Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
kávézó - Sarah && Nora EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
kávézó - Sarah && Nora EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
kávézó - Sarah && Nora EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
kávézó - Sarah && Nora EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
kávézó - Sarah && Nora EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
kávézó - Sarah && Nora EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
kávézó - Sarah && Nora EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
kávézó - Sarah && Nora EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
kávézó - Sarah && Nora EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
kávézó - Sarah && Nora EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 kávézó - Sarah && Nora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyHétf. Márc. 30 2015, 16:01

Sarah && Nora Zoey

Késésben vagyok, mint mindig. Nem tudom mi ütött belém, de egyszerűen nem tudok arra figyelni, hogy mindig, mindenhová pontosan megérkezzek. Általában elkések az előadásaimról is, amelyeken ott kellene lennem, már ha ráveszem magam, hogy egyáltalán bemenjek. Nem lesz így jó vége és ha Louis is erről tudomást szerez biztosan kinyír. Nem kellett volna erre az egyetemre jönnöm, ahol a bátyám is tanul, félek, hogy mindig figyel engem, minden lépésemet nyilvántartja, de ez beteges gondolat, mert jól tudom, hogy nincs így.
Sietős léptekkel rohanok a kijelölt kávézó felé és dobok egy gyors sms- t Sarah- nak, miszerint késni fogok.
Sarah az első ember, akivel itt megismerkedtem és fura, de rögtön jól kijöttünk egymással. És hogy ez miért nem megszokott? Mert rólam van szó, nehezen jövök ki más emberekkel, de próbálom lerombolni a korlátaim, hogy minden jó legyen a jövőben.
Percek telnek el, mire már menni is alig bírok, fáj a lábam, a könyvek súlya húzza le a vállam és alig kapok levegőt. Hihetetlenül rosszul érzem magam, de már nem sok van hátra, hogy megérkezzem az úti célomhoz.
Mikor beérek a kávézóba megpillantom Sarah- t, aki már Isten tudja mióta várakozik rám. Megkerülöm az asztalokat és leülök mellé.
- Szia, annyira sajnálom... megint! - mondom neki bűnbánó arccal és közben előveszem a könyveim a táskámból, aminek az alján egy doboz cigi díszeleg. Remélem kicsit később lesz alkalmam kimenni rágyújtani két lecke átvétele között. Már most nincs kedvem tanulni. Akkor mi lesz még ezután?
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyHétf. Márc. 30 2015, 20:51

Mikor Zoey megdobott egy SMS-sel, hogy tanuljunk együtt a kedvenc kis kávézónkban, rögtön tudtam hogy tanulni azt nem fogunk (vagy alig) de legalább trécselünk egy jót. Igazából rám fér, mert mióta volt az a vitám Daviddel eléggé sok mindenen elgondolkodtam. De eszembe jutott James is, Zoey kapcsán... valahogy meg kéne győznöm a barátnőmet, hogy ez nem jó, lásd drága Öcsém, aki tiszta lökött most. Ahh, na mindegy. Persze újabb sms miután már hamarabb ott vagyok és helyet foglalok a kedvenc zugunkban, ahol kényelmes karosszékek vannak: Késem.
Igazából nem lep meg, 10-ből kilencszer később esik be, tehát legalább olyan jó aránnyal, mint a fogorvosok ajánlása egynémely fogkrémre.
Épp a körmöm reszelgetem, mert voltam olyan szerencsétlen hogy beszakadjon kissé (nem értem, hogy hogy, mikor rövid a zongora miatt) de ezzel ügyködöm, nem is kell felnéznem, a zihálásból tudom, Zoey beesett.
-Már számolok a késéseddel, nyugi! Zuttyanj le. Megint mi tartott fel? Vagy inkább ki? Mondd hogy valami helyes srác, akkor megbocsátok. - Somolygok rá, bár ha azt mondja a tanár szívózott az detto elfogadott.
-Na mesélj, volt valami izgi? Legalább szusszansz egyet a magolás előtt. Milyenek a szobatársaid, akartam kérdezni... remélem nem Monát kaptad, róla hallottam egy két rém-hírt.. - Nézek rá aggódva, én tökéletesen el vagyok Breevel, remek csajszi, talán ezért sem akarok albérletet, mert jól kijövünk.
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyPént. Ápr. 03 2015, 15:35

Sarah && Zoey

Biztosra veszem, hogy Sarah már megszokta, hogy általában elkések. Sajnos az utóbbi időben egyre jobban igaz rám az, hogy mindenhova figyelek csak arra nem, amire kell. Szeretném, ha ez nem így lenne, mert hiába gondolom úgy, hogy meg kell változnom ezt a tulajdonságom nem szeretném eltorzítani. Anyám szerint teljesen kikeltem magamból, habár nem sűrűn találkoztunk, mióta idejárok és ennyi idő alatt szerintem ezt korai lenne így kikiáltani. Aztán meg Lui az, akivel napi szinten tartom a kapcsolatot a családból Ő meg még nem állt nekem emiatt és szerintem nem is fog. Mondjuk, ha jobban belegondolok talán mégis édesanyánknak van igaza.
- Igazából csak elnéztem az időt, fogalmam sincs mi van velem - nevetem el magam. Szeretném, ha egy helyes srác tartott volna fel. Konkrétan egy helyes srácra gondolok, de ezúttal nem vele voltam. Nem nagyon akarom Sarah előtt felemlegetni Jamest, mert tudom, hogy nem bírja és ismerem már annyira újdonsült legjobb barátnőmet, hogy tudjam, hogyan áll a pasikhoz.
- Milyen rémhírt hallottál róla? - kérdezem mosolyogva kissé előre dőlve a székben. Könyökömet nem túl illő módon az asztalnak támasztom és kíváncsian fülelek, hátha hallok valami szaftos pletykát, ami felkelti az érdeklődésemet.
- Hallod majd menjünk már ki cigizni - mondom neki szinte már könyörgő hangon. Majd' kiszakad a tüdőm, már vagy két napja nem gyújtottam rá, mert a koliban nem merek. Félek, hogy a bátyám meg tudja és biztosan nem örülne neki.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyPént. Ápr. 03 2015, 23:49

