörtökön és pénteken. A szerda és a hétvége marad a pihenésre.  A következő héten kezdheted előröl a gyúrást, az első napi edzéssel hétfőn, és így tovább.  Klasszikus gyakorlatokkal kell indítani, mint a hajlítások, a különböző típusú nyomások, és egy pár alap gép, a futót mindenképp ajánlom bemelegítésnek. Na vili?
Nézek rá menet közben a suli felé.



Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyPént. Júl. 10 2015, 15:07

A srác nagyon laza. Nem olyannak tűnik, aki bármit mellre szívna. Mondjuk, én sem vagyok ideges típus, de ő még rajtam is túltesz. Eresztek én is, nem tartom magam olyan mereven, bár ezért sokat küzdöttem tiniként, amikor kezdtem nyúlni. Olyan hajlott voltam, mint a kérdőjel, és csak az segített, ha tudatosan odafigyeltem, húzzam ki magam. Azóta viszont nem (vagy csak ritkán) fáj a hátam.
- Elsős, de nem ez a gond. Komoly balesete volt, fél évig kómában volt, most meg elkapta valami vírus- az anyja helyében lehet, hogy én is félteném. Amilyen vékony csontozatú, biztosan nehezebben viseli a fertőzéseket is.
A feltételezésén elnevetem magam, bár lehetne úgy is.
- Nem jártam főiskolára, egyetemre- rántok a vállamon. Nem lehet mindenki diplomás.- Jó szemed van, 24 éves vagyok. És te?- fiatalabbnak saccolom néhány évvel.
- Újságkihordásból élek. Ez az állandó melóm, de próbálgatom a szárnyaim, színészkedek, modellkedek, ha úgy adódik. Egyenlőre csak hobbi, nem csinálom nagyban- teszem hozzá rögtön, mintha ez valamiféle védelmet jelentene.
Azt javasolja, kísérjem el az egyik órájára, addig is dumálhatnánk, s mivel színészetet tanul, nem nehéz rábeszélnie. Gyorsan kész van, el sem pakolok minden papírt, mire átöltözve megérkezik.
- Gyors vagy!- ámulok el. Nekem a 3 perc fogat mosni is kevés.
Hiába vett fel farmert és inget, az izmai így is kidomborodnak, sok csaj meg is fordul utána, ahogy megyünk az egyetem épülete felé. Ő közben magyaráz, mintha jobb témája se lenne, mint az edzés.
- Vili- használom az ő szava járását, bár kételkedni kezdek, heti négy alkalom bele fog-e férni az időmbe. Bár ha mindegy, mikor jövök...
- Mettől meddig van nyitva az edzőterem? -kérdezem, mert ugyan lehet, hogy valamelyik prospektuson rajta van, ezt még nem kérdeztem meg. Mondjuk, nem gondoltam, hogy majd ketté kell választani az edzéseket felső és alsó testre. Máris volt értelme, hogy Seth-tel beszélgetek.
- Miért tartod fontosnak szétválasztani a két testrészt?- csak rá kérdezek. Valószínűleg Reevent is érdekelni fogja.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyKedd Júl. 14 2015, 18:00




