Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyKedd Feb. 24 2015, 22:06

Hát egy félév tesi még dukál, sajnos a végére hagytam, de legalább nem szívja majd le az agyam, meg az erőm, mert hát én meg az erőnlét... De mivel nem vagyok valami ügyes a mindenféle közösségi játékokban, maradt valami olyan ami... egyedül is végezhető és átmegyek kettessel. Áh, szóval már mindenki tudja mit választottam hmmm? Vagy nem? Na mindegy, az atlétika jó lesz szerintem, ha nem valami olimpiára készülő egyedekkel hoz össze a sors.
Egy rövidebb fehér melegítőnadrágban, világoskék spagettipántos felsőben és lófarokba kötött frizurával sétálok be a pályára, ahol egyelőre csak két srácot látok, hát oda veszem az irányt, ne tűnjek már antiszociálisnak.
-Sziasztok! Csatlakozhatok? - Kérdezem meg őket, mert ha épp valami magánbeszéd folyt, nem akarok zavarni.
-Mennyire kell itt kifutnia az embernek a belét? Csak mert én elég... light-osan futkorászom, ha értitek... - Mosolygok, nem vagyok egy versenyképes leányzó, de a kocogással elleszek.
-Amúgy Sarah vagyok, ti? - Kérdezgetem őket, mert nincs sok kedvem edzeni, inkább beszélgetnék, úgy is félév eleje van, ilyenkor még jó lazítani kicsit.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptySzer. Feb. 25 2015, 10:44

A mai edzés szokásosan unalmasnak ígérkezik, bár képbe jött nemrég egy Diego nevű srác. Túlzottan még én sem ismerem, de alkalmanként elbeszélgetünk. Ma is így történt. Az edzésre leérve körbesandítottam, és mivel Usui szagát nem éreztem sehol, teljes Zen békével a lelkemben sasszéztam be a pályára. Diego már ott volt és melegített, hát egy "szia" kíséretében ledobtam a kispad mellé a táskám és én is light-os melegítésbe kezdtem, közben váltottunk pár szót.
Nem túlzottan érdekelt a melegítés, csak annyira, hogy ne dögöljek ki futás közben, amikor bevillant egy szőkeség a látóteremben és mosolyogva csicseregni kezdett. Az állam úgy hat métert zuhant és csak lestem ki a fejemből, hogy ez most ez mi ez ez? Ha a kedves edző megint kibaltázott velem és most egy női Usuit küldött, esküszöm, hogy felnyalom a salakot a pályáról, hátha rosszul leszek...
-Csak nyugodtan! - Bólintok a csajnak. Ha olyan pótedző lesz, mint Usui, máris jobban indított nála.
-Akkora sportembereknek nézünk ki? - Mutogatok magam, meg Diego között elképedve. A srác hasonlít rám testfelépítésben, így talán beszélhetek kettőnk helyett, de ki tudja, lehet a másik épp most fog meglepni?!
-Mark! - A kezem nem nyújtom, mert elvileg neki kéne, másrészt meg mindig furának tartom, ha lányokkal kell kezelnem.
-Te leszel az új segédedző? - Próbálkozom be, hogy mennyire úszom meg Usui 2-t. Az valahogy fel sem merül az agyamban, hogy a csaj edzőtárs lenne. Lehet, hogy motiváltabban jönnék edzésekre, még akkor is, ha csak segédedző lenne, de valszeg így is futok érte néhány plusz kört. Ha erre Usui is rájött volna már az elején, talán jobban boldogulunk egymással... Olyan vagyok, mint a szamár. Makacs és ha az orrom elé lógatsz valami motiválót, jobban dolgozom... Egyenesen arányos vagyok egy szamárral. Csodás.
Vissza az elejére Go down
Diego Martín
Diego MartínFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Segédrendező
Hozzászólások száma : 78

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyKedd Márc. 03 2015, 22:26

Nem feltétlen a kedvencem az atlétika, ha mozogni szeretnék, akkor elmegyek inkább a kondiba, de még egy félév tesit meg kell csinálnom, meg hát amúgy se árt a mozgás, így jó lesz ez. Nem vagyunk túl sokan, Mark az egyedüli, akivel találkoztam a félév kezdete óta ezen a kurzuson, mármint diákok közül, mert hát az edzővel egyértelmű, hogy szintén összefutottam. Én érkezek elsőnek, de az előbb említett srác is megérkezik hamarosan, így olykor beszélgetve várjuk az óra kezdetét, de az edző helyett egy csinos szőke lány lép oda hozzánk, és Markon látom, hogy igencsak lenyűgözte az újonnan érkező, és hát tényleg meg kell hagyni, jól néz ki, ezt én se tagadhatom. Elvigyorodom azon, amit mond Mark. Nekem nincs bajom annyira a futással, elrohangálok itt, ha kell, hogy meglegyen a kredit. Szavaira mindenesetre csak bólogatok, de aztán rajtam a sor, hogy én is bemutatkozzak.
- Szia! Diego vagyok. - hangom barátságos, és közvetlen, ahogy a kisugárzásom is, általában mindig ilyen vagyok, még az idegenekkel is, könnyen szerzek ismerősöket. Mikor Mark felteszi a kérdését a segédedzőségről, én is érdeklődve fordulok Sarah felé, mert ha segédedzőnek jött, akkor bizony oda kell tennem magam, mert hát férfiból vagyok, egyértelmű, hogy szeretném lenyűgözni a lányokat. Viszont mivel kérdezte, mennyire kell itt komolyan futni, így kétlem, hogy edző lenne. Na mindegy, úgyis kiderül.
- Amúgy ha mindketten ilyen nagy „sportemberek” vagytok, hogy-hogy atlétika? – teszem fel a kérdést, na nem szemrehányásként, távol álljon tőlem, szimplán csak megkérdeztem, és ezzel kicsit továbblendítem a beszélgetés fonalát.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyKedd Márc. 03 2015, 23:16