Zoey késik, de én nem vagyok kétségbeesős fajta, főleg hogy tudom, hogy úgy is beesik záros határidőm belül és lám, nem tévedek.
-Itt a tavasz, akkor mindenki bezsong, nincs gáz, nyugi! - Mosolygok rá, jelezve nekem nem probléma. Ráérek, nem tettem délutánra semmit, csak őt.
-Ahh, mit nem? Ő a helyi menő nőci aztán aki számára nem menő... nos, simán rászállhat. Legalábbis ezt rebesgetik, de csak most van egyetlen közös órám vele, csak annyit látok egyelőre, hogy tényleg elég erős karizmája van. Na mindegy, szóval csak nem akartam hogy bárki céltáblája legyél. - Mosolygok, mert remélem nem vált azzá, elég baja van így is, nem hiányzik egy ilyen Miss a nyakába.
-Oksa. Nem mertél idefele mert többet késtél volna mi? - Somolygok rá. Nem vagyok nagy cigis, de ha olyanom van, elszívok egy-egy szálat. David persze nem tudja, de jobb is így.
-Tényleg, mi van a tesóddal? Beszélgettek a végén, vagy inkább függetlenebb akarsz lenni és minimalizálod a találkák számát? - Az elején mondta, aggódik hogy majd megregulázza őt esetleg, de mi, idősebb tesók már csak ilyenek vagyunk, lássuk be. David is hanyagolná a prédikációim, pedig valakinek kicsit észhez kell térítenie, én mondom.
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptySzer. Ápr. 08 2015, 12:43

Sarah && Zoey

Régebben senki sem szólított a második nevemen, amit mindig is jobban szerettem, mint a Norát, de mióta itt vagyok mániám lett mindenkinek Zoeyként bemutatkozni. Ha már az is a nevem, miért ne használhatnám, főleg ha még tetszik is?
- Ne is mondd, hallod, de utálom én a tavaszt - nevetek fel. - Nem tudod eldönteni, hogy jó- e az idő, vagy nem, mit vegyél fel meg ilyenek, sosem szerettem - forgatom meg a szemeim. A múltkor is mikor a bátyámmal találkoztam rám erőltetett egy kardigánt, mikor én nem éreztem úgy, hogy szükségem lenne rá. A derekamra kötötte és úgy kellett járkálnom a városban. Nem éppen ez volt a legkényelmesebb megoldás számomra.
- Nagyszerű, szólhattál volna hamarabb is. Tudod Sarah, ez a Mona a szobatársam. Igazából nekem teljesen mindegy is volt, hogy kihez kerülök, de egy ilyen méhkirálynőt még nekem is nehéz lesz kibírnom - húzom el a számat féloldalasan, de most már mindegy. Egy olyan lánnyal kerültem egy szobába, akit valószínűleg minimum annyira fogok utálni, mint a tavaszt. - De még rajtunk kívül van ott egy másik csaj is, Michelle. Hosszú szőke haj, vastag szemöldök... - kezdem el magyarázni és teljes személyleírást adok a csajról, hátha róla is tud pár infóval szolgálni nekem.
- Igazából nem a késés miatt nem gyújtottam rá, hanem mert ott van bennem a félelem, hogy Lui meglát és akkor kiherél, még ha az biológiailag lehetetlen is - rántom meg a vállam és már olyan szinten pang a tüdőm, hogy alig várom, hogy kimehessek rágyújtani. Kiveszem a táskám mélyéről a doboz cigarettát és kiteszem az asztalra.
- Beszélgetünk persze, de nem lógunk együtt sülve - főve - rántom meg a vállam. Semmi bajom Luluval, de már nem függök úgy tőle, mint az általánosban és főként a gimiben is tettem.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyPént. Ápr. 10 2015, 22:15

-Az csak egy dolog, hogy nehéz passzentosan felöltözni a lagymatag időhöz, de mindenki bekattan, hogy végre elhagyható a pulcsi meg a garbó... komolyan, mintha bolondokháza lenne... főleg a fiúk kattannak meg. - Mosolygok, ilyenkor felbátorodnak és úton útfélen randit kérnek... de ha az ember lánya válogatós, akkor ez nem áldás. Bár Zoey hátha valami normálisba akad és elfelejti azt a James-t... jó lenne.
-Igen? Basszus... - Szívom a fogam Mona kapcsán aztán. - Asszem végzős, szóval reméljük nem marad MA-n és fellélegezhetsz. - Sóhajtom, annyira lekötött David meg a hülyeségek amiket mondott, hogy ki is ment a fejemből hogy hamarabb rákérdezzek. - De hátha nem szívózik veled, elvégre egy légtérben laktok, ennyi esze csak van. - Legalábbis remélem, hogy a közvetlen környezetét hagyja.
-Őt nem ismerem. Jó fej? - Hátha legalább ő készségesebb lesz. Azért nem árt ha jóban van az ember a szobatársakkal, legalább eggyel. Én rohadt mázlista vagyok Breevel.
-Nem egészséges ez tény, de a benzingőz is egészségtelen, szóval... egy pár szál cigi nem a világ vége, amíg nem az van, hogy le sem bírod tenni és folyton lóg a szádból. Szerintem ezt simán el lehet neki magyarázni. Vagy nem? - Nem ismerem Louist.
-Persze, fura is lenne, én sem vagyok mindig Daviddel. Csak arra értem, megtaláltátok-e a közös hangot, újra, meg ilyenek. - Vonok most én is vállat, mert sok dolog miatt aggodalmaskodik Louis kapcsán és nem teljesen értem miért.
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyKedd Ápr. 14 2015, 16:01