Jó seggek


AKissrác veszít a vonzerejéből, valahogy nagyobb poén lett volna kiskorúként. Javíthatatlan vagyok…
- Azta, ez már durva! Hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen?
Kóma, vírus és még nyomi is, de szar! Josh lehet csak szánalomból lóg vele. Többet nem is kérdezek a haverról, nem érdekel.
- Az nem gáz, én is sokat tököltem, mire el tudtam kezdeni, rohadt drága és sokan mondják, hogy nem ér annyit, mint ahogy gondoljuk, főleg a színészet szakirány. Ebben a bizniszben az számít, hogyan tudsz benyalni.
Tom se iskolás típus, a niga, spanyol haverok se, a több olyan ismerősöm van, aki megveti, sőt néha én érzem magam hülyének, hogy járok! Benyalni viszont nem szeretek, persze attól függ kinek, de a rendezők általában vének, büdösek, vagy valami és én a szex művészetszerűségéből nem adok, olyannal megyek el, aki vonz.
- Én 23
23, 24 egykutyafa*a
- Az nem fizethet valami jól
Milyen ócska meló, pff…
- Viszont színészkedsz! Ez de komoly! Akkor pont jó embert találtál meg! A modellkedés is jó, elhiszem, hogy keresnek.
Nézek rajta végig, szakmai, de kissé provokatív tekintettel.
- Szóval király, hogy egy olyan srác is bejön az órára, aki ezt melózza már, tanulhatunk tőled, meg minden.
Így már biztos berángatom a feladatokba. Elindulok átöltözni, gyors vagyok, ha nem vacakolok, tempósan csinálom. Út közben arra figyelek, hogy magyarázzam hogyan tudnak valamit elérni, ha tényleg akarják.
- Reggel héttől kb este kilencig, tízig, bár hétévégén hamarabb bezár, talán már nyolckor.
Ha jól emlékszem…
- Pff, jó kérdés, fingom nincs, nekem így mutatták, hogy hatásosabb és valahol olvastam is, de hogy miért arra nem emlékszem. Neten rákereshetsz.
Én ennyit tudtam, annyira nagyon nem érdekel az edzés, hogy ezzel többet foglalkozzak. Közben közeledünk lassan.
- Voltál már a suliban máskor is?
Felteszem ismeri, de ha kell mutatok neki mosdót, meg ilyesmi.




Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzer. Júl. 15 2015, 18:37

- Nagyon talpraesett srác, majd meglátod!- kicsit bánom, hogy így írtam le Reevent neki, biztos negatív benyomásokat szerzett róla.
A suliról beszélgetünk. Meglepő, milyen véleménnyel van az iskoláról, az oktatásról, (hogy mást ne is említsek)
-Ha a kedvemet akarod elvenni az egésztől, jó úton jársz- felelem, kissé zavartan. Nem így képzeltem előrébb jutni. Még abban sem vagyok bizonyos, többet kívánok elérni a szakmában, mint ahol most tartok. Na jó, a mostanitól azért többet szeretnék.
Az életkorára biccentek, kb ilyesminek képzeltem, bár igazából nincs sok jelentősége.
- Rosszul se, ha azt nézed, napi 2-3 óra alatt letudható az egész- húzom fel a vállam. Persze, megélni kevés, ezért is hajtom az alkalmi melókat, és a casinozás is azért okoz akkora örömet, ha sikeres. Feléled újra az érdeklődése, amikor szóba jön a modellkedés is.
- Bár így volna!- az időmbe beleférne még néhány megbízás. A pénz se jönne rosszul, bár még mindig van spórolt pénzem.
Felnevetek azon, hogy én taníthatnám őket.
- Amatőr vagyok. Mit tanulhatnátok tőlem?- nevetgélek, jóízűen, hitetlenkedve. Picit naívnak tűnik a srác.
Aztán elmegy öltözni, és prospektusokat és jelentkezési lapokat gyűjtök be. A suliba menet az edzésről is szót ejtünk, bár arról, hogy miért kell különválasztani a különböző testtájak edzését nem sokat tudok meg. De majd a neten... Seth is ezt javasolja.
- Hát, csak futólag. Egyszer bent voltam a felvételi irodán, kértem jelentkezési lapot, ilyesmi. De az épületet nem ismerem- erre volt vajon kíváncsi? Vagy hogy belógtam-e máskor is órára?