Odanyargalok a srácokhoz, akik valószínű szintén ebben a szent időzónában vették fel a csudálatos atlétikát. Kedvesek tűnnek, szerintem nem lesz gáz, hogy kilógok, mint lány.
Visszakérdez az egyikük, végigmérem őket. Nem olyanok mint David de... nem is tűnnek puhány nyámnyiláknak...
-Aham. - Bólogatok mosolyogva, jelezve, az én szememben már sportosnak számítanak. Amennyire én az vagyok, nálam nem nehéz jobban annak lenni... Van ez így.
Bemutatkoznak, Mark és Diego, értem, csak jegyezzem is meg... nem az erősségem, de megerőltetem majd magam, talán menni is fog. Kínos lenne ha megint más nevet mondanék, mondjuk Davidet meg Markust... vagy ilyesmi... uh, basszuskulcs és violin... miért nem tudom csak a meglévő neveket szajkózni és mantrázni?
De mindketten szimpik, Dav... Div... ahh, szóval a másik srác hangja kiváltképp kedves, szóval elnyomom a belső feszkót hogy kinéznek hatályos időn belül. Bár a nevük nem ártana hogy menjen... ah, David tuti körberöhögne, hogy mit össze nem bénázom!
-A mi? - Nézek rá, hogy mi a csudi kéne legyek? Magamra is mutogatok meglepődve. - Úgy nézek én ki, mint egy segédedző? - Dobom vissza Mmmmm... szóval neki a labdát, basszus, remélem a tanár megszólít minket, miért vagyok aranyhal? Zavartan nevetgélek, de betudhatja a titulusnak is amit kinézett belőlem.
Den... ahh, szóval kapunk Math-tel... nem... szóval kapunk egy kérdést ketten a másik sráccal, hogy miért is az atlétika mellett a voks.
-Hát... tudod, nem vagyok valami jó a labdajátékokban, mondhatni szemernyit sem, aztán ez passzolt az órarendbe, meg gondolom elfutkorászni nem olyan szörnyű meg hasonló... bár a rúdugrás elég ijesztő, az ebbe beletartozik? - Kérdezem aggódva, mert most jöttem rá, hogy ha igen, komoly gondban vagyok, mert nyuszi vagyok ezekhez. Bár... megfogadtam kipróbálok mindenfélét amit eddig nem mertem vagy nem tudtam de pont ezzel a vacakkal kezdjem? Nyaff...
Közben nézek Marcora... Marco? Asszem igen, szóval rá, érdekel ő miért.
-Ahogy elnézem azért annyira nem népszerű, nincs tumultus... Régóta ismeritek egymást? - Mosolygok rájuk, olyan benyomást keltenek, mint akik régi jó haverok, de lehet csak én érzem így. - Amúgy szerintem mi már voltunk közös órán, végzősnek tűnsz... - Nézek Mmmmarcusra, nem egy szakon vagyunk, de szerintem azért ismerős. D..Dean kevésbé. Ahh, meg kell kérdeznem megint a neveik, nem figyeltem eléggé.. tiszta szétszórt vagyok mostanság.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptySzer. Márc. 25 2015, 13:27

Meglep a csaj, nem vitás. Sportosnak gondol! Néha bekattanok és elmegyek futni, de maradjunk annyiban, hogy ezen kívül semmi többet nem teszek sportolás téren... Mondhatnám, hogy lepedőakrobatikázom, de az utóbbi időben ez sem jellemző rám. Mark Demyan Ivanov szánalmas életének egy újabb fejezetét olvashattuk...
Diego persze szálkásabb nálam, de rá sem mondanám azt, hogy fú de nagy sportembernek néz ki.
Gondlataim persze hamar eltereli a lány, hogy bebuktam, mint segédedzőt.
-Manapság nem lehet tudni! - Vigyorgok rá. Lehet, hogy nem néz ki annak, és csak beugratós kérdés akart lenni az, hogy mennyire kell itt futkározni, aztán a következő pillanatban majd előtör belőle a szigorú edző és a belem köpöm ki az edzés végére! Paranoia gomb on!
Diego közben kérdez, s ha a szöszi válaszolt, hát én is megejtem a magam vallomását.
-Úgy voltam vele, hogy egy fociedzésen nem túlzottan tudok lógni, itt talán igen... - Szerencsére, ha nem Usui jön helyettesíteni, akkor ez helytálló is. Mondjuk lehet, hogy ha amerikai foci is lenne, akkor még szívesen eljárkálnék edzésre, de az európai valahogy nem a szívem csücske... Az számomra marhaság. A többi sport meg... Hát maradjunk annyiban, hogy nem vagyok sportember és akkor minden érthető.
-Diego nemrég talált ide. Én pár héttel előtte vettem fel az órát, addig egyedül voltam. Nem túl népszerű, de én nem bánom! - Vonok vállat. Bár, ha még több szöszi csaj jönne, biztosan egyre jobban kedvelném. És edzésről edzésre egyre erőteljesebb izomlázam lenne a teljesítmény kényszerem miatt.
-Előfordulhat! - Bólintok mosolyogva Sarah-ra. Őszintén szólva, ha be is megyek pár órára, halálra unom magam és nem törődöm sok mindennel, így aztán azzal sem, hogy éppen kik ülnek körülöttem. Nagy hiba ezek szerint, mert gyöngyszemekre lelhetnék!
Vissza az elejére Go down
Diego Martín
Diego MartínFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Segédrendező
Hozzászólások száma : 78

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyVas. Márc. 29 2015, 22:05

Meglep kicsit, mikor egy lány is megjelenik az atlétika órán, de hamar kiderül, hála Mark kérdésének, hogy nem segédedző, hanem ugyanúgy diáktársunk, így máris lazábban kezelem az egész helyzetet, na nem mintha rá lettem volna feszülve a témára, csak na. Amúgy nem vagyok nagy sportember, de amúgy így egyikünk se, de nem is ezért vettük fel ezt a tárgyat.
- Aha, tudtommal beletartozik, de Mark a régebbi motoros, ő talán jobban tudja. Amúgy meg szerintem nem para, ha azt kihagyod, nem versenyre készülünk, csak kötelező a tesit teljesíteni. – mondom egy mosoly kíséretében, majd hagyom, hogy Mark válaszoljon Sarah kérdésére.
- Pontosan. Gondolkodtam, mit vegyek fel, a focin gondolkodtam még, hogy megint felveszem, mint az előző félévben, de hiába vagyok brazil, a foci annyira nem az én világom. – vonom meg a vállam. Nem tudtam akkor, hogy mit vegyek fel, de hamar rájöttem, hogy a labdarúgás nem fekszik nekem annyira, de akkor már késő lett volna leadni, szóval végigcsináltam a kurzust. Hagyok egy kis teret Sarahnak és Marknak, ha ki akarnák tárgyalni, hogy honnan ismerhetik egymást, közben pedig ránézek az órámra. Öt perce elkezdődött elvileg az óra, de a tanár sehol. Hmm, annyi baj legyen.
- Mennyire vagytok becsületesek és szorgalmasak, és mennétek el a tanárért, ha nem jön órát tartani? – kérdezem, és arcomon egy kis cinkos vigyor, én nem hiszem, hogy elbattyognék a tanárért, mert bár nincs bajom a sportolással, de ma egy kicsit punnyadt vagyok ehhez.


