Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Problémák a városban - Mark & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a városban - Mark & Nina   Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptyPént. Nov. 21 2014, 15:10

-Tudod, a legtöbben ezt eltitkolják. - Vigyorgok rá. Sokakról derül ki utólag, hogy büntetettek, mert nem azzal állítanak be, hogy "Nina Burke, fotós és exbűnöző". Na meg az is hozzátartozik, hogy egy csekélyebb összegért már simán módosíthatóak az ilyen jellegű adatok, és volt nincs. Azért persze tippeket nem fogok adni neki, mert még rájön, hogy nem vagyok annyira szent. Bár lehet, hogy csak arra gondolna, hogy élénk a fantáziám. Hm. Nem próbálkozom vele inkább...
-Ezen még soha nem gondolkodtam, de lényegében igen. - Felnevetek a bolond eszmefuttatáson. Mégis ki gondolkodik Ninán kívül azon, hogy egy szó aranyos-e, vagy sem? Talán Demi. Ő még ilyen hasonlóan lökött cukiság. Ettől függetlenül azért igaza van a lánynak, hiszen nem használsz huncut jelzőt olyanra, aki nem aranyosan pajkos. Hm. Még a végén kiderül, hogy bolondnak hitt, de igazából egy zseni!
-Igen, eléggé! - Meg kell tanuljak szörfözni. Tényleg képtelen vagyok normálisan csajozni, ez innen is világosan megmutatkozik. Kevesen buknak a szánalmas kiskutyára, amit nyújtani tudok, viszont már nem az első lányt szedhetném össze, ha tudnák uralkodni a hullámokon, meg egy falapon... Ideje szörfbajnokra váltanom.
Hogy épp mennyire vagyok nyitott és barátkozós, azt kellően túltárgyaltuk, ráadásul a két kis csirkefogó is megzavarja a kis légyottunkat, így aztán más irányba terelődünk. Lényegében pajzánabb vizekre evezünk a rögtönzött vízes pólóval. Nem mondom, hogy nincs ínyemre a dolog, főként, hogy Nina azért szép adottságokkal van megáldva, de nem kezdek ilyesmivel poénkodni az első találkozó alkalmával, mert még valami szexita bunkónak gondolna. Na meg aztán annak ellenére, hogy nagy a szám, nem vagyok az, aki csak úgy kap az alkalmakon, még ha fel is ajánlkozik. Így aztán mindent a szemnek és raktározzuk el az emléket, hogy kevesebb laptopkárosító felnőtt oldalt kelljen használni az unalmas és magányos estéken. Khm...
-Ejha! Nem semmi kiscsaj voltál. - És mindezek után még nem tartóztatom le itt helyben. Pedig, ha hátrabilincselném a kezét, még a kilátás is jobb lenne. Ájh... Rémes egy nap ez.
-Ó, hát én sosem voltam jó gyerek... - Kicsit meglódul a fantáziám, amiben több a negatív és szomorú emlék, mint a Ninaféle vicces.
-De mondjuk hasonlóképp nem díjazta apám, mikor elszedtem a pénztárcáját és kiszíneztem benne néhány nem éppen 10 dolcsis bankjegyet... - Vigyorgok a másikra. Ó igen. Apám nem az a spúr ember, akinél csak néhány fillér van, így aztán annak sem örült, mikor színesebbé tettem az anyagi helyzetét.
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a városban - Mark & Nina   Problémák a városban - Mark & Nina - Page 2 EmptySzomb. Nov. 22 2014, 20:19

- Az igaz, de előbb-utóbb az ilyenek úgyis kiderülnek. – most tényleg priuszról beszélgetünk? Nekem szerencsére még nincs, és remélhetőleg nem is lesz. Azt nem tudom Marknak van-e, de nem kérdezek rá, egyébként is eltitkolná, ha van, de miért feltételezném róla, hogy rendelkezik már vele? A következőkben megjelenik egy tipikus „Nina kérdés”, amin jót nevetünk mind a ketten. Tényleg, ki gondolkozik olyanon, hogy melyik szó hangzik aranyosan, cukin? Szerintem nem sok ilyen elvetemült van, bár barátnőimmel azért szoktunk ilyennel szórakozni néha. Szó esik a továbbiakban több dologról, szörfözés, szabadidő, ki mennyire közvetlen másokkal, de aztán jön a lövés, minek következtében mindketten elázunk, én ráadásul fehér pólóban. Azért elkaptam Mark tekintetét, ahogy engem vizslat, kicsit ettől zavarba is jövök, de igazából ez majdnem olyan, mint a bikini felső, szóval így majdnem okés a dolog, de azért összefonom a karjaimat mellkasom előtt.
- Nem tudom miről beszélsz, szerintem áldott jó gyerek voltam! – pislogok rá Markra ártatlan szemekkel és hasonlóan ártatlan mosollyal, majd rákérdezek, neki van-e ilyen sztorija.
- Ejnye, de rossz kisfiú volt valaki! – nevetek fel jókedvűen, és képzelem, mennyire nem örült a fiú apja, amikor meglátta a pici fia képzőművészeti alkotásait a bankjegyeken.
- Gondolom a pénz kiszínezését manapság már nem gyakorolod. Vagy netalán tévedek? – vigyorgok rá Markra, és természetesen poénkodok csak, nem gondolom, hogy szabadidejében fogná a kis színeseit, és kiélné művészi vénáját.  Amint befejezi a válaszát, csörögni kezd a telefonom, szóval előbányászom a táskámból, és látom, hogy anya hív.
- Bocsi, anya az, felveszem, mert lehet, hogy fontos. Egy perc! – szólok oda Marknak, majd felállok, és pár lépést odébb megyek.
- Szia anya! … A tengerparton egy ismerősömmel… Őő persze, máris elindulok haza, sietek!... Puszi, szia! – hamar megvan a beszélgetés, így vissza is sétálok a fiúhoz.
- Sajnos haza kell mennem, anyát elszólítja a munka, és nincs aki vigyázzon öcsémre. Visszakísérsz az autódhoz, hogy kivehessem a biciklimet? – kérdezem, miközben a mobilom visszakerül a táskába. Amennyiben elindulunk, még természetesen tovább csevegünk néhány általános dologról, aztán mikor a búcsúzásra kerül a sor, előveszek egy kis cetlit a táskámból, és leírok rá egy számsort.
- Itt a telefonszámom, ha a jövőben lenne kedved együtt lógni, hívj fel, vagy írj egy SMS-t. – mosolygok rá barátságosan, miközben átnyújtom neki. Nekem megvan az övé, szóval így fair, hogy ő is tudja az én számomat.
- Örültem a találkozásnak, remélem még összefutunk! Szia Mark! – köszönök el tőle egy integetés kíséretében, aztán felszállok a biciklimre, és hazatekerek. A pólóm idefelé jövet már egész jól megszáradt, így nem kell vizes pólóban végigmennem a városon. Jófej volt ez a srác, már megérte, hogy leesett a láncom, és segítségre szorultam.
 

//Akkor ahogy beszéltük, itt a záró hszem ^^ Köszönöm a játékot, és remélem játszunk még ^^//
Vissza az elejére Go down
 

Problémák a városban - Mark & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Szeress, etess! - Nina & Mark
» Mark-simogató [Mark & Bree]
» Költözüüünk! ~ Lip♥Nina
» New hairstyle || Lip&Nina
» The awkward moment – Lip & Nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-