Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Jarek Zuraw EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Jarek Zuraw EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Jarek Zuraw EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Jarek Zuraw EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Jarek Zuraw EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Jarek Zuraw EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Jarek Zuraw EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Jarek Zuraw EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Jarek Zuraw EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Jarek Zuraw EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Jarek Zuraw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jarek Zuraw
Jarek ZurawEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : egyetemista
Hozzászólások száma : 1

Jarek Zuraw Empty
TémanyitásTárgy: Jarek Zuraw   Jarek Zuraw EmptyKedd Május 12 2015, 22:29


Jarek Piotr Zuraw


férfi; 22; Filmművészet; Forgatókönyv és szövegíró; 2. évfolyam

Jarek Zuraw N19jd0

Az álmodozó

"I think I'm gonna lose my mind,
Something deep inside me, I can't give up,
I think I'm gonna lose my mind..."


This is me

Jarek egyszer egy szép nyárias tavaszi napon látta meg a nagyvilágot. Nem ő volt az első a családban, s mint az két évvel később kiderült, nem is az utolsó. Ám ő az egyetlen fiú, így nem csak a kivételezés, de a teher is az ő vállát nyomta. Meg kellett felelnie, főként apja elvárásainak, aki már fiatalon elkezdte bevezetni egy ismeretlen, de érdekes világba. Anyja amerikai származású színésznő, apja lengyel rendező. Elég sokszor megfordult színpadok és kamerák között, a díszletekben bújt el vagy épp a stáb tagjait szórakoztatta történeteivel, amikor már megtanult beszélni persze. Ahogy rájött, milyen szép szavakká lehet alakítani az addig önkéntelenül adott hangokat, kinyílt előtte a világ. Igazi kis csibész volt, akinek nem kellett a tv, sem az újságok, ő könyveket bújt, amint felismerte a betűket és számtalan füzetet írt tele velük, amikhez rajzokat is kreált. Már egészen fiatalon eldöntötte, ő is a filmek világát fogja életcélul választani. A nővére az orvoslás felé nyitott, húgát a zene kötötte le, egyedül Jarek volt az, akit a filmes szakma érdekelt. Nem, nem vágyott a rivalda fénybe, bár többször megkapta apja mellett ücsörögve a széken, hogy ezzel a csinos kis pofikával ott lenne a helye. Ő ahhoz túl félénk és visszahúzódó, neki az iskolában is a könyvek voltak a barátai, a füzete és a ceruzája, majd tolla, ahogy nőtt és nőtt.
Sosem lakott Lengyelországban, pusztán a nyarakat töltötte a nagyszüleinél, rokonoknál. Az apja elvárta tőle a lengyel nyelv használatát, ezért is van az angol beszédében valami furcsa, megmagyarázhatatlan, kivéve, ha valaki rájön, mi az a rejtett akcentus, amivel beszél.
Mikor elég idős lett hozzá, szülei elé állt a nagy ötlettel, ő bizony megpróbálná egyetemi szintekre emelni írói tehetségét. Először félt, nem fogják támogatni, aztán szülei beletörődtek, nem őket követi, de legalább hasonló pályán marad. Így került az egyetemre és jár ide jelenleg is…



Shine on me

Sosem tartozott a feltűnési viszketegségben szenvedő fiatalok közé, az iskolában sem, és otthon is kerülte az ilyesmit. Bár külsőre mindene megvan, ami ahhoz kell, hogy elbűvölje a kamerát, őt a hideg kirázza a gondolattól is, hogy szerepelnie kell. Magas, izmos testalkatú, bár nem mozog többet, mint amennyit feltétlenül muszáj, mégis jó adottságai vannak, apjától örökölhette. Mogyoróbarna szeme és hasonlóan sötétszínű haja tökéletesen passzol arcformájához és kifejezi valódi énjét. Visszahúzódó, csendes típus, igazi művészlélek, aki, ha tehetné, állandóan alkotna. Az írás a mindene, több kisebb és hosszabb irománya is született már az évek során, ezeket azonban csak kevesen ismerik. Az iskolai kötelező feladatokat természetesen bárki elé leteszi, hiszen azokat muszájból írja, egészen másként alkot, ha szabad kezet kap.
Társasági lénynek aligha nevezhető, barátja sem akad túl sok, de, akiket megkedvel azokért bármit megtesz. Néha kell neki valaki, akivel beszélhet, nem utasítja el mások közeledését, de a kisugárzásából adódóan nem sokan mernek arra vállalkozni, hogy csak úgy random leszólítsák. Ha kimozdulós napot tart vagy elengedi magát, szívesen megy a barátaival egy-két sört bedobni, beszélgetni, tehát nem reménytelen eset, csak kell neki egy kis ösztönzés. Könnyen befolyásolható, de elég makacs típus, ha valamit nagyon nem akar, akkor lehetetlen rávenni. Ettől függetlenül végtelenül kedves, mosolyogni is szokott, bárkit meghallgat, nincsenek benne kőbe vésett előítéletek, bár az első benyomás kiemelkedően fontos számára.