A hozzászólást Diego Martín összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 06 2015, 13:26-kor.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyHétf. Márc. 30 2015, 21:12

-Áh, az zsír, ha szigor van romlik a teljesítményem, elvégre tudom hogy nem vagyok valami nagy szám. De majd akkor csak futkorászom meg talán még valami könnyebb, de azt lelkesen! - Mosolygok Dére, örülök hogy nevén nevezik egymást, van esélyem! Kevés, mert kicsit csaponganak a gondolataim, de igyekszem.
-Szerintem egy fociedzésen könnyebb, ott van kispad, de itt? - Kuncogok kicsit, hogy máris ellógná, de valahol megértem. Nekem sem szívem csücske ez a tárgy, csak azért vettem fel, mert már uccsó alkalom a záróvizsga előtt. Tiszta lehangoló.
Ó, van egy nagy jó pontja az antifocistámnak, Diego! Diego Diego Diegodiegoiego... ohh... Szóval Diego. Remélem már megmarad. Hupsz, mit mondott még? Jah, hogy nem népszerű.
-Brazil vagy? Izgalmas! Remélem nem szappanoperák macsó hőse akarsz lenni, bár tény, nagy sikerük van. - Vigyorgok rá, de semmi bántó szándék, csak egy lökött poén.
-Igazából én sem, szeretem ha kevesen vagyunk, családiasabb. - Mosolygok, kevésbé érzem hogy kilógok, meg hasonló apróságok. Na meg nincs klikkesedés, az a halálom.
-Szerintem tuti, Miss Black órája, tudod, az a kissé életunt jogos tanár. Szerintem ott láttalak. Nem tudom te hogy voltál vele, én mindig elbambultam az órán, unalmamban memorizáltam kik a sorstársaim a szenvedésemben. - Lelkesedem fel, hogy honnan ismerős nekem Mr M. Bár lehet neki nem fogok derengeni, de nem baj, majd most megismerkedünk. (Diegoval nem különben)
Diegosz macsosz kérdésére elfojtok egy kisebb nevetést.
-Sajnálatos ha eltévedt a tanerő, muszáj leszünk másképp levezetni az egyetem okozta stresszt, mint jó pár kilóméter futkorászás. - Tárom szét a karom ártatlan.
-Tipp úriemberek? - Szívesen megismerném őket, meg lehet tudnak valami klassz lógóhelyet így egy lyukas erejéig.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyPént. Ápr. 17 2015, 09:57

-Jó fej az edző, nem kell parázni! - Vonom meg a vállam. Legalábbis velem eddig sosem volt baja Jamesnek. Amennyit tudtam, teljesítettem, általában viszont csak futottam. Megelégedett annyival. Tudja ő is, hogy az óra teljesítésére szükségem van, de sok kedvem nincs hozzá. Abszolút segítőkész.
-Van, de egy foci edzés nem abból áll, hogy odamész és ülsz a kispadon, és majd ha kellesz, akkor felállsz onnan... Ugyanúgy végig kell edzened az egészet. Tudod az erőnlétieket. Ott nem mindig csak játék van. - Nem mintha akkora foci rajongó lennék, vagy sportember, de gyanítom, hogy nem csak abból áll, hogy lemegyek, bocs edzőbá ma csak kispadon ülök és végig ülöm az edzést a kreditekért... Valószínű.
Sarah szappanoperás megjegyzésén jót vigyorgok. Azért, hogy őszinte legyek, el tudnám képzelni Diegot egy ilyenben. Ultravicces lenne!
-Megeshet! - Bólintok. Foggalmam sincs, hogy alkalmanként kinek az óráira járok és melyiken unhatnám halálra magam. Unalmamban mindig valami új, őrült ötleten, vagy forgatókönyvön töröm a fejem... Néha úgyis elég, ha csak megjelensz egy órán, és onnantól senkit nem érdekel, hogy mit csinálsz.
Jókat vigyorgok, hogy ezek éppen azt tárgyalják, ki mennyire becsületes és galoppozik el Jamesért, ha ne érne ide, de erre talán semmi szükség. Megcsörren a zsebemen a telefon, amelyen egy üzenet fogad. Naná, hogy az edző tisztában van vele, hogy mindig a zsebemben van a kütyü, akkor is, ha nem kéne.
-Nem lesz rá szükség! - Mutatom fel vigyorogva a készülék kijelzőjét, amit persze úgysem fognak tudni elolvasni.
-Közbejött valami, bepótoljuk, szólj az újaknak, hogy ma szabadok! - Olvasom fel az üzenet tartalmát. Nem is jöhetett volna jobbkor, úgyis szívesebben tölteném a napsütötte délutánom valahol máshol.
-Hát akkor azt hiszem én teszek a mai edzésre és le is léptem! - Vigyorgok a másik kettőre. Ha éppen van kedvük együtt levezetni a feszkót, hát áldásom rájuk (kac-kac), de én meglépek. Indulok is a táskámért, aztán majd később kifaggatom Diegot, hogy mit alakított a szöszkével!
-Diego! Sarah! - Diegonak nyújtom a kezem, hogy megrázza, Sarahnak csak egy intés, és már ott sem vagyok.

