Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Futás Adam - Alexandra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 20:49

Végül csak visszafeküdt mellém. Szóval még van remény. Miután visszafeküdt mellém sokáig néztük egymás szemét. Holnap elviszem valahova. Mondjuk rég voltam moziban, bár egy ebéd vagy egy vacsora romantikusabb. Lehet, hogy strandra viszem. A telefonszámát is el kéne kérnem. Majd holnap reggel hazakísérem és majd a lakásánál elhívom randira. Ez remek ötlet. Ezek a gondolatok után mély álomba merültem. Reggel korán felkeltem. Kiszállok az ágyból, visszanézek az ágyba és látom, hogy Alexa még alszik. Nem akarom zavarni, úgyhogy csendben kimegyek a wc-re. Miután elintéztem a dolgom a wc-n elkezdem a reggeli edzésemet. Munka után is kéne néznem már. Szeretnék venni egy kocsit. Lemegyek meg is nézem a hirdetőtáblát. Még van az előző fizetésemből, szóval tudom állni a mai randit. Remek megint semmi jó munka a hirdetőtáblán. Visszamegyek a szobámba és látom Alexa még mindig alszik. Nem is csoda hisz még csak hét óra.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 21:05

Még sokáig néztünk egymás szemébe. És miközben így tettünk, komolyan gondolkoztam. hogy ilyen lehetséges-e. Oké lehet hogy tényleg a szívéből mondta, de lehet hogy csak leakart fektetni. Nem tudom mit kéne csinálni. Viszont tényleg nagyon bejön. Talán fölhívom holnap barátnőmet, hátha tud valami tanácsot mondani. Míg gondolkoztam szépen lassan el nyomot az állom. Reggel van, kinyitom a szemem és akkor jövök rá hogy ez az egész nem álom volt. Kifejezetten jó kedvem van, nem tudom hogy miért. Így mosolyogva felülök az ágyon, és akkor látom hogy mosolyogva néz.
-Jó reggelt. - Mondom mosolyogva, aztán ránézek a telefonomra. Még csak 7 óra van. Nem gondoltam volna.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 21:13

-Jó reggelt.Hogy aludtál?-Kérdezem Alexától mosolyogva. Nem a házánál kérdezem meg inkább megkérdezem most.
-Mi lenne, ha ma elmennénk valahova? Gondolom előtte még hazamész átöltözni meg ilyenek, de elkísérlek. - Mosolygok rá megint és kíváncsian várom a válaszát.
-Mehetünk moziba, ebédelni vagy strandolni.-Mondom neki mielőtt válaszolt volna az előző kérdésemre. Olyan vagyok most, mint egy izgatott kisgyerek ő pedig még ott ül kómásan. Lehet, hogy akar egyedül is lenni egy kis időt. Hát, ha úgy dönt, hogy szeretne egyedül lenni, akkor felhívom James-t és elmesélek neki mindent. Még mindig nem válaszolt. Valószínűleg még gondolkozik. Remélem majd ma este is velem alszik.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 21:21

-Köszi jól. - Mondom mosolyogva. A következő mondatokat vagy én értem félre, mert kómás vagyok. Vagy tényleg azt kérdezte amire gondolok. Ha azt kérdezte akkor örülök neki, mert hogy akkor azt jelenti hogy tényleg így érez. Tudom túl sokáig váratom, de ezt még meg kell emésztenem.
-Persze, elmehetünk. - Adom meg végül magam. Nem mintha nagyon győzködnie kellet volna. Bár én picit másra gondoltam.
-És mi lenne ha elmennénk sétálni. Persze miután haza mentem és átöltöztem. - Azt hiszem ennek jobban örülnék, nem akarom hogy költsön rám. Meg így talán nyugodtabban tudunk beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 21:29

-Rendben akkor haza is kísérlek.- Mondom neki és közben elkezdek felöltözni. Nagyon örülök, hogy elfogadta a randit. Remélem ő is tudja, hogy ez egy randi. Miután felöltöztem kiléptünk a szobából. Becsuktam az ajtót és elindultunk a lakása felé.
-Dolgozol valamit suli mellett?- Kérdezem ezzel megszakítva a kínos csendet.Kérdeznék mást is, de azt mondta ne siessünk annyira, úgyhogy lassabban haladok, de nem akarom őt elveszteni. Kíváncsian hallgatom a kérdésemre a választ, bár jobban szeretem, ha engem kérdezgetnek.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 21:48