//Ekkor még nem ismerem Suzyt, Sebastianhoz meg nem szokásom beesni.//

Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyKedd Júl. 28 2015, 11:37

Talpraesett, aha... Nem mondok semmit, ki akar most balhét? A haverja nyilván fontos neki, nem számít, hogy én elkönyveltem nyominak. Biccentek és le van tudva, nem kell többet magyaráznia róla, elveszítem az érdeklődésem.
- Miért? Gondoltál rá, hogy beiratkozz? A legtöbb embernek viszont tök felesleges, a nyalás a lényeg.
Nekem az speciel menne, de hát nem mindig éri meg.
- A legtöbb emberből nem lesz színész, vagy tengődik valami lepukkant lebujban, esteleg hobbiszinten csinálja. A nagyon tehetségeseket elviszik, de azoknak iskola se kell. Viszont én nem bántam meg, többet akarok a szakmáról tudni, mintha amatőr szinten próbálnám és nem voltam alapból valami tehetséges, itt sokat fejlődtem.
Szerintem annak éri meg idejönni, aki bénább, itt kezdenek vele valamit. Engem a tánctudásom miatt vettek fel és mert hangom is van egy kicsi, egyébként holtvágányra futott volna ez a cél. Vele lehet más a helyzet, sok elveszett zseni létezik. Viszont az újságkihordás akkor is baromi gáz.
- Te tudod, ha megélsz
Vonok vállat. Ránézésre népszerűbbnek gondoltam.
- Nem szabad feladni, több helyen is be kell próbálkozni, lehet van olyan ügynökség, ami pont téged keres.
Kicsit búval baszott szegény, lehet nemrég dobták. Az emberek akkor ilyen önbizalomhiányosak…
- Gondoltam van szakmai tapasztalatod, sokan itt még csak most ismerkednek a fogalommal és eddig diák színjátszó körökben játszottak. Amikor bekerültem én is irtó béna voltam, nem volt semmi tapasztalatom, csak az éneklésben, táncban, annyi plusszal, hogy nem féltem a nyilvános szerepléstől. De semmi egyéb…
Nézek rá, lehet hinnem kéne neki és elfogadni, hogy ő is van olyan béna, mint az itt tanulók. Nagyon
úgy beszél… Fura, mert meg szoktam látni a potenciált az emberekben. Tévedtem volna?
Kimegyünk, kezemben van az edző cucc, a suli felé vesszük az irányt, ahá, mégis jelentkezett!
- Nem vettek fel? Akkor a hosszabb úton megyünk, vannak érdekes helyek, wc, menza
Vigyorgok, aztán gyorsan folytatom
- Dedikált képek sztároktól a mi emeletünkön, az elég zajos, folyton folynak az ének, táncórák.
Arrafelé veszem az irányt, van az egésznek egyfajta leírhatatlan feelingje, érezni fogja ő is és sajnálni, hogy nem került be.

Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyPént. Júl. 31 2015, 23:22

A suliról olyan véleményt alkot, hogy legszívesebben tagadnám, de elmondom neki az igazságot.
- Gondoltam rá. De akkor tényleg tök fölösleges, nyalni nem tudok- és nem is vagyok hajlandó, tegyük hozzá. (Valamikor a közeljövőben Felix is hasonló képet rajzol elém, bár ott nem a nyalást emeli ki, hanem, hogy át kell gázolni másokon. Joshua azonban a jellemfejlődésében -még- nem jutott el arra a szintre, hogy ezeket a módszereket alkalmazza, ha érvényesülni akar.)
- Elviszik, hová?- kérdem értetlenül. LA a filmezés fdellegvára, sokan mondják. Több az egy négyzetméterre jutó színészek aránya, mint bárhol máshol a világon.
- Na, akkor mégiscsak ér valamit az a suli!- kissé megkönnyebbülve nevetek fel. Seth maga is belátja, hogy lehet fejlődni.
- Jól megélni kevés, éhenhalni sok- próbálom elhumorizálni egy vállrándítás kíséretében.
- Igen, köszönöm- alap, hogy több helyen is bent vannak a papírjaim, bár hogy nincs elég szakmai tapasztalatom, erősen viszaveti a "megrendeléseimet".
- Na, akkor én is éppen olyan vagyok, mint ti. Minimális szakmai háttér, amatőr színjátszó körök, autodidakta tanulás... És én még táncolni sem tudok! Megtanítasz néhány lépésre?- nem vagyok búval bélelet, ez az igazság.
- Be se adtam a felvételi lapomat. Abban sem voltam biztos akkoriban, hogy a városban maradok- fontosabbnak tűnt munkát találni, és mérlegre tettem fel az életem. Nem mondom, hogy nem alakulhatott volna jobban az életem, de azért nem panaszkodom.
- Még sosem jártam az épület belsejében...- mondom, kisebb áhítattal, ahogy az emelet felé vezet, ahola dicsőséges relikviákat bárki megtekintheti- Valamelyik híresség talán a suli falai között tanult?
A lehetőség, hogy beülhetek egy órára, felvillanyoz. Hogy sztárok képeit nézegethetem a falon, hogy elképzelhetem, ők is itt sétálgattak, ez épület falai között, értékesebbé teszi a szememben az egész
egyetemet.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzomb. Aug. 01 2015, 16:20