//Bocsi srácok, nem vagyok topon, főleg a több szereplősökkel, évekig meg nem akarlak váratni titeket. Remélem nem haragszotok meg! Lávjuh van!//
Vissza az elejére Go down
Diego Martín
Diego MartínFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Segédrendező
Hozzászólások száma : 78

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptySzomb. Ápr. 25 2015, 19:06


Örömmel hallom, hogy jófej az edző, azt hiszem, látásból talán már ismerem, de nem volt még vele dolgom óra keretén belül. Én nem szólok ehhez a témához semmit, csak nyugtázom az edzővel kapcsolatos információkat.
- Pontosan, ahogy Mark mondja. – bólogatok helyeslően, mert tényleg nem lehet csak a kispadon ücsörögni, egy edző se olyan jófej, hogy arra megadja a krediteket.
- Ha pontos akarok lenni, akkor kolumbiai-brazil. És most elkeserítettél, minden vágyam volt, hogy szappanopera hős legyek, de te most letörted az álmaimat. – biggyesztem le az ajkaimat, de aztán elnevetem magam, nincsenek színészi ambícióim, és ha lennének se játszanék brazil szappanoperában. Vagy kolumbiaiban, hisz mindkettőhöz meglenne a „jogom”, elvégre anya kolumbiai, apa brazil. A következőkben épp azt tárgyaljuk, hogy hol lehet a tanár, amikor Mark üzenetet kap, és ebben választ is kapunk a kérdésünkre.
- Zsíír! Jó kezdése ez a félévnek így. – vigyorgok, majd kicsit meglep Mark gyors távozása, de biztos dolga van, esetleg randi, vagy nem tudom.
- Oké, szia! – fogok vele kezet, aztán miután elmegy, Sarah-hoz fordulok.
- Nekem van még órám ma, de van kedved a lyukas órában valamit csinálni? Beülni valahova, vagy ilyesmi? – kérdezem a lánytól, mert szívesen lógnék még vele, de ha elmenne, az se probléma, feltalálom én magam egyedül is, ha arról van szó, de társaságban mindig jobb.

//bocsi, hogy sokat kellett várnod! :$//

Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyVas. Május 03 2015, 23:28

-Oh, ez tiszta izé, azt hinné az ember hogy mivel úgy is a kispadon vagy, akkor edzés rendesen, ha játszol is. Hogy ez ilyen cserés alapú... - Biggyesztem le a szám, de vállat vonok.
-Oh, ne haragudj, ha meggondolod magad én leszek az első számú rajongód ígérem! Sőt! Ha vak lesz a karid, gyűjteni fogok rá, hogy lásson, tudod a műtétre, mint Esmeraldánál. Amúgy az brazil volt? - Már a sorozat. Nem vagyok képben, de aranyos, hogy itt játssza az elkámpicsorodottat.
-Ahhham, tartsa meg jó szokását! Bár akkor elég satnya erőnlétem lesz de... bevállalom! - Nevetgélek, bár azt sajnálom, hogy Mr M megy el, gondolom megy a barátnőjéhez, vagy kajálni a koliba. Ki tudja.
-Szia, majd akkor jövőhéten! - Integetek neki, elvégre ha csak tényleg nem marad el megint az óra, akkor hamarosan úgy is találkozunk. Vagy akár az egyik órán, ki tudja.
-Aham, persze! Csak öltözzünk vissza, ez túl laza! - Nevetgélek, elindulok az öltözők fele. Mondom neki tíz perc és jövök, találkozzunk kint. Gyorsan át is varázsolom magam, fehér szoknya, ami a térdemig ér, meg egy lila spagettipántos, v kivágású felső. Kiengedem a hajam, kicsit átfésülöm, mégse legyek kócos, felveszem a kis fehér cipőmet és már kinn is termek Diego mellett, hacsak nem tollászkodik tovább mint én.
-Merre mennél? Van egy tök jó automata a marketinges tanszék előtt, nagyon finom a forró csoki benne, meg a kávé is, Zoey barátnőmmel ott szoktunk lebzselni ha szünet van. De mehetünk máshova is ha éhes vagy vagy valami. Mozi nem fér bele, a mai filmek már túl hosszúak! - Kuncogok kicsit, jelezni akarom, hogy nekem mindegy merre lógunk, csak dumálgassunk kicsit, tudjam meg ki a másik.
-Amúgy beszélsz portugálul meg ilyenek? Csak mondtad brazil vagy, hátha megtanítottak! Én sajnos nem beszélek idegen nyelveket, de a spanyol meg a portugál, olasz, ezek nagyon tetszenek! - Lehet az operák miatt, meg kiskoromban a kottajelzések miatt ragadt rám, hogy szeretem, nem is tudom, nincs sok alapja a lelkesedésemnek, csak úgy... van.
Vissza az elejére Go down
Diego Martín
Diego MartínFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Segédrendező
Hozzászólások száma : 78

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptySzomb. Május 09 2015, 15:05

- Hát, ha meccs van, akkor cserés alapú, de a bemelegítést, meg, az erőnléti, meg az ilyen edzéseket mindenkinek csinálnia kell. – magyarázom el, de aztán túllépünk a dolgon, és szóba kerülnek a szappanopera sztári ambícióim, de természetesen ez csak viccelődés alapján meg, nincsenek nekem ilyen céljaim, de poénnak jó.
- Ó, ez nagyon kedves! Mindenképp kérvényezni fogom, hogy a karakterem látássérült legyen! – mondom, és szívemre teszem a kezem, mintha meghatott volna, amit mond.
- Esmeralda? Sose néztem, de húgom asszem igen, fogalmam sincs milyen sorozat, de nem brazil, azt tudom. – húgom igazi brazilként odavan ezekért a szappanopera sorozatokért, megszámolni se tudom, mennyit néz, de ha őt ez boldoggá, teszi, hát egészségére.
- Nem feltétlen kell, hogy satnya legyen, önszorgalomból itt maradhatsz edzeni, ezt senki sem tiltotta meg. – vigyorgok rá, mert tényleg, attól, hogy nincs itt az edző, ő attól még futhat, meg minden ilyesmi, bár szerintem ezt kihagyja, ma legalábbis biztosan. Mark elmegy, szóval elköszönünk tőle, aztán Sarah-val megdumáljuk, hogy csinálunk valamit a következő óráig. Rábólintok, hogy öltözzünk át, így bemegyek az öltözőbe, felveszem a fekete trikómat, a farmer halásznadrágomat, fekete sportcipőmet, hátamra dobom a hátizsákom, egy kis spray, és kész is vagyok, az egész procedúra nem tart tovább, mint 3 perc, így várnom kell kicsit a lányra, de ez nem lep meg, a nők nagy része sokáig tud készülődni, ezt tapasztalatból tudom.
- Van egy szendvics a táskámban, azt egy kávé mellett megeszem, szóval menjünk az automatához. – válaszolok a kérdésre, majd el is indulunk a megfelelő irányba, de közben azért csevegünk, elvégre azért lógunk együtt, hogy kicsit jobban megismerjük egymást.
- Brazil vagyok, tehát a portugál az anyanyelvem. Sokan azt hiszik, hogy a spanyol, de nem. Ennek ellenére tudok spanyolul anyanyelvi szinten, franciául pedig alapszinten. Meg persze az angol, az majdnem teljesen anyanyelvi szinten. Az olasz nyelv is tetszik, meg az spanyol után könnyű, szóval majd megtanulom azt is. – szeretek idegen nyelveket tanulni, úgyis világhírű rendező leszek (na jó, csak szeretnék az lenni, de fő az optimizmus), és akkor jól jön, ha tud más nyelven is az ember, mint angol.
- Így, hogy nem tudsz semmilyen idegen nyelvet, nem szeretnél megtanulni? – érdeklődöm, mert az igaz, hogy az angol világnyelv, de miért ne tanulhatna az ember másmilyen nyelvet is?
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyVas. Május 17 2015, 22:38