-Rendben. - Majd elmegyek a fürdő szobába, és felöltözök. Hisz mégse mehetek bugyiba meg a pólójába. És mikor végzek oda adom a pólót neki. Egy szó nélkül elveszi. Kilépünk a szobából és elindulunk haza. Mutatom az utat de kínos csend van kettőnk közt. És ő töru meg a csendet.
-Nem, nem lenne rá időm. - A lakás a miénk és apum fizeti az egyetemet. Tudom ez most olyan cicababásnak tűnik, de szerintem ettől még nem vagyok az.
-Kérdezhetek valamit? - Mondom félénken.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 21:53

Kérdezni akar valamit? Vajon mit akar kérdezni? Járni akar velem? Vagy mégis akar gyorsítani a kapcsolatunkon, de az is lehet, hogy megkérdezi hány barátnőm volt? Lehet, hogy azt kérdezi, hogy szűz vagyok-e még. Biztos valami ilyesmi kérdése lesz, ugyanis látszott az arcán, hogy nem olyat akar kérdezni, mint például: Van egy zsepid, hanem ettől komolyabbat. El is felejtettem válaszolni. Mit mondjak? Csak nem mondhatom azt, hogy nem kérdezhetsz semmit, de nem is válaszolhatok csak úgy, hogy persze. Valami frappánsabbat kéne kitalálnom.
-Persze, nincs olyan dolog, amit nem mondanék el neked.- Mondom mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 22:01

Nagyon gondolkozik, remélem nem arra gondol hogy durvát fogok tőle kérdezni. Bár a válaszi kicsit nyálas, de azért aranyos hogy ennyire igyekszik.
-Mi fogott meg bennem? - Biztos azt mondja, hogy ahogy ki nézek. De remélem nem ezt, mert akkor tényleg nagyot csalódok benne. Bár remélem tényleg nem hiszi azt, hogy nagyon durvát kérdezek. Mondjuk azt, hogy hány csaja volt, vagy ilyesmiket. Mert ez engem nem érdekel, az a lényeg hogy most itt van.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 22:12

-Azt hittem durvábbat fogsz kérdezni. Tudod először a szépséged, ahogy ragyog a szemed, a mosolyod és minden másod, ugyanis először az ember a borítót nézi meg és csak utána a tartalmat, de nyugi nem csak a borítód tetszett meg, hanem te belülről is ugyan olyan szép vagy, mint kívülről. Remek veled beszélgetni, látszik rajtad, hogy megértő vagy és könnyen is barátkozol. Az is látszik rajtad, hogy már nem egyszer bántott meg fiú, de én nem akarom azt tenni veled.-Mondtam válasznak és közben végig a szemébe néztem.
-Remélem vannak még kérdéseid.-Mosolygok rá.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 22:26

Azt hittem hogy más választ kapok. Érdekes módon már nem pirulok. Nem tudom hogy ez hogyan lehetséges, de ez van. Végig a szemembe néz, ami jól esik. Főleg tőle, más mint aminek gondoltam, nagyon más. Nem hitem volna hogy ez fogom gondolni, de ezt gondolom. Miközben mondta megérkeztünk a ház elé. Kint áll a kocsi beállón a fekete sárga motorom.
-Köszönöm a választ. - Mondom neki mosolyogva.
-Vannak még. Viszont megérkeztünk. - Mutatok a ház felé. Ahogy látom meg hökken a motorom látványán. Erre viszont majd nem kitört belőlem a nevetés. De sikerült vissza fognom, így csak egy széles mosoly lett. Felmegyünk a lépcsőn, a bejárati ajtó előtt megállunk.
-15 perc és itt találkozunk, ha neked megfelel?
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 22:39