Hm, nem biztos, hogy fölösleges.
- Próbáld meg, ha van rá pénzed, ha mákod van lecsaphatnak rád. De ha azok érvényesülnek majd, akik valakik valakijei, vagy értenek a nyaláshoz, ne lepődj meg és sírj a sikerért. Ha tényleg jó vagy, akkor lehet mázlid.
Vonok vállat, ritka az ilyesmi, de még mindig előfordul. Nem én akarom romba dönteni az ambícióit, ennyire genya nem vagyok. Kicsit lesajnálóan nézek igaz, amikor megkérdezi hová viszik az embereket, de rövid ideig tart, nem hiszem, hogy észre veszi. Ha igen, legyen erős, ez az egyik fő tulajdonsága kell legyen egy színésznek.
- Afgán kurvának. Viccelek.  Ez egy kifejezés, úgy értem felfedezik, szerződtetik.
Magyarázom kicsit fáradt hangon.
- Persze! Fejlődni lehet és ha nagyon jó vagy, volt már rá példa, hogy innen ajánlottak be valakit filmekbe.
Biztatom. Most nagyon jó fejnek gondolom magam. A viccén felnevetek, nem elég ambíciózus. Lehetne pedig. Valahogy többet képzeltem a fickóba, de lehet, hogy csak beteges önbizalomhiányban szenved, előfordul.
- Akkor talán hasznos lenne neked a suli. A tánc pedig jól jön, mutatok majd néhány lépést. Óra után?
Igaz, a kosarazást is megígértem a srácoknak, de majd várnak. A nagyok megengedhetik maguknak, hogy késsenek.
- Aha
Nem értem.
- És miért maradtál mégis? Nem itt születtél?
Remélem nem beszariságból, mert akkor jól hátba vágom és adok neki lúzerség elleni gyógyszert.
Elég lelkes miközben megyünk felfelé, kicsit elmosolyodom. Mint egy ötéves, bájos. Elérünk arra a folyosóra, amiről beszéltem és igen…néhány színész valóban itt végzett.
- Néha meghívnak hírességeket az órákra, lehet tőlük kérdezni, olyankor aláírnak valamit és kirakják.
Mutatok egy képre pl nem rég járt itt Robert Downey Jr.

Bökök fejemmel arra, azon az órán én is benn voltam, még szerencse, legalább valakinek voltak jó kérdései. Közben megérkezünk, nekem már messziről köszönnek, én felemelt kézzel intek. Joshra pillantok, hogy jöjjön csak, majd leülünk hátul. Igaz, hogy én általában a figyelem középpontjába kerülök, úgyhogy, ha észrevétlenül akart meglapulni, nincs szerencséje. Azt mindenesetre láthatja, közkedvelt vagyok, szó se róla, nem mindenki bír, de ezek színészek, eljátsszák, annyi eszük pedig van, hogy felfogják, érdemes velem jóban lenni.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyHétf. Aug. 03 2015, 22:52