-Ó hát feltétlen, aki mindenki imádni fog, mert pátyolgatni való leszel! - Kuncogok, bár az Esmeralda brazilságában elbizonytalanodom.
-Én sem, csak azt tudom, gyűjtöttek neki. Meg miután őt megműtötték a sorozatban megvakult a pasija, tiszta komédia! De ha nem brazil, akkor én sem tudom. - Nevetek, nem is fontos.
-Ó hát igen hogyne, hogyne, tök szorgalmas vagyok, tényleg, csak lusta is, tudod az fél egészség, én meg nem szeretnék beteg lenni... - Vigyorgok, nem vagyok egy nagy sportoló alkat. Néha elmegyek korizni, biciklizni, úszni, futni, tollasozni, de ennyi.
Átöltözünk, zokszó nélkül megvár, piros pontot neki! Mosolyogva lépek mellé, hogy mehetünk.
-Szuper! - Már hogy tetszik neki az ötlet, egészen megkívántam a forró csokit.
Leesik az állam, hogy mennyi nyelven tud, köpni-nyelni nem tudok, csak egyetlen "váó" jön ki.
-A francia... hogy jött? - Kérdezem elámulva, mert hát az beszélik ott? Vagy miért?
-Háát... nem igen volt rá időm. Nyelvtanulás helyett mindig a zongoránál kötöttem ki, pedig olaszul tanultam... úgy... két hónapig? Aztán közölte a tanár, hogy ennek nincs értelme, mert nem haladtam. - Vonok vállat. - De sok koncert volt, verseny, az jobban érdekelt. A szüleimnek meg mindegy volt, csak valami olyat csináljak ami fejleszt. Így ez valahogy mindig elsikkadt. De gondoltam rá párszor, hogy újra elkezdem de... nekem kell valaki aki noszogat sajnos, mert különben elvagyok minden mással. - Vallom meg akaratgyengeségemet. Simán elzongorázom órákig ha olyanom van, aztán már nincs időm semmire szinte.
-Te hogy állsz a zenével? - Ha már így szóba hoztam... miért ne kérdezzem meg róla?
Vissza az elejére Go down
Diego Martín
Diego MartínFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Segédrendező
Hozzászólások száma : 78

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyVas. Május 24 2015, 23:11

Engem így is imádnak! – mondom vigyorogva, eljátszva az öntelt majmot, aki ha leesne az egójáról a földre, akkor szörnyet halna, de persze nem vagyok ilyen, megvan az egészséges önbizalmam, az egoista dolgokkal csak viccelődni szoktam.
- Micsoda véletlen! Először ő vakul meg, aztán a pasija… annyira tipikus szappanoperás megoldás. – rázom a fejem egy mosoly kíséretében, és hiába vagyok brazil, sok olyan dolgot beleraknak ezekbe a sorozatokba, amiket azért már enyhe túlzásnak vélek, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
- Ó hát igen, az igaz, hogy az egészségre vigyázni kell! Most kell figyelnünk magunkra, hogy idős korunkban visszagondolva megköszönjük a fiatal énünknek a jó egészséget. – nevetem el magam, és ez a kifogás tetszik, amit mondott, hogy nem szeretne beteg lenni, a lustaság meg fél egészség. Na de kicsit kikapcsolódunk, ha már úgy alakult, hogy lyukas óránk van,és egy gyors átöltözés után már arról mesélek Sarah-nak, hogy milyen nyelveket tudok, és reakciójából látom, hogy megleptem a válaszommal.
- Indult a suliban francia szakkör, és gondoltam elmegyek. A lányok szeretik Franciaországot, mert az „olyan romantikus”, így gondoltam ha megtanulok kicsit franciául, jobban le tudom majd őket nyűgözni. Na meg persze érdekelt is, szeretek új nyelveket tanulni. – vázolom az indokomat, és bár az első érv volt nyomósabb, de na, kamasz srácként ez teljesen érthető.
- Zongora? Ez jól hangzik, sok díjat nyertél? – kérdezem, hiszen említette, hogy járt versenyre, így logikus az érdeklődés.
- Amúgy ha noszogatásra van szükséged, nincs egy olyan barátod/barátnőd, aki a nyakadra tud járni, hogy „na, Sarah, gyerünk!” ? Az ilyen barátok jól tudnak jönni ilyen esetben. – teszem fel a kérdést, mert bár nekem jó akaraterőm van, de van egy jó barátom, aki olyan, mint a lány, hogy noszogatni kell, pedig amúgy tök ügyes, például a suliban, vagy bármi.
- Gitározni szoktam, de csak hobbiból. Egyik haverom tud gitározni, ő tanítgatott, de többnyire magamtól tanultam meg, hogy mit hogyan kell. Szabadidőmben jó elfoglaltság, bár mostanában sok volt a meló, szóval nem volt nagyon időm gitározni. – nem bánom, hogy dolgozni kellett, szeretem a munkámat, és mindig tanulok, fejlődök közben. Közben amúgy megérkezünk az automatákhoz, és miután lepakolom a cuccom, zsebemből előhalászom az aprót, és az automatához sétálok.
- Mit kérsz? Meghívlak. – fordulok oda a lányhoz, és megnézem, mennyi érme van nálam, de van elég, hogy mindkettőnkét fedezze, meg amúgy a pénztárcámban is van még.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyHétf. Május 25 2015, 16:02