Show a little more

Teljesen elmélyültem az írásban. Kizártam a külvilágot, bekapcsoltam az iPodom és random zenéket állítottam össze, hogy az ihlet zavartalanul áramolhasson. Nehéz koncentrálni, összpontosítani egy feladatra, ha körülötted akkora zaj van, hogy a maximum hangerő mellett is hallod beszűrődni a beszélgetéseket. Konkrét szavakat is ki tudtam volna szűrni belőle, ha jobban odafigyelek, de jelenleg minden erőmmel azon voltam, hogy a maradék három oldalt kitöltsem. Hogy miért kellett mindehhez egy metró aluljáró? Mert ebben a témában nem lehet máshol alkotni, azért.
Felpillantottam a füzetből, egy kislány nézett rám vissza. Egy kezét magasra tartotta, hogy az édesanyjáét elérhesse, a másikkal egy agyonszorongatott lila nyuszit tartott úgy, mintha az élete múlna azon, meg tudja-e védeni. Akaratlanul elmosolyodtam, mire két oldalt felkötött szőke copfocskái meglibbentek, ahogy fejét oldalra döntve szuggerált. A nővérem jutott eszembe hirtelen, odavan a gyerekekért. Amelie-vel együtt szokták megcsodálni őket, az aranyos pofijukat, a nagy szemüket. Bennem semmi sem mozdult meg, hiába néztem a kislány arcát, aki rendületlenül engem figyelt. A metrószerelvény érkezése felkavarta a levegőt, a kis copfok ismét megmozdultak és a kislány elfordult, mert az anyja megrántotta a kezét. Néztem, ahogy beszállnak a kocsiba, az ajtó jelez, majd becsukódik mögöttük. Még néhány pillanatig ott tartottam a tekintetem, aztán, ahogy a szerelvény elindult ismét az ölemben lévő papírra pillantottam. Hirtelen ötletként becsuktam a majdnem teleírt füzetet, bele tettem a válltáskámba, felkeltem a földről. Kinyújtóztattam elzsibbadt végtagjaim, aztán lassan elindultam kifelé. Szükségem volt a friss levegőre.



Show a little less

Hű, ez a rész mindig ilyen nehéz? Very Happy Lyn vagyok, régebben Fleurként is tevékenykedtem, főként kisebb szerepeken, általában a gportálon. Valamikor 2005 körül kezdtem el játszani, először chates, Harry Potter világát alapul vevő játékban, majd lassan áttértem a fórumos, hosszabb írásokat igénylő szerepekre. Témát tekintve igazi mindenevő vagyok, szeretem a természetfelettit és az egyszerűbb, valóság alapú játékokat, utóbbiból nekem is van egy, bár elég kis létszámú. Általában, ha játékot keresek a google lesz a barátom, esetleg ismerősöktől kérdezősködöm. Erre az oldalra még régebben akadtam rá, talán pont a jó öreg google segítségével, de akkor nem volt rá elég időm, ami most sem sokat javult, de úgy döntöttem, ideje kipróbálni. Tehát most itt vagyok. Smile



TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
http://ruelf.gportal.hu
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Jarek Zuraw Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jarek Zuraw   Jarek Zuraw EmptyPént. Május 15 2015, 10:08

Elfogadva

Kedves Jarek!

A karakter egyszerűsége ellenére is világos motivációkkal, kerek és azt mondhatom, biztos háttérrel lett megáldva, ez pedig kétségtelenül jól fog jönni ebben az őrült, zavaros világban, ami Hollywoodnak nevezi magát-
Remekül írsz, de szerintem ezzel te magad is tisztában vagy, szóval ahelyett, hogy szaporítanám feleslegesen a szót, engedd meg, hogy köreinkben üdvözöljelek és számos kellemes játékélményt kívánjak.
Na sipirc játszani!



Nyilvántartás és avatarfoglaló
Karaktertabló
Kollégiumi házirend és beosztás / Albérlet, saját lakás
Felelős tisztségek

Vissza az elejére Go down
 

Jarek Zuraw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Meseszereplők karakterlapjai-