- Legyen pénzem, legyek valaki valakije, értsek a nyaláshoz, legyek tényleg jó... és akkor esetleg lehet mázlim. Ez jól hangzik!- mondom kissé irónikusan, de nevetek. Na, azért ennyire nem érdekel, hogy színész legyek.
- Úgy érted, anélkül, hogy befejezné a sulit? - ez elég logikátlanul hangzik. Beleölni valaibe egy csomó pénzt, amiből bármikor kiragadhatnak (most az okoktól tekintsünk el), és ha rámunnak, eldobnak, mint valai rongyot, ráadásul a sulit sem fejeztem be. Megéri?
Nem tudom... Valahogy más elképzelésem volt az egészről. Pont a fejlődésre tettem volna a hangsúlyt. De ha olyan szépen fejlődök, miért nem hagyják, hogy befejezzem az iskolát? Sokkal nagyobbat lehetne robbantani, ha már mindenel kész vagyok, és kisujjamban van (elméletileg) az egész tudomány.
- Csak egy példát mondj!- azt hiszem, megnyugtatna, ha volna egy olyan híres ember, aki ezen a módon lett híres. (Annak ellenére, hogy nem törekszem ilyen babérokra)
- Ó, remek, ráérek!- ha megtanít néhány lépésre, már jól járok; hamarosan talán hasznát is vehetném.
A suliról beszélgetve Seth úgy véli, egyszer már jelentkeztem a főiskolára, csak nem vettek fel. Ki kell ábrándítsam.
- Santa Barbarában születtem, innen északra van, másfél órányira. Tavaly nyáron költöztem ide, mert úgy gondoltam, több lehetőségem van dolgozni, tanulni, mintha ott maradok. Viszonylag gyorsan találtam állást, és mellette volt egy csomó szabadidőm, amiben végigjártam az ügynökségeket, és színházakhoz is jelentkeztem, mint amatőr. Kisebb szerepeket már kaptam, és volt egy komolyabb fotózásom is, de amiért maradtam.. .- elég ciki lenne csak Sebastianra fogni, nem?- Lett néhány jó barátom és megismertem egy lányt...- vonom fel a vállam, biztos tudja, hogy megy ez.
Közben beérünk az épületbe, és elvarázsol a hely szelleme; régi fotók a falakon, némelyiket felismerem. Ó, nem is gondoltam volna, hogy Z.Y. is itt tanult! Seth közben R.D.Juniorról beszél. Őrületesen jól utánozza Chaplint, kedvelem a pasast. Kár, hogy problémái vannak az alkohollal és a droggal...
Beérünk az osztályba. Azonnal észrevenni, hogy Seth közkedvelt. Mégis a hátsó sorok egyikében ülünk le (talán rám való tekintettel). Velem nem sokat foglalkoznak, valószínűleg azt hiszik, egy diák vagyok a sok közül, akik csak hébe-hóba járnak be előadásra. Kényelmesen elhelyezkedem, elvégre tisztában vagyok vele, hogy nem lógok ki nagyon és várom, hogy részt vehessek életem első egyetemi előadásán.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyHétf. Aug. 17 2015, 19:59

Én csak realista vagyok, ha ezzel elvettem a kedvét, nem is volt neki igazán.
- Ennek ellenére nem szabad feladni, így válsz igazi hőssé.
Nyomok oda valami biztatót, nehogymár miattam sírja tele a párnát este.
- Előfordul, ha rengeteg nagy színész szaladgál diploma nélkül és olyan kis senkik is, akik valahogy benyalták maguk a központba.
Közlöm a rideg tényeket, ebben nincs logika, sőt azt mondanám mocskos biznisz. Vagy piszok nagy mázlid van, szerencsés vagy, vagy egyéb módon tudsz embereket lekenyerezni. Nekem itt van a szex, de csak ha minden kötél szakad, van bennem erkölcsi tartás, még akkor is, ha ez elsőre nem látszik.
- Hát most nem jut eszembe példa, de válj példává te.
Nézek rá, miért ne? Majd az órán kiderül mennyire tehetséges. Pár lépés kosár előtt nem b*sz oda, biccentek, hogy majd mutatok, az meg jól jön mindenhova.
Jön az életrajz, figyelek, biccentek, itt több a lehetőség.
- Ahá, szóval nem is feltétlen akartál maradni! Vili. Legalább éltél egy kicsit, ott Barbarán gondolom nem pörög annyira a világ.
Ki sem bírnám, halál unalmas lenne és kevés olyan ember, akit érdemes megismerni. Egy lány, hát persze, az emberek nagy ballépése a párkapcsolati dolgok...
- Na és mi van a lánnyal? Megvan még?
Nem mintha annyira vágynék nyáladzásra, de ha azt mondja nem, képzeletben adnék magamnak egy pontot, megintcsak igazam van, felesleges. Én nem tudom Felix is minek tart állandó partnereket... Undorító az az Erik.
Leülünk hátra, bejön a tanár, elcsitul mindenki. Először ilyen szervezési dolgokról magyaráz, megyünk színházlátogatásra, aztán mondja, hogy kezdjük, most egy játékkal. Igazából ez játszós óra.