Sarah && Zoey

- Jaj ezek a fiúk! - mondom nevetve. Talán nem ismerem olyan régóta Sarah- t, de ennyi idő is elég volt ahhoz, hogy rájöjjek a fiúk terén eléggé válogatós. Talán nem is a legjobb szó rá, de egyszerűen nem tudom, hogy mivel is kellene jellemeznem. Ő tipikusan az a lány az én szememben, akit nem tekintek jó kislánynak, de rossznak sem, Ő az a párhuzam, amilyenné válnom kellene, de nem sikerül.
- Igen - sóhajtok lemondóan. Nem vagyok túl boldog amiatt, hogy Monát kaptam, főleg, hogy megtudom ezeket az információkat róla, amiket Sarah közöl velem. - Nagyon remélem, hogy lelép és kapok valaki normálisat, eddig igazából csak örültem neki, hogy nem kell egyedül aludnom, de a hallottak alapján inkább pusztulnék bele a saját gondolataimba - húzom el a számat. Nagyon reménykedem, hogy legalább velem normális lesz Mona. Elvégre nem kellene megkeseríteni a még együtt töltött időnket, nemde?
- Hát biztos - rántom meg a vállam. - Még nem ismerem.
- Nem tudom, Sarah, félek, hogy csalódna bennem, már nem az a kislány vagyok, amilyennek a családom megismert. Változtam és ráadásul rengeteget, illetve drasztikusan is mondhatni - húzom el a számat a mai napon már sokadjára. Nem szeretem ezt a témát és nem is akarok erről beszélni akármennyire is megbízom az újdonsült legjobb barátnőmben. - Valamennyire meg. Apropó David, üdvözlöm, majd add át neki - mondom mosolyogva. Még nem ismerem Sarah testvérét, de már rengeteget hallottam róla, de biztosra veszem, hogy Ő is ugyanígy van Luival.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyPént. Ápr. 17 2015, 21:19

-De neeem? Katasztrófa... A legtöbb srác amúgy is tiszta zizzent, de ilyenkor.. - Kéne valami normálisat találni, valami aranyos de férfias egyént, akinek jó a humora, meg nem nyomulós csak udvarlós. Valami érettebbet, mert a srácok az egyetemen olyan komolytalanok... ahh... minden bajom van velük.
-Hát figyuzz, annyi előnye van, hogy gondolom az ilyen lányok folyton mindenbe belefolynak, meg tudják a pletykákat, meg mindenféle hasznos belső infót, szóval csípj el minél több mindent amit tud a csaj, legalább lesz valami hasznod is abból hogy ott lakik veled! - Ennyire simán ki lehet használni azt a csajt, lefogadom fordított helyzetben a másik nem teketóriázna.
-Reménykedjünk. Majd mesélj róla! - Érdekel kikkel lakik, milyen lesz az élete az egyetem flórájában és faunájában...
-Jó, változtál de attól még Zoey maradtál, szóval... az én öcsém is sok baromságot és szemétséget csinált, de ki nem? Ha csalódtam is, attól még ugyan úgy szeretem és vágyom a boldogságát, szerintem a te tesód is így van vele. - Nem tudhatom, tökre magamból indultam ki.
-Átadom, persze. Bár mostanában elég morci nem tudom mi van vele... - Csóválom a fejem. - Na gyere te kis függő, szívjunk el egy szállal! Aztán kérjünk valami fincsi löttyöt! - Jah hogy tanulni jöttünk? Nos... ejj ráérünk arra még!
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyKedd Ápr. 21 2015, 15:16

Sarah && Zoey

- Egyik srác sem tökéletes, mind csak dugni akar – mondom ki őszintén. Mostanában, ami a szívemen, az a számon. Egyáltalán nem bízom meg James- ben sem, azt sem tudom, hogy őszinték- e a szándékai és szaladnom sem kellene utána, de mindig én vagyok az, aki felkeresi. Szánalmas.
- Ebben teljesen igazad van – mosolyodom el mindent tudóan. – Az előnyömre fog válni, ebben már most biztos vagyok. Mondjuk, nem szeretek kihasználni embereket, de ezt még a későbbiekben majd az előnyömre is fordíthatom.
- Te leszel az első, akinek mesélni fogok, tudod jól – mosolygok rá Sarah- ra.
- Lehet, de attól még félek elmondani neki sok dolgot, amiket csináltam eddig. Te nem félnél a helyemben? Oké, mondjuk, vannak dolgok, amiket tényleg nem kell tudnia, de azért nem bánnám, ha rá tudnék gyújtani előtte – mondom kissé elgondolkozva. Elmélyülve a gondolataimban megannyi emlékkép cikázik előttem az elmúlt egy hónapból és ezeknek a nagy részének köze van egy James nevű fiúhoz.
- Biztos megjött neki – intem le ennyivel a dolgot. Igazából az fizikailag lehetetlen, mivel egy felnőtt férfiről van szó, de sokszor könnyebb elviccelni, mint foglalkozni a komoly problémákkal. – Éppenséggel függő még nem vagyok, de egy ilyen ajánlatot vétek lenne visszautasítani – nevetem el magam, majd megfogom a doboz cigit és elindulok ki az ajtón. Kiérve megkínálom Sarah- t, míg a számba veszek egy szálat.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyVas. Május 03 2015, 22:46

