Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eloise Aletha Wildforest
Eloise Aletha WildforestVároslakó
Életkor : 36
Hozzászólások száma : 10

Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise Empty
TémanyitásTárgy: Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise   Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptyCsüt. Júl. 17 2014, 23:43

Végre, megint egy kis pihenő... De hát ez se lehet teljesen tökéletes, de kihívások nélkül unalmas az élet. Most is pár ismerőse  fogadtak vele, hogy nem tud úgy eljutni a bárba, hogy 10 perc alatt odaérjen. Na fogadjunk... Nem kell neki túl sok ilyenkor, nekilódult. Padokat átugorva, falról falra ugrálva, minden kiemelkedést és felületet kihasználva, látványos mozdulatokkal közelíti meg célját. Persze az öltözéke is rátesz erre a látványosságra, olyan más, és vagány és mintha valami filmből ugrott volna ki. (Persze neki nincs kard az oldalán, mint a képen. Very Happy) De el is ér a bárig, ahol a többiek már kocsival várják.
- Pff... Na megint én fizetem az első köröd... - szólal meg az egyik férfi.
- Nem kell, csak ismerd be, hogy nyertem és igazam volt, hogy menni fog. - vigyorog rá Eloise.
- Jó, jó... igazad volt... - feleli duzzogva, a nő meg felkacag.
Még egy-két szót váltanak, de aztán Eloise megigazgatja magát és a tollakat a hajában és besétál a bárba, hogy igyon valamit, bár ahogy a pulthoz leül, végül csak valami gyümölcslé mellett dönt.
Vissza az elejére Go down
Richard Taylor
Richard TaylorKlasszikus kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : Díler
Hozzászólások száma : 75

Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise   Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptyPént. Júl. 18 2014, 00:22

Szar ez a nap. Úgy, ahogy van, tokkal vonóval együtt kellene belehányni egy szemetesbe és felégetni a francba. Tegnap hoztak valami új anyagot, bezengték, hogy húú de kurva jó lesz próbáljam ki aztán kezdjem árulni és dögleni fognak utána, a szó szoros értelmében. Ahha baszdmeg, persze. Semmit nem ér, esküszöm a porcukortól jobban kész lenne bárki, mint attól amit szipákoltam. Nem éreztem semmit, ezért most leiszom magam. Olyan leszek, mint apám, követem a családi hagyományt, ugye mennyire jó gyerek vagyok?
-2 vodkát-- nem oltom el a cigim, hiába néznek rám csúnyán. A pultos srác kiönt nekem valami rumot, amire fáradtan az orrnyergemet kezdem körkörösen masszírozni
- Baszdmeg, kettő vodkát mondtam. Nem ilyen ocsmány lónyálat - az egyiket rá is fröccsentem, csessze meg, írásba adjam neki, hogy mit akarok?
Ekkor berobog valami nő. Baszki, ezt melyik cirkuszból szalajtották? Ráadásul még gyümölcslevet is kér. Hát beszarok.
-Lövik a pizsit nem sokára? - végig futtatom rajta flegmán a tekintetem, fullosan ki van pirulva, látszik, hogy rohant, nyilván siet haza az esti mesére. Mondjuk egy menetnek bevállalnám, hátha nem csak az öltözködése vad.
Vissza az elejére Go down
Eloise Aletha Wildforest
Eloise Aletha WildforestVároslakó
Életkor : 36
Hozzászólások száma : 10

Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise   Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptyPént. Júl. 18 2014, 00:50

Ezen a helyen mindig jól ki tud kapcsolódni, azért is szokott ide járni. Most is vidámabban sétál be és ül le egy férfi mellé, aki... hát dohányzik? Persze nem zavartatja magát, kér is inni, de csak felnevet a megjegyzésére és iszik egy kicsit.
- Azért vagyok itt, mert lövik a pizsit. - igazgatja a haját a füle mögé vigyorogva. - De neked biztos nem, csak én vagyok ilyen "jó kislány". - vigyorog rá.
- Te nem dohányzók közt dohányzol, én gyümölcslevet iszom. Engem nem érdekel és nem zavar mit csinálsz, akkor neked mi bajod van? Ha kötekedni akarsz, próbáld meg olyannal, aki hagyja is magát. - kacsint rá egy széles vigyorral, majd megissza a gyümölcslevét.
- Kösz Louis, aranyos vagy, hogy behűtötted nekem. - mosolyog a pultosra, s ad is neki egy kis borravalót. De aztán le is száll a székről és a férfira vigyorog. - További jó kötözködést. Ha meguntad, talán élvezhetnéd is a bulit. - mondja, de aztán besétál a tömegbe. Úúúú van gitáros a színpadon! Ohh lehet fel kéne mennie... El is mereng ezen... Felmenjen? Játszon valamit? Hmmm hát majd ha lehet róla szó!
Vissza az elejére Go down
Richard Taylor
Richard TaylorKlasszikus kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : Díler
Hozzászólások száma : 75

Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise   Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptySzomb. Júl. 19 2014, 18:10

Baszki ez a csaj sík hülye. Nem is akarok kötekedni, csak egy ártatlan kérdést tettem fel. Elemezheti nyelvtanilag, meg stilisztikailag, de ebbe kurvára nincs semmi kötekedés. Ő provokálja kis azzal, hogy cseszettül idióta.
- Mondtam egy szóval is bármi rosszat?- hagyom, hogy még egyszer végigrágja azt a nyomorúságos öt szót, amivel az imént szólítottam meg, még a prédikációja előtt.
- Aha, szóval te vagy az, aki nem hagyja magát? - ezen röhögnöm kell. Akkor milyen lehet, amikor visszavág? Akkor még hosszabb litániában okosítja a népet?
A pincér nevére felkapom a fejem.
- Áh, Louis! Szóval Louisnak hívnak, te szerencsétlen. - nézek a srác felé, aki már, amint látom letörölte magáról a rumot, amint ráöntöttem. Intek neki, hogy tölthet újból, azzal a szar minőségű vodkával, aminek víz íze van és már a szagából megállapítható, hogy valami olcsó nagyker cucc. De, most jó ez is, csak alkohol legyen, ez a nap, már aligha lehet rosszabb.
Közben a csaj odébbáll, istennek legyen hála, békében ihatok. Legurítok még pár gusztustalan utóízű felest, de nem érzek semmit.
- Gyökérkém, mi a szart öntögettél nekem? Kirúgatlak a picsába!- felé pöckölöm az üres poharat, már magamba öntöttem hatot és még továbbra is várat magára a jóleső, nihili bódulat. Kicsapok a pultra egy tízdollárost, ennél többet úgysem merne kérni ezért a folyékony moslékért és bearaszolok a tömegbe. Gyűjtenem kell embereket, kiépíteni a kapcsolatokat, nevet szerezni, de megint csak abba a buta picsába botlok, aki áhítattal bámul fel a színpadra. Jó, végül is belőle is tudnék tejelő tehenet faragni, csak okosan rá kell szoktatnom a szerre. Visszahátrálok a pulthoz, kérek még egy gyümölcslevet vagy tudom is mi a faszt ivott és dobok bele egy kis rózsaszín tablettát. Színtelen, szagtalan, íztelen. Ettől csak nagyon jó kedve lesz, és holnap reggel úgy érzi megint átakarja élni az estét. Ezzel szoktam beetetni.
- Hé, helló, bocsi, hogy előbb tapló voltam...béke? - felé nyújtom a poharat bugyilecsúsztató mosolyommal. Kezdődjön a vadászat.
Vissza az elejére Go down
Eloise Aletha Wildforest
Eloise Aletha WildforestVároslakó
Életkor : 36
Hozzászólások száma : 10

Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise   Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise EmptySzomb. Júl. 19 2014, 23:04

- Hát én nem úgy szoktam ismerkedni, hogy "szia, lövik a pizsit?". - csóválja meg a fejét, de vigyorog, bár aztán megcsóválja a fejét. - Igazad van, igazából meg se kellett volna szólalnom. - mondja. Miért fogja ki az ilyen alakokat mostanában?
Bár aztán csak felhúzza a szemöldökét kérdőn, hogy hogy beszél ez a férfi szerencsétlen Louissal. De inkább odébb is áll... ennek sincs ki mind a négy kereke.
Bár aztán annyit vacillál, hogy felmenjen-e a színpadra, hogy végül lent marad, ugyanis meghallja az előbbi bájos hangot...
- Miért? Összevesztünk? - néz rá kérdőn, majd a pohárra, de felsóhajt és elveszi. - Köszönöm. - mosolyog rá. - Nézd, nem akartam kötözködni, csak kicsit elegem van, hogy mostanában mindenki fura megjegyzésekkel bombáz... - sóhajt fel fáradtan. - Eloise vagyok, és te? - dönti oldalra a fejét mosolyogva és nyújtja a kezét egy kézfogásra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise   Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise Empty

Vissza az elejére Go down
 

Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eloise Aletha Wildforest
» Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam
» Lázadók és különcök kávézója ~ Eliza és Eloise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-