- Találjatok ki olyan foglalkozásokat, mesterségeket, amik nem léteznek, például lélekszobrász, csillagtüsszentő. Párban fogtok dolgozni, egyikőtök lesz az állásinterjúra jelentkező, másik az állást hirdető. Találjátok ki a kitalált foglalkozást, aztán játszátok el a jelenetet, a termet bátran felhasználhatjátok. Használjátok a kreativitásotokat

- Melyiket akarod? Interjúalany, vagy foglalkoztató?
Nekem hulla mindegy, egész évben részt veszek ezeken. A tanár majd körbejár és véleményt mond. Én természetesen Joshsal leszek párban.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzer. Aug. 19 2015, 00:38

- Egy igazi hőőőőős!- utánzom Jim Carrey-t az Ace Venturából, jól megnyújtva az ő-t. Nevetve rázom a fejem- Leszek akkor inkább tűzoltó- azzal életet is menthetnék, nem?
Seth megfogalmazásában nagyon durván fest a dolog. Bár nem rózsaszín-habos álmaim voltak a főiskolával és a színészettel kapcsolatban, nem erre számítottam. Annyi önértékelésem van, hogy tudjam, nem vagyok kiemelkedően jó; már csak az a kérdés, amit megtanulhatnék, többé tesz-e engem, anélkül, hogy tucatszínészt "nevelnek" belőlem.
- Na persze...- én, mint példa. Ugyan már!
Pár szóban elmesélem neki, hogy is kerültem ide, milyen okból és céllal. Nem eresztem bő lére, nem úgy tűnik, mintha nagyon érdekelné az életem. Különben is, ha barátkozni akar, majd dumálunk egy sör mellett, vgy mit tudom én.
- Santa Barbarában akkor van igazán élet, amikor ellepik a turisták. Általában ez összecseng a nyári hónapokkal, gondolom, mert akkor iskola sincs, és a vásott szülők a vásott gyerekeikkel ilyenkor járják a világot. Amúgy SB sem annyira kisváros..., mondjuk Los Angeleshez képest valóban kicsi- bólintok aprót, valószínűleg Seth is viszonyította valamihez.
- Hát persze, megvan...- hiszen Elee él is virul //Suzyt még nem ismerem// Seth-től valamiért kevésbé szívesen fogadnék el csajozós ötleteket. Rá biztos ragadnak. Olyan srác benyomását kelti, aki tisztában van vele, ő az, aki válogathat, nem őt választják.

Beérünk a suliba, a folyosókon megannyi fénykép a falon..., felületesen beszélgetünk, aztán beérve a terembe, hátul helyezkedünk el. Társadalmi életet él, sok emberrel kommunikál szinte egyszerre, de aztán csend lesz, mert belép az oktató (feltételezhető, hogy az)
Figyelek, kezdetben kevés olyan dolgot hallok, ami érdekelhetne, de aztán jön egy feladat, amit párban kell végezni, és egyértelmű, hogy Seth-tel egy csapat leszünk.
- Várj, először találjunk ki egy foglalkozást- simítok az államra, gondolkodásképp, és valami zagyvaságon töröm a fejem. Sajnos olyan, mint nőimitátor már létező foglalkozás, pedig azt most is el tudtam volna játszani.
- Hajhagyma-ültetvényes, gatyamadzag kötögető, hátsó-fertály feszesítő, ... személyiségfejlesztő kisiparos, cokorka-kostólgató... Mondjál te is hármat!- nem láttam még felcsillani a szemét.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyHétf. Aug. 24 2015, 17:48

A színészkedésénél gyanakodva nézek rá, ez jó volt.
- Te tudsz valamit, nemtom minek szerénykedsz.
Ráncoltatom a szemöldököm.
- Az emberek hihetik, hogy álszerény vagy, az pedig visszás.
Adni kell a közvéleményre, pl sokkal bunkóbb is lehetnék, de hát az érdekek…
- Isten ments, mindig a füstben mászkálni, gondolj bele milyen megterhelő.
Még a levegőt is fáradtan veszem ehhez az elképzeléshez. Nem akartam elkeseríteni, de a gyengék, akik nem bírják az igazságot, nőjenek fel!
- Ha kishitűsködni fogsz, szart se érsz el.
Mondom neki, keményebben, bár álmodozónak se jó lenni, viszont ezzel azt éri el, hogy középszerűnek hat. Van benne valami, de nem elég egy erős kitöréshez. És lehet, hogy nem azért mert nem jó, hanem az önbizalomhiány miatt. Az sok mindenkit visszafog.
Ez a Barbara elég uncsi lehet, bár talán üdülni, vagy pihenni.
- Sok jó kikapcsolódási lehetőség van? És azokat te ki is használtad?
Érdeklődöm, ha már süketelünk, legyen miről. Nekem kicsi lenne, viszont néha kell a nyugodtság, ebbe a pörgésbe könnyű belefáradni.
- Szoktál visszamenni pihenni?
Kérdem, hát egy nő, persze! Azt mondja megvan, ebből azt vonom le, összejöttek, kap egy öblös hátbaveregetést.
- Nem vagyok a párkapcsolatok híve, de tudom, hogy nektek halandóknak ez a perverziótok, úgyhogy gratula!
Nevetek fel, csak viccelek, Istennek nem gondolom magam, félistennek – már más kérdés.