-Na ez az... amelyik nem, az meg életképtelen és nem bírnád vele hosszútávon... Ah. De nekem az a bajom hogy a java éretlen. Nekem valami komolyabb kéne, de mégsem olyan idős, mert hát... nem bírom ha nagyon idős egy pasi, ez van. - Vonok vállat, de igaza van. Én csak úgy nem fekszem le senkivel, az is tuti. Ha csak a testem kell neki, az rég rossz.
-De ez nem kihasználás, csak szemfülesség! Meg ennyi jár, ha már egy ilyen nőszemély a szobatársad nem? - Mosolygok cinkosabban.
-Tiszta megtisztelve érzem magam! - Nevetek kicsit, de amúgy jól esik, hogy én vagyok az első számú pletyipartnere. Kölcsönös ugyan is.
-Hmm, nem kell mindent tudnia. De komolyan, az embernek kellenek titkok, személyes dolgok. Persze ha valami fontos akkor jó ha tudja, de... a cigi szerintem olyan dolog, hogy na bumm. Rengetegen dohányoznak. Amíg nem ázott-dohány szagú a szád a nap huszonnégy órájában, szerintem nem gáz. - Volt olyan csaj ismerősöm, akinek durva volt a szájszaga a sok bagótól, de Zoey ettől még messze van.
-Hah, lehet... de kajakra, szerintem a fiúknál is megvan ez a hangulati hullámzás, csak nekik nincs testi jele, csak szimplán kijön rajtuk a hiszti! - Nevetek, mert nem csak Daviden láttam ezt, más fiúknál is tapasztaltam hogy havonta egy időre meghülyülnek.
Kimegyünk, mosolyogva elfogadom a cigit, meg ha ad tüzet azt is mert én nem hordok magamnál, megköszönöm őket.
-Amúgy hogy szoktál rá? Valami bulin és rájöttél ízlik? - Kérdezgetem, mert azt tudom a kezdetektől hogy dohányzik de hogy mióta, meg hogy szokott rá... ilyenket még nem derítettem ki.
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyHétf. Május 04 2015, 21:09

Sarah && Zoey

- Én azt utálom, ha valaki már pár évvel idősebb és állandóan azt kell hallgatnom, ha valamit vétek ellene, hogy ’hát igen, mást sem vártam egy tizennyolc évestől’. A fiúk nagy része meg tényleg éretlen és nem tudunk velük mit kezdeni. Jaj Sarah, úgysem lesz jó nekünk senki ezekkel az elvárásokkal – nevetek fel hangosan kínomban. Már – már szinte lemondóan beszélek, ha a férfiakról van szó, pedig nem kellene.
- Igazad van! Lehet, még én fogok a legjobban járni így. Neked ki is a szobatársad? Tudom, hogy már százszor elmondtad, de mindig elfelejtem, annyi nevet kellett megjegyeznem az elmúlt egy hónapban, hogy mindet elfelejtem – mentegetőzök, majd kínosan nevetek fel.
- Volt egy tanárom a gimiben, bírtam nagyon a nőcit és ez kölcsönös volt. Szünetekben is mindig jött oda magyarázni nekem, de basszus olyan büdös cigi szagú volt mindig a szája, hogy a mai napig kísért az emlékkép, mindenegyes alkalommal azt hittem, hogy ott helyben kidőlök – magyarázok erősen gesztikulálva. Sok emlékem van a középiskolából, amik viccesek, de némely szomorú is. Általában egyedül róttam a suli folyosóit, de az egyetemen ez már kezd másként lenni. Vátozott a hely és én is, az idő meg egyre csak múlik.
- Mi legalább sokszor hisztizünk keveset, ami szerintem tökre kibírható, de ha a fiúkra rájön, nem lehet a közelükben meglenni, valami szörnyűek. Ezt már csak tudom, van egy bátyám és egy öcsém is, nem a legszerencsésebb kombináció, de imádom őket. – Sarah közelében mindig lepcsesebb vagyok, mint egyébként. Bírnék neki magyarázni a nap mind a huszonnégy órájában, ha lehetne.
- Aha, egy buliban, aztán másnap egész nap pangott a tüdőm egy szál cigaretta után – nevetek fel kínosan, majd odagyújtom a gyújtót Sarah- nak, elvégre cigizni jöttünk ki, nem akarok, hogy Augustus Watersöset játszunk. Ez nem metafora, ez dohányzás.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyVas. Május 17 2015, 21:59

-Na igen, cseppet sem egyszerű, de Zoey... muszáj nyitott szemmel járnunk, mert hátha mégis rátalálunk egy igazán rendes, érett palira! Nem kell hogy szőke legyen, meg kék szemű... bár lehetne kék szeme, az szép... na szóval csak találunk, hinni kell benne. A többi hülyét meg elhajtani, ennyi. - Nevetek, muszáj pozitívan hozzáállni mert különben annyi. Nem akarok agglány maradni, jaj!
-Segáz. Bree, tudod a HÖK elnök csajszi. Meg a rádióban is hallhatod, az egyik műsor az övé. Amúgy nekem mondod? Az övét is azért jegyeztem meg, mert mindenhova felírtam. Komolyan mondom, ha valaki látná a füzeteim azt hinné belezúgtam, pedig csak nagyon nem bírtam megjegyezni... meg én is mindenkit keverek, örülök ha megjegyzem. Általában magamban mondogatom mint valami hülye... - Nevetek, mert Zoey sem ment elsőre, lehet emlékszik hogy párszor véletlen máshogy szólítottam, nem direkt, csak tényleg pocsék a névmemóriám, egy aranyhal jobban megjegyzi mint én.
-Ugye? Az elég undi, azért mondom, amíg nem süllyedünk oda, addig nincs gáz! - Nevetek, hogy elmutogatta az esetet a tanárnőjével.
-Miért sokat hisztiznek? Mondjuk David is elég duli-fuli olyankor, nem is értem, és rám mondja hogy hisztis vagyok, érted, pedig ő sokkal nyafogósabb, komolyan. - Kuncogok, Zoeyval könnyű egy hullámhosszon lennem, mintha régóta ismerném, olyan mikor vele vagyok.
-Áh, detto, bár én annyira nem kívántam, inkább szomjas voltam. Tényleg... találkozom még azzal a James srcáccal? - Gyújtom meg a cigit miután megköszöntem a gyújtót és kifújom a füstöt magam elé, de érezheti szeretném azt hallani: "Azzal az idiótával? Rég nem, nem is akarok". De jobb leellenőrizni a kisasszonyt, hogy keressen valami értelmes palit, ne ezt a Jameit. A neve sem tetszik! Na jó ez nem igaz, de a srác nagyon a bögyömben van!
//Bocsi >.< bocsi >.< //
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyHétf. Május 25 2015, 18:59