-Oh, ezer bocs kishitűségemért, nem szúrja ki a szemem a nyilvánvaló! - Nevetek vele, mert érezni hogy csak valami szerepet játszik. De mit is várjak egy színésztől, nem?
-De neeem? Bár gondolom a végén már mindketten láttak. Úgy már uncsi is volt és lezárták! - Kuncogok, legyintek, valami Esmeralda-fan biztos elmondaná hogyan is volt, mert én (mi) nem tudom/tudjuk.
-Igen, pontosan, nem akarom korholni a fiatalkorom, elég lesz betegeskedni idősen, mikor már ráérek erre is! - Nevetek, remélem nem leszek valami krákogós nagyi, ritka fárasztó és zsémbes dolog lenne.
Persze elakad a szavam, hogy mennyi nyelven beszél, nem semmi a csávó!
Elvigyorodom azért hogy csak azért tanult franciát, mert az romantikus.
-Tud az lenni, de szerintem a spanyollal is simán lenyűgözöd őket, nem féltelek! - Vigyorgok, ő s ilyen nőcsábász alkat lenne? Ki tudja, ezek szerint? Mondjuk nekem a latin amerikai dolgok jobban tetszenek mint az európaiak, de tény a többség szereti a francia vonulatot. Zenében én például nagyon szeretem, szó se róla.
-Nem, de voltam már első is párszor. De inkább a fellépés miatt mentem, szokjam a dolgot, hogy néznek és játszom, hangzavar van olykor. De főleg azért mert rengeteget lehet tanulni másoktól, ahogy nézed és hallgatod őket! Olyan ügyes és fantasztikus embereket lehet megismerni! Már ha hagyják persze, sok zongorista elég magának való. - Kuncogok, az egyik srác például nem tudott azzal mit kezdeni, hogy leszólítom és meg sem nyikkant. Pedig a zenéje nagyon is beszédes volt!
-Az öcsém megkérhetném, ő amúgy is előszeretettel nyaggat mindenfélével ha rájön a hangulat, de... mostanában megvan a maga baja. Zoeyt esetleg megkérhetem mondjuk. - Ütögetem a szám, míg gondolkodom, lehet tanulna is velem, miért ne? Izgalmasan hangzik. - Bár most végzek, a szakdolgozat meg macera, szóval majd nyáron valószínű, akkor esélyesebb, hogy lesz rá időm és energiám. - Húzom el a szám, mert tiszta nyűg az egész nekem most.
-Pedig az olyan mint a nyelvtanulás, folyamatosan kell csinálni, gyakorolni, mert kimegy az ujjadból minden. - Mosolygok, én már csak tudom. Több nap gyakorlás mentesen, és máris úgy érzem visszaestem.
-És mit melózol? - Érdekel mivel keresi meg egyelőre a kajára valót.
megérkezünk, a táskám én is leteszem az ő cuccai mellé, majd elmosolyodom.
-Nagyon aranyos vagy. Egy forrócsokit kérek! Mogyorósat! - Mert az a legfinomabb, legalábbis szerintem, érezni a lelkesedésemen, hogy öröm lesz meginnom.
-És a színészkedés hogyan jött? Rokon is az, vagy egy színdarab, mozifilm, karakter? - Hallottam én már mindenfélét, érdekel a ő esetében mi mozdította erre a pályára.
Ha megvette a lötyiket, akkor lecsüccsenek a padra, hagyva helyet magam mellett, ő is odaférjen és fújogatom az itókát, mert hajlamos lennék leforrázni a nyelvem, ami nem szerencsés.
Vissza az elejére Go down
Diego Martín
Diego MartínFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Segédrendező
Hozzászólások száma : 78

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyHétf. Május 25 2015, 22:31

- Csak hogy lásd, milyen kegyes vagyok, most az egyszer megbocsátok. – kontrázok még rá, eljátszva a nagy kegyest, de csak viccelek, nem vagyok én nagyképű.
- Egyértelmű, hogy a végén happy end van, máshogy nem lehet az ilyen sorozatokat befejezni. – de tényleg, a szappanoperák drámaian, de happy enddel szoktak általában zárulni, bár mint azt már említettem, én nem nagyon nézek ilyeneket, bár húgom néha a tévé elé rángatott, és párszor rá tudott még venni, mikor kisebb volt, kihasználta, hogy nehezen mondok neki nemet. Manapság is szokott próbálkozni, de így lassan 18 évesen nincs olyan nagy vonzerővel rám, mint néhány évvel ezelőtt. Na de a szappanoperák után áttérünk a nyelvtanulás témára.
- Hát, Brazíliában nem nagy szám a spanyol, de a francia tudott hódítani. – magyarázom meg, mert bár ugye a portugál az anyanyelv, de hasonlít a spanyolhoz, szóval azzal nem lehetett annyira lenyűgözni a lányokat. Na nem mintha akkora nagy nőcsábász lennék, nincs minden héten más csajom, a hosszú távú kapcsolatokat keresem, de na, melyik pasi ne örülne a női társaságnak? Na ugye.
- Na, akkor vannak itt potenciális nyaggató-jelöltek. Bár tény, hogy a szakdolgozat nem a legegyszerűbb, szóval érthető, hogy most a sulira koncentrálsz jobban, de ahogy említetted, ott a nyár, szóval no para. – mosolygok rá, mert látom rajta, hogy nem a kedvenc szituációja neki ez, hogy most végzős, de a mosolyommal igyekszem sugallni, hogy fel a fejjel, már nincs sok.
- Igen, tudom, de csak hobbigitáros vagyok, szóval néha nekiülök pengetni, és olyankor azért érzem a folyamatos gyakorlás hiányát, de időtöltésnek olykor jó. vonom meg a vállam, mert tényleg nem vagyok profi gitáros, nincsenek is ilyen ambícióim, hobbinak jó, meg olykor csajozásra is jó eszköz, de ennyi.
- Segédrendező vagyok Charlie Wood mellett. Talán már hallottál róla, egész híres a rendező szakmában. – válaszolok kérdésére, és hangomban szerintem érződik, hogy igencsak büszke vagyok erre a melóra, és ez a karrierem szempontjából nagyon nagy fejlődést jelent, és fix állást a jövőre nézve, ami természetesen előrelépési lehetőséggel is kecsegtet.
- Egy mogyorós forró csoki rendel. Jó választás, én is szerintem azt iszok. – mondom egy mosoly kíséretében, majd elkezdem bedobálni az aprót, megnyomom a megfelelő gombot, majd készül is a finom ital, amit átnyújtok Sarah-nak, majd kérek egy ugyanilyet magamnak is, aztán ledobom magam a padra a lány mellé.
- Színészkedés? Nem vagyok színész, rendezőnek tanulok. Miért, színésznek nézek ki? – kérdezem vigyorogva, nem gondoltam volna, hogy Sarah egészen eddig abban a tudatban volt, hogy színészpalánta vagyok. Áá nem való az nekem.
- Viszont ha már szaknál tartunk, te mit tanulsz? – érdeklődöm, mert bár látásból ismertem már, de meg nem mondanám, hogy melyik szakra jár.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyKedd Május 26 2015, 22:53