Érdekes, a válaszom után már nem pirul. Már nem ég benne az a láng, ami eddig égett. Nem tetszett neki a válaszom? Ezzel most elrontottam mindent? Nemsokára minden kiderül. Az utunk többi részét kínos csendben tettük meg. Vajon min gondolkodhat? Még egy lány sem tette fel nekem ezt a kérdést, de most, ha tényleg ez fogott meg benne. Na elég most koncentráljak másra. Alig telt el egy fél óra és ott is lettünk a házánál. Szép ház. De mit keres előtte egy motor? Vajon az öve? El sem tudom képzelni motoron. Látom mindjárt nevet. Lehet, hogy azon, amiért így elcsodálkoztam a motoron. Hollywoodban minden ház gyönyörű? Van egy hatalmas lépcső, ami felvezet a bejárathoz. Felmegyünk rajta és mondja, hogy várjam meg kint, 15 perc és kész. Persze a lányoknak sosem elég 15 perc készülődési idő.
-Rendben és izgatottan várom a többi kérdésed.-Mosolygok rá hátha újra elpirul. Nem sikerült. Nembaj majd ma este nálam vagy nála visszahódítom. Ő bemegy én meg kint maradok. Nem jó egy sima séta kéne valami frappánsabb. Meg is van! Előveszem a telefonom és kikeresem a számot, amit James küldött, hogy ha lesz egy randim akkor hívjam fel. Így is tettem és még mielőtt kész lett volna Alexa ide is ért egy hintó. Kíváncsi vagyok mit fog hozzá szólni. Itt áll a hintó 5 percre és kilép a házból Alexa.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyVas. Júl. 20 2014, 23:01

Gyorsan berohanok a házban, persze beköszöntem apunak. Vissza köszönt aztán rohantam fel az emeletre. Gyorsan lefürödtem, mert bár este fürödtem, de akkor is az izzadt ruháimat vettem fel. Majd gyorsan be a gépet, és videó hívás barátnőmnek. 5 perc alatt elmondtam neki mindent. Meglepődött rajta, de azon is hogy így a végén nem pirulok. Bár ő ismer a legjobban, ilyet még nem látott tőlem. Majd egyeztettünk egy szettet. Szinte minden ruhámat felpróbáltatott velem. Majd végül választott eggyet. A választás egy fekete koptatott farmerre esett, egy fekete spagetti pántos trikóra és végül egy kék kockás ingere. Amit nem gombolok be, és az ujját is felhajtom. Hajamat gyorsan megfésülöm, és össze kötöm. Nem vagyok valami nagy szám, de egy sétához így oké. Majd sietek le a lépcsőn, majd ki. Kilépek és egy mosollyal üdvözlöm. Majd meglátom a hintót a ház előtt. Basszus, na ez tényleg nem kellet volna.
-Ez ránk vár? - Kérdezem. Remélem hogy nem, mert nekem egy sima egyszerű séta bőven megfelel.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyHétf. Júl. 21 2014, 08:04

- Igen, nem tetszik?-Kérdezem tőle, mert látom az arcán, hogy nem valami nagyon örül neki. Tényleg sétálni akart. Még a ruhája is inkább sétáláshoz való. Egy fekete koptatott farmerben, egy fekete spagetti pántos trikóra és egy kék kockás ing volt rajta. Ebben is nagyon gyönyörű volt. Odaléptünk a hintóhoz és segítettem neki felszállni rá. Utána én is felszálltam a hintóra. Elindultunk a hintóval. Nem volt nagyon drága.
-Na milyen? Jut eszembe említetted, hogy van még pár kérdésed, hát most kérdezhetsz.-Mosolygok rá. Van még egy meglepetésem, de azt még nem mondom el neki. Viszont ahhoz elő kéne vennem a telefonom és írnom kéne egy sms-et. Megpróbálom azzal a kezemmel, ami takarásban van. Elő is veszem és lerakom arra amin ülünk, de úgy hogy ne lássa. Elkezdem bepötyögni a betűket. Szerencsére már fejből tudom, hogy melyik betű hol van. Még mindig várom a kérdéseit. Vajon most mire gondolhat? Remélem tetszeni fog neki a másik meglepetésem is. A hintó gyönyörű helyekre vitt el minket.   Nagyon gyönyörű ez a Hollywood. Remélem itt fogom leélni az életem nagy részét.
-Képzeld a múltkor vettem egy jó hátvakarót. Ilyen jót még nem is láttam és olcsó is volt.- Nem tudom, hogy miért mondtam, de meg törtem a csendet, megint.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyHétf. Júl. 21 2014, 14:05