Sarah && Zoey

- Teljesen igazad van, Sarah. Mondjuk én nagyon örülnék, ha szőke lenne és kék a szeme! – nevetek fel hangosan. - De tényleg amúgy nem a külső számít, ám azért nézzen ki valahogy azaz illető, akivel már összeállok. A lényeg, hogy lehessen vele beszélni, vitázni, legyen önálló véleménye és ne legyen papucs. Hű, nagyok az elvárásaim, mi? - húzom el a számat féloldalasan.
- Ezek szerint nemcsak nekem van ilyen szar névmemóriám. A legtöbbször már csak kínosan nézelődöm jobbra- balra, mikor nem jut eszembe annak a neve, akivel éppen beszélek. A múltkor is simán Desiree- nek szólítottam egy Destiny nevű csajt. A lényeg, hogy hasonlít egymáshoz a két név, így gyorsba kivágtam magam– magyarázom bőszen. Szeretek mindent megosztani Sarah- val, ami velem történik. Ugyan nemrég ismertem meg, de máris úgy érzem, hogy úgy ismer, mint a saját tenyerét.
- Az undi dolgokról jut eszembe, majd mikor rendelünk juttasd eszembe, hogy ne rendeljek semmit, mert jelen pillanatban egy korty valamitől is rosszul leszek. Nem tudom mi van velem mostanában ilyen téren.– Rántom meg a vállam lazán.
- A férfiak annyira képmutatóak tudnak lenni, hogy az valami hihetetlen! Most csak gondolj bele, hogy mit le nem művelnek, mikor betegek vagy van valami aprócska bajuk. Bezzeg, mikor velünk van valami! Még akkor is ugyanúgy meg kell állnunk két lábon és nem lazsálni, mert nem lesz jó vége – sóhajtozok. Három fiúval nőttem fel, én már csak tudom milyen ez az egész. Nehéz egyedüli lánygyermeknek lenni, de azért egy szavam sem lehet panaszra.
- Hát még biztos fogsz vele találkozni – gyújtom meg a cigim, majd beleszívok, miután Sarah visszaadta a gyújtóm. Mélyeket szívok a gyilkos tárgyból és nagyon évezem. Nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire pangott már a tüdőm. Szükségem volt már erre.
/Semmi baj Razz /
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyVas. Jún. 07 2015, 00:54

-Jó hát engem sem zavarna. - Vágok egy ahh, hát kínos de nah, az jól néz ki, valljuk be. Egy fiatal Brad Pitt. Az izmosabb verzió. Yami. - Najah... de amúgy nem tűnik látszatra nagy elvárásnak, de amúgy azt kell mondjam mégsem könnyű pasit találni. Olyan teszetoszák vagy túl rámenősek, azt sem tudják már mit jelent bókolni vagy udvarolni. A romantikáról meg rég lemondtam... ahh... - Támasztom meg az állam és az arcom a tenyeremmel, lehet régebben jobb volt, de most élek szóval az sem segít.
-Pfff, neeeem, ne félj, én mindig szívok vele. Kerülöm is hogy nevükön kelljen szólítom az embereket, legalábbis addig míg meg nem jegyzem rendesen. - Mosolygok, ha tudná hányszor befürödtem ezzel.
-Még mindig jobb, mint az enyém. Egyszer le-Hanryztem egy Jacobot... de olyan Hanrys feje volt, ahh! - Nevetek, az volt a legdurvább, nem is bírtam megmagyarázni se, a srác meg mellre szívta. Van az úgy.
-Igen? Csak nem vagy terhes? - Képedek el, de nevetek, csak nem. - Biztos a meleg, meg az izgalom. Majd elmúlik. Ha nem, akkor viszont menj el dokihoz mert az nem jó, még a végén összekeverlek majd a szertári csontvázzal. - Ugratom, mert csak nem fogyna le annyira, de ha nem kezeli simán leszaladnak a kilók, nem egészséges.
-Na hát igen... de ez köztudott hogy a nők fájdalomküszöbe is nagyobb, meg mi jobban viseljük az ilyen szitukat is. Persze nem minden csaj, van egy kettő eset, akik nos... kivételek! - Vigyorgok, mert hát tuti feministának nézne minket bárki aki hallja. - Amúgy csak azt hiszik mivel férfiak, nekik mindent lehet. Kevés pasi van aki felfogja, hogy ácsi, ez nem így működik. A többi elvárja hogy kiszolgáld... ah. - Csóválom a fejem. Kerülöm az ilyen férfiakat, nem bírom ha valaki egocentrikus barom.
Aztán kérdezem a James gyerekről de összeszűkül a szemem.
-De csak órán ugye? Vagy hasonló olyan jellegű eseményen, amikor el kell viselnem akaratomon kívül. - Fürkészően lesem minden mozdulatát, rezdülését, ugye nem... ugye nem?
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptySzer. Jún. 17 2015, 15:26