Beérünk az osztályba, a tanár kiossza a feladatot, általában játszunk, nekem kellemes kikapcsolódás. Josh se röhög nagyon, talán élvezni fogja. Kicsit fárasztó ez a fantázia túráztatás, ehhez én nem vagyok elég elvont.
- A hajhagyma –ültetvényes és a hátsó fertály-feszesítő nem rossz. Hármat? Pff, nekem nincs ennyire jó fantáziám… Látótávolság-mérő, kurkászás-felügyelő, lócitrom-terapeuta? Melyik legyen? Válassz.
Nekem a hátsó feles tetszik, de megint tök fárasztó lenne magyarázni a többieknek, hogy Josh nem a pasim, nem, nekem soha nem lesz pasim, csajom se, törődjenek bele. Szóval választhat, akár a sajátjai közül is, nekem teljesen mindegy.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptySzer. Aug. 26 2015, 20:29

Nevetek, ha annyin múlna a siker, hogyan utánzok másokat, nem lenne sok gondom.
- Nem vagyok álszerény. Egészséges önértékeléssel rendelkezem- mondom büszkén. Nyomatékosítva szavaimat, ki is húzom magam.
- Van védőöltözet, oxigénmaszk...- legyintek nevetve. Nem lennék megijedve a feladattól.
Seth szokatlanul nyersen fogalmaz. Nem kenyere a kedveskedés, az már fix. Lényegében jobban kedvelem az effajta embereket, mert sokkal őszintébbek, mint az átlag.
- Ha kishitű leszek, megérdemlem!- mondom. Eszemben sincs kételkedni abban, amit tudok.
Aztán SB-ról kezdünk beszélgetni. Seth nem tűnik nagyon lelkesnek, ami a szülővárosomat illeti, de azért nem olyan porfészek az, mint ahogy képzeli.
- A turizmusból él a város, szezonban mindig pezseg, de állandóan van valami, amit csinálni lehet...- kezdek általánosítani- Egész jó kis város, nem unalmas!- veszem védelmembe, bár igazság szerint nem használtam ki a lehetőségeit. Bár én azt az arcát is szerettem, ahol el lehetett bújni, ha nyugalomra vágytam.
- Nem igazán... Felszámoltam magam mögött mindent, nem köt oda semmi, csak az emlékeim- rántok vállat, jelezve, azoknak sem sok jelentőséget tulajdonítok már.
Akaratlan félrevezetem, így azt hiszi, van barátnőm. Nem számít igazán, hogy tévedésben van, sőt, talán könnyebb is így, átlagos srácnak tűnök, nem valami szerencsétlenségnek. A párkapcsolatnak amúgy is híve vagyok (lennék). Szóval, valahogy mégiscsak érezteti a megvetését, de elviselem.

Bemegyünk a suliba, lelkesen nézelődök, és a teremben is hamarosan feladatot kapunk.
- Lócitrom...- nevetek a markomba. Jó poén. Aztán arra gondolok, hányan fordultak meg Seth után, és igaz, ami igaz, a hátsója valóban formás, ezért aztán úgy hiszem, hitelesen tudná előadni magát (hiszen ő is dolgozik rajta)
- Hm... Legyen a fenék-szakértő. Abban valószínűleg verhetetlen vagy!- kacsintok rá. Ha valaki, ő biztos megmondja a tutit. Ráadásul a stílusa sem mindennapi. Simán el lehetne adni!
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyVas. Szept. 06 2015, 16:52

