Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon   Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptyKedd Május 05 2015, 09:19

- Ebben igaza van, Mr. Woo. Én sem akarom mentegetni azokat, akik ennyire felszínesek. Egyébként viszont ez a megkülönböztetés nálunk is él. Aki ausztrál vagy angol, azt itt is megkülönböztetik, és Angliában is az amerikaiakat. Mindig lesznek olyanok, akik ezt fontosnak tartják majd, mert ez az, amit még fel tudnak fogni. Ez is a filozófia része. Mindenkinek szüksége van arra, hogy meghatározza saját magát. Akinek belül nincs elég tartása, üres, felszínes, az csak másokhoz képest tudja ezt megtenni. Aki pedig tele van félelemmel, az a saját maga meghatározását csak másoktól való elkülönülésben tudja elképzelni. Ez az egyik alapja a rasszizmusnak.
Noha én nem gazán vagyok érintett nemzetiségi témában, engem a szemüvegem meg az esetlenségem miatt rekesztettek ki. Ez sem volt kellemes, és felnyitotta a szemem sok mindenre. Az egyik nagy megkönnyebbülést és felszabadulást hozta nekem az, amikor az olvasmányaim kapcsán megértettem, hogy azok, akik engem piszkálnak igazából saját gyengeségüket próbálják ezzel leplezni. Innentől könnyebb volt megvédenem magam valamivel.
- Ez engem is érdekel, és ajánlónak is jó lesz. Akkor várom e-amilban az ismertetőt. Nem kell hosszúnak lennie, csak egy kis könyvajánló. Akkor most már tényleg nem tartom fel tovább.
Újfent felkelek, és az előszoba felé tartok, hogy cipőbe bújjak.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon   Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon - Page 2 EmptyKedd Május 05 2015, 09:34

Biccentek egy újabbat, egyetértek vele, részben. Jobban belemélyedni meg nem szeretnék. Nem látom értelmét. Egyébként is jobb lenne más témáról beszélni. Kezdünk megint számomra érzékeny területek köré evezni. Szerencsére azonban úgy látszik ő is elégnek érzi a témát s csak az ötösért kíván még tesztelni. El is buknék rajta, ha szigorúan venné, az ajánlott olvasmányokat. A magam részéről viszont úgy érzem, egész jól kivágom magam. A feladat is egyszerű néhány perc alatt elvégezhető. Szerintem nem lesz gond.
- Rendben. Meg lesz - felelem még egyszer utoljára. Aztán ahogy feláll, én Noah Joonra pillantok, aki a jelek szerint elaludt. Meglep, nem szokott ilyenkor még szundizni és valószínűleg teljesen felborítja majd a napirendem, mégsincs szívem felébreszteni. Megsimítom újra az arcát, aztán felállok én is, hogy kikísérjem a tanárt. Amint felveszi a cipőjét kezet nyújtok ismét.
- Köszönöm. Azt is, hogy idefáradt - mondom újra, mert hiába mondta, hogy ez a praktikus. Rajta kívül senki nem tenné ezt meg. Én is furcsálltam, de persze örültem is neki. S ha nem is indult tökéletesen, azt hiszem egész jól végződött. A félévem úgy mond, meg van, a kreditekkel együtt. Már csak a vizsgák vannak hátra és meg lesz a diploma is. Mind a kettő. Már épp ideje volt.
- Viszlát! - köszönök el, amikor kilép. Majd bezárom mögötte az ajtót és visszamegyek, hogy elpakoljak és folytassam a napot. Elsőnek megírom a könyvismertetőt és elküldöm neki, még mielőtt elfelejtődik.

//köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
 

Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Men's Day - Zin, Noah Joon && Seby
» Bevásárlás - Amy és Zin + Noah Joon
» To be or not to be... or something like that - David and Chris
» Pie wars || Chris & Callie
» Vizsga darab Daniel~Lana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-