Sarah && Zoey

- Meg amúgy már nem azért, de nem lehet belőlük kimenni és még ők mondják azt, hogy minden nőhöz külön kézikönyv kell. Sokszor nem tudom hova rakni, amikor egy pasi nyávog nekem, szerintem az nagyon gáz – húzom el a számat, s folytatom mondandómat. – Sarah, neked mikor volt utoljára barátod? Itt nem vagyok kíváncsi a futókapcsolatokra meg az együtt voltunk, de nem érdekelt a srác félékre. Akit tényleg szerettél.
Hangosan felnevetek Sarah legutóbbi mondatára. Talán még rosszabb ennek a lánynak a névmemóriája, mint nekem, pedig szerény véleményem szerint azon nehéz túltenni. Hát úgy tűnik, hogy neki mégiscsak sikerült.
- Úúúú, az nagyon ciki lehetett – húzom el a számat, s igen fájdalmas képet vágok mellé. – Mondjuk, ez nem tudom mennyire tartozik ebbe a kategóriába, de régebben bele voltam zúgva egy Chris nevű srácba és ugyebár van egy öcsém, Adam. Na igen, szóval előszeretettel szólítottam Adamet Chrisnek csak úgy random, akaratomon kívül – magyarázom, így hátha tűnik kevésbé gáznak a sztorija, még ha az enyém nem is ér fel hozzá, mivel az nem a névmemóriához köthető.
- Nem hiszem, hogy terhes lennék, mivel a szexuális életem nagyon is lappang, szóval ez a probléma nem merült fel. Lehet, hogy szimplán valami front van. Te jó ég, úgy beszélek, mint nagyapám! – nevetek fel és eszembe jut az öreg Tagliavini, akit nagyon szeretek.
- Igazad van teljes mértékben – bólogatok, s nem kívánok többet hozzáfűzni a témához, mivel mindent elmondott ezzel kapcsolatban, ami az én nyelvem hegyén is ott volt. Helyette inkább beleszívok a cigarettámba, és szinte már szentimentálisan fújom ki a füstöt.
- Rendben, akkor csak órán – nevetek fel halkan.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyVas. Jún. 21 2015, 19:57

-Jaj, ne is mondd... az olyan kiábrándító. De némelyik tényleg nagyon hisztis. És akkor ha azt mondod szedje össze magát, akkor jönnek azzal hogy ők is emberek, nekik is lehetnek érzelmeik, ha meg vigasztalod őket, akkor meg azon is nyafognak, hogy ez mennyire férfiatlan és összedől a világ... semmi sem jó nekik, jól mondod. - Csóválom a fejem, örülök hogy David nem picsogós, de ő ha szomorú is nem olyan mint hisztis lány, értelmesen lehet beszélgetni vele, támogatni.
-Hát... - Közlöm első reakcióra, pislogás kíséretében. Fiú akit tényleg szerettem. -Hát... volt egy srác... ő nagyon nagyon nagyooon tetszett... még gimiben. Okos volt, helyes, jó modorú, vicces, meg kedves... de... máshova ment egyetemre, meg nem sokat beszélgettem vele igazából... a többi fiúmmal csak járogattam, randizgattam, de nem vettek le a lábamról. - Vallom meg kínosan, hogy igazából nem volt még tartós jó kapcsolatom. De nem is találtam olyan fiút aki érdemes lett volna rá, ami azt illeti.
-Na és neked? Találtál már olyat? - Már akit nagyon szeretett és jártak is.
Aztán nevetünk a pocsék névmemóriánkon, de inkább ez minthogy sírjunk miatta, nem?
-Hát az volt, elhiheted, nem is állt velem szóba azután a srác többet, pedig hát ez hülyeség volt tőle... - Mondom kínosabban, de nevetek. Aztán ő is mesél, kuncogok.
-Igen? Hasonlítottak, vagy csak annyira ő járt a fejedben, hogy akaratlan mindig az ő nevét mondtad ki? - Ez inkább aranyos, mint ciki, legalábbis szerintem.
Aztán a nagyapja miatt felnevetek.
-Nem vagy te még olyan idős! Lehet csak bujkál benned valami, egyél több vitamint! - Nem godolnám, hogy olyan lenne mint egy vénlány, csak mert az időjárást és az egészséget egy lapon említette.
Szóba hozom Jamest, de nem tetszik a válasza.
-Zoey... azt ne mondd hogy újra találkozgatsz vele. Ugye nem? Válaszolj, barátnők vagyunk, nem titkolnád el ha igen, ugye? - Csücsörítek kissé, az orrlukaim kicsit kitágulnak, hogy ideges leszek, mert mi van ha az a James megint megkörnyékezte a barátnőmet? Nem lenne jó hír, aggódok is. Az a srác nagyon nem szimpi nekem, félek összetörné Zoey szívét! Akkor kikaparom a srác szemét, az is biztos...
Még cigizni is elfelejtek, annyira függök Zoey válaszától, mi a helyzet.
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptySzer. Júl. 01 2015, 08:48