//Beugrott már nektek, hogy a jégkorszak szereplőit hogy hívják?
Diego, Manfred, Sid
Itt meg: Diego, Mark, Sarah... XD
Bocs az offért, nekem full vicces a béna poénom xD//
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyVas. Jún. 07 2015, 19:56

//Mark már azt hittem visszajöttél, mondom csak meggondoltad magad! Ejj xD Amúgy jah xD Én nem tudtam a nevüket, ezer éve nem láttam o.o De a Diego itt most vicces volt xDD Sarah meg akár Sides is xDDDD Legalább annyira lökött néha xD//

-Ó tudtam én, hogy vajból van a szíved! - Pillogok rá, vigyorgok.
-Jah, mert fellázad a nép és kikövetelik azt! - Nevetek. Elképzelem ahogy milliók ragadnak tollat, telefont, vagy akár cipőt és mennek a helyszínre hogy nadenadenade!
-Mikor jöttél el? Vagy csak az egyetem miatt laksz most itt? - Azt hittem régebb óta itt él, de lehet tévedek. Mondjuk a franciától mindenki oda van általában, maguk a franciák is, azzal nem tud mellé lőni, ez tény.
-Azok mindig akadnak, nem kell félteni! - Nevetek, mert hát tényleg, ettől úgy nem tartottam, csak kérdés mivel és miért nyaggatnak ugye! - Najah, maximum nyáron kérdezz még rá nálam, hogy kínosan érintsen ha még nem kezdtem el és sürgősen nekilássak! - Kuncogok, bár nem tudom nyáron összefutunk-e de hátha.
-Igen, de akkor egyre többet és többet tudsz ami meg olyan jóóó! - Zenebolond jelentkezik, legalábbis én imádok muzsikálni, még jó hogy nem tudok énekelni, akkor olyan lennék. mint egy disney hercegnő, spontán dalra fakadnék ha olyanom van.
-Ő nem forgatókönyv író? - Olyan ismerős a neve, de nem mint rendező. Lehet keverem, elvégre olyan csodálatos névmemóriám van, hogy nem lenne meglepő sajnos cseppet sem.
-Amúgy tök jól hangzik, de akkor mész forgatásokra is meg, estékre meg ilyenek? - Kíváncsiskodom, érdekesen hangzik.
-Nem fogsz csalódni, isteni finom! - Vigyorgok, feldob a forrócsoki gondolata is, hátha már inni is fogom!
-Hát... simán kinézem belőled, ha nem is a szappanoperát de bármi mást. Azt hittem azt tanulod. - Mondom kínos mosollyal, én tökre abban a hitben éltem annak készül.
-Akkor úgy kérdezem a rendezés hogy jött, az még érdekesebb, mert általában színész akar lenni mindenki, nem? Vagy csak én hiszem? - Szerintem az a populárisabb, ahogy az előadó, nem a dalszövegszerző vagy komponista.
-Én környezeti és nemzetközi kommunikációt... - Préselem a szám, szerintem is olyan uncsi amilyennek hangzik. - Eleinte izginek tűnt, de... nem pont olyan mint ami számít az ember. - Vonok vállat, nem szeretem annyira a szakom mint szerethetném. Hogy jövőre mi lesz, maradok-e vagy sem... már MA-n... nem tudom. David nagyon győzköd. - A zene jobban leköt, de akartam valami szakmát is, mert hát zenészként elhelyezkedni... ingoványos. - Mosolygok, nem tudom ment-e volna. Próbálkozni akarok és fogok is, de azért ha minden kötél szakad ebben a szakmában találok állást valószínűleg.
Vissza az elejére Go down
Diego Martín
Diego MartínFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Segédrendező
Hozzászólások száma : 78

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyCsüt. Jún. 25 2015, 22:40


//Mark, én is azt hittem, hogy meggondoltad magad, és becsatlakozol, de csalódnom kellett Sad xd. A Jégkorszakos poén viszont jó, nekem tetszik Very Happy Szeretem a mesét, de nem gondoltam bele a nevekbe Very Happy //

