Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Gyors találka ~ Josh és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyors találka ~ Josh és Seby   Gyors találka ~ Josh és Seby - Page 3 EmptySzer. Aug. 20 2014, 16:19

-Miii csak esélyese? Hát most sértődtem meg, abszolút győztese kéne legyek, milyen hősszerelmes vagy Te?! - Röhögök, anyám, csak esélyes vagyok egy ötvenes prűd nővel szemben... bár ami azt illeti van egy nagy előnye velem szemben a szomszédnak: Nő.
-Ugyan, nem teher, miket mondasz. - Mosolygok rá, hát tényleg nem az, szeretek vezetni.
-Áh tudtam én hogy nincs esélye a szomszédnak! - Kacagok, hogy tovább leszek vele a ruháim miatt.
Megmosakszik, azt nekem is kéne majd, de már megkeresem a ruhákat.
-Óh, van benne valami. - Mosolygok rá, jól esik, hogy azt mondja velem mindig jól érzi magát.
A ruha jó rá, külön öröm, mert van némi bűntudatom hogy miattam ugrott egy szett ruhája.
-Jaa. - Hú de fura. Sosem volt munkaruhám, hacsak az öltönyt nem vesszük annak. - Jól van, amikor akarsz jössz, tudod hogy sosem zavarsz. - Mosolygok, nem nagy dolog, de mégis jó érzés mondani, hogy mozoghat otthonosan. Elvégre ez az én lakásom, jó érzés ez a tudat. Bár ez a pajzán mosoly a szája sarkában megnevettet, olyan hülye. De ezért kedvelem.
-Szerintem most valami sötét sarokban dolgozza fel az élményt... Na várj... - Veszem elő a másik tárcám, kettő van, abban van még némi készpénz. Adok neki pénzt taxira, bőven, hogy bármi van elég legyen. - Ezt tedd el. Amúgy a drága időm bármikor veled töltöm, munkát találok míg barátot már nehezebben. - Mosolygok, hát nálam a prioritás inkább felé hajlik. Mondjuk a kötelességtudat dolgozik csak a dolog ellen, mert nem szeretem a félbehagyott dolgokat.
Kiengedem és remélem elrakott mindent, holnap fel bír kelni és Ms. Blackwood nem támadja le. Vagy rántja be a lakásba... ú.
Ha elment neki is állok dolgozni, csak előbb még lefürdök, rendbe szedem magam és kissé kitakarítom a lakást hogy összejárkáltuk.

//Köszi a játékot *.* //
Vissza az elejére Go down
 

Gyors találka ~ Josh és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-