Sarah && Nora Zoey

- Most, hogy így belegondolok, fogalmam sincs, hogy a tesóim melyik kategóriába tartoznak, hogy hisztisek- e vagy sem. Persze ők is kitörnek néha napján, de a család előtt mindenki másabb, mint a haveri körben. Nézz csak rám. Itt füstöl a kezemben a cigaretta, otthon meg már a fejem vették volna érte – nevetek fel kínosan. Ugyan kissé eltértem a tárgytól, de egyáltalán nem bánom. Örülök, hogy van valaki olyan ember az életemben, mint Sarah. Egy lány, akitől semmit sem kell eltitkolnom és önmagam lehetek a közelében.
- Ó, értem. Eleinte biztosan nagyon hiányozhatott a srác – mondom együtt érzően, beleszívva a cigimbe. A füstöt már komótosan fújom ki ajkaim közül.
- Hűűűű, húzós kérdés – húzom el a számat és bevágom a gondolkodófejet, amit elég gyakran szeretek alkalmazni, amikor ilyen témához érünk. – Volt pár srác, akik tetszettek, de a gimiben általában a fiúk átnéztek rajtam. Oké, volt barátom, de egyik sem tartós, komoly, amilyet én szerettem volna. Talán nem a megfelelő srácot találtam meg csak egy utánzatot, akiről azt hittem, hogy na igen, Ő az – magyarázom belemélyülve a témába. Hogy így belegondolok, elég gáz az egész, de még soha életemben nem volt igazi kapcsolatom. Két fiútestvérem van, és mégsem tudom, hogyan kellene bánnom a fiúkkal, hogy jó legyen és még ők is jöjjenek utánam. Remélem, minél hamarabb megtanulom, mert ez így nem lesz rendjén.
- Éjjel- nappal Chrisre gondoltam, így lényegében nem csodálkozom, hogy Adamből is Chris lett. Még az a szerencse, hogy nem fordítva, mert akkor magyarázkodhattam volna és a leggyakoribb és legrosszabb hazugság, mikor azt mondod valakiről, hogy a tesód vagy unokatesód, még ha ez jelen esetben igaz is lenne. Mondjuk, nem mintha annyit beszéltem volna Chrisszel – nevetek fel, majd elnyomom a cigarettám. Összefont kezekkel dőlök a falnak, s várom, hogy Sarah is végezzen.
- Jó, vitamin, felírom – mosolyodom el.
- Nem titokban találkozom vele, hanem nyíltan. Még ha nem is emlegetem, mert tudom, hogy nem szereted, attól megtörténik – mondom kimérten. Senki sem kedveli Jamest, akinek eddig meséltem róla, még ha ezek az emberek száma egy kezemen megszámolható.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyVas. Júl. 05 2015, 16:49

-Nem ismerem a bátyád. Pedig amúgy az sem kizárt volt vele órám is, de hát... Amúgy nem értem... mondjuk okés, anyáék nálunk sem lennének elragadtatva ha látnák hogy dohányzom, de nem vagyok már gyerek, el tudom dönteni mi kell nekem és mi nem. Szerintem a te szüleidnek is ideje lenne elfogadniuk hogy felnőttél. A bátyádnak is. - Emelem meg picit a vállam, nincs mit tenni, nem jók ezek a rossz szokások, de az még rosszabb, hogy titkolózni kell meg adni a szentet... az idegőrlő és hazug dolog, senkinek sem egészséges, ártóbb mint az a pár szál, mint amit elszív, komolyan.
-Hát eléggé... vagy egy évig sóvárogtam utána még, mire szép lassan elmúlt és kikopott az érzés. - Az nem volt jó, valóban, de mit tehettem volna? Nyuszi vagyok ha arról van szó, olyan fiúhoz menjek oda aki már régóta tetszik. Zoey talán más, ő olyan bevállalósabb, talán neki összejött a kiszemelt sráccal! De ahogy mesél, neki sem volt szerencséje, kicsit lebiggyed a szám, reméltem ő szerencsésebb volt.
-Na igen, az tényleg cikibb lett volna, szerintem abból nem tudja jól kimagyarázni magát az ember. - Húzom kínosabban a szám, aztán kuncogok, szerencsére elmúlt ez az állapot nála, na nem mintha Chris-sel bajom akadna, nem is ismerem. Aztán kicsit kiakadok, hogy nem is mondta és nem is állt szándékában hogy találkozgat azzal a pernahajderrel!
-De elmondhattad volna! Így kell megtudnom! De legalább... hah szóval nem kettesben találkozgattok. Vagy igen? Még mindig nyomul? Vagy belátta, hogy te jobbat érdemelsz nála és végre egyszer férfiként gondolkodik... - Dünnyögöm, elnyomom én is a cigit, inkább a kávé kell.
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptySzer. Júl. 15 2015, 13:20

Sarah && Nora Zoey

- Igazad van. Ha másnak nem, legalább Luinak elmondhatnám, mindig is megértő volt velem és mindig Ő volt az első, akihez rohantam bármi is történt. Nem ez az a dolog, amitől örökre megromolhatna a kapcsolatunk, viszont anyáékkal még szívesen várnék – nevetem el magam kissé kínosan, ámde őszintén. Sok mindent átgondolok, amit eddig jónak tartottam az olyan alkalmakkor, amikor Sarah – val vagyok. Rávilágít a dolgok lényegére és merőben befolyásolja ez a tetteim, a helyes útra terel.
- Egy év hosszú idő, de nem hiszem, hogy megérné ennyi ideig várni a csodára, amiről tudod, hogy nem fog bekövetkezni – rántom meg a vállam, míg eloltom a cigimet. – Menjünk vissza be és rendeljünk valamit – ajánlom fel, mivel már azt sem tudom milyen régen ácsorgunk itt kint.
Csak elnevetem azon, amit Sarah mond, nemigen kommentálom a dolgot, éppen ennyi is elég volt.
- Jaj Sarah, nem akarok James- ről beszélni, jó? Hanyagoljuk a témát, bármi is van mindig kínos helyzetbe kerülünk, amikor szóba hozzuk és én ezt nem akarom. Tekintsünk rá mostantól úgy, mint egy nem létező személyre – magyarázom minden vérmérsékletem beleadva. Tényleg nem akarom, hogy szóba kerüljön még köztünk egy jó ideig és azért vagyok most itt, hogy ne rá gondoljak, hanem eltöltsek egy kellemes délutánt a legjobb barátnőmmel.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptySzomb. Júl. 18 2015, 19:58