Bólogatok szavaira, igen, vajból van a szívem, a kegyes a második nevem. Amúgy kicsit már elvesztettem a fonalat, nem tudom, hogy hogy jutottunk el a szappanopera témához, de témáink között ez is megfordul.
- Na igen! Képzeld el, mekkora hiszti lenne, ha nem találnának egymásra a szerelmesek, vagy meghalna a kedvenc szereplőjük. Hát nem néznek ezek Trónok harcát? – nevetem el magam, hisz az az a sorozat, amiben aztán tényleg sorra halnak meg az emberek, attól függetlenül, hogy főszereplő-e vagy sem, illetve hogy szeretik-e az emberek, vagy nem.
- Hát, egyelőre az egyetem miatt, ez a 3. évem itt, de nagy esélyt látok arra, hogy itt maradok a suli után is, elvégre itt nagyobb eséllyel valósítom meg a céljaimat, mint otthon. De amúgy eddig is, és ezután is, mindig hazaugrok, amikor csak tehetem. - felelek a kérdésére, és tényleg, pontosan így is tervezem az életemet a továbbiakban.
- Oké, ha találkozunk, számíthatsz rá, hogy kérdezősködni fogok ezzel kapcsolatban. – vigyorgok rá, és én sem tudom, hogy vajon összefutunk-e még valamikor, de ki tudja, kicsi a világ, ahogy szokták mondani, és bár Hollywood elég nagy, de ki tudja? Bólogatok a szavaira, tényleg jó, ha új dolgokat tanul meg az ember, miközben gyakorol, és ez nem csak hangszerekre igaz, hanem igazából minden másra is, bár most ugye a zenéről van szó konkrétan. Viszont erről több szót nem ejtek, rátérünk arra, hogy mivel is foglalkozom a suli mellett.
- Neem, kevered Chester Wood-dal. Ő forgatókönyvíró, egyszer találkoztam is vele. Elég morcos ember, teljesen ellentéte Charlie-nak. – mondom egy kis gondolkodás után, de sok embert ismerek a filmes szakmában, így rájöttem, hogy Sarah kivel keverheti össze a főnökömet.
- Ajánlom is, hogy megérje az árát! – vigyorgok, de igazából nem félek ettől, ittam már ilyet, és hacsak nem fogyott ki valamelyik hozzávaló, akkor igenis finom lesz.
- Nem tudom, engem sosem vonzott, hogy színész legyek. Pocsék színész lennék, ezt bárki megmondja, aki egy kicsit is ismer. A rendezés meg azt hiszem onnan, hogy gyerekkoromban láttam valami dokumentumfilmet, hogy mi zajlik a forgatásokon a kamerák mögött, és akkor eldöntöttem, hogy én is rendező akarok lenni, aztán látod, itt vagyok, és lassan a harmadik évemet is kipipálhatom. – foglalom össze el röviden, hogy miért is választottam ezt a szakmát és szakot, aztán hogy ne csak én beszéljek, rákérdezek, ő mit tanul, de nem csak azért, hogy ő is szóhoz jusson, hanem érdekel is a válasza.
- Hát nekem nem hangzik annyira izgalmasnak, ez mit takar pontosan? Mit tanultok? – kérdezek vissza, mert bár van olyan ismerősöm, aki ezen a szakon tanul, de ő még elsőéves, és mikor kérdeztem, még nemigen tudott erre a kérdésre válaszolni.
- Igen, a zene bizonytalan, de minden lehetséges, ha vannak kapcsolataid. Te hogy állsz velük? – érdeklődöm, már ha nem vagyok indiszkrét, de tény, hogy kellenek megfelelő ismerősök, kapcsolatok, hogy az ember a zenében el tudjon helyezkedni, de ugyanez igaz a filmiparra is, nekem mázlim volt Charlie-val, de nem mindenki ilyen szerencsés.


Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah EmptyVas. Júl. 05 2015, 16:30

//Jaj Diego, ezen a profilképen tiszta Eugén vagy az Aranyhajból Very Happy//

-Miért kéne nézniük? - Hallottam valamit arról, hogy mindig megy a hiszti vele, de én magam nem láttam egy részt sem belőle, így nem is teljesen értem mit akart közölni, csak nézek rá érdeklődve.
-Amúgy nem fárasztó ez az ingázás? - Kérdezem, mert ha sokat utazgat haza, akkor az lehet megterhelő, vagy nem is tudom. Én mindig is itt laktam, nem tudom elképzelni sem milyen.
Én is vigyorgok hogy majd kínos pillanatot csiholva rákérdez majd, gyakoroltam-e a nyelvtanulást, haladok-e vele. De tudjátok mit? Ne legyen kínos! Gyakorolni fogok! Becsszó, tényleg!
-Oh... hát az könnyen megeshet, nem erősségeim a nevek... - Nevetgélek kínosabban, egyszerűen nem bírom megjegyezni őket. Elsőre legalábbis, tizedjére sem. Nekem sok idő mire rögzül, nem tudok vele mit csinálni. Emiatt kerülöm is hogy nevükön szólítsam az embereket, kivéve ha olyanokról van szó, akiknek már sikerült megjegyeznem.
Forrócsokizunk de én nem félek attól hogy ne lenne finom, így csak ^^ fejjel mosolygok neki hogy bátran igya, fincsi lesz.
-Ez olyan jó, hogy ennyire kitartasz az álmaid mellett! Remélem megtalálod a saját stílusod. Vagy már megtaláltad? - Érdeklődöm, ki tudja, lehet már nagyon is határozott elképzelései vannak. Utána engem kérdez, de hát az én szakom nem olyan izgalmas, inkább praktikus hogy így fogalmazzak.
-Hááát sok mindent takar... reklámokról, hirdetésekről tanulunk, a PR-t, személyes eladást, eladásösztönzést, a direkt és az internet marketinget, a szponzorálást, az esemény marketinget, a kiállítások, vásárok, továbbá a márka és védjegy marketingkommunikációs vonatkozásait, az új kommunikációs lehetőségeket... sok mindent. - Vonom meg finoman a vállam, mert tényleg nem tudnám röviden leírni valahogy. De ez a lényege, azt hiszem. Aztán áttérünk a hőn szeretett zenére.
-Na igen, hát... sokat játszom a helyi templomban, kísérem az előadásokat. Meg itt is játszom a kórusban a suliban, meg most találtam egy lányt, aki kísérőt keresett maga mellé állandóra, jól kijövünk, szóval lehet vele maradok és akkor ki tudja. Nekem tetszik a hangja, meg a dalok, amiket ír. - Mosolygok, fogalmam sincs hogyan alakul majd az életem, egyelőre ezzel akarok foglalkozni de művészetből megélni rizikós, akkor már jobb ha mellette csinálom a szakmám is... akkor meg is élek és nem fásulok bele talán. Nem tudom még.
-És milyen típusú filmeket szeretnél rendezni? Akció vagy művészfilm, más? - Sokfajta van, nem tudom belőni, neki mi a zsánere, miben tudja kifejezni magát igazán.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah   Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah Empty

Vissza az elejére Go down
 

Fussatok bolondok! ~ Diego, Mark, Sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-