Nézek rá, kutya legyek, ha ez egészséges önértékelés.
- Ahogy gondolod
Hagyom rá flegmán, nem az én tisztem foglalkozni a fogyatékosságaival, de én még mindig azt mondom, nincs a csávónak elég önbizalma és így éhen fog pusztulni. Nem úgy, ha rám hallgatna! De ha nem kér belőlem, vigye el a fene, megérdemli.
- Az a kényelmetlen vacak! Meg nehogymár még levegőt se tudjak venni oxigénmaszk nélkül, persze ha ez neked tetszik, csináld. Ez csak az én véleményem és azt mindig őszintén elmondom.
- Akkor bizony meg!
Akkor szenvedjen.
- Lehet, hogy igazad van, talán el kéne mennem és akkor meglátnám.
Ravval? Mert ki a francot tudnék rávenni?
- Mert most, hogy így mondod, érdekel ez a Barbara.
De egyedül megterhelő lenne, esetleg szórakozni valakivel és Rav nem mindig ér rá. Szóval meg lehet engem győzni, de általában csak a saját szememnek hiszek. Jól van, bólintok neki, hogy nem köti oda semmi, egészségére.
- Neked nincs kedved leugrani velem?
Kérdezem, mert hátha, legfeljebb nemet mond, nem fog haza vágni. Nem biztos, hogy jó ötlet, de a nigák folyton bulizni akarnának és az fárasztana. Lehet, hogy ő is, de akkor is érdekel ez a Barbara, néha unom, hogy a lustaságom gátat szab ilyeneknek, mint hogy felfedezni a környéket. Rásandítok, mégsem, ő benne lenne a nyugodtabb elfoglaltságban is.

A lócitrom tetszik neki, rávigyorgom. Szeretem, ha tetszetős vagyok.
- Hm, a legjobb választás! Akkor én legyek, aki árulja a seggét, te pedig a fenekekkel foglalkozó munkáltató?
Kérdezem vigyorogva, mert nem világos. Viszont, ha tisztáztuk, akár el is kezdhetjük.

Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) EmptyKedd Szept. 29 2015, 21:13

Mosolygok magamban; hát igen, rajtakapott, tényleg nem vagyok egy beképzelt valaki.
Nevetek, ahogy felhúzza magát, azt hiszem, kezdem megérteni a stílusát (ha egyáltalán lehet azt). Ha mókásan állok neki, és nem veszek mindent magamra, amit mond, egész szórakoztató, azt kell mondjam. Mintha tele lenne iróniával, holott bizonyára komolyan beszél.
- Hát..., van néhány görbe hely, az biztos...- nem hangoztatom, hogy ezeket csak hírből ismerem. Zsenge ifjonc voltam még odahaza, azóta lecsapott néhány válság a Földre, és engem is alakított ez-az.
- Na, ez az!- könyökölök finoman az oldalába. Végre valami lelkesedést vélek hallani a hangjából.
- Oké, akkor erre még visszatérünk!- mondom lelkesebben. Mert miért is ne? Akkor a táncolásnak sem lesz olyan furcsa kinézete. Fogjuk rá: természetes közegébe tesszük a dolgokat.
Igazából nekem mindegy, milyen célból utazok Barbarába. Most egy srácot viszek magammal, nem egy csajt. Ha valaki a sztájára vesz, ám tegye...
//Időben ez még Suzy előtt van, csak hogy el ne felejtsem... Smile //

Kapjuk a feladatot, eleve viccesnek tűnik, főleg, hogy komolytalanul kezdődik az egész, és én vadul bólogatok, hogy legyen csak ő, aki árulja a hátsóhját, hiszen kinézem belőle, hogy jól rázza. Legalább jó napjuk lesz a csajoknak. (Nekem is, mert imádok nevetni) Sethben meg nincs semmiféle gátlás, legalábbis úgy tűnik, mint akit nem lehet zavarba hozni. Már van is néhány ötletem...
- Ja, ja, legyen így..., de meddig mehetek el? - villan a szemem, gondolhatja, hogy csintalanságon agyalok. De ha már fel vagyunk rá hatalmazva, használjuk ki, nem?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az edzőteremben (Joshua és Seth)   Az edzőteremben (Joshua és Seth) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az edzőteremben (Joshua és Seth)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Kipp-kopp Seth kopog (Seth -Eric)
» Seth & Brad
» I'm preying on you tonight - Seth & Felix
» Cáfolatok - Seth-Felix
» A meglepetésbuli (Seth és Amelia)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-