-A bátyád nem puhítaná meg a szüleid esetleg, miután megbeszélted vele? Szerintem segítene, nem lennél egyedül, úgy mégiscsak könnyebb nem? - Ha tényleg olyan jó tesó, ahogy mondta, szerintem simán megtenné a húgáért.
-De a remény ott volt, fura mód vigasztalt és feldobott sok esetben. Durva mi? - Nevetek kínosabban, a hajam babrálva, majd bólintok arra rendeljünk valamit.
-Hát én lennék a legboldogabb, ha lehetne rá úgy tekinteni, de van egy sejtésem, hogy nem lenne bölcs dolog! Zoey... te csinos, okos, független csajszi vagy, komolyan olyan srácot kapsz meg amilyet akarsz. Ez a James... nekem nem szimpi, te is tudod. Nem véletlen mondom, elvégre én támogatlak mindenben, de féltelek tőle az az igazság, nem akarom hogy megbántson téged! De legyen. Tabu téma lesz. Legalábbis addig míg nem csinál valami kalamajkát, bár akkor kikaparom a szemeit! Nos... - Igazítok a hajamon megint, kihúzva magam ültömben és eldöntöm hogy kérek egy sütit, javaslom neki is, mert rém finom itt.
-Amúgy jársz valami szakkörre? Én az atlétika órán megismertem két srácot, tiszta jó fejek, majd bemutatlak nekik. - Kezdek bele a fecsegése, mintha mi sem történt volna. James csak egy rossz kósza gondolat volt, szívesebben beszélgetek én is akárki másról, ez nem is vitás. Főleg azért is, mert érdekel Zoeynak hogy tetszik az egyetem, meg a többiek.
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyHétf. Júl. 20 2015, 13:38

Sarah && Nora Zoey

- Lehet megpuhítaná, de előtte majd hallgathatom egy órán keresztül a prédikációját, de lényegében megéri, nemde? – kérdezem mosolyogva és már készen is érzem magam. Amint alkalmam nyílik rá, majd elmondom Luinak és nem lesz gond.
- Ismerős érzés, ezzel mindenki találkozott már az életében, nem te vagy az egyetlen – mondom halványan mosolyogva. A remény sokszor hiú ábrándokkal táplál és eléri, hogy kitarts valami olyan mellett, ami már rég halott és szóra sem érdemes.
- Jól van, Sarah, megjegyeztem, de több szót nem akarok róla hallani. – Tartom fel a két kezem. Néha még Sarah előtt is zárkózottnak érzem magam, főleg, ha Jamesről van szó. Most már örülök, hogy kijelentettük, hogy tabu téma az egész és reményeim szerint nem fogja felhozni, ahogy én sem fogom.
- Nem, de gondolkoztam rajta. Egyszer el kellene kísérjelek azokra a szakkörökre, ahová jársz és úgy legalább meglátnám, hogy milyenek. Jelenleg csak tengődök jobbra- balra és ismerkedem az egyetemmel – rántom meg a vállam. Tényleg jó lenne elkísérni Sarah- t, így ezt majd meg is ejtem a közeljövőben.
Intek a pincérnőnek és rendelek magamnak egy jeges kávét, majd Sarah- ra nézek kérdő tekintettel, hogy Ő mit kér.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora EmptyKedd Júl. 21 2015, 18:09

-Hát egy órányi szenvedés, hogy a szüleid ellen ne légy egyedül… szerintem megéri. De ki tudja, talán ő nem fog prédikálni, elvégre ő sem egy konzervatív vénember, nem? – Fura lenne ha igen, elvégre szerintem fiatalabb nálam.
-Tudom, tudom, még ez a szerencse! – Nevetek, nem lenne jó különcködni ezzel, zizinek lennék nézve. Pedig néha így is annak vagyok, holott vannak nálam zizzentebbek is!
James-szel kapcsolatban arra jutunk, inkább ne is beszéljünk arról a srácról. Ezzel minden rendben is van, de ha sírva fog jönni hozzám hogy mekkora szemét volt az a srác, akkor meg nem akarom már a szeme közé mondani hogy de én ugye megmondtam. Ajj… mindegy, a srác lesz kicsinálva, örömmel ráadásul! Ha kell a körmöm is megnövesztem…
//Tényleg mi van James-szel? //
-Juj az nagyon szupi lenne! Igazából nem tudom maradjak-e MA-n… de ha maradok akkor lehet jó lenne nézni valamit majd a kórus mellé… Szétnézhetnénk együtt is! És mi érdekelne? Valami sportos vagy valami más, mint a kórus? – Kérdezgetem, vajon mi lenne kedvére, nekem igazából mindkettő jó, úgy sem mozgok eleget… David is mondta fut velem, de vele nagyon érzem hogy nem vagyok kondiban, tenni kéne ellene, hm.
Int a pincérnek, rögtön kérek egy csokis sütit, most az elég lesz, de azért noszogatom barátnőm is hogy egyen velem, mert fincsi. Persze ha nem kér sem baj, eszik legközelebb, jövünk még ide.
-Arra gondoltam, csinálhatnánk valami csajos napot. Vagy este valami bulit! Lenne kedved valamikor a héten? Rám rém férne valami kikapcsolódás asszem… - Merengek el rajta, kis sóhajjal. Zoeyval tök jó elmenni, mindig röhögünk meg elvagyunk, ez most hiányzik nekem, hogy Daviddel nem rózsás a helyzet, meg a diploma meg aaaaaa…..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

kávézó - Sarah && Nora Empty
TémanyitásTárgy: Re: kávézó - Sarah && Nora   kávézó - Sarah && Nora Empty

Vissza az elejére Go down
 

kávézó - Sarah && Nora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Luluhugi!!! - Nora és Nana
» érdekes este - James és Nora
» véletlen találkozás - Lizzy && Nora
» Tagliavini Reunion - Nora & Lulu & Adam
» mozi, bevásárlás, tesós programok - Nora & Louis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-