-Igen. - Mosolygok, de a mosoly nem szívből jön. Végül is nem rossza, szeretem a lovakat úgy hogy. Bár ez már tényleg sok. beszélnem kellene vele. De nem akarom hogy rosszba legyünk. Meg amit este mondott, Még mindig van bennem kétség. Segít felszállni a hintóra. Majd felszállt ő is, és elindultunk. Remélem nem volt drága.
-Ige, de nem most. - Mondom, majd az utat szinte csöndbe töltöttjük. Végig azon gondolkozom, hogy miként kéne neki elmondanom. Nem akarom meg bántani, nem tudom. De barátnőmmel. Igen tudom hogy titokzatos vagyok. De nem biztos hogy ez a helyes döntés. Mikor megtörik a csend, hülyeséget mond. Végül is nem hülyeség, csak rosszul tálalta. Furcsán nézek rá, és mosolygok is.
-Váó, örülök hogy jól tudsz hátvakarót venni. - Mondtam, szarkazmussal. Remélem érti. Mert ha nem, akkor nincs hozzá érzéke. Jó fej, meg minden, de ha ezt nem érti egy ilyen srác.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyHétf. Júl. 21 2014, 14:26

-Kösz. És amúgy jó a szarkazmusod.- Mondom neki és közben nevetek. Vajon már kiszeretett belőlem? Majd kiderül, ha a mostani meglepim sem fog neki tetszeni akkor valószínűleg vége. Sok lány van még, bár olyan, mint ő nincs. Mit kéne tennem? Szerintem azt hiszi, hogy csak egy egy éjszakás kalandot akarok vele, de nem, mert én tényleg beleszerettem. Á tuti nem hiszi azt ő okosabb annál. Egyik pillanatban rezeg a telefonom. Szerencsére Alexa nem hallja, mert le van véve a hangerő. Megnézem a telefonomat. Egy SMS-t kaptam. Kész vannak a meglepetéssel, hát ez remek. Lassan szólnom kéne a sofőrnek vagy, mit tudom én, hogy hogy hívják a hintó sofőrjét, szóval szólnom kéne, hogy forduljunk vissza. Alexa a tájat nézi itt az alkalom visszatérünk az első lépéshez, ami tegnap este is bevált. Átkarolom az egyik karommal. Már jó régóta utazunk a hintóval. Most körülbelül este nyolc óra lehet. Gondolom nem éhes hisz menet közben elmajszolgattunk egy piknikkosárból pár szendvicset. Szóval nyolckor szólok a sofőrnek, hogy vigyen vissza. El is indultunk vissza Alexáék házához. Segítek neki leszállni a hintóról és elkísérem az ajtóig.
-Milyen volt?-Kérdezem mosolyogva. És a válasza után letérdelek elé.
-Alexa, lennél a barátnőm?- Kérdezem tőle térden állva. Kíváncsi vagyok mit fog mondani, hisz a házban a lépcsőt pár ismerősöm kidíszítette rózsaszirommal, Alexa ágyára szívalakban rózsaszirmokat helyeztek el és a fürdőkádját megengedték forró vízzel és rózsaszirmokat meg gyertyákat tettek mindenhova. Szerencse, hogy az apja beleegyezett.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyHétf. Júl. 21 2014, 14:58

-Köszi. - Legalább ezt észre vette. Miközben gondolkozok átkarol, nem csinálok semmit. Nem bújok oda, csak ránézek. Nem tudom hogy erre hogy fog reagálni. Még gondolkoznom kéne mit mondjak neki. Olyan fél nyolc körül járhat az idő, éhes nem vagyok de már haza akarok menni és lefürödni. Meg aztán barátnőmmel is beszélni kéne. Meg anya is csak most este ér rá, úgy hogy az első dolgom az lesz hogy bekapcsolom a gépet. Igen már ezt tervezgettem, hogy mit fogok otthon csinálni. De tényleg annyira jó lesz két hét után újra látni anyut. Remélem minden rendben van otthon. Miközben gondolkodtam észre vettem, hogy vissza fordultunk. Nem azt mondom hogy hála, de ez a csönd nyomasztó volt. Jó tudom és is szólhattam volna hozzá, de nem hiszem el hogy csak én kérdezek tőle. Őszintén egy kérdés volt számomra fontos, amit már fel is tettem neki. És meg is érkeztünk a házunkhoz. Érdekes már nincs kint a motor, ha apa elment valahová olyan kézzel, én nem tudom mit csinálok vele, de hogy anya is tudni fog róla az biztos. Adam segít leszállni a hintóról, majd felkísér a bejárathoz.
-Nagyon jó. Olyan szép ez a környék. - Mondom mosolyogva. Majd letérdel elém. A kérdése meg lep. Úgy látszik itt az idő beszélnem vele. Megfogom a karját és lehúzom a garázs elé.
-Ez egy váratlan kérdés volt. Nem akarlak megbántani, de.... - És Adam köbe szólt.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyHétf. Júl. 21 2014, 15:46

Amint kimondom megfogja a két karomat és lehúz a garázs elé. Amint leérünk elkezdi mondani a visszautasító szöveget.
-Szóval nem. Nem kell folytatnod tudom, hogy folytatódik.-Vágok a szavába. Szóval vége. De vajon miért? A lakásában ott várja a meglepetés. Nem baj hátha mikor megnézi meggondolja magát.
-Rendben akkor el is megyek. A lakásodban vár még egy kis meglepetés.-Mondom neki és elindulok hazafelé. Mivan, ha meggondolja magát? Ja tényleg ott van a szobájában egy papíron a számom.
-A szobádban ott van a telefonszámom, hogyha akarsz még látni majd valamikor.-Fordulok vissza és mondom neki. Vajon ennyi volt? Nagyon beleszerettem. Végül is osztálytársam lesz. Tuti találkozunk még.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyHétf. Júl. 21 2014, 21:31

Utána menjek, vagy inkább hagyjam? Nem akartam meg bántani, inkább utána megyek. Bár milyen meglepetés? Nem merem megnézni, inkább rohanok utána. Nem sokkal később utol is érem.
-Adam! - Kiáltok, és elé futok.
-Nem hagytad, hogy befejezem. - Nem érdekel ha nem áll meg, akkor is elmondom amit akarok.
-Azt akartam mondani, hogy biztos van olyan csaj akinek bejön a stílusod. - Tudom, ez elégé elbizonytalaníthatja. Mielőtt megszólalhatna folytatom.
-Ez a stílus nekem nem jön be. Mármint ez nagyon romantikus hangulat. Én csak simán sétálni szerettem volna veled. - Tudom, hogy túl nyersen fogalmazok, de egyszerűen nem tudom máshogy megfogalmazni.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyKedd Júl. 22 2014, 21:31

Megyek hazafelé és egyszer csak ott terem előttem. Lihegve elkezd beszélni. Nem teszik neki ez a stílus? Most komolyan ezért jött utánam? Nem kell neki a romantika. Én a romantikát szeretem. Általában szeretek megdolgozni egy nőért, de most már érte valamiért nem akarok.
-Figyelj szerintem most pár napig ne találkozzunk utána újrakezdhetjük. Én minden féle romantikus dolgot megpróbáltam és neked nem jön be? Már mondtam ott lesz a telefonszámom, ha akarsz majd hívj. Nem azt mondom, hogy nincs már remény, de pár napot pihentetni kell a kapcsolatunkat, de telefonon hívhatsz.-Mosolygok rá.
-Ja és amúgy is fogunk még találkozni, hisz osztálytársak vagyunk.-Nevetve mondom. Utána pár percig csönd van nézzük egymás szemét. Közelebb lépek. Megfogom egyik kezemmel óvatosan az állát. Feljebb emelem a fejét, hogy nagyjából egy magasságba kerüljünk, mert én magasabb vagyok. Miután feljebb emeltem a fejét ajkaimat az övéhez teszem. Utána elengedem és megfordulok. Elindulok megint hazafelé. Ha megint utánam jön én nem bírok neki ellenállni.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 EmptyKedd Júl. 22 2014, 22:07

Komolyan ilyenkor is mosolyog? De ez egy nagyon is komoly helyzet. Igen, fogunk még találkozni, és nem csak a suliba. De nem igaz hogy nem érti amit mondani akarok. Nem érti azt, hogy én csak egy sétát kértem, úgy jobban meg ismerhettük volna egymást. De túl bonyolította, és még azt mondják hogy mi gondolkodunk bonyolultan. Meg nevetni is hogy tud. Én nem tudok rajta kiigazodni. Majd lassan össze érnek az ajkaink, és elmegy.
-Adam! Nem érteted meg! - Ordítok utána, hátha reagál valamit. Fájni nem fog ha itt hagy, de rosszul se fog esni ha még mond valamit. De azt mondta hogy hagyjam bégén, szóval nem fogok utána menni. Nem fogom zavarni a magányában, hagyj gondolkodjon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futás Adam - Alexandra   Futás Adam - Alexandra - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Futás Adam - Alexandra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Találkozás Nicholas és Alexandra
» Össze futás William ~ Lana
»  Mark - Alexandra
» Alexandra Olsen
» I like your bikini - Alexandra & Valerie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-